PDA

Pogledaj cijelu verziju : P R O B L E M ! ! ! ! !



KingTomy
25-12-2005, 10:27
Ovako, ne znam gdje da ovu temu stavim pa sam stavio u gaming općenito,
Problem is:U nekim igrama mi miš titra, vidim ga, ne vidim a to posebno živcira.Ali samo u nekim igrama kao: zoo tycoon 2,aoe3 a to posebno živcira kada se igra u biti igra s mišem!!!!Nekad ga čak ni ne vidim , jel zna neko u čemu je problem i kako bi to mogao popraviti???

T.N.T.
25-12-2005, 10:35
to se meni dogodilo u nekim igrama, a kad sam stavio CD u CD-rom sve je bilo ok....

KingTomy
25-12-2005, 12:39
Nije pomoglo, još uvijek je tako :o

v4MP1r3
25-12-2005, 12:53
meni se to desavalo s Simsima, mislim, stavil sam CD i proradilo, tako radilo na nekoliko puta, onda se ponovilo, e pa onda vise nisam znao sto je problem... Uglavnom onda sam mjenjao graficku (bilo je to jos na starom kompu, stavljal TNT 2 model 64, da da TAKO davno) i sve je to nestalo... Za sdada sumnjam da je bio problem u hardveru, mozda u prasini pa malo otvori kuciste i ispuhaj se, ili prodaj defragmentirati komp... probja ono sto tgines, trebalo bi proraditi

goGAMERo
25-12-2005, 13:03
Ak ti je mis prikopcan u USB port, prikljuci ga u PS/2 port! Ja sam taj problem imao u Blitzkriegu, i to sam uradio i instalirao najn driver za miš, al brale u mene je MX 518! 8)

Dux
26-12-2005, 13:57
Ovako, ne znam gdje da ovu temu stavim pa sam stavio u gaming općenito,
Problem is:U nekim igrama mi miš titra, vidim ga, ne vidim a to posebno živcira.Ali samo u nekim igrama kao: zoo tycoon 2,aoe3 a to posebno živcira kada se igra u biti igra s mišem!!!!Nekad ga čak ni ne vidim , jel zna neko u čemu je problem i kako bi to mogao popraviti???

MOŽDA ti mogu pomoći, bar je tako bilo kod mene...
evo ti nekoliko koraka pa ih prati:
1. desni klik na desktop pa properties
2. odi onda na settings pa stisneš dolje "advance"
3.kada ti se pokaže novi prozorčić stisneš na "troubleshoot"
4. ako slider kod "hardware acceleration" nije pomaknut skroz na "full" onda ga POMAKNI!

KingTomy
27-12-2005, 21:18
PROBLEM riješen zahvaljujući..................................... .
.................................................. ..............................
.................................................. .............................

DUXU!!!!!!S:pray: :pray: :pray:

Dux
27-12-2005, 22:54
:D :wink:
kaj znam, pomoci cu!

goGAMERo
28-12-2005, 16:15
8)

Kimi
28-12-2005, 19:23
Evo vidim da si ti dobio brz i pravi odgovor na svoj problem pa bih i ja tu stavio svoj i zamolio ljude za pomoć.

Ovak instalirao si ja CSI i pokrenuo igru. Otišo prvo na tutorial da se upoznam s igrom i nije tak neš loša ak voliš avanture i ak ti je serija super. I tako nakon završenog tutoriala bacim se na igru. Ko u svakoj avanturu prvo me dočeka bla bla bla bla bla i onda me upute ne golf igralište gdje se nalazi crime scene i tu sad neka CSIovica me uvodi u slučaj i tu me izbaci iz igre i vrati u win s porukom:
MACROMEDIA PROJECTOR HAS ENCOUNTERD A PROBLEM AND NEEDS TO CLOSE....

I šta bi sad to značilo? Šta mi je činiti da igra proradi?

Dux
28-12-2005, 21:48
oh! opet ja! nemam pojima ali probaj instalirati

NAJNOVIJI "FLASH od MACROMEDIE"
i "SHOCKWAVE"

zato jer je ta igra rađena u tim programima kao...a sad ne znam jel bude pomoglo

Kimi
31-12-2005, 17:26
I da zaboravih napisat da skužih u čem je fora. Nije u macromedii. Ima duboko u options u igri neke dodatne postavke za 3D gdje su bila 3 ponuđena među kojima je jedan bio default stavljen na opengl il tak neš pa ja prebacih na directx i sve normalno proradi.

Igra je ok al ak si bio fan serije onda ti je ful prelagana i na najtežim postavkama jer znaš kaj moraš radit.

Kimi
31-12-2005, 17:30
budući da vam CSI nije bio bliski pa niste znali kak bi mi pomogli evo jedan problem sa gta:SA. Igram igru možda nekih pola sata ili sat (nikak ne mogu pratit vrijeme dok sam na kompu) i svaki put mi se tak nakon tog nekog vremena pojavi onaj plavi ekran sa onim bijelim il žutim slovima da ga moram restartat bla bla bla. Nije to na istom mjestu nek onak bezveze svaki put negdje drugdje. O čem se sad tu radi? Ak trebate više inf samo pitajte

RageR
31-12-2005, 18:18
E ovo može baš bit BILO ŠTA
Jel to samo u GTA?

Kimi
31-12-2005, 18:24
je samo u gta! :(

ghostgamer
31-12-2005, 22:06
Meni se to znalo događat u bilo kojoj igrici kad sam imao instaliran yojstick i kad sam deinstalirao softver nije mi se vise pojavljivalo,iako ja mislim da je to bila puka sreća jer sam imao lose drivere za doticni.Predlozio bih ti da defragmentas drive,ali stvarno bi bilo sto moglo uzrokovat taj problem cak i neki komad hardvera.

Prince-Artas
01-01-2006, 01:50
budući da vam CSI nije bio bliski pa niste znali kak bi mi pomogli evo jedan problem sa gta:SA. Igram igru možda nekih pola sata ili sat (nikak ne mogu pratit vrijeme dok sam na kompu) i svaki put mi se tak nakon tog nekog vremena pojavi onaj plavi ekran sa onim bijelim il žutim slovima da ga moram restartat bla bla bla. Nije to na istom mjestu nek onak bezveze svaki put negdje drugdje. O čem se sad tu radi? Ak trebate više inf samo pitajte

Jesi stavio nove drajvere za grafu

v4MP1r3
01-01-2006, 02:40
budući da vam CSI nije bio bliski pa niste znali kak bi mi pomogli evo jedan problem sa gta:SA. Igram igru možda nekih pola sata ili sat (nikak ne mogu pratit vrijeme dok sam na kompu) i svaki put mi se tak nakon tog nekog vremena pojavi onaj plavi ekran sa onim bijelim il žutim slovima da ga moram restartat bla bla bla. Nije to na istom mjestu nek onak bezveze svaki put negdje drugdje. O čem se sad tu radi? Ak trebate više inf samo pitajte

Jesi stavio nove drajvere za grafu

jeah vecinom driveri pomazu... meni se znalo desavati kick, ili restart, 50% sam rijesio u driverima a onih drugih je u 50% kaj se tice napona, to ce biti teze ://

Kimi
01-01-2006, 11:53
A komp mi 3 mjeseca star. Pa kolko često moram stavljat te nove drivere? Mislim da nije u naponu jer mi frend slagao komp i stavljao nutra sve kaj valja i kaj je dobro. Pa ak baš trebam nove drivere uputite me. Imam GF 6600GT

v4MP1r3
01-01-2006, 13:29
A komp mi 3 mjeseca star. Pa kolko često moram stavljat te nove drivere? Mislim da nije u naponu jer mi frend slagao komp i stavljao nutra sve kaj valja i kaj je dobro. Pa ak baš trebam nove drivere uputite me. Imam GF 6600GT

driveri bi se trebali stavljati svaki mjesec, tj svaki novi update ://

dFixxx3r
02-01-2006, 10:10
to fakat može biti mnogo stvari

pretpostavljam da je u softweu stvar ako je samo u GTA
btw kad si zadnji puta reinstalirao win?

Robertus
02-01-2006, 10:23
uzmi štakora za rep (kabel), dobro ga zavrti i slipi ga u zid!!! pa metni novog!

e da, i ne zaboravi kasnije taj postupak opisati u rubrici ''pepeljarom u gimpa''!!! 8)

dFixxx3r
02-01-2006, 10:30
Robertus zakaj se zajebavaš u ovakvom topicu di pomažemo čovijeku?

Ne dokazuješ se pametnim baš.

Očekujem od admina da poduzme neke mjere

Robertus
02-01-2006, 11:14
ajde dFixxxer mete šta si se uživija! Chill out, pa samo se zafrkavan, koji ti je vrag? Kakve mjere?
nemoj bit ljut. evo te častin pivon!!! :friends:

Kimi
02-01-2006, 11:54
to fakat može biti mnogo stvari

pretpostavljam da je u softweu stvar ako je samo u GTA
btw kad si zadnji puta reinstalirao win?

ak ti to meni - pa komp je star 3mj znači prije 3 mj :)

eRw!n
11-01-2006, 00:11
kongtomy riješenje ti je UZMI SJEKIRU U RUKU I NANISANI PARCOVA;
ELIMINIRAJ GA ,kupi novi,ako je stvar tvojeg vida kupi si naocale!!!!!

miro u sutonu tihom
11-01-2006, 00:45
To što sti se pojavilo je BSOD,i trebao mi možda reinstalirati windowse(jel ti hoće sve normalno raditi osim te igrice),ako hoće možda bi trebao očistiti kompjuter od nekog malicioznog softvera,i sličnih gluposti (preporučam ewido security suite,odličan program,koji ej bio na DVD-u pcplay-a).stvarno najbolji program svoje struke!Is kidaj redovno update s neta!!