PDA

Pogledaj cijelu verziju : Torchlight



Stranica : [1] 2

Aral
27-10-2009, 15:58
Evo vidim da nema teme pa da je otvorim posto je igra izasla ^^


Torchlight

http://lookpic.com/i/4/YQwKI7Pf.jpeg

Torchlight official page (http://www.torchlightgame.com/)
Torchlight wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/Torchlight)

Torchlight quick look video (http://www.giantbomb.com/quick-look-torchlight/17-1551/)

Torchlight is an action role-playing-game for the PC made by the creators of Diablo, Fate, and the never-released Mythos among other games. Set in the mining town of Torchlight, players will adventure to uncover the mysteries of the Ember mines. It offers a fully featured character leveling system, randomized dungeons, hordes of monsters, and gobs of great loot. The adventure is set in the mining settlement of Torchlight, a boomtown founded on the discovery of rich veins of Ember – a rare and mysterious ore with the power to enchant or corrupt all that it contacts. This corruptive power may have dire consequences however, and players set out into the nearby mountains and depths below to discover the full extent of Ember’s influence on the civilizations that have come before.

Players will choose from among three character classes, and venture from the safety of the town of Torchlight into randomly generated dungeon levels, with a huge variety of creepy monsters, endless variations of loot to find, and quests to complete. The endless randomization ensures a long-lived gameplay experience.

Key Features:
*Randomization – Our level layouts are randomly created, so each adventure is unique. Monsters, treasures, puzzles, and items are also different each time you embark on an adventure.

*Easy, approachable interface – Torchlight is designed to be easy to play right from the beginning. The intuitive interface gives players easy access to a rich and varied world.

*Retirement System – Once characters are sufficiently leveled up, they can “retire” and bestow specific benefits and perks to new characters.

*Pets – Players will choose a pet to accompany them. Pets can level up along with the player, and will help in battle, carry items, and perform a variety of helpful services.
*Character Classes – Players will create and customize a character and choose an animal companion. Through cosmetic choices, skill path decisions, and the treasures they acquire, each character will be custom-tailored and different.

*Fishing – Players can take a break from the high-energy pace of adventuring to visit one of the fishing holes and relax and see what they can catch. Fish have interesting benefits for the player and pet, and other rewards can also be discovered

*Editor – Runic Games is embracing our modding community by providing an editor so our players can create and design their own content.

System Requirements:
OS: Windows 2000 or later
Processor: x86-compatible 800MHz processor
Memory: 512MB
Graphics: DirectX-compatible 3D graphics with at least 64MB of addressable memory (such as an ATI Radeon 7200, NVIDIA GeForce 2, or Intel GMA 950)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 400MB
Od pojedinih developera koji su radili na diablu stize ovaj simpaticni rpg. Tezak je samo 500mb. Idem ga vidjet kakav je ;)
P.S. I da, igra kosta 20$ ^^

Raz
27-10-2009, 17:11
Fora baš izgleda, javi dojmove kad isprobaš. ^^

Aral
27-10-2009, 17:36
Omg kako predivna igra :pray: Taman do Dragon Agea, pa i dalje ako treba. Probajte, necete pozalit :thumbs2:

Raz
27-10-2009, 17:49
Zakon onda, nabavlja se :)

U zadnje vrijeme nekako često izlaze takve male igre s "dušom" ^^

D.E.M.O.
27-10-2009, 17:58
izgleda sexy.

Aral
27-10-2009, 18:13
Cak je i muzika kao iz diabla, navodno je isti onaj lik koji je svirao onu gitaricu u diablu i ovdje prisustvovao :pray: Nadalje, imate 3 klase, a unutar toga jos cak 3 skill tree-a, vrlo kulno. Ja sam izabrao destroyera trenutno, cekam dual wield :D Efekti makljaze su preprekul, kak negdje mage ima kul magije tek :evil:

edit: Omg, imate uvijek sa sobom svog vjernog prijatelja, tj. psa :D Ili nekakvu vrstu opake macke, ovisi kaj odaberet na pocetku. On se naravno sora s vama i sluzi vam ko inventorij. E sad kaj je najbolje, da se stalno ne vracate u grad prodavat iteme koje ste nasli; natovarite ih pesu i on otidje do grada, proda i dofura vam pare dok se vi dalje sorate po tamnicama. Megaawesome :pray:

edit2: Imate i gunove, sad sam dobio jedan al nemam dovoljno velik dexterity. To nam daje puno kombi, npr mage sa gunom i magijama :pray: Sam da nabildam taj dex pa da vidimo :D

Aral
27-10-2009, 19:04
Ima cak i puski, zakon. Imate onu kombu da mozete imat dva "loadouta" oruzja, sam stisnete W za swappanje. Kod warriora sam slozio kombu dual wield na jednom a na drugom u jednoj ruci gun a u drugoj mac. Luda je stvar da sa gunom puca kad je netko dalje od njega, cim se monster priblizi odmah koristi mac. Megaepic :pray: Ovo je jos jedna igra s dusom, ja sam naprosto odusevljen!

edit:SOmg lik moze furat dual wield gunove, ahahaha, sad ce sljedit makljaza :D

Raz
27-10-2009, 20:40
Počeo i ja malo igrat. Uzeo alkemičara i mačku... upecam ribu i dam joj maci, a ona se pretvori u badass pauka :pray:
Početna se magija čini kul, izbacuje 3 zelene zrake što dobro dođe protiv više neprijatelja. Štap je također ok, no magija ipak owna :)

Kid A
27-10-2009, 20:42
A jeste me nalozili na igru,ovo je strasno.Nabavljam pod hitno.Veliki +Sza system requirements,napokon nesto sto i moj komp moze goniti.Praticu ovu temu ubuduce.

Tsumetai Ryujin
27-10-2009, 21:03
Probat cu igru definitivno, ovak i onak nemam kaj igrat...

Jedino se bojim da ce konacni diablo 3 biti vrlo slican torchlightu... ... "cartoony"... sto me uopce ne smeta ako igram neku igru poput torchlighta, za razliku od Diabla koji se uvijek predstavljao kao neka ozbiljna, mracna igra...

U svakom slucaju, idem sad instalirat igru pa probat... izgleda zanimljivo...

Outmind
27-10-2009, 21:37
Meni ovo izgleda kao da su se diablo i FATE nappili, proveli skupa noć i dobili kopile. Ne kažem da je igra lloša jer izgleda zanimljivo, ali ovi featursi koje je aral napisao u prvom postu su doslovno ukradeni od fate-a: Petovi, pecanje i retirement - sveveć viđeno, i to ni manje ni viiše u 3 igre. Još ako igra ima doslovno milion nivoa i generički randomizirane questove, znajte da je to fate ripoff...

BINUX
27-10-2009, 21:56
Pa šta onda ako je ripoff ako je super igra i ako je ripoff odličnih igara.A šta je Modern Warfare 2 nego ripoff jedinice.Sve je u današnjih igara več viđeno itd bitno je samo da je igrivo i zanimljivo.

Outmind
27-10-2009, 22:00
mw2 je nastavak

Mene smeta jedino to kaj je sličnost featuresa toliko frapantna

Aral
27-10-2009, 22:49
Pa da, to je ocito zbog jednog razloga:

Development of the game is led by Travis Baldree, designer of Fate, and Max Schaefer and Erich Schaefer, co-designers of Diablo and Diablo II, joined by the team that developed Mythos
:D

Ja sam se tek sad skinuo sa igre, lvl10 sam, igra je zarazna do bola, imam osjecaj kao da igram diablo3 xD Odoh sad malo Borderlands, da ovo ne prodjem prebrzo :D

Duke of Earl
27-10-2009, 22:59
Veliki +Sza system requirements,napokon nesto sto i moj komp moze goniti.Praticu ovu temu ubuduce.
Također su me system requirements razveselili, budem nabavio igru pa javim dojmove.

27-10-2009, 23:48
Igra je odlična. To je sve kaj mogu reci.

Aral
28-10-2009, 01:31
Opa, ranger(ili kak se vec zove) dosta brzo trci, zena je ok. Mage je isto lud, dobre magije ima a uz to koristi i dosta dobro staff. Zasad mi je mage jos najvise svidja al s njim cu prelazit kad prodjem sa warriorom.

Aral
28-10-2009, 11:26
Dalje nastaljam, lvl 17 floor negdje, warrior mi radi brutales damage skupa sa ice i fire damageom, ludnica.

tigerija
28-10-2009, 14:15
Prva liga igra, jedva čkema da stave MMO... godinu ipo :(. Dosadit če mi single player... AL prva liga igra.

stiiipa
28-10-2009, 18:04
Igra rula! :pray: Igram sa Vanquisherom i tek sam 4 lvl a nasao sam si ovu UNIQUE "pljucu" :D

http://img514.imageshack.us/img514/8149 ... 817590.png (http://img514.imageshack.us/img514/8149/torchlight2009102817590.png)

Ima fastest attack speed i melje sve pred sobom! :)

Death By Sexy
28-10-2009, 18:47
Isus tek sad ovo vidio! Moram da kušam.

