PDA

Pogledaj cijelu verziju : PR3DAT0R



TeraBajt
18-10-2009, 15:31
Ideš mi na kurac.

postaš 4 tipa postova.

1. "OVAJ JE LAPTOP ZAKURAC JAO MENI :("
2. "ja barim smartass."
3. "k-on :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: "
4. "svi oko mene su idioti lolomfg -.-" ne znaju kanter igrat, idem brisat fejs jer mi je pun kurac ovih nealternativnih čudaka koji ne misle da je k-on smješan i svrha života im nije gikovanje na nekom random gaming forumu ugh -.-"

prestani, dosadan si.

la50
18-10-2009, 15:32
A ti si mi puno bolji :yuck:

croat1gamer
18-10-2009, 15:38
Ideš mi na kurac.

prestani, dosadan si.
Zasto vidim ironiju u ovome postu.
Da, sjetih se.

Dosadan si kako ti svi idu nakurac.
Hiho.
Ides mi nakurac.

Kid A
18-10-2009, 15:43
Ova tema ima moju punu i bezrezervnu podrsku.Da nastavimo u revijalnom tonu;

Gaah, ja nikako da nastavim graditi onaj post. apoc. hideout, ali barem sam dovršio jednu malu steampunk letjelicu... Nažalost, ništa od slika zasad, komp mi je u kurcu, a na laptopu mi je i prebacivanje slika s fotuića ogromna gnjavaža, toliko je usran... :(

Double post, yay!
Pročitao prvi [i jedini]Sdosad uploadani chapter ovoga gore, radnja je totalni lolwut... Kao, ovaj lik je neki luzer, i onda se jednog dana pojavi njegova kćer čarobnica iz dvadeset godina u budućnosti, gdje je on otkrio tajne magije i postao nekakav moćni kralj. However, zbog njegove mladosti u kojoj je bio nepopularan, loš u školi i sportovima te po cijele dane samo igrao igre i čitao ero mange, nakon što je postao kralj oženio je 500 žena zbog čega ga su ga svi ismijavali, njegov narod ga zamrzio, a naposlijetku su ga i smaknuli. I sad se ova kao vratila u prošlost da promjeni njegovo djetinjstvo i spasi ga od toga... Wth? :)
Cura je epic kad se naljuti, ali spellovi su nešto najbedastije ikad. xD
Iroha: ''Pa- purika pepu- ruka Iroha- ruha... ''

Eda, as expected, glavni lik već ima incestuozne misli, eh... :)

Hellsing OVA VII teaser
Dolazi krajem godine. :pray:
*uzastopni orgazmovi*

Evo spojih tevej na komp, te koristim gamepad kao mišeka. Fun times, ali stara će me ubiti kad vidi da sam zbog prekratkog kabla komp montirao nasred sobe.
Usput, ovaj post sam dopola pisao sa gamepadom, pomoću on-screen keyborda, ali onda mi je to dopizdilo pa sam i tipkovnicu dovukao do sofe... Što se pokazalo dobrim rješenjem, ali kabl joj sad ''leti'' preko pola sobe... Morati ću nabaviti bežičnu...

Eda, s obzirom da sam isključio 4:3 LCD ekran koji inače koristim za računalo, slika mi nije ''rastegnuta'' 4:3 [Bok, Raz! :P ], nego je u normalnom 16:9 formatu... Može se ovo postići i čeprkanjem po nVidia control panelu, ali trenutno nemam volje za to... Kakogod, 5 Centimeters Per Second na ovome izgleda presavršeno. :P

EDIT: Bilokoji hi-res wallpaper na ovom teveju>>> sve ikad. :pray:
Nagi izgleda gotovo kao da je u prirodnoj veličini, dok Mio pantsu shot izgleda vjerojatno i veći nego što bi trebao biti. xD
:(

Neven <R>
18-10-2009, 15:55
Nema toga momci.