PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lady GaGa



Stranica : 1 [2] 3 4

CrazySmurf
12-12-2009, 21:06
Imate temu za viceve.

OT: Svaka pjevačica/pjevač koji mogu uživo nastupat i pjevat su izvrsni i nemate sumnjat u njihovu kvalitetu. To što se vama ne sviđa ona vrsta glazbe nema nikakve veze s time dali je ona dobra pjevačice ili nije.
Nije da mi se ne sviđa taj tip muzike, nego mi se ne sviđa ona. Daj ajde par stranica unazad. Mislim da sam to već sto puta napisao.

loo
12-12-2009, 21:17
Zaključili smo da ti nisi mjerodavan jer slušaš tokio hotel. Prolisaj par stranica unazad :P

majstoro
13-12-2009, 12:36
loo nije valjda da ti slusas ovu :(

loo
13-12-2009, 12:37
Ne slušam.

Sonic_Moronic
13-12-2009, 12:39
Lady Gaga mi je daleko slušljivija od ostalih pop zvijezda, čak su mi catchy neke stvari.

majstoro
13-12-2009, 12:40
ja nemogu shvatit kako neko nju moze slusat

loo
13-12-2009, 12:42
Ja ne mogu shvatit kako netko može slušat jako puno drugih stvari pa opet ne pljujem po njima samo zato što se meni ne sviđaju. Očito je da je dobra...
Al' nema veze, ovdje se pljuje pa pljujte :D

Devil Dog
15-12-2009, 20:12
ja nemogu shvatit kako neko nju moze slusat


Same here :thumbs1:

W3DR4N
30-12-2009, 00:29
Na koncertu kojeg je 23. prosinca održala u Nokia kazalištu u Los Angelesu, Lady Gaga briznula u plač pred više tisuća svojih obožavatelja nakon što je doznala da je u roku od samo godine dana otkad je stupila na svjetsku glazbenu scenu prodala rekordnih osam milijuna albuma.

Netom prije ovog koncerta sviju je počastila šalicama vruće čokolade u znak zahvalnosti što su na ulaz jednog od tri koncerta koji su rasprodani u samo nekoliko minuta čekali od ranoga jutra. Ona jako voli i vidno brine o svojim obožavateljima.

Prije mjesec dana na predstavljanju svojeg novog albuma spiskala je osam tisuća dolara kako bi pizzom počastila sve one koji su je čekali cijeli dan kako bi se upoznali s njom

Gaga :pray:

mortician
30-12-2009, 00:39
Kul, nema šta.

The Great Duck
30-12-2009, 10:59
To je sigurno čini superkvalitetnom pjevačicom...
EDIT:E mortician,koji ti je ovo lik na avataru?

Kid A
30-12-2009, 14:58
Jim Morrison

Domar Slavko
04-01-2010, 23:44
Lady Gaga mi je nekako jebeno odbojna i iritantna. Pjesma su joj za kurac.

mravojed20
05-01-2010, 17:12
Na koncertu kojeg je 23. prosinca održala u Nokia kazalištu u Los Angelesu, Lady Gaga briznula u plač pred više tisuća svojih obožavatelja nakon što je doznala da je u roku od samo godine dana otkad je stupila na svjetsku glazbenu scenu prodala rekordnih osam milijuna albuma.

Netom prije ovog koncerta sviju je počastila šalicama vruće čokolade u znak zahvalnosti što su na ulaz jednog od tri koncerta koji su rasprodani u samo nekoliko minuta čekali od ranoga jutra. Ona jako voli i vidno brine o svojim obožavateljima.

Prije mjesec dana na predstavljanju svojeg novog albuma spiskala je osam tisuća dolara kako bi pizzom počastila sve one koji su je čekali cijeli dan kako bi se upoznali s njom

Gaga :pray:

Haha, legenda :D Mene je baš zarazila s ovim svojim pjesmicama.

Mirko L
05-01-2010, 17:54
Ništa nije dobro uz određenu dozu forsanja.

Svaki, baš svaki put u teretani puste i pokerface i paparazzi.
I kao da to nije dovoljno, prošli put su pustili remix pokerfacea.

I uvijek isti CD.
Sve pisme više znam napamet, a isto tako su mi sve više-manje retardirane.

cham3leon
05-01-2010, 17:58
Ma glavno da si priopćio da ideš u teretanu :eyebrows:

angel eye
05-01-2010, 20:12
Jel to naš Mirkec ima mišiće?? :D

waaaaaa-

Mirko L
05-01-2010, 20:21
Ono, im aviše od godinu dana :|

loo
07-01-2010, 22:07
0DfJFMrsu-g

:pray:

http://www.ladygaga.com/default.aspx

Pročitajte biografiju i pogledajte ovaj nastup uživo. U zadnjih par dana mi je jako porasla u očima.

W3DR4N
08-01-2010, 16:42
DaIbI1nMdC0

Gaga je školovani glazbenik. Ona gotovo sve svoje stvari sklada i piše u akustičnoj verziji, a vrhunski producent Cherry Cherry Boom Boom od njih radi dance hitove koji razvaljuju billboard. Unatoč negativnom publicitetu, Germanotta je neosporivo jedan od najvećih glazbenika na sceni.

The Boz
08-01-2010, 16:56
I dalje tvrdim da je Gaga božanstvo.

The Great Duck
09-01-2010, 17:55
Gaga je školovani glazbenik.
I Jasmin Stavros je također školovani glazbenik...Ima li on kvalitetu kao Gaga?

Rang€r
11-01-2010, 19:22
ono... sabati nisu bili školovani glazbenici pa su ownali...

inače o gagi bmk za nju dok god nečujem neku retajnu pjesmu, jednom sam čak i naletio na spot na htvu(mislim da je bilo za pokerface), onak tužno :(

LPFireDog
14-01-2010, 01:37
gaga je odlicna :D

MasaKrisT
14-01-2010, 01:55
stavros isto.

TeraBajt
14-01-2010, 13:38
i moj brat takodje

armagedon
14-01-2010, 16:45
hahaha, baš slušam bad romance i naletim na ovu temu!
a nema šta, žena je luda! 8)

CrazySmurf
14-01-2010, 18:25
Ljudi UBIJTE SE!!! Kako guska može bit dobra?

Lord Ragnarok
14-01-2010, 18:46
pečena

Devil Dog
14-01-2010, 19:18
6ygxBSe3oG0

Poor ted lol

LoneStar
16-01-2010, 20:32
Lady GaGa je obicno sranje,dvospolac ko neka glista. Samo ude u 69 poziciju i ono (GaGa) pusi onom dok mu izbacuje svoje stanice za razmnozavanje kroz usta. Isto se dogada u oba dva smjera

loo
16-01-2010, 21:11
Smješni ste s tim. Kog briga kakav je netko ako je dobar glazbenik? Ista stvar ko s Michael Jacksonom.

GeraltofSmeg
16-01-2010, 21:12
Smješni ste s tim. Kog briga kakav je netko ako je dobar glazbenik? Ista stvar ko s Michael Jacksonom.
Ali nije.

loo
16-01-2010, 21:41
Tko si ti da to kažeš? Sama piše svoje pjesme koje su prve na top ljestvicama u svijetu... I sad dođeš ti, veliki geraltofsmeg i kažeš da je ona sranje. Da, prije ću vjerovat tebi nego milijunima drugih ljudi. Ja ju osobno ne slušam, ali sigurno je da je izvrsna.

GeraltofSmeg
16-01-2010, 21:59
Tko si ti da to kažeš? Sama piše svoje pjesme koje su prve na top ljestvicama u svijetu... I sad dođeš ti, veliki geraltofsmeg i kažeš da je ona sranje. Da, prije ću vjerovat tebi nego milijunima drugih ljudi. Ja ju osobno ne slušam, ali sigurno je da je izvrsna.
Jebiga, meni nije, te imam pravo promovirati svoje misljenje, ako mi ne vjerujes, mozes je pokusati slusati poslusati, sto je jedan nacin uvjeravanja u nepouzdanost mase...ili se sjetiti da prosjecno zainteresiran covijek ima podosta ogranicen izbor glazbe na raspolaganju, iza koga nema volje krociti (npr: OyYnstGB3rMS- nije nikada bilo na top ljestvici, bend je sam pisao pjesmu (ocito ti je to iznimno vazno, valjda to smatras raritetom), znaci li to da pjesma ne valjda, ili da sam ja, veliki GeraltofSmeg (ako me zoves velikim, bar pisi velika slova gdje trebaju biti), dok je puk u pravu?)

MasaKrisT
16-01-2010, 22:00
loova jednadzba me dovela do rezultata da su narodnjaci zakon!narodnjaci su zakon!

Kid A
16-01-2010, 22:03
Tko si ti da to kažeš? Sama piše svoje pjesme koje su prve na top ljestvicama u svijetu... I sad dođeš ti, veliki geraltofsmeg i kažeš da je ona sranje. Da, prije ću vjerovat tebi nego milijunima drugih ljudi. Ja ju osobno ne slušam, ali sigurno je da je izvrsna.
Jebiga, meni nije, te imam pravo promovirati svoje misljenje, ako mi ne vjerujes, mozes je pokusati slusati poslusati, sto je jedan nacin uvjeravanja u nepouzdanost mase...ili se sjetiti da prosjecno zainteresiran covijek ima podosta ogranicen izbor glazbe na raspolaganju, iza koga nema volje krociti (npr: OyYnstGB3rMS- nije nikada bilo na top ljestvici, bend je sam pisao pjesmu (ocito ti je to iznimno vazno, valjda to smatras raritetom), znaci li to da pjesma ne valjda, ili da sam ja, veliki GeraltofSmeg (ako me zoves velikim, bar pisi velika slova gdje trebaju biti), dok je puk u pravu?)
Otkako sam na forumu prvi put da vidim jedan pametan post od Ridera.
Radi to cesce.

loo
16-01-2010, 22:22
Potpis na gornji post. Iznenadio me ovako ozbiljan :D

OT: Ukus je potpuno subjektivna stvar. Nešto što je tebi predobro, nekom je očajno i obrnuto. Zato bi se trebalo gledat po večini. HDZ je meni najgora stranka na svijetu, a opet je na vlasti. Na neki način suosjećam s tobom. Možda nije najbolji primjer, no nećemo ulazit u politiku

Inače, ova pjesme gore je bila super sve dok nije počeo 'pjevat' :D

GeraltofSmeg
16-01-2010, 22:35
OT: Ukus je potpuno subjektivna stvar.SNešto što je tebi predobro, nekom je očajno i obrnuto. Zato bi se trebalo gledat po večini.
Sto je upravo razlog zasto se ne bi trebao uspoređivati/gledati po većini.
@xarabas: Ne volim lejdi gagu ;P

Mirko L
16-01-2010, 22:50
Opet, ukusi se razlikuju.

Nekome je naprimjer death metal zakon ( meni), a nekome je smeće.

Objektivno ne postoji dobra ili najbolja muzika.
Samo subjektivno.

To da se većem broju ljudi gaga sviđa a ne nekakav Nile je istina.

Nodakim
17-01-2010, 00:35
Objektivno gledano dobra muzika je svaka popularna muzika.
Znači Lady Gaga je dobra muzika,a Nile nije.

loo
17-01-2010, 09:09
Ne postoji dobra i loša muzika. Ako je tebi nešto dobro, zašto te briga što ostalih 99% ljudi na svijetu misli da je sranje? Ali ako ćemo već gledat što je bolje, a što lošije, onda je sigurno bliže boljoj muzici ono što sluša najviše ljudi.

armagedon
17-01-2010, 12:02
Ne postoji dobra i loša muzika. Ako je tebi nešto dobro, zašto te briga što ostalih 99% ljudi na svijetu misli da je sranje? Ali ako ćemo već gledat što je bolje, a što lošije, onda je sigurno bliže boljoj muzici ono što sluša najviše ljudi.

istina, ljudi imaju svoje ukuse, svatko slusa ono sta mu se svida.i glupo mi je kad ljudima ''sudis'' prema onome sta slusaju - primitivno!

osvetnik_sch3l3
17-01-2010, 12:11
ukus je jako subjektivna stvar,
pogledajte samo kako su ovi ljudi sretni u po mom ukusu,
najruznijem automobilu ikad


http://www.metricmind.com/images/fiat_mult.jpg

hacker
17-01-2010, 13:16
Opet, ukusi se razlikuju.

Nekome je naprimjer death metal zakon ( meni), a nekome je smeće.

Objektivno ne postoji dobra ili najbolja muzika.
Samo subjektivno.

To da se većem broju ljudi gaga sviđa a ne nekakav Nile je istina.


To sa subjektivnom i objektivnom glazbom je dost sjebano. Nemožeš reći da je npr. SOAD kvalitetan bend (ako si ga ikad slušao).

Mirko L
17-01-2010, 13:33
Objektivno gledano dobra muzika je svaka popularna muzika.
Znači Lady Gaga je dobra muzika,a Nile nije.

Odnosno, objektivno gledano dobra muzika je svaka muzika koja se forsa po televiziji, radiju i kafićima i zato je svi slušaju.
Puno ljudi sluša samo ono što čuju na TV-u.

Naprimjer kada me prijateljica pitala znam li za jednu cajku, ja sam rekao ''Neznam, zašto bi ja to znao?'', ona kaže ''pa to svi sada slušaju.''
Ono, sve što se u tom trenutku pušta tamo.

Al ajde, VEĆEM BROJU LJUDI je gaga bolja od Nilea, većem broju ljudi je gaga, a ne Nile dobra muzika, ali malo mi je glupo kada se općenito kaže da je Nile loša muzika.

armagedon
17-01-2010, 13:41
Objektivno gledano dobra muzika je svaka popularna muzika.
Znači Lady Gaga je dobra muzika,a Nile nije.

Odnosno, objektivno gledano dobra muzika je svaka muzika koja se forsa po televiziji, radiju i kafićima i zato je svi slušaju.
Puno ljudi sluša samo ono što čuju na TV-u.

Naprimjer kada me prijateljica pitala znam li za jednu cajku, ja sam rekao ''Neznam, zašto bi ja to znao?'', ona kaže ''pa to svi sada slušaju.''
Ono, sve što se u tom trenutku pušta tamo.

Al ajde, VEĆEM BROJU LJUDI je gaga bolja od Nilea, većem broju ljudi je gaga, a ne Nile dobra muzika, ali malo mi je glupo kada se općenito kaže da je Nile loša muzika.

neki ljudi vole cajke, a meni se doslovno gade!puno ljudi ih slusa, a ja ih i dalje smatram smecem!

Mirko L
17-01-2010, 16:02
Pa to vam i govorim.

cham3leon
17-01-2010, 18:28
Ajte napravite anketu tu negdje pa da vidimo koliko stvarno ljudi ovdje voli Gagu, a koliko ne.

Problem je u tome što postoji sigurno stotine kvalitetnih glazbenika, ali Gaga nad svima ima jednu prednost: Netko je investirao grdne pare u nju tako da u svijetu ne bude nikoga tko nije čuo svaku njezinu pjesmu, tako da može obrisat pod sa nekim nepoznatim izvođačem koji možda ima hit u rukavu.

Navodno ona piše svoje pjesme, ali ako to i je istina, treba to uzet sa zrnom soli. Kao što sam već reko, sigurno ima iza sebe vojsku vrhunskih glazbenih producenata i skladatelja koji će sve šta ona izmisli izvesti tako da zvuči vrhunski.

Možda sam malo preekstreman, ali meni je fakat glupo da neki izvođač bude proslavljen na temelju tuđe pjesme. Mislio sam da razumijem sve one tinejđerke koje su tugovale za Tošom, tim jako posebnim pjevačem kad je poginuo, ali onda pročitam u novinama kako je sućut dala autorica njegove pjesme "Srce nije kamen", pa reko, wtf?
On je dakle takav genije zato jer je - pjevao?? No offense, ali to može jako puno ljudi, a zna se da je pjevač kvalitetan koliko su mu pjesme dobre. I Gaga bi pala u zaborav da počne pjevat u crkvenom zboru.

loo
17-01-2010, 18:34
Okrutan je ovaj svijet. Uspiju samo oni koji imaju i talent i priliku i originalnot. Lady Gaga ima svo troje. Jebiga, nije sve ružićasto.

Stalno ju uspoređujete sa nekim drugim vrstama glazbe. Ajde ju lijepo usporedite s nekim ko pjeva istu vrstu glazbe. Daleko je najbolja u tome i potpuno originalna...

cham3leon
17-01-2010, 18:57
Okrutan je ovaj svijet. Uspiju samo oni koji imaju i talent i priliku i originalnot. Lady Gaga ima svo troje. Jebiga, nije sve ružićasto.


I tu nastaje konflikt. Znamo svi da je uspjela, ali pričamo ovdje o kvaliteti.

loo
17-01-2010, 19:10
Je, kvalitetna je. Je, kvalitetnija je od nekih treš bendova. Od kad je imala 2 godine pjeva i svira. Pročitaj malo biografiju pa ćeš ju možda malo više cijenit. Ili poslušaj neku njezinu pjesmu uživo (akustična verzija). I još ne smiješ zaboravit uspoređivat ju s ostalima koji se bave istom vrstom glazbe kao ona. Jednostavno nema smisla nju uspoređivat sa nekim wannabe metal bendom.

A kad već tolko brijete na 'kvalitetu' (neznam šta vam je to, valjda teškoća izvođenja glazbe?), onda slušajte Vivaldia, Bacha i slične skladatelje.

W3DR4N
17-01-2010, 19:13
Stalno ju uspoređujete sa nekim drugim vrstama glazbe. Ajde ju lijepo usporedite s nekim ko pjeva istu vrstu glazbe. Daleko je najbolja u tome i potpuno originalna...

Germanotta je godinama u glazbenim vodama, i pretežno je radila uspješnu glazbu za druge.
Tek su prošle godine ona i njen frend CCBB došli na ideju za "projekt" Lady Gaga, koji se pokazao više no uspješnim. Gagu su izmislili dvoje vrhunskih glazbenih genijalaca, od kojih je jedna ona sama.
Pročitaj biografiju.

cham3leon
17-01-2010, 19:55
Normalno da je kvalitetnija od nekih treš bendova, pogotovo naših domaćih, jer ruku na srce, naša glazba je očajna. Danas.

A ako ne znaš šta je "kvaliteta" kod glazbe, onda valjda nemaš sluha ili što? Jeste da su ukusi različiti, i to u tolikoj mjeri da će nekome ono što drugi smatraju remek djelom biti sranje, ali ipak realno gledajući, većina će se složiti da im je draže čuti Beyonce i neki njezin hit nego, štajaznam, nešto od Antonije Šole. Je li to zato što je Beyonce-ina pjesma kompliciranija i teža za izvesti? Je li možda zato što je njezin glas bolji (dobro, zapravo, u ovom slučaju i je:))?

Ponekad je pjesma jednostavno dobra. Zato je ljudi žele slušati. Zato uopće postoji muzika. I to bi po meni bila kvaliteta. Ne kažem da je Gaga sa svojim treševima nužno "loša" u nekom pogledu, ali da je jako realno pretpostaviti da ima mnogo boljih a nedokazanih autora.

loo
17-01-2010, 20:24
Stalno ju uspoređujete sa nekim drugim vrstama glazbe. Ajde ju lijepo usporedite s nekim ko pjeva istu vrstu glazbe. Daleko je najbolja u tome i potpuno originalna...

Germanotta je godinama u glazbenim vodama, i pretežno je radila uspješnu glazbu za druge.
Tek su prošle godine ona i njen frend CCBB došli na ideju za "projekt" Lady Gaga, koji se pokazao više no uspješnim. Gagu su izmislili dvoje vrhunskih glazbenih genijalaca, od kojih je jedna ona sama.
Pročitaj biografiju.

Erm... zašto si mene tu kvouto? Ja sam valjda jedini ovdje koji ju brani...

Midwintertears
17-01-2010, 20:26
Cartman je owna. Totalno.

SSEST-oQH68

Sonic_Moronic
17-01-2010, 20:59
Je, kvalitetna je. Je, kvalitetnija je od nekih treš bendova. Od kad je imala 2 godine pjeva i svira. Pročitaj malo biografiju pa ćeš ju možda malo više cijenit. Ili poslušaj neku njezinu pjesmu uživo (akustična verzija). I još ne smiješ zaboravit uspoređivat ju s ostalima koji se bave istom vrstom glazbe kao ona. Jednostavno nema smisla nju uspoređivat sa nekim wannabe metal bendom.

A kad već tolko brijete na 'kvalitetu' (neznam šta vam je to, valjda teškoća izvođenja glazbe?), onda slušajte Vivaldia, Bacha i slične skladatelje.

Ti sad pričaš o pjesmama koje je napisala "Stefani Joanne Angelina Germanotta". Nakon studijskog poliranja i usavršavanja, te pjesme izvedene u Lady Gaga inkarnaciji imaju jako malo veze s originalnom zamisli. Ona je ikona, ne glazbenica.

The Great Duck
18-01-2010, 19:05
loova jednadzba me dovela do rezultata da su narodnjaci zakon!narodnjaci su zakon!
Iskreno,ako moram birati između cajke i GaGe,uvijek bih uzeo cajke.
E da,to što dosta ljudi sluša neku glazbu uopće ne znači da je ona najbolja,razlog zbog kojeg toliko ljudi voli GaGu,a ne voli metal i jedini metal bendovi za koje zna su Metallica,Maideni i nešto onog nu smeća jest što se GaGa pušta po radiju,metal baš i ne.

loo
18-01-2010, 20:45
Gaga se s razlogom pušta na radiju. Metal je agresivna i glupa glazba. Nitko nebi slušao tako šta na radiju dok se vozi u autu. Za radio su opuštajuće, jednostavne, zabavne pjesme koje svi mogu slušati.

Grim
18-01-2010, 20:53
Ne shvaćam toliko pljuvanje po Gagi, istina je da nije nešto posebno, ali ako vam se ne sviđa nemojte slušati. Ako dođe na radiju pjesma, promijenite stanicu.
Ako netko u blizini pušta neku njezinu pjesmu, odmaknite se ili izdržite, nije neki problem to izdržat.
Nisu svi ljudi isti, te ne trebaju voliti stvari kakve se vama sviđaju. Treba poštivat ukuse drugih ljudi... kako god se vama loši činili. :(

MasaKrisT
18-01-2010, 20:54
Gaga se s razlogom pušta na radiju. Metal je agresivna i glupa glazba. Nitko nebi slušao tako šta na radiju dok se vozi u autu. Za radio su opuštajuće, jednostavne, zabavne pjesme koje svi mogu slušati.

Uzmi si neku od kazeta iz vremena jugoslavije, opustajuceg tona,i procitaj na njoj sta pise. Ne slusati za vrijeme voznje, da nebi uspavala vozaca itditd...

GeraltofSmeg
18-01-2010, 20:58
Gaga se s razlogom pušta na radiju. Metal je agresivna i glupa glazba. Nitko nebi slušao tako šta na radiju dok se vozi u autu. Za radio su opuštajuće, jednostavne, zabavne pjesme koje svi mogu slušati.
Jep, lejdi gaga i ostatak pop zajednice stvara intelektualnu glazbu :/ Uz to, koliko ja znam, agresivna glazba ima manje sanse da uspava nekoga učmalost popa.

loo
18-01-2010, 21:16
O jebo vas sad ste našli pravi razlog za neslušat lady gagu. Svaka vam čast. Zaspat ćete dok se vozite u autu. Potpisujem Grimov post i neću više postat ovdje...

MasaKrisT
18-01-2010, 21:18
Ja ti kazem sta pise,isto kao sto ti nas upozoravas da je metal glup, tako i ja tebe da bi od opustajuce glazbe mogao zaspati dok vozis:)

GeraltofSmeg
18-01-2010, 21:20
O jebo vas sad ste našli pravi razlog za neslušat lady gagu. Svaka vam čast. Zaspat ćete dok se vozite u autu. Potpisujem Grimov post i neću više postat ovdje...
Koliko ja vidim, ti si rekao da metal nije za slusanje u autu, i rekao da je lejdi gaga jednostavno stvorena za to.

cham3leon
18-01-2010, 21:59
Gaga se s razlogom pušta na radiju. Metal je agresivna i glupa glazba.SNitko nebi slušao tako šta na radiju dok se vozi u autu. Za radio su opuštajuće, jednostavne, zabavne pjesme koje svi mogu slušati.

Objectivity fail.
A dobro se netko sjetio tu malo prije - ako je popularnost i uspjeh mjerilo kvalitete, onda su stvarno cajke nešto najbolje što glazbena umjetnost može ponuditi.

Grim ima pravo, ako mi ide na jetra, ne moram je slušat. Međutim to nije tako jednostavno. Dok neku glazbu koju tražiš i koja ti se sviđa moraš tražit s pincetom, Gagu nije ni lako izbjeć. Puštaju je svuda.

Tako ja sada po n-ti put prepričavam tragičnu odluku našeg provajdera za kabelsku tv da umjesto legendarnog glazbenog programa VH1 i MTV-a ubaci Vivu tako da se mogu naslušat Gagetine dok ne popizdim, zato jer nemam više nijednog drugog glazbenog kanala.

Mirko L
18-01-2010, 23:14
Loo govori da ne valja pljuvat po glazbi i ako ti se ne sviđa da samo ne slušaš.
I onda kaže ovo:


SMetal je agresivna i glupa glazba..

Also, šta fali ''agresivnoj'' glazbi u autu?
Meni je sto puta draže headbangati i uživati uz metal u autu, nego nekakvu opuštajuću muziku ''u kojoj svi uživaju''.

W3DR4N
19-01-2010, 02:21
Gaga ima onak, samo jednu opuštajuću pjesmu.
Ja u aftu slušam Noru Jones. I spavam. <3

cham3leon
19-01-2010, 08:38
A ako pak slušaš Noru Jones pa možda dok se voziš navečer po duuugoj i dosadnoj autocesti postoji opasnost da zaspiš i razbiješ se. Vidiš, vidiš :D

CrazySmurf
19-01-2010, 09:01
Napokon su ljudi na ove osljednje dvije trri stranice shvatili što hoću reći. Sada se kvaliteta glazbenika gleda po uspjehu, a ne po samoj kvaliteti. Ok je ako to netko ovako sluša, ali da s time dave cijelu naciju i ljudski rod, e to već ne valja.

W3DR4N
19-01-2010, 09:04
Na to ciljam. Žena doslovno ubija sve radne stanice u mozgu.

armagedon
20-01-2010, 15:09
Na to ciljam. Žena doslovno ubija sve radne stanice u mozgu.

žena? još nije 100% sigurno :D

W3DR4N
20-01-2010, 15:13
O Nori je bila riječ.

http://www.appscout.com/images/Norah-Jones.jpg

<3

armagedon
20-01-2010, 16:19
aha :D sorry onda, za mene se zna o kom/čem je bila riječ!

The Great Duck
20-01-2010, 19:43
Gaga se s razlogom pušta na radiju. Metal je agresivna i glupa glazba. Nitko nebi slušao tako šta na radiju dok se vozi u autu. Za radio su opuštajuće, jednostavne, zabavne pjesme koje svi mogu slušati.
Tebi ovo nije za slušanje na radiju u autu?
MoDbAd4fYBA
STg59MYu4EY
IwKRyizwEKo&feature=related
aGnhF0_rA90&feature=related
nhe1SuBGkiA
8VXy4Z6IkWQ
1Di0XWpWg78
V5LdwK5rKAU&feature=related
Sj7UBgVVew8
hhlYyopDITA

hans
25-01-2010, 10:05
Sve je to stvar ukusa ja nevolim slušat ni metal ni gagu nego nešto treće.

(Lady gaga je dvospolac :rotfl: , a voli bi vidjeti onoga koji joj/mu piše stihove )

(mister gaga :rotfl:)

CrazySmurf
25-01-2010, 14:16
Mister Gaga koji nema kurac nego picu :rotfl:

Korpse
25-01-2010, 20:55
Duck to nije za voziti se u autu, to je da prostiš zakurac.

angel eye
26-01-2010, 22:48
Beat Box 8)
tHbh_n_P5xk&feature=featured#

The Great Duck
27-01-2010, 13:42
Duck to nije za voziti se u autu, to je da prostiš zakurac.
Mislio sam da će biti Geraltofsmeg.

TeraBajt
29-01-2010, 22:58
Mister Gaga koji nema prozor nego picu :rotfl:
kako ste prelosi sa tim spikama.

Mirko L
29-01-2010, 23:12
Ala sada me još više živcira...sve zbog forsiranja.
Ova emo ženska iz bolnice koju sam spomenuo u odgovarajućoj temi je non-stop to slušala na vh1 (naravno, uvijek iste tamo pjesme) i glasno pjevala (iako pjeva stvarno dobro ženska i ide na supertalent, al svejedno).

Više mi se gade te pjesme.

cham3leon
29-01-2010, 23:18
Vh1 je sasvim ok. Ima za sve ukuse, naravno da mora imat i komercijalu.

Probaj molim te gledat Vivu.

Mirko L
29-01-2010, 23:32
Što je pak to?

Eh, jebiga, moj ukus se razlikuje od ovih standardnih i svaka muzika koja se tamo pusti je za mene silovanje.Što ja mogu...

cham3leon
30-01-2010, 13:08
Ali oni vole isto puštat ful puno starih hitova, nađe se i rocka i metala kao i gotovo svega ostalog, samo ne baš usred dana.

VIVA je glazbeni program koji se isključivo sastoji od muzičkog štiva prosječne tinejđerice. Dakle, komercijala, pa nakon komercijale još malo komercijale, pa onda komercijalni rock jedna ili dvije pjesme, onda komercijala za promjenu. I to sve neke disko/ dens poskočice.

maggot
30-01-2010, 22:47
Duck to nije za voziti se u autu, to je da prostiš zakurac.
to!!!!!
ono uopče nije metal nego smeče glupo premekano i dosadno
ovo je dobro
KEv53suBZOE
ZVinwOpllQk
oCSdLtNZbaA
2jUkkhs3NCESovo je 100 put bolje od onog starkelje dija ili kak se več zove on uopče nije opasan a oni su opasni
Wws7mnMewPw

to slušajte a lady gaga je bolja od onih glupih starkelja

hacker
30-01-2010, 22:54
Da nije bilo tih "starkelja", nebi bilo ni ovog što si gore stavio...

maggot
30-01-2010, 23:02
aj mući ko te šta pitao ovo je 10000 puta bolje od onih ebila

cham3leon
30-01-2010, 23:04
Super, opet rasprava o ukusima. Plus, Linkin Park nije metal. Čak manje od onih Patkovih pjesama, rekao bih.

The Great Duck
30-01-2010, 23:14
Otkad to Motorhead,Saxon,Judasi,Accept,WASP,Sabbathi i Dio nisu metal?Bez tih bendova metal vjerojatno ne bi ni postojao.

MasaKrisT
30-01-2010, 23:18
kako se date navuc, stvarno.

TeraBajt
31-01-2010, 01:02
CRAAAAAAAAAWLIIIIIIIIIINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG IIIIIIIIIIIIIIINNNNNN MYYYYYYY SKIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNN

fenomenalan duet slozimo kenan i ja na tu pjesmu.

Mirko L
31-01-2010, 18:15
Ah, ta stara diskusija o ukusima.

Maggot, po imenu pretpostavljam da slušaš Slipknot, što i vidim jer si stavio video.
Osobno, meni je Slipknot jedan zakon bend i obožavam ga...jedan od najboljih.

Ali to ne znači da svi tako misle.
Opet, to je TEBI (i meni) dobro, ali nekome drugome je to totalno smeće.
Kako mi je tužno vidit kako neki ljudi kritiziraju tuđu glazbu i još pokušavaju nekakvim argumentima potkrijepit zašto je njihova bolja.
Bože, bolja je tebi, drugome ne paše i to je to.

Koliko ima ljudi koji slušaju lady gagu i zakon im je, meni nije nimalo i što sad.
Smiri doživljaj.

GeraltofSmeg
31-01-2010, 18:16
Ah, ta stara diskusija o ukusima.

Maggot, po imenu pretpostavljam da slušaš Slipknot, što i vidim jer si stavio video.
Osobno, meni je Slipknot jedan zakon bend i obožavam ga...jedan od najboljih.

Ali to ne znači da svi tako misle.
Opet, to je TEBI (i meni) dobro, ali nekome drugome je to totalno smeće.
Kako mi je tužno vidit kako neki ljudi kritiziraju tuđu glazbu i još pokušavaju nekakvim argumentima potkrijepit zašto je njihova bolja.
Bože, bolja je tebi, drugome ne paše i to je to.

Koliko ima ljudi koji slušaju lady gagu i zakon im je, meni nije nimalo i što sad.
Smiri doživljaj.
Daj, jebote. Trol je, mirko, trolovi ne shvacaju ozbiljno tvoje neophodno vazne zivotne naputke.

Mirko L
31-01-2010, 18:17
Ali prema mojim naputcima se živi.
To je zakon, to je istinski put.

GeraltofSmeg
31-01-2010, 18:19
Ali prema mojim naputcima se živi.
To je zakon, to je istinski put.
Jedini sljedbenik tvojih putova umire u bolnici ocekujuci/nakon operaciju/e srca. Stoga, ocito si u krivu.

Mirko L
31-01-2010, 18:22
Bolje živjet kratak život s mozgom, nego život vječni bez trunka istoga.

GeraltofSmeg
31-01-2010, 18:23
Mirkovi zivotni poučci:1. Subjektivnost je subjektivna.
2.
Bolje živjet kratak život s mozgom, nego život vječni bez trunka istoga.
To be updated.

Mirko L
31-01-2010, 18:27
Drugi dio poruke se odnosio na tebe.

GeraltofSmeg
31-01-2010, 18:28
Integritet mog zivota nije u pitanju, ali hvala na spomenu.

Medolina
31-01-2010, 18:53
Lady Gaga me odmah zaintrigirala. Volim sve što je drugačije. A budimo realni da je to sve jako velika komercijala i da je za očekivati da se svake godine pojavi nešto "novo" i "drugačije"- da ne kažem šokantno. Ima dobre pjesme, ritam mi je super i cijenim je kao glazbenicu. A čak i da je hermafrodit kako se priča, a mislim da je potvrđeno da nije- nemaju veze s njenim stvaranjem i njom kao osobom. Nije kriva ako je s tim rođena i nije jedina! Gaga rules!S:D

Kid A
31-01-2010, 19:12
A čak i da je hermafrodit kako se pričaS:D
Mislim da je to najobicniji marketinski trik,malo jadan doduse.
U vecini slucajeva su to povucene i stovise depresivne osobe,to sigurno nije nesto s cim se ides hvaliti i slobodno pricati uokolo.

Mirko L
31-01-2010, 19:17
Nije li negdje pisalo da ''joj'' je na koncertu ispao kurac?

GeraltofSmeg
31-01-2010, 19:17
Nije li negdje pisalo da ''joj'' je na koncertu ispao prozor?
Umjetni.

bezimeni
31-01-2010, 19:20
Fakat vas ne kužim.Pa kaj ju niste vidjeli u trikou .Onakvi bokovi i guza su 100% ženski .Sve ostalo je marketing .Uostalom imate snimku gage dok je bila skroz nepoznata .Izgleda ljepše i ženstvenije nego danas.Ovaj anoreksični izgled ju samo poružnjuje .

Mirko L
31-01-2010, 19:21
Neznam ja, bezimeni, srry, uopće je ne gledam.
Ne bih je prepoznao da je sada vidim na TV-u :D

Medolina
31-01-2010, 19:21
A čak i da je hermafrodit kako se pričaS:D
Mislim da je to najobicniji marketinski trik,malo jadan doduse.
U vecini slucajeva su to povucene i stovise depresivne osobe,to sigurno nije nesto s cim se ides hvaliti i slobodno pricati uokolo.

Marketinški trikovi su normalna stvar. Pričah o tome. Nita se ne bi prodavalo kada ne bi bilo marketinga.

bezimeni
31-01-2010, 19:22
Je moš si misliti.Gledaš ti samo te sram priznati :D .

Anarion.Umarth
31-01-2010, 19:23
SVolim sve što je drugačije.
:(

Medolina
31-01-2010, 19:25
Bez brige, nekad sam i obična...S:D

Mirko L
31-01-2010, 19:31
Sad će netko spomenit temu ''alternativna đubrad''.
O ne, upravo sam ja to učinio!

CrazySmurf
31-01-2010, 19:37
Da rezimiram ove zadnje tri stranice: Mirko je duhovni voda, Medolina voli hermafrodite, a mi ostajemo pri svom misljenju.

