PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cod2 na wind7



Carp
03-11-2009, 23:16
Ok, digo sam sedmicu! jiipii. ali, u igri, zvuk je u k****, nikakav (cuo sam da se to lako rjesit u postavkama drivera, ja ne znam zato pomagajte) na teamspeak nemogu pricati dok sam u igri, i sad ono najgore, imam ogromne lagove dok sam u igri, ping je normala, ali laggometar luduje, crvene, zute crte svake 2 sekunde idu gore.

ako itko zna ijedan problem, plz help!

josip_kraš
04-11-2009, 10:00
Malo više detalja, nije dovoljno samo reć da ti je "zvuk u kurtzu".
To ti je vjerojatno problem kompatibilnosti Win7<->CoD2.
Uostalom imaš piratski Windows, ne?
A piratija je zabranjena.

Carp
04-11-2009, 13:29
nemoras mi govorit pravila, ja ih znam vrlo dobro. mislis da bi posto a da imam "intergalakticke" windse?

zvuk je u kurtzu zato sto cujem sve kao da su u wcu, zvuk u igri je nakak dubok, bas prejak, a nisam u realteku naso kako podesavat bass i ta sranja

josip_kraš
04-11-2009, 18:38
Aha, pa tako reci.
Dakle uđi u Realtekov manager, pod sound effect imaš enviroment, tu bi ti trebalo biti postavljeno "none".
Ako nije imaš odmah do opciju "Reset" pa klikni na to da ti se vrati na none.

U Realtekov manager se ulazi preko Control panela ako ne znaš.

Carp
04-11-2009, 18:58
Ma sve sam to obavio, nije pomoglo. Ali sam isao "dublje" u Sound i uspio sam sredit, ako neko di zapne, samo nek kaze pa cu objasnit sta, kako i gdje. znaci, ostaje lagg u cod2, kojeg imaju svi, onda i to otpada...

Ogg The Dogg
05-11-2009, 18:45
ovak, ja imam cod 2 na win7 i leti sve kak spada. tj, proradilo je nakon sto sam instaliro igru posto sam prvo pokreto verziju koju sam instaliro na XP-u i imo sam velke framedropove, framerate bio upola manji i jos hrpu sranja.

Carp
06-11-2009, 11:25
vidis moze bit, ja sam isto instaliro sedmicu prek xpa, tj. xp jos imam na kompu. napravit cu format C i sve ispocetka. mozda upali!