PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igre koje ste upravo završili



Raz
12-10-2009, 10:45
Pošto postoji topic za igre koje se trenutno igraju pa mislim da nebi bilo loše imat jedan ovakav. Tema je postojala, no bila je lockana zbog sličnosti sa temom naših recenzija.

Napominjem: ovo nijeStema za pisat recenzije, već će se ovdje napisat igra koju smo završili i dati malo završnih dojmova o njoj.

Zadnje što sam prošao je bio...

- F.E.A.R. - Vrlo dobra igra, iznenadni "buu!" trenutci su neprocjenjivi. Nakon nekog vremena postane malo monotono, ali ok. 8.5/10

- Mini Ninjas - Jako simpatičan platformer, možda i najbolji koji sam imao odigrat poslije Psychonautsa. 8.8/10

- Zombie Shooter 2 - Vrlo nalik Alien Shooteru. Izometričan pogled, horde zombija, mnogo pljuca i hektolitri krvi... može. 7.5/10

Shaka
12-10-2009, 10:50
fora tema

evo ovako

Resident Evil 5- jako dobra igra sa prekrasnom grafikom i pricom,malo iritirajuce komande ali kad se naviken ne smeta toliko,sakakao preporuka :thumbs2: 9/10

Darkest of Days - jako me razocarala igra,od grafike do gamplaya je sve nekako li-la,dobra ideja lose izvedeno 4.5/10

Operation Flashpoint Dragon Rising - sta rec o ovoj igri,tesko pronaci prave rijesi i superlative,presao sa prijateljima u Co-op i najezio sam se od realnosti i predivne grafike 10/10

Aral
12-10-2009, 11:08
Samo batmana, sve ostale igre su mi napola zavrsene tek :( E da, i Zombie Shooter 2.

Madskull
12-10-2009, 11:32
Tales of Monkey Island: Lair of the Leviathan - nije loša, vjerovatno najbolja epizoda do sad.. lijepi visualni detalji 7.1/10
Call of Juarez: Bound in blood - isto tako može proći kao iznad prosječna igra.. jedina mana je dužina koja je razočaravajuća 8/10
Dracula: Origin - napeta avantura sa prosječnim dizajnom ali predobrom pričom 6.9/10
Prototype - odlična igra sa dobrom pričom, gameplayom i grafikom.. jedina mana: previše je lagana 8.5/10

Grim
12-10-2009, 11:42
Evo što sam prošao u zadnje vrijeme:

- Red Faction GuerillaS- užasno zabavna na početku zbog uništavanja apsolutno svega, ali postaje monotona nakon 2 h igre 6,5/10
- Resident Evil 5S- odlična igra, jedna od boljih ove godine, prešao sam ju više puta za redom, savršenstvo 9,5/10
- Batman: Arkham AsylumS- još jedna odlična igra, najbolja igra po strip junaku koju sam igrao, odlično optimizirana i zabavna 9/10
- RisenS- solidan RPG koji me je dosta zabavio svojom zaraznošću 7/10
- Operation Flashpoint 2:Dragon RisingS- arkadna simulacija rata, iako mi je singleplayer vrlo kratak, bio je dosta zanimljiv, iako možda malo previše akcijski nabijen, multiplayer mi je saksaoS8/10

Sgt. Bull
12-10-2009, 11:49
Evo u posljednjih 5-6 mjeseci. Sad mi ništa ne pada na um osim ovoga...
Call of Juarez: Bound in Blood S- Jedna od rijetkih igara da je u ovom settingu, ktome još i valja čemu. 8/10
Tom Clancy's H.A.W.X S- Igra koja svojom pričom i radnjom mnogo više nudi nego što to radi sam gameplay. Nakon par sati igre sve se svodi na manje-više isti fazon no vrijedi je odigrati do kraja, priče radi ako ništa. 7/10
PrototypeS- Ukratko rečeno - loše. Na početku zanimljivo, kasnije prelagano, prekratko i definitivno monotono unatoč pokušajima da se razradi igra sa raznoraznim upgrejdovima. 5/10
Brothers in Arms: Hell's HighwayS- Prošlogodišnje izdanje koje me je jednostavno ostavilo bez teksta svojom genijalnošću. 9/10

Arbiter of Change
12-10-2009, 12:08
Zakleo bi se da je već bila tema... nema veze.

- Batman: Arkham AsylumS- vjerojatno najbolja strip igra koju sam igrao, ali jako dobra na vlastitim nogama i među konkurencijom
- Dawn of War 2S- konačno je završio nakon ne znam koliko mjeseci i nisam ostao razočaran, unatoč pomalo repetativnoj kampanji
- GothicSi Gothic 2S- obje sam prošao kao predigru za Risen, obje su mi još među najomiljenijim RPG-ovima "srednje generacije"

Horny Devil
12-10-2009, 12:29
Odigrao Batman-a. Definitivno jedna od najboljih igara o stripovskim superherojima. Trebala bi pokupiti neku nagradu za najbolji miks zanrova - platformer, tuca, stealth... sve funkcionira jako dobro. Po mom misljenju ocjena je 89%.

Windwalker
12-10-2009, 14:18
Iako sam zadnje igre prošao prije mjesec i pol, evo ih:

-The Witcher EES- prošao ga drugi put, jednako dobar kao i prvi. Pravo RPG savršenstvo: 10/10
-Fallout 3+DLC-i - zapravo sam glavnu igru prešao davno, a sada samo DLC-e. Kad se sve zbroji, dajem Falloutu 3: 9.5/10 (ima mana, ali meni je zakon)

Rang€r
12-10-2009, 20:57
hmm... zadnje što sam prešo, vjerojatno witcher:ee prije par mjeseci, 2. cjeli put, i dalje owna, 10/10

thonchek
13-10-2009, 16:59
zadnje sam prešao kampanju za w3:TFT :) ..sad cu dns mozda proc i RE5..na zadnjoj misiji sam..

icecoldkilla
13-10-2009, 16:59
Batman Arkham Asylum - odlicna igra, lijepo napravljena, osto sam bez rijeci 9.5/10
Call of Duty 4 - opet sam ga preso iz dosade sto nemam sta igrat, ali takodjer odlicna igra 8.5/10

Xero
13-10-2009, 20:37
Risen - Hoću bit Don Estaban kad narastem.

amirix
14-10-2009, 18:15
Solitaire - napokon 8)

Raz
17-10-2009, 00:44
Drawn: The Painted TowerS- Indie avantura koja nije previše teška tako da će je i casual igrači bez problema odigrat. Odličan voice acting naratora, ugodna grafika, prekrasna glazbena podloga i sam koncept ulaženja u slike su me držale prikovanog za stolac sve dok je nisam prošao. Nije blizu najboljim avanturama, ali me stvarno pošteno zabavila, a kraj je završava sa cliffhangerom, tako da se sad čeka nastavak. ^^ 7.5/10

crnisokol
17-10-2009, 07:47
Call of Juarez: Bound In Blood - jedinstvena igra western settinga, prekrasne grafike i dobre priče; malo prekratka (7,9)
Fallout 3 + Anchorage & Pitt - dobra atmosfera, sviđa mi se i sustav borbe, dobra grafika, mogli su napraviti bolje animacije likova i najveća zamjerka je da je igra puno prelaka (8,3)
FEAR: Origin - solidna pucačina, nije revolucionarna kao prvi fear ali čist ok (7,3)
X-Men Origins: Wolverine - solidna tabačina, postaje repetitivna nakon nekog vremena (7,2)

Kostolomac
17-10-2009, 11:26
Secret of Monkey Island SES- jako zabavna avantura, i remake dostojan originala. Guybrush je legenda. Za sve ljubitelje avantura koji ju još nisu odigrali, ova igra je obavezno štivo :D 10/10

Gothmog
17-10-2009, 12:40
TrineS --- Igra za prste polizat....cista desetka!
Toplo je preporucam svakome tko voli platformere...pa cak i onima koji ih ne vole :)

Sgt. Bull
21-10-2009, 01:27
Call Of Duty: World At War - Banzaiiii!! :D 9/10 Fenomenalna igra, samo kratka, manje od 8-9 sati, ali ipak igra vrijedna prelaska, barem jednom.

Raz
16-11-2009, 20:17
Call of Duty - Modern Warfare

- kratkoća i već previše puta prežvakan sistem same igre
+ sve ostalo

9/10

Praetorian
16-11-2009, 20:35
Call of Duty Modern Warfare 2
Sp je predobar.

Kostolomac
16-11-2009, 20:36
Dragon AgeS- što reći nego ozbiljan konkurent za Game of the Year, barem što se mene tiče :D
9.5/10

D.O.M.I.
16-11-2009, 21:22
COD MW2 , sve pohvale, minus kratkoća i dosta već viđenih stvari ;)

Horny Devil
16-11-2009, 21:26
Dovrsio danas Dragon Age: Origins. Igra je jako dobra, ali sam ocekivao vise quest-ova, a manje borbe. Koljaze ima dovoljno za posramiti prosjecni hack&slash. Recimo 8.9/10.

crnisokol
16-11-2009, 21:42
Drakensang - vrlo dobar rpg sa solidnom pričom, jedina prava zamjerka ide na to što većina dijaloga nema snimljen govor..sve ostalo je vrlo solidno... 7,2/10

Chuky
17-11-2009, 11:38
Trine - 8/10
Lijep i zanimljiv platformer sa odlično implementiranom nVidia fizikom, šteta što je prekratka i što nema više RPG elemenata.

GDra
19-11-2009, 14:52
Call of Duty Modern Warfare 2

Fantastičan SP, par nevjerojatnih trenutaka, Spec Ops super (btw dajte pošaljite steam da igramo) i jako dobar MP sa nekim novim forama. Grafika je dobra, zvuk isto, a oružja su predobro napravljena (MP5k FTW). Ako volite CoD serijal ili FPS-ove obavezno kupite.

baldrick_
20-11-2009, 14:54
Secret of Monkey Island SES- jako zabavna avantura, i remake dostojan originala. Guybrush je legenda. Za sve ljubitelje avantura koji ju još nisu odigrali, ova igra je obavezno štivo :D 10/10
razmišljao sam, i zaključio da je ta igra imala humor prikladan svom dobu, a i prilagođen tekstu ... da, smešna je, ali prenapuhana kad se uporedi sa avanturama koje su izašle nekoliko godina kasnije ... značajna je izuzetno za svoje doba, ali gledajući opštu kvalitetu i nije nešto neviđeno dobro ... mada jeste dobra. epizode 3 i 4 novog serijala su mi bolje.

W3DR4N
20-11-2009, 15:33
Call of Duty Modern Warfare 2

Fantastičan SP, par nevjerojatnih trenutaka, Spec Ops super (btw dajte pošaljite steam da igramo) i jako dobar MP sa nekim novim forama. Grafika je dobra, zvuk isto, a oružja su predobro napravljena (MP5k FTW). Ako volite CoD serijal ili FPS-ove obavezno kupite.

Već je o tome bila riječ. Ako se želite igrati s nekim, pridružite se PC Play grupi http://steamcommunity.com/groups/pcplay
Tamo, samo napravite invite u igru.