PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lady GaGa



Stranica : 1 2 3 [4]

Interceptor
13-09-2010, 23:44
Lady Gaga je napisala na Twitter-u "Ljub0m0rnE dUsHe m0gU dA mI PUshE. :p"

CrazySmurf
14-09-2010, 05:46
Znate primjetio sam iz svog iskustva d apop (i cajke ali eto ovo je o popu) utječe na pamet ljudi. Kao najbolji primjer uzimam cure iz mog razreda. Slušaju gagu i biebera a jedna od njih nezna ni di je london (tražila ga je u južnoj americi)

Maloki
14-09-2010, 07:33
Nisam znao da je dobra melodija osnova za kvalitetnu glazbu. Mislim, dobro je to ali ako se ne može plesati uz to onda je to OGROMNO GOVNO, zar ne? Daj molim te.
Nisi mi jasan.


@Wedran - Znam da si uvijek obratnog mišljenja od većine foruma, al zanemarimo sad to.
Kraljica ju je pozvala, ma krasno. Jeli kraljica vrhovno mjerilo ukusa svih jadnih, nevažnih ljudi?
Nije.
A jesi li ti vrhovno mjerilo ukusa svih ljudi, važnih ili nevažnih?


Znate primjetio sam iz svog iskustva d apop (i cajke ali eto ovo je o popu) utječe na pamet ljudi. Kao najbolji primjer uzimam cure iz mog razreda. Slušaju gagu i biebera a jedna od njih nezna ni di je london (tražila ga je u južnoj americi)
Da, baš je tako, pogodio si pravu srž problema! :thumbs2:

SharpDressedChevap
14-09-2010, 09:52
Netko je već rekao da njene pjesme imaju dobru melodiju i to je bilo navedeno kao razlog zašto je ona kvalitetna. Htio sam reći da većina ljudi misli pod "melodijom" da je to nešto pogodno za ples. A to nije mjerilo kvalitete, znači neka random pjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?


Šta se tiče ovog drugog,
glupo pitanje. Ja ne odlučujem. Ni kraljica. Ni ti. Nitko.
ALI mi gledamo stvari ovdje objektivno, jel.
Znači, stavimo sa strane naš osobni glazbeni ukus i objektivno popričajmo o Gagi. Ona je navodno pop, jel? Okej. Mogu poslušat dobar pop. Majkl Džekson i to mi se prije sviđalo a i sad mi je totalno decentno. Idemo poslušat njenu glazbu. I tu failamo.

Ne kužim, STVARNO ne kužim kako i zašto je njena glazba kvalitetna. Bolje pjesme ja napišem i kad uopće nemam inspiracije, a neću se hvalit, ajmo reć da su moje pjesme grozne ali brate bolje su od njenih. Vedrana kužim, on je uvijek obrnuto od normalnog ali vas ostale ne. Kakva konkurencija, istina nema ju, zato jer su svi novi "pop" glazbenici isti, neoriginalni i nemaštoviti, dosadni i jednolični...

GaGa je jednostavno još jedna glazbenica koja privlači pozornost debilanom i tačka.

Aerial
14-09-2010, 10:58
Netko je već rekao da njene pjesme imaju dobru melodiju i to je bilo navedeno kao razlog zašto je ona kvalitetna. Htio sam reći da većina ljudi misli pod "melodijom" da je to nešto pogodno za ples. A to nije mjerilo kvalitete, znači neka random pjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?

Zato jer Iron Maiden svira pop glazbu? oh wait...


Šta se tiče ovog drugog,
glupo pitanje. Ja ne odlučujem. Ni kraljica. Ni ti. Nitko.
ALI mi gledamo stvari ovdje objektivno, jel.
Znači, stavimo sa strane naš osobni glazbeni ukus i objektivno Spopričajmo o Gagi. Ona je navodno pop, jel? Okej. Mogu poslušat dobar pop. Majkl Džekson i to mi se prije sviđaloSa i sad mi je totalno decentno. Idemo poslušat njenu glazbu. I tu failamo.
Ne kužim, STVARNO ne kužim kako i zašto je njena glazba kvalitetna. Bolje pjesme ja napišem i kad uopće nemam inspiracije, a neću se hvalit, ajmo reć da su moje pjesme grozne ali brate bolje su od njenih. Vedrana kužim, on je uvijek obrnuto od normalnog ali vas ostale ne.

Toliko o objektivnosti? :)


Kakva konkurencija, istina nema ju, zato jer su svi novi "pop" glazbenici isti, neoriginalni i nemaštoviti, dosadni i jednolični...

There's your problem..
Predrasuda :)

SharpDressedChevap
14-09-2010, 11:16
Nije uopće važno, melodija NE označava kvalitetu, niti je jedan od razloga.
Melodiju može svaki žanr imat pa nije ni važno sviraju li pop ili indijski black metal.

A sad si bezveze izvadio iz konteksta moje riječi. Rekao sam da mi se prije sviđalo - što ukazuje na to da sam čak i slušao - ali da mi je i dalje decentna glazba. Znači, OBJEKTIVNO je. Nisam pristran što se tiče toga i to je u redu.

"Failamo" - šta tu ne valja?
"ja" - Vidiš, nije da ja favoriziram svoje pjesme ili išta slično ali sam pristupio njenoj glazbi hladne glave, bez predrasuda i svega sličnog, i onda sam poslije shvatio da je to govno.

Nema tu predrasuda već je tako, molim te ajde malo razmisli.

Aerial
14-09-2010, 11:54
Ajd, zašto je onda Iron Maiden odličan? :roll:

SharpDressedChevap
14-09-2010, 11:57
Tko je, molim te lijepog pametnog, sad rekao da su oni odlični?

Systematic Reverse
14-09-2010, 11:59
znam da ja nisam =o

Aerial
14-09-2010, 12:01
Tko je, molim te lijepog pametnog, sad rekao da su oni odlični?

Aha, sorry, onda bilo koji kul bend kojeg ti slušaš? :)

SharpDressedChevap
14-09-2010, 12:07
Tko mjeri taj kulnes faktor? Tko kaže da su bendovi koje slušam odlični? Kvalitetni za mene jesu (Iron Maiden) ali da su odlični, tj. bez mane nisu... ali su daleko bolji od Gage po glazbi, ponašanju (ne prozore se uokolo), zreli su i imaju fantastičan odnos s fanovima na koncertima (iako to nije presudno za kvalitetu kao što rekoh) itd.


Ali recimo, The Rolling Stones, The Beatles, Led Zeppelin, Van Halen... ne možeš reć da nisu kvalitetni.

Chupacabra
14-09-2010, 13:23
zaboravio si black sabbath :(

cham3leon
14-09-2010, 13:34
Najznačajniji glazbenik s početka tisućljeća? Mislim da će se i za 20-30 godina pričati o njenom jakom utjecaju na modernu glazbu.

http://www.surreal-reality.com/Images/funny/look_sir_trolls.jpg

MILF hunter
14-09-2010, 14:07
Bonnie Tyler ju jede za doručak 8)

Systematic Reverse
14-09-2010, 14:08
Najznačajniji glazbenik s početka tisućljeća? Mislim da će se i za 20-30 godina pričati o njenom jakom utjecaju na modernu glazbu.

http://www.surreal-reality.com/Images/funny/look_sir_trolls.jpg

lol nisam ni vidio gornju izjavu..

sigurno se bude za 20-30 godina pricalo o gagi.. yy..

u popu je sve prolazno.

nebudu pricali ni o britney spears za 20-30 godina (vec su odavno i prestali).

MILF hunter
14-09-2010, 14:17
Ima i u popu besmrtnih klasika, ali ne smatram da je Gaga u mogućnosti napraviti tako nešto. Ja se više ni ne sjećam imena one njezine pjesme koja ju je proslavila, a znam da se svako malo puštala na radiju, pa i na tv-u.

The Great Duck
14-09-2010, 14:52
Poker face?

Vidiš,ja mislim upravo suprotno.Mislim da je Gaga definitivno sposobna i talentirana glazbenica,za razliku od Britney,Biebera i sličnih,ali ovo što radi radi zbog para.Čak moram priznati da mi Poker face i Alejandro i nisu tako loši,mislim da bi se od Poker face-a dala napraviti prilično dobra thrash metal obrada.

Tako da mislim da nas Gaga neće baš tako skoro napustiti.

zaboravio si black sabbath :(
Nije ih zaboravio,jednostavno postoji previše dobrih bendova da bi ih se navelo i 1 %.

Rang€r
14-09-2010, 14:58
mislim da ima pun kurac metal obrada pokerfejsa i sve su loše(bar one koje sam ja čuo) :/

Chupacabra
14-09-2010, 15:01
i kinda like lady gaga
Nije poker face nego poke her face.

Also, son, i am dissapoint.

Forengner
14-09-2010, 15:05
Mother of mercy!
http://i.unratedperez.com/wp-content/uploads/2010/06/ladygagadoll__oPt.jpg

MILF hunter
14-09-2010, 15:13
Poker face?.

Da.

Ne znam, jednostavno ju ne doživljavam. Recimo, I need a hero i Total eclipse of the heart su mi i dalje space shuttle za bilo koju pjesmu od Gage, a Bonnie Tyler mi je i ugodna za oči za razliku od spomenute/tog.

Aerial
14-09-2010, 16:19
po ponašanju (ne prozore se uokolo)


zaboravio si black sabbath :(

:roll: :roll: :roll:

Duke of Earl
14-09-2010, 16:29
Čak moram priznati da mi Poker face i Alejandro i nisu tako loši.

Don't call my name
Don't call my name
Alejandro
I'm not your babe
I'm not your babe
Fernando

Aerial
14-09-2010, 16:45
Da, znamo stihove, što s time?

Systematic Reverse
14-09-2010, 16:46
[quote="The Great Duck":3c1bnqfz]
Čak moram priznati da mi Poker face i Alejandro i nisu tako loši.

Don't call my name
Don't call my name
Alejandro
I'm not your babe
I'm not your babe
Fernando
[/quote:3c1bnqfz]

roflMAO.

