PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars - treća trilogija



Bartuc
22-10-2009, 18:09
Filmski svijet potresla je glasina prema kojoj George Lucas planira oživjeti Dartha Vadera, Hana Soula i ostale likove iz "Ratova zvijezda" te snimiti još jednu trilogiju. Nova tri filma trebala bi biti u snimljena u 3D tehnologiji, a Lucas bi se u njima pojavio kao scenarist i producent. Također, isti izvori tvrde kako bi, ako bude još jedne trilogije, režiju preuzeli velikani poput Steven Spielberga i Francisa Forda Coppole. George Lucas dosad nije potvrdio ove informacije.


Što mislite o ovim glasinama? Da li bi voljeli vidjeti još jednu trilogiju? Da li je to samo očajnički potez da si George može kupiti 50dag pršuta za Božić?

flander
22-10-2009, 18:13
sve najbolje

Kid A
22-10-2009, 18:14
Lose :(

Deadwalker
22-10-2009, 18:14
Zadnja triologija ce se snimit sigurno. Prije ili kasnije. Previse je love u tom "universu" da bi se samo tako to ignoriralo. Mislim ono, "scenarij" postoji, tak da ne vidim razloga da se ne snimi. Osobno sam normalno za, iako mislim da necemo tako brzo vidit zadnju triologiju. LucasArts nastoji "izmusti" do kraja ovu zadnju koju si snimili(trenutno prikazuju SW animiranu seriju, a i u planu je prava SW serija), tak da realno gledajuci, novu trilogiju mozemo ocekivati za nekih 5 godina...

Da_killah
22-10-2009, 18:15
3D? :(
ne treba lucasu para za pršut, ima on dovoljno. i da, volio bih vidjeti treću trilogiju, s pravom pričom, recimo ekraniziranu "thrawnovu trilogiju", ali koliko god ja volio coppolu i spielberg bio dobar redatelj, nisam siguran kako bi to ispalo, pogotovo u 3D-u, bez obzira što bi lucas vjerojatno bio scenarist, producent i sve živo

Bartuc
22-10-2009, 18:20
Gledao sam dosta filmova u 3D-u, ali bez naočala te mi SVI izgledaju kao silovanje 3D efekata. Tako da zbog toga film ispadne zapravo neozbiljan i naporan. Nadam se ako će raditi u 3D-u, da će ipak te efekte diskretnije ubaciti, a ne da te šamaraju tom tehnologijom na svakom koraku.


Jedino se bojim koliko će karta koštati pošto bi bila riječ o 3D hitu. Final Destination je koštao 43 kune, a spada u neku nisku kategoriju filmova :D

Deadwalker
22-10-2009, 18:22
Ako je koristenje CGI efekata u pitanju, tu fakat nemamo sta strahovat. Zadnji SW film je to odradio velemajstorski pa cak i vise od toga.

GeraltofSmeg
22-10-2009, 18:25
Jedino se bojim koliko će karta koštati pošto bi bila riječ o 3D hitu. Final Destination je koštao 43 kune, a spada u neku nisku kategoriju filmova :D
:o
Inace, jedva cekam...bmk da li ce valjati, sto se mene tice: sw je svrsio...ali ocekujem okej fentezi-sf bajke, samo da ne budu cgi only (hocu glumce i plasticne tie fightere, jel)

skitkid
22-10-2009, 18:26
nadam se da će bit od plastelina. ^^

Teon
22-10-2009, 18:27
Han Soul :pray: :rotfl:

DA, zelim novu trilogiju!

DA, vjerojatno ce zesce suxat!

Arbiter of Change
22-10-2009, 18:28
Bartuče... ti znaš da ta i slične glasine kolaju još od vremena kad je Prequel trilogija izašla? :)
I iskreno, ne bi volio CGI jer je pretjerao s tim u već spomenutima i to na nasilan način, ali ne bi odbio Thrawn trilogiju.

cham3leon
22-10-2009, 18:29
Vjerojatno će bit novo preseravanje, ovaj put ne sa CGI efektima, nego 3D tehnologijom. Svejedno, valjalo bi pogledat.

Raz
22-10-2009, 18:30
Rađe bi neki nov SF serial volio vidjet umjesto stvaranja trakavica, ali eto... nadam se najboljem.
Pitanje je hoće li se potrudit napravit dobar film ili će ispast samo hrpa odličnih CGI efekata koja će se prodavat zbog imena.

Aral
22-10-2009, 18:45
To je bilo i za ocekivat, ako ne sad snimit ce se kad tad. Nisam SW fan pa mi je tak svejedno, rado cu ga otic pogledat u kino i to je to. S obzirom da nikad nisam gledao niti jedan sw film osim ova tri remake, bas bi htio vidjet kak ide prica dalje.

Bartuc
22-10-2009, 18:50
Bartuče... ti znaš da ta i slične glasine kolaju još od vremena kad je Prequel trilogija izašla? :)

Ne znam, danas sam prvi put vidio tu glasinu na TV-u.

Windwalker
22-10-2009, 19:22
DA!

Želim još filmova (ili igranu seriju) u Star Wars svijetu, ali da ih maknu daleko, DALEKO, u prošlost ili budućnost, samo da više ne forsiraju Skywalkere, Soloe, i te likove.

Neka ih se prihvati neki kvalitetan scenarist, i neka ne budu 'preubrzani' i prefokusirani na glavne likove (kao nova trilogija), dok one sporedne, dobre strane SW svijeta (u kojima jedino u KOTORima možeš uživati) padaju u zaborav.

Naravno, o tako nečemu možemo samo sanjati sve dok je Lucas živ (kad odapne, i kad mu prestanu vrijediti autorska prava, možda SW postane što je trebao biti).

Tyrion
22-10-2009, 19:25
Ja bim da rade filmove o staroj republici.

Constantine
22-10-2009, 19:27
volio bi jos jednu trilogiju,zasto ne,makar nisam neki fan SW-a.

Maloki
22-10-2009, 20:47
Volio bih trilogiju smještenu u vrijeme rata s Yuuzhan Vong.

Kostolomac
26-10-2009, 20:25
Ja bim da rade filmove o staroj republici.
Također. Favoriti bi mi bili Great Hyperspace War i Great Sith War.

Ali ako već misle nastavit sa Skywalkerima i Soloima onda sam definitivno za Malokijev prijedlog :)

D.E.M.O.
26-10-2009, 20:36
oh ne :(

Sickmanno1
29-10-2009, 13:18
Zasto :(

Nisu nam trebale ni episode 1,2,3 :P

THUNDER_DINIX
30-10-2009, 15:44
normalno da zelim :pray: