PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zločin i kazna za osobu iznad vas!



Arbiter of Change
05-11-2009, 12:06
Dakle, optužite osobu iznad vas za zločin koju mu najviše odgovara, RL ili izmišljeni, a potom odredite i odgovarajuću kaznu. Primjer slijedi.

Niko Nikić

Z: Loli anime inspiriran pokušaj pedofilije
K: Doživotni salad tosser

E da, IBL. :)

Feanor
05-11-2009, 12:10
Dakle, optužite osobu iznad vas za zločin koju mu najviše odgovara, RL ili izmišljeni, a potom odredite i odgovarajuću kaznu. Primjer slijedi.

Niko Nikić

Z: Loli anime inspiriran pokušaj pedofilije
K: Doživotni salad tosser

E da, IBL. :)

Za one koji neznaju ''Well, having your salad tossed means having your asshole eaten out with jelly or with syrup. I prefer syrup'' by Chris Rock

Arbiter of Change
05-11-2009, 15:48
Kradeš mi mjesto... zanima me za koji sam zločin kriv. :)

cpt. Stone
05-11-2009, 15:49
Kriv za pričanje šala o Žaku. Može?

Nizzel
05-11-2009, 16:12
masturbiranje po beskucnicima na javnom mjestu

cpt. Stone
05-11-2009, 16:15
Kažnjen za ilegalno posjedovanje crnaca.

Nizzel
05-11-2009, 16:17
kaznjen za svercanje tramvajskih sjedala u moldaviju

Mirko L
05-11-2009, 16:51
Zaboravljate kazne.

Z: Kažnjen zbog verbalnog vrijeđanja kaktusa u lokalnoj svjećarnici.

K: Srtna kazna, a iza toga 2 tjedna samice :(

Electromaster
05-11-2009, 16:54
Kažnjen oduzimanjem Vize Za Život zbog općeg pametovanja i propovijedanja kombiniranog sa uznapredovalim slučajem idiotluka. :>

cpt. Stone
05-11-2009, 16:57
Kažnjen zbog bludničenja nad maloljetnom tipkovnicom.

(sudski čekić BUM)

Kazna, dotičnom se predmetu u narednih 2675 min ne smije približiti na manje od 300 m.

Kid A
05-11-2009, 17:06
Ne kontam ovu temu,al' ajd.

GeraltofSmeg
05-11-2009, 17:23
Kriv za udaranje siromasnije zene u trbuh, cime je izazvao abortus. Kazna: trganje ruke.
(Hamurabi ftw)

croat1gamer
05-11-2009, 18:38
Kriv za worshippanje pogresnih chaos powersa.

Kazna: Vatrena noc sa khorne berzerkerom.

cpt. Stone
05-11-2009, 18:55
Kriv za posjedovanje "nafte plantaže"* u Fidžiju.

*Fidjis Playboy House

Kazna: Sjediti svezan na stolici i čekati dok stolica ne strune.

croat1gamer
05-11-2009, 19:04
Novopridoslica, kazna ce biti umanjena.

Optuzba: Generalno nepoznavanje internih fora te zanemarivanje istih.
Kazna: Stiskanje Logout tipke te brisanje sve cache memorije i povijesti iz browsera.

Korpse
05-11-2009, 19:06
Optuzba - posjedovanje furry pr0n kolekcije.
Kazna - brisanje iste.

cpt. Stone
05-11-2009, 19:10
Kriv za gledanje "RBD"-a.
Kazna: dvjesto sklekova. u 5 minuta. svaki dan.

croat1gamer
05-11-2009, 19:27
Molim te, nemoj ovdje postati dok ne naucis ista o forumasima jer jebeno nije zanimljivo.

r0rschach
05-11-2009, 19:45
Molim te, nemoj ovdje postati dok ne naucis ista o forumasima jer jebeno nije zanimljivo.
tl;dr - Okini logout i lurkaj vise.

croat1gamer
05-11-2009, 19:47
Jer je napravio ts;dr

Mora pisati wall o' post ubuduce.

r0rschach
05-11-2009, 19:49
Jer je donio nepravomocnu presudu.

