PDA

Pogledaj cijelu verziju : Preseljenje



Chappi
18-10-2009, 21:59
Evo mene zamina kad bi ste morali u koju bi ste se drugu zemlju preselili i zašto?Ja osobno baš i neznam...

McPingvin_v2.0
18-10-2009, 22:03
SAD ili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Kid A
18-10-2009, 22:03
Stari moj,bilo gdje samo ne ovdje gdje jesam.

Niko Bellic
18-10-2009, 22:03
U Bosnu. Radi žena, hrane, cajki i mentaliteta...

Grim
18-10-2009, 22:12
Za par godina se selim u UK, London jel. :D

D.E.M.O.
18-10-2009, 22:13
Švedsku, Češku ili Japan...ili u neku afričku zemlju i biti robovlasnik.

Chappi
18-10-2009, 22:15
SAD ili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)
Liverpool je preružan grad.

Maloki
18-10-2009, 22:16
Švajcarska ili Norveška.
Prednost ima Švajcarska.

Jopax
18-10-2009, 22:30
Novi Zeland, Japan ili Škotska, sve tri su fine države, a i bilo šta je bolje od ove sprdnje koju zovu državom

Arbiter of Change
18-10-2009, 22:41
SAD ili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)
Također, ako zbog ničeg drugog onda zbog više mogućnosti. Znam da je jedan moj profa stalno žalio što se nije rodio u Americi, pa eto. :)

Xero
18-10-2009, 23:02
SAD ili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)
I ja bi u Ameriku da nema amerikanaca većina ih nije baš prepametna , a još , ako saznaju da nisi amerikanac onda si najebo. Engleska je bolja , ali tamo stalno pada kiša :(

McPingvin_v2.0
18-10-2009, 23:05
Za par godina se selim u UK, London jel. :D
Save a bed for me, will you? :)

@ Čapi - Po slikama je prekrasan... Ionako nije do grada sve, do kluba je :P

Electromaster
19-10-2009, 00:14
[quote="McPingvin_v2.0":124hgfdj]SAD ili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)
Također, ako zbog ničeg drugog onda zbog više mogućnosti. Znam da je jedan moj profa stalno žalio što se nije rodio u Americi, pa eto. :)[/quote:124hgfdj]
Također. :)
... Iako bi rado proveo nešto vremena i u Japanu, čisto onako, da doživim i to. :)

Aral
19-10-2009, 07:10
Japan

I to negdje oko Tokya ili u samom Tokyu, tak da brzo mogu doc do grada i sl.

Outmind
19-10-2009, 10:20
Vjerojatno vb, premda ne bih niti protiv kanade imao niš... Može doduše i njemačka pošto špreham i to xD

Kostolomac
19-10-2009, 11:43
1. SAD - možda Texas ili Kalifornija. Texas ima big steakove, country, cure sa kaubojskim šeširima. Kalifornija ima more i plaže, i dobro vino.
2. Japan - zbog fetiša na Azijatkinje :P Šala mala (dobro, ima malo istine), ali Japan mi je fora općenito. I definitivno bih barem posjetio Okinawu, rodno mjesto karatea.
3. Švicarska/Kanada/Australija - dobre poslovne prilike, u Australiji imam i nešto rodbine koju nažalost ne poznam.

Wishmaster
19-10-2009, 12:02
Finska... Zadnjih godinu-dve sam tolko opčinjen Finskom da bi se preselil iste sekunde da me sad neko pita.
Alternativne lokacije: Norveška i eventualno Švedska.

cham3leon
19-10-2009, 12:11
U SAD bih otišao eventualno samo na kratko, ali da se za duže vrijeme preselim tamo, ne dolazi u obzir. Iako je standard kudikamo bolji nego ovdje, skupo je živjeti tamo, pogotovo ako stanujete u vlastitoj kući/stanu, zdravstveno osiguranje je teško dobiti, školarine za škole i fakultete su visoke...

Čak bih radije ovdje ostao nego se preselio u SAD, ali što se tiče ostalih zemalja, ne znam, možda Švedska.

Raz
19-10-2009, 12:25
Neznam... Finska, Švedska, Austrija, možda Japan ili Hawaii, ali ne neko mjesto krcato turistima već neko manje, mirnije. Čujem da su ljudi prilično srdačni tamo.

Bartuc
19-10-2009, 12:32
Ja bi ostao u HR, nemaš otrovnih živina što te ubiju, nemaš opakih živina što te ubiju, nemaš velikih bijelih psina što te ubiju, nemaš tornada što te ubiju, nemaš poplava što te ubiju, nemaš suša što te ubiju... Ono, jedina opasnost su Romi (kako sam pristojan), narodnjački klubovi i Fina :D



Ali ako bi baš morao, otišao bi negdje u Ameriku. Znam jezik, a nisu uštogljeni poput britanaca... Ne znam koji grad, ali neki mirniji sa kućicama u nizu, lijepim pogledom, zanimljivim sadržajem i dobrim susjedama.

Wishmaster
19-10-2009, 12:37
Ne znam koji grad, ali neki mirniji sa kućicama u nizu, lijepim pogledom, zanimljivim sadržajem i dobrim susjedama.
Lijevi susjedi budu ti Tanneri, a desni Winslowi... :D

kikl0p
19-10-2009, 15:57
Amsterdam,iz odcitog razloga
ak ne to onda negdje u ameriku
salvia ftw

cham3leon
19-10-2009, 16:55
Ja bi ostao u HR, nemaš otrovnih živina što te ubiju, nemaš opakih živina što te ubiju, nemaš velikih bijelih psina što te ubiju, nemaš tornada što te ubiju, nemaš poplava što te ubiju, nemaš suša što te ubiju... Ono, jedina opasnost su Romi (kako sam pristojan), narodnjački klubovi i Fina :D

Ja sam imao blizak susret s međedom ovdje u hrvatskoj (u šumi naravno, ne u zoo-u), tako da ni tu nisi siguran :D
Ali kužim, ni ja ne bih rado živio u Australiji u kojoj je više manje otrovno sve šta se miče.

osvetnik_sch3l3
19-10-2009, 17:09
Australija iz ivse razloga:
1. lijepo vrijeme kroz cijelu godinu za razliku od kisne UK i zimogroznih skandinavskih zemalja - (mozes voziti motor cijele godine :thumbs2: )
2. cisti gradovi i mentalitet ljudi koje boli briga za amere i svjetske probleme
3. mogu biti kengur i bacati bumerang
4. zivotinje su otrovnije od zena

cham3leon
19-10-2009, 17:18
Australija iz ivse razloga:
1. lijepo vrijeme kroz cijelu godinu za razliku od kisne UK i zimogroznih skandinavskih zemalja - (mozes voziti motor cijele godine :thumbs2: )
2. cisti gradovi i mentalitet ljudi koje boli briga za amere i svjetske probleme
3. mogu biti kengur i bacati bumerang
4. zivotinje su otrovnije od zena

Vrijeme nije lijepo u Australiji kad dođu 40+ temperature.

zerica
19-10-2009, 17:24
Srbija,točnije Beograd.

Rang€r
19-10-2009, 17:25
USA, LA :>

ljep je i način života je kul

kikl0p
19-10-2009, 17:41
i poslje 20h nije preporucljivo sam se kretat po gradu ak nezelis bit opljackan/izboden/silovan

Korpse
19-10-2009, 18:04
Gdje me život odnese.

Mirko L
19-10-2009, 18:13
SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Haha.
Ne bih ja nikad tamo.Ikad.

Prvo što im je društvo...užaš! Katastrofa!

Pogotovo one njihove škole u kojima se samo gleda koliko je tko kul, a tko je luzer.
A i većina ih su debili i jedino misle na jebanje što više ''hot'' ženskih.Bez uvrede velikom broju forumaša.

I općenito su tako glupi i sve.
A i da ne spominjem gradove poput New Yorka gdje te ''gangsteri'' nabiju ako prođeš kraj njih.

cham3leon
19-10-2009, 18:17
[quote="McPingvin_v2.0":37183wi3]SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Haha.
Ne bih ja nikad tamo.Ikad.

Prvo što im je društvo...užaš! Katastrofa!

Pogotovo one njihove škole u kojima se samo gleda koliko je tko kul, a tko je luzer.
A i većina ih su debili i jedino misle na jebanje što više ''hot'' ženskih.Bez uvrede velikom broju forumaša.

I općenito su tako glupi i sve.
A i da ne spominjem gradove poput New Yorka gdje te ''gangsteri'' nabiju ako prođeš kraj njih.[/quote:37183wi3]

1) A po čemu su naše škole drukčije?

2) NY nije baš poznat po gangsterima. Osim ako ne planiraš živit u Bronxu...

3) Ameri nisu glupi, samo se obrazuju za usko područje djelatnosti.

Kid A
19-10-2009, 18:17
Japan.

Chappi
19-10-2009, 18:18
[quote="McPingvin_v2.0":2my4qlbw]SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Haha.
Ne bih ja nikad tamo.Ikad.

Prvo što im je društvo...užaš! Katastrofa!

Pogotovo one njihove škole u kojima se samo gleda koliko je tko kul, a tko je luzer.
A i većina ih su debili i jedino misle na jebanje što više ''hot'' ženskih.Bez uvrede velikom broju forumaša.

I općenito su tako glupi i sve.
A i da ne spominjem gradove poput New Yorka gdje te ''gangsteri'' nabiju ako prođeš kraj njih.[/quote:2my4qlbw]

:cry:

str1k3r
19-10-2009, 18:25
[quote="McPingvin_v2.0":1ithcy2n]SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)
/U jebate[/quote:1ithcy2n]
Razlozi su ti stereotipni Mirko.
Anycase, ja bih volio u SAD. Zbog razloga koje je Pingu nabrojao. Sad, u kojem bi se gradu smjestio tamo... eh, to je duga priča :)

MAFNi
19-10-2009, 18:34
Trenutno nemam nikakve želje ići u SAD jer koliko sam vidio na televiziji i na netu uopće mi se ne dopada. Ne znam, možda će mi se mišljene s vremenom promjenit. Rado bih išao u Skandinaviju ili Njemačku. Nekako mi se čini da bi se tamo uklopio :)

Mirko L
19-10-2009, 18:43
[quote="McPingvin_v2.0":2prqdw28]SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Haha.
Ne bih ja nikad tamo.Ikad.

Prvo što im je društvo...užaš! Katastrofa!

Pogotovo one njihove škole u kojima se samo gleda koliko je tko kul, a tko je luzer.
A i većina ih su debili i jedino misle na jebanje što više ''hot'' ženskih.Bez uvrede velikom broju forumaša.

I općenito su tako glupi i sve.
A i da ne spominjem gradove poput New Yorka gdje te ''gangsteri'' nabiju ako prođeš kraj njih.

1) A po čemu su naše škole drukčije?

2) NY nije baš poznat po gangsterima. Osim ako ne planiraš živit u Bronxu...

3) Ameri nisu glupi, samo se obrazuju za usko područje djelatnosti.[/quote:2prqdw28]


1) O razlikuje se, razlikuje.
Vidiš, osim što u našim školama nema baš toliko nasilja (a i u srednjoj od negdi 3. srednjeg većina postanu normalni ljudi), tamo imaju one popularne i luzere, što u nas baš nije slučaj.

I da, jedino misle na jebanje i te ''hot'' ženske i slično.Ono, jedina bit.Ičega.
I tako su puno njih drolje i to.

E da, striker, govorim za većinu, ima i dobrih ofc.

2) Ma dobro, ali svejedno...ti beskućnici, ta neurednost, ta zapuštenost.

3) Kad sam rekao glupi, nisam nužno mislio na IQ.
Nego, kako su...ma, glupi.
Pogledaj samo na youtubeu onog freda.
Totalno retardirano.

Baš su puknuti.

str1k3r
19-10-2009, 18:56
1) A po čemu su naše škole drukčije?

2) NY nije baš poznat po gangsterima. Osim ako ne planiraš živit u Bronxu...

3) Ameri nisu glupi, samo se obrazuju za usko područje djelatnosti.


1) O razlikuje se, razlikuje.
Vidiš, osim što u našim školama nema baš toliko nasilja (a i u srednjoj od negdi 3. srednjeg većina postanu normalni ljudi), tamo imaju one popularne i luzere, što u nas baš nije slučaj.

I da, jedino misle na jebanje i te ''hot'' ženske i slično.Ono, jedina bit.Ičega.
I tako su puno njih drolje i to.

E da, striker, govorim za većinu, ima i dobrih ofc.

2) Ma dobro, ali svejedno...ti beskućnici, ta neurednost, ta zapuštenost.

3) Kad sam rekao glupi, nisam nužno mislio na IQ.
Nego, kako su...ma, glupi.
Pogledaj samo na youtubeu onog freda.
Totalno retardirano.

Baš su puknuti.

1. Jesi ti ikad bio u srednjoj školi? Istina, možda nema sustava kastiSkao u SAD-u, i nasilja ajde, ali ostalo je sve, apsolutno SVE isto.
2.Gdje god odeš to imaš. Gdje god.
3. Istina, dokazano je da su poprilično glupi, no kao što cham3leon kaže oni se obrazuju za usko područje. npr. Oni uče samo svoju povijest, a ne svjetsku (koju letimično prođu)

Arbiter of Change
19-10-2009, 18:59
I da, jedino misle na jebanje i te ''hot'' ženske i slično.Ono, jedina bit.Ičega.
I tako su puno njih drolje i to.
Hej, ne znamo kako u tvom puritanskom svijetu, ali ovo dvoje idu ruku pod ruku prema happy endu. :)

cham3leon
19-10-2009, 19:11
I kod nas Mirko ima popularnih i nepopularnih u srednjoj. A možda i tamo nije baš tako, jer idiotski tinejđerski filmovi baš i nisu neko mjerilo.

Uostalom i kod nas ima toga. U Pragu na maturalnom sam sreo grupu Splićana koja je odsjela u istom hotelu. Cijelog tog vremena oni nisu rekli NIŠTA a da nije bilo vezano za seks i cure. Uglavnom su to komentari na gotovo sve žene okolo.

