PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zlostavljači gamera



CrazySmurf
21-10-2009, 20:13
Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.

Electromaster
21-10-2009, 20:25
Prvo, ima tema, a drugo... Eh, danas je, bar među mladima, gaming postao poprilično mainstream. Svi tu i tamo popričaju [bar kod mene]So novom CoD-u, AC-u ili nekom trećem hitu... Onak, ja sam na računalu po cijele dane, a zadnji put me netko nazvao geekom zbog toga negdje... 2002.?

Arbiter of Change
21-10-2009, 20:28
Pretpostavljam da ne čuješ toliko o Diablo buildovima? :)

Meni je smiješno koliko je licemjerna situacija da kad neki sportski fanatik pamti gomilu statistika i drugih informacija to je ono "muški i kul", a kad gameri raspravljaju o statistikama likova (prvenstveno RPG-ovi) onda je to dječje i vrijedno poruge.

cham3leon
21-10-2009, 20:28
Strmi, ne natječemo se ovdje u otvaranju čim više tema. Ovaj forum ima već koju godinu, misliš da nismo već sto puta obradili sve zamislive i nezamislive diskriminacije nad gamerima, progamingom, igrama, predrasudama, štetnosti, nasilju, ovisnosti i ko zna čemu sve ne?

Tema je nepotrebna.

CrazySmurf
21-10-2009, 20:30
cham3leon ja se ne natječem samo pokušavam iznjeti svoje mišljenje

cham3leon
21-10-2009, 20:33
To mišljenje možeš izreći u bar deset postojećih tema koje pokrivaju sve predrasude i diskriminacije nad gamerima i igrama. A i u njima je izneseno 10k+ mišljenja koja su ista kao tvoje, pa nećeš postići ništa s tim.

Aral
21-10-2009, 20:35
Uopce nije tako, barem u mojem slucaju nije bilo.

CrazySmurf
21-10-2009, 20:37
je al kako vidis ja sam nov pa nez baš tako puno o forumu

Raz
21-10-2009, 21:01
Meni je smiješno koliko je licemjerna situacija da kad neki sportski fanatik pamti gomilu statistika i drugih informacija to je ono "muški i kul", a kad gameri raspravljaju o statistikama likova (prvenstveno RPG-ovi) onda je to dječje i vrijedno poruge.

Baš to. Ono, svatko ima nešto što ga zanima, čemu te sve predrasude.

McPingvin_v2.0
21-10-2009, 21:22
Zlostavljanje? Ako se bacanje ženki pod noge smatra zlostavljanjem - da, defitivno.

Electromaster
21-10-2009, 21:24
Meni je smiješno koliko je licemjerna situacija da kad neki sportski fanatik pamti gomilu statistika i drugih informacija to je ono "muški i kul", a kad gameri raspravljaju o statistikama likova (prvenstveno RPG-ovi) onda je to dječje i vrijedno poruge.

Baš to. Ono, svatko ima nešto što ga zanima, čemu te sve predrasude.
Hah, zato jer je društvo u kurcu.
Inače, volio bih čuti Sonićev komentar na tvoj post... :)

Niko Bellic
21-10-2009, 21:35
Sve je to marketing kriv. Bilo putem televizije ili usmene predaje. Uvijek većina nameće svoju volju da bi ostala većina. Zašto imaš u novinama sportsku rubriku? Zato što to prati većina...

D.E.M.O.
21-10-2009, 21:39
Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.
gdje ti živiš? <.<

Niko Bellic
21-10-2009, 21:46
Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.
gdje ti živiš? <.<
Očito živi u brdima ili nekom teškom getu. Nek im jednostavno kaže da se napuše kurca. Jebote ta težnja djece da se svide onima koje i tak boli kurac za njih. Gledaj svoja posla Strmi i tak ćeš jedino nać prave iskrene frendove s kojima se možeš i posvađat i jebat im mater, a da se opet kužite u PM i sljedeći dan ste na cugi u kvartu...

bezimeni
21-10-2009, 22:20
Moja okolina zna da sam GEJmer ali me nitko ne zeza . Svi me uredno pozdravljaju i povlađuju kada se spremaju pitati za neku "uslugicu" .Kao ajmo na kavicu bla , bla...a nakon kavice , znaš nekaj me zezaju windowsi buš mi to "malo" pogledal i tak .Zato ja već godinama kada me pitaju ideš na kavicu odgovaram hvala , već sam popio danas nekoliko.Drugi puta .

Eto , to ja smatram ugnjetavanjem .Kao da ja imam vremena na bacanje i samo čekam da nekome preinstaliram windowse , očistim viruse i sl.A da mu naplatiš gledao bi te kao zadnjeg skota.

Deadwalker
21-10-2009, 22:29
Moja okolina zna da sam GEJmer ali me nitko ne zeza . Svi me uredno pozdravljaju i povlađuju kada se spremaju pitati za neku "uslugicu" .Kao ajmo na kavicu bla , bla...a nakon kavice , znaš nekaj me zezaju windowsi buš mi to "malo" pogledal i tak .Zato ja već godinama kada me pitaju ideš na kavicu odgovaram hvala , već sam popio danas nekoliko.Drugi puta .

Eto , to ja smatram ugnjetavanjem .Kao da ja imam vremena na bacanje i samo čekam da nekome preinstaliram windowse , očistim viruse i sl.A da mu naplatiš gledao bi te kao zadnjeg skota.

Istina.
Ja studiram na informatickom fakultetu, pa okruzenje u kojem boravim nije zacuđeno s pojmom gamera.(tj. barem na predavanjima nije dosadno :) ). Inace u ostatku "okruzenja" s pojmom gamera se jos uvijek gleda dosta "posprdno". Ono, kao mi neki cudaci sta igramo te silne igre i znamo koja graficka ima najveci radni takt. U prijevodu, nismo na njihovoj razini "kulnosti" kojima je jedino kul prepricavati kako su se naroljali negdje za vikend ili se isli mlatit s nekim. Osobno sam na gaming uvijek gledao kao na neki hobi s kojim si uljepasavam slobodno vrijeme. Tak da ako me netko pita za to, kazem mu na taj nacin.

Niko Bellic
21-10-2009, 22:31
A da mu naplatiš gledao bi te kao zadnjeg skota.
Ni ne bi te gledao. Skretao bi pogled... :rotfl:

CrazySmurf
22-10-2009, 06:01
[quote=Strmi]Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.
gdje ti živiš? <.<
Očito živi u brdima ili nekom teškom getu. Nek im jednostavno kaže da se napuše kurca. Jebote ta težnja djece da se svide onima koje i tak boli prozor za njih. Gledaj svoja posla Strmi i tak ćeš jedino nać prave iskrene frendove s kojima se možeš i posvađat i jebat im mater, a da se opet kužite u PM i sljedeći dan ste na cugi u kvartu...[/quote:11jygjfg]
U pravu si živim na Brdima u Splitu. Imam ja par dobrih prijatelja ali ostatak su šupčine

Niko Bellic
22-10-2009, 07:55
E onda tim ostalima stalno govori da su šupčine i možda im dođe do mozga, pa promijene ploču. Danas je teško bit šupčina i niti njima nije lako. Ulovi nekog od njih nasamo i pitaj ga prijateljskim tonom zašto je takva šupčina i znaju li mu roditelji da financiraju šupčinu, te mu zaprijeti da ćeš doć kod njega doma kad mu je stara solo i pokazat joj ćunu. Da dokažeš da si ozbiljan i nemilosrdan prdni pred curama iz razreda, a ako ti neka od njih nešto dobaci reci joj da opere smrdljivu vaginu i da je tvoj prdac Dior parfem u usporedbi sa smradom njezine vagine. Budi badass!

Sickmanno1
22-10-2009, 08:04
Pravi muskarci znaju sve nogometne statistike + sve Diablo buildove...

:)))))))))

Inace nije mi problem niti ce mi ikad biti frendu installirati windowse, jerbo kao sto sam vec jednom napisao, taj frend je mozda elektricar i mozda ce meni jednog dana riknut zarulja pa cu ja njega zvat....

Bartuc
22-10-2009, 09:28
Mene nitko nikada nije zlostavljao ili zajebavao zbog ničega, pa tako niti gaminga :D A i da su me zajebavali, toliko me boli qurac da ih nebi niti doživio :D

Aral
22-10-2009, 09:29
Mene se, npr. nisu usudili zajebavat. A bilo nas je 30% gamera u razredu, od osnovnjaka pa do srednje :D Na faxu sam pak, jedini gamer u grupi od nas osmero xD

Niko Bellic
22-10-2009, 09:32
@ Sickmanno1

Ne postoje pravi muškarci. Postoje oni koji sebe vole i cijene više nego što je to uobičajeno, pa rade ono što vole i što ih istinski veseli i oni drugi koji zbog tuđih mišljenja i pretjerane samokritičnosti nastoje svima (i sebi naravno) u svemu ugoditi, pa su vječito nezadovoljni s nečim i pljuju po onima koji vole i cijene sami sebe. Ja sam kombinacija. Ovisno kakve sam volje i kakav mi je saldo na tekućem...

@ Bartuc

Baš kak kaže i jedan moj frend s fejsa ...možeš da me mrziš, al' meni smiješno je...

Sickmanno1
22-10-2009, 10:57
h3@dhunt3r, koji si ti jebeni car :pray:

:rotfl: :rotfl:

Niko Bellic
22-10-2009, 11:02
Nope, Doctor Freak je... 8)

Cookie monsta
22-10-2009, 11:09
Moja okolina zna da sam GEJmer ali me nitko ne zeza . Svi me uredno pozdravljaju i povlađuju kada se spremaju pitati za neku "uslugicu" .Kao ajmo na kavicu bla , bla...a nakon kavice , znaš nekaj me zezaju windowsi buš mi to "malo" pogledal i tak .Zato ja već godinama kada me pitaju ideš na kavicu odgovaram hvala , već sam popio danas nekoliko.Drugi puta .

Eto , to ja smatram ugnjetavanjem .Kao da ja imam vremena na bacanje i samo čekam da nekome preinstaliram windowse , očistim viruse i sl.A da mu naplatiš gledao bi te kao zadnjeg skota.

Tak i meni otprilike, isto s tim naplaćivanjem i tim sranjima, ajd ti znaš nešt pa dodji pogledaj, sad me neki dan lik zvao da mu dodjem rusit winse i stavit nove i da mu stavim jos 1 gb rama i ja bi mu naplatio al jebiga nemogu :cry: :hangin:

Niko Bellic
22-10-2009, 11:29
Moja okolina zna da sam GEJmer ali me nitko ne zeza . Svi me uredno pozdravljaju i povlađuju kada se spremaju pitati za neku "uslugicu" .Kao ajmo na kavicu bla , bla...a nakon kavice , znaš nekaj me zezaju windowsi buš mi to "malo" pogledal i tak .Zato ja već godinama kada me pitaju ideš na kavicu odgovaram hvala , već sam popio danas nekoliko.Drugi puta .

Eto , to ja smatram ugnjetavanjem .Kao da ja imam vremena na bacanje i samo čekam da nekome preinstaliram windowse , očistim viruse i sl.A da mu naplatiš gledao bi te kao zadnjeg skota.

Tak i meni otprilike, isto s tim naplaćivanjem i tim sranjima, ajd ti znaš nešt pa dodji pogledaj, sad me neki dan lik zvao da mu dodjem rusit winse i stavit nove i da mu stavim jos 1 gb rama i ja bi mu naplatio al jebiga nemogu :cry: :hangin:
U čemu je problem? Reci da ti se ne da zajebavat s tim i da imaš svojih stvari za rješavat. Mene najviše živcira kad te netko tak traži help u vezi kompa, a onda kad mu kažeš npr. mogu u četvrtak u 5 popodne on ti odgovori da on tad mora negdje ili nešto slično. U takvom slučaju jednostavno upalim ignore i na sve daljne zamolbe odgovaram sa "...da i...", "...aha...", "...da, da...", "...a ne znam, možda..." i tak slično.

CrazySmurf
22-10-2009, 14:15
Eh takvih situacija mi je pun k.rac

Mirko L
22-10-2009, 14:50
U pravu si živim na Brdima u Splitu. Imam ja par dobrih prijatelja ali ostatak su šupčine

Opa, susjed.
Ja sam na Kocunaru.
Kako se zoveš, možda te znam?

Inače, ne moraš otvarati temu za sve što te živcira, da ja tako radim, forum bi bio pretrpan.
A plus, što kolega kameleon kaže, već ima miljun tema.
Al dobro, ti nov pa...

CrazySmurf
22-10-2009, 14:57
Mateo možda me znaš pogledaj nick.

Mirko L
22-10-2009, 15:05
Neznam po nicku.
Prezime?

Ako ga ne želiš ovdje pisat, daj preko PP-a.
Možda te ne znam po imenu, ali ako imaš fejs, vidit ću sliku kad mi daš prezime.

Niko Bellic
22-10-2009, 15:34
Možda ima MSN...





















...pa da malo popričate.

Mirko L
22-10-2009, 17:10
Mateo Strmotić?

Ako jesi, imamo zajedničku prijateljicu :)

gothic45
27-10-2009, 14:33
Mene masovno podjebavaju zbog gaminga ima odavno, tamo negdje od 2001. kad sam nabavio PSOne.

Ugl. me najviše zajebavaju one ženske koje na kraju diskusije kažu ''get a life'' a potom odu na facebook.

Živciraju me takvi ljudi, jer ja ne gnjavim nikoga sa time, al njima je uvijek odgovor da je to za malu djecu i da je to glupo trošenje vremena.

Njima je glavni pojam zabave osim facecrapa izaći u subotu vanka i opit se/napušit ko stoka u masi kafića koji puštaju cajke da bi mogli govorit kako su face u ponedjeljak ujutro u školi.

Ali eto, meni to ne predstavlja pojam zabave pa sam odma etiketiran kao čudak, al ko ih je*e, ne brine mene previše što ljudi misle o meni ali me živcira kada se nekim ljudima ne mogu normalno stvari objasniti.

Niko Bellic
27-10-2009, 15:02
Kad bi se oni složili s tobom da je to što radiš tj. način na koji se zabavljaš okej tim bi ujedno priznali da postoji alternativa njihovom načinu zabave i ne bi imali na konto čega svoja "veselja" dizati u nebesa. Najbolje je kombinirati i jedno i drugo, ali nažalost (ili na sreću), postepeno odrastajući shvatiš što te od to dvoje više veseli, pa zapustiš ono za što osjetiš da nije to to. Budi svoj i uživaj u onome što ti paše...

la50
27-10-2009, 15:26
Na račun toga što igram igre me zajebavaju ponajprije roditelj,a onda i ovi neki ljudi iz škole kojima je glavni smisao života bit kreten nad kretenima.Kad starci prcaju onda najbolje bi bilo da me nema a kad ostali to rade onda ih zajebem pa ako treba psujem ko kočijaš ko što i jesam :(.

CrazySmurf
27-10-2009, 20:28
a meni kažu da sam čudak a ja ih odjebem :D

TeraBajt
27-10-2009, 20:40
...i kad obrišeš suze staviš tokio hotel na plejlistu jel?

CrazySmurf
27-10-2009, 20:42
ne plačem a tokio hotel je upaljen 24/7

Mirko L
27-10-2009, 21:47
Mene masovno podjebavaju zbog gaminga ima odavno, tamo negdje od 2001. kad sam nabavio PSOne.

Ugl. me najviše zajebavaju one ženske koje na kraju diskusije kažu ''get a life'' a potom odu na facebook.

Živciraju me takvi ljudi, jer ja ne gnjavim nikoga sa time, al njima je uvijek odgovor da je to za malu djecu i da je to glupo trošenje vremena.

Njima je glavni pojam zabave osim facecrapa izaći u subotu vanka i opit se/napušit ko stoka u masi kafića koji puštaju cajke da bi mogli govorit kako su face u ponedjeljak ujutro u školi.

Ali eto, meni to ne predstavlja pojam zabave pa sam odma etiketiran kao čudak, al ko ih je*e, ne brine mene previše što ljudi misle o meni ali me živcira kada se nekim ljudima ne mogu normalno stvari objasniti.


Ne trebaju ti takvi debili/debilke koje se samo znaju zabavljati tako da se napuše/naliju i...well, ništa ne rade.
Idu i meni takvi ljudi na živce, al štaš...

CrazySmurf
27-10-2009, 22:01
Ima takvih na tonu u mom razedu

Niko Bellic
27-10-2009, 22:15
Nađi život van razreda. Moja dva najbolja klošara s kojima sam solio geplju su bili svaki iz drugog zredara i ni jedan nije šaoi s menom u zredra. Čkepi isto...

CrazySmurf
27-10-2009, 22:18
ko kaže da se ja s njima druzim

Mirko L
27-10-2009, 22:18
head, prestani trollati na forumu kad te pukne :)

cham3leon
27-10-2009, 22:18
Meni nikada prijatelji nisu zamjerali zbog gaminga. Dapače, većina mojih prijatelja jesu gameri. Roditelji više zamjeraju zbog nolajfanja :(

loo
27-10-2009, 22:34
...

Pa moraš shvatit da se većini ljudi puno više sviđaju ljudi koji se druže s njima, koji idu van, zajebavaju se, piju (ne nužno, i ne napijaju) i da će tebi srat ako 80%(bubam brojku) razreda ide zajedno van, a vas par ostanete kod kuće...
Ić van je puno zabavnije i imaš više dojam kao da živiš život nego kad igraš igrice cijeli dan. Naravno, možeš igrat ovak preko dana igre kad ti se igra i preko vikenda navečer izađeš van. Izgubiš 3-4 najviše igranja... pa nije kraj svijeta... Ako ti se nejde s ovima iz razreda van, nađeš drugo društvo i ideš s njima...

Macolla
27-10-2009, 22:37
Ja uspijem vikendima igrati 12 sati dnevno i opet izaci navecer vani... Kad imas vremena nema problema...

Mirko L
27-10-2009, 22:39
@loo-Agreed.

Ti veliki gejmeri i jesu nolajferi.
Znam i ja kad sam igrao GW...

''Mirko, oćeš li izać van s nama?''
''Ma neda mi se, igrat ću kompić...''

I tako mi se nije dalo izlazit nego samo igrat.
Luckily, ne sjećam se zadnjeg puta kada sam nešto lijepo odigrao.
To je bilo prije negdje mjesec dana co-op OF s rođakom.
Mislim, ne kažem da je gejmanje loše, nego samo u prevelikoj mjeri.

cham3leon
27-10-2009, 22:42
A nije to to, ja sam po prirodi takav da mi više paše nolajfanje nego druženje. Da mi makneš komp, gledao bih TV i čitao novine. Da mi makneš TV, čitao bih knjige, da mi makneš knjige pisao bih svoje. I to sve bi mi ipak bilo draže od izlazaka.

Netko na ovom forumu je već rekao da treba samo par puta izać pa ti postane interesantno, ali bit će kako kome. Polako sam se naučio pa mi nije uopće bed izać navečer, zarakijat se, pa onda po mogućnosti i vozit doma (:D), ali svejedno mi nije nimalo zabavnije.

Niko Bellic
27-10-2009, 22:51
A nije to to, ja sam po prirodi takav da mi više paše nolajfanje nego druženje. Da mi makneš komp, gledao bih TV i čitao novine. Da mi makneš TV, čitao bih knjige, da mi makneš knjige pisao bih svoje. I to sve bi mi ipak bilo draže od izlazaka.

Netko na ovom forumu je već rekao da treba samo par puta izać pa ti postane interesantno, ali bit će kako kome. Polako sam se naučio pa mi nije uopće bed izać navečer, zarakijat se, pa onda po mogućnosti i vozit doma (:D), ali svejedno mi nije nimalo zabavnije.Kad spoznaš što te veseli i spreman si to otvoreno reći, nikad neće biti kraja tvojoj sreći, osim ako ti se u tvoj život ne uplete netko treći i ponudi se da ti sobu okreći... Žišku?

Electromaster
27-10-2009, 22:54
...

Pa moraš shvatit da se većini ljudi puno više sviđaju ljudi koji se druže s njima, koji idu van, zajebavaju se, piju (ne nužno, i ne napijaju) i da će tebi srat ako 80%(bubam brojku) razreda ide zajedno van, a vas par ostanete kod kuće...
Ić van je puno zabavnije i imaš više dojam kao da živiš život nego kad igraš igrice cijeli dan. Naravno, možeš igrat ovak preko dana igre kad ti se igra i preko vikenda navečer izađeš van. Izgubiš 3-4 najviše igranja... pa nije kraj svijeta... Ako ti se nejde s ovima iz razreda van, nađeš drugo društvo i ideš s njima...
E. Naći drugo društvo. Hehe.
Nažalost ne žive svi lijepo u velikom gradu pa da mogu birati s kime će se družiti. Evo, ja osobno živim u glupoj zatucanoj vukojebini gdje su kompletna populacija likovi kojima vrhunac zabave predstavlja naroljavanje do granice riganja, a vrhunac glazbenog dometa cajke, eventualno neki rockić, Nickleback ili štajaznam. Ženske također, s time da su i naravno megadroljaste, bar 95% njih. U biti od jedine tri koliko-toliko fora ženske koje sam ovdje upoznao, jedna mi je rođakinja, druga je notorna ovisnica o nikotinu, što ne podnosim, a treća cijelo vrijeme blebleće o Tvajlajtu i sličnim ispljuvcima.
A vrhunac su mi ženske koje slušaju jedino i isključivno cajke, ali se furaju na nekakav punk/gothic look jer im je to kul.
Zakon društvo, nema šta.

EDIT: Ovo što kaže kameleonče također. ^^

Niko Bellic
27-10-2009, 23:01
Moračeš ti PR3DATOR u Zagreb na faks. Tamo te čeka isto sranje, ali ima i droge. Jea men!

Electromaster
27-10-2009, 23:02
Lol. Kao da je ovdje nema. Čuo za Cvika? On je s Korčule. Vgg.

McPingvin_v2.0
27-10-2009, 23:03
U biti od jedine tri koliko-toliko fora ženske koje sam ovdje upoznao, jedna mi je rođakinja
Hit it.

gothic45
27-10-2009, 23:09
...
Evo, ja osobno živim u glupoj zatucanoj vukojebini gdje su kompletna populacija likovi kojima vrhunac zabave predstavlja naroljavanje do granice riganja, a vrhunac glazbenog dometa cajke, eventualno neki rockić, Nickleback ili štajaznam. Ženske također, s time da su i naravno megadroljaste, bar 95% njih.
Zakon društvo, nema šta.


*ebo me svak, ko da sam ja ovo napisao :rotfl: :friends:

Baš u tome i leži problem, ako ekipa sucka suckat će ti i izlazak vanka.

Al meni je to tako tragično da je gotovo pa smiješno, svi ti koji meni seru cijeli dan vise na facebooku, i onda sam ja nolajfer, ma mrš u ***** :kill:

Niko Bellic
27-10-2009, 23:10
U biti od jedine tri koliko-toliko fora ženske koje sam ovdje upoznao, jedna mi je rođakinja
Hit it.ROTFLOLLCON

Macolla
27-10-2009, 23:12
Nikad i ne izlazim sa takvim balvanima kojih je pun grad. Biram pazljivo s kim cu vanka jer ne zelim potrositi vecer nizasto.

I da najzesce mi je kad te droljice upitas kao oces do wca samnom a one : ej nisam ti ja neka kurva bjezi od mene... A tange im vire i gore i dole koje su tako jebozovne da bi je mogao dobavit kroz 2 metra debel zid....

Kid A
27-10-2009, 23:15
I da najzesce mi je kad te droljice upitas kao oces do wca samnom
Znaci,tako ti,a :P

Neven <R>
27-10-2009, 23:25
Otmjeno

Electromaster
27-10-2009, 23:30
U biti od jedine tri koliko-toliko fora ženske koje sam ovdje upoznao, jedna mi je rođakinja
Hit it.
Nisam pedo.

loo
27-10-2009, 23:30
*ebo me svak, ko da sam ja ovo napisao :rotfl: :friends:

Baš u tome i leži problem, ako ekipa sucka suckat će ti i izlazak vanka.

Al meni je to tako tragično da je gotovo pa smiješno, svi ti koji meni seru cijeli dan vise na facebooku, i onda sam ja nolajfer, ma mrš u ***** :kill:


Neš si sjebo kvoutove... no nema veze :D

Pa da, vise na fejsbuku cijeli dan, i tamo pričaju međusobno. To je njima samo još jedan način da primjete kako se ti isključuješ/udaljavaš od njih.
Nije strašno ako nejdeš na fejsbuk i da kad su oni na fejsbuku, ti igraš igre, ali kad oni izađu van, ti i dalje igraš igre a oni su vani svi zajedno... I opet tebe nema... ko što te nema na fejsbuku ili msn-u. Nije problem njima što ti igraš igre nego to što se ne družiš s njima i umjesto toga igraš igre...

Sjećam se prije godinu-dvije kad sam ja igro wow... eh, eh. Isto tako su svi mislili da samo to radim (iako me nisu zajebavali) i nisam išo van. Sad nisam malo više od pola godine igro igre i moram reć da mi je ovak puno bolje...

Ne bi ti trebao bit problem odvojit koji sat tjedno(i to preko vikenda kad si cijeli dan slobodan...) da se zabaviš, upoznaš nove ljude, možda nađeš žensku i općenito stvoriš bolju sliku o sebi u društvu.

MILF hunter
28-10-2009, 03:51
Nisam čuo za ovakve slučajeve, niti sam ih iskusio na svojoj koži... kad se nađe vremena, često bacim s društvom partiju Tekkena ili PES-a i mislim da ljude apsolutno zaboli prozorčić za to. Mislim da ljude od samih gamera više iritira ona gamerska spika, koja je i meni nekad neshvatljiva.

CrazySmurf
28-10-2009, 07:15
Nikad i ne izlazim sa takvim balvanima kojih je pun grad. Biram pazljivo s kim cu vanka jer ne zelim potrositi vecer nizasto.

I da najzesce mi je kad te droljice upitas kao oces do wca samnom a one : ej nisam ti ja neka kurva bjezi od mene... A tange im vire i gore i dole koje su tako jebozovne da bi je mogao dobavit kroz 2 metra debel zid....
Eh da takvih ima kod mene život bi bio puno lakši.

Niko Bellic
28-10-2009, 08:40
Vjeruj frende, s droljicama se nećeš baš lijepo provest, ali kad si od normalne cure napraviš svoju privatnu drolju, e to je već druga priča...

CrazySmurf
28-10-2009, 12:28
možda al javne drolje su lakše :P

gothic45
28-10-2009, 13:19
Neš si sjebo kvoutove...
no nema veze :D


Nisam ništa s*ebo nego sam izdvojio dio koji se na mene odnosi :wink:



Pa da, vise na fejsbuku cijeli dan, i tamo pričaju međusobno. To je njima samo još jedan način da primjete kako se ti isključuješ/udaljavaš od njih.
Nije strašno ako nejdeš na fejsbuk i da kad su oni na fejsbuku, ti igraš igre, ali kad oni izađu van, ti i dalje igraš igre a oni su vani svi zajedno... I opet tebe nema... ko što te nema na fejsbuku ili msn-u. Nije problem njima što ti igraš igre nego to što se ne družiš s njima i umjesto toga igraš igre...

A imam razlog da se udaljim, niti su moj tip društva niti me baš zovu da im se pridružim, a ne volim se nikome nametat.



Ne bi ti trebao bit problem odvojit koji sat tjedno(i to preko vikenda kad si cijeli dan slobodan...) da se zabaviš, upoznaš nove ljude, možda nađeš žensku i općenito stvoriš bolju sliku o sebi u društvu.


Izdvojim ja vremena pa odem kod nekih prijatelja ili oni dođu kod mene, najčešće oni koji nisu iz mog razreda.

loo
28-10-2009, 13:53
Nisam ništa s*ebo nego sam izdvojio dio koji se na mene odnosi :wink:


Jesi jer je ispalo da sam ja reko ono što je zapravo predator reko... al' dobro, dosta o tome.



A imam razlog da se udaljim, niti su moj tip društva niti me baš zovu da im se pridružim, a ne volim se nikome nametat.



Izdvojim ja vremena pa odem kod nekih prijatelja ili oni dođu kod mene, najčešće oni koji nisu iz mog razreda.

A dobro, ako si našo društvo onda s njima nekad izađeš van.
Izgleda da su ti ovi iz razreda jednostavno glupi. Mene niko nije zajebavo dok sam ja igro igre...

Niko Bellic
28-10-2009, 15:03
Meni tu nešto nije jasno. Kažeš nam da se ne voliš nikome nametat, pa onda kažeš da te baš često ne zovu van i ofkors, kažeš da te veseli igrat igre, što IMO nije široj populaciji mladih Balkanaca nešto ekstra zanimljivo. Skuži sad ovo i razmisli malo. Zapitaj se kako bi oni trebali skužit kakva si ti osoba i sve ostalo, kad se ne voliš nametat aka prezentirat društvu. Vjeruj mi, ako si miran i šutljiv ekipa će se tebi nametat samo ako si lijep k'o slika, pa privlačiš trebice svih godišta i tako njima uvelike olakšavaš posao upoznavanja i barenja istih. Da bi te u mladim i nezrelim godinama netko "primio u ekipu" moraš imati nešto u sebi što im treba i/ili imponira (najzgodniji/najluđi/najjači/najtolerantniji/najblesaviji) ili pak biti rođeni organizator/pokretač zabave uz kojega nikome nikad nije dosadno...

Zapitaj se što ti stvarno želiš i skuži da nije ekipno druženje za sve. Puno ćeš puta kao pripadnik krda morati ići negdje kad ti se baš i ne ide, raditi i ono što ti se tad baš i ne radi, ali ćeš naravno i neko kraće vrijeme guštati u onom što uistinu voliš okružen svojim krdom bizona...

Zapitaj se želiš li stvarno biti dio čopora i prihvatiti ponešto od njihovih interesa kao svoje, unatoč tome što dijelu toga uopće nisi sklon...

Nema tu raja. Mi živimo na zemlji. U paklu kapitalizma...

loo
28-10-2009, 15:10
Potpisujem gornji post

Niko Bellic
28-10-2009, 15:20
Treba se prvo upoznati sam sa sobom i svojim interesima, jer danas puno mladih radi ono što ih uopće ne veseli, niti im paše, a sve zbog nekog straha od tog da ih društvo neće prihvatiti, pa potrate svoju jednu i jedinu mladost na gluposti i onda se u zrelim godinama počnu ponašati djetinjasto da nadoknade propušteno...

cham3leon
28-10-2009, 17:07
Ja sam za to da Glavolovac otvori thread na kojem će imat savjetovalište za društvene aktivnosti. Ozbiljno.

osvetnik_sch3l3
28-10-2009, 17:13
kod nas nisam primjetio da ima takvih koji gnjave gamere

gothic45
28-10-2009, 20:33
Izgleda da su ti ovi iz razreda jednostavno glupi.

Da, to što si rekao prilično sumarizira cijelu stvar.

@h3@dhunt3r, nisam znao da si ovako mudar (bez zajebancije)


Treba se prvo upoznati sam sa sobom i svojim interesima, jer danas puno mladih radi ono što ih uopće ne veseli, niti im paše, a sve zbog nekog straha od tog da ih društvo neće prihvatiti, pa potrate svoju jednu i jedinu mladost na gluposti i onda se u zrelim godinama počnu ponašati djetinjasto da nadoknade propušteno...

Ja nikad u životu nisam radio nešto što ne volim da bih privukao neku skupinu ljudi, nisam takav, ja se ne prilagođavam nikome, onaj tko me voli nek me prihvati takvog kakav jesam, to je moja filozofija...

I nisam ja rekao ni da mi je problem samoća, meni je zakon kad sam sam u miru i tišini, nego me živciraju ljudi kojima se neke stvari ne mogu objasniti, npr. da gaming nije glup i da nije samo za djecu, ili npr. kada nekim ljudima ne možeš objasniti da Iron Maiden nije smeće dok neka cajka jest.

Electromaster
28-10-2009, 20:39
Potpisujem ovo gore, iako ne slušam previše Iron Maiden, ono, ok su, ali čisto jer mi ide na živce što sad svaka seljačina zna dvije njihove pjesme i odmah si kupi njihovu majicu i fura je okolo... Dok na mp3 playeru pušta Seku Aleksić.

Kid A
28-10-2009, 20:41
Sta slusas
-Lynyrd Skynyrd
Omiljena pjesma
-Sweet Home Alabama
.....eto :D

cham3leon
28-10-2009, 21:31
Izgleda da su ti ovi iz razreda jednostavno glupi.

Da, to što si rekao prilično sumarizira cijelu stvar.

@h3@dhunt3r, nisam znao da si ovako mudar (bez zajebancije)


Treba se prvo upoznati sam sa sobom i svojim interesima, jer danas puno mladih radi ono što ih uopće ne veseli, niti im paše, a sve zbog nekog straha od tog da ih društvo neće prihvatiti, pa potrate svoju jednu i jedinu mladost na gluposti i onda se u zrelim godinama počnu ponašati djetinjasto da nadoknade propušteno...

Ja nikad u životu nisam radio nešto što ne volim da bih privukao neku skupinu ljudi, nisam takav, ja se ne prilagođavam nikome, onaj tko me voli nek me prihvati takvog kakav jesam, to je moja filozofija...

I nisam ja rekao ni da mi je problem samoća, meni je zakon kad sam sam u miru i tišini, nego me živciraju ljudi kojima se neke stvari ne mogu objasniti, npr. da gaming nije glup i da nije samo za djecu, ili npr. kada nekim ljudima ne možeš objasniti da Iron Maiden nije smeće dok neka cajka jest.
Mislim da svi vole tu filozofiju, samo se razlikuju u tome kako je provode. Ja se slažem u postpunosti, ali kad naletim na nekoga za kojeg moj Chameleon Sense (TM) detektira da bi me mogao posmatrati u negativnom smislu, pokušat ću zamaskirat ono što pretpostavljam da se toj osobi ne bi svidjelo. Recimo, dok se ne uvjerim da ta osoba nema ništa protiv gaminga neću ni slučajno davati do znanja da sam gamer, ili ako primijetim da ne voli geekove odmah skidam naočale i pokušavam se ne ponašati gikovski.
To radim uvijek, ali to ne znači da trpim intenzivno druženje s takvim ljudima, već ih zapravo izbjegavam.

Doduše, imao sam (ne)priliku upoznati neke vrsne kameleonizatore koji su spremni lažirati cijelo prijateljstvo da bi se nekome svidjeli i pokušali biti kul.

Mirko L
28-10-2009, 22:02
Pa da, to su naprimjer oni koji su inače OK ljudi, ali se druže s ovim najpoznatijim facama i (pošto su oni uvijek debilčine) ponašaju se kao oni...
Rade svakakva sranja kao oni.

S tima se neću sigurno družit, dvoličnici...
Ja sam sebi odredio kakv ću bit i takav sam uvijek, jebe me se za okolinu...

skilz
29-10-2009, 18:18
Nikad me niko nije nazvo geekom jer ni neznaju sta to znaci a online igru nisu vidjeli :SP

Niko Bellic
29-10-2009, 18:24
Evo budem ja...

Ti si gik!

Jesam li prvi? Upamti me. Prvi se pamte...

skilz
07-11-2009, 19:01
:kill: :kill: sad cud a te ganjam :D

Carp
07-11-2009, 19:47
Meni je najzesce kad mi lik iz razreda (isto gamer) kaze da sam geek, a lik ima 100 killa i cijeli da drka po kompu... pa ono, takve ne vrijedi ni udarit... :(

CrazySmurf
08-11-2009, 17:17
Nije da ne vrijedi nego ih ne možeš povrjedit od silnog sala.

Devil Dog
13-11-2009, 16:14
ahaha! nemam takvih iskustava jer u ekipi svi gameri :) :ekipa:

CrazySmurf
13-11-2009, 18:38
A dokazano je da gaming pomaže mršavljenju. Take that non-gamers :fof:

gothic45
13-11-2009, 19:11
Ja sam živući primjer koji ti pobija teoriju :D

CrazySmurf
13-11-2009, 19:34
A nismo svi isti. Ja sam bio... puniji prije nego sam otkrio gaming ali sam sad drastično smršavio

Kid A
18-01-2010, 18:33
Hugo Chavez protiv videoigara (http://kotaku.com/5450754/venezuelan-president-says-games-are-poison)

Raz
18-01-2010, 18:38
Some games teach you to kill. They once put my face on a game, 'you've got to find Chavez to kill him.

Wait for it...










:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Horny Devil
18-01-2010, 19:22
A tek slika u komentarima. Hugo kao Super Mario.

http://www.imagesforme.com/upload/8871ae56.jpg

:rotfl:

CrazySmurf
18-01-2010, 20:23
Ma Hugo je komunjara i pol. Taj čovjek bi zabranio pola svijeta.

hrčak
19-01-2010, 23:36
Još mu samo muzička fali.

Assasin`s
21-01-2010, 23:45
Mene nitko ne zeza svi hoče bit ko ja :) Ali treba znat bit gamer :yuck:

no3225
24-03-2010, 20:10
ma samo ih pitas:"jel gledas ti tv?"
a kad odgovore potvrdno kazes im e sad cuti!

igranje se ne moze poredit saa tom gluposcu

Razzarach
24-03-2010, 21:09
Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.
lol, drugaciji?
Al fakat, ot kud ti to?

hacker
24-03-2010, 21:12
Živcira me to što samo zato što si gamer ideš na kur*c drugima. Odmah si drugačij i zezaju te, zovu geekom, gade se biti blizu tebe itd. Mislim, i mi smo ljudi samo imamo druge zanimacije. Ne vidite mene da se rugam onima što npr. vole matematiku il nest.
lol, drugaciji?
Al fakat, ot kud ti to?

Drito, možda si bio drugačiji prije par godina, pa sad gotovo svi vise na kompu.

CrazySmurf
25-03-2010, 10:02
Drugačiji kao izdvojen zbog tih mofuckera :twisted:

Razzarach
25-03-2010, 10:57
Drugačiji kao izdvojen zbog tih mofuckera :twisted:
roflmao... pa sta ima lose da igras igre u slobodno vrijeme.... jedino ako si debil ces se izdvajat...

CrazySmurf
25-03-2010, 18:33
I ja kažem ali ti cajkaši će to namirisati i uhvatiti te na zub. Jedino korištenje kompa za njih je facebook.

cham3leon
25-03-2010, 18:55
Što je zapravo isti kurac ko igranje, samo što je to valjda kulje.

TeraBajt
06-04-2010, 19:20
al ne ak ides bas uletit u ekipu sa spikom kak si nerfo lvl 5235235 shamana sa white oakaskflaskdnfjlsandflkj equipanim enchantanim watever itemom u bogisus kurcu stajaznam sta, ja bi te osobno ubio. naravno da si gik i retaj i da ces mi ic na kurac.

Babitz
06-04-2010, 19:26
Meni još više idu na kurac farmvile spike.

Doctor Freak
07-04-2010, 12:47
Lijepo si zadajte quest da nema pricanja o gamingu izvan kuce, osim ako vas netko prvi upita o toj temi.


I nikad problema ;)


P.S: Dobro ima jedan bug....ak se sexate doma skinite patch "When f uck no gaming

TeraBajt
07-04-2010, 13:38
:pray:

sta se ti nisi zakleo da se neces vratit ikad vise?

Kid A
07-04-2010, 13:40
amd zasto si se vratio? bilo nam je tako lijepo bez tvojih gluposti

Babitz
07-04-2010, 16:08
Da, baš. Kao da itko tko priča o gamingu može jebat. Lol. Patch nepotreban.