PDA

Pogledaj cijelu verziju : Airbourne



RIDER32
27-10-2009, 01:34
Po meni definitivno najbolji rock band današnjice. Decki su mladi, žestoki i imaju ogroman talent.
Više o njima: http://en.wikipedia.org/wiki/Airbourne_%28band%29


Primjeri pjesama (meni najdraže):
AIRBOURNE - Runnin' Wild 2T6e_mk0O24SU spotu imaju specialnog gosta, Ian "Lemmy" Kilmister (Vokal u Motörheadu)
Airbourne - Too Much, Too Young, Too Fast mBAJjO8rFD0
Airbourne - Girls in Black 697QUQRSt-oSfirst love :pray:
Airbourne - Blackjack LIVE (ovo morate vidjeti :pray: ) (gjKt2pReWoQ)Si studiska verzija (Fg9U-IXaAzU)
AIRBOURNE- DIAMOND IN THE ROUGH w2nDVHcpmtQ
Airbourne - When The Girl Gets Hot LQJfVBmuP3Y
Airbourne - Ready to Rock chsHeTmuURI


ugl. mobitel ih je vec naucio napamet jer se nestišavaju... :D :pray:

GeraltofSmeg
01-11-2009, 01:07
Žestoki, jeli :( No, okej prosjecan hard rok bend.

Death By Sexy
01-11-2009, 01:47
Kak je meni ovo loše... Tužan sam. :(
Ukus i to.

smartass
01-11-2009, 10:01
meni oni nikako ne pašu :(

Kid A
01-11-2009, 22:11
meni oni nikako ne pašu :(
Znaci da valja.
Poslusacu.

Maloki
02-11-2009, 23:23
Da ponovim što smo tigar i ja rekli jer očito gospodinu Martinu smeta.

Dakle:

"Lol Sexane, nazvao te pankerom i metalcem."

"Ovo je nepotrebno, već postoji topic o AC/DC."

Ovim zadnjim je gospodin Tigar jasno naglasio kako navedeni glazbeni sastav tako očito kopira AC/DC da to nije normalno.
Ubuduće ako već želiš brisati postove onda prvo budi siguran da je razlog dovoljno dobar ("ne sviđa mi se što su napisali" nije dovoljno dobar razlog) i naglasi da si to napravio, a ne da se čudimo gdje su postovi nestali.

:roll:

Mafioz0r
03-11-2009, 00:00
Napokon tema o njima.

Uz Nickelback, moj najdraži HARD ROCK bend. :rambo:

RIDER32
03-11-2009, 00:10
Da ponovim što smo tigar i ja rekli jer očito gospodinu Martinu smeta.

Dakle:

"Lol Sexane, nazvao te pankerom i metalcem."

"Ovo je nepotrebno, već postoji topic o AC/DC."

Ovim zadnjim je gospodin Tigar jasno naglasio kako navedeni glazbeni sastav tako očito kopira AC/DC da to nije normalno.
Ubuduće ako već želiš brisati postove onda prvo budi siguran da je razlog dovoljno dobar ("ne sviđa mi se što su napisali" nije dovoljno dobar razlog) i naglasi da si to napravio, a ne da se čudimo gdje su postovi nestali.

:roll:
Postovi su prebaceni u banned jer su bili ocigledni spam i rasprava nije vodila nikuda (ako te toliko boli mog ih vratiti nazad). Nadalje, postove od nioga nisam skrivao. Bili su dovoljno dugo da ih ovdje vidi onaj ko ih treba vidjeti, a ne da ko got dođe, nadovezuje se na raspravu i stvara nepotreban spam.

A to sto neko nekog kopira... nista novo... ljudi su isti žanr... slicni su i Motorheadu... pa ih ljudi nisu tužili nego im je lik još glumio u spotu...