PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warcraft piše scenarist filma Spašavanja vojnika Ryana



IgGy
13-10-2009, 23:32
Film Warcraft, koji je pod budnim okom Blizzarda, te pod režiserskom palicom Sama Raimija, odgovornog za odličnu Spiderman trilogiju dobio je i scenarista, navodno Roberta Rodata, koji je pisao scenarij za Spielbergov Spašavanje vojnika Ryana.

Pri obraćanju javnosti, režiser Warcrafta Sam Raimi izrekao je tako neke nove informacije o filmu, objavivši kako je rad na scenariju tek započeo, te kako žele doista ostati privrženi igri; Hordi i Alijansi, te mitologiji koja objedinjuje igru. Raimi je osim toga rekao kako će Robert Rodat kreirati originalnu priču koja umnogome podsjeća na World of Warcraft.

Sve u svemu, Robert Rodat je poznat po radu na scenarijima za filmove Spašavanje vojnika Ryana i Patriot, koji su mu najistaknutiji angažmani.

flander
14-10-2009, 11:40
originalnu priču koja umnogome podsjeća na World of Warcraft.


ništa bez WoWa :D

Tegla Ajvara
15-10-2009, 22:10
nadam se da ce i u warcraftu biti scena dan d :pray: :pray: :pray:

flander
15-10-2009, 22:14
da sikrcavanje u Bornea tundra

Mirogamemasta
18-10-2009, 13:19
Warcraft je u dobrim rukama. Ne ocekujem da ce pomesti sve filmove i da ce biti najbolji film godine, vec ocekujem dobar film sa pricom koja je dostojna warcraft serijala.

Anarion.Umarth
18-10-2009, 13:26
To bi ipak bio film godine (ako bude dostojan w priče).

Chuky
18-10-2009, 13:53
Warcraft ima potencijala da postane novi LOTR ali nekako sam siguran da neće tako ispasti. Samo neka naprave film dostojan Warcraft priče i ja zadovoljan.

Mirogamemasta
18-10-2009, 14:16
Ako ga pogleda 11 milijuna igraca koji igraju WoW, onda ce itekako biti film godine. :D

Deadwalker
18-10-2009, 14:17
Ako ga pogleda 11 milijuna igraca koji igraju WoW, onda ce itekako biti film godine. :D

Jednostavna racunica :)