Duke of Earl
14-09-2010, 17:14
Da, znamo stihove, što s time?
Fascinantno su glupi, na razini 11-godišnjeg djeteta, a s obzirom da su tekstovi nerazdvojiviSdio pjesme i estetike cijelog glazbenog dijela, ono preko čega se prenosi neka poruka, ideja ili mišljenje, glazba s tekstovima na ovakvoj razini je nekvalitetan šund. To više nema nikakve veze s ukusima, osobnim mišljenjima, objašnjenima tipa "joj, pa to ti je samo "zabavna" i plesna glazba, ko tu sluša tekst" (LOL), već je to jednostavno stvar zdravog razuma i kritičkog razmišljanja na valjda najosnovnijoj razini.

CrazySmurf
14-09-2010, 18:01
I napokon je netko shvatio zašto sam otvorio ovu temu

Aerial
14-09-2010, 18:17
Fascinantno su glupi, na razini 11-godišnjeg djeteta, a s obzirom da su tekstovi nerazdvojiviSdio pjesme i estetike cijelog glazbenog dijela, ono preko čega se prenosi neka poruka, ideja ili mišljenje, glazba s tekstovima na ovakvoj razini je nekvalitetan šund. To više nema nikakve veze s ukusima, osobnim mišljenjima, objašnjenima tipa "joj, pa to ti je samo "zabavna" i plesna glazba, ko tu sluša tekst" (LOL), već je to jednostavno stvar zdravog razuma i kritičkog razmišljanja na valjda najosnovnijoj razini.

Ti ćeš se jako razočarati u životu :D

Stvar JEST u tome da je to prokleta pop-dance glazba i da ljude boli frigani krumpir za stihove.
Ako hoću 10 strofa o kojima moram razmisliti što znači onda ću ići slušati nekakav tamo SOAD, Flamese, Maidene, whatever the fuck tickles my pickle.

Ako hoću non-šalantni pjesmuljak sigurno neću očekivati od njega da me potakne na razmišljanje o implikacijama kolektivne svijesti u suvremenom kvantnom pristupu svemiru.

Reći da njen zabavni stil nije opravdanje plitkim stihovima GaGe je isto što i reći da dubokoumni stihovi nisu opravdanje potpunom odsustvu intuitivne živosti u pjesmama Toola.

It doesn't fucking cut it.

Sonic_Moronic
14-09-2010, 18:54
[quote="Duke of Earl":2o9n81qq]
Stvar JEST u tome da je to prokleta pop-dance glazba i da ljude boli frigani krumpir za stihove.
[/quote:2o9n81qq]

Pa super, ako ih stvarno ne zanima tekst, odlično za njih, ALI ONDA TO NEMOŽEMO NAZVATI KVALITETNIM DJELOM BILOKAKVOG ZNAČAJA :(

Pobogu, slušam i ja glazbu sa nevjerojatno glupim i bedastim tekstovima, no dovoditi je na bilokakve tronove je apsolutno besmisleno. Mogu ja sad naći trilijune pjesama koje su ljudima keči, po čemu je bolji Alejandro, ako ima bedaste lirike, i definitivno nije ništa novo ponudio na instrumentalnom području? :(

MILF hunter
14-09-2010, 18:58
Ima nešto u ovom što Duke veli, mada i Aerial dobro zbori, ovo boldano. Nije sve za svakog i za svaku priliku.
Ima i pun kurac do boli jednostavnih i plitkih filmova koje upravo radi toga i gledaš, tako je valda i s mjuzom. Nešto je tu da te zamisli, nešto je tu da te rastereti, nešto je da te nabrije i tako to...

Jednostavnost ne mora značiti nešto loše.

Aerial
14-09-2010, 19:03
Pa super, ako ih stvarno ne zanima tekst, odlično za njih, ALI ONDA TO NEMOŽEMO NAZVATI KVALITETNIM DJELOM BILOKAKVOG ZNAČAJA :(

Pobogu, slušam i ja glazbu sa nevjerojatno glupim i bedastim tekstovima, no dovoditi je na bilokakve tronove je apsolutno besmisleno. Mogu ja sad naći trilijune pjesama koje su ljudima keči, po čemu je bolji Alejandro, ako ima bedaste lirike, i definitivno nije ništa novo ponudio na instrumentalnom području? :(

Mislim, nemoj me krivo shvatiti, ne kažem ja da je GaGa najveći umjetnik u zadnjih 50 godina ili neš tako :D
Ne kažem ni da su joj pjesme savršene, nego jednostavno to da cura zna svoj posao i da je dobra u tome što radi.

Ima hrpa primjera iz glazbe u kojoj su pjesme apsurdnih tekstova postale kultni hitovi, pa nikome ništa.
Evo upravo mi je sad na playlisti "Walk Like an Egyptian" od Banglesa, pjesma bez ikakve semantičke vrijednosti (osim toga da se autoru čini da ljudi hodaju ukočeno po ulici?) koja je još od 1986. i dalje kultni hit.

SharpDressedChevap
14-09-2010, 20:08
po ponašanju (ne prozore se uokolo)


zaboravio si black sabbath :(

:roll: :roll: :roll:

Ajde molim te prestani vadit kontekst iz mojih postova na krivi način - jer ja nisam napisao black sabbath, nego Chupacabra. A ionako BS-ovci nisu hodali uokolo sa sirovim mesom i bržolama častili druge na nagradama.

Evo Sonic je sve rekao, bedasti tekstovi. Dodaj tu i iritantnu dance-melodiju, glupavo ponašanje, promocija sebe kao nekakvog hodajućeg krepalog vuka i imaš nekvalitetnu glazbenicu koju sluša određena publika kojoj glazba uglavnom ništa ne znači osobno već samo moraju bit trendy (čast izuzecima).

Aerial
14-09-2010, 20:18
Pa Čupakabri je i bilo namjenjeno :P

SharpDressedChevap
14-09-2010, 20:21
Okej, sori onda.

bezimeni
14-09-2010, 20:25
Skoju sluša određena publika kojoj glazba uglavnom ništa ne znači osobno već samo moraju bit trendy (čast izuzecima).

Gaga definitivno nije za profesionalne slušaoce . Ja sam ponosni amater vulgaris :P .

Mirko L
14-09-2010, 21:01
Ne želim se mješat u ovu raspravu, ali znam jednu žensku koja kaže da sluša samo muziku u kojoj joj se sviđa tekst, da joj je to najvažnije, a Bad Romance joj je zakon pjesma i plače na nju.

Maloki
14-09-2010, 21:10
A to nije mjerilo kvalitete, znači neka random pjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?
Mejdeni nemaju melodije?
Rofl.
Kužiš e.
Rofl.

Aerial
14-09-2010, 21:12
Dobro, mislio je čovjek na plesne melodije, ne općenito.. nije da se komadi razbacaju po klubovima na "Afraid to Shoot Strangers" :D

SharpDressedChevap
14-09-2010, 21:17
A to nije mjerilo kvalitete, znači neka random pjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?
Mejdeni nemaju melodije?
Rofl.
Kužiš e.
Rofl.

RandomSpjesme... nije im baš SVAKA melodična.

Ali recimo na Drifter bi se moglo plesat :D

Rang€r
14-09-2010, 21:17
umm. mi imamo profesora u srednjoj koji uči plesat valcer il tak neki kurac na pjesme mejdena, tolko o tome.

a argument plesnih melodija je isti ko da ja sad kažem da gaga saka jer na njene pjesme nemoš hedbengat, kužiš smisao?

P.S. odnosilo se na aralov post

SharpDressedChevap
14-09-2010, 21:23
Opet moram isto pisat... nije im SVAKA pjesma melodična, bilo bi ludo da jest, al hebiga. Sad još kad bih mogao nać takvu (a znam da je ima) stavio bih je ovdje, al kad je istina da imaju stvarno melodične i kvalitetne pjesme.


Šta se hedbenganja tiče, današnjoj publici koja sluša glazbu poput Gage je važna melodija tj. onaj catchy dio na koji se pleše. Nećeš hedbengat na Beatlese.

Rang€r
15-09-2010, 18:10
pročitaj mi post

Sonic_Moronic
15-09-2010, 18:11
Hedbenganje je u svakom slučaju gluplje od plesanja.

SharpDressedChevap
15-09-2010, 19:08
Točno tako, zato se i ne hedbenga na muziku u klubovima (osim ako si zašao u neki žešći black metal klub gdje svi growlaju i hedbengaju :roll: )

Rang€r
15-09-2010, 19:36
jebo vas kurac, smisao je bio u tome da argument "mejdenisabatikurci sakaju jer se na njihove pjesme nemože plesat" glup ko "na gaga saka jer se na njene pjesme nemože hedbengat"

SharpDressedChevap
15-09-2010, 19:50
Nitko nije rekao da mejdeni saksaju, molim te.

Rang€r
15-09-2010, 19:52
A to nije mjerilo kvalitete, znači neka random pjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?

tvoj odgovor na arala nesječam se više o čemu se pravo radilo, ja sam samo istaknuo kako je to glupav argument.

SharpDressedChevap
15-09-2010, 19:58
Ma nisam rekao da Mejdeni saksaju zbog toga Isuse Kriste kralju nebeski nego je to bilo u stilu "Oni saksaju jer nemaju melodije, a gaga rula jer ima?!?", hebote obožavam mejdene :)

Rang€r
15-09-2010, 20:35
you missed the point again :>

SharpDressedChevap
15-09-2010, 20:36
Objasni mi molim te, možda sam glup al hoću znat.

Lord Ragnarok
16-09-2010, 11:11
Objasni mi molim te, možda sam glup al hoću znat.

tu je znaci problem

Aerial
16-09-2010, 11:25
arala

:toilet:

TeraBajt
16-09-2010, 22:53
Opet moram isto pisat... nije im SVAKA pjesma melodična, bilo bi ludo da jest, al hebiga. Sad još kad bih mogao nać takvu (a znam da je ima) stavio bih je ovdje, al kad je istina da imaju stvarno melodične i kvalitetne pjesme.


Šta se hedbenganja tiče, današnjoj publici koja sluša glazbu poput Gage je važna melodija tj. onaj catchy dio na koji se pleše. Nećeš hedbengat na Beatlese.

svaka im je pjesma melodicna posto svaka sadrzi melodiju jer je zbog toga i pjesma.
i to sto kazes da se na mejdene ne moze plesat. wtf, bar opcenito metalci/pankeri/rokeri/watever & co. nisu izmislili najvise modernih plesnih trikova (mosh pitovi, benganje, pogo...). Mozes mi sad rec omg to nije ples to je divljastvo al bome ne izlaze suhih pazuha iz takovih vrsta plesa, i iskreno to vidim kao vrstu izrazavanja, sto ples zapravo u sustini i je.

SharpDressedChevap
16-09-2010, 22:59
Sve to stoji, ali ajde ti dokaži nekom prosječnom fanu Gage i slične glazbe da je to ples.
U tome je kvaka. Pričamo sad sa Gagine strane što se toga tiče. Nećeš vidjet takvo što na njihovim koncertima... jer se zna kako se pleše na iritantnu techno/r'n'b mjuzu... :(


I BTW. Neka prosječna death metal pjesma i nema neke posebne melodije jer je većina toga šredanje i to (i growlanje, jel :) ) pa je i dalje pjesma.

TeraBajt
16-09-2010, 23:07
melodija je skup tonova koji cine slusljivu cijelinu ugodnu uhu. sad, shredanje mi nije bas ugodno uhu ali svejedno je melodija, nekome pase, nekome ne. isto je i sa lejdi gagom jerbo se svi slazemo da je ta muzika jebeno retardirana a opet kad rokne na radiju alejandro slijedecih 3 dana mi se vrti u glavi. i ne osjecam se krivo niti pogano niti glupo. to je muzika. necu ju upalit doma na wmpu, necu pjevati uz nju kad ju cujem ali mi svejedno nece biti krivo sto znam tu pjesmu i sto uzivam kad ju cujem usput. spalite me, al meni se alejandro u klubovima x puta vise svidja od tik toka il takvih govna. lejdi gaga mozda je usrana pozerica al zna znanje.

Aerial
17-09-2010, 09:11
Whoa, jel to netko Ke$hu spomenuo?

Mirko L
17-09-2010, 09:46
i to sto kazes da se na mejdene ne moze plesat. wtf, bar opcenito metalci/pankeri/rokeri/watever & co. nisu izmislili najviseSmodernihSplesnihStrikova (mosh pitovi, benganje, pogo...)

Oprosti, ali ovo je prvi put u životu da vidim četiri riječi zaredom da su doslovno jedna dvaput smješnija od prethodne.

Aerial
17-09-2010, 12:56
dude :D

http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images01/105/l_e29c344fa01eb670d6cb2688874642de.gif

Maloki
17-09-2010, 13:14
Sve to stoji, ali ajde ti dokaži nekom prosječnom fanu Gage i slične glazbe da je to ples.
U tome je kvaka. Pričamo sad sa Gagine strane što se toga tiče. Nećeš vidjet takvo što na njihovim koncertima... jer se zna kako se pleše na iritantnu techno/r'n'b mjuzu... :(
Rofl, "pričamo s gagine strane".
Rofl.


SBTW. Neka prosječna death metal pjesma i nema neke posebne melodije jer je većina toga šredanje i to (i growlanje, jel :) ) pa je i dalje pjesma.
Stari, molim te nemoj lupati gluposti.
Ali stvarno.
Rofl.

Sonic_Moronic
17-09-2010, 15:35
I BTW. Neka prosječna death metal pjesma i nema neke posebne melodije jer je većina toga šredanje i to (i growlanje, jel :) ) pa je i dalje pjesma.

Evo ga opet. Never gets old. http://www.horrorhr.com/tamnica/images/smilies/facepalm-1.gif

Vidiš, meni je sobno death metal melodičniji nego recimo heavy, ali ti i tako baš ne kontaš što je melodija pa nećemo o tome. :(

SharpDressedChevap
17-09-2010, 18:50
Čekaj, kako može nešto kao ovo:

hJme5uubkyQ&translated=1

biti melodičnije od ovog:

TaJRuPAAiKg&translated=1

?

Mislim, nemojte me krivo shvatit, ne mislim ja da je death metal deračina, nego u nedostatku boljeg izraza... nije uopće onako izraženo, neznam kako da kažem. Nije da slušam tolko death metala da znam, ali poslušao sam nekoliko bendova i nije to melodičnije od heavya, tu se ne mogu složit.

Možda sam ja ipak samo naišao na krive bendove, ako ti znaš neki melodični bend takve vrste onda daj link.


@Maloki Ajde molim te pogledaj ime teme, it says Lady GaGa. Okej. Ja sam rekao nekolicinu postova prije da se fanovima glazbe kao što je Lady Gaga (tu uključujemo komercijalu i one koji slušaju muziku samo iz đira) Mejdeni neće sviđat jer nemaju melodiju kao Gaga, a to je ono iritantno catchy što te tjera da upamtiš svaku strofu dovjeka (što i opravdava onaj debilni tekst) i nisam NIGDJE rekao da Mejdeni nemaju melodije niti sam to mislio. I nisi zanimljiv s tim roflanjem.

MILF hunter
17-09-2010, 18:58
k0tNTV1JpmE

SharpDressedChevap
17-09-2010, 19:06
Ajde to i nije loše, mallo repetitivno al nema veze.
Ali opet, nemojmo sudit sve na jednom bendu.

MILF hunter
17-09-2010, 19:14
Qd4q0Xx-u1Y

Ima ih dosta, bez brige :)

SharpDressedChevap
17-09-2010, 19:18
Ovo rula :pray:
Mada sam primjetio da su većinom sami instrumentali, no dobro.

I nemojte shvatit da sam ja to generalizirao, može bit uber bendova al ruku na srce, prosječna death metal pjesma nije nešto najmelodičnije na svijetu. Ostali podžanrovi metala su mnogo melodičniji, ovaj death metal je onako više "mračniji".

MILF hunter
17-09-2010, 19:23
Pa istina da je death u pravilu žešći i grublji nego ostali pravci u glazbi općenito, ali dosta toga je i u sluhu pojedinca; meni je npr. death više keči nego bilo koji heavy, power ili prog, jednostavno mi lakše ulazi u uho... 95% ljudi će vjerojatno tvrditi suprotno. :)

Heavy mi je dosadan i previše "uskogrudan", ne razvija se i nema preveć eksperimentiranja. Ali nije tema...

Feanor
17-09-2010, 19:41
Uglavnom, Lady Gaga može biti novi Bog glazbe, može biti novi Isus koji ce umrijet na krizu za grijehe svih nas, može radit trostruki salto unazad i dočekat se na trepavice, ali ona ce i dalje biti samo jedan najobičniji ''attention whore'', i uvijek ce postojati hrpa bendova ili ljudi koji su primjeceni i cijenjeni i nikad zaboravljeni od strane svoje publike zato što stvaraju dobru glazbu i glazbu koja nešto znači nekom pojedincu, a Gagina glazba može služit jedino za đipanje na mjestu dok se pokušavaš namjestit u kul pozu sa svojim malim heinekenom u nekom disku di nečuješ svoje misli, a kamoli nekog drugog, a i netrebaš čut jer se sigurno ne izgovara ništa pametno.

Gaga je dobra za đipat i to joj je svrha, ali dali je nečija svrha slušat i cijenit tu glazbu, I think not, Gaga nikad nece imat dobre i dubokumne lyricse i glazbenu kompleksnost u kojoj ja(uf kako sam si egoističan i pametan) eto uživam, a ako se nekome sviđaju 3 paterna na basu i 2 akorda na klaviru nek uziva u Gagi....

SharpDressedChevap
17-09-2010, 19:45
:bravo:

Slažem se totalno.

Sonic_Moronic
17-09-2010, 19:45
:thumbs2:

U nedostatku ideja, postam što upravo slušam, nisam dugo~

cQUKfjKc0hY

>_>

Aerial
17-09-2010, 20:12
Jedina stvar koja me smeta kod Jefferson Airplanea je što je Marty Balin ikad pomislio da bi bio adekvatniji front vokal od Grace Slick ^^

Sonic_Moronic
17-09-2010, 20:14
Heh, istina ^^

Žena ima jednostavno outwordly glas.

The Great Duck
18-09-2010, 14:48
mislim da ima pun prozor metal obrada pokerfejsa i sve su loše(bar one koje sam ja čuo) :/

Slažem se,vjerojatno je to jer su većinan eke metalcore pizdarije.S druge strane,nešto Slayer-ovsko bi prilično dobro zvučalo...


[quote="The Great Duck":4sapl4aw]Poker face?.

Da.

Ne znam, jednostavno ju ne doživljavam. Recimo, I need a hero i Total eclipse of the heart su mi i dalje space shuttle za bilo koju pjesmu od Gage, a Bonnie Tyler mi je i ugodna za oči za razliku od spomenute/tog.[/quote:4sapl4aw]

S ovim se mogu složiti.Gaga i ostatak današnje pop scene su prilično bezvezni u usporedbi s Bonnie Tyler,Laurom Brannigan i ostalim pop-om iz 80-ih i ranije.