Aral
28-10-2009, 18:47
Ma to nije nis, trebas vidjet moje gunove, dva komada sa preko 150dmg-a sa elemental damageom ^^ S tim da sam warrior. Kod drugog prelaza cu uzet tu trebu a na kraju magea.

Kid A
28-10-2009, 19:40
I ja drugi put uzimam zensku.Igra je odlicna!

vex
28-10-2009, 21:43
Fantastična igra.
Baš tako nešto mi je trebalo nakon mass effecta i stalkera.
Ubitačna kombinacija diabla i warcraft grafike.

Igram sa alchemistom, lvl 3 mislim, tek sam počeo.

stiiipa
28-10-2009, 21:56
Na kojoj tezini igrate? Ja sam krenio na normalu sa vanquisherom al nekako mi prelagano... Barem zasad, sredim horde neprijatelja bez problema... Al tek sam lvl 8, vidit cemo kasnije.

GODSKILLER
28-10-2009, 22:39
još jedan dokaz da je za kvalitetu potrebno toliko malo,za toliko puno

Kid A
28-10-2009, 22:42
Jbg,ja se nesto utripo pa krenuo na easy....sad se sve premisljam bil krenuo ponovo igrati al s onom zenskom na normal

vex
28-10-2009, 22:49
Igra je i na normal poprilično lagana.. nema razloga da igraš na easy.

Kid A
28-10-2009, 22:49
A zjbo se...sad je kasno....ode sutra ispocetka na normal.

Raz
28-10-2009, 22:52
Igram sa onim čarobnjakom na hard težini, level 5 sam. Pa, nije mi strašno teško zasad... na daljinu tamanim čarobnim štapom koji nije strašno jak no ne troši manu, a u nuždi za hand-to-hand koristim ember shock magiju... dosta je jaka pa ih brzo utamani.

http://www.imagesforme.com/upload/6aa161b7.jpg

Nija loša za 2 level tek, eh? :)

28-10-2009, 22:55
Nije teško al mrzim te labirinte, pa makar su mali : ))) Mrzim kad se pogubim pa moram traziti kud sad he he

Arbiter of Change
28-10-2009, 23:25
Mogu odmah proglasiti da je ovo najbliže što ćemo doći Diablu 3 dok ne izađe sam đavo. Sličan grafički stil, sličan UI (čak i inventorij sistem), a igra isto tako prenosi i neke stvari iz Fate-a, ako ste igrali (nakot kojeg imate uza sebe i kojega možete hraniti ribom)... mnogo impresivno.

Deadwalker
29-10-2009, 10:21
Jos jedan kvalitetan naslov. Kvragu, bilo bi najbolje da nađem nekog bogatog striku i preselim se u sumu u kolibu sa strujom, grijanjem na 2 godine :)

Aral
29-10-2009, 10:27
Mogu odmah proglasiti da je ovo najbliže što ćemo doći Diablu 3 dok ne izađe sam đavo. Sličan grafički stil, sličan UI (čak i inventorij sistem), a igra isto tako prenosi i neke stvari iz Fate-a, ako ste igrali (nakot kojeg imate uza sebe i kojega možete hraniti ribom)... mnogo impresivno.
Bas sam i ja to htio rec, najblize Diablu3 sa takvim stihom. Ja i dalje derem sa warriorom, mislim da cu pocet sad malo sa mageom, cisto da vidim kaj radi ^^

Aral
29-10-2009, 11:04
Evo poceo igrat sa mageom, na hard. Zanimljiva je cinjenica da, ako npr. umjesto staffa koristis gun, magic damage se drasticno smanji. Nisam siguran jel to sad utjece bas na magic damage ili weapon damage koji taj staff radi. Tak da cu ipak furat staffove sad za pocetak, magije su mu tak range based, a ovak uz dobar staff (a ima bolesnih staffova) mogu bit i posten battle mage :D

Kid A
29-10-2009, 11:07
Meni onaj pas nekad smeta :( Volio bih da ga nekad npr. mogu ostaviti u gradu ili tako nesto. . .

Aral
29-10-2009, 11:15
Zasto bi smetao? Napada ostale, sto nekad dobro dodje a uz to ti moze nosit stvari i poredavat u gradu. Mozda nekad pomislim da bi bilo bolje da sam solo al sta je tu je, nije tak los ^^

Inace, sad sam skuzio ovo sa mageom. Bez obzira koje oruzje imali u rukama magije su uvijek iste. A to znaci da cu ili prijeci na neki opaki staff ili ako postoji mogucnost neki dobar sword ili slicno. Al zbog ogranicenja strenghta mislim da ipak idem na staff, tak i tak ima bolesnije atribute nego bilo koji sword, axe i sl :D

edit: Haha, cak i mage ima skill za dual wielding, prestrasno!

Kid A
29-10-2009, 12:15
Jel imao iko specifican bug nakon instalacije igre.Sve bude ok,ali mi na drugom hardu ostane install od microsoft visual c++(koji se valjda instalira s igrom).Obrisao sam te leftover fajlove i igra i dalje radi.

Raz
29-10-2009, 12:16
Hah, to je od te igre znači... ja sam to isto imao, ali sam mislio da je nešto drugo bilo u pitanju. Pobrisao, radi normalno.

Aral
29-10-2009, 12:24
Tak i meni xD Isto pobrisao i sve ok radi.

Aral
29-10-2009, 16:56
Evo mene na 12lvl, mage sam. Imam 2 lvl ember lightninga, koji je usput i chain, razara ko lud. Ak mi se tko slučajno približi fino ga dočeka staff 217 damagea hehe. Igram na hard, moram priznat da sam umro već par puta, imam manje love, više koristim potione, al to može i bit zbog toga kaj sam mage a ne warrior.

Dalje ću upgradeat taj lightning i spell offensive mastery dok ne dođem 15lvl-a i ember lancea, jedne male zrakice koji troši 18mane po sekundi, znaći toršite je dok ne spiskate svu manu, ko neka vrsta neprekidnog lasera, soooo sweeet :D

Kid A
29-10-2009, 17:49
Ja kontam na vikend poceti sad fino prelaziti igru.Jel bolji mage ili warrior, dvoumim se.

Aral
29-10-2009, 18:08
Ak hoces malo vise izazova i eye candya onda mage ^^

Kid A
29-10-2009, 18:16
Ok.E sad;od cega mi zavisi jacina staffa kad udaram s njim-magic ili strength?

Aral
29-10-2009, 18:40
Strenght, pošto šibaš hand to hand. A ako imaš jači staff odmah ti je i jači magic damage; u biti to još nisam u potpunosti skužio. Pokušao sam maknut staff i onda šibat sa magijama i nisam skužio nikakvu razliku. Ne bi bilo loše da imam gdje pročitat koju riječ o tome.

Evo malo launch trailera za ljude koji još nisu vidjeli...

Launch trailer (http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-torchlight/58251)

Rang€r
29-10-2009, 20:49
ima to čudo mp?

pročito sam u jednom postu da će postat mmo za godinu :/

Aral
29-10-2009, 21:12
Istina. Nema multi al ce postat mmo.

vex
29-10-2009, 21:35
Kako mislite postat ce mmo?
Singleplayer se vise nece moci igrati?

Aral
29-10-2009, 22:57
Naravno da hoce. Izaci ce nova igra, temeljena na tome svijetu valjda ali naravno puno puno vece i bit ce mmo.

Aral
29-10-2009, 23:52
Koga zanima, evo faq (http://www.torchlightgame.com/faq/#faq01). Zanimljivo, igra ima preko 30lvl, svaki put random stvorenih, sa random mosterima te itemsima, sweet.

Aral
30-10-2009, 10:42
A evo i reviewa! (http://www.gamespot.com/pc/rpg/torchlight/review.html?tag=topslot;title;3)

Deadwalker
30-10-2009, 11:51
Prva rečenica sve govori...


You don't need to wait for Diablo III.S

8)

Windwalker
30-10-2009, 12:59
Iako nisam fan tipičnih hack&slasha, moram priznati da igra lijepo izgleda.
Više me privlači nego Diablo3 ili Sacred2.

mravojed20
30-10-2009, 14:05
Ekipa pretjerujete.

Igra je dobraSali samo zato jer ima elemente iz D1 i D2, i D3 na svakom koraku. Ali Diablo 3 će je po kompleksnosti i opsegu i replayabilitiju pojest, povratit, opet pojest, i na kraju posrat.

Aral
30-10-2009, 14:33
Pa to je svima jasno. Al je simpatična i 1gb podataka je uspio razveselit ekipu više nego neki rpg na dva dvd-a. S tim da jako jako jako sliči diablu i to ne skriva, što uopče nije loše. A kad D3 dođe onda više tak i tak neče biti važno koji su ostali rpg-ovi vani na tržištu jer će postojat samo jedan...Diablo3.

Rang€r
30-10-2009, 20:27
Pa to je svima jasno. Al je simpatična i 1gb podataka je uspio razveselit ekipu više nego neki rpg na dva dvd-a. S tim da jako jako jako sliči diablu i to ne skriva, što uopče nije loše. A kad D3 dođe onda više tak i tak neče biti važno koji su ostali rpg-oviSvani na tržištu jer će postojat samo jedan...Diablo3.

daj pazi malo šta pričaš xd

po meni d3 ću sigurno jedanput preč sp, a mp sumnjam da ću nač neke normalne ljude, koji ne rushaju i gube sate i tisuče u gradu i gambleu i sl. pizdarije

Aral
30-10-2009, 20:41
Pa nemam kaj pazit, Diablo je napravio ono kaj nije niti jedan rpg, pa makar on bio hack&slash. Ne postoji tu nikakav NWN, BG, DA, Witcher i slicni, samo Diablo :D Diablo je igra koja se prelazi desetke i desetke puta.

Kid A
30-10-2009, 20:42
E ja imam neki bug u igri...valjda.Kad pokupim onog Brinka na prvom ili drugom levelu rudnika,nece da me prati.A znamo da se on kasnije pretvori u bossa.I kad treba tad biti borba s njim,njega nema i izbaci me na desktop.Jel se susretao iko s tim problemom?

Aral
30-10-2009, 20:43
Hm, čudno. Trebalo bi se sve odvijat bez problema, barem je meni tako. Očito je onda problem sa igrom, kompom ili nešto treče :)

Kid A
30-10-2009, 20:44
Aj probacu opet stici do bossa,pa cu vidjeti sta ce biti.

Xero
30-10-2009, 22:13
Evo probo igru šta da kažem predobro ima onu Diablovu super glazbu i zaraznost igro sam oko 2 sata došo do 12 levela s Alchemistom jer mi je on izgledo najkulnije nabavio sam neku jako puno mnogo dobru opremu imam unique kapu i wand , a chest armor mi ima bolesne statse pošto sam ga enhanco 5 puta :D Zakon je dual wieldat štapove , a još kod počnem derat lightning pre dobro!

Deadwalker
30-10-2009, 22:27
Isprobao. Vrlo atmosfericno, zabavno, zanimljivo i lijepo. :) Igram sa rogue klasom i igra mi se na prvi pogled vrlo dopada.

Xero
30-10-2009, 22:42
Upravo sam pročito da kad pobjediš final bossa otključaš Endless DungeonS :shock:

Kid A
30-10-2009, 22:51
E presao sam onaj bug od neki dan,Brink kao po obicaju zaglavio tamo na levelu 2 ali se pojavio kao boss,ubio ga i nije me izbacilo na desktop.Sutra se malo duze posvecujem igri.

Raz
30-10-2009, 23:26
Dali ranged damage sa onim čarobnim staffovima ovisi o ranged skillu ili magic skillu? Nisam taj dio skužio :/

Xero
30-10-2009, 23:28
Ovisi o oba dvoje. Valjda.

Kid A
30-10-2009, 23:28
Nisam ni ja.Mislim da to zavisi od strength kad se boris prsa u prsa.E a imao sam jednom neki staff za koji nije bila potrebna close combat(a mogao je i tako)nego je iz daljine ispaljivao neku vatru(posto je bio fire elemental) tj. ponasao se kao dalekometno oruzje.Kako to?

Xero
30-10-2009, 23:30
Tako svi Alchemistovi staffovi rade :wink:

Kid A
30-10-2009, 23:31
Hoces reci,bas svaki moze bacati one magic projektile na daljinu.(kao sto moze i Vanquisher pucati iz pistolja ili puske)Jel?

Raz
30-10-2009, 23:34
Koliko znam, da. One-handed štapići su range, a veliki two-handed close-combat.

Xero
30-10-2009, 23:35
Da one-handed su wandovi oni svi bacaju magiju.

Kid A
30-10-2009, 23:37
Koliko znam, da. One-handed štapići su range, a veliki two-handed close-combat.
Pa onda nisi u pravu.Samo one handed mogu bacati magije,dok su two handed close combat.

Raz
30-10-2009, 23:43
Koliko znam, da. One-handed štapići su range, a veliki two-handed close-combat.
Pa onda nisi u pravu.Samo one handed mogu bacati magije,dok su two handed close combat.
Pa to i kažem: one handed - range fireballs | two handed - close combat. ^^

Kid A
30-10-2009, 23:46
E ja se fin ubuduce se orijentisem samo na wandove.Da sam htio close combat uzeo bih Destroyer klasu :(

Xero
30-10-2009, 23:49
Baš Alchemist owna

Raz
30-10-2009, 23:51
Da, stuffovi i nisu od neke koristi pošto brzo odapne lik, barem ne ako se misliš koristit isključivo magijom.
Da se orijentiraš na neki battlemage pravac u kojem ćeš razvijat strength i magic, zajedno sa skillovima za povećanje damage resistance armoru, oružjima itd... onda da.

Kid A
30-10-2009, 23:52
I meni.Destroyer mi je uzasna karikatura tj. bezveze mi je nacrtan a Vanquisher je.....pa zensko.Ne mogu se uziviti dok igram s njom.Alchemist ima dobru frizuru i tako to.Owna.

Raz
30-10-2009, 23:53
Baš to, naročito dok zvizne badass magiju koja potamani pola neprijatelja 8)

Xero
30-10-2009, 23:57
Da Alchemist je baš kulan s tom frizurom baš se vidi da je gejmer :D Al magije su mu stvarno zakon ja sad koristim lighting i stvarno je milina gledat kako neprijatelji lete kad ih spržim , a ako se previše približe koristim onaj shock koji ih sve stuna i poprži.

Death By Sexy
31-10-2009, 09:47
Evo idem isprobat s destroyerom, javim kakva mi je igra..

Looky
31-10-2009, 10:08
Nabavio jučer,počeo s Destroyerom na "normal" settingu i prelako mi je :S
Sad ću vjerovatno Alchemistom ili Vanquisherom ic na "Very Hard"

Muzika je tocno ko ona iz D2 haha
Gameplay je predobar,tipičan Hack'n'Slash,svaka klasa ima Skill tree djeljen na 3 "pod"skill tree-ova
Mislim da ću ovo igrat dok ne dođe Dragon Age u Algoritam pošto ga nisam mogo Pre Orderat :cry: :cry:

Death By Sexy
31-10-2009, 10:46
Nabavio jučer,počeo s Destroyerom na "normal" settingu i prelako mi je :S
Sad ću vjerovatno Alchemistom ili Vanquisherom ic na "Very Hard"

Muzika je tocno ko ona iz D2 haha
Gameplay je predobar,tipičan Hack'n'Slash,svaka klasa ima Skill tree djeljen na 3 "pod"skill tree-ova

Potpis na ovo ;)

Looky
31-10-2009, 18:31
Postat cu kasnije par screenova (:
jaoo koji sam ja lucker nasao oko 5 uniqe itema haha a tek sam kod onih cryptova :D

Aral
31-10-2009, 18:41
Mislim da je na normal prelako igrat, hard je već teže a na very hard još nisam ni probao :D

Looky
31-10-2009, 19:31
Evo screenovi :
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light1.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763558_Torchlight1.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light2.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763559_Torchlight2.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light3.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763560_Torchlight3.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light4.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763562_Torchlight4.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light5.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763563_Torchlight5.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light6.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763564_Torchlight6.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light7.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763566_Torchlight7.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light8.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763567_Torchlight8.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... light9.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763568_Torchlight9.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight10.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763570_Torchlight10.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight11.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763572_Torchlight11.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight12.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763573_Torchlight12.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight13.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763577_Torchlight13.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight14.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763578_Torchlight14.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight15.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763579_Torchlight15.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight16.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763580_Torchlight16.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight17.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763581_Torchlight17.JPG)
http://www.imagesforme.com/show.php/763 ... ight18.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/763582_Torchlight18.JPG)


aj odo igrat :D :rambo: :rambo:

Delirium
01-11-2009, 12:32
upravo poceo igrat...(Diablo III rip-off much?) izglea ist ko Gejmplej trejler za D III

Xero
01-11-2009, 12:35
Jel ti krivo ?

Delirium
01-11-2009, 12:38
iskreno...ne faililo mi je nest slicno ko diablo da izdrzim do samog diabla

Kid A
01-11-2009, 12:39
Niko nije ovde rekao da je ta igra bespravna kopija D3.Podsjeca naravno,ali je daleko od Diabla sa svojim pristupom.

Aral
01-11-2009, 12:42
Pa da i je ko i Diablo niš mi ne bi falilo ^^ Ima "ono" neštu, tu neku dušu uz koju rađe igram Torchlight nego nešto drugo. Držat će kolko bude ^^

Raz
01-11-2009, 12:42
Pitanje je koliko će se nas sa Diabla III vraćat na ovu igru, vjerujem da jedan dio hoće :)

Delirium
01-11-2009, 12:43
vjerujem u blizz...jos nisu napravili nesto lose...samo se nadam da sad ne pocnu

Aral
01-11-2009, 12:44
A sad da, to će biti malo teže meni se čini, opčenit ose vračat na bilo koji hack'n'slash rpg ili slično ^^

Aral
01-11-2009, 16:00
http://www.gamer.hr/2009/11/01/uskoro-torchlight-patch/

Ajde, kad malo razmislim, učitavanja i jesu bila malo poduža za takvu igru.