W3DR4N
01-02-2010, 17:09
Koliko je GaGa visoko cijenjena u glazbenim krugovima je zacementirano na dodjeli Grammya. Elton John, koji je poznat po svojoj narcisoidnosti, koji smatra da je najbolji glazbenik na glasoviru, odlučio je zasvirati s Lady GaGom, i to njenu hit pjesmu Speechless, koju su na kraju mashupali s Eltonovom Your Song. Naravno, GaGa je od nastupa napravila cijeli spektakl.
Plus, u izvedbi se može čuti sasvim drugačiji akustični uvod u Pokerface, drugačiji od orginalne izvedbe, ali i drugačiji od prvobitno snimljene akustične verzije.

Igkv1WB0I-0

Devil Dog
01-02-2010, 18:48
R0nKzg8ujsg

MasaKrisT
01-02-2010, 18:48
@W3dr4n Pogledao,show stvarno prva liga,cak mi se i izvedba svidila.

armagedon
02-02-2010, 21:51
Koliko je GaGa visoko cijenjena u glazbenim krugovima je zacementirano na dodjeli Grammya. Elton John, koji je poznat po svojoj narcisoidnosti, koji smatra da je najbolji glazbenik na glasoviru, odlučio je zasvirati s Lady GaGom, i to njenu hit pjesmu Speechless, koju su na kraju mashupali s Eltonovom Your Song. Naravno, GaGa je od nastupa napravila cijeli spektakl.
Plus, u izvedbi se može čuti sasvim drugačiji akustični uvod u Pokerface, drugačiji od orginalne izvedbe, ali i drugačiji od prvobitno snimljene akustične verzije.

Igkv1WB0I-0

hm..a ona ima cudan glas!

GeraltofSmeg
02-02-2010, 21:59
Sad će netko spomenit temu ''alternativna đubrad''.
O ne, upravo sam ja to učinio!
Lol, spomenuo si temu alternativna đubrad u temi o lejdi gagi, rofl.rofl.

1GBRAM
02-02-2010, 22:01
a računaj ovo...kako svi već uporabljavaju "elektronizaciju"glasa,normalno da će ti zvučati čudno...šta misliš gdje jedino čuješ isti glas?na cajkerskim koncertima,tamo sve puštaju na playback :(

loo
02-02-2010, 22:58
a računaj ovo...kako svi već uporabljavaju "elektronizaciju"glasa,normalno da će ti zvučati čudno...šta misliš gdje jedino čuješ isti glas?na cajkerskim koncertima,tamo sve puštaju na playback :(

Erm... kaki jebeni elektronizirani glas? Imaš milijun njezinih videa di pjeva uživo i lijepo se vidi da nije plejbeck ni dorađeno ni ništa. Ajd malo proučite nešto prije nego serete.

Niko Bellic
02-02-2010, 23:39
Odličan remix. :thumbs2:

OR9EEEZaQLI

MasaKrisT
03-02-2010, 00:32
gg rmx,imas pm.

Ulsar
03-02-2010, 01:02
ma onak ona je meni bašš onako kull
hahahaha wtf pa koja je ovo tema nije me dugo bilo i uff ima se šta za čitat
djudz al morate priznat da žena zna dignit prašinu hehe i....................... to je to

armagedon
03-02-2010, 09:20
Odličan remix. :thumbs2:


super je, ali mi je bolja original verzija

e i zakaj ja stalno ovo slušam u zadnje vrijeme :?

AVDvrzCWuzM

Medolina
03-02-2010, 09:52
6Rm2kQoEBHY

Novi duet Lady Gage s Michaelom Boltonom. Meni se pjesma jako sviđa...

Niko Bellic
03-02-2010, 09:54
Original mi je teška banana. GaGa bi bila super da radi više vocal house stvari. Originali joj imaju preloš beat, dok naprimjer remiksevi rulaju. Da počne surađivat s ljudima poput D. Moralesa, P. van Dyka, A. van Heldena i sličnih doslovno bi ubijala u pojam.

armagedon
03-02-2010, 09:56
Original mi je teška banana. GaGa bi bila super da radi više vocal house stvari. Originali joj imaju preloš beat, dok naprimjer remiksevi rulaju. Da počne surađivat s ljudima poput D. Moralesa, P. van Dyka, A. van Heldena i sličnih doslovno bi ubijala u pojam.

A. van Helden i David Guetta, vidiš, imaš ti pravo!!!

Niko Bellic
03-02-2010, 10:02
David Guetta mi je komatozan postao. Dosegao je vrhunac i sad može samo kopirati samog sebe ili fejlati. Sad je kao Colonia ako kužiš šta želim time reći...

armagedon
03-02-2010, 10:05
kužim, a i slažem se donekle... iako meni je ok, ''don't let me go'' pogotovo 8)

Mirko L
03-02-2010, 18:40
Ova Lady Gaga mi se i nebi zgadila da je ne čujem na svakom koraku.

U bolnici non stop (opet sam bio, al su me začudo pustili isti dan) čak i na CMC-u.

Mislim, njen stil odjevanja mi je odvratan.
I neznam ovo što spominjete za zakon lyricse, meni (meni, ponavljam) su bezveze...pogotovo od ove Bad Romance, koja se pušta u svih 16.
Ali ajde, sto ljudi, sto čudi....

CrazySmurf
04-02-2010, 08:38
Eto ljudi uspjeh. Tema mi je spomenuta u pcplay-u :D

W3DR4N
04-02-2010, 08:58
Lady GaGa je Apple u svijetu glazbe. Inovativna je i genijalna, te apsolutno besprijekorna u poslu koji radi.
Često je na udaru medija, te ima zaraćene horde obožavatelja i mrzitelja.

Lord Antares, što ti slušaš?

TeraBajt
04-02-2010, 10:35
Lady GaGa je Apple u svijetu glazbe.

drito, hajp i fors nikad ne staju.

cham3leon
04-02-2010, 11:00
Lady GaGa je Apple u svijetu glazbe. Inovativna je i genijalna, te apsolutno besprijekorna u poslu koji radi.
Često je na udaru medija, te ima zaraćene horde obožavatelja i mrzitelja.


Appleovi uređaji nisu kičasti.

The Boz
04-02-2010, 11:19
Lady GaGa je Apple u svijetu glazbe. Inovativna je i genijalna, te apsolutno besprijekorna u poslu koji radi.
Često je na udaru medija, te ima zaraćene horde obožavatelja i mrzitelja.

:rotfl:
Inovativnost, genijalnost i besprijekornost su riječi koje nemaju šta raditi u rečenici zajedno sa Appleom, osim ako rečenica glasi "Apple nema inovativnost, genijalnost ni besprijekornost."

W3DR4N
04-02-2010, 11:26
Ili ti, ili Kihot. Treće opcije nema.

Niko Bellic
04-02-2010, 12:03
Ona Lady GaGa nije mi baš draga
Prečesto je polugola
Nikada skroz naga

Pjesme su joj podnošljive
Ako si na drogama

Velik joj je nos
U tome je štos

Oblači se kao da je slijepac daltonista
Nije za nju bina niti modna pista
U očima njenim čista glupost blista
Uspjela bi šokirati i Isusa Krista

MasaKrisT
04-02-2010, 12:04
Ovo cu uglazbit cim uhvatim vremena. :pray:

TeraBajt
04-02-2010, 12:29
:pray:

Duke of Earl
04-02-2010, 16:55
Lady GaGa je Apple u svijetu glazbe. Inovativna je i genijalna.

Inovativna ? Navedi barem jedan primjer te inovativnosti.

The Boz
04-02-2010, 17:01
Inovativnosti Applea ili Gage?

Duke of Earl
04-02-2010, 17:03
Inovativnosti Applea ili Gage?
Zapravo može i jedno i drugo :D Ali prvenstveno Gage.

ivan94
04-02-2010, 17:25
Ajde vi što plujete po Lady Gagi recite što vi slušate,baš bih volio znati...

CrazySmurf
04-02-2010, 17:50
Ja slusam Tokio Hotel cije pjesme imaju smisla.

angel eye
04-02-2010, 17:52
Ajde vi što plujete po Lady Gagi recite što vi slušate,baš bih volio znati...
Ovo je pljuvačnica... -.-"

ivan94
04-02-2010, 18:11
E al zašto je vi tolko mrzite?

fear
04-02-2010, 18:15
E al zašto je vi tolko mrzite?

Pa nitko ne voli hemafrodite.

cham3leon
04-02-2010, 18:27
E al zašto je vi tolko mrzite?
Nitko je ne mrzi, neka radi šta hoće žena, ali muzika joj je užasna. To mora biti vrhunac svih šundova i žutila koje se može zamisliti. Kič, kič, i još kiča.

ProzoЯ
04-02-2010, 18:39
Ja slusam Tokio Hotel cije pjesme imaju smisla.
:pray:

Niko Bellic
04-02-2010, 18:56
Meni je Lady GaGa bolja od raznih kostimiranih sotonjara...

