PDA

Pogledaj cijelu verziju : Unutarnji monolozi



Niko Bellic
28-10-2009, 14:22
Imate li problema s unutarnjim monolozima? Slušate li sami sebe ili ipak nagon prevladava? Da li vam je ispran mozak?

Ja naprimjer često dok laganini prolazim kraj McDonald's-a kažem sam sebi "...nemoj ulazit unutra, tu prodaju samo visokokalorične splačine i to je bezvezno bacanje novaca...", ali nakraju u 75% slučajeva uletim unutra i nakrkam se kao prase ili dok slučajno zujim po trgovinama kažem si "...okej, sad samo zujiš onako usputno i nećeš niš kupit, jer ionako već doma imaš hrpu robe (koju ne nosiš i bezveze zauzima mjesto u ormaru) i raznih drndi koje si bezveze kupio, pa ih sad bezuspješno prodaješ na PC PLAY forumu...", ali ne, u 25% slučajeva nađem baš nešto ekstra što bi mi možda moglo zatrebati ili se desi mega glupost da pomislim da tog uskoro možda više neće biti u prodaji, pa bi bilo zgodno da se opskrbim malo i tak nestane 100, 200, 500, pa čak i 1000 kuna i za mjesec, dva ili tri kad pogledam na što sam potrošio nofce dođe mi da se sam prešamaram i uglavnom pizdim...

Ako ne skršim lovu na nešto skupo i veliko (što se eventualno da kasnije prodat) satrem ju na totalne gluposti i kad sve stavim na papir, zbrojim i podvučem ispadne isti drek. Ošle pare...

D.E.M.O.
28-10-2009, 14:24
Ne.

Niko Bellic
28-10-2009, 14:27
Ne u vezi čeg Demijane? Mušice mi tuste...

N.I.B.
28-10-2009, 19:35
Imate li problema s unutarnjim monolozima? Slušate li sami sebe ili ipak nagon prevladava? Da li vam je ispran mozak?

Ja naprimjer često dok laganini prolazim kraj McDonald's-a kažem sam sebi "...nemoj ulazit unutra, tu prodaju samo visokokalorične splačine i to je bezvezno bacanje novaca...", ali nakraju u 75% slučajeva uletim unutra i nakrkam se kao prase ili dok slučajno zujim po trgovinama kažem si "...okej, sad samo zujiš onako usputno i nećeš niš kupit, jer ionako već doma imaš hrpu robe (koju ne nosiš i bezveze zauzima mjesto u ormaru) i raznih drndi koje si bezveze kupio, pa ih sad bezuspješno prodaješ na PC PLAY forumu...", ali ne, u 25% slučajeva nađem baš nešto ekstra što bi mi možda moglo zatrebati ili se desi mega glupost da pomislim da tog uskoro možda više neće biti u prodaji, pa bi bilo zgodno da se opskrbim malo i tak nestane 100, 200, 500, pa čak i 1000 kuna i za mjesec, dva ili tri kad pogledam na što sam potrošio nofce dođe mi da se sam prešamaram i uglavnom pizdim...

Ako ne skršim lovu na nešto skupo i veliko (što se eventualno da kasnije prodat) satrem ju na totalne gluposti i kad sve stavim na papir, zbrojim i podvučem ispadne isti drek. Ošle pare...

otvori blog.

Niko Bellic
28-10-2009, 19:38
damisene

N.I.B.
28-10-2009, 19:39
tvoj sig :(

Frky
28-10-2009, 19:45
Kužim ja što ti hoćeš reći s ovom temom! Naravno da imam s vremena na vrijeme "monologe"!

Ali to ti je više zdrav razum nego li monolozi jer danas ljude, koji sami sa sobom pričaju, smatraju luđacima!

Niko Bellic
28-10-2009, 19:50
Frky zato sam i napisao unutarnji. Tipa savjest ti govori da ti je dosta 6 piva, ali ti ideš na duplo ili ništa...

Frky
28-10-2009, 19:53
E vidiš, ja nemogu popiti preko tri pive! Znaš zašto? Nemam kupilica! Stoga, tvoj je problem u novcu! Daj ga nekome i reci toj osobi da ti daje 20kn na dan pa ćeš onda viditi!

Kid A
28-10-2009, 19:53
Ako vidim jos jedan prazan post od NIB-a,lockam temu.

Frky
28-10-2009, 19:54
Nije prazan!

Kid A
28-10-2009, 19:56
Ah da,vidim sad.Svejedno lockam ako se opet ponovi.Ova tema je cak i pocela da dobija neki smisao :)

Maloki
28-10-2009, 20:10
Ah da,vidim sad.Svejedno lockam ako se opet ponovi.Ova tema je cak i pocela da dobija neki smisao :)
Pobrišeš/izdvojiš njegove postove i pičiš dalje.

Kid A
28-10-2009, 20:13
Mislim da ne mogu pobrisati ali sam prebacio u banned.Valjda je ok i tako.

Maloki
28-10-2009, 20:17
Tako treba, dobar xarabas ^^

N.I.B.
28-10-2009, 21:02
nisu prazni.

i nije fer, mene nije admin poučavao kad sam postao mod plac:

Electromaster
28-10-2009, 21:27
Ali to ti je više zdrav razum nego li monolozi jer danas ljude, koji sami sa sobom pričaju, smatraju luđacima!
Hm... Ne znam bi li se trebao zabrinuti zbog ovoga... :)

Maloki
28-10-2009, 21:31
Inače, kod mene su češći unutarnji dijalozi.

gothic45
28-10-2009, 21:33
Ja meljem i kad sam sam i kad nisam :D

nešto slično ko Prince od Perzije, i onda nakon 5 min stanem i kažem sam sebi: ''Čovječe ti si za Vrapče'' :)

Niko Bellic
28-10-2009, 21:36
O kiflama? Volim i ja kifle Maloki. Baka radi najbolje kifle s paštetom. Evo savjest mi rekla da ne odem na hambić i pivo, ali ja ju nisam poslušao, tak da sad sjedim i pijem ladno pivo i čekam hambić. Požderi se ti novi što mi spamaš temu. Dabogda ti djeca bila mulati.