[quote="Aerial_51":4sapl4aw]Da, znamo stihove, što s time?
Fascinantno su glupi, na razini 11-godišnjeg djeteta, a s obzirom da su tekstovi nerazdvojiviSdio pjesme i estetike cijelog glazbenog dijela, ono preko čega se prenosi neka poruka, ideja ili mišljenje, glazba s tekstovima na ovakvoj razini je nekvalitetan šund. To više nema nikakve veze s ukusima, osobnim mišljenjima, objašnjenima tipa "joj, pa to ti je samo "zabavna" i plesna glazba, ko tu sluša tekst" (LOL), već je to jednostavno stvar zdravog razuma i kritičkog razmišljanja na valjda najosnovnijoj razini.[/quote:4sapl4aw]


Nisam nikakav stručnjak za glazbu,ali meni tekstovi nikad nisu bili važni,uglavnom ni ne pamtim tekstove pjesama na stranim jezicima.I ono,i bendovi kao AC/DC,Deep Purple,Judas Priest,Van Halen,Beatlesi,Stonesi,The Who,Slayer,Mercyful Fate,Venom ,WASP,Death itd. imali dosta tekstova koji baš i nisu vrhunac pjesništva,ali su radili dobru glazbu (naravno,dosta njih je imalo i dosta pametnih tekstova).

Uz to,najkvalitetnija glazba je nerijetko instrumentalna i nema teksta...

Maloki
19-09-2010, 19:05
@Maloki Ajde molim te pogledaj ime teme, it says Lady GaGa. Okej. Ja sam rekao nekolicinu postova prije da se fanovima glazbe kao što je Lady Gaga (tu uključujemo komercijalu i one koji slušaju muziku samo iz đira) Mejdeni neće sviđat jer nemaju melodiju kao Gaga, a to je ono iritantno catchy što te tjera da upamtiš svaku strofu dovjeka (što i opravdava onaj debilni tekst) i nisam NIGDJE rekao da Mejdeni nemaju melodije niti sam to mislio. I nisi zanimljiv s tim roflanjem.
Prvo, kako možeš znati što će se fanovima Gage svidjeti a što neće?
Drugo, gdje sam te ja sada napao da si rekao da Mejdeni nemaju melodiju?
To je bilo pred par stranica još i zbilja si rekao da nemaju melodiju.
Što si točno mislio ja ne mogu znati, ne čitam misli, ali znam što si napisao i što se moglo shvatiti iz toga.

SharpDressedChevap
19-09-2010, 19:49
Netko je već rekao da njene pjesme imaju dobru melodiju i to je bilo navedeno kao razlog zašto je ona kvalitetna. Htio sam reći da većina ljudi misli pod "melodijom" da je to nešto pogodno za ples. A to nije mjerilo kvalitete, Sznači neka random pjesma Sod Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?


Šta se tiče ovog drugog,
glupo pitanje. Ja ne odlučujem. Ni kraljica. Ni ti. Nitko.
ALI mi gledamo stvari ovdje objektivno, jel.
Znači, stavimo sa strane naš osobni glazbeni ukus i objektivno popričajmo o Gagi. Ona je navodno pop, jel? Okej. Mogu poslušat dobar pop. Majkl Džekson i to mi se prije sviđalo a i sad mi je totalno decentno. Idemo poslušat njenu glazbu. I tu failamo.

Ne kužim, STVARNO ne kužim kako i zašto je njena glazba kvalitetna. Bolje pjesme ja napišem i kad uopće nemam inspiracije, a neću se hvalit, ajmo reć da su moje pjesme grozne ali brate bolje su od njenih. Vedrana kužim, on je uvijek obrnuto od normalnog ali vas ostale ne. Kakva konkurencija, istina nema ju, zato jer su svi novi "pop" glazbenici isti, neoriginalni i nemaštoviti, dosadni i jednolični...

GaGa je jednostavno još jedna glazbenica koja privlači pozornost debilanom i tačka.

Ajde molim te čitaj šta pišem.
Znam što im se neće svidjeti jer su gotovo uvijek obratni (kao nekakvi klonovi Vedrana, ajmo zamislit to) i neće uopće obraćat pozornost na nešto drugo osim komercijale i sličnih glazbenih uradaka koji se rade samo zbog love. Sad tu malo generaliziram, ali vjerujem da sam u pravu.

Prokleta RANDOM pjesma od Mejdena, hebote, RANDOM pjesma. NE sve. I pod tim mislim da NIJE onako keči i iritantno pamtljivo, da ju forsaju sve radio-stanice. Iron Maiden - The Clansman recimo, u usporedbi s Bad Romance od Žbljage je nebo i zemlja. Ispričavam se ako sam malo nerazumljivo napisao ali hebote objasnim sto puta i opet me za isto hvatate.

Zaključak: Maideni su kvalitetni, GaGa nije. Oboje objektivno gledano.

Electromaster
19-09-2010, 19:52
/cut/cut
... Svađaš se sam sa sobom? :o

SharpDressedChevap
19-09-2010, 19:52
Ma Malokiju sam govorio :D

hansi
19-09-2010, 20:03
lošiji si od mene

Maloki
19-09-2010, 20:15
Random znači "bilo koja", a ne " samo neka".

Sznači bilo kojaSpjesma od Iron Maidena ne valja jer nema neku melodiju, tj. nije pogodna za ples?
Eto, tako.


Ajde molim te čitaj šta pišem.
Trebao bi ti sam čitati što pišeš.


Znam što im se neće svidjeti jer su gotovo uvijek obratni (kao nekakvi klonovi Vedrana, ajmo zamislit to) i neće uopće obraćat pozornost na nešto drugo osim komercijale i sličnih glazbenih uradaka koji se rade samo zbog love. Sad tu malo generaliziram, ali vjerujem da sam u pravu.
Loše vjeruješ, ali to je zato jer imaš 14 godina pa si tek otkrio tu "alternativu" i djeliš ljude na negativce koji slušaju Gagu i sve što je popularno i na pozitivce koji slušaju metal, punk i ostalu "alternativnu" glazbu.


Zaključak: Imam 14 godina i idem u osnovnu školu te sam odrastao i mogu u potpunosti razlučiti što je kvalitetno, a što nije te sam skroz objektivan što se tiče glazbe i svega.

Mirko L
19-09-2010, 20:23
Zaključak: Maideni su kvalitetni, GaGa nije. Oboje objektivno gledano.
Heh.
Tako svi govore za drugačiju muziku.
I isto su objektivni.

SharpDressedChevap
19-09-2010, 21:06
@Maloki
Nisam tek otkrio "alternativnu" glazbu... otac me je preobratio na rock valjda dok sam još na sisi bio :) Al ne, stvarno, slušao sam od svoje 4 godine (najdalje čega se sjećam) pretežito stari rock i pop. To je bilo dobro. Led Zeppelin, Van Halen, Dire Straits, ZZ Top (najdraži bend koji sam pokupio od starog), Whitesnake itd itd. a ne ovo novo.

Pobogu nema veze što sam četrnaestogodišnjak. Odavno se već zna da nije dob mjerilo pameti. To što si stariji pa imaš više životnog iskustva, to je dobro. Ali to nema veze sa muzikom. Ja sam preslušao ponešto od skoro pa svakog žanra glazbe (ako izuzmeš žblj podžanrove i mješavine nečeg stotog), mene je živo sve interesiralo kad sam bio malo mlađi a i sad je tako.
Kad sam počeo aktivno slušati glazbu (znači tamo negdje oko 4 razreda) sam se furao na rap. Pisao rap pjesme na (u to vrijeme) užasnom engleskom, ponašao se ko gangster i sve to :)
Poslije toga je bila mala pauza gdje sam odjebo 50 Centa i gangster ekipu i počeo slušat Eminema koji je tada kao bio ozbiljniji. tu sam već se malo uozbiljio i uz njega sam slušao malu količinu techna (Bounc3, Scooter) i bilo mi je ok.
Onda je počelo to s cajkama, potrošio sam 20 kn da skinem pjesmu od Seke Aleksić na mob, preslušao je jednom i nikad više. Bio sam budala, a jebiga.
E onda, jednog beveznog dana naiđem na flash igru zvanu Super Crazy Guitar Maniac Deluxe 3, i pazi sad, to je bila nekakva imitacija Guitar Heroa s - rock mjuzom. (BTW: valja napomenuti da sam uvijek slušao stare pop stvari, kroz sva razdoblja)

Kako sam se tad zalijepio za to nemrem vjerovat, rock nisam do tog dana slušao ima nekih 7 godina i sad ovo. Sjećam se prve pjesme koja me privukla u rock (iako nije baš nešto dobro), Blacktop Manhattan - Hollywise :pray:

I onda sam počeo to aktivnije slušati. Malo sam tu zastranio jer sam počeo slušati Green Day ali i dalje tvrdim da su im stare stvari jako dobre, tad sam počeo pisat malo ozbiljnije pjesme, usavršio engleski itd. Malo kasnije je tu bio i punk (Ramonesi, The Clash)

E sad, na nekim temama na nekim forumima ljudi spominjaše metal i sve to. Mene čudilo što je to, valjda nešto kao rock kako sam tad vidio po slikama (kožne jakne, bla bla :) ) i odlučih poslušati Hammerfall.

E tu je počelo. Hammerfall kao metal bend nije uopće nešto bogovski ali je i dalje metal. Meni je to tada bilo prezakon i onda mi je netko preporučio Iron Maiden. Mislim da ne trebam dalje pisati. :pray:


Malo sam se bezveze raspisao ali sam ti morao nekako predočiti da nisam baš pao s Marsa. Išlo je sve od rapa do metala. Ta glazba je vezana sa mnom emocionalno, promjenila mišljenja o nečemu, pomogla u savladavanju nečeg, učinila me sretnijim, bolje bih se osjećao slušajući ju.
Hebemu, većina njih je skladala iz užitka, radi želje da podijele poruku sa svijetom kroz stihove, da oraspolože ljude. Danas toga ima jako malo, svi rade iz svoje koristi, radi novca. Kažu da je Eminem komercijala. Danas bih se mogao složiti. ali prije, pjesme su mu imale dušu, i danas je imaju... sjećam se 8 Mile soundtracka, to sam si puštao u sobi kod bake par dana nakon što je djed umro. Kako mi je Lose Yourself pjesma tada bila nešto prejako, to je neopisivo. (nije da ja sad tu pokojnog djeda iznosim kao obranu, ne)

A kad to usporediš sa Gagom, to nije to. Pitaj koga god hoćeš, nitko nije emocionalno vezan uz Alejandra jer mu je pomogao u teškim životnim situacijama. Ne, GaGa nije takva glazbenica, ona ide na šok sistem i ne piše samo zato jer to voli, nego da bude papilova. Ja sam Maidene tu naveo zato jer oni imaju dušu, i da im je pjesma sranje veliko oni će uvijek poštovat mišljenje fanova, sviraju s užitkom, na koncertima pružaju slušne orgazme fanovima... trude se. Vole svoju glazbu i vole fanove. GaGa možda voli svoju glazbu, ali ne svira radi onog "višeg" osjećaja, nego isključivo zbog love. Sad ćeš ti shvatit ovo kao izdrkavanje mog života i glazbe, nema veze, samo sam napisao zašto ja smatram tu glazbu kvalitetnom.


