PDA

Pogledaj cijelu verziju : Microlight Studio najava



Jeko89
27-10-2009, 01:05
Ovako. Kako? čekaj i slušaj. :D Ja sam počeo programirati prije dva mjeseca i pravim neke svoje male igre i tako. Radim u basic-u JustBASIC (svi koji žele naučiti programirati lagano i brzo) (napomena: ne krećite na C++ i ostale prvo jer počnete i brzo odustanete jer je pre teško. prvo naučiš osnove u basicu i tada i ide ti mnogo lakše.)

Tako ja osnivam stranicu (svoju) nazvanu Microlight Studio (tako se i zove moj studio) tamo ću stavljati svoje igre za download (besplatne su) bit će i tutoriala ali nažalost za sada samo na engleskom. Bit će i trailera (napravio sam ih pomoću weba xtranormal googlajte to i nađite posebno mi se sviđa što vi napišete to oni govore program je zabavan i jednostavan) planiram staviti stranicu prije nove godine :thumbs2:

pravim Military Simulator 2009 (programiranjem) ali sporo napreduje jer mi se neda pravit svaki dan

ako se netko želi pridružit u programiranj da radimo igru timski neka se javi :friends: :kill:

SkunK
27-10-2009, 09:00
:pray:

Sredi ovo Luka da ja nemoram...

Jeko89
27-10-2009, 13:38
zašto :cry:

Luka
27-10-2009, 14:49
Boluješ od standarnog sindroma novopridošlica u programiranju. Među tom populacijom učestalo je osnivanje vlastitih timova, planova za velike igre, sajtove i nalične materijale. Ubrzo ćeš shvatiti kako je ili sve to preteško; ili - kako nemaš vremena; ili - kako nemaš motivacije. Svaka stavka je veoma visoke vjerojatnosti, pa će upravo ti uzroci u kombiniranom obliku pridonjeti zaboravu (tvojih, naravno) trenutnih planova.

Imajući to na umu, temu ću ostaviti otvorenom. Pod uvjetom da u nju postaš isključivo kad realiziraš neki plan. Smatram da je jasno kako to ne znači post tipa "Upravo sam naučio X", ili tipa "Moj sajt ima novu kategoriju!"; već barem poluzavršenu srednje naprednu aplikaciju.

Ova tema je rizična po pitanju spama - pa ću do trenutka kad ostvariš ponešto iz drugog odlomka brisati sve izuzev krajnje konstruktivnih postova. Ne moraš odgovarati na ovaj post - a ako imaš odgovor, možeš se okoristiti privatnom porukom.

Jeko89
27-10-2009, 16:29
znam težak je to put kroz :kill: svijet igara ali ja i ne velim da su igre obične samo velim da pravim i pravim ih jednostavne sličnim text based ali sa boljom grafikom :nonono: