PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rasprava o CoD4



Mirogamemasta
13-10-2009, 23:18
Nije mi jasno... hoces reci da ti je bolje na kompjuteru igrati ili?

Nemojte mi zamjeriti malo cu otici offtopic.
(Sad govorim o jedinici btw.)
Ekipa, da vas pitam nesto. Jel igrate preko xfire-a ili neceg drugog? I kakav je MP? Nisam imao priliku zaigrati.
Ekipe za mp pretpostavljam uvijek ima jel? Je li moguce ako si ti low lvl da ubijes nekog tko ima visoki lvl?

RIDER32
13-10-2009, 23:59
MP je perfektan, a to valda i sam znas. Da, ajmo reci, igramo "preko xfirea" iako on nije nista drugo nego program za trazenje servera koji ima mogucnost messengera, hvatanja SSa, snimanja videa i jos puno mogucnosti zbog kojeg je po meni opcenito najbolji program koji se moze naci na netu (među ostalom bi naveo da je moguce browsti internetom ingame (iako je to uzasno sporo i neugodno ali moguce je), chat (ingame) bez minimiziranja igre, automatic patch download i odnedavno se mogu i kkupovati igre(slicno kao i na steamu)...).
Dakle xfire samo nađe server i pokrene igru.
Sto se MPa tice, Level ti nije uopce vazan, Vec nakon samo par killova se dobije npr. kalaš sa kojim vecina igra ostatak vremena. Sa danjim levelanjem se otkljucavaju nova oruzja i perkovi koji ti mogu poslužiti ali to nikako neutjece na ja vs ti. Igra je klasican FPS u kojem je kao i uvjek najbitnija preciznost i brzina na mišu. kada skupiš 55i jevel otklljucas sva oružja i sve perkove ali i dalje se igrac prati i napretkom osvaja kamuflažne boje koje nisu apsolutno ništa osim izgleda puške. To nece pomoci ni tebi ni protivniku. 55. lvl dobijes za maximalno 50ak sati igre ako si stvarno n00b cjelo vrjeme.
Postoji mogucnost instalacije-kreka-za 55. lvl ali to je po meni nesto najdebilnje sto se moze naci na netu poslje cheata. Sa tim si unistis uzitak igranja i iscekivanje kada ces napraviti dovoljno killeva za novu boju. Kratko receno poticaj na igru koji te uvjek tjera da igras jos :pray:

Grim
14-10-2009, 09:35
Ili igras promod gdje nema levela i gdje imas sva oruzja, tamo je samo skill vazan. :D

Constantine
14-10-2009, 13:29
Ili igras promod gdje nema levela i gdje imas sva oruzja, tamo je samo skill vazan. :D
i megaretardiran je.

croat1gamer
14-10-2009, 14:13
Ali vas ja u ova slucaja sa M16 ownam.

neox99buleseye
14-10-2009, 17:10
ja neigram cod 4 vise tako....
sada cekam modern warfare kojeg cu igratzi prvih 2-3 tjedna ko retard, a onda cu vjerovatno smanjiti....

Grim
14-10-2009, 20:49
Ili igras promod gdje nema levela i gdje imas sva oruzja, tamo je samo skill vazan. :D
i megaretardiran je.
Jer ga neznaš igrat, ti si kemper s G3 i nesviđa ti se što nemožeš ubit lika jednim metkom iz G3. :(

Constantine
14-10-2009, 20:52
g3 je jedno od najboljih oružja u codu 4 i ne usuđuje se pljuvat po njemu,to sto ti samo znas resetat iz kalasa i m4 je tvoj problem.

Grim
14-10-2009, 20:56
Puška je uber precizna, ima velik sažer, ogroman damge i nečuje se, a domet joj je bolji od sniperovog, overpowered I say.
Tu pušku svrstavam pod M21,P90, Scorpion. :(

BTW ja koristim snipere.

Constantine
14-10-2009, 21:01
jesi li pomislio da je takva zato sto je napravljena prema stvarnoj g3,po tvojem sve bi puske trebale imat identican damage i jos uz promod to ukida bilokakvu raznolikost igre.

