PDA

Pogledaj cijelu verziju : Talačka kriza u VEMULJU



GODSKILLER
28-10-2009, 00:12
OSIJEK-Dvoje voditelja prodaje vemilovog centra u osijeku,zaključalo je četvero radnika,čime je kulminirao sukob koji traje od kolovoza,kad su radnici primili zadnju plaću.Višesatna talačka kriza okončana je kad je stiglo jamstvo uprave tvrtke iz Zagreba da će im isplatiti plaće.
Radnike su zaključali poradi straha da dug ne naplate novcem iz blagajne i robom sa polica.

Inače neka,neka...vemulj i hgšrot su se zadnje vrime ponašali bahato prema kupcima,kao i njegovi zaposlenici(svaka čast izuzecima)ali većina nema pojma šta prodaje.
Ovo lito u srpnju zovem jedno dvadeset puta poslovnicu u gradu(hgšrot) jer nisam bio u mogučnosti osobno doći da naručim grafu za kupiti,niko se nejavlja...sutradan normalno grafe više nema,kasnije pitam ove djelatnike koji k. se ne javljaju a on mrtav ladan da njima telefon nije za javljanje,ono idem im dati 1500kn a oni ne žele.

Aral
28-10-2009, 01:38
HGspot je odavno propao, od kad su poceli prodavat bijelu tehniku, komedija. A onda je i vemil presao na to i sve nade propale u vodu. Uglavnom kupujem di stignem, di mi je blize i ovisno o tome sta je dostupno i kakva je cijena, da i propadnu nikom nis. Sad su mi manji dileri puno bolji od njih. A i kaj se HGspota tice, vratio se covjek u firmu koji ju je osnovao sa frendom ako se ne varam, ili tako nes, stisla kriza vidi se.

Niko Bellic
28-10-2009, 09:04
Ma meni je Links bio i ostao zakon od tih uđi i kupi, pa izađi trgovina. Od onih naruči, pa čekaj poštara ili naruči, pa dođi po naručeno ADM mi rula. Njihova ponuda mi najviše paše...

McPingvin_v2.0
28-10-2009, 09:11
HGspot je odavno propao, od kad su poceli prodavat bijelu tehniku, komedija.
Ista je stvar i s Ve- milom :)

Najbolji su bili dok su bili na katu končareve zgrade... Ah, to su bila vremena :)

Aral
28-10-2009, 09:38
Istina, udjes nutra u sobicu, sve onak nagurano...ahhh, tam sam kupio prvu geforsicu ako se ne varam, ili tako nes hehe.

Neven <R>
28-10-2009, 10:58
Išao jučer kupiti tintu za printer tamo prek puta getroa na jarunu, kad ono sve poluprazno pa reko da'l se sele ili propadaju. Sad mi se čini više ovo drugo.

cham3leon
28-10-2009, 11:04
Ma meni je Links bio i ostao zakon od tih uđi i kupi, pa izađi trgovina. Od onih naruči, pa čekaj poštara ili naruči, pa dođi po naručeno ADM mi rula. Njihova ponuda mi najviše paše...

Istina, i imaju stvarno ogromnu ponudu. Zato im cijene nisu baš neke :/

Aral
28-10-2009, 11:23
Išao jučer kupiti tintu za printer tamo prek puta getroa na jarunu, kad ono sve poluprazno pa reko da'l se sele ili propadaju. Sad mi se čini više ovo drugo.
Da, tog sam se i ja pitao jos puno prije nego se pocelo pricat o tome. Istina, vec dugo nisam kupova niti u vemilu niti hgspotu, ima vise od godinu dana. U medjuvremenu se smucam po protisu, adm-u te linksu, imaju pristojan izbor koji hgpost ili vemil nikad nisu imali.

Bilo bi steta da propadnu ili nesto slicno...vidjet cemo, u hgspotu se vec i radi rekonstrukcija a za vemil isto tko zna.

N.I.B.
28-10-2009, 19:33
Talačka kriza e. Sa ventom pod vratom drže taoce.

Niko Bellic
28-10-2009, 19:42
HGspot se vraća. ZABA financira. Vemulj je u limbu. Bumo delivi...

N.I.B.
28-10-2009, 19:43
zast imam osjecaj da je svaki tvoj post jedan mindfuck?

bananac
08-12-2009, 22:30
cuo od frenda da vemlin propada, reko lol nema sanse
kad ono fakat propada

Aral
08-12-2009, 22:37
Ma i hgspot i vemil su bili na istoj nozi. Al dobro, već jedno godinu i pol nisam niš pošteno kupio niti u jednom od ta dva dućana tak da me to ne brine puno.

cham3leon
08-12-2009, 22:48
Ja sam htio kupit grafičku i napajanje jer je kod njih uvijek bilo najisplativije, ali kad sam kupovao već gotovo da ničega nije bilo... :(

Frky
09-12-2009, 01:01
zast imam osjecaj da je svaki tvoj post jedan mindfuck?

Nije mindfuck nego šatro!

flander
09-12-2009, 15:26
kod nas je vemil već zatvoren cca 2 mjeseca

Aral
11-12-2009, 10:01
Nije vezano u Vemil al ima itekako veze,

HGSpot dobiva drugu šansu (http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/46841/HG-Spot-otpusta-polovica-zaposlenih.html)

Fala q da su se konačno sjetili maknut bijelu tehniku, to bi i vemil trebao napravit. Kad se sjetim kakvi so tu dučani bili a kaj je nastalo od njih. Nadam se da će se izvuć iz ovog sranja, promijenit će cijeli identitet i logo firme između ostalog.

Imate o tome i na upali.net.