PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lady GaGa



Stranica : 1 2 [3] 4

hacker
24-05-2010, 23:02
Samo je jedan način da se otkrije.

Reaper3412
28-05-2010, 18:02
ja ne bih rekao da je glupa, samo nije normalna.
u intervjuu s mtv-om ona si poliže prst i dođe liku blizu nosa i kaže mu "now im giving you the taste"

osvetnik_sch3l3
04-06-2010, 02:32
ja ne bih rekao da je glupa, samo nije normalna.
u intervjuu s mtv-om ona si poliže prst i dođe liku blizu nosa i kaže mu "now im giving you the taste"
šiz drlog and nat mor...
zalosno je kolikim su masama ti njezini nadriispadi zanimljivi...
marketinski koktel

Niko Bellic
04-06-2010, 13:46
Čuo sam da je vodila ljubav s konjem i jadni konj se premorio, no njoj nije bilo dosta, pa ju je ruknuo kopitom u facu i zato sad izgleda tak črbavo i nije baš bistra. Od siline udarca popucale su joj sve daske u glavi. xD

sickpetey
04-06-2010, 18:29
Čudne ti to izvore imaš

SharpDressedChevap
06-06-2010, 22:05
Čitam malo ovu temu i zbilja ne kužim momke i cure koji favoriziraju Gagu. Sudeći po svemu što ste napisali, ispada da je Gaga revolucionarna pevaljka čija se dosjetljivost uspoređuje sa Teslinim otkrićem struje.


Prvo, tko god smatra da je dobro što si sama piše pjesme, je zbilja čudan. Majke mi, ja bih radije da mi netko drugi piše pjesme nego izbacit vlastitu pjesmu u kojoj je glavni dio pjesme uzvik poput "Raah", "Gagagaga", "La la". Mislim, kao da slušam neki iritirajući plesni r'n'b death metal. Na stranu originalnost i taj "vlastiti" feeling koji imaš kod svojih pjesama, ako suxa žestoko, onda suxa. Amen.


Evo, ajmo izvadit par kitica iz njene pjesme Bad Romance:

I want your love and I want your revenge
You and me could write a bad romance
I want your love and all your lover's revenge
You and me could write a bad romance

U ovoj kitici nailazimo na veliku umjetničku slobodu manifestiranu u dvostrukom ponavljanju dva stiha u jednoj kitici. To nam zbilja dokazuje njenu originalnost, nema šta. U ovoj kitici saznajemo da subjekt želi nečiju ljubav i osvetu, i suptilno sugerira pisanje loše romanse (probably neki roman ili nešta). Kao da to nije dovoljno, to opet ponovi, naglašavajući važnost tih stihova.


Kao da to nije sve, evo nastavak:

Rah-rah-ah-ah-ah
Roma, Roma-ma
GaGa, ooh la la
Want your bad romance

Ovdje se stihovi ne ponavljaju, ali uzvici jesu. Analizom prvog stiha zaključujemo da subjekt ima želju za glasanjem, uzdisanjem ili takvim nečim. Drugi stih govori o Romi, što može biti talijanski nogometni klub Roma ili jednostavno Rim na talijanskom. Treći stih nam otkriva tko je subjekt, to je sama Gaga, a četvrti stih govori o želji za lošom romansom (opet).


Anyways, Gaga je samo jedan ispljuvak koji bi trebao biti neka vrsta alternative... ali ne u potpunom smislu. Nekako... dijeli onaj "popularni" glazbeni dio na alternativu i plain old shit, s time da su oboje sranje. Sva ta pompa oko te njene posebne pojave u javnosti i njena preseravanja s onim frizurama, oblekom i svime ju čine zbilja još jednom glazbenicom u nizu koja se možda samo isticala pomoću gore navedenih stvari.

bezimeni
06-06-2010, 22:19
Malo zagrijavanja do izlaska novog spota :D

TgTFb1mGTLs

Medolina
06-06-2010, 22:26
Čitam malo ovu temu i zbilja ne kužim momke i cure koji favoriziraju Gagu. Sudeći po svemu što ste napisali, ispada da je Gaga revolucionarna pevaljka čija se dosjetljivost uspoređuje sa Teslinim otkrićem struje.


Prvo, tko god smatra da je dobro što si sama piše pjesme, je zbilja čudan. Majke mi, ja bih radije da mi netko drugi piše pjesme nego izbacit vlastitu pjesmu u kojoj je glavni dio pjesme uzvik poput "Raah", "Gagagaga", "La la". Mislim, kao da slušam neki iritirajući plesni r'n'b death metal. Na stranu originalnost i taj "vlastiti" feeling koji imaš kod svojih pjesama, ako suxa žestoko, onda suxa. Amen.


Evo, ajmo izvadit par kitica iz njene pjesme Bad Romance:

I want your love and I want your revenge
You and me could write a bad romance
I want your love and all your lover's revenge
You and me could write a bad romance

U ovoj kitici nailazimo na veliku umjetničku slobodu manifestiranu u dvostrukom ponavljanju dva stiha u jednoj kitici. To nam zbilja dokazuje njenu originalnost, nema šta. U ovoj kitici saznajemo da subjekt želi nečiju ljubav i osvetu, i suptilno sugerira pisanje loše romanse (probably neki roman ili nešta). Kao da to nije dovoljno, to opet ponovi, naglašavajući važnost tih stihova.


Kao da to nije sve, evo nastavak:

Rah-rah-ah-ah-ah
Roma, Roma-ma
GaGa, ooh la la
Want your bad romance

Ovdje se stihovi ne ponavljaju, ali uzvici jesu. Analizom prvog stiha zaključujemo da subjekt ima želju za glasanjem, uzdisanjem ili takvim nečim. Drugi stih govori o Romi, što može biti talijanski nogometni klub Roma ili jednostavno Rim na talijanskom. Treći stih nam otkriva tko je subjekt, to je sama Gaga, a četvrti stih govori o želji za lošom romansom (opet).


Anyways, Gaga je samo jedan ispljuvak koji bi trebao biti neka vrsta alternative... ali ne u potpunom smislu. Nekako... dijeli onaj "popularni" glazbeni dio na alternativu i plain old shit, s time da su oboje sranje. Sva ta pompa oko te njene posebne pojave u javnosti i njena preseravanja s onim frizurama, oblekom i svime ju čine zbilja još jednom glazbenicom u nizu koja se možda samo isticala pomoću gore navedenih stvari.

Isuse.... ti si trebao biti neki analitičar ili nešto... onak, what the fuck? prvo, kak ti se dalo to i rezimirati i objašnjavati...mislim, meni je posebna... . drugo.. odjeća, šminka... frizure.. to i je vanjska razlika od drugih "glazbenika u nizu". Što god rekao, ne možeš zanijekati da ima svoj vlastiti stil, svoj glazbeni izričaj, koji je tako osmišljen da šokira i bude zanimljiv, intrigantan... raragaga... roma... what the fuck.onak, igra riječima čovječe?? Bože...daj, odi radi neš konstruktivno... To je showbiznis... Navikni se.

SharpDressedChevap
06-06-2010, 22:33
Pa, kao prvo, trudio sam se donekle poduprijeti svoje mišljenje nekim argumentima.
Ali sam onda shvatio o kome je riječ u ovoj temi, i onda je sve pošlo krivo. A i analiziranje je čisto tako da vidimo što je tako posebno u njenim pjesmama.

Kao drugo, igra rječima? Okej.


Evo, ja ću napisat jedan mali dio svoje izmišljene pjesme i recimo da ću je sutra ujutro lansirat ko raketu na tržište i pojavljivat ću se odjeven kao okapi.


Uh, ungh, ah yeah,
Spa-spa Spalato,
Oka-pi, oh yes yes yes,
I want your animal lust.

Vidiš što hoću reći? Svako random čudo uspijeva ako je popraćeno mega hajpom.

Mirko L
06-06-2010, 22:33
Imati svoj stil je poželjno, ali ono...
Mislim, mogu se i ja obuć u wookia i proizvodit nepoznate zvukove i bit ću poznat.

E da, ima netko onu sliku gdje se lady gaga uspoređuje s onim likom na lopti?

bezimeni
06-06-2010, 22:37
Tržište ti je otvoreno ...pokušaj .

bornathepicek
06-06-2010, 22:49
Imati svoj stil je poželjno, ali ono...
Mislim, mogu se i ja obuć u wookia i proizvodit nepoznate zvukove i bit ću poznat.

E da, ima netko onu sliku gdje se lady gaga uspoređuje s onim likom na lopti?
?
Ak sugeriraš da je njezino pjevanje klasificirano kao "nepoznati zvukovi" onda si malo fulao. Kakva god da je, žena je talentirana, ima dobar glas. To o čemu ona pjeva i kak se oblači je druga stvar.

CrazySmurf
07-06-2010, 06:39
Imati svoj stil je poželjno, ali ono...
Mislim, mogu se i ja obuć u wookia i proizvodit nepoznate zvukove i bit ću poznat.

E da, ima netko onu sliku gdje se lady gaga uspoređuje s onim likom na lopti?
?
Ak sugeriraš da je njezino pjevanje klasificirano kao "nepoznati zvukovi" onda si malo fulao. Kakva god da je, žena je talentirana, ima dobar glas. To o čemu ona pjeva i kak se oblači je druga stvar.
Dakle ti kažeš da dok god ima dobar glas, ono što pjeva nije važno?
Pa pobogu pjesme su izmišljene da bi se neka poruka preko njih prenosila.

Paran0a
07-06-2010, 06:49
I dinamit je isto imao slicnu funkciju.

loo
07-06-2010, 08:20
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš. Nije ni bitno. Dajte mi smisao nekih metal pjesama kad pričaju u klanju ili oružjima (da, pjevaju o puškama i bombama i takim sranjima) ili emo pjesama ili komercijalnih rap pjesama o dobrim ženskama i parama i tako dalje i tako dalje. Ako dobro zvuči meni je ok.

Mirko L
07-06-2010, 08:26
Imati svoj stil je poželjno, ali ono...
Mislim, mogu se i ja obuć u wookia i proizvodit nepoznate zvukove i bit ću poznat.

E da, ima netko onu sliku gdje se lady gaga uspoređuje s onim likom na lopti?
?
Ak sugeriraš da je njezino pjevanje klasificirano kao "nepoznati zvukovi" onda si malo fulao. Kakva god da je, žena je talentirana, ima dobar glas. To o čemu ona pjeva i kak se oblači je druga stvar.

Ne, ima OK glas, ali govorim o ovakvim djelovima poput:

''ra-ra-ra-a-a
rama-ramama
ga-ga-o-la-la''

@loo- Vidi se da si se ti naslušao metala...

Korpse
07-06-2010, 08:49
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš. Nije ni bitno. Dajte mi smisao nekih metal pjesama kad pričaju u klanju ili oružjima (da, pjevaju o puškama i bombama i takim sranjima) ili emo pjesama ili komercijalnih rap pjesama o dobrim ženskama i parama i tako dalje i tako dalje. Ako dobro zvuči meni je ok.
Kojeg si ti metala poslušao? Slipknota i sličnih isprdaka? Kojeg si rapa poslušao? 50 centa, Lil Waynea i slično?
Fejlaš jebote.
EDIT: mogu i ja napisati pjesmu "gaga ogh gaaga" i reći da govori od fundamentalnim pitanjima čovječanstva.

Feanor
07-06-2010, 09:23
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš. Nije ni bitno. Dajte mi smisao nekih metal pjesama kad pričaju u klanju ili oružjima (da, pjevaju o puškama i bombama i takim sranjima) ili emo pjesama ili komercijalnih rap pjesama o dobrim ženskama i parama i tako dalje i tako dalje. Ako dobro zvuči meni je ok.
Kojeg si ti metala poslušao? Slipknota i sličnih isprdaka? Kojeg si rapa poslušao? 50 centa, Lil Waynea i slično?
Fejlaš jebote.
EDIT: mogu i ja napisati pjesmu "gaga ogh gaaga" i reći da govori od fundamentalnim pitanjima čovječanstva.

Nije slušao, isto kao što ti nisi slušao Gagu (osim što su te maltletirali s njome po kafićima i radijskim postajama), pa je komentiraš. Stvar je jednostavno ukusa, ali mene jedino tješi što se Gage za 5 godina neće nitko sjetiti, ali će zato Dylan, Clapton, Knofler, Lennon (a da ne spominjem hrpu dobrih bendova) & Co, ostati uvijek upamćeni po velikom doprinosu glazbi kao takvoj, i to je jedina stavka koja govori o kvaliteti, ako zanemarimo Maddonu ali ona je pušila vragu prozor da bi bila tamo di je danas...

Korpse
07-06-2010, 10:07
Tko kaže da nisam? Fora mi je kako su neki pričali kako ona ima talenta, kako je PRIJE sve super svirala, klavir i šta god. Ako je to tako dobro bilo, onda koji vrag sad ovo radi, prodala se ako je tako.

loo
07-06-2010, 10:37
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš. Nije ni bitno. Dajte mi smisao nekih metal pjesama kad pričaju u klanju ili oružjima (da, pjevaju o puškama i bombama i takim sranjima) ili emo pjesama ili komercijalnih rap pjesama o dobrim ženskama i parama i tako dalje i tako dalje. Ako dobro zvuči meni je ok.
Kojeg si ti metala poslušao? Slipknota i sličnih isprdaka? Kojeg si rapa poslušao? 50 centa, Lil Waynea i slično?
Fejlaš jebote.
EDIT: mogu i ja napisati pjesmu "gaga ogh gaaga" i reći da govori od fundamentalnim pitanjima čovječanstva.

Ko kaže da ja nisam slušao? Eminema slušam od prvog razreda osnovne, dakle 10 godina, i ujedno je i prvi pravi glazbenik kojeg sam počeo slušat. Tupaca par godina manje. Zato sam i naglasio KOMERCIJALNI rap, a ne pravi rap. Čitaj malo bolje, ok? Metal ne volim previše pa nisam ni puno slušao. Metallica, Maideni, Korn, Rammstein (2. najdraži bend), Godsmack i nemogu se sad više sjetit. Još PUNO bendova sam poslušo par pjesama i nisu mi se svidjeli kao npr Pantera. *napomena* nisam ni siguran da su svi ti metal bendovi*. Ja Lady Gagu ne slušam, ali sam čuo dosta njezinih pjesama i uživo i iz studija i mogu slobodno reć da ima SUPER glas. Isto tako od metala jedino slušam Rammstein, ali ne serem o ostalim bendovima, samo kažem da mi se ne sviđaju.
Fejlaš ti jebote. Slušao sam doslovno svaku vrstu glazbe i znam razliku između "meni se ne sviđa" i "jadno je", a ti očito nemaš pojma o tome.


EDIT: Vidi se da nemaš pojma o njoj. Ona i dalje svira klavir i pjeva uživo.

gY9GzCN74SA

cham3leon
07-06-2010, 10:43
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš.

Originalno i nikad prije viđeno, nema šta.

loo
07-06-2010, 10:57
Pa zapravo i je. Daj mi još neku pjesmu di ženska pjeva kak bi se jebala sa drugom ženskom. Odnosno ne jednu, daj mi PUNO njih pošto ovo nije originalno, hoćeš li?

cham3leon
07-06-2010, 11:15
Katy Perry - i kissed a girl?

bornathepicek
07-06-2010, 13:21
Pa zapravo i je. Daj mi još neku pjesmu di ženska pjeva kak bi se jebala sa drugom ženskom. Odnosno ne jednu, daj mi PUNO njih pošto ovo nije originalno, hoćeš li?
Orginalna nije, talentirana je i tu sve staje :P

The Great Duck
07-06-2010, 16:39
Isto tako od metala jedino slušam Rammstein, ali ne serem o ostalim bendovima, samo kažem da mi se ne sviđaju.

Rammstein nije metal. :P
E da,po čemu je to ona,ako pjeva o jebanju s ženskom,originalna,u glazbenom smislu?

MILF hunter
07-06-2010, 17:10
Jake li originalnosti... znači, neki bend napiše pjesmu o praznim bocama Ice tea i odmah je originalan, jer nitko drugi ne pjeva o tome :|

cham3leon
07-06-2010, 17:15
I to, šta će ti originalnost ako nema smisla.

A i ne vidim šta je tako posebno u muzici. Sintesajzeri i pop melodija vulgaris. Jedino što postane jako iritantno kad ju čuješ po 90. put.

loo
07-06-2010, 18:53
Pa sam si reko da nije originalna. Danas više ništa nije originalno, odnosno već je prije rečeno/učinjeno. Sada su to samo različite interpretacije i nadograđivanja. Ja nekažem da su joj tekstovi vrhunac umjetnosti ili neznam kako originalni, ali ne možete reć da ne pjeva dobro. Na kraju krajeva, čemu onda duguje svoju popularnost? Nije pretjerano lijepa ni zgodna kao mnoge pjevačice. Nije uključena u neke skandale ni ništa tako. Jedino ono da ima ku*ac, ali to je trač prouzročen popularnošću, a ne obrnuto. Ima normalnu publiku za razliku od Jonas Brothersa I Justin Biebera kojima su jedina publika djevojčice između 4 i 14 godina. Ima svoj stil koji JE originalan i čudan, a to se sviđa ljudima.

Sonic_Moronic
07-06-2010, 19:14
Ženksa ima predobar glas i talentirana je. Pogledajte neke njezine acoustic live verzije pa ćete vidit. A što se tiče poruka u pjesmama, ima ih i ona ih zna. Npr., u jednom intervjuu što sad gledo na jutjubu je rekla da je u pjesmi pokerfejs riječ o nekoj igri sa seksualnošću ili tak neš. Nije ni bitno. Dajte mi smisao nekih metal pjesama kad pričaju u klanju ili oružjima (da, pjevaju o puškama i bombama i takim sranjima) ili emo pjesama ili komercijalnih rap pjesama o dobrim ženskama i parama i tako dalje i tako dalje. Ako dobro zvuči meni je ok.
Kojeg si ti metala poslušao? Slipknota i sličnih isprdaka? Kojeg si rapa poslušao? 50 centa, Lil Waynea i slično?
Fejlaš jebote.
EDIT: mogu i ja napisati pjesmu "gaga ogh gaaga" i reći da govori od fundamentalnim pitanjima čovječanstva.

Nije slušao, isto kao što ti nisi slušao Gagu (osim što su te maltletirali s njome po kafićima i radijskim postajama), pa je komentiraš. Stvar je jednostavno ukusa, ali mene jedino tješi što se Gage za 5 godina neće nitko sjetiti, ali će zato Dylan, Clapton, Knofler, Lennon (a da ne spominjem hrpu dobrih bendova) & Co, ostati uvijek upamćeni po velikom doprinosu glazbi kao takvoj, i to je jedina stavka koja govori o kvaliteti, ako zanemarimo Maddonu ali ona je pušila vragu prozor da bi bila tamo di je danas...

E baš to. Koliko god nevjerojatno popularne bile te pop-zvijezde, kad prođe par godina, srećom ih se nikad neće stavljati u istu rečenicu s takvim legendama.

cham3leon
07-06-2010, 19:51
Pa sam si reko da nije originalna. Danas više ništa nije originalno, odnosno već je prije rečeno/učinjeno. Sada su to samo različite interpretacije i nadograđivanja. Ja nekažem da su joj tekstovi vrhunac umjetnosti ili neznam kako originalni, ali ne možete reć da ne pjeva dobro. Na kraju krajeva, čemu onda duguje svoju popularnost? Nije pretjerano lijepa ni zgodna kao mnoge pjevačice. Nije uključena u neke skandale ni ništa tako. Jedino ono da ima ku*ac, ali to je trač prouzročen popularnošću, a ne obrnuto. Ima normalnu publiku za razliku od Jonas Brothersa I Justin Biebera kojima su jedina publika djevojčice između 4 i 14 godina. Ima svoj stil koji JE originalan i čudan, a to se sviđa ljudima.

Meni ne znači toliko da je nešto jako talentirana, da dobro pjeva, i tako. Zapravo nisam ni primijetio da nešto posebno dobro pjeva.
Ali meni je bitnija pjesma od njezinog izvođača i njegove sposobnosti sviranja i pjevanja. Sluha je obavezno da ima, bar mislim , ali drugo nije toliko bitno. Ima dosta izvođača koji ne znaju primjerice pjevati, pa ja bih rekao da su lošiji i od mene, ali zato imaju dobre pjesme koje je gušt slušati.
Jer da mi nešto znači skill pjevanja, Žak Hudek i Massimo bi mi bili vrh vrhova, ali normalno da ne vrijede ni pipu vode kad su im jedine pjesme koje imaju za se izrigat.

EDIT: Prije nego što zaključite da će biti popularna još koju godinu, kucnite o drvo, jer je moguće da bude još jedna vješta biznismenka ko Madonna i nastavi pjevat do 70. godine.

bezimeni
07-06-2010, 21:10
Danas barem nije problem promijeniti kanal , stanicu , klub i sl. ako ti ne odgovara muzika . Kuda bi došli kada bi svatko išao plakati na forumu zbog nečije popularnosti .Ja npr. ne mogu smisliti turbo folk i sl. istočnjačke idiotarije .Mrzim tipove koji se voze sa otvorenim prozorom uz glasno nabijanje takve muzike.Ali čvrst sam dečko ...ne plačem zbog toga :D .

EVBsypHzF3U

cham3leon
07-06-2010, 21:28
Mogu bez beda reći da turbofolk nećeš nikad čuti na radiju ili na CMC-u ili nečem sličnom. Moraš ili gledat neki cajkaški muzički kanal ili zalazit u cajkaške klubove. Lejdi gage ima svuda.

MTV, VIVA i svi ostali muzički kanali su doslovce preplavljeni gagom. Dok mi ih gamad sa kabelske nije ukinula, imao sam i VH1 i MTV koje sam rado gledao ovako usput pa i čuješ neku dobru pjesmu. Naravno da puštaju dosta komercijale, to se da pretrpit, ali tu je Gaga bila svaki dan prije nego što je bila poznata. Cijeli kanali su bili preplavljeni njome kako bi postala poznata.

bezimeni
07-06-2010, 21:36
Istina , ne gledam baš te kanale nešto kao i televiziju općenito tako da neću proturječiti .Ono što ponekad gledam je vh1 gdje često šibaju osamdesete koje obožavam .

Mirko L
07-06-2010, 21:37
Ček, lol, kakve veze ima originalnost sa kvalitetom?

Hej, nitko nikad nije pjevao o bubi sladoledu, idem ja i bit ću originalan i, samim time, zakon.
Poštujem svačiju muziku, al kad netko kaže da je gaga bolja od svih, da je pretalentirana i da ima zakon lyricse...

zapravo kad to kažu za bilo koga.Najjače je kad se dva čovjeka s različitim ukusima svađaju što je bolje i još iznose nekakve argumente za to, lol.

cham3leon
07-06-2010, 21:45
Istina , ne gledam baš te kanale nešto kao i televiziju općenito tako da neću proturječiti .Ono što ponekad gledam je vh1 gdje često šibaju osamdesete koje obožavam .

Sign. To mi je bilo najjače, mislim da samo VH1 pušta toliko klasika :pray:

bornathepicek
08-06-2010, 12:48
Mogu bez beda reći da turbofolk nećeš nikad čuti na radiju ili na CMC-u ili nečem sličnom. Moraš ili gledat neki cajkaški muzički kanal ili zalazit u cajkaške klubove. Lejdi gage ima svuda.

MTV, VIVA i svi ostali muzički kanali su doslovce preplavljeni gagom. Dok mi ih gamad sa kabelske nije ukinula, imao sam i VH1 i MTV koje sam rado gledao ovako usput pa i čuješ neku dobru pjesmu. Naravno da puštaju dosta komercijale, to se da pretrpit, ali tu je Gaga bila svaki dan prije nego što je bila poznata. Cijeli kanali su bili preplavljeni njome kako bi postala poznata.
Aj iskreno, dal bi radije slušao Lejdi gagu il cajke?

sickpetey
08-06-2010, 12:52
Lady GaGa ili cajke...što nema trece varijante? Rađe bi Ajs Nigrutina slusao XD te pjesme me nasmiju =)

The Great Duck
08-06-2010, 15:48
Lady GaGa ili cajke...što nema trece varijante? Rađe bi Ajs Nigrutina slusao XD te pjesme me nasmiju =)
Ah,mladi dani kad je smiješnost bila glavni faktor kod odabira glazbe...
Iskreno,rađe bih cajke.Ako ništa drugo,dugmetara owna.

cham3leon
08-06-2010, 16:14
Mogu bez beda reći da turbofolk nećeš nikad čuti na radiju ili na CMC-u ili nečem sličnom. Moraš ili gledat neki cajkaški muzički kanal ili zalazit u cajkaške klubove. Lejdi gage ima svuda.

