PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitman - sillent assassin



ZC_Someone
29-06-2006, 23:54
Evo novi hitman je izasao. Mislim da su ga prosli svi oni koji su ga mislili proci, a buduci da se mogu nazvati hitman fanom, sad ovo zanima

D.E.M.O.
30-06-2006, 00:25
nekih 50% ja bih rekao...

T.N.T.
30-06-2006, 07:05
prošao sam sve, veliki sam fan Hitmana, a Sillent Assassin mi je najdraži dio....

Herr Schnitzel
30-06-2006, 08:13
Pokusao sam sve proc na Silent Assassin, ali uspio sam samo nekih
70%. Inace sam veliki fan Hitmana, ali ne znam sta svi imaju protiv
Contractsa, osim malo misija igra je super (pogotovo uvodenje kofera za snajper). E koje vam je najdraze oruzje? Meni je onaj pistolj .22 sa ugradenim prigusivacem iz dvojke u misiji u Japanu, znate onaj dugi srebrni, uvijek ga koristim.

Ementaler
30-06-2006, 10:11
Contractsa, osim malo misija igra je super (pogotovo uvodenje kofera za snajper)

Kofer za snajper se pjavljuje u prvom djelu Hitmena, čak je i u prvoj misiji ja mislim...

Contracts nije bio toliko loš koliko smo očekivali da će biti bolji od prethodnika... ustvari je bio isti sa novim misijama i sitnim promjenama...

Ali je zato Blood Money opravdao očekivanja, to je i dalje dobri stari hitman sa novim potezima, novim engienom, poboljšanom fizikom, zanimljivijim misijama, i napokon poboljšanbim AI-om...

Što se mene tiče, nije mi cilj proći misiju sa silent assasin ratingom, i takvo forsiranje mi je usporedno sa onim prelaženjem morrowinda za 8 minuta. Cilj mi je zabavit se i preći misiju sa što manje resetiranja ili loadanja( to ne uključuje mahnito ubijanje automatskim oružjem, već polako prelaženje razmišljajući što učiniti sljedeće i na koji način ).

Kenyi
30-06-2006, 10:21
of kors najjaca mi je zadnja misija kad ti ustajes is kovcega i ubijas ih sve kad ti dodju na sahranu.

Rocchiro
30-06-2006, 13:09
ne sjecam se :|

Prince-Artas
30-06-2006, 19:21
prvi put sam prelazio kao mass murder a onda sam pokušao kao silent assassin ali izgubio sam volju za igranjem pa sam ga delitao

ZC_Someone
30-06-2006, 22:01
meni je jednostavno gust kad dodem na misiju i ubijem samo metu tako da nitko ne stigne svatiti sto se dogodilo, a proci igru na sillent assassin i nije toliki problem, jedino u zadnje tri misije je nesto teze
meni jedono iz contractsa fali onaj minigun koji mozes dobiti kad jednom prodes igru, onda si naplatis svu onu strpljivost koju si morao imati za prvo prolazenje :)