P.S Sve što si mi rekao sad, recimo da se osoba od nekih 30 godina slaže u potpunosti sa mnom i imamo iste argumente, što bi mu onda rekao? Da ima tek 30 godina i da ne može raspoznati kvalitetno od nekvalitetnog? Don't think so.

SharpDressedChevap
19-09-2010, 21:13
Za ljubav Boga, molim te prestani :(

Maloki
19-09-2010, 23:20
P.S Sve što si mi rekao sad, recimo da se osoba od nekih 30 godina slaže u potpunosti sa mnom i imamo iste argumente, što bi mu onda rekao? Da ima tek 30 godina i da ne može raspoznati kvalitetno od nekvalitetnog? Don't think so.
Rekao bi mu da je zapeo u stadiju tinejđera.

croat1gamer
19-09-2010, 23:30
Ako bi se mene pitalo, obojica ste u pravu.

W3DR4N
19-09-2010, 23:31
GaGa ima i pjesmu Speechless, a ne samo Bad Romance i Pokerface. Stoga, zna kako se pišu snažniji tekstovi i prodire duboko do publike.

Paran0a
20-09-2010, 08:36
A svi znamo da to publika zeli.:P

Niko Bellic
20-09-2010, 13:39
Rep je najbolja mjuza uz klasiku. Od rokerica mi se isto uglavnom sviđaju solaže tipa ona u "November Rain" i "Nothing Else Matters". Najbolje profitiraju oni koji iz glazbene slastičarnice proberu njima najfinije slatkiše. Nije me sram poslušati "Lepi grome moj", ali bilo bi me sram da si nešto branim kao što neki ljudi rade. Također, istaknuo bih i da su soundtrack kompilacije većinom pune odlične glazbe. E da, Jasmin Stavros i Siniša Vuco aka General Vasilije Mitu spadaju u nešto najbolje u svemiru.

Slušao bi ja i Lady GaGu, ali mi je neugledna tj. suviše nezgodna...

CrazySmurf
20-09-2010, 14:30
Ne kažem da je gaga dobra ali ti sudiš glazbu po izgledu izvođaća?

Niko Bellic
20-09-2010, 15:30
Ako je izvođač ženska persona onda je odgovor potvrdan. Naravno, ako je ta ženska persona svjesna svoje konjske nosine i drži ju doma skroz mi je svejedno. Znaš kak veliju pri nami v Jajcu - daleke od očiju, daleke od sarca - i kaj nam pak moreju...

cham3leon
20-09-2010, 16:20
Ja potpuno odustajem od klasičnog oblika slušanja glazbe po albumima. Nadam se da će se u budućnosti ti ljudi malo opametit pa davat muziku za besplatan download jednu po jednu. Oni koji valjaju, dakako, ove lejdi gage i druge attention kurve se neće nikada odreći svog profita.
Kad sam čuo jednu krasnu staru pjesmu U2-a, još iz doba kad su bili mladi i imali onaj prepoznatljivi zvuk, odlučio sam nabaviti cijeli album. Na kraju ispada da je album grozan, i samo jedna pjesma na albumu valja. Nažalost je većina albuma zapravo jedna awesome pjesma kao hit singl, možda još 2-3 dobre sastavljene u trenutku inspiracije, i ostalo su sve bezvezni audiozapisi koji služe da bi se ta pjesma našla na nekom CD-u i da bi se to zvalo album i imalo lijepu slikicu na coveru.
Svaka čast iznimkama, ali rijetki su autori čiji se nijedan album ne vodi po ovome.

Odsada se oslanjam samo na pojedinačne pjesme i best-of kompilacije.

Niko Bellic
20-09-2010, 16:39
iTunes je za tebe bro. Također se slažem da bi pjesme trebale izlaziti kao singlovi i da bi izvođači trebali zarađivati na koncertima (u znoju lica svog), ali bro zapitaj se ovo - kaj bi pjevala ekipa koja ima manje od 3 dobre pjesme u karijeri, koliko bi koštale karte za takav koncert i koliko bi trajao? Mladen Burnać, Ivana Plechinger, Josip Katalenić...

cham3leon
20-09-2010, 16:44
Well Boo-Hoo. Pa nabijem ti ja tog izvođača sa 3 dobre pjesme u karijeri. Šta si ne napiše još koju ako želi biti velika zvijezda? To je ko da kažeš da bi jedna od domaćih rock grupa trebala nastupati u Areni iako nemaju nijedne dobre pjesme, pa bi im svejedno trebalo omogućiti da postanu velike zvijezde bez ijedne pjesme.

Niko Bellic
20-09-2010, 17:52
Zato sam i reka Stavros i Vuco. Ta bi dvojica imala šta za pivat cilu noć u luci male barke...

Mirko L
21-09-2010, 18:37
Ja potpuno odustajem od klasičnog oblika slušanja glazbe po albumima. Nadam se da će se u budućnosti ti ljudi malo opametit pa davat muziku za besplatan download jednu po jednu. Oni koji valjaju, dakako, ove lejdi gage i druge attention kurve se neće nikada odreći svog profita.
Kad sam čuo jednu krasnu staru pjesmu U2-a, još iz doba kad su bili mladi i imali onaj prepoznatljivi zvuk, odlučio sam nabaviti cijeli album. Na kraju ispada da je album grozan, i samo jedna pjesma na albumu valja. Nažalost je većina albuma zapravo jedna awesome pjesma kao hit singl, možda još 2-3 dobre sastavljene u trenutku inspiracije, i ostalo su sve bezvezni audiozapisi koji služe da bi se ta pjesma našla na nekom CD-u i da bi se to zvalo album i imalo lijepu slikicu na coveru.
Svaka čast iznimkama, ali rijetki su autori čiji se nijedan album ne vodi po ovome.

Odsada se oslanjam samo na pojedinačne pjesme i best-of kompilacije.

Apsolutno ovo.
Ovo je i meni slučaj s većinom muzike.

Sonic_Moronic
21-09-2010, 18:52
Vi onda baš ne čujete mnogo glazbe koja vam se sviđa. Ja ili slušam cijeli album ili ga odbacim, nemam naviku vaditi 2-3 stvari iz njega.

MasaKrisT
21-09-2010, 18:54
Takodjer,stim da je u mom slucaju najcesce ili diskografija ili nista.Postoji par iznimaka,ali nikada necu moc slusat samo jednu stvar nekog izvodjaca

cham3leon
21-09-2010, 19:08
Ne znam što je tako loše u tome. Svaka pjesma itekako može biti zaokružena cjelina za sebe. Ako mi se jedna pjesma sa albuma abnormalno sviđa, a druge su mi loše, normalno da ću slušati samo tu jednu. Čemu zanemariti savršeno dobre pjesme bezveze?

Ne znam koliko albuma vi poslušate jer albumi gdje apsolutno sve pjesme rasturaju su rijeđi od ptičjeg mlijeka.

Aerial
21-09-2010, 19:33
Mislim da je malo blesavo o tome govoriti. Kako znaš da netko ima samo par dobrih pjesama s albuma ako ga nisi poslušao?

Ako je album dobar, onda ćeš naravno poslušati sve pjesme.
Ako je album loš, onda ćeš poslušati jednu-dvije i ostalo ignorirati.
Ako pjevač ionako ima samo jednu pjesmu-dvije pjesme, to ćeš ionako slušati.

cham3leon
21-09-2010, 19:44
Pa ne znam, zato poslušam album i utvrdim ima li dobrih pjesama i koliko.

U 90% slučajeva postupim pod 2. slučajem, i dobro. Nisam mazohist da slušam katastrofalno loše pjesme samo zato jer se nalaze na istom CD-u s odličnima.

MILF hunter
21-09-2010, 21:48
Ima nešto u tome. The Soft Parade (album od Doorsa) mi je dosta loš, ali na njemu je "Touch me", a to mi je njihova omiljena pjesma. Jebiga.

The Great Duck
21-09-2010, 22:18
Rep je najbolja mjuza uz klasiku.
Ne znam baš.Ne možeš reći za neki žanr da je loš ili dobar,talentirani glazbenici,tekstopisci i skladatelji mogu uvijek napraviti dobru glazbu u bilo kojem žanru,svejedno da li se radi o rapu,popu,rocku,metalu,punku,jazzu,klasici,bluesu ili turbofolku (iako je u zadnjem slučaju to ipak malo teže naći)


Ja potpuno odustajem od klasičnog oblika slušanja glazbe po albumima. Nadam se da će se u budućnosti ti ljudi malo opametit pa davat muziku za besplatan download jednu po jednu. Oni koji valjaju, dakako, ove lejdi gage i druge attention kurve se neće nikada odreći svog profita.
Kad sam čuo jednu krasnu staru pjesmu U2-a, još iz doba kad su bili mladi i imali onaj prepoznatljivi zvuk, odlučio sam nabaviti cijeli album. Na kraju ispada da je album grozan, i samo jedna pjesma na albumu valja. Nažalost je većina albuma zapravo jedna awesome pjesma kao hit singl, možda još 2-3 dobre sastavljene u trenutku inspiracije, i ostalo su sve bezvezni audiozapisi koji služe da bi se ta pjesma našla na nekom CD-u i da bi se to zvalo album i imalo lijepu slikicu na coveru.
Svaka čast iznimkama, ali rijetki su autori čiji se nijedan album ne vodi po ovome.

Odsada se oslanjam samo na pojedinačne pjesme i best-of kompilacije.

Dan kad se glazbena industrija digitalizira i prijeđe na kompilacije je dan kad ja prestajem kupovati glazbu.


iTunes je za tebe bro. Također se slažem da bi pjesme trebale izlaziti kao singlovi i da bi izvođači trebali zarađivati na koncertima (u znoju lica svog), ali bro zapitaj se ovo - kaj bi pjevala ekipa koja ima manje od 3 dobre pjesme u karijeri, koliko bi koštale karte za takav koncert i koliko bi trajao? Mladen Burnać, Ivana Plechinger, Josip Katalenić...

Još uvijek postoje coveri.Čest slučaj s ex-yu pop i folk pjevačima koji imaju i poveći broj hitova.

cham3leon
21-09-2010, 22:22
Dan kad se glazbena industrija digitalizira i prijeđe na kompilacije je dan kad ja prestajem kupovati glazbu.

Gluposti, ko da će muzika umrijeti ili nešto. Osim toga, već smo došli u to doba, pa većina autora izdaje u albumima. Meni samo nije jasno zašto si dopuste da imaju loše pjesme na albumu. Radije ću album sa 3 pjesme koje valjaju i koje su na razini, nego neki sa 15 pjesama gdje 1 valja. Nadam se da će se mlađi izvođači s vremenom opametiti i prestati sa formom albuma s natrpanim lošim pjesmama.

The Great Duck
21-09-2010, 23:51
Nije to toliko zbog glazbe koliko zbog toga što mi je plaćanje mp3-ca besmisleno.

wildje
22-09-2010, 00:10
Nije da te ne kužim kameleone, ali što je onda s albumima u kojima se jedna pjesma nadovezuje na drugu te se samim time kazuje neka priča (The Wall - Floydi) ili recimo neka dublja poruka (AMOLAD - Maideni). Po meni bi se jednostavno izgubila svaka čar tih albuma da uzmem samo jednu stvar sa svakog od njih. A, također, i iz iskustva mogu reći da mi se većina omiljenih pjesama bendova nalazi upravo na odličnim albumima za koje nikad neću požalit što sam ih nabavio.

cham3leon
22-09-2010, 08:42
To je druga stvar. Ako se na taj način ide radit album, onda se na njega ne stavljaju loše dodatne pjesme.

Systematic Reverse
22-09-2010, 10:41
Nije to toliko zbog glazbe koliko zbog toga što mi je plaćanje mp3-ca besmisleno.

zasto je besmisleno?

producet / label ce dobit lovu od toga, ti ces imat original stvar / album visoke kvalitete (320kbps mp3 / ili .wav - nebitno) i gg.

ako nezelis kupis si fizicki medij i svi sretni i zadovoljni.

isti kurac kao sto su svi srali po Steamu kad se poceo razvijat.

nece oni igre bez kutija i to bla bla..

nakraju je vecina tih shvatila da je sve petSsa Steamom.

Sonic_Moronic
22-09-2010, 11:31
320kbps? Pa valjda će bar biti FLAC kad bi kupovali preko neta. :|

Systematic Reverse
22-09-2010, 12:14
320kbps je odlicna kvaliteta.

ali kao sto rekoh, moze biti i .wav / FLAC.

makar FLAC nije bas zastupljen.

inace dji (digitalni) kupuju empetrice vec 100 godina preko neta.

neki online servisi imaju za birat pri kupnji oces 128kbps, 320kbps, wav, FLAC, ...

naravno cjena nije ista za sve, ali je mala razlika.

128kbps je vec saks.

Niko Bellic
22-09-2010, 12:27
128kbps = bas prdi :)

Maloki
22-09-2010, 21:46
320kbps? Pa valjda će bar biti FLAC kad bi kupovali preko neta. :|
Što ne valja sa 320kbps?

Neven <R>
22-09-2010, 22:32
V0 je manji file, a ista kvaliteta.

Systematic Reverse
23-09-2010, 09:58
320kbps? Pa valjda će bar biti FLAC kad bi kupovali preko neta. :|
Što ne valja sa 320kbps?

nista, Sonični je nesto zabrijao. :)

320kbps je odlicna kvaliteta.

Sonic_Moronic
23-09-2010, 18:24
Pa odlična je, ali kažem, kad bi kupovina albuma prešla potpuno na digitalnu, mislim da bi mnogi zahtjevali da ga imaju u FLAC-u :)

Meni nije bitno, ionako sam daleko od takvog sustava u kojem bi bilo razlike između 320kbps i FLAC.

Sonic_Moronic
23-09-2010, 18:55
Ne znam što je tako loše u tome. Svaka pjesma itekako može biti zaokružena cjelina za sebe. Ako mi se jedna pjesma sa albuma abnormalno sviđa, a druge su mi loše, normalno da ću slušati samo tu jednu. Čemu zanemariti savršeno dobre pjesme bezveze?

Ne znam koliko albuma vi poslušate jer albumi gdje apsolutno sve pjesme rasturaju su rijeđi od ptičjeg mlijeka.

E pa vidiš meni nije tako. Recimo da sam slušao 500-injak albuma u životu, i negdje 50 njih su mi skoro savršeni od početka do kraja. A onih koji su "bar" vrlo dobri cijelo vrijeme ima i puno više.

Ne znam koji je slučaj s tobom, možda si zaglavio u mejnstrimu negdje.


E fak, uopće nisam skužio da je ista tema. :|

Interceptor
28-09-2010, 14:19
http://www.facebook.com/pages/Mrzim-kad ... 7810393018 (http://www.facebook.com/pages/Mrzim-kad-dodem-u-mesnicu-a-tamo-Lady-Gaga-isprobava-haljine/129917810393018)

:pray: :pray:

Aerial
28-09-2010, 18:41
Haha, dobra grupa :D

Also, Penio Daskalov, Bulgarian Man, Having Sex Change Operation To Look Like Lady Gaga (http://www.huffingtonpost.com/2010/08/31/penio-daskalov-bulgarian-_n_701161.html). Tako treba :D

Kid A
02-11-2010, 21:13
http://www.b92.net/kultura/vesti.php?na ... _id=469538 (http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=271?yyyy=2010&mm=11&dd=02&nav_id=469538)

Rang€r
02-11-2010, 21:26
sociologija je sranje.

The Boz
02-11-2010, 21:54
A ti znaš o čem se uopće radi, jel?

Feanor
02-11-2010, 21:57
Bilo bi bolje da razjasne sociološke elemente Gagine publike...

speedy.2
02-11-2010, 22:39
Gaga mi je 2 najmrza osoba na planeti.
1. mi je Bieber :twisted:

The Great Duck
02-11-2010, 23:18
Bravo.

cham3leon
03-11-2010, 08:01
Gaga mi je 2 najmrza osoba na planeti.
1. mi je Bieber :twisted:

Jeben je život, jelda?

Aral
03-11-2010, 08:05
Gaga mi je 2 najmrza osoba na planeti.
1. mi je Bieber :twisted:
Kad si alternativan. Mix with the flow or die.

CrazySmurf
03-11-2010, 13:07
I would rather die

Interceptor
03-11-2010, 13:15
8WnCdf04ba0
:fof:

SharpDressedChevap
05-11-2010, 23:47
Danas je GaGa u Zagrebu, jel?

inb4 Vedranov post o spektaklu kojeg je napravila u Zagrebu

Razzarach
05-11-2010, 23:54
Danas je GaGa u Zagrebu, jel?

inb4 Vedranov post o spektaklu kojeg je napravila u Zagrebu
epic.

Korpse
06-11-2010, 00:12
Gaga je genijalac, odlično iskorištava glupe mase. Al glupo mi je što je svi mrze jer ju ljudi slušaju, zato što je pop i zato što drugi kažu da ne valja, takav sam i ja bio prije.

SharpDressedChevap
06-11-2010, 00:14
I ja mogu iskorištavat glupe ljude pa ne znači da sam genije, ne? :)

Niko Bellic
06-11-2010, 00:19
Baš je loš koncert. Nek vam bude drago ukoliko ste ga propustili.

m4dsk33lZ
06-11-2010, 00:43
LADY GAGA JE ODLIČNA!!! i nije lezba, to samo kažu na tv-u, ali su to laži

ljudi koji ju ne vole su samo ljubomorni jer oni nisu bogati i slavni!

cham3leon
06-11-2010, 08:25
A osim što je bogata i slavna, garant niste znali, ona i pjeva nešto. Cajke ja mislim.

m4dsk33lZ
06-11-2010, 10:29
A osim što je bogata i slavna, garant niste znali, ona i pjeva nešto. Cajke ja mislim.

ne pjeva cajke, pjeva pop i rock!

cham3leon
06-11-2010, 10:42
Pjeva pop. A razlika između popa i cajki je...?

m4dsk33lZ
06-11-2010, 10:56
pa cajke su isto dobre, a i pop je isto dobar. meni je dobro što imaju glazbu u sebi i bubnjeve. a ne znam ti ja razliku pa šta mene pitaš?????? i pop i cajke su dobre, a cajke ne vole samo ljudi koji nisu s balkana!

majstoro
06-11-2010, 10:59
LADY GAGA JE ODLIČNA!!! i nije lezba, to samo kažu na tv-u, ali su to laži

ljudi koji ju ne vole su samo ljubomorni jer oni nisu bogati i slavni!
Ja je nevolim i nisam ljubomoran nego me zivcira,i Enrique Iglesias je slavan i poznat pa nisam ljubomoran

EDIT:Ja sam rodjen na balkanu pa nevolim cajke 8)
FUCK YEA

Paran0a
06-11-2010, 11:00
http://l00t.ru/wp-content/boooring.jpg

m4dsk33lZ
06-11-2010, 11:02
LADY GAGA JE ODLIČNA!!! i nije lezba, to samo kažu na tv-u, ali su to laži

ljudi koji ju ne vole su samo ljubomorni jer oni nisu bogati i slavni!
Ja je nevolim i nisam ljubomoran nego me zivcira,i Enrique Iglesias je slav i poznat pa nisam ljubomoran

EDIT:Ja sam rodjen na balkanu pa nevolim cajke 8)
FUCK YEA

ti si samo ljubomoran!

a ovo što si s balkana i ne voliš a ima i takvih al vi niste balkanci nego ameri i žabari. bez uvrijede ali ti ne znaš šta valja ak nisi slušao prave cajke one koje te diraju u dušu!

majstoro
06-11-2010, 11:04
Ko bi bili žabari? :D
A i nisam ljubomoran jer je ona tako poznata
Kako nisam na Biebera ljubomoran nego ga i slusam nekad :roll:

A cajke su najvece sranje koje sam ikad cuo

m4dsk33lZ
06-11-2010, 11:07
Ko bi bili žabari? :D
A i nisam ljubomoran jer je ona tako poznata
Kako nisam na Biebera ljubomoran nego ga i slusam nekad :roll:

A cajke su najvece sranje koje sam ikad cuo

to su talijani....

a bieber je ok ima neke dobre pjesme :gitara: (hahah dobar smajlić xD)

ne znaš ti šta su prave cajke, to ti je prava stvar

majstoro
06-11-2010, 11:08
Mozda neznam al nesvidja mi se taj tip muzike samo kad cujem uvodni dio odma :toilet: :D

m4dsk33lZ
06-11-2010, 11:10
Mozda neznam al nesvidja mi se taj tip muzike samo kad cujem uvodni dio odma :toilet: :D

hahahahahahaahhaha ovaj još bolji smajlić xD

ak ne voliš baš onda dobro hehe

Markecgrad
06-11-2010, 11:11
Lik je troll, vidi se na kilometre.

majstoro
06-11-2010, 11:12
Lik je troll, vidi se na kilometre.

hmm neznam cini se dobar :D

m4dsk33lZ
06-11-2010, 11:12
Lik je troll, vidi se na kilometre.

ja tebe ne poznajem ali sam još novi ovdje i nisam troll!!!!!!!!!!!

cham3leon
06-11-2010, 11:18
Lik je troll, vidi se na kilometre.

Da, al baš nam je falilo takvih.

majstoro
06-11-2010, 11:29
ma bravo lady gaga,fail za jucerasnji koncert

http://www.24sata.hr/images/lady-gaga-nosila-slovensku-zastavu-a-fanovi-su-zaplakali-900x600-353435.jpg

Ogrnula se slovenskom zastavom ccc

CrazySmurf
06-11-2010, 12:14
A je glupa, blago joj se

Predlažem ban za novog trolla

sickpetey
06-11-2010, 12:16
A je glupa, blago joj se

Predlažem ban za novog trolla

Mda da se to stalno radi novim memberima mozda ni tebe nebi bilo a ni Inceptora and so on,pusti ga tjedan dana pa onda kenjaj

Paran0a
06-11-2010, 12:24
Pa kad je jebeni trol i ekipi ide na kurac.

Interceptor
06-11-2010, 12:30
A je glupa, blago joj se

Predlažem ban za novog trolla

Mda da se to stalno radi novim memberima mozda ni tebe nebi bilo a ni InceptoraSand so on,pusti ga tjedan dana pa onda kenjaj

O,hai! :)
Nisam razumio zašto je Lady Gaga failala na prošlostraničnoj slici. Jel može tko pojasniti?

Electromaster
06-11-2010, 12:31
Koncert u rvackoj.
Slovenska zastava.

Mirko L
06-11-2010, 12:32
Još na ovom forumu nisam doživio trolla koji je koliko-toliko uspješan.
Svakoga možeš prepoznati u prvom postu.

SharpDressedChevap
06-11-2010, 12:33
Čekaj, ona svira i pjeva rock'n'roll?

Troll si. Ali ono, mogao bi nadmašit i Vekija, samo nastavi.

Mirko L
06-11-2010, 12:46
Čekaj, ona svira i pjeva rock'n'roll?

Čekam da ti netko linka onaj tužan koncert s onim bendom.

Interceptor
06-11-2010, 13:06
Koncert u rvackoj.
Slovenska zastava.
Koja glupača :(

Mirko, jel ti misliš na mene kada govoriš o trolu?

Aral
06-11-2010, 13:09
Neki slovenac joj je bacio zastavu iz prvog reda, ne vidim kaj je tu loše. Svađate se oko stvari koje nemožete ni razumjet, a kamoli pričat o njima.

Rang€r
06-11-2010, 13:15
lol

m4dsk33lZ
06-11-2010, 13:28
Neki slovenac joj je bacio zastavu iz prvog reda, ne vidim kaj je tu loše. Svađate se oko stvari koje nemožete ni razumjet, a kamoli pričat o njima.

evo konačno netko normalan! bili su mi prijatelji i rekli su da je odličan koncert bio, samo što su bili daleko od pozornice hehe

a i lady gaga je rock ti nisi bio ni na jednom njenom koncertu a kažeš da nije

The Great Duck
06-11-2010, 13:37
Čekaj, ona svira i pjeva rock'n'roll?

Čekam da ti netko linka onaj tužan koncert s onim bendom.
EGh9zlN6eLo&feature=PlayList&p=EF96D8D4905FD3EA&index=0&playnext=1

Jebeš i Stonese i Zeppeline i Deep Purple,ovo je pravi rock'n'roll!!

:( :roll:

m4dsk33lZ
06-11-2010, 13:40
[quote=SharpDressedChevap]Čekaj, ona svira i pjeva rock'n'roll?

Čekam da ti netko linka onaj tužan koncert s onim bendom.
EGh9zlN6eLo&feature=PlayList&p=EF96D8D4905FD3EA&index=0&playnext=1

dragaš i Stonese i Zeppeline i Deep Purple,ovo je pravi rock'n'roll!!

:( :roll:[/quote:1cvk2pjz]

i to kao nije rock??????

ako dobro pogledaš ona još na početku i bubnjeve svira. i zašto to onda nije rock?!?

beba nema zvečku
06-11-2010, 13:51
i to kao nije rock??????

ako dobro pogledaš ona još na početku i bubnjeve svira. i zašto to onda nije rock?!?
ne svira bubnjeve, lupa na backbeat po bubnju,velika razlika

The Great Duck
06-11-2010, 13:52
Nitko nije rekao da to nije rock.
Nažalost,prilično loš rock.

cham3leon
06-11-2010, 14:12
Gaga je troll.

m4dsk33lZ
06-11-2010, 14:55
hahahah pa vama svi trollovi ^^

ma dobra je ona al ko ne voli ne treba hehe

hansi
06-11-2010, 14:56
jebem vam mater, i onda kad se cudite kako ovaj forum nema novih normalnih clanova, te je stalno jedno te ista ekipa, i kad na pocetku budete kretencine, pa onda malo skuzite kako je na forumu, onda je uvijek novi lik trol.
vgg ljud, vgg

Paran0a
06-11-2010, 14:59
Jel moras bit retardiran da ne skuzis da je ovaj troll il sta? Procitaj mu postove.

hansi
06-11-2010, 15:01
pa nije svaki novi lik trol ako se ne slaze sa vama ili po vama ima retardirana razmisljanja

Mirko L
06-11-2010, 15:02
Koncert u rvackoj.
Slovenska zastava.
Koja glupača :(

Mirko, jel ti misliš na mene kada govoriš o trolu?

Iako ti povremeno trollaš, ne.
Mislio sam na ovog s kombinacijom slova i brojeva koje mi se ne pamte.

@hansi- nema to veze s njegovim razmišljanjima. Nov ili ne (vjerojatno ne), nekako mu se vidi po stilu pisanja.

Aral
06-11-2010, 15:20
Kako volite upotrebljat riječ troll, ne znajući čemu ona služi. Damn, opet će admin/global mod morat purgeat cijelu temu. Šteta, a ovako se divnih i pametnih ljudi okupi na jednom mjestu.

Aerial
06-11-2010, 15:50
"Čula sam da Hrvati u Areni imaju velike k**čeve!" (http://www.tportal.hr/showtime/glazba/94985/Seks-suze-euforija-i-gay-parada-u-zagrebackoj-Areni.html)

:pray:
kraljica

Svaka čast Slovencu iz prvog reda, uspio je trollati cijelu Hrvatsku :D

Paran0a
06-11-2010, 15:51
http://www.robogabo.com/ca/exsb/explosion_mecha.jpg
jel sad bolje?

bezimeni
06-11-2010, 15:56
"Čula sam da Hrvati u Areni imaju velike k**čeve!" (http://www.tportal.hr/showtime/glazba/94985/Seks-suze-euforija-i-gay-parada-u-zagrebackoj-Areni.html)

:pray:
kraljica

Svaka čast Slovencu iz prvog reda, uspio je trollati cijelu Hrvatsku :D
:rotfl:

Tip koji je pisao tekst ima smisla za humor.

"
Na kraju krajeva, Lady Gaga je prvenstveno medijski monstrum pa nije čudo da je masa zaražena popkulturnim virusom otišla provjeriti 'o čemu je tu riječ', svejedno je li riječ o raspamećenim klinkama u dopičnjacima s poderanim čarapama i farbom na licu ili o likovima u majicama RHCP i Metallice, kakvi su znatiželjno tumarali s pivom u ruci."


Fino kaj je došla ...zbilja nas svi zaobilaze sve dok ne dođu u zalazak karijere pa kad neam nekog interesa "vani" dođu kod nas još nešto "ušićariti" .

Korpse
06-11-2010, 17:50
@m4dsk33lZ - Francuzi su žabari? :?

Niko Bellic
06-11-2010, 18:08
:bravo:

m4dsk33lZ
06-11-2010, 18:11
@m4dsk33lZ - Francuzi su žabari? :?