MTV, VIVA i svi ostali muzički kanali su doslovce preplavljeni gagom. Dok mi ih gamad sa kabelske nije ukinula, imao sam i VH1 i MTV koje sam rado gledao ovako usput pa i čuješ neku dobru pjesmu. Naravno da puštaju dosta komercijale, to se da pretrpit, ali tu je Gaga bila svaki dan prije nego što je bila poznata. Cijeli kanali su bili preplavljeni njome kako bi postala poznata.
Aj iskreno, dal bi radije slušao Lejdi gagu il cajke?

Ako je neka dobra cajka, zašto ne? Ima i dobrih narodnjaka.

bezimeni
08-06-2010, 20:11
evo i novi spot :thumbs2:

niqrrmev4mA&annotation_id=annotation_161370&feature=iv

FaTaL_mRkvA
08-06-2010, 22:19
Jučer sam tražio popis najgledanijih filmića na youtubu i vidio da je Bad Romance uvjerljivo prvi sa 200+ mil. viewsa.


Onda sam poslušao pjesmu.

Čuo sam i gorih.


To je jedini put kad sam bio sam i slušao lady gagu, bez prisile.
Stid me je. :oops:

majstoro
08-06-2010, 22:21
stidi se

CrazySmurf
09-06-2010, 06:17
evo i novi spot :thumbs2:

niqrrmev4mA&annotation_id=annotation_161370&feature=iv
Ovo je jednostavno fucking retardirano.

bruno123
09-06-2010, 08:00
Ona je pomalo glupa jer piznaje medijima da je dvospolac,ali je multimilionerka i ima kuću ko stambena zgrada :shock: :?

W3DR4N
09-06-2010, 09:23
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.

Kid A
09-06-2010, 09:27
Savrsena je

majstoro
09-06-2010, 09:38
mrzim je vise od icega

Niko Bellic
09-06-2010, 10:58
Lady GaGa ili cajke...što nema trece varijante? Rađe bi Ajs Nigrutina slusao XD te pjesme me nasmiju =)
Meni je Ajs posebna kategorija, a i Sky mi je prelud also. Ljuti nacos sve ih je shebo skroz... Ljuti nacos...

cham3leon
09-06-2010, 11:43
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.


Zato se je više nitko neće ni sjećati za 10 godina.

Rang€r
09-06-2010, 11:51
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.

jao ukrade mi rječ iz usta :o

MasaKrisT
09-06-2010, 11:55
Najgore potrosenih 8 min u mom zivotu. I definitivno najgori i najbesmisleniji spot koji sam vidio.

The Boz
09-06-2010, 12:26
:pray:



That is all.

The Great Duck
09-06-2010, 16:01
Mogu bez beda reći da turbofolk nećeš nikad čuti na radiju ili na CMC-u ili nečem sličnom. Moraš ili gledat neki cajkaški muzički kanal ili zalazit u cajkaške klubove. Lejdi gage ima svuda.

MTV, VIVA i svi ostali muzički kanali su doslovce preplavljeni gagom. Dok mi ih gamad sa kabelske nije ukinula, imao sam i VH1 i MTV koje sam rado gledao ovako usput pa i čuješ neku dobru pjesmu. Naravno da puštaju dosta komercijale, to se da pretrpit, ali tu je Gaga bila svaki dan prije nego što je bila poznata. Cijeli kanali su bili preplavljeni njome kako bi postala poznata.
Aj iskreno, dal bi radije slušao Lejdi gagu il cajke?

Ako je neka dobra cajka, zašto ne? Ima i dobrih narodnjaka.
cajka =/= narodnjak

cham3leon
09-06-2010, 17:26
Ima i dobrih cajki i narodnjaka. Ako se misli na one manje komercijala-like cajkice.

Niko Bellic
09-06-2010, 17:56
Zašto ne smije bit komercijala narodnjak (cajka je pevaljka koja pjeva narodnjake FYI)? Meni je Budala od Mile Kitića prepreprezakon. Tekst owna!

Razzarach
09-06-2010, 18:10
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.
successful troll is successful, very successful.

Systematic Reverse
09-06-2010, 18:11
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.

31AFfyPXUKQ

ovo je glazbeni vunderkid.

btw ja netrollam.

W3DR4N
09-06-2010, 18:55
Zato se je više nitko neće ni sjećati za 10 godina.

Mislim da su isto govorili za Michaela Jacksona, Madonnu i druge danas kultne ličnosti u svijetu glazbe.

Delirium
09-06-2010, 18:56
Zato se je više nitko neće ni sjećati za 10 godina.

Mislim da su isto govorili za Michaela Jacksona, Madonnu i druge danas kultne ličnosti u svijetu glazbe.


Madonna?

W3DR4N
09-06-2010, 19:01
Reci što želiš, Madonna je kult i iznimno značajna osoba za povijest glazbe.

Sonic_Moronic
09-06-2010, 19:08
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.

Tužno, totalno si se srozao kao trol. :(

cham3leon
09-06-2010, 19:19
Zašto ne smije bit komercijala narodnjak (cajka je pevaljka koja pjeva narodnjake FYI)? Meni je Budala od Mile Kitića prepreprezakon. Tekst owna!


Ne pjeva nego peva. Zato jer su komercijala cajkice ekvivalent ovim lejdi gagama i tim sranjima. Kičasto, blesavo, suhoparno i iritantno jer svako čeljade mora puštati to na mobitelu.

Mirko L
09-06-2010, 20:08
Te cajke hmm...ne poznam čovjeka koji ih sluša da je pametniji od prosječne čimpanze, osim jedne predobre prijateljice i još jedne....nešto (ne kažem da su svi, nego svi koje znam).

I tako, znam da te neke droljissse i loodache kao pale se na ljubav, to im je sve.
I tako odlučih pogledat lyricse, možda i valjaju nešto.

Ipak sam čuo da se rasplaču i da im je predobro.
Od tada se više nikad nisam trudio pronaći smisla cajkama :(

Neznam koji je to vrag, ali ama baš svi likovi koje sam vidio koji slušaju cajke imaju one sazada nagelane kose, sprijeda spušteno (ili isto nagelano, ili irokeza), tzv. splitski đir; u školi su divljaci, a glupi kao dijete.

Al dobro, neznam zašto pričam o ovome, izletilo mi, offtopic.


I tako...Vedrane, prokužili su te svi, ili odustani ili trolaj u vezi nečeg drugoga.

Sonic_Moronic
09-06-2010, 20:09
Turbofolk je način života 8)

Mirko L
09-06-2010, 20:12
Sad si me sjetio...neznam, oni su svi isti, doti jednoga.
Kad ih kažeš nešto za što treba argumenta, oni razrogačenih očiju se ogledavaju i ponavljaju neke gluposti koje su si zacrtali.
ISTI!

Niko Bellic
09-06-2010, 22:15
Turbofolk je način života 8)
oBhr-DKHVvI
0:54 / 3:49

HxpkY0_kpC4
0:45 / 2:59

bezimeni
09-06-2010, 23:10
Lady Gaga - Alejandro - 4M posjeta u 24h (http://www.bug.hr/bugvideo/lady-gaga-alejandro-4m-posjeta-24h/1261.aspx)

mortician
09-06-2010, 23:20
Pogledao video jer cu tako i tako biti silovan s njime i pjesmom u narednih mjesec, dva. Bar je zadnjih godinu dana slucaj :)
Ono, nista novo, sve vec videno kod Madonne. Podsjeca me na ovo.
xbLE3fZVh6w

I jbte ta Gaga sa svakim novim spotom sve manje lici na sebe.

hacker
09-06-2010, 23:25
Totalno podsjeća na tu pjesmu! I jebote, kolko spot asocira na seks, strašno, brijem da zbog toga i ima 4m posjeta.

bezimeni
09-06-2010, 23:30
Da svi su ludi za seksom kad nju vide :( ....možda im se sviđa njena muzika :thumbs2: . Meni se sviđa zbog ritma i zabavne pojave .

Rang€r
10-06-2010, 11:35
ak je njih bar 1m posjetilo zbog glazbe, ja bi se iznenadio

loo
10-06-2010, 11:52
Da, svi na jutjubu traže seks, jel' tako? Bar za to ima milijun drugih stranica i načina...
Od svi "argumenata" ovaj vam je najočajniji.

bornathepicek
10-06-2010, 13:59
A u kurac i ovaj spot i pjesma, malo mi se bljuje. :(

hacker
10-06-2010, 15:37
Nisam rekao da ima 4m posjeta ZBOG toga, nego da je to jedan od razloga. Naravno da većina gleda spot zato što im se sviđa glazba. Ili samo zato jer je megapopularna pa moraju pogledati novi spot.
Meni je jadno što se ona u ovom i još par spotova previja oko nekih nabildanih frajera. Mogla je nešto bolje smisliti.

MILF hunter
10-06-2010, 17:16
Nije. Mora biti kičasto, jednostavno i neukusno, inače to ne bi bila Lady Gaga.

Rang€r
10-06-2010, 21:27
Nisam rekao da ima 4m posjeta ZBOG toga, nego da je to jedan od razloga.SNaravno da većina gleda spot zato što im se sviđa glazba.SIli samo zato jer je megapopularna pa moraju pogledati novi spot.
Meni je jadno što se ona u ovom i još par spotova previja oko nekih nabildanih frajera. Mogla je nešto bolje smisliti.

ja sam npr. pogledo jer sam tu naletio na link(a neznam ni sam zaš sam se odlučio kliknut na njeg :()

Niko Bellic
10-06-2010, 21:34
Lady GaGa je ružna i ovak sa tonom šminke. Da ju vidim bez šminke umro bi od šoka. :scared:

majstoro
11-06-2010, 12:20
Lady GaGa je ružna i ovak sa tonom šminke. Da ju vidim bez šminke umro bi od šoka. :scared:
http://www.bitno.ba/sites/default/files/images/lady-gaga.jpgS :)

Maloki
11-06-2010, 13:51
Meni je vgg taj neki Steampunk štimung u spotu.

bornathepicek
11-06-2010, 14:17
Nisam rekao da ima 4m posjeta ZBOG toga, nego da je to jedan od razloga. Naravno da većina gleda spot zato što im se sviđa glazba. Ili samo zato jer je megapopularna pa moraju pogledati novi spot.
Meni je jadno što se ona u ovom i još par spotova previja oko nekih nabildanih frajera. Mogla je nešto bolje smisliti.
Nemoram, pogledo sam jer je lik metno link, a ekipa na forumu je trolala po tom spotu, pa reko da vidim šte je to.

Upravu su :(

The Great Duck
11-06-2010, 16:02
Turbofolk je način života 8)
Ma šta način života,Turbofolk ist krieg!!! :gitara: :twisted:

LPFireDog
12-06-2010, 12:05
lady gaga mi kitu draga

MasaKrisT
12-06-2010, 12:06
nije da ti zavidim;)

Niko Bellic
12-06-2010, 13:34
kvDMlk3kSYg&a=6AkL9gJhbRE&playnext_from=ML&playnext=2

Lady GaGa lopužo kljukata! :-x

Mirko L
15-06-2010, 17:12
ak je njih bar 1m posjetilo zbog glazbe, ja bi se iznenadio
Ono, 80% ih je zato što je to lady gaga i moraju vijdeti novi spot; ovakvi kao mi da možemo pljuvati; i sammo zbog spota.
Ostali zbog muzike.

Grim
15-06-2010, 19:44
[quote="Rang€r":1gqfpi0v]ak je njih bar 1m posjetilo zbog glazbe, ja bi se iznenadio
Ono, 80% ih je zato što je to lady gaga i moraju vijdeti novi spot; ovakvi kao mi da možemo pljuvati; i sammo zbog spota.
Ostali zbog muzike.[/quote:1gqfpi0v]
Ili... ne?

cham3leon
15-06-2010, 21:45
Muzike?

