PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koji vam opetovani propusti najvise smetaju?



Outmind
29-06-2006, 13:20
Dakle pitanje je jasno. Jeste li se ikad zatekli da igrate recimo diablo, dungeon siege ili titan quest demo, pozvoni vam telefon i ne stignete pauzirat. Kad se vratite na komp naravno character otegnuo papke... Pa mislim kaj nisu mogli neki passive aggressive mode stavit da kad te netko napada a ti stojis da se obranis. Ili recimo kad u nekom fpsu naprave defektni level design pa te ubiju jer nisi mogao strafeat jer ti kartonska kutija blokira put. Ako i vas pomalo živciraju glupe i lako otklonjive greške koje se ponavljaju iz nslova u naslov pišite o tome ovdje.

Frky
29-06-2006, 15:40
Meni najviše smeta pathfinding kod w3-a !

mravojed
29-06-2006, 16:05
Dakle pitanje je jasno. Jeste li se ikad zatekli da igrate recimo diablo, dungeon siege ili titan quest demo, pozvoni vam telefon i ne stignete pauzirat. Kad se vratite na komp naravno character otegnuo papke... Pa mislim kaj nisu mogli neki passive aggressive mode stavit da kad te netko napada a ti stojis da se obranis. Ili recimo kad u nekom fpsu naprave defektni level design pa te ubiju jer nisi mogao strafeat jer ti kartonska kutija blokira put. Ako i vas pomalo živciraju glupe i lako otklonjive greške koje se ponavljaju iz nslova u naslov pišite o tome ovdje.

šta ti je teško stisnut ESCAPE prije nego se odeš javit na telefon?

jedina stvar koja me užasno nervira je kad u strategijama ne možeš obuhvatiti sve jedinice na ekranu..to ima warcraft 3,armies of exigo i tona drugih strategija ali ove sam nedavno igrao pa me bodu u oči. ne razumijem zašto ljudi to rade,šta je to neki veliki tehnički problem?

da se nađem oči u oči s osobom koja je odgovorna za takav "feature" u nekoj igri opalio bi joj takvu zidarsku da joj lice utrne za cjeli život. :scared:

Daniel666
29-06-2006, 16:51
Mene najviše živcira u nfsu što su uz rub ceste poredane ravnine okomite sa cestom.

Da pojasnim: idem 100 na sat, lik me zgura :shock: na kraj ceste i naletim na dio nečijeg početka vrta(kao kut koji viri iz linije) i auto stane skroz.

Rektum_ajkula
29-06-2006, 17:19
jedina stvar koja me užasno nervira je kad u strategijama ne možeš obuhvatiti sve jedinice na ekranu..to ima warcraft 3,armies of exigo i tona drugih strategija ali ove sam nedavno igrao pa me bodu u oči. ne razumijem zašto ljudi to rade,šta je to neki veliki tehnički problem?



potpisujem, zato RA2 rastura!

gamer4life
29-06-2006, 19:27
Bugovi sa zvukom u GTA:SA ME JAKOOOOO :-x :-x :-x

Prince-Artas
29-06-2006, 20:45
bugovi u morrowindu i oblivionu. nekad i u warcraftu 3 (danas više ne nakon pustih patcheva)

[_[_[Sk8man]_]_]
29-06-2006, 22:53
Kod diabla me nerviralo sto ne mozes spasit.Misa sam zbog te gluposti razbio.

Rektum_ajkula
30-06-2006, 11:45
Sve spremaš na isti save kada prelaziš igru i onda slučajno kada umreš klikneš save umjesto load, jedan put mi se dogodilo.:? :? 8)

antrax5
30-06-2006, 11:49
kada igram igru sve je napeto i pređem neki teži dio onda na tastaturi slučajno stisnem ono sranje da mi se ugasi komp :-x :-x :-x

Rocchiro
30-06-2006, 13:08
u CoD-u znam zapeti za atom kutije :twisted:

Gaas
30-06-2006, 13:09
kada igram igru sve je napeto i pređem neki teži dio onda na tastaturi slučajno stisnem ono sranje da mi se ugasi komp :-x :-x :-x

sta je to propust u igri :D

Trima-gamer
30-06-2006, 13:12
dobro je rekao daniel666...najviše me živcira kad odjednom pojavi se nekakav kut nečijeg vrta i auto samo zapne za njega i stane :-x :-x :-x

Valtiel
30-06-2006, 14:02
PROKLETI QUICKSAVE!!!

Zasto uvijek ima samo jedan slot?

Furam ja neku igru, i stalno pucam quicksave... I jednom se desi da puknem bas prije nego sto cu poginuti. Nakon toga, svaki put kada quickload udarim, vrati me u smrt! Pa zasto nema bar 3 slota koja se naizmjenicno mijenjaju???? Jer mi je mrsko stalno na save ici, pogotovo ako je napeta igra pa to cinim svakih 5 sekundi. :-x :-x :-x

Gothmog
30-06-2006, 14:39
PROKLETI QUICKSAVE!!!

Zasto uvijek ima samo jedan slot?

Furam ja neku igru, i stalno pucam quicksave... I jednom se desi da puknem bas prije nego sto cu poginuti. Nakon toga, svaki put kada quickload udarim, vrati me u smrt! Pa zasto nema bar 3 slota koja se naizmjenicno mijenjaju???? Jer mi je mrsko stalno na save ici, pogotovo ako je napeta igra pa to cinim svakih 5 sekundi. :-x :-x :-x

slažem se sa tobom...recent event...toliko sam se zadubio u oblivion da sam samo pucao po quicksaveu...odjednom me izbaci,velim u sebi...ok,ok....just chill...
udjem u igru,continue...corrupted save game...pogledam zadnji normalni save,kad ono,od dana prije....WTF!!!!! AAARRRRGHHH!!!...i pras,tras...ode miš...poispadale mu iznutrice... novi je kupljen za simboličnih 46,90kn,u slučaju da se takvo nešto ponovi...

Prince-Artas
30-06-2006, 19:18
to meni nekad digne živce u tes4. btw znam jednu igru koja ima 2 mjesta za quick save Unreal 2

Stryder
30-06-2006, 20:12
corrupted save game u oblivionu....ošlo mi "samo" 10 sati igre :-x :-x :-x

Hadunn
30-06-2006, 20:59
Daleko najiritantnija pojava je zapinjanje za teksture. Posebno me to frustriralo u Morrowindu. Eskortiram je nekog lika do nekog grada kad odjednom on zapne za neki kantun kamena i trči na mjestu. Ajme šta to kvari doživljaj. Također mi se dogodilo da mi lik zapne u konopu mosta! E onda treba quickload a to je kojih sat-dva gubitka.

Na drugom mjestu je pathfinding u nekim strategijama. Ja pošaljem malo veću, ljepo organiziranu grupu negdje a oni se ko maniti razbježe na sve strane svijeta jer svak smeta svakome da dođe do tražene lokacije. O-KU-KU-LELE!

Na trećem mjestu je neobješnjivo trzanje igre. Sve radi savršeno kao odjednom igra počne trzat kao da imam 486-icu. Nije toliko učestalo i iritantno kao prva dva ali eto smeta.

Fencing_LORD
30-06-2006, 22:16
živcira me sve, ama baš sve što ste naveli! :-x :-x

TheJopa
03-07-2006, 21:16
Ja potpisujem 3 stvari:
NFS kad zapnen u 'kut nečijeg vrtla' ili u banderu na srid ceste ili ogradu šta dili dvi strane autoceste ili gredu šta drži most ili tunel a isto je na sri ceste ili čošak tunela.... I auto stane skroz. A takve prepreke su stalno po cesti a ja ni livo ni desno nego u njih. Ja san mislio da san jedini s tin problemon u NFS ;)
Ono s quicksaveon... Remember Desperados, točno tim ričima "baš prije nego šta ću poginit"
Kad nemožeš uvatit sve jedinice na ekranu jer je grupa ograničena na npr. 20 jedinica. Tukci glupi, jeli mogu napravit da mogu označit cilu vojsku i tako je micat po karti, a onda još dodatno grupirat npr. konjicu, strjelce... za borbu

Rektum_ajkula
03-07-2006, 21:30
PROKLETI QUICKSAVE!!!

Zasto uvijek ima samo jedan slot?

Furam ja neku igru, i stalno pucam quicksave... I jednom se desi da puknem bas prije nego sto cu poginuti. Nakon toga, svaki put kada quickload udarim, vrati me u smrt! Pa zasto nema bar 3 slota koja se naizmjenicno mijenjaju???? Jer mi je mrsko stalno na save ici, pogotovo ako je napeta igra pa to cinim svakih 5 sekundi. :-x :-x :-x


CoD, arghhhh

reiki_
03-07-2006, 21:45
1. da , da pathfinding u war3 tj. Doti
2. zadnji nfs
3. Boris Mirkovic