PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nije sigurno hoće li AvP imati dedicated servere



IgGy
28-10-2009, 12:18
U nedavnom obraćanju novinarima, predstavnik razvojnog tima Rebellion koji radi na nadolazećem naslovu Aliens vs Predator vješto je zaobišao pitanje o podržavanju dedicated servera u multiplayeru za PC. Hoće li se praksa Infinity Warda nastaviti širiti?

Na pitanje o multiplayer modu 6vs6vs6, te hoće li isti podržavati dedicated servere na PC-u, Rebellion je odgovorio kako je podržavanje dedicated servera prilično skup servis, no istovremeno svim korisnicima želi ponuditi "najbolje moguće iskustvo igranja". Nakon što je predstavnik Rebelliona direktno pitan je li to da ili ne za dedicated server na PC-u, odgovorio je kako je igra još uvijek relativno daleko od izlaska, te da se za to vrijeme moraju odlučiti i neke druge stvari.
Drugim riječima, postoji vjerojatnost da i drugi razvojni timovi počnu primjenjivati praksu Infinity Warda. Palac dole.

Constantine
28-10-2009, 14:52
iskreno me boli briga,sumnjam da cu odigrat tu igru a za mp me boli k.,glavno da ce doc battlefield 2 koji ce valjda bit dobra zamjena za bijedni mw2 i sto je najvaznije imat ce normalan mp i dedicated servere.

Arbiter of Change
28-10-2009, 16:19
MW2, what have you done...

Tegla Ajvara
28-10-2009, 16:33
iskreno me boli briga,sumnjam da cu odigrat tu igru a za mp me boli k.,glavno da ce doc battlefield 2Skoji ce valjda bit dobra zamjena za bijedni mw2 i sto je najvaznije imat ce normalan mp i dedicated servere.

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Constantine
28-10-2009, 16:36
no zaboravio sam napisat bad company između,smanji malo sa smajlićima.

Tegla Ajvara
28-10-2009, 16:55
znam ja nasta si ti mislio, al ta bi igra mogla uc u povjest :pray:

Nodakim
28-10-2009, 20:39
iskreno me boli briga,sumnjam da cu odigrat tu igru a za mp me boli k.,glavno da ce doc battlefield 2 koji ce valjda bit dobra zamjena za bijedni mw2 i sto je najvaznije imat ce normalan mp i dedicated servere.



Dvogodišnje djete je zrelije od tebe.

Deadwalker
28-10-2009, 20:42
Moram se slozit s Nodakimom. Nije da vrijeđam, nego jednostavno mi je bezveze sto pljujes po igri koja jos nije ni izasla, bez da si vidio naslov "u akciji".

OT: Kao sto sam rekao i prije za MW2, reci cu i sada, a to je da mene to opce ne dira. Nisam HC igrac fps-ova i ako ce ti "online servisi" radit kak spada, meni sasvim svejedno

Čux
28-10-2009, 22:39
ne kužim kaj sad svi odjedanput izbjegavaju dedicated servere, možda se predomisle al MW2 grdo faila.

OT

iskreno me boli briga,sumnjam da cu odigrat tu igru a za mp me boli k.,glavno da ce doc battlefield 2 koji ce valjda bit dobra zamjena za bijedni mw2 i sto je najvaznije imat ce normalan mp i dedicated servere.


battlefield 2 je došo sredinom 2005.

Constantine
28-10-2009, 22:49
procitaj moj post par postova iznad tvog :)

tigerija
05-11-2009, 20:17
Meni se iskreno svidjela igra. Gameplay je ok. Igra je dosta bugovita još, prema demoju. Izlazi za oko 4 meseca. Pa če valjda stič sve zakrpat.
Ali igra ima dosta novih i zanimljivih stvari unutra pogotovo koje nisu mogli koristit 1999.
Ima par mana ali pokušat če to sredit, nadamo se.


Ugl ako neče biti dedicated servera, hm neznam, sumnjam da ču kupit igru. Ali igra izgleda obečavajuče.

Carp
07-11-2009, 13:08
MW2, what have you done...


sign ko kuca!