Kid A
01-11-2009, 16:20
Ohoho,hvala ti Aral na ovoj lijepoj vijesti
http://www.gamer.hr/wp-content/uploads/sheep/2009/10/TorchlightC.jpg
I zasto je na ovom ss-u meni malo drukciji?

Aral
01-11-2009, 16:42
Ubij me ak znam. Možda neka rana alpha ili nešto...

Looky
01-11-2009, 18:32
Hvala Arale na ovome s patchom :wink:

jaoo šta bi dao da se igra može u Co-Op igrati,stvarno sam ugodno iznenađen igrom,jedina zamjerka je kad je igra na Hard Difficutyu jednostavno je prelaka,ja sam sad lvl 15/16 Alchemist i nemogu mi nista,champion/boss padne za 3-4 sekunde maksimalno a ove obicne creepove/mobove sta god,kao da ih nema samo malo beamam kroz njih i nema ih :D crit mi je oko 20 i nešto % svaku drugu/trecu ga baci i onda se odzi serija od po 5/6 critova zaredom,jedan je crit kojih 500-600 dmg tako da mi se cini prelakom :D
Šta vi drugi mislite o tome ? Kako se vama čini ?

Delirium
01-11-2009, 18:34
slazem se cak i na Hardcore je prelagana

Raz
01-11-2009, 18:50
Patch? Zakon. Učitavanja znaju biti iritantna :)

Kid A
01-11-2009, 18:52
Eto,da smanje ucitavanje za neke dve-tri sekunde manje i jos truncice optimiziraju igru i ja presretan.

Kid A
01-11-2009, 22:12
Sad sam negdje lvl 15
http://www.imagesforme.com/upload/23aab76b.jpg

stiiipa
01-11-2009, 22:18
Ja sam krenio ispocetka :( Bio sam 16 lvl sa onom trebom al sam igro na normalu i bilo mi prelagano... Sad opet sve ponovo na hardu...

Aral
01-11-2009, 22:20
Tak sam i ja sa warriorom, pa sam stao i sad igram sa alchemistom na hard.

edit: Omg kaj radi ovaj Ember Lance kod alchemista :pray:

Xero
01-11-2009, 22:54
Ah ember lance samo držiš desni gumb i gamad crkava.

Aral
01-11-2009, 23:11
Upravo to, plus jos radi penetrate hehe.

Xero
01-11-2009, 23:14
Baš to He He s tim možeš doslovno penetrirat neprijatelje :D

W3DR4N
02-11-2009, 12:07
Odlična igra, puno previše prekratka.

tigerija
02-11-2009, 14:27
Ja sam ju snimio ali ju uopšte ne igram xD, neda mi se samome, nema co-op saks...

theplaya
02-11-2009, 16:34
kolko sati igranja igra nudi? i jel se da igrat jos koji put kad se pređe prvi put ili nema smisla?

vex
02-11-2009, 16:42
Pa imaš 3 klase od kojih je svaka različita, tako da ne vidim smisao prelaženja više od 3 puta.
Igra je relativno kratka,vrlo lagana a zanimljiva je tako da ti to ne bi trebao biti problem.

Kid A
02-11-2009, 16:44
Bilo bi dobro kad bi se otkljucala neka tajna klasa ili tak nesto kad predjes igru.

Looky
02-11-2009, 18:09
Ljudi slučajno skužio kako duplicirat iteme lol :D
ako kog zanima neka pita mada to ne prakticiram

aahh na hard mi je igra s Alchemistom prepreprelaka došo do 17 lvla i onaj neki Ember Beam ili tako neš samo držim desni klik i prži ih još k tome samo critove dere haha :D

Sad idem s Destroyerom na Very Hard pa ćemo vidit

Arbiter of Change
02-11-2009, 18:12
DW Destroyer here. Na Hard, pruža barem nekakav izazov, sve ispod je prelagano.

Looky
02-11-2009, 19:17
Moj je sad isto Destroyer na Very Hard i zabavno je igrati tako :D malo moram taktizirati i nemogu bas rushati ko budala :D hmmm sad razmisljam o skillovima Berserk ili Titan :S berserk je vise da se fokusira na par meta i radi dmg a titan je sve o stunu i fokusu na jednu metu + jos bi par skilova stavio tamo na onaj treci tree za armor reducation pa cemo vidit 8)

Delirium
03-11-2009, 19:12
berserk...cak i na Very Hard za stunlockom nema bas prevelike potrebe...

Kid A
07-11-2009, 15:29
Torchlight 1.12 Patch Notes -

* Fixed several issues which could overwrite saves, and protected against possible save loss. Save backups are now also generated.
* Much reduced load times for many users
* Some minor ingame performance improvements
* Fixed Needle Arc XP exploit
* Fixed Shadow Armor stacking effects
* Fixed vendor dupe bug
* Fixed various fullscreen startup issues
* Fixed broken Brink cinematic on subsequent plays
* Fixed merchant 'thief' exploit
* Fixed right clicking in inventory casting certain spells
* Fixed console not activating on Steam builds - this also fixes the fact that subsequent characters didn't see the random dungeon unlock after the first completion
* Fixed issue with Syl's cinematic not being "skippable" during first boss fight
* Fixed some DOT deaths not dropping loot
* Quest items no longer allowed in stash
* Several level fixes for a few places where things overlapped, or collision was missing, or stuck-issues cropped up
* Fixed texture/mesh/ replacement issues with mods
* You can now change difficulty level on the fly from the console without being branded a Cheater ( UNLESS you're playing hardcore )
* Fixed pet minions not awarding fame
* Fixed slow load times when mods were enabled
* Pets inherit your spell masteries
* Magic find takes the max value between you and your pet when pets or pet minions make a kill
* Visible/increasing chance of stripping enchants via enchanter. Price based on # of enchants. Variables tunable in globals.dat
* Troll pet is properly invincible
* Tree Boss could be charmed - fixed
* Fixed issue - Returning to town if you died during Ember Colossus or Medea would make them dormant on return
* weapon + shield doesn't count as 'dual wielding'
* Shimmering Scale ( and 2 other socketables ) now work properly when socketed
* Ember lance slight nerf
* Ember lightning slight buff
* Aloe Gel summon provides better healing
* Equippables properly provide bonuses to passive skills
* Fixed display issue where multiple skill bonuses on the same item would collapse into a single display
* Hardware skinning settings respected properly for pet paperdolls
* Fix for potential bad state in the henchman battle
* Enchantments at level 100 now work
* Relabeled difficulty levels, and added tooltips explaining each
* Fixed 'free spell purchase' exploit
* Socketables cannot be heirloomed
* Fix for masteries not updating certain spell bonuses until logout/login
* Summon Blood Skeleton has 11 levels now
* Various small grammar and spelling fixes

* ADDITION : Rimlights, HW Skinning, and VSynch can all be altered from the Settings menu now.
* MODDERS: Items can be set to 'always identified'
Izasao je patch ali zahtijeva full reinstall i to samo za one koji su kupili igru sa Runic Games sajta.Uskoro stize i standalone patch.

Doggy
07-11-2009, 20:09
nabavil jucer ovo "mini" cudo od igre, i moram priznat da je odlicna... ko diablo u malom (odma pomislil na to cim sam videl identification scrolls)... zakon je igra, al fakat... samo, dal se moze save-at? ili samo izadjes pa poslje continue???

Xero
07-11-2009, 20:11
izadjes pa poslje continue

Doggy
07-11-2009, 20:15
znaci nema safe save-a... damn, a nadam se da je nemoguce nest zajebat...

Aral
09-11-2009, 14:09
Izašao patch, upravo ga skidam. Nemalih 420mb al nema veze, isplati se ;)

edit: Ispravak, ono je bila cijela nova igra, samo na verziji 1.12. Neznam jel ima zasebni patch ili ne no nema veze, igram 1.12 verziju i to je bitno ^^

Doggy
09-11-2009, 15:42
dal continue radi kak spada nakon patch-a? mislim, da nebi moral od pocetka?

Teon
09-11-2009, 15:56
Preporuca se back up savea, jer je nekima znao zaribat likove.

Inace ukoliko ti ih odma ne skuzi, imas load character i continue opciju, no i obican continue bi trebao raditi

Gwin
10-11-2009, 14:06
znam da je sve u proporcijama, ali ove brojeve je prokleto smiješno za vidjet :D

http://www.imagesforme.com/upload/c280803e.jpg

W3DR4N
10-11-2009, 21:45
sakeru

http://www.imagesforme.com/upload/7282545f.jpg

Aral
10-11-2009, 21:47
Ma bolesno! Di si to našao da mi je znat...

Kid A
10-11-2009, 21:47
Koji si lvl?

W3DR4N
10-11-2009, 21:49
57

Kid A
10-11-2009, 21:51
Oho ho,dobro.
Ja tek 24,mislim.
S obzirom koji si ti level i koliko sam se naigrao da dodjem do lvl 24,rekao bih da je igra jako duga.

Gwin
10-11-2009, 22:13
ja sam uspio završit kao l.30

sad se idem remortat :D

broken igra.. :pray:

Doggy
10-11-2009, 22:54
dajte se suzdrzite s tim skrinovima, gubim volju za igrom sa svojim ourzjima s jedva max 150 dmg...

Aral
11-11-2009, 14:18
Al on je pretpostavljam prelazi po drugi put, ako normalno igraš negdje oko 30lvl-a bi trebao završit. Ja sam tek na 400dmg-a negdje xD

W3DR4N
11-11-2009, 14:45
Igra nije gotova kad se prođe main quest. :/

Aral
11-11-2009, 14:57
Odnosno?

Inače, počeo sam ispočetka sa warriorom na hard.

Teon
11-11-2009, 15:06
Ocemo mozda slagat kolekciju unique itema?

Ja sam ih zasad naso oko 5-6 lijepih.

I zalomilo mi se, prvi gamble koj je bio sam copio unique neke lijepe bootse sta mi daju 8% veci move speed

Ak vas zanima mozda nabacim skrinsote itema (negdje sam oko 20og lvla)

Kid A
11-11-2009, 16:44
Igra nije gotova kad se prođe main quest. :/
Sta radis kad predjes igru?Cuo sam da ima neki infinite dungeon nakon tog.

Kid A
11-11-2009, 17:07
Evo i Gametrailers review
http://www.gametrailers.com/video/revie ... ight/58891 (http://www.gametrailers.com/video/review-torchlight/58891)

W3DR4N
11-11-2009, 18:34
I zalomilo mi se, prvi gamble koj je bio sam copio unique neke lijepe bootse sta mi daju 8% veci move speed

Kupi spell Haste VI. Svaki drugi speed boost je smeće.

Gwin
11-11-2009, 19:16
kak funkcionira "retire" ??

kaj se sve prenosi na novog lika?

Teon
11-11-2009, 19:21
I zalomilo mi se, prvi gamble koj je bio sam copio unique neke lijepe bootse sta mi daju 8% veci move speed

Kupi spell Haste VI. Svaki drugi speed boost je smeće.

Trenutno imam Haste IV na rank 3 (iako imam samo 1 point metnut u taj passive --> obozavam iteme kaj daju +na skill)

No, to mi je prvi item na kojem sam vidio da daje speed boost a i jedini. Mislio sam da tog nema ovdje jer mi se nekako u Diablu cinilo prejako kad imas tonu speed boosta, no opet tamo je bila stamina ovdje je nema pa te nista ne koci od trcanja non stop.

P.S. Super mi je ova fora kaj 'naucis' skrolove pa i moj obican Destroyer moze spelove castat (slicno ko Diablo 1)

Gwin
11-11-2009, 19:27
kad smo kod boostova..

kaže jedan pojas iz ljubičastog kompleta..

"80% kraće putovanje peta u grad.."

ono, shopping traje 5 sekundi :D

flander
13-11-2009, 16:34
odigrah demo i na prvu kartu sam o "WOW!! Ovo je prezabavno"

zbilja zanimljiva igra,jest da jako vuće na diablo, al pošto ovi gadovi iz Blizza nedaju D3 zadovoljit ću se i sa ovim hehe

samo se bojim da nebi ovakvih "diablo klonova" što više poćelo izlazit da nam nebi najednom D3 dosadio, da se nezasitimo Diabla pošto ni sam Bog nezna kad bu to izašlo

:D

bananac
22-11-2009, 19:25
neznam koji mi je bog bio da ovu stvar nisam prije otkrio :pray:
genijalni diablo klon

W3DR4N
22-11-2009, 19:40
maksimalan level 100

Kid A
22-11-2009, 19:43
Posto si vjerojatno presao igru,ajd objasni kako funkcionira ona "retire" stvar.
I trenutno sam u Blood Palace,koliko jos imam do kraja igre?

Aral
22-11-2009, 19:50
maksimalan level 100
Luđaku, potajice igraš igru i radiš sranja jel :pray:

elad
22-11-2009, 22:16
Igra mi je dobra samo na very hard modu. Zapravo, na very hardu je odlična.



maksimalan level 100
Luđaku, potajice igraš igru i radiš sranja jel :pray:

wtf

Aral
22-11-2009, 22:26
Šta wtf? Vedran fino šuti i hala i onda odjenom ha-ha ja sam lvl100. Interna spika, da ne objašnjavam xD

Kid A
22-11-2009, 22:44
Definiraj "hala"

Kostolomac
23-11-2009, 00:14
Hala = igra :)

Aral
23-11-2009, 07:49
Definiraj "hala"
Evo, rekao ti Kostolomac ^^ A kaj bi drugo radio, nije valjda "hala" spolno općenje sa igrom...iako, ima i toga :rotfl:

Jopax
24-11-2009, 22:52
Ja pomalo igram, zbog životinjskih loadova, stigao sam negdje do 9 lvl-a i taman ubio one tri ženske kada se igra srušila, tako da nisam siguran jeli sejvano.Ugl igram sa Alchemistom na hardu i dosta je lako, idem trenutno sa dual-wield pištoljima i više manje summoner sa dobrim critovima i embershockom.Drugi boss(ovi) su pali ispod minute, a sve zbog peta, Fire fish+Rainbow fish= :pray:
Koje su vaše najdraže ribe?

Kid A
24-11-2009, 23:05
Rainbow fish?
Gdje si to nasao?

Aral
24-11-2009, 23:46
A upecaš, ovisi kak imaš sreće. Inače, 1.12v radi kaka treba, iako je i ova prije radila; brži su loadinzi i sl. A kad smo kod Torchlighta...upravo ga igram :)

Kid A
24-11-2009, 23:49
Ok,a sta Rainbow fish radi?
I zasto je Jopax napisao Fire fish + Rainbow fish =
Nemojte mi jos samo reci da se mogu kombinovati.

Jopax
24-11-2009, 23:57
Ne mogu, nego sam obe dao, ugl Fire Fish kao što ime kaže pretvori peta u Fire Elementala, a Rainbow fish, joj kako ga volim, daje dupli damage na svaki element i plus 25 critical šansu, dakle damage mu je bio oko 200 i svako malo bi pao veliki critical :D

W3DR4N
24-11-2009, 23:59
smeće
epic ribe koje traju sat vremena <3

Kid A
25-11-2009, 20:29
Kako ovaj v1.12 patch poboljsava igru,to je strasno.
Primjetno brzi loading,nema trzanja i opcenito fluidniji gameplay.
Ko god nije ionstalirao patch nek to obavezno uradi.

Aral
25-11-2009, 20:30
Naravno, sam rekao da odmah stavite. Puno je bolja igra ;)

bananac
25-11-2009, 22:46
trebam hlp
krivo sam rasporedio neke statove i ocu to sredit pomocu sifre za resetiranje statova.
pise da konzolu ukljucim ovdje C:\Users\(your user name)\AppData\Roaming\runic games\torchlight\settings.txt
problem je sto nemam ovaj "users". jedina zamjena za to bi bio documents and settitning ali tamo nemam ovaj"appdata"

W3DR4N
25-11-2009, 22:48
napiši u traku, radi se o skrivenom folderu

bananac
25-11-2009, 23:50
radi, fala :D

rudeboy95
29-11-2009, 22:27
di ste vi kupili/nabavili ovu igru?

Jel ima samo u online šopovima ili šta?

flander
30-11-2009, 08:13
aj pogodi

Aral
02-12-2009, 12:23
Evo konačno prešao igru, ovaj zadnji boss valjda ima milju healtha. Nego, veli lik da će ostat u Torchlightu i dalje brusit skill; ja ne vidim nikakve dungeone dalje. Kaj sad moram radit, možda ić kod onog lika u gradu kaj ti otvara portale ili kaj? Jel ima neka shema da počnem ispočetka ali sa istim likom i jačim neprijateljima?

Kid A
02-12-2009, 12:30
Hebem te corava,imas tamo skroz na juznom dijelu grada kad predjes mostic novi dungeon(tamo gdje je groblje,sjecas se).

cham3leon
02-12-2009, 14:07
Igram od jučer i igra je jednostavno Epic, pa makar bila ripoff Diabla :pray: :pray:

Sistem Petova i slične inovacije su genijalna ideja.
Nego, da pređem na stvar, imam pitanje vezano uz onaj quest koji dobiješ od Syl nakon što pobijediš onog njezinog prijatelja (zaboravih ime) kojeg onaj mage pretvori u čudovište

Kaže mi da se moram spustit u onu knjižnicu po nekakav journal koji bi pomogao, itd. Sad sam došao tamo (mislim da je to to mjesto i ta razina), i u sredini velike prostorije je na oltaru otvorena knjiga, još obilježena i sa uskličnikom. Pretpostavio sam da je to to, ali uzet je ne mogu, nego samo pročitati, i nakon čitanja počne boss borba i to, međutim, knjiga ostaje tamo i uskličnik je još uvijek na njoj. Je li to ta knjiga, mogu li se sad vratit do Syl, ili je to nekakav bug da ne mogu završit taj quest?

Aral
02-12-2009, 14:10
Hebem te corava,imas tamo skroz na juznom dijelu grada kad predjes mostic novi dungeon(tamo gdje je groblje,sjecas se).
I mislio sam si, bio sam tamo al nisam ulazio unutra ^^ tnx

@cham3leon: Niš ne uzimaš, samo pročitaš, onda je ta borba i onda pičiš dalje. Zlatno pravilo ti je da se samo spuštaš niže, kad vidiš "stairs down" znaš da si na pravom putu ^^

cham3leon
02-12-2009, 15:55
Da, skužio sam, ali me samo zbunjivalo što iznad te knjige i dalje cijelo vrijeme stoji taj uskličnik...
tnx.

tigerija
02-12-2009, 20:35
Ma nie rip off diabla nego je na temu mytosa, a ti ludi su radili diablo, tako da nemogu ripat samo sebe ali skužili smo :D .

Ugl Mytos če čini se ponovo oživit. Valja su dobili nešto para sa Torchlight igrom. :)

Nisam je nikad imao prilike igrat, nadam se da sada hoču. Izgleda odlično.

Devil Dog
04-12-2009, 15:06
jel ima neki ducan u hrv, di se moze kupit ova igra, il je dostupna samo u obliku downloada?!

flander
04-12-2009, 15:36
ako nema u crovortexu i algoritmu teško da češ nać igdije drugdije

cham3leon
04-12-2009, 22:45
Kako owna ovaj Ember beam (ili tako nekako) skill koji ima Alchemist na 15. lvl-u :pray:
Samo bušiš kroz neprijatelje, a one ogromne pauke samo spržiš u par sekundi. Prepremoćno.

Mogao bi jedino biti zabavniji da se lik zadere "Shoop-da-Whoooooop!!" kad ga opali xD

Kid A
04-12-2009, 22:46
Najbolja magija u igri.Spasila me nebrojeno puta iz guzve.

cham3leon
04-12-2009, 22:49
U međuvremenu sam našao i puščicu koja radi sve skupa oko 200 damagea. Fora, ali ipak joj treba tri četiri pogotka da skine prosječnog neprijatelja.

Opalim puškom na njega jednom. Četvrt healtha mu uzme. Opalim opet. Još četvrt.

Ma jebeš to. Imma firin mah Ember beam!!!!

rudeboy95
06-12-2009, 21:09
evo instalirao sam demo i par sekundi nakon što sam ušao u igru, zaželio sam kupit cijelu... nažalost nema je za kupit u fizičkom obliku :(

Markecgrad
07-12-2009, 23:07
Nabavi je na onaj malo ružniji način :D

Norther
08-12-2009, 00:51
zasto ja do sada nisam znao da ja ovu igru mogu vrtit ? :(

rudeboy95
08-12-2009, 06:55
Nabavi je na onaj malo ružniji način :D
oujea!

cham3leon
08-12-2009, 08:49
zasto ja do sada nisam znao da ja ovu igru mogu vrtit ? :(
Nisam ni ja znao da je još k tome i toliko malena. Stvarno, ovo može pokrenut valjda svaki kompjuter.

Aral
08-12-2009, 09:24
Ak ti radi war3 radit će ti i ovo, tako nešto ^^

Niko Bellic
08-12-2009, 13:11
Ja na laptopu imam samo te dvije igre (Warcraft III i Torchlight), koje zbog moje "brutalne zveri" od grafe (HD 3450 LOL xD) bez beda glatko rade na 1280 x 800 i full detaljima...

Torchlight mi mnogo owna zbog tog što jako vuče na Diablo, a to je naravno (bar meni) veliki plus...

Kid A
08-12-2009, 19:24
Vidjeh sad onu opciju kad predjem igru da rerollam lika(vratim ga na pocetak sa malo boljim statsima....valjda sam se dobro izrazio) i zadrzim jedan item.Sta kazete,jel se isplati?Kontao bih onda igrati sa zenskom.

Kid A
10-12-2009, 16:32
bump
:(
Dajte ljudi nek netko odgovori,zanima me!

Aral
10-12-2009, 17:18
Evo ja ću ti, nemam pojma nisam probao nit vidio :eyebrows:

:D

Delirium
11-12-2009, 21:44
ne, ne isplati se, bolje kreni od temelja. premal omjer ulozeno-dobiveno

rudeboy95
11-12-2009, 23:49
jel zna ko kako rjesit Runtime Error? stalno mi se crasha igra. :(

Kid A
11-12-2009, 23:59
Instaliraj najnoviji patch za svaki slucaj.

rudeboy95
13-12-2009, 10:33
Instaliraj najnoviji patch za svaki slucaj.
nevjerujem da je to to. mislim da je u toj windows komponenti stvar.
ovako se zove window koji izleti: "Microsoft Visual C++ Runtime Library"
i kaže: "Program: (...) torchlight\Torchlight .exe This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applications support team for more information."

rudeboy95
04-01-2010, 23:38
Dolazi u trgovine! Yay!! :thumbs2: :thumbs2: Sad se vi pitate čemu veselje? Zato jer dolazi novi patch koji ce popravit večinu problema uključujući Runtime Error.
http://www.joystiq.com/2009/11/05/torch ... n-january/ (http://www.joystiq.com/2009/11/05/torchlight-to-explore-retail-shelves-in-january/)
http://news.bigdownload.com/2009/11/05/ ... y-january/ (http://news.bigdownload.com/2009/11/05/torchlight-coming-to-retail-stores-in-early-january/)
http://kotaku.com/5403143/diabloriffic- ... to-retail/ (http://kotaku.com/5403143/diabloriffic-torchlight-coming-to-retail/)

e da, dolazi sutra. Sad molimo boga da je Algoritam jedan od retail shopova u koje dolazi.

Kid A
04-01-2010, 23:43
Otkud znas da dolazi novi patch ne pise u vijestima nigdje.....i sta znaci kad je neka igra retail?

ScorpiuS
04-01-2010, 23:55
To ti znači da se prodava i u kutijama sa fizičkim kopijama igre na DVD-u. Torchlight je do sad bio dostupan samo za download.

rudeboy95
05-01-2010, 00:30
Otkud znas da dolazi novi patch ne pise u vijestima nigdje.....i sta znaci kad je neka igra retail?
to jos nije sigurno.. nekih 90% da ce doc...to sam procitao na nekom forumu nesjecam se gdje, ali mislim da je to tocno zato jer su rekli u Runic Games da je to prvo što trebaju napravit (popravit runtime error)..
A i kakav bi idiot poslao igru koja se nemoze igrat u ducane? drugim rijecima, kakav bi idiot prodavao takvu igru pa da im budu krcati pozivi samo zbog te igre? Nisu tolko glupi ovi u dućanima.

Jopax
06-01-2010, 17:23
Počeo igrati ispočetka sa onom ženskom, na hardu je igra prelagana, doduše to je možda zato jer imam unique bow koji daje +10 na crit chance, unique gunslinger shoulderguard i skill koji povećava crit damage za 20%
Svako par udaraca neprijatelj eksplodira u malom oblačiću krvi, a tek sam 6 lvl :D

Grim
06-01-2010, 21:19
Evo, ja se nagovorio pa počeo igrat, po prvi put jel.
Počeo sam odmah na Hard, igra je iznenađujuće lagana, mislim da ću ispočetka da stavim na Hardcore odmah, pošto mi se neće dati ponovo prelaziti.

cham3leon
06-01-2010, 21:31
Hoće, jer si za idući prelazak možeš ostaviti epičke ajteme koje nađeš u prvom ^^

rudeboy95
06-01-2010, 21:40
Evo, ja se nagovorio pa počeo igrat, po prvi put jel.
Počeo sam odmah na Hard, igra je iznenađujuće lagana, mislim da ću ispočetka da stavim na Hardcore odmah, pošto mi se neće dati ponovo prelaziti.
uzmi Very Hard. To je ko normal u drugim igrama.

e da, u algoritam, izgleda, retail nije dosao. Niti ima ikakvog traga patchu. Mozda su odgodili datum retail izlaska i patcha. Mogli su nas bar nekako obavjestit. :(

Kid A
13-01-2010, 20:44
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Torchlight (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1385-Torchlight)
8)

The Fury
14-01-2010, 11:02
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1385-Torchlight
8)

Ja sam baš mislio staviti, preteko si me. :wink:

Dobra recenzija i čini mi se ovako da i nije nešto. Zapravo Yahtzee-u niti jedna igra nije nešto :)

rudeboy95
16-01-2010, 14:42
Napokon rijesio Runtime Error! Yay yay yay ill be famous! The glory is mine! :D :D

Inače, trebalo je samo pokrenit igru u windowed modu i stavit rezoluciju koja je jednaka rezoluciji na kompjuteru i nema nimalo lagga, niti ima Runtime Errora!

Rang€r
13-02-2010, 12:03
jučer počeo igrat igru, uzo onu žensku, destroyer il tak neki qrc, il je možd vanquisher nisam siguran, ženska je ugl.

onak na prvi pogled igra je predobra, neznam zaš ju prije nisam probo, jučer sam lijepo popodne spušio :>

dobio sam na gambleu neki dobar gun morko's "ornate" il tak nekak se zove, najbolji gun koji sam vidio, još sam ga pojačo sa 2 enchantmenta i ubacio onaj chaos gem, što daje bonus crit i health ak se ne varam. i sad ja prije par minuta idem potrošit višak para na enchantanje, platim 1500golda, imalo je samo 4% za disenchant i naravno sve mi se disenchantalo :((

ošo na gamble kupio još jedan bow i gun, al neka loša zelenjava, a sad sam se sjetio da bsmith ima jedan super gun... naravno osto sam na nekih <1000 golda :(

rudeboy95
13-02-2010, 13:33
Vanquisher. Destroyer je chuck.

I e da, zashebao sam ono da sam popravio runtime error. Nisam ga imao jer nisam bio u dungeounuuu. Lol.

Rang€r
13-02-2010, 21:15
nemog vjerovat kak je igra zabavna, itemi su vrlo kul, npr. imam jedne glovese koje sam dobio u prvih 1-2 sata igre nisam ni lv10 još bio, tolko sam ih izenchanto, socketiro i šta sve ne, da jednostavno nemog nač bolje, makar imaju samo 6 armora, al kgj kad nemogu ni doč do mene :D

postam sliku kasnije, sad ih planiram još jednom probat enchantat makar ima 10% šanse za disenchant

P.S. ane disenchanto ih, reflexno stiso alt f4 nadam se da nije saveo

P.P.S. evo šta sam sjebo
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/4503e0ef91f12ee3853a00d17a5fee5f8e70ee6c.png

sad sam spušio 7k golda na 2 loša glovesa na gamblu :(

ScorpiuS
13-02-2010, 21:22
I wish life has Alt+F4.

Kid A
13-02-2010, 21:46
Ja krenuo opet sa Destroyerom.Dobra stvar sto ti u shared stash ostaju sva oruzja i itemi tj prenose se ako si ih ostavio.

Rang€r
14-02-2010, 10:52
ane, ja sam več 2-3 reda popunio itemima, a tek sam lv31 :>

rudeboy95
14-02-2010, 11:35
Ti ili predobro igraš, ili previše igraš. Na koju foru si u 1 dan došao do 31. levela?

Lord Ragnarok
14-02-2010, 22:03
jucer anvecer poceo, a posto se nije nigdje islo van, naigral sam se. dns sam jedno sat vremena utukal jos.
evo mog lika, obratite pozornost na mac :D
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_68dfb0a5.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/972359_1.JPG)

Rang€r
14-02-2010, 22:06
bleh loše, samo ima velik dmg boost, ja sad imam neki bow 6xx dmga, al je koma totalna, bolji mi je bio onaj morko's "ornate" makar je dilo oko 350 dpsa.

inače zna neko oče bit kakav multiplayer mod? nakon ovog mi se diablo igra mnogo puno... :>

@rudeboy oboje

Kid A
14-02-2010, 22:14
Lorde,ti magiju i ne pojacavas bas?

Rang€r
14-02-2010, 22:33
šta če mu magija? :S

ja sam se sjebo u početku meto sam, 2 u dex i 1 u sve ostalo, sad samo dex i def dižem od negdje 15-20 lvla, str. i mag. treba samo za neke određene iteme kojima se lako nađe zamjena...

sad nakon što sam igro igru jedno 20 h od petka, živcira me to što ima tolko itema, a svi su ugl zelenjava i to onak totalno dosadna, +xx ice dmg, +yy fire dmg i sl. sranja, to se cjelo vrijeme ponavlja...

onda cjene kod vendora, ja njem prodajem iteme za negdje 1/10 cjene, wtf :S
vidio sam da postoji neki barter skill koji malo bolje skalira to, al mi se neda trošit poene za badava...

Lord Ragnarok
14-02-2010, 23:21
sta ce mi magija kada ovak 1-hitam stagod ocu sa obicnim napadom. crit udara za 2kdmga. skill crita za oko 3k i ktome je aoe.
od skillova imam onaj kad 30% (na lvlu1) napada salje dalje te onaj 1. default skill, sta sve ispred mene pokosi.
jos 2 ona pasivna kaj dizu dmg sa wep i u dual wieldu. (neznam imena).
i ranger ti imas 6xx dmga sa lukom na lvlu 30+ (31 si reko ak se ne varam). ja sam lvl22 .p

Rang€r
15-02-2010, 11:22
ma da, al poanta je da je bow smeće, onak daje mi neki bonus critić i još neka sitna smeća, sve ostalo sam popušio enchantove na dmg(kad sam ga kupio mislim da nije imo ni 500 dpsa)...

inače igra je uber lagana dok se nedođe do one palače, tj. do onih dark zealotica, neda su imba... još sam ja pametan imo oko 60 health potova, koji hilaju 1600 helta i onak sve sam ih prodo zato što je drop rate healt potiona bivao sve veći kak sam išo dalje i onda su se odjednom na divno čudo počeli ne dropat.

sad pošto one kučke summonaju one brze majmune s poisonom, pa imaju onaj neki electric bolt napad koji mi sreže oko pol helta, pa oni debili što se chargaju, a ja bez helt potova i bez hp regena... crko sam na jednom flooru oko 3-4 puta :(

Lord Ragnarok
15-02-2010, 14:52
uhm ja sam na floor 28 (ili 27, nisam ziher) u lost fortressu. na kojem si ti lvlu da imas te probleme? ja zasad sve 1-hitam, cak 3 neprijatelja mogu 1-hitati sa napadom :P

Rang€r
15-02-2010, 20:06
mogu i ja kad mi se potrefe za onaj probojni arrow, to ti počinje od 30. floora, kužiš nije teško, več sam si ja sjebo neke iteme s enchantanjem, prodo 60 helt potova ko što sam reko i neš manje mana potova, mada mi mana potova nije tolko falilo, bez hpova sam osto tak da kad god bi me ona smečarka dark zealotica mogla one hitat ak bi kritala(to je bilo zato jer je bila isti lvl ko ja(30lvl tada)), radio sam thru the portal quest od onog tipa u torchlajtu

Kid A
19-02-2010, 00:26
Patch 1.15

Patch 1.15 includes 5 new challenge room maps to test your bravery and wit! New players can now obtain these maps as rewards for completing various quests from Vasman in Torchlight. New challenges await in the Tomb of the Awakened, Estherian Ruins, Dwarven Fortress, Molten Prison, and Black Palace.

Content Fixes

* Root Golem Fire Breath now deals damage
* Ember Bolt had a bad value in higher levels
* Zealot lightning bolt now does damage
* Gem effects accumulating when recovering from socketed items
* Sushi Helm Recipe fix
* Added Blind Effect for modders
* New Unittype of Bossmap for modders
* Multiple spelling fixes
* Fixed a few spots where floor tiles where missing or had the wrong collision set
* Fixed various locations where monsters were getting stuck in some levels
* Limited Multi-language support added for modders ( tool coming )
* You can now attach layouts to items – for modders
* You can now have up to 50 waypoints – for modders
* Scale effect can now be permanent – for modders Soul Rend magic damage scales with strength and magic 50%, 50%
* Doom Quake, Titan Stomp dmg scales with strength 50%
* Needle Arc dot damage scales with strength and dex 100%, 100%
* Ember Lightning additionally deals 20% of weapon damage on the first chain
* Magic Weapon expertise passive does not interact strangely with other passives around level 9
* Shock Trap now scales with ranks.
* Flame Trap and Shock Trap now scale with pet mastery.
* Ember Lance no longer stops passive buffs


Code Fixes

* Option in Settings file to turn off Steam Cloud added
* Settings broke into 2 files. LocalSettings and settings
* Fixed rare teleport crash
* Fix for input latency on low FPS for skills; hotbar skills and items
* Alric Achievement now works on steam
* Fixed XP not being removed correctly after death if choosing to respond at the level start
* Passive skills now adhere to equipment requirement
* Fixed rare case when triggers wouldn’t fire correctly
* Texture overrides fixed in paper doll view
* Fixed issue with some looping skills
* Masteries now properly apply to elemental effects

Aral
19-02-2010, 10:42
Kul, jel to došlo već ili...?

Kid A
19-02-2010, 10:46
Doslo.

Rang€r
19-02-2010, 10:47
to je došlo početkom mjeseca ak se ne varam...

ja sam sad stao na negdje floor 32/33 i dalje mi se više neda... repetitivno i monotono ko diablo samo što ovdje nema mpa da to spasi..

Kid A
19-02-2010, 10:48
Koliko ima floorova?

Aral
19-02-2010, 11:07
Kažu unlimited :)

Lord Ragnarok
19-02-2010, 11:33
imas 35floorova za glavni quest. tamo on zavrsava. onda kad se vratite u grad kod groblja cete naci neogranicen dungeona sa 2 quest givera na ulazu.
zadnji boss je bil prelagan
ali doslovno sam ga u 15-sec ubio. oko 26%za crit i skill koji crita za 9k dmg-a je prelako. a jos nema ni cd...

Rang€r
19-02-2010, 11:35
ma u igri dok god imaš odgovarajuč regen rate sve je lagano... ko junglanje u doti :/

Aral
19-02-2010, 12:12
Ja sam pak zadnjeg bossa klao jedno 10 min :rotfl:

Lord Ragnarok
19-02-2010, 13:22
posto nema mp, a d2 smo svi vec rpesli xy puta, jel ima ko volje za tq+it u mp? hamachi

Rang€r
19-02-2010, 19:19
kak to misliš, na koju foru bi se moglo prek hamachija ovo igrat?

tak bi več i igro, solo je dosadno ko trokurac

Kid A
19-02-2010, 20:09
jel ima ko volje za tq+it u mp?
Sta ti ovo znaci?

Lord Ragnarok
19-02-2010, 20:12
titan quest + exp immortal throne u multiju
daj naucite kratice :p

Rang€r
20-02-2010, 21:33
ja bi imo volje kad bi imo igru :(

tigerija
22-02-2010, 03:07
E ja iam TQ možemo igrat ako očeš.

Aerial
02-03-2010, 15:10
Nabavio jučer Torchlight, da se malo odvojim od WoW-a... Igra je simpa. Zarazno. :D

Kolko sam skužio, jako je moddabilna. Za sad sam skinuo samo Respec Mod, u slučaju da neš zaserem sa skillovima :P
Ima tko nekakav savjet u vezi esencijalnih modova, nešto što je jako dobro, al po mogućnosti minimalno mijenja gameplay?

Kid A
02-03-2010, 15:11
Sta daje taj mod?

Aerial
02-03-2010, 15:25
Sta daje taj mod?

Daje, tj otključava, potion u igri koji ti resetira skill pointse, tako da ih možeš ponovno rasporediti u slučaju da si nešto zeznuo ili jednostavno želiš preći sa Arcane na Lore :)
Potion u igri postoji po defaultu, ali se može spawnati samo preko komandne konzole.

Sa modom, taj potion možeš normalno kupiti kod general good vendora.

ScorpiuS
08-04-2010, 12:58
I ja sam napokon zaigrao ovo čudo, ali ovaj put planiram sve prijeći i malo detaljnije istražiti sve. Moram priznat da nisam očekivao da će biti ovako zarazno i zabavno, ali tek me je oduševila nakon neka 4-5 sati igre.
Počeo sam sa alchemistom i pokupio sam dva zakon štapića. Jedan radi demage 110, a drugi 118, imam oklop sa 15 štita i popriličan broj posebnih sposobnosti. Kao što je magic find +2%, faster cast rate +5% i traveling speed +3%. Posrećilo me je da sam naletio na Unique čizme, zaboravio sam sada koje imaju posebne efekte, ali vrijednost obrane im je 18.
Ubio sam The Overseera i sad sam ušao u onaj drevni grad. Moram ovo opet poć igrat, jer stalno mislim na to.
Još je i grafika preljepa. Jest da je malen broj poligona, ali su teksture ultra čiste pa mi ne smeta.

Rang€r
08-04-2010, 18:38
poslje 30. lvla igra postane uber dosadna, ja se nisam mogo natjerat završit ju >.>

Arbiter of Change
25-09-2010, 11:31
Mali D3-style makeover. :)

http://img841.imageshack.us/img841/4897/1285407568584.th.jpg (http://img841.imageshack.us/i/1285407568584.jpg/)

http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=20&t=13720
http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=20&t=11615
http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=20&t=10284

m0dkayZ
12-10-2010, 18:36
Moze li netko napisat neke prednosti i nedostatke u vezi klasa ako nije problem cisto da bih se mogao odluciti skime da igram :P

Rang€r
12-10-2010, 18:50
s kojom god klasom igrom nije problem preč igru, sve su imba. zavisi šta voliš, imaš 3 osnovna arhetipa ko u diablo1 i peglaš.

Kid A
21-12-2010, 12:40
Krenuo ponovo igrati, ovaj put retail verziju. Imam malog ferreta, hehe (sad sam ko onaj iz Beastmastera)
http://hackandslash.fr/forums/uploads/3_pet_ferret.jpg

Kid A
19-07-2011, 17:03
Krenuo ponovo igrati ( :rotfl: ) al ovaj put na Steamu. Prelazim s alchemistom pa kasnije uzimam zensku

Kenyi
19-07-2011, 18:05
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... Torchlight (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1385-Torchlight)
:D

SharpDressedChevap
20-07-2011, 15:41
Instalirao sam Torchlight jer mi je bilo dosadno pa rekoh ajde, volim hrpu loota i jednostavnost. Igra me ugodno iznenadila.

Odabrao sam Alchemista (gotovo uvijek budem orijentiran na Mageove u RPG-ovima) koji se zove Vuco i mačora zvanog Janjetina. Došao sam negdje na floor 7 ali igra je vrlo zarazna. Isprva sam pohvatao konce i brzo se snašao, questovi i ine stvari su tipične za svaki RPG, tu je i enhancing, gem grading, merchanti... Borba je malo kaotična i nekad je teško skužiti gdje se nalazi neprijatelj ali valjda sam to samo ja (nisam baš iskusan u hack 'n' slash igrama). Nisam još dogurao daleko da isprobam većinu skillova ali ovo malo što sam vidio je poprilično dobro.

Grafika je na mjestu, nisam fan super nabrijanih igara pa mi je ovo OK. Mala zamjerka ide level dizajnu, prvih 5 floorova su činile monotone tamnoplave teksture kamenja, random kramp/tračnice na podu. Malo više mašte fali. Isto tako imam zamjerku i na action bar, ne radi na klik i broj nego samo na broj (a nekad u žaru borbe zaboravim gledat na to, pa se upali onaj bar sa svim raspoloživim spellovima koji idu u taj slot). Ali sve u svemu, igra je zasada super.

Looky
20-07-2011, 17:38
Ići će nabolje, imaš doista zanimljivih floorova kasnije, i kako si i sam reko super je loot!

ScorpiuS
20-07-2011, 22:21
Igrao sam ovu igru već davno, ali nisam došao baš daleko (možda nekih 5 sati). Mogao bi počet ispočetka sad preko ljeta. Kažete da igra postaje zanimljivija kasnije, no kada točno?

The Boz
20-07-2011, 22:24
Kada instaliraš respec mod i dođeš do 30+ nivoa.

SharpDressedChevap
21-07-2011, 21:30
Ma igra mi je super. Trenutno sam full Arcane Alchemist, od Lorea imam samo onaj prvi spell (tek tako da prizovem onog impa, jako zanemariv u borbi ali ne škodi ništa to malo dodatnog dmg-a) a Battle imam isto tako samo prvi spell (ponajviše radi stuna). E sad, jel bih trebao nastavit s Arcane ako hoću ili bi bilo pametnije da mješam stilove?

I imam nekoliko dobrih gearova ali mi treba veći def, jel bi bilo pametno da slijedećih par lvla podignem defense pa onda opet nastavim s magic/str?

Kid A
21-07-2011, 22:01
Kada instaliraš respec mod i dođeš do 30+ nivoa.
Sta radi taj mod?

Sonic_Moronic
29-07-2011, 15:06
Moji prvi dojmovi: :shock:

Odlično i zarazno haklanje, igra je sjajna! Još mi teško povjerovati. Grafički stil je predivan, svako malo zumiram ili stanem da gledam scenu, oujea.

SharpDressedChevap
29-07-2011, 15:30
Meni je već dopizdila nakon dva-tri dana :(

Sonic_Moronic
12-12-2011, 22:03
Pic time!

http://i43.tinypic.com/11ay046.jpg

http://i40.tinypic.com/1zlt9ja.jpg

Ovo je jedan od onih armora koje ću ostavit i nakon što nađem troduplo bolji, kako zakon izgleda :'(
Uporno ga enchantam da ne saka previše.

Sonic_Moronic
05-01-2012, 14:04
Prešao! Možda još malo čekiram ovaj Shadow Vault, ali nema neke poante. Čekam dvojku.

Sve u svemu jako zabavno haklanje, zna biti monotono jer nema neku zanimljivu priču. Ali mene je sasvim dovoljno tjerao dalje (dolje?) genijalan grafički stil i izgled levela, kad sam ulazio u novi set dungeona jedva sam čekao da vidim kako će sad izgledati. Combat je odličan i fluidan i tako to. Ako Diablo 3 podbaci, siguran sam da će Torchlight 2 biti više no dostojna zamjena.