NEEE!!

talijani su žabari...... šta nikad nis bio na jadranu pa kad dođu žabari hahahha xD

sickpetey
06-11-2010, 18:39
Oboje su žabari,jedni jer jedu žabe drugi jer nam se nije dalo smisliti novi nadimak

Maloki
06-11-2010, 19:51
jebem vam mater
I mi tvoju jer te lijepo odgojila :thumbs2:

hansi
06-11-2010, 19:52
jebem vam mater
I mi tvoju jer te lijepo odgojila :thumbs2:
hvala

Sickmanno1
06-11-2010, 20:21
Klanjanje materi nekom je prikaz dobrog i loseg odgoja?

Istuste lol...

sickpetey
06-11-2010, 22:57
http://hr.wikipedia.org/wiki/Sarkazam

Aerial
07-11-2010, 22:41
http://www.jutarnji.hr/lady-gaga--ovo-nije-bio-samo-koncert--ona-je-apsolutna-kraljica-popa/901455/

Pročitati obavezno, jako dobar članak ^^

bezimeni
28-02-2011, 21:55
Sjetih se ove teme da opet malo probudim hejtere :D


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yKw#at=279 (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wV1FrqwZyKw#at=279)

Aerial
02-03-2011, 13:03
A ne, najbolji spot ikad :D

majstoro
04-03-2011, 21:42
Lady gaga is too mainstream

Totoro
04-03-2011, 21:43
Meni je seksi samo u donjem rublju.

majstoro
04-03-2011, 21:47
Da da :)

Ovo se moze nazvati takoreceno pravom muzikom :D
WgQ7qOCDFYQ

Totoro
04-03-2011, 21:55
Beži bre.

cfOa1a8hYP8

Systematic Reverse
06-03-2011, 17:44
Da da :)

Ovo se moze nazvati takoreceno pravom muzikom :D
WgQ7qOCDFYQ

vidi se da si fan thpsa :p

ovo je od margere stvar ako se dobro sjecam. :)

Kid A
06-03-2011, 20:41
THPS3 je i imao najlosiji soundtrack imo

Systematic Reverse
07-03-2011, 16:47
neznam, meni je bio ok.

kod svakoga thps-a nadjem par stvari koje mi rulaju i par koje mi nesjedaju, jbg.

ova gore stvar od CKY-a mi rula.

Forengner
07-03-2011, 17:03
Baby Gaga - sladoled sa ukusom majcinog mleka.
>((((((((
Kako je ta zena bolesna.

Aerial
07-03-2011, 18:34
Al ona nema veze s tim sladoledom :D

Maja
19-03-2011, 22:02
http://www.jutarnji.hr/lady-gaga--ovo-nije-bio-samo-koncert--ona-je-apsolutna-kraljica-popa/901455/

Pročitati obavezno, jako dobar članak ^^
Nisu ništa krivo rekli. Bila sam na koncertu i bilo je odlično, jako dobru atmosferu složi (čak ni predgrupa nije bila loša iako im je glavni pjevač nosio najlonke i štikle), uživo dobro zvuči, a i imala je dobar 'kontakt s publikom'. Ali to je otprilike to što mi se sviđa kod nje, glazba. O njoj i njenim izjavama kako je šmrkala kokain s biblije nemam komentara, lol.

Kenyi
29-03-2011, 21:53
Jel se samo vama cini ili je na novom spotu užasno smršala ?

Maja
31-03-2011, 18:16
Je, ali ne baš previše.
Koreografija baš i nije neka, tho.

Kenyi
01-04-2011, 18:02
Ma samo mi je upalo u oko kako je jebeno smršala iako je bila mršava.

angel eye
03-04-2011, 18:32
Sjetih se ove teme da opet malo probudim hejtere :D


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yKw#at=279 (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wV1FrqwZyKw#at=279)
Šta joj je to na licu?:/
Jel si to ona ugradila špikave kosti? :(

Devil Dog
03-04-2011, 18:41
Ime pjesme sve govori lol.

angel eye
03-04-2011, 18:42
Noo... ?

Maja
03-04-2011, 23:57
Samo special effects, lol. Dobro čovjek kaže, ime pjesme sve govori, pogotovo video. Treba biti nekakvo čudovište, jel, pa se 'zamaskirala'. Ništa čudno u usporedbi s njezinim prijašnjim spotovima.

majstoro
04-04-2011, 07:24
System :thumbs2:
kid a :thumbs1: ,thps 3 je imao jedan od najboljih soundtrackova ikad.


Inace kada kazem da slusam punk,svi se smiju ili me gledaju koda sam debil,a da sam reko da slusam Lady Gagu to bi bilo ok...

Kenyi
04-04-2011, 08:47
Društvo je tako licemjerno zar ne ?

Totoro
04-04-2011, 10:31
lady gaga razotkrivena! (http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lady-gagas-born-this-way-the-illuminati-manifesto/)

armagedon
18-05-2011, 10:17
vi još raspravljate o gagi :D

čuo sam nedavno the edge of glory i ok je stvar
onaj saksofon me podsjeća na coloniu iz 90'ih :D

CrazySmurf
18-05-2011, 14:03
Ma ne bi ona meni smetala da se ne preserava. U biti, to mogu kazati i za sve druge pop zvijezde.

Aerial
26-05-2011, 08:59
tL-5HzoQ3E0

<3<3<3

Kid A
26-05-2011, 09:12
AHAHAhaHahaHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:thumbs2:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
evo mne mogu ni pisati kolijkoo je smijesno ngtfjnytbtny

Aerial
26-05-2011, 10:15
Lakše malo s kavom i "lijekovima" ujutro ^^

Kenyi
26-05-2011, 16:54
Šime fakat je lejm :(
K tome, svima je Kejti kulnija pička.
I Judas je ocajna pjesma.

Chupacabra
26-05-2011, 17:55
Inače, Kenane, ako danas na mumblu navečer počneš puštati Katy Perry, saznat ću tvoju adresu.

Kenyi
26-05-2011, 18:26
I šta onda ?

Chupacabra
26-05-2011, 18:27
Ništa, ispričati se na smetnji i vratiti se kući :(

Kid A
26-05-2011, 19:02
glupo dijete lol

Chupacabra
26-05-2011, 19:04
Točno. Ajde sad na mumble, čekamo tebe xarabas

Kid A
26-05-2011, 19:08
e sad sam ustao, dajte mi malo da se sredim.
a htio sam predlozit i jednu drugu igru

Chupacabra
26-05-2011, 19:12
Kenan kaže da ne sereš i da imaš 10 minuta. (ponavljam- to ne kažem ja, to kaže Kenan.)

.
26-05-2011, 19:22
reci mu to u facu. faco

Aerial
26-05-2011, 22:03
K tome, svima je Kejti kulnija kugla..

Dobro, shvaćam zašto (http://www.google.hr/search?hl=hr&biw=1280&bih=583&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=katy+perry+boobs&aq=f&aqi=&aql=&oq=)S^^

bezimeni
18-06-2011, 06:52
Novi video

QeWBS0JBNzQ

Kenyi
18-06-2011, 19:49
Barem nije prejeftino cak i za nju.

Cid
18-06-2011, 19:57
kako je ovo došlo do 65 strana

btw, ženska je naporna, nek odjebe više :(

Šakira i Bijonse <3

MasaKrisT
24-06-2011, 21:31
CaBzi4T6h78

Prvi komentar ispod sve govori:D

cham3leon
24-06-2011, 21:53
Nikad nisam kužio kome growlanje i slične tehnike pjevanja mogu bit atraktivne, pa tako ni sada, ali refren je zakon.

Aerial
26-06-2011, 17:09
Kradem za fejs :D

bezimeni
26-06-2011, 17:18
CaBzi4T6h78

Prvi komentar ispod sve govori:D

Kaj je to neka posebna retardacija ili ima ljudi koji ovakvo grgljanje na samrtničkoj postelji stvarno i slušaju ?

Aerial
26-06-2011, 17:28
Zanimljiva je činjenica da je Lady GaGa postala valjda najmetaliziraniji pop izvođač uopće.
Ne sjećam se da je ijednom izvođaču krenulo za rukom da mali milijun metalaca covera svaku jebenu pjesmu.

Sad vi spekulirajte što to znači i kakve implikacije ima po moderno društvo, ali mene zanima sljedeće - kad ćemo ući fazu kad će pop izvođači početi štancati covere metalaca?
Znači, Kylie Minogue obrađuje Arch Enemy, Ricky Martin u svojim latino ritmovima sređuje Mastodona itd...?

Duke of Earl
26-06-2011, 18:03
Nadam se nikad. U oba slučaja je riječ o iznimnoj retardaciji.

MasaKrisT
26-06-2011, 18:49
+1

Aerial
26-06-2011, 19:03
Neizbježno je, ipak.
Ne možemo unedogled biti originalni :D

CrazySmurf
01-07-2011, 11:03
Dogodi li se takvo nešto, selim se u Amazonu među plemena koja ne poznaju civilizaciju 8)

Systematic Reverse
01-07-2011, 19:48
CaBzi4T6h78

Prvi komentar ispod sve govori:D

Kaj je to neka posebna retardacija ili ima ljudi koji ovakvo grgljanje na samrtničkoj postelji stvarno i slušaju ?

iako ni sam nisam fan growlanja, niti metala (ova stvar mi je jebeno odvratna tbh) :40: mogu shvatiti da uvijek ima ljudi kojima se to svidja.

kako se nepitas kako se masi ljudi svidjaju neke odvratne cajke ili *insert random genre hiar* ?

svaka vrsta muzike ima svoje slusatelje.

Sonic_Moronic
01-07-2011, 20:02
Da, to baš ima veze sa metalom :D

Systematic Reverse
01-07-2011, 20:16
ma nije bitno uopce.

Aerial
20-11-2011, 22:11
cZ96FHEEI7k

auboktemazomater, koji glas ima cura :pray:

brb skidam stvari od Halestorma

Marvin OCX
21-11-2011, 00:11
VWfVnp9Rn0g

I ova riba ima mocan avaz,zemlja se trese pod njom :D