PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cajke



CrazySmurf
09-10-2009, 07:38
OK ovo mene živcira. Večina mog razreda sluša cajke (i to samo ološ). Meni se to gadi. Kao prvo imaju debilne tekstove. Za primjer pjesma od koje moj razred već nekoliko dana odzvanja: bara. Kao drugo to su srbi koji nemaju ništa bolje za radit nego radit te debilne pjesme.
A što je najgore, moja rodica to sluša. I have seen some horible things but this: this is just sick. :kill:

Sgt. Bull
09-10-2009, 09:02
Been there, done that. Vidim lock teme u bliskoj budućnosti. A i da ne otvaraš sada 3k tema za sve imaš jednu pa pljuj tu (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=31210).

Aral
09-10-2009, 09:38
Mora da je decko meni metalas ili hardcore gangsta...ili mozda dijete svijeca ili naroljani trance narkic. Mislim da se razumijemo. Pih. Nazalost kolega, otvaranje 5 tema o tome kak ti se ne svidja ovo i ono nije lijek da se pokazes u najboljem svijetlu na forumu i usput izljecis svoju frustraciju ovim svijetom. Nisi valjda emo jel?

Shaka
09-10-2009, 09:43
vjerojatno je emo

Raz
09-10-2009, 09:45
Još uvijek ne kužim pola ovog foruma koji ne sluša taj žanr no svejedno ima obraza pljuvat po tome. Hej, ja ne volim ultra-realne igre, ajmo pljuvat po njima jer meni e pašu.

Niko Bellic
09-10-2009, 10:16
If you don't like it, than just ignore it, but if all of your friends like it and becouse of that you can't ignore it, just fuck it and sing along...

Shaka
09-10-2009, 10:19
If you don't like it, than just ignore it, but if all of your friends like it and becouse of that you can't ignore it, just fuck it and sing along...

potpis :P

CrazySmurf
09-10-2009, 10:24
Mora da je decko meni metalas ili hardcore gangsta...ili mozda dijete svijeca ili naroljani trance narkic. Mislim da se razumijemo. Pih. Nazalost kolega, otvaranje 5 tema o tome kak ti se ne svidja ovo i ono nije lijek da se pokazes u najboljem svijetlu na forumu i usput izljecis svoju frustraciju ovim svijetom. Nisi valjda emo jel?
Pa ja jesam neka vrsta emoa samo su mi cajke bolesne so there

Niko Bellic
09-10-2009, 10:29
Pa ja jesam neka vrsta emoa samo su mi cajke bolesne so there

Jesi li svestan da dok pričaš o cajkama trošiš vrijeme na nešto što "mrziš". Zar te nisu učili da je najveća kazna onima koje mrziš ignore. Ovako samo reklamiraš cajke bespotrebno...

McPingvin_v2.0
09-10-2009, 10:40
Ovo neće dobro završiti, nije niti jedna tema do sad :)