Mora osloboditi osobu tamno pigmentirane koze koju skriva u podrumu.
Wall-o-text:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pulvinar placerat vulputate. Sed tristique purus eget velit sodales sodales. Curabitur eget ligula diam. Sed eleifend aliquet tristique. In consectetur velit ac nunc sollicitudin malesuada. Nullam at enim felis, id placerat purus. Praesent risus erat, tristique id imperdiet ut, dictum eget eros. Nulla nisl urna, varius in sollicitudin non, aliquet et ante. Integer volutpat vestibulum orci, sit amet tempus neque sagittis sit amet. Phasellus nec quam nibh, ac interdum leo. Ut id neque lectus, sed commodo arcu. Vivamus erat dolor, rutrum ut accumsan non, dictum et velit.

Praesent tincidunt enim eu ante posuere dictum. Sed pulvinar ultricies turpis. Aenean adipiscing lectus sit amet tellus ultricies id accumsan magna ornare. Duis id odio in eros lobortis pharetra a ut erat. Donec sed tellus tellus, nec malesuada tellus. Donec nec mi sit amet lacus consectetur gravida. Phasellus vel est sed lectus ornare viverra. Cras at quam lorem. Mauris eros dolor, elementum et lacinia vel, laoreet vel felis. Donec sit amet magna purus, ut accumsan erat. Integer luctus quam eget elit elementum nec tempor massa molestie. Duis ut varius tortor. Morbi adipiscing porta arcu, eget pellentesque felis volutpat nec. Donec in posuere orci. Nunc eros nunc, placerat ac gravida id, vestibulum vel dolor. Vivamus enim libero, pharetra quis ullamcorper non, dapibus nec sapien. Sed risus nisi, pulvinar eget viverra sed, blandit in purus. Aenean scelerisque nunc gravida quam tempor sit amet bibendum est varius. Nam et ligula id ipsum ultrices eleifend vitae euismod arcu. Mauris dapibus interdum ultricies.

Nam tellus lacus, sodales ut accumsan sit amet, commodo eget erat. Ut vitae diam purus, non aliquet tortor. Nulla nisl lacus, volutpat eget suscipit elementum, pretium non est. Sed aliquet lorem sit amet velit tincidunt vestibulum. Cras sapien dolor, semper fermentum euismod et, imperdiet dapibus tellus. Aliquam sed augue ipsum. Vivamus sed dolor et dui tincidunt sodales. Cras egestas pellentesque lacus non egestas. Aenean scelerisque leo vel sem sollicitudin eget fringilla magna aliquam. Proin id sem lorem, ac volutpat eros. Quisque nulla turpis, tempus ac gravida a, egestas at mauris. Sed purus nibh, vestibulum in gravida nec, feugiat vitae magna. Mauris nisi tellus, rhoncus non posuere at, eleifend in diam. Sed nec quam ac urna bibendum semper sed non urna. Maecenas ultrices, dui id ornare varius, lacus dui sollicitudin ipsum, eget elementum mi diam vitae orci.

Maecenas pulvinar elit a velit malesuada tempus. Donec quis euismod turpis. Quisque commodo mi ut nulla tempus eu varius ligula placerat. Mauris nec hendrerit mi. Quisque nec sapien a justo gravida rhoncus. Donec laoreet ante vitae felis tristique in aliquet lectus porta. Nulla ante nibh, viverra sed blandit mattis, sagittis vitae dolor. Mauris ornare tincidunt mauris ac ultrices. Sed blandit mauris vel enim suscipit quis vestibulum orci aliquam. Integer erat sapien, tempor nec pretium sed, cursus sed magna. Praesent purus velit, vehicula ac pharetra vel, sagittis sed dolor. Nulla nec mauris tellus, ac faucibus elit. Nam varius vestibulum quam cursus euismod. In nec turpis eu est congue commodo vitae quis metus. Suspendisse in condimentum tellus. Quisque sodales gravida massa sed elementum. Integer non blandit nulla.

