PDA

Pogledaj cijelu verziju : RAM-a



GODSKILLER
08-10-2009, 00:20
malo san se zafrka pa ne kupih prošle sedmice rama 2x1gb od kingmax-a kojeg već imam u računalu jer je cijena bila 99kn a sad poskupilo na 135kn,pa sad iz principa neću ali bih moga uzeti od mushkin za 99kn,pa me interesira jel ima veze šta onda memorija neće biti ista....2x1gb kingmax+2x1gb mushkin......kao za dual chanel mema mora biti ista,a ako neću dual chanel onda jel svejedno
ZAHVALJUJEM......

Cookie monsta
08-10-2009, 09:21
Ja mislim da ima veze što su različiti nemojte me popljuvat to je samo moje mišljenje!! :wink:

Čux
09-10-2009, 14:20
za dual channel, a i za single ak ima više keksa je jako preporučeno imat identične kekse. Velika vjerojatnost da se baš ništa nebu dogodilo ak su različiti, al to jednostavno nemožeš dok ne isprobaš sam, jer su uvijek može desit da se iz nekog razloga pokolju.

Al opet, ja sam reicmo imo "identične" module i nije mi u dualu htjelo radit. Isti proizvođač, isti model jedino vremenski razmak u proizvodnji od kojih 5-6 mjeseci i kod se malo bolje pogledalo, čipovi su bili drugačiji gore.

thonchek
13-10-2009, 16:12
Mislim da nebi trebali bit problema, ako spojis u dual 2 od kingmaxa i 2 od mush-a..Ali uvijek se može nešta dogodit.Najbolje ti je uzet sve iste module..