MILF hunter
19-10-2009, 19:16
Norveška, zbog životnog standarda, može i Island, sviđa mi se to...

http://www.imagesforme.com/out.php/i630113_green.jpg

http://www.imagesforme.com/out.php/i630112_Geirangerhersjer740.jpg

Nije Hrvatska toliko loša zemlja, al' ono...

Sonic_Moronic
19-10-2009, 19:20
Mirko opet razvaljuje.

Inače, Norveška, Irska, Japan, i tako te kul države.

TeraBajt
19-10-2009, 19:37
1) O razlikuje se, razlikuje.
Vidiš, osim što u našim školama nema baš toliko nasilja (a i u srednjoj od negdi 3. srednjeg većina postanu normalni ljudi), tamo imaju one popularne i luzere, što u nas baš nije slučaj.

I da, jedino misle na jebanje i te ''hot'' ženske i slično.Ono, jedina bit.Ičega.
I tako su puno njih drolje i to.

E da, striker, govorim za većinu, ima i dobrih ofc.

2) Ma dobro, ali svejedno...ti beskućnici, ta neurednost, ta zapuštenost.

3) Kad sam rekao glupi, nisam nužno mislio na IQ.
Nego, kako su...ma, glupi.
Pogledaj samo na youtubeu onog freda.
Totalno retardirano.

Baš su puknuti.

Jebote daj, zamolićemo Ruse da ti dodjele neku zemlju površine Švicarske, dodjeliti ti par debelih međimurskih, poštenih, nedroljastih, plodnih žena sa neiskvarenim moralnim vrijednostima da tamo množiš i stvaraš potomke koji će za parsto godina izmisliti stroj za putovanje kroz vrijeme ili nešto :(

Electromaster
19-10-2009, 19:57
Lol, bar nisu mirkova mišljenja o amerikancima osnovana na tinejđ komedijama i krimi serijama.
Kladim se da si puno vremena proveo s njima. Ja jesam, i to baš s ekipom od 15-19 godina, i mogu reći da su sasvim normalni ljudi, pa i puno zabavniji i manje ograničeni od lokalne ekipe, bar na Korčuli.

cham3leon
19-10-2009, 20:01
Šta, turisti?

Jednom sam na faxu upoznao nekog Amera. Doduše nismo dugo pričali, pa ne znam šta je uopće radio tamo. :(

Electromaster
19-10-2009, 20:11
Poznam jednu obitelj amera, i jednu obitelj iraca, koji ovdje dolaze svake godine na ljetovanje jer imaju tu kuće, a prošle godine sam i sa hrpom amera volontirao u desetodnevnom kampu GCO (http://www.globalchild.org/)Sna Korčuli, uglavnom sam imao ulogu prevoditelja između njih i naše ''balkanske'' djece. :)

Maloki
19-10-2009, 20:22
Norveška, zbog životnog standarda, može i Island, sviđa mi se to...

/seksi slika

/još jedna seksi slika

Nije Hrvatska toliko loša zemlja, al' ono...
E to to, tko tamo ne bi volio živjeti.
Ili recimo ovdje (http://www.intrepid.com.au/wp-content/upload/the-arnisee-switzerland.jpg).

Kid A
19-10-2009, 20:24
Tzv. "Gorske oci"

Sír_Zizzy
19-10-2009, 20:25
ŠVEDSKA
ak ne tamo onda norveška.
A ak me nece u skandinaviji jer sam balkanac onda nizozemska.

McPingvin_v2.0
19-10-2009, 20:32
U SAD bih otišao eventualno samo na kratko, ali da se za duže vrijeme preselim tamo, ne dolazi u obzir. Iako je standard kudikamo bolji nego ovdje, skupo je živjeti tamo, pogotovo ako stanujete u vlastitoj kući/stanu, zdravstveno osiguranje je teško dobiti, školarine za škole i fakultete su visoke...

Čak bih radije ovdje ostao nego se preselio u SAD, ali što se tiče ostalih zemalja, ne znam, možda Švedska.
Gle, ako je standard viši onda ti to kompenzira skupoću življenja. Školarine itd. se lako dogovore s bankama ili državom. Ja ionako prvo pričam za rad... Uz dobar posao nije toliko teško djetetu osigurati dobro obrazovanje. Inače, zdravstveno osiguranje se ne dobiva, nego plaća :)

Ne znam koji grad, ali neki mirniji sa kućicama u nizu, lijepim pogledom, zanimljivim sadržajem i dobrim susjedama.
E, točno to, one kuće u nizu u San Franciscu... /svrš (http://www.sierraclubgreenhome.com/cms/wp-content/uploads/sanfrancisco.jpg)

[quote="McPingvin_v2.0":2d7xhq2f]SADSili UK. Znam jezik, a i scenery je lijepuškast. I to ne bi htio neke megagradove, nego nešto tipa San Francisko ili Liverpool :)

Haha.
Ne bih ja nikad tamo.Ikad.

Prvo što im je društvo...užaš! Katastrofa!

Pogotovo one njihove škole u kojima se samo gleda koliko je tko kul, a tko je luzer.
A i većina ih su debili i jedino misle na jebanje što više ''hot'' ženskih.Bez uvrede velikom broju forumaša.

I općenito su tako glupi i sve.
A i da ne spominjem gradove poput New Yorka gdje te ''gangsteri'' nabiju ako prođeš kraj njih.[/quote:2d7xhq2f]
Previše teen komedija. Srce će te zgrabit od toga, kažem ti.

str1k3r
19-10-2009, 20:35
E, točno to, one kuće u nizu u San Franciscu... /svrš (http://www.sierraclubgreenhome.com/cms/wp-content/uploads/sanfrancisco.jpg)
Ah... prefabricirane kuće, svaka je istog rasporeda prostorija iznutra, razlog zbog kojeg mi se to sviđa, a ne kod nas zbrda-zdola kak kome paše. Savršeno uređeno predgrađe :)

Sír_Zizzy
19-10-2009, 20:35
a i mirko je jedan uzoran clan ovog foruma. Inteligentan covjek sa neiskvarenim moralom. Svaka ga zena zeli za zeta, svaka cast mirko :wink:

i ne trollam, ozbiljan sam

Wishmaster
19-10-2009, 20:39
http://masksoferis.files.wordpress.com/2008/05/spring08-5.jpg
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/11/82/ed/norway.jpg
Slab sam na ovakve slike...

Chappi
19-10-2009, 20:40
Ljepo je to sve ali razumijes kad tu nema zive duse...

str1k3r
19-10-2009, 20:41
Ljepo je to sve ali razumijes kad tu nema zive duse...
U tom je i bit takvih okruženja :)

Wishmaster
19-10-2009, 20:42
Ljepo je to sve ali razumijes kad tu nema zive duse...
Ne pratim te... :D

Electromaster
19-10-2009, 20:43
Takve lokacije su zakon, pošto obožavam biti u prirodi, ali mislim da bi svejedno tu volio imati jednu lijepu high-tech kolibicu... :)
E da, nabavka hrane ili bilokakvih zaliha tu je pain in the arse, a čisto sumnjam da znaš preživjeti oslanjajući se samo na prirodu... :/

Wishmaster
19-10-2009, 21:06
A dobro sad, pa nebi bil ko pustinjak neki. Ta jezera u Finskoj i Fjordovi Norveške su nekaj prelijepo i mogel bi u njih zuriti ako treba cijeli dan.
Još kad znaš da je tokom ljeta noć svega 2-3-4 sata i još k tome izgleda ko večer kod nas...
A, po zimi se samo prebaciš u neki obližnji manji grad.

Electromaster
19-10-2009, 21:11
Poznam jednu obitelj amera, i jednu obitelj iraca, koji ovdje dolaze svake godine na ljetovanje jer imaju tu kuće, a prošle godine sam i sa hrpom amera volontirao u desetodnevnom kampu GCO (http://www.globalchild.org/)Sna Korčuli, uglavnom sam imao ulogu prevoditelja između njih i naše ''balkanske'' djece. :)
Fejlam kao i obično.
Naveo krivu organizaciju, GCO nije imao kamp ovdje otkad sam ja bio klinjo, mislim da su sad u Sarajevu ili negdje... Ja sam dakle volontirao na PACT (http://www.peaceactionchildrensteam.org/)SBalcan summer campu 2008, brijem da bi se mogao i naći na kojoj fotki s kampa, ali neću ni pokušavati, jer bogtepita kako sam ispao. :)
I da, znam da ovo pišem zakurac, ali ne mogu se osloboditi potrebe da kad nešto zaserem pri pisanju, to kasnije i ispravim, a edit mi je istekao...

@Wishmaster
Oke, to već ima smisla. :)

cham3leon
19-10-2009, 21:14
@Pingu, normalno da je tamo bolje, ali to sve znači da tamo najbolje prolaze pravi radišni ljudi. Ja sam lijen i meni kudikamo više paše Hrvatska

McPingvin_v2.0
19-10-2009, 21:22
@Pingu, normalno da je tamo bolje, ali to sve znači da tamo najbolje prolaze pravi radišni ljudi. Ja sam lijen i meni kudikamo više paše Hrvatska
Gle, ako ću za svoj rad biti adekvatno nagrađen (plaćen), normalno da ću raditi :)

Mirko L
19-10-2009, 21:39
Ovo da sam to samo vidio u tinejđerskim filmovima...
Pa većinom, ali ne u potpunosti.

Vidite, imam dva rođaka od tamo.
I on uvik priča ono: ''this guy, he's like so popular...''...i tako uvijek.

E da, ovo što je netko rekao i da su ovi tamo pričali samo o ženskima...
Iako mi je i to retardirano, tamo nije da samo pričaju.

Kao što je neki s jednog IRCa iz SAD-a rekao, da on isto ne voli ''when some guys say they are single, and then they start making out with everyone in the room''.

Oprostite što mi neka ženska guzica ne zaslijepi mozak kao dosta ljudi s foruma...
Meni vidite, nije napeto jebati se sa što više ženskih ili žvalit i što ja znam što sve ne.A većina su i umišljene drolje, pa ne bih nikako.

Znam da ćete mi se smijat (neki), ali ja bih bio s jednom jedinom ženskom u vezi i ne treba mi nitko drugi.
Apsolutno me zaboli što ćete vi ostali reč/mislit o tome.
Vaša stvar, briga me.

Xero
19-10-2009, 21:45
Kakve to veze ima s ovom temom ?

McPingvin_v2.0
19-10-2009, 21:45
Znam da ćete mi se smijat (neki), ali ja bih bio s jednom jedinom ženskom u vezi i ne treba mi nitko drugi.
Vid' budale :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Xero
19-10-2009, 21:47
Pingu nemoj Mirkovo srce ne može podnjet više od jedne žene nije on kriv :D

olio
19-10-2009, 23:07
Japan, Norveška, Irska
možda i GB u london

MILF hunter
19-10-2009, 23:25
Norveška ima tek nešto više stanovnika od Hrvatske... a ponajbolji životni standard u Europi (i svijetu), neokrznuti recesijom... Gledao sam reportažu o tome, prosječna plaća iznosi oko 50 tisuća kruna, što je približno i toliko kuna. :wink:

Ali jebeš to, klima bi mene privukla. Sam pogled na one slike s prethodne stranice mi je dovoljan razlog za otići tamo, nadam se da jednom i hoću.

cham3leon
20-10-2009, 11:36
Ja se slažem s Mirkom.

TeraBajt
20-10-2009, 12:32
Ovo da sam to samo vidio u tinejđerskim filmovima...
Pa većinom, ali ne u potpunosti.

Vidite, imam dva rođaka od tamo.
I on uvik priča ono: ''this guy, he's like so popular...''...i tako uvijek.

E da, ovo što je netko rekao i da su ovi tamo pričali samo o ženskima...
Iako mi je i to retardirano, tamo nije da samo pričaju.

Kao što je neki s jednog IRCa iz SAD-a rekao, da on isto ne voli ''when some guys say they are single, and then they start making out with everyone in the room''.

Oprostite što mi neka ženska guzica ne zaslijepi mozak kao dosta ljudi s foruma...
Meni vidite, nije napeto jebati se sa što više ženskih ili žvalit i što ja znam što sve ne.A većina su i umišljene drolje, pa ne bih nikako.

Znam da ćete mi se smijat (neki), ali ja bih bio s jednom jedinom ženskom u vezi i ne treba mi nitko drugi.
Apsolutno me zaboli što ćete vi ostali reč/mislit o tome.
Vaša stvar, briga me.


Dobro da ŽENSKE JEBENE GUZICE IMAJU BILOKAKVE VEZE SA OVIM THREADOM i da NE TEMELJIŠ SVOJA RAZMIŠLJANJA NA PREDRASUDAMA iz JEBENOG TEEN FILMA, NA CHATU SA JEBENOG IRCA, E, IRCA, I RAZGOVOROM sa svojim ROĐAKOM, te sudeći po činjenici da ti je NEŠTO U RODU, velika je jebena šansa da je IDIOT kao i ti.
Evo, jebemu, kad nitko nema više živaca, preuzimam inicijativu, jer ako ovaj ne prestane postati/bude benan u roku sad ovaj forum je zalošio do kraja.

Sickmanno1
20-10-2009, 13:00
Nitko nece u Albaniju :(

Mirko L
20-10-2009, 14:42
Tera, lijepo sam se nasmijao dok sam ti čitao post.Caps pojačava efekt :)

Tako je i meni bilo, išao si mi užasno na živce, sad ću ja tebi malo zagorčati forum :P

Chappi
20-10-2009, 14:58
Norveška ima tek nešto više stanovnika od Hrvatske... a ponajbolji životni standard u Europi (i svijetu), neokrznuti recesijom... Gledao sam reportažu o tome, prosječna plaća iznosi oko 50 tisuća kruna, što je približno i toliko kuna. :wink:

Ali dragaš to, klima bi mene privukla. Sam pogled na one slike s prethodne stranice mi je dovoljan razlog za otići tamo, nadam se da jednom i hoću.

Oni su gospodarski naglo porasli 60 ih godina kad su otkrili zemni plin i naftu..da mi je zna šta će kad ostanu bez nje...Tamo bi i ja htio ići ali mi jedino malo glupo što je to velika zemlja a ima nešto više stanovnika od hrvatske kao što si rekao a hrvatska je 5 puta manja.Da norveška ima 20-30 milijona stanovnika..to bi bila jedna od jacih u svjetu.

McPingvin_v2.0
20-10-2009, 15:06
Zamisli samo da Austrija ima izlaz na more... Pa SAD bi bio mala maca zajedno s Kinom naspram njih :)

Neven <R>
20-10-2009, 15:07
Kanada, Hong Kong, Tajland

Chappi
20-10-2009, 15:10
Kanada, Hong Kong, Tajland
Znam ja zašto ti želiš ići tamo... :)

Neven <R>
20-10-2009, 15:23
Ne, jeftino je, mogao bi živjet tamo lijepo za male novce (koje bi prvo zaradio u nekim od prethodnih zemalja :P).

Feanor
20-10-2009, 15:28
Nitko nece u Albaniju :)

Fix'd

Hehehe, šalim se narafski. Slušajući tvoje priče izgleda da je tamo čist ok. Solidne plaće i jeftina piva što muškarcu više treba.

EDIT: @McPingu: Austrija je u zadnje vrijeme u jako velikim financijski gov... ovaj problemima, pričao sam s jednom žemskinjom što je inače rodom iz Hrvatske ali živi cijeli život u Austriji. Plaće su taman za preživit, a radna vremena su ubitačna inače ženska je recepcionerka u Hotelu. Znam da i nije neki posao, ali bez obzira rekla je da im ne cvatu baš ruže kao što to izgleda izvana.

McPingvin_v2.0
20-10-2009, 15:36
@McPingu: Austrija je u zadnje vrijeme u jako velikim financijski gov... ovaj problemima, pričao sam s jednom žemskinjom što je inače rodom iz Hrvatske ali živi cijeli život u Austriji. Plaće su taman za preživit, a radna vremena su ubitačna inače ženska je recepcionerka u Hotelu. Znam da i nije neki posao, ali bez obzira rekla je da im ne cvatu baš ruže kao što to izgleda izvana.
Moguće, ali znam da kod njih nema baš razbacivanja... Ni prostorom, ni novcima ni vremenom... Moguće da ih je kriza cepnula... Hej, koga nije? :)

Tyrion
20-10-2009, 16:15
Norveška definitivno. Zbog settinga u koji je smještena :D.

I da se vratim mojim vikinškim korijenima.

Wishmaster
20-10-2009, 16:17
I da se vratim mojim vikinškim korijenima.
Svi smo mi bili Vikingi u prošlom životu... :D

GeraltofSmeg
20-10-2009, 17:23
Norveška definitivno. Zbog settinga u koji je smještena :D.

I da se vratim mojim vikinškim korijenima.
Trcati cemo po šumi derajuci se "CALL OF THE WINTERMOON" skupa, kay?

gothic45
20-10-2009, 20:23
1. po izboru bi definitivno bio Egipat jer potječem od tamo i od malih nogu me njihova kultura fascinira.

2.Škotska- jer su ljudi tamo zakon i ima lijepih prirodnih lokacija, jedino bi me malo klima zahebavala ali bi se naviknuo.

3.Njemačka, konkretno u Hannover jer tamo imam tetku i svake godine idem tamo a obožavam taj grad, taman mi je po mjerilima, niti je prevelik niti je selendra, ljudi su pristojni(jednom kad me netko slučajno udario na ulici u prolazu odma se počeo ispričavat a ja sam bio WTF :shock:), i najvažnije od svega ogromne gaming radnje na svakom koraku :D

4.SAD, pravac L.A., ako ne bih mogao tamo onda bi u Houston ili Philadelphiu. Istina je mnogo ljudi pljuje po američancima ali oni po meni nisu ništa lošiji od nas ako ćemo tako. U njih mi se sviđa vedrina i susretljivost a i pričao sam često sa jednom ženskom iz Amerike, jako je simpatična, prema tome ja tu ne vidim nikakvih značanjih problema.

McPingvin_v2.0
20-10-2009, 20:28
Ufff, L.A.... Preveliko za mene... JAKO preveliko :)

Arbiter of Change
20-10-2009, 20:31
(jednom kad me netko slučajno udario na ulici u prolazu odma se počeo ispričavat a ja sam bio WTF :shock:)
Što se čudiš? Slučajno ili ne, udario te... dobro da se nije u Americi dogodilo pa ga tužiš još.
I ono, normalno je da se ispriča čovjek, šta bi ti da je kao u nas, da te još jedanput tresne da vidi je li prvi dobro sletio? :)

gothic45
20-10-2009, 20:34
:rotfl:

ali da, s obzirom na kulturu i obzir većine Hrvata ovo me šokiralo :D

Chappi
20-10-2009, 22:07
4.SAD, pravac L.A., ako ne bih mogao tamo onda bi u Houston ili Philadelphiu. Istina je mnogo ljudi pljuje po američancima ali oni po meni nisu ništa lošiji od nas ako ćemo tako. U njih mi se sviđa vedrina i susretljivost a i pričao sam često sa jednom ženskom iz Amerike, jako je simpatična, prema tome ja tu ne vidim nikakvih značanjih problema.

L.A nije baš bajan kako se čini...Velika nezaposlnost,previše kriminala i rasističkih ispada.Tako da L.A nebi bio moj izbro definitivno.

bezimeni
20-10-2009, 22:24
Volio bih otići negdje gdje nije prioritet utrka za lovom i gdje cijeli život laganini ljenčariš .Ima takvih mjesta ....neki otoci po pacifiku i sl.Što dalje od protestantskog poimanja kapitalizma kojeg nam je donijela amerika .Naravno engleski kao službeni jezik bi bio obavezan. Zanimanje ? Nekakav političar na otoku ali ne previše eksponiran .Ono .....da moram odlučivati kakva će se trava i cvijeće saditi i sl.

Kid A
20-10-2009, 22:26
Ja imam par sugestija po pitanju trave.

bezimeni
20-10-2009, 22:30
Tebe bih onda uzeo za savjetnika .

cham3leon
21-10-2009, 08:00
Volio bih otići negdje gdje nije prioritet utrka za lovom i gdje cijeli život laganini ljenčariš .Ima takvih mjesta ....neki otoci po pacifiku i sl.Što dalje od protestantskog poimanja kapitalizma kojeg nam je donijela amerika .Naravno engleski kao službeni jezik bi bio obavezan. Zanimanje ? Nekakav političar na otoku ali ne previše eksponiran .Ono .....da moram odlučivati kakva će se trava i cvijeće saditi i sl.

Ne bismo li svi to voljeli?

Sickmanno1
21-10-2009, 09:13
Volio bih otići negdje gdje nije prioritet utrka za lovom i gdje cijeli život laganini ljenčariš .Ima takvih mjesta ....neki otoci po pacifiku i sl.Što dalje od protestantskog poimanja kapitalizma kojeg nam je donijela amerika .Naravno engleski kao službeni jezik bi bio obavezan. Zanimanje ? Nekakav političar na otoku ali ne previše eksponiran .Ono .....da moram odlučivati kakva će se trava i cvijeće saditi i sl.

Tvoj posao snova se zove Hrvatski Ambasador u nekoj zemlji :D

Ranjin
21-10-2009, 18:06
Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjati kao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.

Ako nebi dobio vizu onda definitivno Beograd.

Chappi
21-10-2009, 18:16
Sick,šta ti radiš u albaniji?

Electromaster
21-10-2009, 18:17
Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjati kao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.
I otprilike sve što se miče je na neki način smrtonosno.

Ranjin
21-10-2009, 18:31
Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjati kao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.
I otprilike sve što se miče je na neki način smrtonosno.


Najsmrtonosnija i najopasnija zivina sto se mice je covijek, a te gamadi ima svugdje i nemoguce ih je istrijebit.

Electromaster
21-10-2009, 18:41
A s obzirom da o ljudskoj vrsti govoriš u trećem licu, pretpostavljam da si ti...?

Ranjin
21-10-2009, 19:05
A s obzirom da o ljudskoj vrsti govoriš u trećem licu, pretpostavljam da si ti...?

..netko tko o ljudskoj vrsti govori u trecem licu.

McPingvin_v2.0
21-10-2009, 20:12
Njihove plaze necu ni spominjati kao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.
Da, imaš jednodnevne izlete do tamo.

Wishmaster
21-10-2009, 20:30
Dvajset minuta s gumenjakom...

Mirko L
22-10-2009, 14:37
Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjatiSkao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.

Ako nebi dobio vizu onda definitivno Beograd.

Ti ni ne shvaćaš što si rekao.
Prvo, kockaste meduze koje su navodno najotrovnije životinje na svijetu i tamo ih ima mnogo.
Drugo, najotrovniji puževi s bodljom.
Treće, (valjda isto) najotrovnija hobotnica.
Četvrto, otrovni morski pauk.
Ne znam za još druge, ali ima ih ih puno više.

A i da ne spominjem one koje nisu otrovne, npr. morske pse.
Tamo ljudi ginu od svega toga.
A ni na kopnu nije ništa bolje.

Tamo je baš sve otrovno.

Maloki
22-10-2009, 14:52
Pa da, samo tamo ljudi ginu, ovdje nikada.

zerica
27-10-2009, 17:01
Tu medvjedi lete od sreće,a vukovi idu na čaj s lovcima.

TeraBajt
27-10-2009, 20:46
http://s1.trosjed.net.hr/trosjed/slike/509252e_0_QcVn4.jpg

U ŠUMARKU SKRIVENOM, MEDVJEDA JE MALIH DOM, ONI ČAK I LETE... POGLEDAJTE!

K4ciga
30-10-2009, 10:34
Ako baš moram,SAD bi mi bio po mjeri.

Delirium
31-10-2009, 08:24
Sibir/Aljaska


finnaly sum peace

Wishmaster
31-10-2009, 13:21
Monty Python... (JGWqtwhS2KY)

McPingvin_v2.0
31-10-2009, 13:27
Koja budala je radila taj video? :)))))))

Lik izbriše Švedsku, umjesto Finske :)))))))))))))))

Wishmaster
31-10-2009, 13:33
Zato jer je Finska zapostavljena... :D

osvetnik_sch3l3
01-11-2009, 03:19
Australija, Australijaaa, Australijaaaa :ekipa:

El Klinjo
01-11-2009, 11:58
Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjatiSkao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.

Ako nebi dobio vizu onda definitivno Beograd.

Ti ni ne shvaćaš što si rekao.
Prvo, kockaste meduze koje su navodno najotrovnije životinje na svijetu i tamo ih ima mnogo.
Drugo, najotrovniji puževi s bodljom.
Treće, (valjda isto) najotrovnija hobotnica.
Četvrto, otrovni morski pauk.
Ne znam za još druge, ali ima ih ih puno više.

A i da ne spominjem one koje nisu otrovne, npr. morske pse.
Tamo ljudi ginu od svega toga.
A ni na kopnu nije ništa bolje.

Tamo je baš sve otrovno.


Zanimljivo je kako imaš vremena za:"drevne mitologije,astronomija,prapovjest(dinosauri),zemlj opis na neki način,strana pisma,znanost,izumi, hypnosis, mentalism", i još uvijek stigneš srat po svačijem postu?


Uglavnom SAD(Texas ili San Francisco) ili Australija

Delirium
01-11-2009, 12:27
[quote=Ranjin]Australia, znam jezik, svida mi se klima i zivotni standard i cijeli jebeni kontinent ima oko 20 mil stanovnika. Njihove plaze necu ni spominjatiSkao ni blizinu Havaja, Tahitija i otalih malih otoka.

Ako nebi dobio vizu onda definitivno Beograd.

Ti ni ne shvaćaš što si rekao.
Prvo, kockaste meduze koje su navodno najotrovnije životinje na svijetu i tamo ih ima mnogo.
Drugo, najotrovniji puževi s bodljom.
Treće, (valjda isto) najotrovnija hobotnica.
Četvrto, otrovni morski pauk.
Ne znam za još druge, ali ima ih ih puno više.

A i da ne spominjem one koje nisu otrovne, npr. morske pse.
Tamo ljudi ginu od svega toga.
A ni na kopnu nije ništa bolje.

Tamo je baš sve otrovno.


Zanimljivo je kako imaš vremena za:"drevne mitologije,astronomija,prapovjest(dinosauri),zemlj opis na neki način,strana pisma,znanost,izumi, hypnosis, mentalism", i još uvijek stigneš srat po svačijem postu?


Uglavnom SAD(Texas ili San Francisco) ili Australija[/quote:90ptho9w]


lol
sign

Kid A
01-11-2009, 12:39
Lijepo receno :)

Raz
01-11-2009, 12:49
Australija, Australijaaa, Australijaaaa :ekipa:
Pomišljao sam na to, ali dok sam se sjetio onih svih blesavih zakona, uključujući i onaj sa cenzuriranjem igara... I'll pass. :)

Mirko L
02-11-2009, 16:12
Ne serem ja po nikome, samo dajem činjenice.
Ne bih se ja nikad tamo kupao.

rudeboy95
04-11-2009, 12:09
definitivno neki mali grad u nizozemskoj, ili amsterdam. nije tesko pogodit zasto.

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 12:23
Kako preloše :(

Sickmanno1
04-11-2009, 12:51
Yeaaa, Amsterdam is soooo 1995...

TeraBajt
04-11-2009, 14:57
Ne serem ja po nikome, samo dajem činjenice.
Ne bih se ja nikad tamo kupao.
Tvoje subjektivno mišljenje nije činjenica.

Nizzel
04-11-2009, 17:44
svedska il norveska, najbolje zemlje na svijetu! :)
vec sam naucio sve vazne rijeci

jag ar fet hora (ja sam debela ku...)
jag gillar din mamma (volim ti mamu)
din mamma ar fet hora (mama ti je debela ku...)
jag gillar kuk (volim kur..)

Mirko L
04-11-2009, 17:51
Ne sumnjam u ovo zadnje :P

loo
04-11-2009, 17:59
:rotfl: :rotfl:


Ja bi najrađe osto ovdje, a ako bi već moro negdje ić, onda u neku skandinavsku iako neznam jezik ni ništa...

Electromaster
04-11-2009, 18:18
E, kako jebeno ne kontam te spike o skandinavskih zemljama. Oke, dobro, imaju lijepu prirodu. Newsflash, ista se, na sreću, i dan danas može pronaći u više-manje svakoj državi, negdje. Oke, dobro, neki briju ''JA OČU U FINSKU/NORVEŠKU/WHATEVER JER TAMO JE ČRU METAL!!1''. Um, ako je zbog koncerata, pa lol, njih barem danas ima u svakoj metropoli na pretek. Što, mislite da ćete upasti u neki bend jer ste tamo? Ili da živjeti tamo znači ''ŽIVJETI MJETAL (H)''? Oke, dobro, netko možda misli da je dobro tamo živjeti zbog financijske i ekonomske razvijenosti tih zemalja. Ali zar mislite da bi oni vama, nekom prdonji, da dođete tamo dali neki dobar posao? Još ako ne znate ni jezik? Svatko se prvo brine za svoje...
... A neću ni početi o razlikama u klimi i prosječnoj temperaturi, koje bi većinu ovdašnjih ljenjivaca dokrajčile.
S druge strane, ako je netko ovdje tehničar, strojar sa visokom stručnom spremom, i potrudi se, mogao bi ljiepi posao naći u jednoj od tih zemalja, s obzirom da su one među vodećim silama u metalurgiji...

loo
04-11-2009, 18:36
Ma o kakvom metalu isusovom ti pričaš?

Ja bi tamo išo zbog lijepe prirode, jako visokog standarda i jednostavno mi se to sviđa. Gledo sam one dokumentarce s Goranom Milićem i te su mi se zemlja najviše svidile. Ako se dobro sjećam, tamo je pričo s nekim Hrvatima koji su rekli da tamo možeš lijepo živjet sa socijalnom pomoći i još slat neke pare doma u 'rvacku. Jedini problem je jezik, ali to se brzo nauči kad se jednom nađeš tamo.

Al' ja nejdem iz Hrvatske. Ne mogu si zamislit ni da se preselim u drugi grad a ne u drugu državu. Zamisli, neznaš jezik, neznaš ljude, neznaš ništa. Jednostavno si ne mogu zamislit da živim izvan države u kojoj sam se rodio. Sve stranci...

Nizzel
04-11-2009, 18:42
E, kako jebeno ne kontam te spike o skandinavskih zemljama. Oke, dobro, imaju lijepu prirodu. Newsflash, ista se, na sreću, i dan danas može pronaći u više-manje svakoj državi, negdje. Oke, dobro, neki briju ''JA OČU U FINSKU/NORVEŠKU/WHATEVER JER TAMO JE ČRU METAL!!1''. Um, ako je zbog koncerata, pa lol, njih barem danas ima u svakoj metropoli na pretek. Što, mislite da ćete upasti u neki bend jer ste tamo? Ili da živjeti tamo znači ''ŽIVJETI MJETAL (H)''? Oke, dobro, netko možda misli da je dobro tamo živjeti zbog financijske i ekonomske razvijenosti tih zemalja. Ali zar mislite da bi oni vama, nekom prdonji, da dođete tamo dali neki dobar posao? Još ako ne znate ni jezik? Svatko se prvo brine za svoje...
... A neću ni početi o razlikama u klimi i prosječnoj temperaturi, koje bi većinu ovdašnjih ljenjivaca dokrajčile.
S druge strane, ako je netko ovdje tehničar, strojar sa visokom stručnom spremom, i potrudi se, mogao bi ljiepi posao naći u jednoj od tih zemalja, s obzirom da su one među vodećim silama u metalurgiji...

najvisi zivotni standard na cijelom svijetu, najbolji i najpristojniji ljudi na cijelom svijetu, najljepsa priroda, najcistiji gradovi. 'nuff said
edit: ko sto je ovaj post iznad mene rekao tamo mozes od socijalne pomoci dobro zivjeti I slati jos novce u hrvatsku :rotfl:

Electromaster
04-11-2009, 19:00
Bar ovo sa socijalnom pomoći nije epsko preuveličavanje. Uostalom, sad su se svi nabrijali na tu krizu i samo štede pare. Bio je tako i do nekidan Island uberbogat ovo ono, pa su sad toliko propali da im je i McDonalds pobjegao iz zemlje. A i ono, tu vašu milijunersku socijalnu pomoć treba si i na neki način osigurati... Također, da, tamo su plaće više, ali isto je i sa cijenama...
O tome da su tamo ljudi najbolji na svijetu bi se dalo raspravljati, ali općenito... Tako nešto se ne može tvrditi.
Za prirodu vrijedi isto, u biti, tvrditi da je priroda točno negdje na Zemlji najljepša je onak... Glupo.
Najčistiji gradovi... Ajd, tu se baš i ne razumijem, pa vam to priznajem. Ajd.
Jezik, ajd dobro, možeš ga naučiti.
Ali i dalje se nitko ne obazire na to koliko je klima tamo hladnija od ove naše, razlike su ogromne... Treba se na to naviknuti, i na to treba dosta vremena... Nadam se da vam neće u međuvremenu jajca otpasti... :/

cham3leon
04-11-2009, 19:04
Kamo li će Hrvatina nego u socijalu. Glavno da se dijele pare za ništa.

Arbiter of Change
04-11-2009, 19:06
A baš.
Ideš vani... da bi živio na socijali (i još ti ovisi trebaš li imati državljanstvo za to, kao u Njemačkoj, na primjer).

Nizzel
04-11-2009, 19:13
Bar ovo sa socijalnom pomoći nije epsko preuveličavanje. Uostalom, sad su se svi nabrijali na tu krizu i samo štede pare. Bio je tako i do nekidan Island uberbogat ovo ono, pa su sad toliko propali da im je i McDonalds pobjegao iz zemlje. A i ono, tu vašu milijunersku socijalnu pomoć treba si i na neki način osigurati... Također, da, tamo su plaće više, ali isto je i sa cijenama...
O tome da su tamo ljudi najbolji na svijetu bi se dalo raspravljati, ali općenito... Tako nešto se ne može tvrditi.
Za prirodu vrijedi isto, u biti, tvrditi da je priroda točno negdje na Zemlji najljepša je onak... Glupo.
Najčistiji gradovi... Ajd, tu se baš i ne razumijem, pa vam to priznajem. Ajd.
Jezik, ajd dobro, možeš ga naučiti.
Ali i dalje se nitko ne obazire na to koliko je klima tamo hladnija od ove naše, razlike su ogromne... Treba se na to naviknuti, i na to treba dosta vremena... Nadam se da vam neće u međuvremenu jajca otpasti... :/
koja glupost XD

znas da je cijeli donji dio svedske topliji od zagreba? norveska je nesto hladnija, al to se vecinom sve odnosi ljeto. Odnos placa i cijena tamo je 3:1, ako uzmemo da je u hrvatskoj 1:1. Sto se tice prirode:
http://www.worldwildlife.org/wildworld/images/profiles/terrestrial/pa/lg/pa0608a_lg.jpg
http://www.cytera.org/gallery/lake1_800.jpg

island nije skandinavija, vec samo nordijska zemlja. I kad ja kazem skandinavija ne mislim na norvesku, dansku, svedsku, finsku i rusiju vec samoSna norvesku i svedsku :) (ioako ni finska nije toliko losa, ona je vise kao prosjecna zemlja u srednjoj europi)

Nizzel
04-11-2009, 19:18
evo kako tamo izgleda selo
http://static.panoramio.com/photos/original/5117493.jpg
http://static.panoramio.com/photos/original/2940415.jpg
i ovdje bi zivio :D
http://ternberg.se/images/tomtenstor.jpg

loo
04-11-2009, 19:21
Ja bi živio normalno u gradu i imo vikendcu tak negdje u prirodi. Pa bogati umro bi od dosade tamo...

Nizzel
04-11-2009, 19:41
ja bi zivio negdje u takvoj kuci u nekom malom gradicu il u blizini nekog veceg grada. (negdje je bila slika okolice trondsheima- naljepse kuce i dvorista koje sam u zivotu vidio

rudeboy95
04-11-2009, 20:22
lalalalala...,...

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 20:38
Mogu tu stavit 200 slika kako je Hrvatska lijepa. Svima vam je u podsvjesti da je standard visok. Je, ali ako nećeš raditi - cuclat ćeš kitu.

Sonic_Moronic
04-11-2009, 20:46
E, kako jebeno ne kontam te spike o skandinavskih zemljama. Oke, dobro, imaju lijepu prirodu. Newsflash, ista se, na sreću, i dan danas može pronaći u više-manje svakoj državi, negdje. Oke, dobro, neki briju ''JA OČU U FINSKU/NORVEŠKU/WHATEVER JER TAMO JE ČRU METAL!!1''. Um, ako je zbog koncerata, pa lol, njih barem danas ima u svakoj metropoli na pretek. Što, mislite da ćete upasti u neki bend jer ste tamo? Ili da živjeti tamo znači ''ŽIVJETI MJETAL (H)''? Oke, dobro, netko možda misli da je dobro tamo živjeti zbog financijske i ekonomske razvijenosti tih zemalja. Ali zar mislite da bi oni vama, nekom prdonji, da dođete tamo dali neki dobar posao? Još ako ne znate ni jezik? Svatko se prvo brine za svoje...
... A neću ni početi o razlikama u klimi i prosječnoj temperaturi, koje bi većinu ovdašnjih ljenjivaca dokrajčile.
S druge strane, ako je netko ovdje tehničar, strojar sa visokom stručnom spremom, i potrudi se, mogao bi ljiepi posao naći u jednoj od tih zemalja, s obzirom da su one među vodećim silama u metalurgiji...

BJEŽI INDUSTRIJALNI ČOVJEČE

:-x

loo
04-11-2009, 20:48
Mogu tu stavit 200 slika kako je Hrvatska lijepa. Svima vam je u podsvjesti da je standard visok. Je, ali ako nećeš raditi - cuclat ćeš kitu.

Ovdje cuclaš kitu i ako radiš...

Nizzel
04-11-2009, 20:49
Mogu tu stavit 200 slika kako je Hrvatska lijepa. Svima vam je u podsvjesti da je standard visok. Je, ali ako nećeš raditi - cuclat ćeš kitu.

Ovdje cuclaš kitu i ako radiš...
bas zato pingvin. Ne samo da cu dobivat pare ako ne radim, nego cu jos uz to i cuclat kitu! di ces boljeg!

McPingvin_v2.0
04-11-2009, 21:17
Mogu tu stavit 200 slika kako je Hrvatska lijepa. Svima vam je u podsvjesti da je standard visok. Je, ali ako nećeš raditi - cuclat ćeš kitu.

Ovdje cuclaš kitu i ako radiš...
bas zato pingvin. Ne samo da cu dobivat pare ako ne radim, nego cu jos uz to i cuclat kitu! di ces boljeg!
Ako si pametan možeš raditi vrlo malo, ne cuclati kitu i dobivati fine novce.

Wishmaster
04-11-2009, 22:13
... A neću ni početi o razlikama u klimi i prosječnoj temperaturi, koje bi većinu ovdašnjih ljenjivaca dokrajčile.

Hahaha. Ha.
Zanimljivo.
Nije ti palo na pamet da neko možda želi baš takvu klimu?

Za prirodu vrijedi isto, u biti, tvrditi da je priroda točno negdje na Zemlji najljepša je onak... Glupo.
Po čemu?
Poimanje ljepote prirode je jako subjektivno i meni osobno sve sjeverne zemlje imaju daleko ljepšu prirodu nego nekvi Havaji/Bahami/Australija/Nekaj.
Naravno, kak sam prije već napisal, jezera u Finskoj i/ili fjordove u Norveškoj bi stvarno htel doživeti radije nego nekve tropske plaže ili tam nekvi Njujork.

Nizzel
04-11-2009, 22:28
... A neću ni početi o razlikama u klimi i prosječnoj temperaturi, koje bi većinu ovdašnjih ljenjivaca dokrajčile.

Hahaha. Ha.
Zanimljivo.
Nije ti palo na pamet da neko možda želi baš takvu klimu?

Za prirodu vrijedi isto, u biti, tvrditi da je priroda točno negdje na Zemlji najljepša je onak... Glupo.
Po čemu?
Poimanje ljepote prirode je jako subjektivno i meni osobno sve sjeverne zemlje imaju daleko ljepšu prirodu nego nekvi Havaji/Bahami/Australija/Nekaj.
Naravno, kak sam prije već napisal, jezera u Finskoj i/ili fjordove u Norveškoj bi stvarno htel doživeti radije nego nekve tropske plaže ili tam nekvi Njujork.

totalno se slazem sa tobom, postanimo gay par i zajedno kupimo kucu kod trondsheima

Electromaster
04-11-2009, 23:16
@Wishmaster
Klima, oke, nekom paše, ali previše ljudi je zabrijalo sada na skandinaviju bez da uopće o tome razmišljaju. Nevermind.

Priroda, da, subjektivno je, i zato ne možeš tvrditi ''TAMO JE NAJLJEPŠA PRIRODA!!1''. Oke, tebi možda. Nekom drugome ne.
[Ne govorim da meni nije lijepa, ubio bi me Sonić. ]

@Nizzel
Ako misliš ozbiljno, javi se Sonicu. Samo budi spreman na to da će i on misliti ozbiljno. :)

Nizzel
05-11-2009, 10:16
soniče seksonja moj javi mi se na PM

Sonic_Moronic
05-11-2009, 13:22
Forsaš se, loš si, nemože, prestani. ;(

Constantine
05-11-2009, 20:43
SAD ili Australija,zasto,zbog boljih uvjeta života i rada.

Maloki
05-11-2009, 20:55
Ali i dalje se nitko ne obazire na to koliko je klima tamo hladnija od ove naše, razlike su ogromne...
Stvoreno za mene <3
Inače, mislim da bih ipak prije otišao u Švicarsku nego u Norvešku (iako su mi obje super privlačne). Alpe i to ^^

gothic45
05-11-2009, 20:59
Uf, nisu za mene te hladne pustare, ja sam 50% Egipćanin a oni ne podnose hladnoću. :nonono: :hangin:

cham3leon
05-11-2009, 21:29
Uf, nisu za mene te hladne pustare, ja sam 50%SEgipćaninSa oni ne podnose hladnoću. :nonono: :hangin:
?

Didn't see dat one comin'... Inače sam znao jarana iz srednje koji je napola arap, ali ono...

Delirium
06-11-2009, 08:05
u neku sj.europsku zemlju zbog višeg životnog standarda