Grim
14-10-2009, 21:07
Stvaran G3 je totalno drukčiji od te verzije, kao i Scorpion i M21, jednostavno su overpowered. Promod je zakon, uopće ne ukida raznolikost igre, samo je balansira da sve bude normalno, bez da cijeli protivnički team kempa na plantu u kutu s G3 okruženi claymorima, vrlo jadno. Neznam zašto si toliko protiv promoda, jer uopće nema loših stvari na njemu, ti si jedini kojeg znam da igra CoD4 a mrzi promod.

:(

Constantine
14-10-2009, 21:12
prije svega zbog toga sto nema perkova,hc-a i dodataka za oružje,to ukida raznolikost igre,dobro ajd neki perkovi jednostavno moraju biti disabled kao i GL pa cak i claymorei mozda ali ostatak,također,ne vidim kako je p90 overpowred,koristio sam ga par puta i m4 je mnogo bolji i precizniji.

Grim
14-10-2009, 21:19
To što nema perkova je sasvim ok pošto ih je većina bezvezna i nisu toliko potrebni, iskreno nakon 1000+ h igre CoD4 dosadili su mi perkovi te mi je draže igrati ovako. A to što promod nije hc je totalno krivo, to ovisi o serveru, imaš ti i HC Promod server, jedan od tih je poznati WW S&D Server. Isto tako na većini servera su maknuti dodaci za oružja i ostavljen je samo silencer, ali opet ti imaš server gdje imaju svi dodaci za oružja osim GL-a koji je onesposobljen, te ACOG isto jer je on jednako low kao i GL, RDS pak imaš na podosta servera. P90 je totalno overpowered, ogromna preciznost, bug sa trčanjem, velik damage, velik sažer, mali recoil = x100 puta bolji od M4

Constantine
14-10-2009, 21:24
meni su perkovi potrebni i igra bez njih mi je dosadna,jednostavno nemogu igrat bez dead silencea,cujem svoje korake ko da f16 prolazi iznad i uzasno me nerviraju,bez ostalog bi vec mogao prezivit.
također,ne kuzim zasto je ACOG disablerd,sto je tako posebno kod toga,jest da je meni potpuno bespotrebno i tesko mi je igrat s tim ne vidim kako moze biti overpowered.

Grim
14-10-2009, 21:29
Kada na G3 stavis ACOG dobijes oruzje preciznije i jace od M21. I mislim, dead silence, ne cujes se kada hodas i trcis, ma stavi bolje marty nego to jer je taj vise overpowered od martya. :(

Constantine
14-10-2009, 21:58
probao sam stavit acog na g3 i nikako se nemogu naviknut i snać,deset puta je lakse igrat sa red dotom ili bez ikakvog dodatka na g3.
I da,dead silence owna,ne zelim ni pomislit na to da neko planta bombu dok sam ja na drugom kraju mape i onda fino osluskuje mene kako idem sa drugog kraja mape i samo me ubije jednim hicem i onog kuta u kojem se ukempao.

RIDER32
14-10-2009, 23:25
Tema splitana.

Usput zasto neko nebi mogao igrati protiv dead silencea? zasto u igrama postoji zvuk? Samo nam zauzima prostor na disku? Ne. Tu je da se nesto cuje. I u RL sam sebe cuje kad trcis. A ako neželiš da te neko cuje sa drugog kraja mape onda se koristi tipka C i gotovo. CoD4 nije simulacija Supermena da bescujno doletis sa drugog kraja mape, nego je šuljanje šuljanje, a ne šprintanje.

Grim
15-10-2009, 06:59
Dead silence je totalno overpowered perk, s njim i nekim silencanim oružjem mogu rushat na drugi spawn i na kraju skoro cijeli protivnički tim pobit bez problema, jer hej, ne čuju me. Totalna glupost, mislim da ga nisu stavili u Modern Warfare 2, jej. :D

El Klinjo
15-10-2009, 09:25
Promod je super, ali po meni je stock igra bolje balansirana.
Zašto?

Jer nisu 3 oružja totalno nadmoćna nad drugima.

Već jako dugo nisam vidio nekog da igra sa nečim osim ak74u, ak47 ili snipa na promodu.

Stock rula na pubu, promod na waru.

Constantine
15-10-2009, 13:29
Tema splitana.

Usput zasto neko nebi mogao igrati protiv dead silencea? zasto u igrama postoji zvuk? Samo nam zauzima prostor na disku? Ne. Tu je da se nesto cuje. I u RL sam sebe cuje kad trcis. A ako neželiš da te neko cuje sa drugog kraja mape onda se koristi tipka C i gotovo. CoD4 nije simulacija Supermena da bescujno doletis sa drugog kraja mape, nego je šuljanje šuljanje, a ne šprintanje.
sigurno cu u crouchu hodat po cijeloj mapi :(
I sa ovim sto El Klinjo kaze se u potpunosti slazem,u promodu postoje samo 3-5 oružja,ostala niko ne koristi zato sto nisu toliko overpowered kao ova 3.

croat1gamer
15-10-2009, 14:35
sigurno cu u crouchu hodat po cijeloj mapi :(
Zato i jesi prljavi kemper.

Mirogamemasta
15-10-2009, 22:47
sigurno cu u crouchu hodat po cijeloj mapi :(

Ako ja mogu u RL u crouchu bit pol vure pa u pronu jos vuru vremena samo da bi se sto blize priblizio neprijatelju onda bi ti mogao i dva kruga napraviti u igri.
U RL ti je crouch razlika između zivota i smrti. (manja si meta, brze se mozes spustiti na tlo ako zatreba itd.). Al dobro sad pricamo o igri pa necu dalje.
Nisam igrao mp, ali za dead silence mogu reci samo ovo : :yuck: . Jel taj dead silence osmislio infiniti ward? Ja sam mislio kako decki briju na realnost. :?

Constantine
15-10-2009, 22:50
pa nije sve potpuno tiho,cuju se koraci itekako samo su tisi.

Mirogamemasta
15-10-2009, 23:07
Hmmm...a jel smijes trcat onda?
Sad sam isao malo istrazivati i vidio sam na nekom stranom forumu, ekipa se zalila na ne realne perkove u mp.
Jel mi moze netko navest neke, samo da vidim o cemu se radi.
Igrao sam samo sp i igra me zapanjila sa svojom realnoscu. Ajd na onu regeneraciju u igri cu malo zazmirit.
Tako da sam malo ostao razocaran kad sam cuo da ima nerealnih stvari u mp. Isto mi je krivo sto su ubacili heartbeat senzor u MW2, ali izgleda da cu morati opet zazmiriti i ici dalje.


I dont see why complain about this. Its call of duty modern warfare the ARCADESshooter.
It was never realistic in the first place just look at all the magical perks you can use and the 3 bullets from assault rifles that people can take to the brain before they die.
Vec mi pocele suze ic na oci kad sam procitao ARCADE. :cry:

Constantine
15-10-2009, 23:13
a sta si ti ocekivao,cod je cista arkada i naravno da ima nerealnih perkova u mp,skoro svi su nerealni.

Mirogamemasta
15-10-2009, 23:22
Ma kazem ti da me iznenadio sp pa sam mislio da ce mp biti slican. Od perkova sam ocekivao nesto ovako : dodatci za pusku (red dot, silencer, grenade launcher i sl.), brzi reload, preciznost, hi cap spremnik, kad umres da izvuces pistolj i ispalis par hitaca prije smrti, night vision, ghillie suit i tak nesto. Sve realno.
Aj mi nabroj one ne realne, samo da vidim sta ima.

Constantine
15-10-2009, 23:27
dodaci za oružja su samo dodaci za oružja a ne perkovi,bilo bi glupo da su perkovi.
nabrojao bi ali mi se neda,ima popis negdje svih perkova.

Mirogamemasta
16-10-2009, 00:07
A jesam specijalac, mogao sam i sam probati naci. Naso sam ovo ali... zasad ne vidim nista ne realno.
Perk 1 (color blue)
1 Flash X3 – 3 special grenades. No smoke.

2 Bomb Squad – allows you to find/diffuse enemy bombs
3C4 x 2 – 2 C4’s
4Claymore x 2 – 2 Claymores *like C4 except its like a trip mine
5RPG-7 x 2 – 2 shots of a rocket launcher *used to shot down enemy helicopters
6Special Grenades x 3 – Gives you 3 more smoke/flash grenades
7Frag x 3 – 3 frag grenades. No special grenades.
8Bandolier – Adds more ammo to your clip

Perk 2 (color red)
1 Juggernaut – increased health.

2 Sleight of hand – shorter reloading time
3Stopping power – higher weapon damage
4UAV Jammer – Jams enemy radar/ undetectable on radar
5Sonic Boom – higher explosive damage

6Double Tap – faster shooting

*new* 7 Overkill - allows the person to have tow primary weapons. Your pistol will be changed to a assault/sub-machine/LMG/shotgun/or sniper rifle *really useful if you think about it*

Perk 3 (color green)
1Steady Aim – better aiming/ steady hip aim accuracy
2Deep Impact – Better/deeper bullet penetration *used to shoot through walls
3 Dead Silence – Less noise when running or moving
4Iron Lungs – Hold breath longer when sniping
5Eavesdrop – Allows you to listen in on enemy chat
6Last Stand – You pull out your pistol for some last-second efforts before you die
7Martyrdom -A live grenade is dropped when killed.

8 Extreme Conditioning – sprint for longer distances.

RIDER32
16-10-2009, 01:39
5Eavesdrop – Allows you to listen in on enemy chat

Sta to nije da bolje cujes na daljinu? :(


Naravno da je MP nerealan. Nista nemoze biti realno kao RL. Malo je nerealniji od SPa ali to je zato sto se islo na igrivost. Sta mislis da bi igra uspjela da je realna=neigrivija.

Grim
16-10-2009, 08:19
pa nije sve potpuno tiho,cuju se koraci itekako samo su tisi.
Ne krivo, ti čuješ vrlo tihe korake, a nitko drugi ne čuje. To je u igri kao da trčiš sa jastucima na nogama, totalna glupost taj perk treba izbacit.

@MirogamemastaS- ima dosta nerealnih perkova, kao naprimjer Dead Silence (full šprint bez zvuka), Sleight of hand(reload M-249 SAW u 3 s), Double Tap(abnormalna brzina ispucivanja iz već abnormalno brze puške), Last Stand(iako ispališ sažer iz MP5 u lika on ostane živ te te ubije s gunom dok je na podu) itd. ali nažalost ima i podosta totalno nerealnih oružja, iz Desert Eaglea možeš ispalit cijeli sažer u 2s, što u bi RL rezultiralo lomljenjem lakta, isto tako imaš nerealna oružja poput M21, G3, Scorpion, P90, RPD,....

Uglavnom problem u CoD4 je to što je igra nije balansirana, a promod to sređuje. :D

Mirogamemasta
16-10-2009, 08:47
pa nije sve potpuno tiho,cuju se koraci itekako samo su tisi.
Ne krivo, ti čuješ vrlo tihe korake, a nitko drugi ne čuje. To je u igri kao da trčiš sa jastucima na nogama, totalna glupost taj perk treba izbacit.

@MirogamemastaS- ima dosta nerealnih perkova, kao naprimjer Dead Silence (full šprint bez zvuka), Sleight of hand(reload M-249 SAW u 3 s), Double Tap(abnormalna brzina ispucivanja iz već abnormalno brze puške), Last Stand(iako ispališ sažer iz MP5 u lika on ostane živ te te ubije s gunom dok je na podu) itd. ali nažalost ima i podosta totalno nerealnih oružja, iz Desert Eaglea možeš ispalit cijeli sažer u 2s, što u bi RL rezultiralo lomljenjem lakta, isto tako imaš nerealna oružja poput M21, G3, Scorpion, P90, RPD,....

Uglavnom problem u CoD4 je to što je igra nije balansirana, a promod to sređuje. :D
Dobro, znaci dead silence se mora definitivno izbaciti. Doube tap se koristi kod guna, to je brzi dvostruki hitac inace. Mogao bi se i na pusci isto primjeniti, ali na single fire, a ne na automatic. To je brze ispaljivanje dva metka, a ne cijelog saržera.
Deasert Eagle u 2s? Pa nema on automatic fire.
A promod onda nema uopce perkove?




5Eavesdrop – Allows you to listen in on enemy chat

Sta to nije da bolje cujes na daljinu? :(
Pojma nemam, ali ako mozes prisluskivati neprijatelja na chatu, onda ok - posto uređaji za prisluskivanje i ometanje neprijateljske veze postoje.

El Klinjo
16-10-2009, 10:35
A gledaj, nije igranje sa 3 oružja balans igre...
I glupo je forceanje off svih efekata(ne uključujući sjene).

Mogli su ostaviti to kao opciju a ne forceat off.


Ako promod u mw2 bude ispravio te 2 stvari, bit ću presretan :)


miro probaj zaskrolat sa deagleom pa ces vidit.

Grim
16-10-2009, 10:42
Nije istina da se igra s tri oružja, sve ovisi gdje igraš, hej mi smo na Balkanu, ovdje svi vole Ak47 i Ak74u s obzirom da su kulni, ali kada gledaš po drugim serverima koriste se M4, MP5, G36C, Uzi, M14,... sva oružja, sva su točno balansirana, iskreno ja radije igram sa MP5 nego sa AK74u na promodu a rusher sam.
I kako mislis forceanje off svih efekata, to ovisi o tome kako ti namjestis, kada stisnes B5 imaš opcije za namještavanje onoga što je promod isključio, a ostalo ovisi o cfgu koje koristis.

@Mirogamemasta -SP90 ima ekstremno visoku razinu pucanja, kada stavis double tap na to, ili pak na M-249 SAW, dobiješ totalno nerealno oružje, a Desert Eagle u RL moraš pucat polako jer mu je kalibar poveći i ima velik recoil, ovdje u CoD4 toga nema, ispuca cijeli sažer u 2-3 s bez beda, u RL bi ti tako ruku otkinuo xD, teško je to objasnit, ako imaš CoD4 odi na neki server i igraj malo s Deagleom pa ćeš vidjeti

El Klinjo
16-10-2009, 10:46
izbačeni su neki lighting efekti, nemožeš ih ni tamo namjestit, u odnosu na stock igru

Gledaj, na promodu 95% igrača igra sa jednim od ta tri oružja.
m4 je isto dobar na promodu, eventualno se i s njim često igra.

Grim
16-10-2009, 10:53
Sve ovisi o igraču, oružja su balansirana, a to što većina voli kalash i baby kalash je druga stvar. ^^

Constantine
16-10-2009, 10:56
izbačeni su neki lighting efekti, nemožeš ih ni tamo namjestit, u odnosu na stock igru

Gledaj, na promodu 95% igrača igra sa jednim od ta tri oružja.
m4 je isto dobar na promodu, eventualno se i s njim često igra.
wtf
znaci u promodu su disableani i graficki efekti,znaci cak je uklonjen i element osvijetljenja i apsolutno sve se svopdi na cisti run˛gun,prelose,sad imam jos jedan razlog da ne igram na takvim serverima.
@grim,zaboravio si spomenut marty koji je deset puta nerealniji nego dead silence,onda bomb squad također.
I da,meni se upravo to ne sviđa,sto je sve balansirano,bolje da nije balansirano,i da,nemoj svrstavat G3 u isti kos sa p90,skorpionom i slicnim pizdarijama,jesi ikad vidio neko njuba da igra sa g3,ja nisam,zato što im nije privlacno to sto nije automatic i zato sto nema random shootinga sa g3 kao sto ima sa nekim drugim oružjima.

Grim
16-10-2009, 11:05
izbačeni su neki lighting efekti, nemožeš ih ni tamo namjestit, u odnosu na stock igru

Gledaj, na promodu 95% igrača igra sa jednim od ta tri oružja.
m4 je isto dobar na promodu, eventualno se i s njim često igra.
wtf
znaci u promodu su disableani i graficki efekti,znaci cak je uklonjen i element osvijetljenja i apsolutno sve se svopdi na cisti run˛gun,prelose,sad imam jos jedan razlog da ne igram na takvim serverima.

Ne, ne i ne. Nije ništa disableano, sve se može namjestit kako ti želiš, i promod se ne vrti oko run, gun.
I da, G3 je kempersko oružje, jesam vidio njuba kako igra s njim, jesam, standardna klasa njubova:

Bomb Squad
UAV Jammer
Dead Silencer

G3 + Silencer

HC Pub serveri su živa katastrofa, kako se to vama sviđa neznam, ali to je shit od igre, spawnaju se svi i kempaju, likovi su u attack i skempaju se na spawnu, i onda ima rusher s P90 i Double Tap, pa jebemu sve nemožeš tako igrat. :(

Constantine
16-10-2009, 11:13
onda probaj igrat na dobrim pub serverima :/

Grim
16-10-2009, 11:17
Nema dobrih HC S&D pub servera, svi su smeće, a i HC mi je glup.

EDIT: Sada ste me ponovo nahajpali na CoD4, a jučer sam ga pobrisao, gaddemit. :D

Constantine
16-10-2009, 11:24
naravno da jesu,sto god ti kazes -.-

Mirogamemasta
16-10-2009, 11:27
@Mirogamemasta -SP90 ima ekstremno visoku razinu pucanja, kada stavis double tap na to, ili pak na M-249 SAW, dobiješ totalno nerealno oružje, a Desert Eagle u RL moraš pucat polako jer mu je kalibar poveći i ima velik recoil, ovdje u CoD4 toga nema, ispuca cijeli sažer u 2-3 s bez beda, u RL bi ti tako ruku otkinuo xD, teško je to objasnit, ako imaš CoD4 odi na neki server i igraj malo s Deagleom pa ćeš vidjeti


Ma bas sam vidio na youtube-u , frajer nema double tap vec ima quadruple tap. Bolestina nema sta.

El Klinjo
16-10-2009, 11:35
izbačeni su neki lighting efekti, nemožeš ih ni tamo namjestit, u odnosu na stock igru

Gledaj, na promodu 95% igrača igra sa jednim od ta tri oružja.
m4 je isto dobar na promodu, eventualno se i s njim često igra.
wtf
znaci u promodu su disableani i graficki efekti,znaci cak je uklonjen i element osvijetljenja i apsolutno sve se svopdi na cisti run˛gun,prelose,sad imam jos jedan razlog da ne igram na takvim serverima.

Ne, ne i ne. Nije ništa disableano, sve se može namjestit kako ti želiš, i promod se ne vrti oko run, gun.
I da, G3 je kempersko oružje, jesam vidio njuba kako igra s njim, jesam, standardna klasa njubova:

Bomb Squad
UAV Jammer
Dead Silencer

G3 + Silencer

HC Pub serveri su živa katastrofa, kako se to vama sviđa neznam, ali to je shit od igre, spawnaju se svi i kempaju, likovi su u attack i skempaju se na spawnu, i onda ima rusher s P90 i Double Tap, pa jebemu sve nemožeš tako igrat. :(


100% sam siguran da su shadows i dinamic lightning izgašeni, a za drugo neznam.
Odi na crossfire, snip kuća att.
Primijetiš kako se na promodu sve jasno vidi, dok u stock igri ne.

Istu situaciju imaš npr. gledajući iz hangara na vacantu van.

Grim
16-10-2009, 11:38
Ja mogu namjestit kako god želim, samo treba znati. :D

croat1gamer
16-10-2009, 14:28
Konsta, kako se jedeno rimuvanje lajtninga moze odnositi da je mod prokleti gun'n'run?


I jos nesto, svaki bolji igrac zna koristiti ona oruzja koja se rijetko koriste, najvise zbog toga jer treba vjezbati sa njima da se nauci koristiti ih, a ostalima se neda isto.
M60E4, M16 i Skorpion su odlicni primjeri za to.

M60 ima divovski piercing power i recoil je podosta nizak, ali vecini smeta flash od pucanja i nizak RPS, takoder izgleda kao da ima startup time.
U HC je zapostavljen jer sva lmg oruzja imaju identicnu stetu, pa ga ostali ne koriste u prednost RPD'a i M249 (kojeg isto dosta njih ne koristi), ali zato je prokleto koristan u normal modu.

M16 je drugi najprecizniji assault, puca rafal od 3 metka zaredom sa niskim recoilom, ali taj rafal onemogucava semi auto pucanje sto se prljavim kemperima ne svida (pa zato koriste G3), dok attack igracima smeta isti rafal jer nema full auto opciju.
Zvan je njubarskim oruzjem jer svi pocetnici moraju koristiti M16, so ocito smeta 1337 igracima koji bivaju ubijeni od istoga.
Odlican u HC i normal, ali ocito posto je prvo oruzje na listi, i time nekom bolesnom logikom lose, ga malo njih koristi.

Skorpion je prica za sebe, iako ima nizak dmg, malo municije, ali sam utjecaj na brzinu igraca je kao da se ima dodatni pistolj, odlicna preciznost, vrlo nizak recoil i visok RPS to jako dobro nadoknaduju.
U HC je bogovsko oruzje, mali utjecaj na brzinu i veliki RPS su odlicni za spec ops-like igrace, ujedino je jako tih, pa potreba za silencerom nije velika.
U normal nije bas najbolji, vecinom zbog niskog dmg i malo municije, ali dobar je uz overkill ako se zeli zadrzati brzina jer je utjecaj kao da imate pistolj.


Takoder, volio bih spomenuti RPG, koji, barem koliko vidim, je totalno zapostavljen perk, a kada netko nauci koristiti isti svi pocinju whinati kako je OP.

Ali ozbiljno ne razumijem, ako vam je nesto OP oruzje, zasto ga samo malo ljudi koristi, i to nikada njubare?

Constantine
16-10-2009, 15:31
neki l33t likovi nazivaju i RPG njubovskim oružjem s čime se potpuno ne slažem,kao što si reko,treba ga znat koristit i dosta je zabavan kad naucis
a ovo sto se tice lightninga bi objasnio ali neznam kako :(

Grim
16-10-2009, 18:32
RPG je fora oružje i ultra zabavno kada zašiljiš na HC-u u kemp spot pa svi počnu pizdit. :D
Ali da, iako mi je fora i ja mislim da je overpowered perk, vrlo lako je naučit igrat s njime, a na S&D ima preveliku razornu moć, i još ih ima dva.

Constantine
16-10-2009, 18:45
ja nikako nemogu skuzit kako ti mislis da je rpg overpowered,tebi je sve overpowered :/

Grim
16-10-2009, 18:47
Upravo tako, većina stvari je nebalansirana, to promod ispravlja. :D

El Klinjo
16-10-2009, 22:55
Upravo tako, većina stvari je nebalansirana, to promod ispravlja. :D

Na pomalo brutalan način :)

RIDER32
16-10-2009, 23:15
Deasert Eagle u 2s?
Ma kakve 2 sekunde? Svaki prosjecno sposoban igrac je sposoban 7 meteka iz njega ispaliti za manje od 1 sekunde. :D

RIDER32
19-10-2009, 00:40
Killhouse je low naspram Shipmenta kada se rokas sa 42 DMera :D :pray: :pray:
12.152.181.68:2304