Vestibulum gravida tincidunt justo, sed bibendum purus hendrerit eget. Maecenas dapibus egestas porttitor. Fusce semper mauris eget sapien varius id porttitor leo tristique. Ut varius turpis quis lorem cursus gravida. Quisque nisi dolor, sollicitudin et tempor at, varius eu quam. Duis vulputate lobortis arcu non adipiscing. Donec iaculis dictum tellus, non fermentum purus iaculis in. Suspendisse potenti. Duis quis turpis nisi. Donec mi nunc, viverra et laoreet sit amet, pretium eget dolor. Vestibulum nec massa quam. In euismod fringilla nisi, at placerat odio molestie a. Vestibulum placerat volutpat tellus non mattis. Nulla aliquam, est in suscipit auctor, ipsum ipsum eleifend est, sit amet blandit ante ipsum non metus. Nulla auctor, nunc nec egestas imperdiet, nisi nunc semper sem, et iaculis sapien sapien et sem. Donec vitae justo at mauris viverra porta in vitae nibh. Nulla sapien lectus, tempus vitae pellentesque non, viverra sit amet ante. Aenean scelerisque, ipsum ultrices ultricies hendrerit, justo justo lacinia lacus, quis pulvinar risus urna sit amet purus.

Arbiter of Change
06-11-2009, 22:41
Z: Uzeo bi zakon u svoje ruke.
K: Mora živjeti kao kmet do kraja života u Nizzelovom idealnom društvu.

r0rschach
06-11-2009, 22:44
Z: Uspjesno skriva svoj identitet 3 godine.
K: Mora izvesti webcam striptiz za Sonica.

Jopax
06-11-2009, 23:28
Z:Nedovoljna kazna za Arbitera jer me podsjetio na lektiru
K:Prikovanje za kamen uz orla koji mu kljuca ljevo jaje koje se regenerira svaki dan

Chupacabra
03-01-2010, 22:34
Z: Narušavanje javnog reda i mira, spamanje, rejpanje zaštićenih vrsta

K: Doživotno rejpanje (njega) 7-11, čak i nedjeljom

cpt. Stone
03-01-2010, 23:48
Zločin: posjedovanje kafane u kojoj se smije pušit. (cigareta, afkors)

Kazna, svezati istoga i pustiti Shut Up Woman...da sluša, danonoćno.

Wolfwrath
04-01-2010, 09:28
Zločin:Određivanje loših zločina i kazni

Kazna:Pretrpjeti sve kazne koje je sam odredio

hansi
04-01-2010, 15:03
Zločin: Promjenio nick i sada neznam kako se prije zvao
Kazna: Reći mi svoj prijašnji nick

Wolfwrath
04-01-2010, 15:52
Zločin: Promjenio nick i sada neznam kako se prije zvao
Kazna: Reći mi svoj prijašnji nick

A šta misliš zašt sam promjenio nick?
HINT:Bježim od grešaka prošlosti...

Zločin:Znatiželjnost
Kazna:Izrecitirati neku Cesarićevu pjesmu. Tek tak... :D

1GBRAM
08-01-2010, 15:40
hajd ljudi,optužujte me kako hoćete koliko hoćete,nije bitno....znam da to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako dugo želite....hajd',napravite to....

Chupacabra
08-01-2010, 15:42
Zločin: PSETO, multiaccovi, rejpanje, tučnjava

Kazna: Žvakanje kamenja

Lord Ragnarok
08-01-2010, 15:44
zločin:postojanje
kazna:blackman melon raping

Chupacabra
08-01-2010, 15:49
Zločin: Smijanje bez zubi

Kazna: Doživotno nošenje olovno-drvenog nakurnjaka

1GBRAM
08-01-2010, 15:53
Zločin: PSETO, multiaccovi, rejpanje, tučnjava

Kazna: Žvakanje kamenja

dobar dobar.... :thumbs2:
ajmo još!ajde!

GeraltofSmeg
08-01-2010, 16:29
Zlocin: Posjedovanje Bande, retajnost, seks bez dozvole partnera.
Kazna: Zivot.

Chupacabra
08-01-2010, 16:56
Zločin: Idiotluk

Kazna: Pamet, biti rejpan od strane Pseta