PDA

Pogledaj cijelu verziju : PCPlay WebPortal, DVD PCPlay, Magazine i Forum PCPlaya



MindReader
30-06-2006, 17:24
ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

jel se slažete sa mnom?

Sgt. Bull
30-06-2006, 17:27
ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

jel se slažete sa mnom?
da bez ikakve dvojbe i stavite i streetglowa i wedrana jer su oni ovdje oni the smart ass(bez uvrede)

olio
30-06-2006, 17:34
baš sam maloprije promatrao i o tome razmišljao ...... cool čitate mi misli

Ja se slažem

MindReader
30-06-2006, 17:42
cool čitate mi misli
pa... pogledaj mi nick :rotfl:

ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?

Worthaur
30-06-2006, 17:49
ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?
nije iggy, ja sam glasao za ovo drugo, mislim da bi admini trebali biti članovi PCP redakcije...

Nefarnius
30-06-2006, 17:51
ont: jel to iggy došao i glasovao za ovo drugo?
nije iggy, ja sam glasao za ovo drugo, mislim da bi admini trebali biti članovi PCP redakcije...

i ja!!!

POSA
30-06-2006, 17:55
može, zašto ne, no zar nije to za njih previše posla. zašto nebi radije, štajaznam, hanzaplast i njemu slični postali modovi, ionako stalno vise na forumu

Rocchiro
30-06-2006, 18:01
moze :thumbs2:

Jerry
30-06-2006, 18:07
ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

jel se slažete sa mnom?upotpunosti se slažem :bravo: :thumbs2:

Prince-Artas
30-06-2006, 19:01
ja sam za

Silventus
30-06-2006, 21:21
Ja sam isto za.

str33t6l0w
30-06-2006, 23:31
ovi naveden podforum su u totalnom raspadu: ima tolko spamm i beskorisnih - lockable - tema koje nema tko uređvati (ti su jedino IgGy, W1k, Back in Black i Leutar, kojim ima 1 ili njednom na tjedan)...

zato predlažem da se nekome od povjerenja (recimo; Wekyu ili streetglowu) da pravo da se malo urede ti podforumi... ako je opet ona fora :"treba biti netko tko je u pcp redakciji"... onda Osirusa stavite, ali nema razloga zašto Wedran to ne bi dobio pod vlast... ako ne bude nešto poduzeto, ti podforumi će postati idealno mjesto za spammere i papke koji nemaju pametnijeg posla pa otvaraju glupe teme...

jel se slažete sa mnom?
da bez ikakve dvojbe i stavite i streetglowa i wedrana jer su oni ovdje oni the smart ass(bez uvrede)

ajd hvala sto ste mene predlozili.. iako bi bilo ludo da smo i ja i on modovi...onda bi sigurno bilo reda.. jer znam da je on aktivan.... i da.. danas nisam bio na forumu jer sam cijeli dan radio doma.. ko crnac... a ako ste me vec spomenili.. mogli ste me stavit u anketu :D.. sala.. netrebate :D... nego ja glasam DA jer je weky stvarno aktivan i bilo bi super da je Super moderator (to su oni koji imaju ovlasti na svim podforumima).. toliko od mene ;) sretno Weky! ;)

v4MP1r3
01-07-2006, 09:24
ja necu nista reci...


ROFL!

STAVITE WEKYA ZA SVE! TAKO DA IMA JOS VISE POSLA!!! MUHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAA

pa covjek ima i privatni zivot, geeez, sry, al cini se da sam ovaj put na strani pravde, oslobodimo wedrana 8)

vidi, nova P.E.T.A. organizacija ^^, samo kaj mi ne stitimo dlakave zivotinje nego wedrana ^^

MindReader
01-07-2006, 09:28
da.. to je.. weky je modić svih podforuma.. ali nije sam; ima tu ljudi koji su uz njega super modovi, a rade na isstim podforumima gdje i on (broken, streetglow, ctdp marko, hanzaplast, ti - vampire, ja :rotfl: )..

ako ne želi biti, dobro, ali mislim da se treba malo urediti te podforume... ipak su ONI oličje PCPlaya. to je moje mišljenje.. sad, kad IgGy ili W1k dojdu, neka odluče