1.) Koliko god ružna bila, ipak je žensko...
2.) Koliko god joj pjesme bile loše, ipak su čista pozitiva (za razliku od kostimiranih sotonjara)...
3.) Koliko god loša bila, ipak zarađuje više nego kostimirane sotonjare...

armagedon
04-02-2010, 18:59
Ja slusam Tokio Hotel cije pjesme imaju smisla.

ja Tokio Hotel nemogu smislit :?

ivan94
04-02-2010, 19:26
E al zašto je vi tolko mrzite?
Nitko je ne mrzi, neka radi šta hoće žena, ali muzika joj je užasna. To mora biti vrhunac svih šundova i žutila koje se može zamisliti. Kič, kič, i još kiča.
Ma koja užasna muzika???Ljudi ovdje slušaju sve one neke metalce što se deru i vama je ovo loša muzika???

Duke of Earl
04-02-2010, 19:28
Meni je Lady GaGa bolja od raznih kostimiranih sotonjara...

1.) Koliko god ružna bila, ipak je žensko...
2.) Koliko god joj pjesme bile loše, ipak su čista pozitiva (za razliku od kostimiranih sotonjara)...
3.) Koliko god loša bila, ipak zarađuje više nego kostimirane sotonjare...
O čemu ti pričaš ?

ivan94
04-02-2010, 19:31
Sve je istina,osim toga da su joj pjesme loše,jer su joj pjesme izvrsne i kvalitetne i zato ih i svi i slušaju!

cham3leon
04-02-2010, 19:38
E al zašto je vi tolko mrzite?
Nitko je ne mrzi, neka radi šta hoće žena, ali muzika joj je užasna. To mora biti vrhunac svih šundova i žutila koje se može zamisliti. Kič, kič, i još kiča.
Ma koja užasna muzika???Ljudi ovdje slušaju sve one neke metalce što se deru i vama je ovo loša muzika???

Evo jedna samo za tebe, nije metal. Odslušaj do kraja, kraj je smiješan.
HpqVrbylLTE

Btw, svi je slušaju zato jer ju je nemoguće ne slušati, osim ako se povučeš u nuklearni bunker da nemaš kontakta sa svijetom. Jednom na Krku nisam mogao spavati do dva ujutro jer je bila nekakva fešta ili nešto u centru, i majstori su 5x zaredom, da, zaredom pustili Poker Face, ali gas do daske, tako da sam čuo svaki ton. Zatvaranje prozora ne bi pomoglo vjerojatno, a ne bi ni dolazilo u obzir jer je bilo ljeto i vruće za poludit.

angel eye
04-02-2010, 19:51
Evo jedna samo za tebe, nije metal. Odslušaj do kraja, kraj je smiješan.
HpqVrbylLTE

Burned!! :pray: :rotfl:
Tooo caree :D

ivan94
04-02-2010, 19:57
i ti misliš da ću ja slušat te debilne drogaše!!??

cham3leon
04-02-2010, 20:02
I ja... I ja sam bio poput tebe, a onda sam došao na ovaj forum gdje su me zarazili s ovim stvarima... samo je pitanje kad ću se početi drogirati... sad se tek sjećam starih dana kad sam slušao komercijalu...
Svejedno, sad je gotovo, više se ne mogu vratiti... ALI ZA TEBE JOŠ IMA NADE, IVANE, BJEŽI SA OVOG UKLETOG FORUMA!!!!!11

angel eye
04-02-2010, 20:04
Ej Ivane94 vs.Hrvatina, učini sebi i nama uslugu i odlogiraj se.
Puno ti je zanimljiviji forum.hr.
Evo ti link, ako nemožeš naći: http://forum.hr/
Probaj, sigurno ćeš naići na više pristupačne ljude.
Ili ćeš iskusit Banned
Kad-tad

edit: kao i šta kameleon kaže, ovaj forum ti je uklet. Run while you still can...

fear
04-02-2010, 20:06
Ako ga netko može otjerat sa ovog foruma onda si to ti angel eye :thumbs2:

cham3leon
04-02-2010, 20:13
i ti misliš da ću ja slušat te debilne drogaše!!??

Ne, ozbiljno, rista. Ne možeš stvari promatrat iz daljine i onda kritizirat, prvo moraš isprobati. Kad budeš malo bolje upoznat sa metalom i dalje ćeš moći reći da ga ne voliš, ali tada ćeš znati kako je to komplikovana muzika, koliko ju je teško izvoditi i da to nije samo deranje. Naravno, ako nisi nekakav troll ili nešto pa nas samo vučeš za virtualne noseve.

Ovo šta sam ti postao je doduše mnogo jednostavnije od metala. Ali poslušaj, majke mi, kraj je ako ništa drugo, onda smiješan.

Duke of Earl
04-02-2010, 20:15
Vi se još uvijek raspravljate s njim :pray:

Feanor
04-02-2010, 20:16
i ti misliš da ću ja slušat te debilne drogaše!!??

Svi znakovi multiacca su tu, generično ime sa dodanom godinom nakon njega da bi ga se moglo ''sprdat'' na račun godina, debilni neargumentirani postovi, nimalo stvorenog krebiliteta i vrhunac, nema avatara.

Taaadamm you got yourself a multiacc detective...

cham3leon
04-02-2010, 20:17
A dosadno mi je. Feanor si je našao profesiju, vidim.

EDIT: Zapravo, isti simptomi označavaju i nubove. Ali ako je neki multiacc za zajebanciju, svaka mu čast, odličan je.

angel eye
04-02-2010, 20:24
EDIT: Zapravo, isti simptomi označavaju i nubove. Ali ako je neki multiacc za zajebanciju, svaka mu čast, odličan je.
Mislim da je to neki ivanHrvatina ili sl., jednom je bio na forumu, valjda nekih pola sata i mislim da je dobio ban, tako da stil pisanja, otvaranja glupih tema i upotreba smajlića :twisted: mi je jako poznata.
Čak sam i 99,99%sigurna da je to on...

@fear_ :P

TeraBajt
04-02-2010, 20:25
Ja slusam Tokio Hotel cije pjesme imaju smisla.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

CrazySmurf
04-02-2010, 20:28
Napokon neko ko ih podržava.

Kid A
04-02-2010, 20:30
Ako ga netko može otjerat sa ovog foruma onda si to ti angel eye :thumbs2:
Jel se mozes vise zavuci u pak?

fear
04-02-2010, 20:32
Ako ga netko može otjerat sa ovog foruma onda si to ti angel eye :thumbs2:
Jel se mozes vise zavuci u pak?
Naravno da mogu, koje pitanje :?


EDIT: ole 999 post :evil:

CrazySmurf
04-02-2010, 20:34
Čestitam meni nikako doc 450i

angel eye
04-02-2010, 20:35
Lol dečki, basta... nema uvlačenja, i znam zašto je to fear rekao...

@fear_congratz... to ti je pozitivan broj :wink:

TeraBajt
04-02-2010, 20:42
Napokon neko ko ih podržava.
procitaj moj post ponovo.

onda procitaj par mojih drugih postova. uoci da :pray: koristim kad neko provali nesto jebeno glupo, znak divljenja jel.

cham3leon
04-02-2010, 20:44
Zašto ja pišem (povremeno) tutorial za programiranje u C-u kad bi korisniji na forumu bio tutorijal za shvaćanje sarkazma?

loo
04-02-2010, 21:04
i ti misliš da ću ja slušat te debilne drogaše!!??

Ne, ozbiljno, rista. Ne možeš stvari promatrat iz daljine i onda kritizirat, prvo moraš isprobati. Kad budeš malo bolje upoznat sa metalom i dalje ćeš moći reći da ga ne voliš, ali tada ćeš znati kako je to komplikovana muzika, koliko ju je teško izvoditi i da to nije samo deranje. Naravno, ako nisi nekakav troll ili nešto pa nas samo vučeš za virtualne noseve.

Ovo šta sam ti postao je doduše mnogo jednostavnije od metala. Ali poslušaj, majke mi, kraj je ako ništa drugo, onda smiješan.

A kada ćeš ti shvatiti da nije važno koliko je teško izvoditi neku vrstu glazbe i koliko je ona kompleksna nego samo I JEDNO kako zvuči. Ako meni Lady Gaga dobro zvuči, slušat ću ju, ako mi Sinan Sakić dobro zvuči slušat ću njega, ako mi Azra ili bilo koji drugi bend/pjevač dobro zvuči, onda ću to slušat. Problem s metalcima je što oni misle da je njihova muzika najbolja i da je sve ostalo sranje. Da, jako je teško 2 godine svirat gitaru pa da možeš šredat po njoj ko kreten ili silovat bubnjeve. A i da je teško, to opet nije razlog da to slušam.
Ne mora nešto biti vrhunac jebene glazbene umjetnosti da bi se smjelo slušat.

NOTICE @ svima koji će ovo čitat: Ne, ne slušam ni Lady Gagu ni cajke, a ni metal...

cham3leon
04-02-2010, 21:12
I ti bome pretjeruješ i flejmaš stalno. Meni uopće nije bitno koliko je muzika teška za izvesti ni komplicirana. Volim tonu pjesama koje su jednostavne za izvodit. Primjer je I Will Follow od U2 koja je smiješno jednostavna kad malo bolje pogledaš, ali super pjesma nontheless.
S druge strane i cajke mogu biti komplicirane ako se svira uživo na harmonici heligonki (može i običnoj, nije ništa lakše).

Igrom slučaja je metal tehnički zahtjevan žanr za svirat, pa ako tvrdiš da nije, možeš se lijepo logautat jer više ja i ti nemamo šta razgovarat. Što je još bolje ja stvarno, ali stvarno ne volim metal i jako mi je dosadan. Ja ti neću govoriti šta je dobro a šta nije, ali ću ispraviti neke činjenice. Ako ti se sviđa šta ja slušam, luduj sa Gagom i Jelenom Karleušom, nije me apsolutno briga.

Mirko L
04-02-2010, 22:04
loo, zašto ti ponavljaš da metalci mrzu bilo kakvu drugu muziku i misle da je sranje?

Dobro, istina je za dosta njih, ali ne misle li isto tako cajkaši? Reperi? Bilo tko drugi?

Ja, eto, nisam.

Zanimljivo je kako ivan užasno (i neargumentirano) pljuje po metalu a dolazi ode i pita zašto pljujemo Lady Gagu i kako možemo? :)
Čovječe, ako si multi, mogao si barem nekakav random avatar staviti, e.

Naprimjer neki cod4 avatar, da se više vidi da si neki noob.

Niko Bellic
04-02-2010, 23:16
H9RunljdHow&feature=related

Medolina
07-02-2010, 22:49
i ti misliš da ću ja slušat te debilne drogaše!!??

Ne, ozbiljno, rista. Ne možeš stvari promatrat iz daljine i onda kritizirat, prvo moraš isprobati. Kad budeš malo bolje upoznat sa metalom i dalje ćeš moći reći da ga ne voliš, ali tada ćeš znati kako je to komplikovana muzika, koliko ju je teško izvoditi i da to nije samo deranje. Naravno, ako nisi nekakav troll ili nešto pa nas samo vučeš za virtualne noseve.

Ovo šta sam ti postao je doduše mnogo jednostavnije od metala. Ali poslušaj, majke mi, kraj je ako ništa drugo, onda smiješan.

A kada ćeš ti shvatiti da nije važno koliko je teško izvoditi neku vrstu glazbe i koliko je ona kompleksna nego samo I JEDNO kako zvuči. Ako meni Lady Gaga dobro zvuči, slušat ću ju, ako mi Sinan Sakić dobro zvuči slušat ću njega, ako mi Azra ili bilo koji drugi bend/pjevač dobro zvuči, onda ću to slušat. Problem s metalcima je što oni misle da je njihova muzika najbolja i da je sve ostalo sranje. Da, jako je teško 2 godine svirat gitaru pa da možeš šredat po njoj ko kreten ili silovat bubnjeve. A i da je teško, to opet nije razlog da to slušam.
Ne mora nešto biti vrhunac jebene glazbene umjetnosti da bi se smjelo slušat.

NOTICE @ svima koji će ovo čitat: Ne, ne slušam ni Lady Gagu ni cajke, a ni metal...


A kako se onda nalaziš pozvan komentirat u ovoj temi?S:D :rotfl:

GeraltofSmeg
07-02-2010, 23:34
Mozda zato sto ne slusa lejdi gagu (ovo je pljuvacnica)?

loo
08-02-2010, 14:34
A kada ćeš ti shvatiti da nije važno koliko je teško izvoditi neku vrstu glazbe i koliko je ona kompleksna nego samo I JEDNO kako zvuči. Ako meni Lady Gaga dobro zvuči, slušat ću ju, ako mi Sinan Sakić dobro zvuči slušat ću njega, ako mi Azra ili bilo koji drugi bend/pjevač dobro zvuči, onda ću to slušat. Problem s metalcima je što oni misle da je njihova muzika najbolja i da je sve ostalo sranje. Da, jako je teško 2 godine svirat gitaru pa da možeš šredat po njoj ko kreten ili silovat bubnjeve. A i da je teško, to opet nije razlog da to slušam.
Ne mora nešto biti vrhunac jebene glazbene umjetnosti da bi se smjelo slušat.

NOTICE @ svima koji će ovo čitat: Ne, ne slušam ni Lady Gagu ni cajke, a ni metal...


A kako se onda nalaziš pozvan komentirat u ovoj temi?S:D :rotfl:

Ovo je odavno prestala biti rasparava o Lady Gagi, a i to što ne slušam ne znači da nikad nisam slušao ili čuo nešto. Lijepo sam općenito govorio...

CrazySmurf
08-02-2010, 18:11
Ljudi evo sad sam pročitao da Lady Gaga ima šešir od vlastite kose :?

W3DR4N
08-02-2010, 18:54
Nije to šešir, to je ova mašnica. <3

http://prbreakfastclub.com/wp-content/uploads/2009/12/lady-gaga-paris-hilton1.jpg

Medolina
08-02-2010, 19:33
Pa, bolje da je vlastita nego da je umjetna.S:D

CrazySmurf
08-02-2010, 20:49
Nisam mislo mašnica nego šešir. Pogledaj u 24 sata

Medolina
12-02-2010, 20:33
Whatever.

mortician
13-02-2010, 01:16
Jel to na slici Paris H. kraj nje? :(

MILF hunter
13-02-2010, 09:39
Uz vrhunsku pjevačicu najbolje ide jednako vrhunska glumica, no. :bravo:

Outmind
14-02-2010, 10:10
Mene kod gage, ostavimo narvno po strani njenu "glazbu", najviše živcira frizura, odnosno živcira me kaj ju ženske kopiraju, a meni je šugava...

Duke of Earl
14-02-2010, 12:58
GORDJLJzpgU

Kako od govna napravit još veće govno :pray:

Mirko L
14-02-2010, 13:38
Bokte ujeo :(

MILF hunter
14-02-2010, 14:09
Grozno. Rating - 5.

Je li samo mene taj video ispunio nesnosnom mržnjom? :rotfl:

Jopax
14-02-2010, 16:03
Ja ne kužim što vam ona smeta, ona je genije jebote, skužila je da danas ljudi puše sve, i odlučila je praviti svašta i to joj prolazi, jedino što mi kod nje eventualno smeta je čudan stil, doduše i to pokazuje kako je danas kič glavni element i da društvo nema ukusa kako u glazbi tako i u svemu ostalome

Mirko L
14-02-2010, 16:35
Ja ne kužim što vam ona smeta, ona je genije jebote,Sskužila je da danas ljudi puše sve, i odlučila je praviti svaštaSi to joj prolazi, jedino što mi kod nje eventualno smeta je čudan stil, doduše i to pokazuje kako je danas kič glavni element i da društvo nema ukusa kako u glazbi tako i u svemu ostalome

Wut?

Jopax
14-02-2010, 16:46
Ukratko, zašto se potruditi i napraviti nešto kvalitetno kada možeš napraviti sranje koje će biti jednako ako ne i više uspješno od kvalitetne pjesme

Mirko L
14-02-2010, 18:06
Ah, pušenje na taj način.

Ah, jebemu riječi s dva značenja :D

cham3leon
14-02-2010, 18:54
Ja ne kužim što vam ona smeta, ona je genije jebote, skužila je da danas ljudi puše sve, i odlučila je praviti svašta i to joj prolazi, jedino što mi kod nje eventualno smeta je čudan stil, doduše i to pokazuje kako je danas kič glavni element i da društvo nema ukusa kako u glazbi tako i u svemu ostalome

To je istina. Nije blesava žena. Isto kao i Madonna, ali ne želim slušat biznismenke, nego glazbenice.

bezimeni
14-02-2010, 21:08
Misliš biznis womenke ? :D

cham3leon
14-02-2010, 22:00
Businesswome... Odnosno Womenbusinesske... Ili female business...

Oh, hell, what he said :D

bananac
14-02-2010, 22:51
gagaga rarara gagag

jebote takva pjesma

MILF hunter
14-02-2010, 23:47
Ja ne kužim što vam ona smeta, ona je genije jebote, skužila je da danas ljudi puše sve,Si odlučila je praviti svašta i to joj prolazi, jedino što mi kod nje eventualno smeta je čudan stil, doduše i to pokazuje kako je danas kič glavni element i da društvo nema ukusa kako u glazbi tako i u svemu ostalome

To je istina. Nije blesava žena. Isto kao i Madonna, ali ne želim slušat biznismenke, nego glazbenice.

Pa kad već ljudi puše sve i nije problem privući pozornost, kako je onda ona genij zbog toga što se istakla? Kontradiktorno.

CrazySmurf
15-02-2010, 09:03
Problem je u tome što večinu današnje publike čine bezumne tinejdžerice koje će popušit sve što je sjajno. Pretty pretty shiny shiny

Jopax
15-02-2010, 11:42
Ja ne kužim što vam ona smeta, ona je genije jebote, skužila je da danas ljudi puše sve,Si odlučila je praviti svašta i to joj prolazi, jedino što mi kod nje eventualno smeta je čudan stil, doduše i to pokazuje kako je danas kič glavni element i da društvo nema ukusa kako u glazbi tako i u svemu ostalome

To je istina. Nije blesava žena. Isto kao i Madonna, ali ne želim slušat biznismenke, nego glazbenice.

Pa kad već ljudi puše sve i nije problem privući pozornost, kako je onda ona genij zbog toga što se istakla? Kontradiktorno.