Mirko L
17-06-2010, 13:50
[quote="Mirko L":2f7qaflm][quote="Rang€r":2f7qaflm]ak je njih bar 1m posjetilo zbog glazbe, ja bi se iznenadio
Ono, 80% ih je zato što je to lady gaga i moraju vijdeti novi spot; ovakvi kao mi da možemo pljuvati; i sammo zbog spota.
Ostali zbog muzike.[/quote:2f7qaflm]
Ili... ne?[/quote:2f7qaflm]

Nego?

@chameleon- woops, sramim se :oops:
Ispravi me.

Duke of Earl
23-06-2010, 17:46
Ako nastavi istim tempom, Gaga ce biti najkretivniji glazbenik ikad.
Vec se sad rijetki mogu mjeriti s tim glazbenim vunderkindom.

31AFfyPXUKQ

ovo je glazbeni vunderkid.

btw ja netrollam.
Hvala ti na ovom. I na Daedalusu u related linksima.

Medolina
25-06-2010, 21:05
Pa, kao prvo, trudio sam se donekle poduprijeti svoje mišljenje nekim argumentima.
Ali sam onda shvatio o kome je riječ u ovoj temi, i onda je sve pošlo krivo. A i analiziranje je čisto tako da vidimo što je tako posebno u njenim pjesmama.

Kao drugo, igra rječima? Okej.


Evo, ja ću napisat jedan mali dio svoje izmišljene pjesme i recimo da ću je sutra ujutro lansirat ko raketu na tržište i pojavljivat ću se odjeven kao okapi.


Uh, ungh, ah yeah,
Spa-spa Spalato,
Oka-pi, oh yes yes yes,
I want your animal lust.

Vidiš što hoću reći? Svako random čudo uspijeva ako je popraćeno mega hajpom.
Ne, vidis... ne svako random čudo... Zato što svako random čudo ne može uspjeti. Barem ne u Hrvatskoj. Tak da ti pjesma neće baš dobro proći. A i ako nisi tip za to...nemre ti dobro ni stajat.. Njoj stoji, zato je svi i vole...
:D

SharpDressedChevap
25-06-2010, 21:36
Znam da u Hrvatskoj ne uspjeva takvo što jer je sve rezervirano za "novog" izvođača koji na kraju ne unese ništa novo u glazbu, već samo kopira isti tip glazbe (sad su u modi ti iritantni dance-pop, cajke, rap, tehno i sl.)

Ali ajmo reć da smo u Americi. Da sam žena, i da se oblačim kičasto i da naglašavam svoju pojavu u medijima bio bih popularan. Zašto? Jer nasilno hoću bit popularan. Da sad pokažem sise na nekom koncertu od nekog random benda bila bih označena kao luđakinja. Ali opet, kad bih ja nastavio s incidentima sličnim tome (ne mislim da sad pokazujem sise gdje god dođem - iako bi to rulalo) mediji bi me već znali, pratili bi me polagano, i da se odlučim bavit glumom osvanuo bi naslov "Luda žena nimfomanijak se baca u glumačke vode" i postao bih poznat.

Tako nekako radi i GaGa (normalno ne pokazuje sise (kao i da ima išta) ali ono gore je uzeto za neku usporedbu) samo što ona to radi mnogo sofisticiranije. Očito je fora hodati kao manijak u nekakvim komboima odjeće, što ne privlači pozornost, već je nasilno usisava.

Ti danas očito ne moraš biti nikakav tip za glazbu. Ako neke random budale se proslave na osnovu izgleda a pjesme su im AutoTunirane, užasne i nepodnošljive, onda ne trebaš uopće ni biti talentiran. Pa da, zašto jednostavno ne istupe gluhonijemi ljepotani na scenu? Mogu skladat na klaviru i svi će ih volit jer su lijepi, a sviraju možda 4 - 5 nota po pjesmi. Ali nađe se budala koji će to i slušat samo da budu dio tog "modernog" vala.

Svi hvale GaGu jer je nova, "osvježenje" u glazbi i da je jedinstvena. Ako je to tako, onda sam i ja jedinstven pobogu, nikad niste vidjeli čovjeka okapija koji totalno rastura na pozornici iako mu svaka pjesma ima ritam "dum dum dam dum". Hell, pjesme su joj bezveze, ovo nije nekakvo mišljenje ili slično (iako je tehnički gledano ali neznam kako da se izrazim jebiga) jer je to činjenica, a ljudi koji ju slušaju su VEĆINOMSzaglupljeni tom glazbom.

Teh point is, ako GaGa može postići uspjeh, isto vrijedi i za moj okapi alter-ego.

Mirko L
25-06-2010, 21:41
Danas je na teletekstu bilo da se složila na pozornici u nekim wannabe kul štiklama lol.
Nije se čak sama mogla podići.

SharpDressedChevap
25-06-2010, 21:42
Danas je na teletekstu bilo da se složila na pozornici u nekim wannabe kul štiklama lol.
Nije joj se mogao dići.


fix'd

majstoro
25-06-2010, 22:21
haha koji si ti idol
svaka cast :D

inace http://www.elistmania.com/images/articles/199/Original/Frog_Attack.jpg
http://www.elistmania.com/images/articles/199/Original/Eaten_by_Lace.jpg
http://www.elistmania.com/images/articles/199/Original/Button_Head.jpg

Mirko L
25-06-2010, 22:30
E, tražio sam ono kad usporede ovu srednju sliku s onim likom nacrtanim na lopti...anyone? :cry:

SharpDressedChevap
25-06-2010, 22:39
http://images.cheezburger.com/completestore/2009/10/20/129005630712109359.jpg

croat1gamer
25-06-2010, 22:48
Just dropping by. (http://vigilantcitizen.com/?p=3979)

Inace, ona je kao /b/. Nade nesto i to forsa do bola.

hacker
25-06-2010, 23:13
Taj njezin nos me ubija.

http://2.bp.blogspot.com/_k9780LyVC_A/SizNaaDqcYI/AAAAAAAAAHM/oeNZkdqGb7c/s400/Lady%2BGaGa%2B%2Bpoker%2Bface%2B2.jpg

:scared:

Konšiljer
30-06-2010, 17:04
lady gaga je malkavian

Feanor
30-06-2010, 17:14
Frendica mi je dala 500kn za Lady Gagu u ZG-u, odričem je se... :(

Azer
30-06-2010, 17:38
Spot za Alejandro :pray: .

Konšiljer
30-06-2010, 17:39
što ono nacisti hodaju okolo?

Mirko L
30-06-2010, 22:01
Frendica mi je dala 500kn za Lady Gagu u ZG-u, odričem je se... :(

Karte ili frendice? :)

The Boz
30-06-2010, 23:01
lady gaga je malkavian
OK. Može.

Niko Bellic
03-07-2010, 10:40
Evo jedne slušljive pjesme od Lady Gagare... Zahvaljujući mighty crnjama ofc...

3cDE3Gwn5ZM

LoneStar
08-07-2010, 22:38
Evo jedne slušljive pjesme od Lady Gagare... Zahvaljujući mighty crnjama ofc...

3cDE3Gwn5ZM

Smiri se...
E1F51tm2X5Y

Jašar
09-07-2010, 17:26
Moraš biti stvarno neiživljen da bi bitchao po lady gagi. Ona je jedno osvježenje od cijele te ekstra komercijalne scene.

CrazySmurf
09-07-2010, 18:33
dakle ja ću napisat pjesmu od 2 rići bit osvježenje?

The Boz
09-07-2010, 20:26
Broj rići je važan?

GeraltofSmeg
09-07-2010, 21:19
Broj rići je važan?
Dača, tebi ni lipše kad malo varijacije ubaci, pa ima rime i sačega!?

CrazySmurf
10-07-2010, 06:39
Broj rići je važan?
Ne mislim tako nego će pjesma imat dvije rijeći koje će se stalno ponavljat u drugom ritmu

Niko Bellic
10-07-2010, 09:17
The music industry needs more people like HER, less of Lady GagaSand her clones.

JbZzgwn-DHU

W3DR4N
10-07-2010, 09:18
Sade je bend. Al da, pjesma je fantastična.

Niko Bellic
10-07-2010, 09:35
Ja sam prvo pomislio da tu stvar pjeva Mattafix. :)

Medolina
11-07-2010, 20:39
Sade je bend. Al da, pjesma je fantastična.

Onak...Sade kao grupa stvara već dosta dugo, koliko sam ja upoznata...Onak..od '80.-ih...mislim da ljudi znaju za nju... I ne možeš uspoređivati nekoga tko je tek počeo svoju karijeru i nekoga tko već godinama stvara i ima zavidnu karijeru iza sebe...Ne možeš ni žanrove uspoređivati...

majstoro
16-07-2010, 11:37
Lady Gagin video vise nije najgledaniji oujea

loo
16-07-2010, 14:00
Jeeeeej sad je đastin biberov :rambo:


:(

majstoro
16-07-2010, 16:01
A Justin mi je medju 5 najdrazih pijevaca

Niko Bellic
16-07-2010, 17:19
alealehandro alealehandro
donkolmajnejm donkolmajnejm
fernando

kenajkikit
jesjuken

kenajkikit
jesjuken

robertooo

alehandro alehandro
alealehandro alealehandro

givmigivmi mordetdoup
đeslajk meksiko

alehandro alehandro...

SharpDressedChevap
16-07-2010, 21:37
I sad ti skuži likove koji govore po ovoj temi da je GaGa originalna...

CrazySmurf
17-07-2010, 07:56
I ček pjesma se zove Alejandro a who the fuck su ovi Fernando i Roberto :?

Paran0a
17-07-2010, 08:06
Nemam pojma.Ajmo iz protesta opalit slipknot do kraja i smetat susjedima. \m/

CrazySmurf
17-07-2010, 10:26
Već napravljeno :D

MasaKrisT
17-07-2010, 11:23
moze.

loo
17-07-2010, 12:57
Take that society! *middlefinger* :killyou:
Pokazali ste vi njima 8)

Niko Bellic
17-07-2010, 13:04
Loše. Jako loše. Hebao vas metal... :yuck:

Xx3yXUunEq8

Blink
18-07-2010, 00:27
A Justin mi je medju 5 najdrazih pijevaca
ISUSATI! Nemogu disati. Imaš ti pišonju? Ili to slušaš sam da se uližeš digod pokojoj curi? Jado.

Maloki
18-07-2010, 00:35
Meni su najdraži bendovi Blink 182, Green Day i The Offspring!

loo
18-07-2010, 08:29
A Justin mi je medju 5 najdrazih pijevaca
ISUSATI! Nemogu disati. Imaš ti pišonju? Ili to slušaš sam da se uližeš digod pokojoj curi? Jado.

:scared:

majstoro
18-07-2010, 08:57
A Justin mi je medju 5 najdrazih pijevaca
ISUSATI! Nemogu disati. Imaš ti pišonju? Ili to slušaš sam da se uližeš digod pokojoj curi? Jado.

:scared:
zXCr2JW_7dI
Cuj jado,jado bih bio da sam onaj opsjednuti fan :D

TeraBajt
18-07-2010, 12:41
Meni su najdraži bendovi Blink 182, Green Day i The Offspring!
METALCUGO PRLJAVA

Niko Bellic
19-07-2010, 15:12
To je PUNK sunašce ti tvoje! Kud si nevaspitan tud još i vređaš druge urbane subkulture. Ne trpaj u isti koš gusle i šargiju, jerbo to nijesu isti instrumenti.

Blink
26-07-2010, 10:45
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

Ivan_87
26-07-2010, 12:58
ako su Blink 182 i Green Day punk bendovi onda sam ja novi isus

SharpDressedChevap
26-07-2010, 13:03
Pa ovisi, nisu čisti punk ali kad pogledaš npr. starije doba Green Daya, možeš zaključit da je to bio jedan sasvim ok bend sa jednostavnom glazbom. Sad su se proprozorili s ovim novim albumima al jbg.

unknown
26-07-2010, 14:18
l3WPKznFvfk&feature=sub&videos=oqmlRBT-XEo

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bara
02-08-2010, 23:25
jebena kenja :(

TeraBajt
03-08-2010, 01:30
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

POP PUNK

e da si mi ovdje brijem da bi ti razbio gitaru o celo.

jel kontas da je to tolika jebena kontradikcija i da to ne moze u nikakvom prokletom paralelnom svijetu postojati jerbo je totalno pljuvanje po punk bendovima. PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti. POP je groteksna masinerija koju vode mocni i bogati, postavljaju trendove priglupoj mladezi da slijede i - kupuju. ringtoneove, mp3ice, albume, karte za koncerte, promotivne sadrzaje koje subliminalnim porukama promoviraju u spotovima(ne govorim o govnima tipa promicanje satanizma u gaginim spotovima koje fanatici jedino vide vec namjernom marketingu). to su jednostavni pjesmuljci nacinjeni da traju mjesec dana i donesu zelenjavu facama u dzep. zelim se probost kad cujem nekog da place kako justin bieber ima problema i kako nije sretan i zato ga vole. uspjeli su preko njega i njegove krinke obicnog decka s talentom orkenut lovu za kojom dileri okrecu glave, i onda imas ekipu koja to pusi. imas i ekipu koja to ne pusi i slusaju nesto drugo, al hej to drugo je green day il blink il neko drugo govno i opet ih maslaju samo pod krinkom alternativne glazbe. zato pop punk ne postoji niti ce ikad postojati.

GeraltofSmeg
03-08-2010, 02:41
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

POP PUNK

e da si mi ovdje brijem da bi ti razbio gitaru o celo.

jel kontas da je to tolika jebena kontradikcija i da to ne moze u nikakvom prokletom paralelnom svijetu postojati jerbo je totalno pljuvanje po punk bendovima. PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti. POP je groteksna masinerija koju vode mocni i bogati, postavljaju trendove priglupoj mladezi da slijede i - kupuju. ringtoneove, mp3ice, albume, karte za koncerte, promotivne sadrzaje koje subliminalnim porukama promoviraju u spotovima(ne govorim o govnima tipa promicanje satanizma u gaginim spotovima koje fanatici jedino vide vec namjernom marketingu). to su jednostavni pjesmuljci nacinjeni da traju mjesec dana i donesu zelenjavu facama u dzep. zelim se probost kad cujem nekog da place kako justin bieber ima problema i kako nije sretan i zato ga vole. uspjeli su preko njega i njegove krinke obicnog decka s talentom orkenut lovu za kojom dileri okrecu glave, i onda imas ekipu koja to pusi. imas i ekipu koja to ne pusi i slusaju nesto drugo, al hej to drugo je green day il blink il neko drugo govno i opet ih maslaju samo pod krinkom alternativne glazbe. zato pop punk ne postoji niti ce ikad postojati.
qbmWs6Jf5dcTi si prozreo njihova sranja, vodi nas, o goromadni terabajtu, daj nam slobodu izbora.

TeraBajt
03-08-2010, 02:47
bar nisu oni jedan od najvecih reuinon failova rofl.
jus sayin.

GeraltofSmeg
03-08-2010, 02:59
bar nisu oni jedan od najvecih reuinon failova rofl.
jus sayin.
Znam, loši su pecto. Ali, mi se borimo protiv temelja na kojima je nase drustvo sazidano, PROTIV POP KULTURE, stoga je pesma povezana s ostatkom posta.
Pop borci, kao takvi cemo ostati zapamceni. http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png
ocrTr56uhyw

CrazySmurf
03-08-2010, 07:21
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

POP PUNK

e da si mi ovdje brijem da bi ti razbio gitaru o celo.

jel kontas da je to tolika jebena kontradikcija i da to ne moze u nikakvom prokletom paralelnom svijetu postojati jerbo je totalno pljuvanje po punk bendovima. PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti. POP je groteksna masinerija koju vode mocni i bogati, postavljaju trendove priglupoj mladezi da slijede i - kupuju. ringtoneove, mp3ice, albume, karte za koncerte, promotivne sadrzaje koje subliminalnim porukama promoviraju u spotovima(ne govorim o govnima tipa promicanje satanizma u gaginim spotovima koje fanatici jedino vide vec namjernom marketingu). to su jednostavni pjesmuljci nacinjeni da traju mjesec dana i donesu zelenjavu facama u dzep. zelim se probost kad cujem nekog da place kako justin bieber ima problema i kako nije sretan i zato ga vole. uspjeli su preko njega i njegove krinke obicnog decka s talentom orkenut lovu za kojom dileri okrecu glave, i onda imas ekipu koja to pusi. imas i ekipu koja to ne pusi i slusaju nesto drugo, al hej to drugo je green day il blink il neko drugo govno i opet ih maslaju samo pod krinkom alternativne glazbe. zato pop punk ne postoji niti ce ikad postojati.
Prvi put da se u nečemu slažem sa Terabajtom

Niko Bellic
03-08-2010, 07:58
Šta si ovim zadnjim htio reći? Znaš, mnogi slušaju različite žanrove, jer vole sami probrati što im paše. Znaš li uopće zašto se mjuza dijeli na žanrove LOL? Sigurno ne da bi se ljudi busali u prsa kak slušaju ovo ili ono...

Ekipu koja se drži jednog žanra iskreno žalim, baš kao i fanove pojedinih grupa i pjevača. Kraj toliko glazbe ići si postavljati ograde fakat je glupo i debilno. Glazba je tu da utječe na naše raspoloženje i tako na nju treba i gledati, kao na soundtrack za život. Oni koji joj pridaju preveliku važnost očito imaju suviše isprazan život...

Sickmanno1
03-08-2010, 08:09
Ok, kuzim da je lame dok se netko ograduje na jednu vrstu glazbe, tj. jedan zanr.

Ali zaliti fanove, nekontam...

Onda me zali sto sam fan Metallice i Casha :(

bezimeni
03-08-2010, 08:50
Ne fan nego fanboy :D .Fan djeluje nekako normalno .Može i freak .

Niko Bellic
03-08-2010, 09:06
Niti jedan pjevač nije zavrijedio fana, jer svi imaju loših pjesama osim jedne iznimke po imenu JASMIN STAVROS aka STAKI FTW ou jea bejbe!

bezimeni
03-08-2010, 09:11
Više razumijem fanove pjevača nego sportaša ..dobro ajde je sam fan Mirka Filipovića .Drhtim svaki puta kada nastupa i najradije bih upao u kavez da mu pomognem :D .Kada sam ga vidio u živo , iako sam viši skoro za glavu , gledao sam ga sa strahopoštovanjem .Ali nisam toliko "lud" da sad idem tražiti autogram ili da kupujem majice , kape ili nekaj sl. :D .

Niko Bellic
03-08-2010, 09:19
Što mu nisi spomenuo majku? Da jesi imao bi nos k'o Lady GaGa i uspomenu za čitav život. xD xD xD

bezimeni
03-08-2010, 09:22
Prije bi Lesnaru spmenuo majku nego njemu .Bio je baš razgovarao na mob i nekome nešto "objašnjavao " ...pod objašnjavao podrazumijevam da se ovom drugom ledila krv u žilama :D .

Niko Bellic
03-08-2010, 09:28
Ali Brock bi ti razorio facu i onda ne bi imao nos k'o Lady GaGa. Gdje je poanta?

Blink
03-08-2010, 10:08
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

POP PUNK

e da si mi ovdje brijem da bi ti razbio gitaru o celo.

jel kontas da je to tolika jebena kontradikcija i da to ne moze u nikakvom prokletom paralelnom svijetu postojati jerbo je totalno pljuvanje po punk bendovima. PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti. POP je groteksna masinerija koju vode mocni i bogati, postavljaju trendove priglupoj mladezi da slijede i - kupuju. ringtoneove, mp3ice, albume, karte za koncerte, promotivne sadrzaje koje subliminalnim porukama promoviraju u spotovima(ne govorim o govnima tipa promicanje satanizma u gaginim spotovima koje fanatici jedino vide vec namjernom marketingu). to su jednostavni pjesmuljci nacinjeni da traju mjesec dana i donesu zelenjavu facama u dzep. zelim se probost kad cujem nekog da place kako justin bieber ima problema i kako nije sretan i zato ga vole. uspjeli su preko njega i njegove krinke obicnog decka s talentom orkenut lovu za kojom dileri okrecu glave, i onda imas ekipu koja to pusi. imas i ekipu koja to ne pusi i slusaju nesto drugo, al hej to drugo je green day il blink il neko drugo govno i opet ih maslaju samo pod krinkom alternativne glazbe. zato pop punk ne postoji niti ce ikad postojati.

Kao prvo, divan način da nam suptilno kažeš kako sviraš gitaru. Stvarno, kulnes faktor +∞.

Šta ti je teško smisliti pop punk? To je jednostavno oblik punka, dakle ima brz punk tempo, gitara je ista, a i bass jer se trzalicom svira, jednostavno blast beat bubnjanje i digod koja promjena, a sve je to smiksano sa običnim pop melodijama, dakle ono što će ljudi slušati. Obično svi takvi bendovi sviraju za lovu al eto.

Ti nisi slušao Blink prije albuma Enema of the State ni Green Day prije albuma American Idiot? Ako nisi, naša rasprava više nema smisla!

OSTANI ČRU I BORI SE PROTIV SUSTAVA, BUDI PUNK!

Lord Ragnarok
03-08-2010, 13:24
green day je 100% punk

TeraBajt
03-08-2010, 14:05
Lol, blink je čisto ok pop punk bend.

POP PUNK

e da si mi ovdje brijem da bi ti razbio gitaru o celo.

jel kontas da je to tolika jebena kontradikcija i da to ne moze u nikakvom prokletom paralelnom svijetu postojati jerbo je totalno pljuvanje po punk bendovima. PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti. POP je groteksna masinerija koju vode mocni i bogati, postavljaju trendove priglupoj mladezi da slijede i - kupuju. ringtoneove, mp3ice, albume, karte za koncerte, promotivne sadrzaje koje subliminalnim porukama promoviraju u spotovima(ne govorim o govnima tipa promicanje satanizma u gaginim spotovima koje fanatici jedino vide vec namjernom marketingu). to su jednostavni pjesmuljci nacinjeni da traju mjesec dana i donesu zelenjavu facama u dzep. zelim se probost kad cujem nekog da place kako justin bieber ima problema i kako nije sretan i zato ga vole. uspjeli su preko njega i njegove krinke obicnog decka s talentom orkenut lovu za kojom dileri okrecu glave, i onda imas ekipu koja to pusi. imas i ekipu koja to ne pusi i slusaju nesto drugo, al hej to drugo je green day il blink il neko drugo govno i opet ih maslaju samo pod krinkom alternativne glazbe. zato pop punk ne postoji niti ce ikad postojati.

Kao prvo, divan način da nam suptilno kažeš kako sviraš gitaru. Stvarno, kulnes faktor +∞.

Šta ti je teško smisliti pop punk? To je jednostavno oblik punka, dakle ima brz punk tempo, gitara je ista, a i bass jer se trzalicom svira, jednostavno blast beat bubnjanje i digod koja promjena, a sve je to smiksano sa običnim pop melodijama, dakle ono što će ljudi slušati. Obično svi takvi bendovi sviraju za lovu al eto.

Ti nisi slušao Blink prije albuma Enema of the State ni Green Day prije albuma American Idiot? Ako nisi, naša rasprava više nema smisla!

OSTANI ČRU I BORI SE PROTIV SUSTAVA, BUDI PUNK!
Kao prvo, hvala, mozda zato jer i sviram pank pa sam malo bolje upucen, al i kulnes faktor ne skodi :cheer

mogo bi malo, ne znam, procitat moj post prije no sto odgovaras.

pop punk je veca kontradikcija i oksimoron nego da nazoves vekija jebacem. Ja blink i green day nikad nisam "aktivno" slusao niti bio fan ali sam se dosta naslusao njihovih stvari.

Punk nije brzi tempo, blast beat, bass s trzalicom, to je stvar stava. Stava koji odise nezadovoljstvom i zeljom za promjenom. Ako se to moze izrazit u trashy pop melodijicama, ja sam srbin (dakle bog) i svijetu je kraj.

Green day i blink su pop rock, ili jos bolje, pop. to nema veze sa ikakvim nacelima rocka ni punka niti ikakvom umjetnickom "izrazavanju". to je puko mlacenje love i zaradjivanje na klincima bez ukusa.

Mirko L
03-08-2010, 15:47
PUNK je opozicija popu, mainstreamu, to je izraz nezadovoljstva i zelje za zamostalnosti.

:pray:

SStava koji odise nezadovoljstvom i zeljom za promjenom.

:pray:

Sad vidim zašto samo spamaš na forumu.

Blink
03-08-2010, 15:58
Da terabajt, sviraš pank kao i još žnjilijun nadrkanih klinaca/ljudi poput tebe.

"Green day i blink su pop rock, ili jos bolje, pop. to nema veze sa ikakvim nacelima rocka ni punka niti ikakvom umjetnickom "izrazavanju". to je puko mlacenje love i zaradjivanje na klincima bez ukusa."

"Ja blink i green day nikad nisam "aktivno" slusao niti bio fan ali sam se dosta naslusao njihovih stvari."

Sam si sebe zajebo, baš znaš da nema nikakve veze sa umjetničkim izražavanjem, sva glazba je umjetnost. Osim cajki.

I super mi je to kako si ti drugačiji od svih drugih elitista, ti umjesto death/progressive metala drkaš na čru punk. :thumbs2:

p0LD4uADv6k
Evo šta kaže blinkovac o pankerima, prljavi ste i smrdite.

Evo da i ja nekako ubacim, ja sviram bass, E JEBOTE kak sam kul.

Lord Ragnarok
03-08-2010, 16:07
amerikanac je. njegov glas je invalid, te njegovo misljenje ima jednaku vaznost ko i crv koji jede pokvarenu jabuku na podu

Babitz
03-08-2010, 16:08
sva glazba je umjetnost. Osim cajki.
Nop. Umjetnost je subjektivan pojam tako da za nekog niti glazba nije umjetnost. Za tebe je sva glazba umjetnost... Postoje retardirane pjesme i van cajki (v. moderni pop i rap), a to što samo cajke ne svrstavaš u tu "elitnu" skupinu jest tvoja subjektivnost. Zato ne seri.

Blink
03-08-2010, 16:10
Da, cajke su baš genijalna glazba i svi sa malo mozga to slušaju, ne seri ti.
Za mene je umjetnost bilo što preko čega se neko izražava, to može biti glazba, slikarstvo, komad wc papira kojim je neko obrisao šupak i obris podsjeća na Isusa.

Lord Ragnarok
03-08-2010, 16:10
hoces reci da je edo maajka los reper???!!!

Babitz
03-08-2010, 16:13
Netko se izražava preko cajki. Pjeva o boli, nesretnoj ljubavi, ljubavi prema alkoholu, i... I to je to. Nema veze što je retardirano. Obrisat dupe i vidjet obris Isusa pa to nazvat remekdjelom je isto retardirano. Neki lik je napravio i neke izložbe govana. Umjetnik, kažu. Ako želiš biti konzistentan sa svojom izjavom, cajke isto spadaju pod umjetnost. Ne moraš nešto voljeti da bi to smatrao umjetnošću.

Mirko L
03-08-2010, 16:21
Da, cajke su baš genijalna glazba i svi sa malo mozga to slušaju, ne seri ti.
Za mene je umjetnost bilo što preko čega se neko izražava, to može biti glazba, slikarstvo, komad wc papira kojim je neko obrisao šupak i obris podsjeća na Isusa.

Tu si se sad malo zapleo :/
Gledaj, ako ćeš bit subjektivan, ostani subjektivan, nemoraš tako.
Mrzim što to moram reći, ali slažem se s Mortalom ovaj put.

Plus, muzika ni ne mora biti izražavanje emocija, ne vidim zašto nekad ne poslušat nešto iz čiste zabave...

Niko Bellic
03-08-2010, 16:32
Kad ćete više prestat sa stereotipima? Niti bi punker trebao smrditi, niti je stil oblačenja i stav bitan. To je muzika, a ne pokret otpora bokte. Možda je rock bio nekakav pokret otpora u vrijeme bivše juge i naših staraca, ali danas u vrijeme kada ti nitko ne brani ništa i pederi marširaju Zagrebom mislim da se nemaš šta buniti oko svojih sloboda druže TeraBajt. Ja evo volim Old School Hip-Hop, volim House, Rave, Techno i Breakbeat, volim Rock klasike, volim i Punk donekle, volim Grunge, volim Jasmina Stavrosa, Ajs Nigrutina, Bad Copy, S.A.R.S., Urbana, Gibonnija, Tram 11, Nereda i Stoku, Balaševića, DJ Krmka i što sve ne...

Neke volim više, a neke manje, ali svi gore nabrojani i još gomila drugih dio su mog života i uz njihove pjesme vežem lijepe, ružne i tužne uspomene...

Glazba se sluša srcem i dušom, a pošto većina sluša cajke, očito im je duša seljačka i srce kao u junaka iz narodnih predaja...

Slušaj srce, a ne ekipu iz škole i kvarta i bit ćeš sretan i emotivno nabijen mačo men. Jebeš te spike i filozofije, to su sve sranja koja su izasrali obrambeni mehanizmi pojedinca koji su na drogama zabrijali da se soba vrti oko svoje osi ili brije natural born hatera kojima je cilj života izasrati najveće govno i gaditi sve ostalo svojim retardiranim idejama o čoporativnim foliranjima i žnj stavovima kojima je pokriče u njihovim čobanskim limitiranim tikvama. Yo dawg, that's the čru...

bezimeni
03-08-2010, 16:39
Onda je red da voliš i Lady GaGa jer ima slušljive pjesme lakih nota koje jednostavno ulaze u uho .

Rang€r
03-08-2010, 16:42
Kad ćete više prestat sa stereotipima? Niti bi punker trebao smrditi, niti je stil oblačenja i stav bitan. To je muzika, a ne pokret otpora bokte. Možda je rock bio nekakav pokret otpora u vrijeme bivše juge i naših staraca, ali danas u vrijeme kada ti nitko ne brani ništa i pederi marširaju Zagrebom mislim da se nemaš šta buniti oko svojih sloboda druže TeraBajt. Ja evo volim Old School Hip-Hop, volim House, Rave, Techno i Breakbeat, volim Rock klasike, volim i Punk donekle, volim Grunge, volim Jasmina Stavrosa, Ajs Nigrutina, Bad Copy, S.A.R.S., Urbana, Gibonnija, Tram 11, Nereda i Stoku, Balaševića, DJ Krmka i što sve ne...

Neke volim više, a neke manje, ali svi gore nabrojani i još gomila drugih dio su mog života i uz njihove pjesme vežem lijepe, ružne i tužne uspomene...

Glazba se sluša srcem i dušom, a pošto većina sluša cajke, očito im je duša seljačka i srce kao u junaka iz narodnih predaja...

Slušaj srce, a ne ekipu iz škole i kvarta i bit ćeš sretan i emotivno nabijen mačo men. dragaš te spike i filozofije, to su sve sranja koja su izasrali obrambeni mehanizmi pojedinca koji su na drogama zabrijali da se soba vrti oko svoje osi ili brije natural born hatera kojima je cilj života izasrati najveće govno i gaditi sve ostalo svojim retardiranim idejama o čoporativnim foliranjima i žnj stavovima kojima je pokriče u njihovim čobanskim limitiranim tikvama. Yo dawg, that's the čru...

dobro jel ti stvarno trollaš il koji kurac?

majstoro
03-08-2010, 16:47
Tako je Niko!
Ja slusam Biebera i iako ce me raja jednom safatat,brzo trcim.

Niko Bellic
03-08-2010, 16:59
Onda je red da voliš i Lady GaGa jer ima slušljive pjesme lakih nota koje jednostavno ulaze u uho .Ma nije da ju mrzim, ali bro kad vidim one kostime i onu kljuku dobijem hemeroide u trenu. Volim ljepe žemske kad pevaju. Ove ružne treba limitirat na radiovalove. Sere mi se od forsanja općenito, jerbo mi na poslu roka radio non-stop i gadi mi pjesme kroz najbolji glazbeni mix, yo.

IMO nema do 80-ih. To je prava muz'ka i moš uznju da densaš i plačeš ka dite at the same time...

@ majstoro

Meni je čru žao tog dečka pošto ga sad obasipaju zlatom dok još ne zna uživat u životu. Ima lima ok glas i pale se mlade mace na njegov friz, a da budemo čru, svi njegovih godina bi htjeli bit na njegovom mjestu, jest i pit za džabe i mlatit nofce, no zavist je jača od muda i teško je reći gj bro well done & good luck, lakše je srat i mislit "bolji sam od njega", a glas ti ko u svinje kad ju kolju i izgled tu neđe prati...

Bara
03-08-2010, 17:16
Baš me zanima hoće li doći doba kada će se moći primiriti svi ti ukusi o glazbi i postaviti neka objektivna teorija, upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).

I to mi se jako sviđa, zato što se potpuno slažem sa njegovim mišljenjem, Bara out.

Paran0a
03-08-2010, 17:20
Baš me zanima hoće li doći doba kada će se moći primiriti svi ti ukusi o glazbi i postaviti neka objektivna teorija, upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).

I to mi se jako sviđa, zato što se potpuno slažem sa njegovim mišljenjem, Bara out.
Koliko si samo gluposti uspio nasrat to nije moguce.^^

Niko Bellic
03-08-2010, 17:26
Rap se ne sluša radi glazbe. Ona je tu sekundarna stvar. Također imaš i jebeno inteligentne rime koje gađaju pravo u sarce. Rap priča životne priče, snove i fantazije kroz rime i flow. Rap je umjetnost ravna knjigama, ali kao što ima loših knjiga postoji i loš Rap, koji baš kao i loše knjige nastaje iz krivih razloga i s krivim ciljem...

Mirko L
03-08-2010, 17:35
citat
Nekome metal više paše ušima od rocka.
Besides, ako ćemo gledat ''smooth'' glazbu koja paše ušima, ne bi li prvo nominirali klasiku?

cham3leon
03-08-2010, 17:47
Da, cajke su baš genijalna glazba i svi sa malo mozga to slušaju, ne seri ti.
Za mene je umjetnost bilo što preko čega se neko izražava, to može biti glazba, slikarstvo, komad wc papira kojim je neko obrisao šupak i obris podsjeća na Isusa.

Sad ću morat upotrijebit riječ licemjerje koja mi ide nakurac, ali najbolje opisuje tvoje stajalište prema cajkama u usporedbi sa zapadnjačkom komercijalom. Da si rekao isti drek, to bi već bilo poprilično istinito, ali ovako...

Blink
03-08-2010, 18:13
Da, cajke su baš genijalna glazba i svi sa malo mozga to slušaju, ne seri ti.
Za mene je umjetnost bilo što preko čega se neko izražava, to može biti glazba, slikarstvo, komad wc papira kojim je neko obrisao šupak i obris podsjeća na Isusa.

Sad ću morat upotrijebit riječ licemjerje koja mi ide nakurac, ali najbolje opisuje tvoje stajalište prema cajkama u usporedbi sa zapadnjačkom komercijalom. Da si rekao isti drek, to bi već bilo poprilično istinito, ali ovako...
Ma ne, ne kontaš, ja sam pravi pravcati panker, i ja moram mrziti sve što je mainstream, a cajke su mainstream na našim prostorima.

cham3leon
03-08-2010, 18:16
Samo kažem da cajke na ovim prostorima ima istu ulogu kao i komercijala vani.

TeraBajt
03-08-2010, 18:17
Da terabajt, sviraš pank kao i još žnjilijun nadrkanih klinaca/ljudi poput tebe.

"Green day i blink su pop rock, ili jos bolje, pop. to nema veze sa ikakvim nacelima rocka ni punka niti ikakvom umjetnickom "izrazavanju". to je puko mlacenje love i zaradjivanje na klincima bez ukusa."

"Ja blink i green day nikad nisam "aktivno" slusao niti bio fan ali sam se dosta naslusao njihovih stvari."

Sam si sebe zajebo, baš znaš da nema nikakve veze sa umjetničkim izražavanjem, sva glazba je umjetnost. Osim cajki.

I super mi je to kako si ti drugačiji od svih drugih elitista, ti umjesto death/progressive metala drkaš na čru punk. :thumbs2:

p0LD4uADv6k
Evo šta kaže blinkovac o pankerima, prljavi ste i smrdite.

Evo da i ja nekako ubacim, ja sviram bass, E JEBOTE kak sam kul.
na ovo prvo ti je odgovorio babitz.
ne, meni je super kak su tebi svi elitsti koji pljuju po tvom ukusu. i oni koji ZNAJU RAZLIKOVAT ZANROVE. kakav jebeni cru pank, daj molim te.

btw basisti smrde.

Maloki
03-08-2010, 18:41
upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).
Ustvari se glazba sluša srcem. Doslovno :)

Mirko L
03-08-2010, 18:42
Ja onda nemogu slušat glazbu :(

Maloki
03-08-2010, 18:43
Srce bi ti moglo ozdraviti uz glazbu koja ti zbilja paše ;)

Niko Bellic
03-08-2010, 19:07
Evo vam jedna za srce i dušu...

X7gVu9JuqUk&feature=related

12,871,786 views

Blink
03-08-2010, 19:08
Lady GaGa i Bieber imaju preko 150 miljona, ako je to mjerilo onda stvarno. :D

Mirko L
03-08-2010, 19:10
Misliš valjda 250 miliona? :P

bezimeni
03-08-2010, 19:14
Niko a da počneš slušati nešto što vrijedi :roll:

L2GaCnAiuvo&feature=related

Sonic_Moronic
03-08-2010, 19:22
Baš me zanima hoće li doći doba kada će se moći primiriti svi ti ukusi o glazbi i postaviti neka objektivna teorija, upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).

I to mi se jako sviđa, zato što se potpuno slažem sa njegovim mišljenjem, Bara out.

http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gifS
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif





Jebemti forum http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

cham3leon
04-08-2010, 09:54
Depeche Mode <3<3

Systematic Reverse
04-08-2010, 10:31
Baš me zanima hoće li doći doba kada će se moći primiriti svi ti ukusi o glazbi i postaviti neka objektivna teorija, upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).

I to mi se jako sviđa, zato što se potpuno slažem sa njegovim mišljenjem, Bara out.

taj lik ima onak 80godina jel?

jel se ti ozbiljno slazes sa njegovim misljenjem?

olol

Karlo_from_Bjelovar
04-08-2010, 13:34
Baš me zanima hoće li doći doba kada će se moći primiriti svi ti ukusi o glazbi i postaviti neka objektivna teorija, upravo sada jedan prastari njemački znastvenik pokušava dokazati da ljudi slušaju onu glazbu koja paše ušima, poput smooth jazza, većine klasike, dobrog Rock & Rolla, dobrog pop/rocka 80-ih, i zapravo što lik hoće dokazati da svi oni koji slušaju drum & base, heavy metal, punk, pa i Lady Gagu, cajke, Rap, su zapravo jebeni mazohisti i licemjeri :).

I to mi se jako sviđa, zato što se potpuno slažem sa njegovim mišljenjem, Bara out.

taj lik ima onak 80godina jel?

jel se ti ozbiljno slazes sa njegovim misljenjem?

olol
to što on ne može osjetiti "taj feeling" koji izaziva gore navedena "negativna" muzika (izuzev lady gage - ona se jednostavno probila u danasnji mainstream jer je pametna i shvaca da ce tako lakse uspjet - sto i je), ne znaci da su osobe koji slusaju takvu glazbu mazohisti...

i da, ako je itko licimjer, onda je osoba s takvim razmisljanjem...

Karlo out.

bezimeni
06-08-2010, 08:13
Najviše u povijesti: Lady Gagi 13 nominacija za MTV video nagrade! (http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/najvise-u-povijesti-lady-gagi-13-nominacija-za-mtv-video-nagrade.html)

Electromaster
06-08-2010, 08:40
Ako ćemo o kvaliteti muzike... MTV Awards= Golden Raspbery Awards. :)

Aerial
06-08-2010, 10:44
Dječica, jednostavno ste ljubomorni što Gagica ima slavu, novac, muziku za party i spolni organ viška :D

GaGa <3

Electromaster
06-08-2010, 10:47
Ako ćemo o kvaliteti muzike... MTV Awards= Golden Raspberry Awards. :)
*corrected*

*typo hate*

Maloki
06-08-2010, 11:19
Dječica, jednostavno ste ljubomorni što Gagica ima slavu, novac i muziku za party :D
To.
I nema ona penis, to je sve medijska pompa.

Niko Bellic
06-08-2010, 11:25
GaGa je ružna kao pavijanova guzica. Ne bih ju ni rđavim štapom diro. Pjeva solidno, ali ne kužim zašto se stalno uljepšava kad nema te šminke koje može da...

SharpDressedChevap
06-08-2010, 11:28
Dječica, jednostavno ste ljubomorni što Gagica ima slavu, novac, muziku za party i spolni organ viška :D

GaGa <3


Čekaj, zašto bih ja bio ljubomoran na glazbenika kad znam da neću nikad doći na tu razinu da dobijem shitload of money za jedno pojavljivanje u javnosti? Da je tako, onda bi rijetko tko uopće slušao glazbu i imao omiljen bend ili glazbenika, jer hej, oni imaju tisuće, milijune novca kod sebe pa treba bit ljubomoran na njih. Nema veze što je ona trenutno jedna od najrazvikanijih glazbenica, isto tako ja mogu reći da je npr. Ekrem Jevrić najbolji glazbenik na svijetu jer je išao ostvariti nekakav američki san, onda to opjevao kako je to sve "kuća poso poso kuća" i vratio se ovdje, a ti si bezveze jer nemaš novac i tu čudnu slavu kao on.

Niko Bellic
06-08-2010, 11:38
Ekrem je legenda iz Crna Gora! On i GaGa da snime duet to bi bilo ludilo. Čak si i po izgledu pašu. Bili bi baš dobar par. xD

Sickmanno1
06-08-2010, 12:11
Meni bi najmanji problem bio hebat lady gagu ili da ona mene...

cham3leon
06-08-2010, 12:22
Ali bi vjerojatno bio još manji užitak.

I da, Ekrem je živi dokaz da broj vjuova na jutubu i ostali pokazatelji ništa ne znače.

Aerial
06-08-2010, 12:24
Ys9UI4NT_nI

GaGica 2006 :oops:

Prije neg je počela od sebe raditi Fame Monstera (ne kažem ovo sarkastično, ona to radi jer prolazi kod ljudi, a ne zato što je glupača), zapravo je bila sasvim simpa alt-pop curka :D

Niko Bellic
06-08-2010, 12:32
Što tim želiš dokazati? I MJ je bio masni crnja, pre nego je postao bela žena koja voli decu...

Aerial
06-08-2010, 12:41
Ne dokazujem niš, samo kažem da je cura zapravo cute ispod 5 kila Maybellinea :D

Džekson je zapravo mentalni slučaj koji nikad nije imao djetinjstvo pa nije ni čudo da je počeo .. simpatizirati djecu.
GaGa na sebe stavlja odvratne modne kreacije zbog publiciteta i zato što javnost to zapravo želi, ali očigledno ne želi priznati (javnost, ne GaGa :D ).

Mirko L
06-08-2010, 12:48
Ali bi vjerojatno bio još manji užitak.

I da, Ekrem je živi dokaz da broj vjuova na jutubu i ostali pokazatelji ništa ne znače.

Nene, zbog toga kakav je, on i ima velik broj viewova, kao Ozana.
Ili najbolji primjer, Justin Bieber.

Najluđi su mi oni koji hejtaju Biebera, ali zato svaki dan o njemu pričaju i postaju.
Ono, da nema hejtera, lik nebi bio ni petinu toga što je :)

seahawk37
06-08-2010, 12:51
Ovu emisiju sam stalno gledao na MTV-u, nesto kao skrivena kamera, cak su i nju sjebali jos dok nije bila poznata

1SIK-yzlxiU
moram priznat da je tad bila zgodna :eyebrows:

Aerial
06-08-2010, 12:59
Cukrić :D

bezimeni
06-08-2010, 13:00
Je izgledala je skroz simpa ...danas izgleda izgladnjelo i prekrivena je nepotrebnim tetovažama .Nešto se pričala da ima nasljednu i rijetku bolest Lupus ...nikada za tu bolest ne bih ni čuo da ne gledam Dr.Housea :D .

The Boz
06-08-2010, 13:03
<3

bezimeni
06-08-2010, 13:17
Brijem da se u takvom izdanju pojavila Niki Beliku u sobi da bi skakao ko ždrijebac :D .

Niko Bellic
11-08-2010, 23:08
Ima mala glaščinu... :thumbs2:

yyTJgb1IjLc&feature=related

laIr_d0hFB8&feature=related

l3R3KqrJAI4

Rang€r
12-08-2010, 10:28
sav sam se navlažio <3

Doctor Freak
18-08-2010, 13:36
EGh9zlN6 ... playnext=1 (EGh9zlN6eLo&feature=PlayList&p=EF96D8D4905FD3EA&index=0&playnext=1)


O dragi Bože....... :rotfl:

MasaKrisT
18-08-2010, 13:51
prelose.

TeraBajt
18-08-2010, 13:54
rofl glam garage

Mirko L
18-08-2010, 15:01
:(

Mislio sam da će svima krenit ruke prema guzicama i sisama kad je uskočila.

Rang€r
18-08-2010, 15:53
o jebote kurac :pray:

najjače na kraju kaže rokenrol iz bek

Sickmanno1
18-08-2010, 16:21
SPW and Lady GaGa are proof that rock&roll is back

:pray: :pray:

Niko Bellic
18-08-2010, 17:10
Ma sranje. Ovo je Rock...

6vQpW9XRiyM

Aerial
13-09-2010, 18:57
http://www.thehollywoodgossip.com/2010/09/lady-gaga-meat-dress-tasty-or-tasteless/

Na MTV dodjeli nagrada, pojavila se (između ostalog) u "haljini" od sirovog mesa :D
Naravno, PETA je napravila atmosku uzbunu nakon toga.

http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/lady-gaga-meat-dress_425x773.jpg

:pray: :pray: :pray: :pray:

Chupacabra
13-09-2010, 19:03
isuse
:scared: necu moc zaspat

Duke of Earl
13-09-2010, 19:12
Jebena propast civilizacije je ovo. Žena ide na efekt jeftinog šoka tak da nabaca malo špeka na sebe i to je trenutno glavna vijest u svijetu, nevjerojatna orginalnost, vrhunac mode i umjetnosti. Povraća mi se od svega toga. Ne bi ni znao za to da nemoram jebeni radio na poslu slušat, u slobodno vrijeme sam se hvala bogu uspješno isključio od ovakvih anti-vijesti, ali mora odnekud doprijet i napunit mi glavu toplim govnima. Eto kak se čovjek može bezveze naživcirat.

Aerial
13-09-2010, 19:54
Žena ide na efekt jeftinog šoka tak da nabaca malo špeka na sebe

No, no, sir.
Nije stvar u tome što ona to na sebe nabaca radi šoka.

Pitanje je zašto to izaziva toliki šok i publicitet među ljudima :)

- To je Lady GaGa, right? Ona je pjevačica koja želi postati slavna i bogata tako da radi gluposti, a mi ćemo na tu foru padati i davati joj milijune.
- Hah, joj, nisam lud da na to padam.
- Da, lol, glupača, nisam tako zatupljen.
- ....
- Ok. I, što, da onda padnemo na foru?
- ... OK, može!

Niko Bellic
13-09-2010, 19:59
Ja sam već zaboravio da GaGa postoji. Dva tjedna godišnjeg bez radijskog programa i eto ti blaženstva.

MasaKrisT
13-09-2010, 20:01
opet je prelosa.

Sonic_Moronic
13-09-2010, 20:03
Well, it is certainly no disrespect to anyone that is vegan or vegetarian, because as you know, I am the most judgment-free human being on the earth.

Skromnog li bića <3

Chupacabra
13-09-2010, 20:11
maloprije sam jeo snicle sa senfom, pa sam se sjetio ove slike.
Insta gubitak apetita. Hvala, forume.

Aerial
13-09-2010, 20:45
Tako ti i treba, kad jedeš drage životinje, okrutni čovječe :D

Maloki
13-09-2010, 20:46
Treba pacat kakvih 24 sata prije neg bacimo na roštilj.

SharpDressedChevap
13-09-2010, 21:28
A žalosno, zbilja žalosno.

A što je još žalosnije jest to kako to utječe na ljude, mislim tko god da je stavio tu sliku ispod nekoliko hail smajlića a Sonic "Skromnog li bića <3" s tim srcem kao da je to sasvim nešta normalno.

Majke ti to je žalosno, ne smiješ se ni trudit da potrošiš trud na smajliće ili srčeko na nju, to je retajno. I eto, kažu da glazbenik ne bi trebao utjecati na svoju glazbu putem promoviranja sebe već kvalitetom, ali stavimo karte na stol - ona jednu od te dvije stvari nema. Ajmo pogodit koju.

Sonic_Moronic
13-09-2010, 21:32
Ako nisi skužio, to je bila zajebancija. :(

I s ovim se naravno slažem, samopromocija koja nema veze s glazbom u namjeri da bolje trpaš glazbu ljudima u mozak je žalosna,.

Aerial
13-09-2010, 21:36
1) Njega glazba je kvalitetna. To što ste vi alternativa pa slušate Tool samo zato da ga slušate ne znači da je GaGa loša (mind you, i ja slušam Tool; navodim samo tako)

2) Jel bi ti bilo draže da su tu kravu rastrgali 3 vuka, ubili joj 2 mladunčadi i onda polupojedeno truplo ostavili da se raspada, dok otkinutu glavu nose sa sobom za marendu?

Sonic_Moronic
13-09-2010, 21:40
Šta ti stvarno možeš nazvati kvalitetnim glazbenikom nekoga komu je glavni cilj da prouzroči shock effect?

The Boz
13-09-2010, 21:40
Ja sam umro od smijeha kada sam vidio taj nastup... GG, say I. GG.

SharpDressedChevap
13-09-2010, 21:41
@Sonic
Ma znam, nisam ništa ozbiljno mislio prema tebi i onome tko je postao sliku ali hebiga, svima nešto smeta Gaga ali opet moraju pričat o njoj, davat joj publicitet (a kolko je ona glupa će to i iskoristit (zapravo je pametna)) itd. A ova druga strana koja ju hvali, a ništa ne mogu više reć, dovoljno govori samo za sebe :(


Aerial_51@

1. Po čemu je molim te njena glazba kvalitetna? Nemoj odmah molim te povlačit to "što ste vi alternativa" jer je za primjer poznanik slušao sve ove nove pop i r'n'b stvari i čak se i njemu Gaga gadi. Ona je originalna, bla bla... daj pogledaj tekst od Bad Romance... čisto bezveze.

2. Da, bilo bi mi draže da se to meso iskoristilo za jelo za preživljavanje nekog čovjeka koji se pošteno naradio i hoće jesti, a ne za korištenje kao odjeću i paradiranje u svijet s time - jer je to bolesno.

Aerial
13-09-2010, 21:50
Aerial_51@

1. Po čemu je molim te njena glazba kvalitetna? Nemoj odmah molim te povlačit to "što ste vi alternativa" jer je za primjer poznanik slušao sve ove nove pop i r'n'b stvari i čak se i njemu Gaga gadi. Ona je originalna, bla bla... daj pogledaj tekst od Bad Romance... čisto bezveze.

2. Da, bilo bi mi draže da se to meso iskoristilo za jelo za preživljavanje nekog čovjeka koji se pošteno naradio i hoće jesti, a ne za korištenje kao odjeću i paradiranje u svijet s time - jer je to bolesno.

1) Inovativna je, zarazno ekscentrična, ima dobre melodije...
Zar bi bila tako uspješna da samo nosi retardiranu odjeću?*

2) To meso će biti pojedeno. Svako živo biće na ovom retardiranom planetu biva pojedeno, od bilo koga/čega, bilo kad, iz bilo kojeg razloga.


*hrvatski primjer istog ćušpajza je, recimo, Josipa "Izgubljena u Magli" Lisac

Interceptor
13-09-2010, 21:55
Daj ozlijedi se o rub stola,nije riječ o tome nego govorimo na kakav retardirani način želi privući pozornost.
Mmm,da...sasvim je okej doć na dodjelu nagrada obučen u šnicele i bržole.

W3DR4N
13-09-2010, 21:55
1. Po čemu je molim te njena glazba kvalitetna? Nemoj odmah molim te povlačit to "što ste vi alternativa" jer je za primjer poznanik slušao sve ove nove pop i r'n'b stvari i čak se i njemu Gaga gadi. Ona je originalna, bla bla... daj pogledaj tekst od Bad Romance... čisto bezveze.

2. Da, bilo bi mi draže da se to meso iskoristilo za jelo za preživljavanje nekog čovjeka koji se pošteno naradio i hoće jesti, a ne za korištenje kao odjeću i paradiranje u svijet s time - jer je to bolesno.

1. Vjerujem da niti jednog glazbenika kojeg ti slušaš kraljica Engleske nije zvala da sudjeluje u prestižnom Royal Variety Performance Showu. Lady GaGu jest.
Elton John ne želi raditi s glazbenicima ispod njegove razine kvalitete. Poslušaj i pogledaj ovo e0bo9gck3cg
Jednostavno, Lady GaGa od svojih nastupa radi spektakl kakav je rijetko tko mogao u kompletnoj povijesti glazbene industrije.

2. Šampanjac Crystal košta 500 dolara po boci. Hoćeš reći da bi bogataši radije mogli dati tisućicu u dobrotvorne svrhe umjesto da se oblejaju s dvije boce prestižne cuge? Imam, mogu, želim, hoću.

Aerial
13-09-2010, 21:58
Daj ozlijedi se o rub stola,nije riječ o tome nego govorimo na kakav retardirani način želi privući pozornost.

Ne, to vi pokušavate reći.

The Boz
13-09-2010, 22:01
Attention-whore optužbe imaju smisla samo ako netko općenito sucka, i jedini razlog postojanja mu je ta pozornost. Primjeri: Paris Hilton, Kim Cardassian, Justin Biber.
Lady GG, s druge strane, ima pokriće.

Aerial
13-09-2010, 22:03
Eto, Admini rasturaju :)

Mirko L
13-09-2010, 22:05
]

1) Inovativna je, zarazno ekscentrična, ima dobre melodije...
Zar bi bila tako uspješna da samo nosi retardiranu odjeću?*

2) To meso će biti pojedeno. Svako živo biće na ovom retardiranom planetu biva pojedeno, od bilo koga/čega, bilo kad, iz bilo kojeg razloga.

1) Inovativna definitivno ne mora značiti nešto pozitivno.
Al ajd, ukusi su ukusi, nećemo sad raspravljat o njenoj glazbi, ali...

2) Pojedeno?
Nosi ga kao odjeću. Bit će bačeno.
Naravno da bi. Negativan ili pozitivan, ovaj događaj samo privlači ogroman publicitet...ukljućujući i nas, koji ćemo zbog tog događaja o tome raspravljat još nekoliko stranica.

Feanor
13-09-2010, 22:06
1. Po čemu je molim te njena glazba kvalitetna? Nemoj odmah molim te povlačit to "što ste vi alternativa" jer je za primjer poznanik slušao sve ove nove pop i r'n'b stvari i čak se i njemu Gaga gadi. Ona je originalna, bla bla... daj pogledaj tekst od Bad Romance... čisto bezveze.

2. Da, bilo bi mi draže da se to meso iskoristilo za jelo za preživljavanje nekog čovjeka koji se pošteno naradio i hoće jesti, a ne za korištenje kao odjeću i paradiranje u svijet s time - jer je to bolesno.

1. Vjerujem da niti jednog glazbenika kojeg ti slušaš kraljica Engleske nije zvala da sudjeluje u prestižnom Royal Variety Performance Showu. Lady GaGu jest.
Elton John ne želi raditi s glazbenicima ispod njegove razine kvalitete. Poslušaj i pogledaj ovo e0bo9gck3cg
Jednostavno, Lady GaGa od svojih nastupa radi spektakl kakav je rijetko tko mogao u kompletnoj povijesti glazbene industrije.

2. Šampanjac Crystal košta 500 dolara po boci. Hoćeš reći da bi bogataši radije mogli dati tisućicu u dobrotvorne svrhu umjesto da se oblejaju s dvije boce prestižne cuge? Imam, mogu, želim, hoću.

WAT? Radio je s Eminemom i onim blentavim boy bandom koji je bio one hit wonder ''Five'' ili kako se već zove. Eltoniću je Gaga savršena medijska promocija pošto on više nije spominjan, a Gaga puni stupce mesnim ludorijama. Znači Weky metal nije normalan, a obući se u sirovu mesnu štrucu jeSnormalno, a di to molim te?

SharpDressedChevap
13-09-2010, 22:06
Molim te, ja sam očito glup, u čemu je ona inovativna? Po tome što se preserava s retajnim tekstovima? I onda sve to ukomponira s odijevanjem u bogzna što ne.

Nisam znao da je dobra melodija osnova za kvalitetnu glazbu. Mislim, dobro je to ali ako se ne može plesati uz to onda je to OGROMNO GOVNO, zar ne? Daj molim te.

Zarazno ekscentričan... aha... dobar dan, ja sam nekrofiličar Vinko i živim od svoje glazbe, jel me moja opsesija (nekrofilija :D ) čini kvalitetnim glazbenikom?

Meso, pogotovo onako sirovo, nije za paradiranje uokolo i to je prokleto jasno svima, bar se nadam. Ako će biti pojedeno, jebeno ga pusti nek trune i nek ga lešinari kljuckaju, a ne marširaj ko koza s jadnom životinjom na leđima.

@Wedran - Znam da si uvijek obratnog mišljenja od većine foruma, al zanemarimo sad to.
Kraljica ju je pozvala, ma krasno. Jeli kraljica vrhovno mjerilo ukusa svih jadnih, nevažnih ljudi?
Spektakl koji ona radi, aha. Ajmo reć da je to tako. Spektakl je, super. Jeli njena glazba kvalitetna zbog toga? Molim te reci mi, ja mogu napraviti spektakl od Zeke i Potočića ako imam iza sebe gomilu specijalnih efekata, ogromnu pozornicu, koreografiju... ali ne znači da je ta pjesma kvalitetna, ne?

Aerial
13-09-2010, 22:06
Da, pojedeno će biti.

Nisu ljudi jedina živa bića na ovoj plutajućoj olupini.

Forengner
13-09-2010, 22:07
Meni je to jednostavno gadno,nimalo skandalozno,nimalo ludo i otkaceno vec gadno.
Sa hranom se ne igra. :P

Interceptor
13-09-2010, 22:08
Attention-whore optužbe imaju smisla samo ako netko općenito sucka, i jedini razlog postojanja mu je ta pozornost. Primjeri: Paris Hilton, Kim Cardassian, Justin Biber.
Lady GG, s druge strane, ima pokriće.

Ja osobno nemam ništa protiv nje i njezinih pjesama,boli me prozor za nju.
Htio sam SAMO komentirati odjeću od šnicela i bržola na music awardsu,što je reatardirano i ogavno.

Sonic_Moronic
13-09-2010, 22:12
Naravno da bi. Negativan ili pozitivan, ovaj događaj samo privlači ogroman publicitet...ukljućujući i nas, koji ćemo zbog tog događaja o tome raspravljat još nekoliko stranica.

Baš. Radimo upravo što ona želi. NEEEE :(

Forengner
13-09-2010, 22:13
Ne znam za vas ali meni se jede prsuta. :( .
A jedino sto imam kuci je neki maslac i pola perece.

Interceptor
13-09-2010, 22:14
Ne znam za vas ali meni se jede prsuta. :( .
A jedino sto imam kuci je neki maslac i pola perece.

+1
za maslac i sve :o

Deadwalker
13-09-2010, 22:54
Nasmijao sam se kada sam vidio kako je Gaga dobila 8 nagrada na Mtv-ovoj dodjeli. Kako ta zena nema konkurencije na podrucju pop glazbe, prestrasno. Sasvim zaslužene nagrade :)

Chupacabra
13-09-2010, 23:22
ma proci ce njeno vrijeme za godinu, dvije.
Ja se ni ne obazirem na nju i jos uvijek slusam black sabbath.

W3DR4N
13-09-2010, 23:30
Najznačajniji glazbenik s početka tisućljeća? Mislim da će se i za 20-30 godina pričati o njenom jakom utjecaju na modernu glazbu.

Chupacabra
13-09-2010, 23:34
jakom utjecaju na modernu glazbu.
:rotfl:

Interceptor
13-09-2010, 23:37
owned.

whiskey
13-09-2010, 23:40
I jakom utjecaju na želucane tegobe...