PDA

Pogledaj cijelu verziju : NTSC/Pal pitanje za tencho genijalce



PwNzEr
05-11-2009, 11:30
Ovako imam problem, najvjerojatnije cu dobiti od ujaka plejku 3 iz amerike a problem je sto kad sam gledo u specifikacijama pise NTSC-only,sto pretpostavljam znaci da na televiziji moram imat NTSC a problem je sto nezz dal imam ,gledo sam neke specifikacije svoje telke LG 32LG3000, i na nekima sam vidio ntsc nesto al mozda su te specifikacije iz amerike, u svakom slucaju dali mi neko moze reci hocu li moci tu plejku normalno koristiti na svojoj telki
P.S- znam da i u americi ima drukciji priljucak za struju (100 i nes V) pa bi takoder volio znati dal mogu nekakav adapter, i gdje , kupiti

Otaku :3
05-11-2009, 13:33
Nemoj uzimati plejku 3 iz Amerike, vjeruj mi. Morati ćeš platiti carinu i pdv, a onda će te ispasti koliko bi te i kod nas koštalo. Još nemaš garanciju, zapravo imaš, ali moraš slati u Ameriku da ti je poprave. Ako uzimaš, jednostavno moraš uzeti slim. Stariji se kvare i dobivaju YLOD-ove pomalo. Tako da uzmi kod nas Slim sa igrom za 2700 kuna i neka ti ujak donese par igara iz Amerike. Ako ga baš dobivaš na poklon, neka ti uzme što hoće, mislim da će raditi sa tom televizijom.

PwNzEr
06-11-2009, 19:45
Trebao bi biti dar za rodendan,pa sam zato i pitao,ugl hvala na odgovoru,jos sam malo googlao i trebalo bi raditi sasvim normalno.cheers

Otaku :3
06-11-2009, 19:52
Nema na čemu. Samo mu napomeni da ti donese 3-4 igre.
Ja bi preporučio neke od ovih:
Tekken 6
Soul Calibur 4
Ninja Gaiden Sigma 2
Ufc 2009
Ovako nešto ću ja sebi uzeti kada kupim tricu. Nisu ni ove igre za baciti:
Uncharted 2
Uncharted 1
Mortal kombat vs dc universe
Heavenly sword
Resistance 2
Killzone 2
Metal Gear Solid 4
Ratchet and clank quest for booty
Ratchet and clank tools of destruction
Ratchet and clank a Crank in time
God of war collection
Demons souls
Fifa 10

Eto, ja sam ti naveo puno dobrih igara za plejku. Na tebi je da odlučiš koje ćeš :thumbs2:

Blacky_123
08-11-2009, 20:28
Sto se tice NTSC/PAL stvari, mozes kupit NTSC to PAL kabel, nisam siguran koliko kosta, tako da se netrebas brinut u vezi toga

Viper33
08-11-2009, 20:51
ako ti bas ujak to oce kupit sta ti ne posalje novac pa kupi ti sam ovdje..isto ti je :thumbs2: