PDA

Pogledaj cijelu verziju : alternativna đubrad



N.I.B.
28-10-2009, 23:00
JEBENO VAS MRZIM.

Shvaćam neku podjelu od mainstreama, cajki, štajaznam čega, ali mrzim vas svejedno.
"Hej, frende moj alternativni, hajdemo u park pit burn, raspravljat o tome kako su svi oko nas nepismene ovce, nabacit koju šalu alternativaca, spominjajući green day ili nešto treće hehe! Onda ćemo pustit najtviš i rintat se kao retardi jer nas boli kurac što ostali misle! Neka misle da sam gay, ali to samo znaći da su oni gay što ne prepoznaju moj nickleback rubac! Onda ću nositi majicu sa čegevarom i svaki put u društvu spomenuti kako mi je neki lik prišao i pitao zašto imam komunista na majici! Jao koji nepismeni konzervativni neliberalni idiot! Zatim ću se vratiti doma, sjesti za svoju Aria gitaru, koja je najbolja na svijetu, lupiti tri akorda, slikati se osam puta, staviti to na fejs, te napisat na blog kako sam neshvaćen i usput spomenuti tridesetak puta da imam gitaru i da sam naučio pjesmu koju potajno učim već dva mjeseca, ali za javnost, 3 dana. I znam, ujutro ću otići na župni vjeronauk i ponavljat si u glavi koja je to hrpa glupih religioznih idiota, te kako sam bolji od njih sa svojim ateističkim uvjerenjem koji uopće nije došao od okoline. A u školu ću obući nešto što totalno ne privlači pozornost tako da me nitko ne primjećuje osim onih koji me redovito tuku jer su idioti koji nikad neće postići nešto u životu i daju mi inspiraciju i percepciju života, svijeta i realnosti kao jedne velike okrutne cijeline koja nije svjesna toga da je puna idiota i slijepih ovaca, te da sam ja i mojih 3 prijatelja koji dijele moje mišljenje megapametni za svoje godine i posebni. I da, kasnije ću malo čitati Ickea i maštati o svjetskoj slavi i revolucionarnim pothvatima rušenja vlade. Može?"

LD
28-10-2009, 23:04
da.

McPingvin_v2.0
28-10-2009, 23:04
Da vas uputim: Terabajta je ostavila cura zbog nekog alternativca. Carry on.

N.I.B.
28-10-2009, 23:05
odi pit đus na maturalnoj plac:

Mirko L
28-10-2009, 23:05
I kakvog smisla ima ovo?

Briga me ako je netko alternativan i koju glazbu sluša, koje je religije, ima li blog ili ne i što ja znam što.

Markecgrad
28-10-2009, 23:06
:D

Wishmaster
28-10-2009, 23:06
Pustih suzu...
Tako tako, izbaci to iz sebe, isplači se. Bude bolje, nedaj se smesti i stvari će sjesti na svoje mjesto...

N.I.B.
28-10-2009, 23:08
I kakvog smisla ima ovo?

Briga me ako je netko alternativan i koju glazbu sluša, koje je religije, ima li blog ili ne i što ja znam što.
jao daj mirko da nisam do sad skontao da si retardiran sad bih ti nabrojao x postova gdje si baš pravi alternativac opisan u OP-u.

Raz
28-10-2009, 23:10
Eto... dirnuo me govor. :cry:
Ovo će omekšat srce onom zločestom fabiji... siguran sam!

Maloki
28-10-2009, 23:11
Utjelovljenje alternativnosti (http://www.facebook.com/thealexevans?v=wall&ref=search#/thealexevans?v=info&ref=search).

Glavni dokazi su:

Si’m a 30 year old living in the body of a young adult. wait, is that the reason why i don’t get along with my people?
I ovo (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2287455&id=136396542613).

To je to!

Kid A
28-10-2009, 23:11
Fabiji samo infarkt moze omeksat srce.

Raz
28-10-2009, 23:12
:D

str1k3r
28-10-2009, 23:13
Jeb' ga Tera, jab' mu polomio njegove altrenativne noge. :)

Grim
28-10-2009, 23:14
Jeb' ga tera, jab' mu polomio njegove altrenativne noge. :)
:D

Maloki
28-10-2009, 23:15
Tera, postani mornar jer sve bi seke ljubile mornare.

Wishmaster
28-10-2009, 23:17
bL1O5gp3 ... re=related (bL1O5gp3qag&feature=related)

Electromaster
28-10-2009, 23:20
Hah, ovo što se tiče Čegevare, kakav mi je fail vidjeti pačurliju iz negdje petog-šestog razreda osnovne koji furaju te majice, iako nemaju blage veze o njemu, samo su na nekom vidjeli tu majicu i učinila im se kul. :(

Kostolomac
28-10-2009, 23:20
E Terajbato, krepao sam od smijeha :rotfl: Legendo luda :D
Donekle se čak i slažem s tobom.

Maloki
28-10-2009, 23:22
samo su na nekom vidjeli tu majicu i učinila im se kul. :(

Pa to mi je čak i prihvatljivije od onog navedenog u Leonardovom postu.

Niko Bellic
28-10-2009, 23:32
Koji je tvoj problem dečko? Pedeset posto tog što si naveo predstavljaš i ti sam. Odi na hambić i skuliraj se. Nemoj mi tu spamat moje dubokoumne teme i tak to...

McPingvin_v2.0
28-10-2009, 23:37
odi pit đus na maturalnoj plac:
Odi jebat, dođi do tamo tramvajem.

OH SNAPS!

Wishmaster
28-10-2009, 23:37
Samo trola/traži pozornost...

1GBRAM
28-10-2009, 23:43
N.I.B,šteta što nisi spomenuo da su to neki "wannabe"skejteri,koji glazbeni okus mijenjaju brže nego misli...doduše,sve što ne valja je došlo u moj razred :cry: :(

Kid A
28-10-2009, 23:45
Joj evo i ovog
http://www.meikathon.net/roflmao/facepalm.jpg

1GBRAM
28-10-2009, 23:49
čudo što nisi stavi double facepalm :?

McPingvin_v2.0
29-10-2009, 00:00
Tiho, odi slušat LP ili nešto :(

1GBRAM
29-10-2009, 00:08
ti odi natrag na maturalnu

Kid A
29-10-2009, 00:09
E Pingu nije da palim vatru ali da je meni to rekao....eeeee

McPingvin_v2.0
29-10-2009, 00:30
ti odi natrag na maturalnu
Odi natrag barit Amerikanku koja igra nogomet i kupovat joj ružu nedjeljom u 18 sati usred Pešćenice.

1GBRAM
29-10-2009, 01:05
ti odi natrag na maturalnu
Odi natrag barit Amerikanku koja igra nogomet i kupovat joj ružu nedjeljom u 18 sati usred Pešćenice.

barem ja nisam napio Wedrana da mi da admin mjesto :D

Xero
29-10-2009, 01:06
Loši ste :( Alternativnost je loša :( govorit nekom da je loš je loše :( sve je loše

Neven <R>
29-10-2009, 01:08
/cut

Djeca ste.

McPingvin_v2.0
29-10-2009, 09:13
ti odi natrag na maturalnu
Odi natrag barit Amerikanku koja igra nogomet i kupovat joj ružu nedjeljom u 18 sati usred Pešćenice.

barem ja nisam napio Wedrana da mi da admin mjesto :D
E, fakat jesam :(

Deadwalker
29-10-2009, 10:16
[quote="N.I.B.":15ovt0qv]/cut

Djeca ste.[/quote:15ovt0qv]

+1

loo
29-10-2009, 10:47
Općenito se slažem sa TetraPakom da su ljudi koji se furaju na alternativnost glupi ko kur*ac, ali imho uvodni post je mogao biti puno bolje napisan i nije baš dočarao te ufurane alternativce.
:D

Aral
29-10-2009, 12:18
Kaj je to alternativa? Ja takve ljude još nisam imao prilike upoznat a boga mi niti ih ni ne viđam.

Jesam li ja alternativan ako volim Jacu a ne Ivu?

damn

loo
29-10-2009, 12:25
Kaj je to alternativa? Ja takve ljude još nisam imao prilike upoznat a boga mi niti ih ni ne viđam.

Jesam li ja alternativan ako volim Jacu a ne Ivu?

damn


Ne, nego oni koji namjerno žele bit drugačiji. Ono, oni su kao drugačiji i svi moraju znat da su oni drugačiji i oni se druže samo s drugima koji su isti kao oni (paradoks?) i take fore. Oni će namjerno bit drugačiji samo da budu 'cool', a ispadnu ufurani retardi s kojim se nitko ne druži. To što se furaju na alternativu je samo isprika za to što se nitko ne druži s njima. Kao nitko nije dobar za njih pa nemaju prijatelje...

Aral
29-10-2009, 12:31
True. Onda sam bio u pravu, nisam nikad upoznao takve. Al inače, nemojte ih krivit, jednostavno se još nisu pronašli a još nisu za psihijatra. Kad ih lupi život u glavu onda će doć k sebi.

cham3leon
29-10-2009, 13:14
Terabajt +10 respect, Lol.

Uz Če Gevaru ja bih nadodao supernaglašeni antifašizam i imenovanje svega što je nepravedno fašizmom.

Jedno objašnjenje za Mirka kojeg smo izgleda totalno zbunili.
Boli svih ona stvar šta ko sluša, kako se oblači i kako se ponaša, ali takvi ljudi su iritantni zato jer to sve podređuju svojoj potrazi za alternativnosti i kulnosti. Obavezna oprema lovca na kulnost i alternativnost je ateizam s kojim misli da ga valjda čini pametnijim ili nešto (nasreću, nisu svi ateisti lovci na alternativnost), uz to često ide i komunizam, a onda i to sviranje gitare i poznavanje muzike.

Neka ljudi rade šta žele, ali kad ti se nađe jedan takav klinjo koji zbog tih gluposti misli da je najbolji i najpametniji, i onda još pokušava ispasti kul sa odvratno lošim smislom za humor, ne biste li ga bar poželjeli nalemat ko vola?

Niko Bellic
29-10-2009, 13:24
LOL na alternativce. Jedan moj stari frend pravi je alternativac. Ima dečko svojih 20 i kusur godina i nigdje ne radi, ali mu ništa niti ne fali, bar što se financijske strane tiče. Samo se napušava po cijele dane i kuka kak mu je loše, a to da se pretežno druži s drugim alternativcima je sasvim normalno pošto sa osobom koja je napušena 24/7 niti ne možeš o nečem normalnom pričat i dobit normalan odgovor kad eto mi "normalni" ne kapiramo to stanje uma...

Ah, ti botaničari...

cham3leon
29-10-2009, 13:32
Pa da, postoje "pravi" alternativci koji jednostavno tako žele živjeti, i briga ih je li to nekome kul il ne.

Kid A
29-10-2009, 13:41
Ja sam botanicar ali nisam alternativac :(

loo
29-10-2009, 13:54
Terabajt +10 respect, Lol.

Uz Če Gevaru ja bih nadodao supernaglašeni antifašizam i imenovanje svega što je nepravedno fašizmom.

Jedno objašnjenje za Mirka kojeg smo izgleda totalno zbunili.
Boli svih ona stvar šta ko sluša, kako se oblači i kako se ponaša, ali takvi ljudi su iritantni zato jer to sve podređuju svojoj potrazi za alternativnosti i kulnosti. Obavezna oprema lovca na kulnost i alternativnost je ateizam s kojim misli da ga valjda čini pametnijim ili nešto (nasreću, nisu svi ateisti lovci na alternativnost), uz to često ide i komunizam, a onda i to sviranje gitare i poznavanje muzike.

Neka ljudi rade šta žele, ali kad ti se nađe jedan takav klinjo koji zbog tih gluposti misli da je najbolji i najpametniji, i onda još pokušava ispasti kul sa odvratno lošim smislom za humor, ne biste li ga bar poželjeli nalemat ko vola?

E to :thumbs2:

Sickmanno1
29-10-2009, 14:04
Ja sam neki kvazi alternativac. U svojoj mladosti uvijek sam pokusavao biti drugaciji od ostalih, ali zbog toga nisam imao 2 prijatelja i glupo razmisljanje, vec sasvim obrnuto :).

Isto tako mislim da nema nista lose u tome da zelis biti drugaciji od ostalih. 4-5 godina sam imao irokezu, imao konstantno problema sa administracijom skole i zakonom zbog svog alternativnog izgleda. Zasto sam to radio? Volio sam prkosit. Volio sam kad su babe u ulici izmislili pricu da se drogiram i prostituiram za drogu (lol real truth), zbog jebene irokeze...

Pa tko je onda blesav, ovca ili vuk?

Niko Bellic
29-10-2009, 14:37
Podsjećaš me na mene, uz malu razliku da se moja irokeza sviđala ljudima/ženama, a nije familiji. Sad je mašinica zakon i onak, ja na irokezu nisam gledao kao na neku alternativu, nego kao na zakon frizuru po kojoj te žene lakše pamte, a frizerkama na praksi zadaješ glavobolje i lolaju...

Sickmanno1
29-10-2009, 14:41
Pa i moja se svidala ljudima, da nije vjerovatno bi ju osisao :D

Spomeno sam babe lol xD

loo
29-10-2009, 16:33
Pa i moja se svidala ljudima, da nije vjerovatno bi ju osisaoS:D

Spomeno sam babe lol xD

U ovome je razlika. Oni o kojima mi pričamo (barem ja) bi mislili da su kul jer su drugačiji i imaju frizuru koju nitko drugim nema.

Niko Bellic
29-10-2009, 17:03
Alo! Ej! To što netko misli da je kul i da ima velik kurac posve je okej dok zbog takvog stava ne krene omalovažavat druge. Meni naprimjer nikad ne bi palo napamet da pričam nekom frendu kako imam doma pun kurac dobar i skup komp ili da spominjem kako sam si kupio skupu majicu ili kako sam zapio 500 kuna ako znam da on nema para i da mu s time to nabijam na nos. Također, to isto vrijedi i za ljude koji znaju ili smatraju da su od nekog pametniji, pa u razgovoru namjerno forsaju neke ekstra specijalne teme i prave se fini korištenjem posebnih izraza s ciljem da im kolega ispadne ili se osjeća glup. Socijalna inteligencija je nepravedno podcijenjena, a tu iskaču alternativci sa svojim "mi smo Marsovci" spikama...

loo
29-10-2009, 17:18
A dobro, to se podrazumijeva. Mene najviše zapravo živciraju 'tr00' spike tih alternativaca. Kao samo tr00 metalci slušaju taj i taj bend ili ako ne pušiš i ne piješ pivo nisi tr00 metalac i taka neka sranja.
Nije dovoljno samo slušat metal glazbu, moraš se ponašat točno po neki pravilima. Svi u krugu 200 metara moraju jasno i glasno sa svim svojim ćulima osjetiti da si ti metalac. Takvi ufurani metalci mi najviše idu na kur*ac.

Nije im dosta što su alternativni u odnosu na cijeli svijet nego moraju bit alternativni i u odnosu na svoju alternativnu skupinu -.-

MasaKrisT
29-10-2009, 17:21
ja sam alternativan.:(

Aral
29-10-2009, 17:25
Bogme jesi :D

D.E.M.O.
29-10-2009, 17:26
A dobro, to se podrazumijeva. Mene najviše zapravo živciraju 'tr00' spike tih alternativaca. Kao samo tr00 metalci slušaju taj i taj bend ili ako ne pušiš i ne piješ pivo nisi tr00 metalac i taka neka sranja.
Nije dovoljno samo slušat metal glazbu, moraš se ponašat točno po neki pravilima. Svi u krugu 200 metara moraju jasno i glasno sa svim svojim ćulima osjetiti da si ti metalac. Takvi ufurani metalci mi najviše idu na kur*ac.

Nije im dosta što su alternativni u odnosu na cijeli svijet nego moraju bit alternativni i u odnosu na svoju alternativnu skupinu -.-

osoba koja sluša metal glazbu, ali se oblači normalno, ne pije, ne puši i htjela bi da kažu da je metalac.

loo
29-10-2009, 17:46
A zašto bi itko htio bit metalac?
Baš mene briga, slušaj koju god glazbu hoćeš, ali zašto svi moraju znati šta ti slušaš? Te sve majice bendova, duge kose, marte/starke, oblačenje stalno u crno i slična sranja svima kao da se deru:'JA SAM METALAC!!!'
To je ono što ja pokušavam reć. Namjerno moraju bit drugačiji i baš ih briga za druge, ali ipak žele da svi znaju da su oni drugačiji i da se ne žele družit s njima. Ironično, zar ne?

MasaKrisT
29-10-2009, 17:53
Kao da si rekao da sve štikle,minice,uske i plitke hlače, dekolte, uske majice na muškarcima,gelovi,tone šminke i mirisa deru ja sam sponzorusa/drolja!!!!

cham3leon
29-10-2009, 17:55
Alo! Ej! To što netko misli da je kul i da ima velik prozor posve je okej dok zbog takvog stava ne krene omalovažavat druge. Meni naprimjer nikad ne bi palo napamet da pričam nekom frendu kako imam doma pun prozor dobar i skup komp ili da spominjem kako sam si kupio skupu majicu ili kako sam zapio 500 kuna ako znam da on nema para i da mu s time to nabijam na nos. Također, to isto vrijedi i za ljude koji znaju ili smatraju da su od nekog pametniji, pa u razgovoru namjerno forsaju neke ekstra specijalne teme i prave se fini korištenjem posebnih izraza s ciljem da im kolega ispadne ili se osjeća glup. Socijalna inteligencija je nepravedno podcijenjena, a tu iskaču alternativci sa svojim "mi smo Marsovci" spikama...

To je malo drugačije. Ovo što ti sad kažeš, to su hvalisavci. Lovci na alternativnost/kulnost nikada ne daju direktno do znanja da se hvale na neki način. Hvalisavci pak samo to i rade. A znam da ima takvih ljudi. i obično se hvale parama i zlatnim lancima, te kakve veze imaju njihovi roditelji i kako je njima lako u životu. To po meni uopće nije materijal za hvalisanje. Mislim da se imaš s čime pohvalit kad proliješ krv znoj i suze zbog nečega, a ne kad to dobiješ na srebrnom pladnju.

Niko Bellic
29-10-2009, 18:07
ja sam alternativan.:(
Nisi. Ti si sada selebriti. Ima da opališ neku manekenku i za mene također...

Daj uploadaj više tih videoklipova na net. Ne hvataju svi Novu TV i/ili nemaju vremena gledat...

@

Jaran Kameleon

Ma povukao sam paralelu između tog hvalisanja, jer alternativci većinom forsaju tu svoju nekakvu über pamet (okej ima i pametnih, ali...) i prave se pametni non-stop i nedo Bog da pred nekim ispadnu glupi, jer to je za njih kraj svijeta. Pretjeruju s tim forsanjem mudrosti i pravog/krivog što me užasno iritira. Talent sam za ubit nekog u pojam i da sam zao (a nisam) toliko bi im toga sasuo u facu da bi ih idući put bilo strah nekome neš počet pričat prije nego prouče kompletnu "povijest bolesti" te osobe...

skilz
29-10-2009, 18:17
ako te tuku uzmi svoju gitaru i ti ih zatuci

what a moron -.-' :twisted:

Niko Bellic
29-10-2009, 18:21
Kaže se tambura frende. :fof:

MasaKrisT
29-10-2009, 18:41
ja sam alternativan.:(
Nisi. Ti si sada selebriti. Ima da opališ neku manekenku i za mene također...

Daj uploadaj više tih videoklipova na net. Ne hvataju svi Novu TV i/ili nemaju vremena gledat...

@


samo na jutubu ima jedan link
aIUwDF_f ... r_embedded (aIUwDF_flGQ&feature=player_embedded)

ostalo idemo uzivo 4.12

Wishmaster
29-10-2009, 18:42
Svi koji imaju kratku kosu su alternativni. Eto.

Kostolomac
29-10-2009, 19:06
samo na jutubu ima jedan link
aIUwDF_f ... r_embedded (aIUwDF_flGQ&feature=player_embedded)

ostalo idemo uzivo 4.12
Masa, strašni ste :D Al ne znam koji si ti od njih.

Aral
29-10-2009, 19:16
Onaj alternativni 8)

D.E.M.O.
29-10-2009, 19:26
ontopic: ne volim metalce.

pimp
29-10-2009, 19:29
metalika brate

N.I.B.
29-10-2009, 19:38
mrzim metalce. zapravo, one koji se tako etiketiraju. koji kurac ono, ne vidim da se itko drugi etiketira kao "džezist" ili "popist", čak ni jebeni roker. samo su metalci :(

D.E.M.O.
29-10-2009, 19:40
mrzim metalce. zapravo, one koji se tako etiketiraju. koji prozor ono, ne vidim da se itko drugi etiketira kao "džezist" ili "popist", čak ni jebeni roker. samo su metalci :(
i pankeri..i cajkaroši :(
žalosno je što sve ide na istu foru :)

Aral
29-10-2009, 19:43
Ma to je samo manjina, ima ih malo, nikad ih se ne vidi po gradu, osim ako se skupe na trgu pred banom Jelačićem ili u nekoj ulici u nekom malom kafiću, baru il što već. A inace, nemam niš protiv njih. Nikad nisam imao niti jednog za frenda pa mi svejedno.

Electromaster
29-10-2009, 19:56
[quote="N.I.B.":xct8mg0w]mrzim metalce. zapravo, one koji se tako etiketiraju. koji prozor ono, ne vidim da se itko drugi etiketira kao "džezist" ili "popist", čak ni jebeni roker. samo su metalci :(
i pankeri..i cajkaroši :(
žalosno je što sve ide na istu foru :)[/quote:xct8mg0w]
Yo, u forgot about the wiggaz bro.

r0rschach
29-10-2009, 19:58
[quote="N.I.B.":37f7ws1p]mrzim metalce. zapravo, one koji se tako etiketiraju. koji prozor ono, ne vidim da se itko drugi etiketira kao "džezist" ili "popist", čak ni jebeni roker. samo su metalci :(
i pankeri..i cajkaroši :(
žalosno je što sve ide na istu foru :)
Yo, u forgot about the wiggaz bro.[/quote:37f7ws1p]
Kako smo mogli nigga wannabeje zaboraviti, oni se zapravo najvise kurce svojim wannabe lifestyleom kako zele imati ganove i obavljati drajvbajeve po siromasnim cetvrtima u 'rvackoj.
tl;dr - Pseto wannabe kiddies

Neven <R>
29-10-2009, 19:59
ontopic: ne volim metalce.
Pa ti... Pa ti ne voliš sebe!

The Great Duck
29-10-2009, 20:00
i pankeri..i cajkaroši :(
žalosno je što sve ide na istu foru :)
Yo, u forgot about the wiggaz bro.
Kako smo mogli nigga wannabeje zaboraviti, oni se zapravo najvise kurce svojim wannabe lifestyleom kako zele imati ganove i obavljati drajvbajeve po siromasnim cetvrtima u 'rvackoj.
tl;dr - Pseto wannabe kiddies
Kad smo već kod Pseta,ne zaboravi thompsonovce.

N.I.B.
29-10-2009, 20:02
za domaći uradak bilo intervjunirati kao zamišljeno, nekog selebritija.

od 15 koji su to napravili, 6 ih je thompsona :(

heroj hrvacke
o/ o/ o/ o/

McPingvin_v2.0
29-10-2009, 20:03
o/*\o
o/*\o
o/*\o
o/*\o
Malo si daju high five sad.

r0rschach
29-10-2009, 20:05
Kad smo već kod Pseta,ne zaboravi thompsonovce.
http://img235.imageshack.us/img235/5377/0150007gm0.jpg
Jel onaj tamo Srbin?

N.I.B.
29-10-2009, 20:09
[quote="N.I.B.":1qmqcvfn]o/*\o
o/*\o
o/*\o
o/*\o
Malo si daju high five sad.[/quote:1qmqcvfn]
o/*\o o/*\o
o/*\o o/*\o
o/*\o o/*\o o/*\o o/*\o
o/*\o o/*\o o/*\o o/*\o
o/*\oo/*\oo/*\o
o/*\oo/*\oo/*\o

D.E.M.O.
29-10-2009, 20:24
[quote="D.E.M.O.":1o5nyz7s]ontopic: ne volim metalce.
Pa ti... Pa ti ne voliš sebe![/quote:1o5nyz7s]
Stilski sam sličan tome, ali nikada se ne deklariram kao metalčuga niti mi je ekipa takva :)

The Great Duck
29-10-2009, 20:26
za domaći uradak bilo intervjunirati kao zamišljeno, nekog selebritija.

od 15 koji su to napravili, 6 ih je thompsona :(

heroj hrvacke
o/ o/ o/ o/
Koji si razred?

N.I.B.
29-10-2009, 20:30
osmi :(

Xero
29-10-2009, 20:34
Ha Ha.
Ja sam osmi srednje :yuck:

N.I.B.
29-10-2009, 20:37
zato jer si templar :(

Mirko L
29-10-2009, 21:49
Nisam čitao sve, nije mi se dalo...

Ali vi sve odmah osuđujete kao alternativce.

Netko sluša Tokio Hotel, alternativan...bez obzira jeli on želi bit drugčiji ili ne.

Netko voli eto nosit rozu boju uvijek (neki će reć da to nije u danjašnje doba ni čudno :) ), alternativan... -II-

Pa što ako netko voli nešto drugčije, big deal.
Dobro, ovo za namjerno da želi bit drugačiji od drugih...
Ali svejedno, neka ga što vam smeta...želi bit originalan :P

EDIT: btw, što je tera napisao?
Izgleda da mu je post izbrisan.

cham3leon
29-10-2009, 21:51
Po drugi put ti pokušavam objasnit da mi nemamo ništa protiv alternativnih načina života, zanimacija, načina oblačenja niti stila uopće, nego onih koji forsiraju alternativnost samo da bi sebe i druge uvjerili da su posebni i bolji od svih ostalih.

Mirko L
29-10-2009, 21:53
Da su bolji-nisu.

Ali ne vjerujem da oni to rade jer misle da su bolji.
Iako vjerojatno ima i takvih...nego zato što žele bit originalni, ono da ih se prepoznaje po tome.

Niko Bellic
29-10-2009, 21:56
Po drugi put ti pokušavam objasnit da mi nemamo ništa protiv alternativnih načina života, zanimacija, načina oblačenja niti stila uopće, nego onih koji forsiraju alternativnost samo da bi sebe i druge uvjerili da su posebni i bolji od svih ostalih.
Potpis!

cham3leon
29-10-2009, 22:00
Da su bolji-nisu.

Ali ne vjerujem da oni to rade jer misle da su bolji.
Iako vjerojatno ima i takvih...nego zato što žele bit originalni, ono da ih se prepoznaje po tome.

Naravno da postoje ljudi koji ŽELE živjeti alternativno i to rade radi sebe i svojeg specifičnog ukusa, mi ovdje prosvjedujemo protiv klinaca iz srednje škole koji na svu silu žele bit alternativni da bi dobili pičke.

Mirko L
29-10-2009, 22:03
Tako neće ni kurca dobiti :)

Uglavnom, zaboravite ovo što sam pitao što je terabajt postao...
Mislio sam da je N.I.B. demo...

TimeLord
29-10-2009, 22:06
nema potrebe da psuješ charmaleon :nonono:

cham3leon
29-10-2009, 22:09
Tako neće ni kurca dobiti :).

O, hoće, hoće, jer alternativne drolje valjda padaju na to. Lošost je velika. Fala bogu da više nisam u srednjoj, jer sam se nagledao takvih ljudi i idu mi više na jetra.

@Speedy - znam da je malo neukusno, ali danas ti se to tako kaže.

Niko Bellic
29-10-2009, 22:13
Ajmo napravit grupu za destrukciju alternativaca, naoružat se sokom od kiselih krastavaca i mladim krompirima. Pobeda nam je zagaramtovana u datom momentu. Treba samo gađati tačno i sve ćemo da satremo poput tace baklava...

pimp
29-10-2009, 22:15
sam ti daj

Niko Bellic
29-10-2009, 22:19
rong ensa.. webber..

cham3leon
29-10-2009, 22:30
Ajmo napravit grupu za destrukciju alternativaca, naoružat se sokom od kiselih krastavaca i mladim krompirima. Pobeda nam je zagaramtovana u datom momentu. Treba samo gađati tačno i sve ćemo da satremo poput tace baklava...

A ne znam... Mladi krumpir se može pojest, krastavci moraju u soku stajat, ne znam vrijedi li ...

A da ih jednostavno namlatimo?

Electromaster
29-10-2009, 22:32
Pa da ispadnu mučenici. Iznimno kontraproduktivno.

Kostolomac
29-10-2009, 22:49
Bnk (boli nas kifla), njih će boljet a ne nas 8)

Maloki
31-10-2009, 01:14
Kakve pak kifle sad?

N.I.B.
31-10-2009, 11:35
http://www.imagesforme.com/upload/9a135084.jpg

Kostolomac
01-11-2009, 23:06
Kakve pak kifle sad?
A sry, čika pekar, nisam mislio niš loše :P

cham3leon
06-11-2009, 22:19
Sad sam se sjetio još nečega što bi dobro došlo u ovoj temi iako će vjerojatno voditi u kršćanski offtopic.

Čitao sam pred par mjeseci o novom trendu u Engleskoj - "ateističkim ljetnim kampovima" koji tamo niču ko gljive poslije kiše. Naravno da svatko ima pravo radit takve stvari, bez obzira na vjeru, ali tamo djecu usput uče i iskrivljenim činjenicama poput toga da je Hitler bio veliki katolik i da je zapravo zbog katoličanstva počinio holokaust. Na to dodajte još gomile takvih idiotarija i dobili ste pravu sliku.

Voditelji jednog od kampova tvrde kako je to korisno za djecu jer im tako uče da imaju potpuno pravo na svoje opredjeljenje koje je drugačije od ostalih...
Ma molim vas! Nismo u srednjem vijeku gdje su ateisti ugrožena skupina. Ta "alternativna skupina" djece i odraslih sada je velika većina. Kampovi će u svakom slučaju poslužiti mladim lovcima na kulnost kako bi iskazali svoju nevjerojatnu alternativnost.

loo
06-11-2009, 22:33
Pa kako ne bi bili ugroženi? Čim se neko dijete rodi, odma postaje katolik i krsti se. Odgaja se u kršćanskoj zajednici i pod velikim je pritiskom. Još i u školi ima vjeronauk. Da ne spominjem da je do određene dobi sramota reć da ne vjeruješ u bog ili tako nešto slično.

Electromaster
06-11-2009, 22:34
Dijete koje je rođeno u obitelji ateista se odmah krsti? Dobro...

Korpse
06-11-2009, 22:38
Sad sam se sjetio još nečega što bi dobro došlo u ovoj temi iako će vjerojatno voditi u kršćanski offtopic.

Čitao sam pred par mjeseci o novom trendu u Engleskoj - "ateističkim ljetnim kampovima" koji tamo niču ko gljive poslije kiše. Naravno da svatko ima pravo radit takve stvari, bez obzira na vjeru, ali tamo djecu usput uče i iskrivljenim činjenicama poput toga da je Hitler bio veliki katolik i da je zapravo zbog katoličanstva počinio holokaust. Na to dodajte još gomile takvih idiotarija i dobili ste pravu sliku.

Voditelji jednog od kampova tvrde kako je to korisno za djecu jer im tako uče da imaju potpuno pravo na svoje opredjeljenje koje je drugačije od ostalih...
Ma molim vas! Nismo u srednjem vijeku gdje su ateisti ugrožena skupina. Ta "alternativna skupina" djece i odraslih sada je velika većina. Kampovi će u svakom slučaju poslužiti mladim lovcima na kulnost kako bi iskazali svoju nevjerojatnu alternativnost.
Agree.

Iako mislim da svako ima pravo na taj izbor. Premda je meni ljepše sa vjerom, i zaboli me što nema neke velike logike.

loo
06-11-2009, 22:41
Dijete koje je rođeno u obitelji ateista se odmah krsti? Dobro...

Da, jer skoro svi ateisti su zapravo deklarirani krščani (obavili sve sakramente i oženili se u crkvi) i ne žele svoje dijete izopčit iz društva i tako to.

Electromaster
06-11-2009, 22:43
U kojem selu ti živiš.

McPingvin_v2.0
06-11-2009, 22:47
Oposite village, I'd say.

1GBRAM
06-11-2009, 22:50
DRUGARI I DRUGARICE!

ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

Lokacija:Počinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama :D

Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


(još mi samo fali da viknem za dom spremni)

JURIIIIIIIIIŠ!

Markecgrad
06-11-2009, 22:50
:(

Electromaster
06-11-2009, 22:50
:(

Markecgrad
06-11-2009, 22:51
:(
:(

r0rschach
06-11-2009, 22:54
http://www.omnitecturalforum.com/wtc/images/wtc-crash.jpg

stiiipa
06-11-2009, 23:28
owned :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Niko Bellic
07-11-2009, 00:22
:nonono:

cham3leon
07-11-2009, 12:31
DRUGARI I DRUGARICE!

ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

Lokacija:Počinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama :D

Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


(još mi samo fali da viknem za dom spremni)

JURIIIIIIIIIŠ!

http://www.imagesforme.com/upload/d9867abd.jpg

The Great Duck
07-11-2009, 12:39
DRUGARI I DRUGARICE!

ODRŽAVAM OVAJ BRIFING U NADI DA ĆEMO SE KONAČNO UJEDINITI U DESTRUKCIJI "ALTERNATIVACA"!

Lokacija:Počinjemo sa lokacijom...nalazite ih po skate parkovima,i najviše po trgu bana Jelačića!Po skate parkovima moramo djelovati agresivno,i to odmah ih okružiti i napasti!

Na trgu bana Jelačića moramo djelovati tiho,i moramo napadati u valovima....

Oružja:Natopljeni kiseli krastavci namočeni u toplu pivu....gađati ćete h iz posebno modificiranih pištolja,koji su najprije modificirani da mogu primiti krastavce i gađati ih sa velikom jačinom i preciznošću!Usto ćete imati i posebne "metke",krastavce koji su punjeni sa trulim papričicama :D

Strategija:Skate parkovi-jako agresivno,bez posebnih naredbi!
Trg Bana Jelačića-pokušati dobiti borbu na faktor iznenađenja,napadanje u valovima sa svih strana!Grupe će u ovoj akciji na trgu biti sastavljene od deset ljudi!


Braćo i sestre,izvršimo tu destrukciju,i riješimo se "wannabe" alternativaca!


(još mi samo fali da viknem za dom spremni)

JURIIIIIIIIIŠ!
13eDfrMgFQM
BTW,Cham3leon,koji je ovo lik na tvojoj slici?

cham3leon
07-11-2009, 12:42
Mislim da je Steve Jobs

Mirko L
07-11-2009, 14:30
Potpisujem ono što je rekao loo.

Roditelji ne žele da njihova djeca budu izopćena i da im se smiju/maltretiraju ih zato što ne vjeruju u boga.

Ja sam kršten i to, ateist sam, i čini mi se da je i moj tata, iako to nikad nije ni rekao.

loo
07-11-2009, 14:35
Ja sam također kršten, a nevjerujem u boga negdje od sedmog razreda. Stari mi je vjernik, a stara oduvijek ateist. Obitelj sa tatine strane su svi zadrti vjernici i domoljubi, a sa starine strane skoro niko nije vjernik.

Sjećam se kad sam bio klinjo i jedna mala nije išla na vjeronauk pa su ju svi zajebavali i govorili joj da će ić u pakao. Još je bila jedna koja je vjerovala da su ljudi nastali od majmuna, ali je ipak išla na vjeronauk. Svaki sat je plakala jer su ju sprdali...

cham3leon
07-11-2009, 14:46
Pa kako ne bi bili ugroženi? Čim se neko dijete rodi, odma postaje katolik i krsti se. Odgaja se u kršćanskoj zajednici i pod velikim je pritiskom. Još i u školi ima vjeronauk. Da ne spominjem da je do određene dobi sramota reć da ne vjeruješ u bog ili tako nešto slično.

Ok, ide osvrt na ovo. Gdje i kada se to dijete rađalo i odrastalo pod takvim pritiskom? Sigurno ne danas i ovdje, u Hrvatskoj. Pred pedeset do sto godina je bilo tako, ali danas nije. Nisam siguran bi li bilo ispravno reći da religije odumiru, ali više nisu toliko važne u životu većine ljudi. I danas nema apsolutno nikakvog pritiska na djecu u smislu vjere. Na vjeronauk nisu obvezna ići, krizmati se ne moraju, i tako dalje. Danas djeca i mladi ateisti nisu manjina nego većina, nitko se neće šokirati ako kažeš da ne vjeruješ u Boga/Alaha, naprotiv, šokirat će se ako priznaš da vjeruješ u Boga.

Djeca su danas većinom ateisti i to smatraju sasvim normalnim, kao i velika većina roditelja koja ne forsira sa vjerskim odgojem. Priče o tome kako Crkva kontrolira sve i kako su ateisti stalno ugroženi potječe upravo od naših vrlih alternativaca koji time ističu koliko su oni originalni i pametni. Jer da priznaju kako ih nitko ne tlači sa vjerom, ispalo bi da se više nemaju protiv čega boriti, a onda ne bi više bili tako kul.

PS: ovo šta loo piše je prvi put da čujem da je netko bio ismijan što ne ide na vjerić. Ja tako nešto nisam doživio, i općenito mi je nezamislivo tako nešto smjestiti ni u moje osnovnoškolsko doba a kamoli danas.

loo
07-11-2009, 15:08
Nije to samo kod mene. Čito sam na forumu.hr o sličnim slučajevim. Maloj su govorili da će ić u pakao (i vjeroučiteljica i učenici) i ova je imala kao neke traume i morala ić na neke terapije ovo ono.
A uostalom šta vjeronauk radi u školama? U školama se uče činjenice i stjeće znanje a ne priča se o nekim bajkama starima 2000 godina i nadnaravnim bićima. Samo još jedan pokušaj crkve da zadrži vjernike :thumbs1:

I ne, ne mislim da sam alternativan ili kul što ne vjerujem u boga :P

Mirko L
07-11-2009, 15:21
@chameleon- nije uopće tako kako ti kažeš.

Neznam s kim se ti družiš, ali definitivno će ti se rugati ako si ateist (ipak ovisi o dobi).

Kad sam išao u osnovnu, maltretirali su jednog malog i rugali mu se jer je jehovin svjedok.

Kid A
07-11-2009, 15:22
Znamo o kom malom se radi,ne vrijedi sad da se izvlacis.

Paran0a
07-11-2009, 15:39
Jao mirko kako si glup.JAOOOOOOOOOOOOOOOO

cham3leon
07-11-2009, 15:44
Nije to samo kod mene. Čito sam na forumu.hr o sličnim slučajevim. Maloj su govorili da će ić u pakao (i vjeroučiteljica i učenici) i ova je imala kao neke traume i morala ić na neke terapije ovo ono.
A uostalom šta vjeronauk radi u školama? U školama se uče činjenice i stjeće znanje a ne priča se o nekim bajkama starima 2000 godina i nadnaravnim bićima. Samo još jedan pokušaj crkve da zadrži vjernike :thumbs1:

I ne, ne mislim da sam alternativan ili kul što ne vjerujem u boga :P

Nisam ni htio da ispadne da se to odnosi na tebe, samo hipotetički :wink:

Osim toga vjeronauk je opcionalan, i dijete ne mora ići na isti ako ne želi. Mislim da je bar 90% mojih prijatelja ateističke vjeroispovijesti pa nisu išli na vjeronauk, i nikad mi to nije smetalo, kao što ni njihovo opredjeljenje nije smetalo ostalima.

Deadwalker
07-11-2009, 15:53
Jos jednom LOL na temu, al ajde, da kazem nesto. Kad ste vec skrenuli u vjerske vode. Da, slazem se s kolegom Cham3leonom, danas je ateizam, barem kada su mladi u pitanju, sasvim normalna stvar. U crkvu vecinom svi koji idu je zato jer moraju(krizma ili roditelji kao faktor pritiska), a malo je onih koji idu radi nekakve duhovne potrebe. Ne krivim ja za to odgoj roditelja, niti cjelokupnu okolinu, nego se jednostavno desilo danas da se svijet promjenio, informiranost je na daleko vecoj razini sto u prijevodu znaci da vam sve na internetu i tv-u "vristi" kako je religija zastarjela stvar za modernog covjeka i ljudi koji idu u crkvu se nazivaju na tv-u "vjernicima", a zapravo bi, kako nam pise na papirima, trebali svi biti "vjernici katolici" i hodati redovito u crkvu. Ako me kužite šta hoću reci...Jednostavno se u javnosti stvorila nekakva prividnost da religija smeta modernom i uspjesnom covjeku. Glupost na kvadrat.
Glede alternativaca, well, to si svako tumaci na svoj nacin. I ja bi za sebe mogao reci da sam neka vrsta alternativca posto recimo da slusam takvu glazbu i nisam neki veliki vjernik. Tako ste barem vi to ovdje definirali pojam alternativca. Osobno, boli me briga dal netko drugi ide u Crkvu, dal je veliki vjernik, sta slusa, cime se opce bavi u zivotu itd. Opce mi je blesavo stvarati nekakve "faktore kulnosti" tj. da ja sada tu utvrđujem šta je dobro, a šta nije. Svatko živi svoj život i sam bira u šta će vjerovati, šta će slušati, čime će se baviti u životu itd. I tko sam ja sada da tu odlučujem šta je za nekoga dobro, a šta nije. Ako nekoga čini sretnim da vjeruje u Boga i da svake nedjelje se pomoli za svoje bližnje, dapace, bit ce mi jako drago radi takve osobe. Ako netko slusa cajke i to ga veseli, pa neka ih slusa, ja ga nebum kritiziral radi toga. Kako se meni ne dopada njegova glazba, tako se njemu ne dopada niti moja. Sad da se idemo prepirat oko toga šta je dobro, a šta nije, bezveze. Osobu trebas jednostavno prihvatit kakva je bez nekog velikog "soljenja pameti". Ako pak ta osoba radi nekih svojih opredjeljenja nece imati posla s tobom, nitko te ne tjera da se druzis s njime.
Osobno, nikada nisam imao problema u zivotu kada su sami ljudi u pitanju. Jednostavno se prilagodim situaciji, ljudi se najcesce prilagode i meni i sve pet. A uvijek se nađe neki kreten, to je normalno. Takve jednostavno ignoriram i bok. Život je prekratak da bi se zamarali s glupostima...

loo
07-11-2009, 16:00
U crkvu vecinom svi koji idu je zato jer moraju(krizma ili roditelji kao faktor pritiska), a malo je onih koji idu radi nekakve duhovne potrebe.


U ovome i je stvar. Društvo vrši pritisak na tebe i ti moraš ići u crkvu da bi mogao normalno živjeti. Znači, ideš u crkvu da te društvo ne jebe, da ti rodbina ne sere, da se možeš oženit u crkvi i tako to, a ne zato što si neki vjernik. Tako svi rade. I sad ti reci da to nije pritisak društva. To je jedini razlog zašto vjera(odnosno crkva, vjera je manje-više mrtva) ostaje živa.

A što se tiče alternativaca, ako pogledaš unazat par strana/postova, vidjet ćeš da smo napisali da nam smetaju oni koji drugima nameću svoja sranja i govore kako su bolji i pametniji od drugih zbog toga i toga.

cham3leon
07-11-2009, 16:10
U crkvu vecinom svi koji idu je zato jer moraju(krizma ili roditelji kao faktor pritiska), a malo je onih koji idu radi nekakve duhovne potrebe.


U ovome i je stvar. Društvo vrši pritisak na tebe i ti moraš ići u crkvu da bi mogao normalno živjeti. Znači, ideš u crkvu da te društvo ne draga, da ti rodbina ne sere, da se možeš oženit u crkvi i tako to, a ne zato što si neki vjernik. Tako svi rade. I sad ti reci da to nije pritisak društva. To je jedini razlog zašto vjera(odnosno crkva, vjera je manje-više mrtva) ostaje živa.

A što se tiče alternativaca, ako pogledaš unazat par strana/postova, vidjet ćeš da smo napisali da nam smetaju oni koji drugima nameću svoja sranja i govore kako su bolji i pametniji od drugih zbog toga i toga.

Mislim da su djeca dovoljno zrela pred krizmu da mogu sama odlučit žele li se krizmat, i roditelji to moraju poštovat. Znam jednog dečka u gorskom kotaru koji je išao uredno na krizmu jer tako tamo i pristoji, ali je totalni ateist i svakodnevno izmišlja nove psovke o Bogu i Majci Božjoj. Ali to je tako, nikome to ne smeta. Zato jer su sva djeca i mladi uglavnom također ateisti.

Electromaster
07-11-2009, 16:11
U crkvu vecinom svi koji idu je zato jer moraju(krizma ili roditelji kao faktor pritiska), a malo je onih koji idu radi nekakve duhovne potrebe.


U ovome i je stvar. Društvo vrši pritisak na tebe i ti moraš ići u crkvu da bi mogao normalno živjeti. Znači, ideš u crkvu da te društvo ne jebe, da ti rodbina ne sere, da se možeš oženit u crkvi i tako to, a ne zato što si neki vjernik. Tako svi rade. I sad ti reci da to nije pritisak društva. To je jedini razlog zašto vjera(odnosno crkva, vjera je manje-više mrtva) ostaje živa.
Lolne. Ja u crkvu nisam išao praktički nikad, a na vjeronauk sam išao do polovice četvrtog razreda, i to zato jer su me fegeti u seoskoj osnovnoj školi u kojoj sam prvotno bio po deafultu upisali na vjeronauk. Ispisao sam se čim sam mogao, i nitko mi nije ništa srao, eventualno je bilo par komentara od par mamlaza i starih baba, ali za njih me zaboli. Moji starci su inače vjernici, i, iako su me krstili, o svemu dalje pustili su me da odlučim sam.
Vgg.

loo
07-11-2009, 16:12
Ja sam odlučio da se neću krizmat. Moro bi ić na vjeronauk u crkvi I u školi. To je stvarno retardirano. Nekoliko (čitaj skoro svi) mojih prijatelja ide na vjeronauk i krizmat će se iako ne vjeruju u boga. A možda ću se i ja za nekih 10 godina da se mogu u crkvi oženit...

str1k3r
07-11-2009, 16:16
E loo, zar ne misliš da je to malo licemjerno, bez uvrede, ali ako ćeš se već krizmati samo da bi se mogao vjenčati to nije ok. Ako već kažeš da si ateist, crkva ti i ne treba vjenčaš se kod matičara.

loo
07-11-2009, 16:17
Ako se nekim slučajem žena bude htjela vjenčat u crkvi... iako ću ja to svakako pokušat izbjeć.

Delirium
07-11-2009, 16:23
Onda joj moras objasnit da si Ateist i da te svećenik nece (njavjerojatnije) htjeti vjencati...a ako ona to ne shvati...to je drugi problem (Udajes se za krivu osobu)

loo
07-11-2009, 16:27
Pa zaš ne bi htio? :? Dam mu 200 kuna i gotovo. A njezino vjersko opredjeljenje kod mene ne igra nikakvu ulogu. Neću umrijet ako moram to napravit.

str1k3r
07-11-2009, 16:30
Da bi se vjenčao u crkvi moraš biti kršćanin, dakle ili ćeš postati kršćanin ili se nećeš vjenčati u crkvi. Vrlo jednostavno.

loo
07-11-2009, 16:33
Pa krizmam se i oženim i eto. Kad to prođe više nisam krščanin :P
Ali zanemarimo ovo, to ću napraviti samo u krajnjoj nuždi.
Carry on.

Delirium
07-11-2009, 16:34
Dobro ti sebi neces bit krscanin, ali ce te crkva i papiri jos uredno voditi kao krscanina i slati ti ljude da kupe novce i taka sranja...

str1k3r
07-11-2009, 16:35
Da, ali te to onda čini licemjernim.

loo
07-11-2009, 16:40
Dobro ti sebi neces bit krscanin, ali ce te crkva i papiri jos uredno voditi kao krscanina i slati ti ljude da kupe novce i taka sranja...

Ko što je slučaj sa barem 50% ljudi koji se vode kao krščani...

cham3leon
07-11-2009, 16:53
E, pa ti nemoj za njihovim primjerom :P Ako si ateista, tako i ostani.

Raz
07-11-2009, 16:57
^ Potpis. Ako ćeš bit kršćanin onda će to bit zbog vjere a ne takvih razloga. Ako te cura nemože prihvatit takvog kakav jesi onda ona jednostavno nije za tebe.

@chameleon - kul avatar xD

cham3leon
07-11-2009, 17:01
Administracija se pobrinula da ne zaboravim gunpowder treason :P

loo
07-11-2009, 17:08
^ Potpis. Ako ćeš bit kršćanin onda će to bit zbog vjere a ne takvih razloga. Ako te cura nemože prihvatit takvog kakav jesi onda ona jednostavno nije za tebe.

@chameleon - kul avatar xD

Pa isto to vrijedi onda i za mene. Ja ne mogu prihvatit da je ona krščanka pa onda ja nisam za nju... a ja se ne planiram odvojit od žene s kojom bi htio provest ostatak svog života zbog stvari tako meni nevažne kao što je religija.

Delirium
07-11-2009, 17:09
^ Potpis. Ako ćeš bit kršćanin onda će to bit zbog vjere a ne takvih razloga. Ako te cura nemože prihvatit takvog kakav jesi onda ona jednostavno nije za tebe.

@chameleon - kul avatar xD

Pa isto to vrijedi onda i za mene. Ja ne mogu prihvatit da je ona krščanka pa onda ja nisam za nju... a ja se ne planiram odvojit od žene s kojom bi htio provest ostatak svog života zbog stvari tako meniSnevažne kao što je religija.

a njoj?

cham3leon
07-11-2009, 17:09
Religija je svima jednako važna. Ne postoji infidelizam, samo ateizam. Drugim riječima, možeš biti bez boga, ali ne i bez vjere.

loo
07-11-2009, 17:12
a njoj?

Pa tak nevažno zato što sam ja spreman popustit što se toga tiče.
Jooooooooj ajde molim vas o nečem drugom :D
Ne planiram se oženit još jedno 15 godina, a tu već pola foruma čita o mom vjenjčanju :D

Delirium
07-11-2009, 17:14
prestat cemo kad nas Raz natera...ajd sad opet u offtopic

a sta mislis kako ce se ona osjecat ako bude znala da si se ti samo "Pretvaro" da vjerujes u nesto?

loo
07-11-2009, 17:16
Neću se ja pretvarat pred njom da vjerujem u boga. Jedino što ću napravit je reć popu da se oću oženit u crkvi. Ona će znat od početka da ja ne vjerujem u boga. A ako se baš želi oženit u crkvi, meni to neće bit nikakav problem.

str1k3r
07-11-2009, 17:17
Ajd' da se i ja jednom citiram.

Da, ali te to onda čini licemjernim.

loo
07-11-2009, 17:18
Pa šta :P
Važno da je ona sretna i da ima vjenjačnje iz snova :D

Delirium
07-11-2009, 17:18
Ajd' da se i ja jednom citiram.

Da, ali te to onda čini licemjernim.

eventually youll get quoted out of context...

FaTaL_mRkvA
08-11-2009, 11:12
Pa šta :P
Važno da je ona sretna i da ima vjenjačnje iz snova :D
Previše ljubića gledaš :nonono:

loo
08-11-2009, 12:22
Ne, mrzim ljubiće :D

Duke of Earl
08-11-2009, 17:16
Religija je svima jednako važna. Ne postoji infidelizam, samo ateizam. Drugim riječima, možeš biti bez boga, ali ne i bez vjere.
Nihilizam ?

CrazySmurf
14-11-2009, 13:00
Something like that. Meni je religija važan pojam u životu.

forumski_user
14-11-2009, 16:19
Općenito odbijam svaku religiju s imenima, mjestima, godinama..iliti, odbijam svaku religiju <.<

Sonic_Moronic
15-11-2009, 19:25
Tek sam sad ovo primijetio, argh.

Tera, opisao si me u uvodnom postu. *hug*

Niko Bellic
15-11-2009, 19:55
Neću se ja pretvarat pred njom da vjerujem u boga. Jedino što ću napravit je reć popu da se oću oženit u crkvi. Ona će znat od početka da ja ne vjerujem u boga. A ako se baš želi oženit u crkvi, meni to neće bit nikakav problem.
Ja sam upoznao Boga. To vam je jedno zakon biće i boli ga uvo za to vjerujete li vi u njega i molite li mu se ili igrate Diablo. Voli da duva i ume da slaže pazle. Žao mu ljudi koji nemaju posla, pa zato dopušta crkvi da djeluje, a kada neki u tome preteraju onda učini da budu pedofili, te da ih ufate i strpaju u čuzu. Zar vi stvarno mislite da je Bog neki strogi polismen? Biste li vi bili takvi da ste Bog? Zapitajte se to i značete što je fakt, ašto pučka naklapanja...

Electromaster
15-11-2009, 20:00
Opet si zaboravio uzeti ljekove, Talični?

Niko Bellic
15-11-2009, 20:03
:evil:

forumski_user
15-11-2009, 21:58
Talični je upoznao boga.

The Great Duck
16-11-2009, 22:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Lemmy-02.jpg/398px-Lemmy-02.jpg
Njega?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ab/Rob_Halford_march_2009.jpg/402px-Rob_Halford_march_2009.jpg
Ili njega?

FaTaL_mRkvA
16-11-2009, 22:45
Šta u prijevodu znači Talični? Srpska riječ?
I da, znam da je to HedHanter...

Wishmaster
17-11-2009, 00:24
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Lemmy-02.jpg/398px-Lemmy-02.jpg

Rickenbacker!!!
:oops:

Šta u prijevodu znači Talični?
Možda nekaj poput Sretni (ima sreće) ili tak nekaj pošto je to srpski prijevod za Lucky Lukea.
Sad i mene zanima pravi prijevod pošto gugl translator ne posjeduje te mistične moći.

FaTaL_mRkvA
17-11-2009, 12:41
Lucky Luke a.k.a. Talični Tom
:rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Niko Bellic
17-11-2009, 12:52
Talični Tom umotvorina je srbočetničke ratne propagande kao i Zekoslav Mrkva aka Bugs Bunny te Paško Patak aka Donald Duck...

Spremte se, spremte!

cham3leon
17-11-2009, 14:44
Religija je svima jednako važna. Ne postoji infidelizam, samo ateizam. Drugim riječima, možeš biti bez boga, ali ne i bez vjere.
Nihilizam ?

Nope. Ni sa nihilizmom čovjek nije lišen vjere. U tom slučaju je možda i nihilizam oblik vjere.

@forumski user: Možda odbijaš sve postojeće religije ali postoji nešto u što vjeruješ (a možda nisi ni svjestan toga).

Talični je očito opet na medikamentima, ali nekako je potrefio nekoliko misli. Neću u detalje.

McPingvin_v2.0
17-11-2009, 15:14
Talični Tom umotvorina je srbočetničke ratne propagande kao i Zekoslav Mrkva aka Bugs Bunny te Paško Patak aka Donald Duck...

Spremte se, spremte!
Da, Zekoslav Mrkva je srbočetnička ratna propaganda.

Banan si na tri dana, ali samo zato jer si neopisivo glup. Koji kurac su onda Duško Dugouško, Patak Daća i Paja Patak?

forumski_user
19-11-2009, 23:35
[quote="Talični Tom":35od0qmq]Talični Tom umotvorina je srbočetničke ratne propagande kao i Zekoslav Mrkva aka Bugs Bunny te Paško Patak aka Donald Duck...

Spremte se, spremte!
Da, Zekoslav Mrkva je srbočetnička ratna propaganda.

Banan si na tri dana, ali samo zato jer si neopisivo glup. Koji prozor su onda Duško Dugouško, Patak Daća i Paja Patak?[/quote:35od0qmq]
lol, lik se šprdo. To je očito :o

solo
19-11-2009, 23:49
Pingvin je osjetljiv na te stvari... Nema tu šprdanja! :rotfl:

bornathepicek
22-11-2009, 18:19
Utjelovljenje alternativnosti (http://www.facebook.com/thealexevans?v=wall&ref=search#/thealexevans?v=info&ref=search).

Glavni dokazi su:

Si’m a 30 year old living in the body of a young adult. wait, is that the reason why i don’t get along with my people?
I ovo (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2287455&id=136396542613).

To je to!
Isus bog kaki peško :rotfl: