PDA

Pogledaj cijelu verziju : Statistički Podaci - Što Brže



C
09-10-2009, 13:52
Dakle, trebao bi tablice i papirologiju, šta bilo, ali najvažnije su tablice, i da nisu u postocima...za prodaju računalnih djelova (PC Shop-ovi). I podaci u tablici ne smiju biti stariji od 5 godina.

Znači npr. može biti tablica po mjesecima ili godinama (ne starije od 5 godina), i npr. da ima informacije u npr. količini prodane robe ili u količini zarade, mjesečno, godišnje i sl., te ne smije biti izražena u postocima. Jedan banalan primjer bi bio, npr. tablica za sve ukupne trgovine hardware-a, u 2007. godini su ih prodali 12 564, u 2008. godini su ih prodali 13 621, ili novčani prihod u cijeloj Hrvatskoj od svih trgovina koje prodaju hardware su u 2007. godini zaradili 102 852 KN, a u 2008. godini 96 256 KN.
Bez veze sam bubao brojeve...

Znači kakve bilo podatke, samo da nisu u postocima (%), već u konačnim brojevima, i po mogućnosti da su točni, što bi značilo da su sa neke službene stranice, i da ih nije netko izmišljao, modificirao, ili da je grupa ljudi koji nisu namjenjeni za izradu tih tablica odlučila svojevoljno provesti neko istraživenje i napraviti vlastite tablice koje u konačnici nisu baš sigurne, i sl.

To bi mi trebalo što prije. Hvala svakome na pomoći u naprijed.
Ovu temu smatrajte aktivnom od sada, pa sljedećih 5 dana, dakle, može se reći da je hitno.

Maloki
10-10-2009, 00:37
A sam ne bi potražio podatke i napravio tablice?

C
10-10-2009, 01:06
Tražio sam. Dobio sam dodatne i pomoćne linkove, ali pošto je to malo na par tisuća studenata, ne znam šta ću, a izmisliti (tablice) ne mogu.