Zato jer je odlučila praviti samo treš, pogledaj ove ostale pjevače i bendove, oni se donekle trude sa svojom glazbom, onda samo pravi gluposti, i ljudima ne smeta, štoviše ljudima se to sviđa.

cham3leon
15-02-2010, 12:00
Svi ozbiljniji bendovi i pjevači su psi koji grizu ljude, a ona je čovjek koji grize psa. Prema onoj uzrečici, jelte. I dakako, nije bitno koliko si dobar, koliko su ti pjesme dobre, nego koliko se znaš reklamirat. Tako to inače ide u svijetu. Ako svi znaju za tebe, to se da itekako dobro financijski iskoristit.
Ali kako sam rekao, meni je najbitnije da mi je muzika dobra, a ne je li ju trendovski slušati.

maggot
17-02-2010, 17:28
GORDJLJzpgU

Kako od govna napravit još veće govno :pray:
E šta sereš ovo je super!!!!!

angel eye
17-02-2010, 17:40
@maggot: Ivane, jesi to opet ti? :(

FaTaL_mRkvA
17-02-2010, 18:03
Video mi se zgadio i prije pokretanja pa nisam uopće ni stisnuo na Play... :(

maggot
17-02-2010, 19:51
@maggot: Ivane, jesi to opet ti? :(
koji ivan ja sam josip!!!!!

GDra
17-02-2010, 19:57
Podsjećaš nas na jednoga koji se nazvao ivan94.

Mirko L
17-02-2010, 21:17
Ali je svejedno troll.Tko god bio.

angel eye
17-02-2010, 21:20
@maggot: Ivane, jesi to opet ti? :(
koji ivan ja sam josip!!!!!
Ivan, Josip, Hrvatina, Troll, svejedno je. Samo biraj...

Jopax
18-02-2010, 19:25
Eeeeej, nemojte tako sa imenom, ti mali, mjenjaj ga odmah, sramotiš nas

Aerospark
19-02-2010, 11:02
Problem je u tome što večinu današnje publike čine bezumne tinejdžerice koje će popušit sve što je sjajno.SPretty pretty shiny shiny

So maybe if I put glitter on it...

cham3leon
26-02-2010, 20:29
http://graphjam.files.wordpress.com/2010/02/funny-graphs-listen-gaga.jpg

http://graphjam.files.wordpress.com/2010/02/funny-graphs-gagas-abilities.jpg

http://graphjam.files.wordpress.com/2010/02/funny-graphs-gaga-songs.jpg

kikl0p
26-02-2010, 21:23
lady gaga pwna boga

Maloki
26-02-2010, 23:40
KYYvYGrMNGs

Owna Gagu.
I po izgledu i po glasu.

bezimeni
26-02-2010, 23:48
Ni blizu.Glas je dosadan .

MasaKrisT
27-02-2010, 01:30
Odlicna verzija, zanimljiva izvedba.

W3DR4N
27-02-2010, 01:53
Pixie ima previše melankoličan glas za cover Lady Gage. Doduše, njen Cry Me Out je fantastična skladba. Poslušaj to.

MasaKrisT
27-02-2010, 12:45
Nabavlja se Pixie.

kikl0p
28-02-2010, 17:17
neznam kakve ona ima veze s Lady Gagom
al Pixie Lott je zakon :pray:

gothic45
05-03-2010, 15:46
Lady Gaga je brainwashing projekt masona? (http://vigilantcitizen.com/?p=1676)

cham3leon
05-03-2010, 16:11
OH SNAP!

Wekyja možda kontroliraju nepoznate sile...

ivan94
07-03-2010, 14:31
E ŠTA VI SERETE ONI VAŠI METALCI ŠTO SE REŽU SU SOTONISTI A VI TU PLJUJETE PO LADY GAGI KOJA JE NROMALNA I RADI NORMALNU MUZIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

angel eye
07-03-2010, 14:34
Ponavljaš se, promjeni ploču -.-"

Electromaster
07-03-2010, 14:34
Cool story bro.

GDra
07-03-2010, 14:39
E ŠTA VI SERETE ONI VAŠI METALCI ŠTO SE REŽU SU SOTONISTI A VI TU PLJUJETE PO LADY GAGI KOJA JE NROMALNA I RADI NORMALNU MUZIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odjavi se. Bit će ljepše tebi i nama.

bezimeni
07-03-2010, 15:02
Pa dobro čovjek kaže..ima hrpa sotonista koji vjeruju u vraga i slušaju metal.To su pravi vragolani.

FaTaL_mRkvA
07-03-2010, 16:26
IVANE VRATIO SI SE!!! :bravo:

Don Kihot
07-03-2010, 21:20
gagaga rarara gagag

jebote takva pjesma

:rotfl:

Mini me
07-03-2010, 21:22
E ŠTA VI SERETE ONI VAŠI METALCI ŠTO SE REŽU SU SOTONISTI A VI TU PLJUJETE PO LADY GAGI KOJA JE NROMALNA I RADI NORMALNU MUZIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idi i ubi se.

Aral
12-03-2010, 10:20
Koji spot, fakat je luda :)

"Telephone" Beyonce i Lady Gage još provokativniji od njihova prvog zajedničkog spota (http://www.index.hr/xmag/clanak/telephone-beyonce-i-lady-gage-jos-provokativniji-od-njihova-prvog-zajednickog-spota/480403.aspx)

Duke of Earl
12-03-2010, 11:30
Koji spot, fakat je luda :)

"Telephone" Beyonce i Lady Gage još provokativniji od njihova prvog zajedničkog spota (http://www.index.hr/xmag/clanak/telephone-beyonce-i-lady-gage-jos-provokativniji-od-njihova-prvog-zajednickog-spota/480403.aspx)
Ah da, što bi prava pop zvijezda bila bez "šokantne provokativnosti". Baš mi je smiješna sva ta pompa.

Maloki
12-03-2010, 15:18
Ne kužim, što je toliko "provokativno" u spotu?

Mirko L
12-03-2010, 16:07
Meni ova Gaga grozno izgleda.A tek njen stil.Fuj.

Al eto, moje mišljenje...

bezimeni
13-03-2010, 00:34
Spot je :pray: .Tarantino im posudio Pussy Wagon :thumbs2: .

loo
13-03-2010, 12:34
Spot je :pray: .Tarantino im posudio Pussy Wagon :thumbs2: .

Slažem se. Al' pjesma mi nije nešto (tj. bijonsom dio mi nije neš)...

Karlo_from_Bjelovar
15-03-2010, 07:43
Lady Gaga je brainwashing projekt masona? (http://vigilantcitizen.com/?p=1676)
strasno :rotfl:

bezimeni
15-03-2010, 17:09
Spot je :pray: .Tarantino im posudio Pussy Wagon :thumbs2: .

Slažem se. Al' pjesma mi nije nešto (tj. bijonsom dio mi nije neš)...


Meni je pjesma super .Znam da su to američke cajke ali baš me briga.Ne zamaram se time ako mi paše uhu za razliku od npr. balkanskih cajki na koje se ježim :D .

loo
15-03-2010, 19:52
Spot je :pray: .Tarantino im posudio Pussy Wagon :thumbs2: .

Slažem se. Al' pjesma mi nije nešto (tj. bijonsom dio mi nije neš)...


Meni je pjesma super .Znam da su to američke cajke ali baš me briga.Ne zamaram se time ako mi paše uhu za razliku od npr. balkanskih cajki na koje se ježim :D .

Ma i meni je pjesma ok za poslušat ovak par puta, al' samo taj bijonsin dio mi nije baš lego... bolja je Lady Ža-Ža :D

Outmind
15-03-2010, 22:23
Pjesma je bzvz, a spot je overkill...

The Great Duck
16-03-2010, 16:37
Spot je :pray: .Tarantino im posudio Pussy Wagon :thumbs2: .

Slažem se. Al' pjesma mi nije nešto (tj. bijonsom dio mi nije neš)...


Meni je pjesma super .Znam da su to američke cajke ali baš me briga.Ne zamaram se time ako mi paše uhu za razliku od npr. balkanskih cajki na koje se ježim :D .
Ovo danas više ni nisu prave cajke,ovo su balkanske kopije Gage i Beyonce.
Dugmetara,klarinet,buzuki >>>>>>> sve

CrazySmurf
20-03-2010, 18:10
E ŠTA VI SERETE ONI VAŠI METALCI ŠTO SE REŽU SU SOTONISTI A VI TU PLJUJETE PO LADY GAGI KOJA JE NROMALNA I RADI NORMALNU MUZIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čovjeće, na čemu si ti :? ?

Mirko L
20-03-2010, 18:34
Trolla.
Tera, demo ili netko...

TeraBajt
20-03-2010, 23:09
dobro da ti nisi najveci trol na forumu.

Mirko L
21-03-2010, 13:55
Šteta.

CrazySmurf
22-05-2010, 06:24
Šta je ovo. Tema zamrla. Ajmo ljudi.

Arbiter of Change
22-05-2010, 20:47
Spoznaja da je svijet u prozoru?
Lady GaGa je zanat naučila u Juilliardu.

System
23-05-2010, 18:57
http://www.ofreegames.com/Lady-Gaga-Dress-Up/play.html


Genijalna igra zanimam se sa njom vec nekoliko sati.

majstoro
24-05-2010, 19:47
Počeo mi sviđati strmi
pogotovo nakon fabijanove jabuke :D

CrazySmurf
24-05-2010, 19:56
Jel se ti to zajebaješ?

P.S. Znali netko kako promjeniti ime?

CrazySmurf
24-05-2010, 19:58
Gnjavator, jel?