PDA

Pogledaj cijelu verziju : Algoritam 100% KICK ASS



Niko Bellic
05-10-2009, 20:41
Navratio danas u Algoritam lagano usput da kupim novine sa golim ženama, pa da barem malo nemislin na nju i tak zujim malo, gledam cijene igara. Brutalno jeftino. Hrpa hitova po 100-tinjak kuna. Došao sam u napast da počnem trošiti teško zarađen novac...

Algoritam :pray:

Rang€r
05-10-2009, 20:55
i opet su ti hitovi duplo skuplji nego vani ko i ostatak njihove ponude, pa nema tog nečeg u algoritmu da nije skuplje neg u inozemstvu... još i oko 40-50kn poštarine kad naručuješ, pljačka :(

Maloki
05-10-2009, 21:57
i opet su ti hitovi duplo skuplji nego vani ko i ostatak njihove ponude, pa nema tog nečeg u algoritmu da nije skuplje neg u inozemstvu...

Ne znam baš. Uzet ću za primjer Orange Box koji sam kupio u Algoritmu za svega 119kn pred nešto manje od godinu dana, a na Steamu je 22,99€ što je (ugrubo) oko 165-170kn.

Niko Bellic
05-10-2009, 22:03
UT3 = 99 kuna :pray:

Unreal Package (Unreal + UT G.O.T.Y. + Unreal 2 + UT 2004) = 119 kuna :pray: :pray: :pray: :pray:

Arbiter of Change
05-10-2009, 22:07
Zapravo, Algoritam ima samo neke stvari na ponudi, ali ja se iskreno držim Crovortexa i njegovog bargain bina... ima puno više dobrih stvari.

05-10-2009, 22:34
UT3 = 99 kuna :pray:

Unreal Package (Unreal + UT G.O.T.Y. + Unreal 2 + UT 2004) = 119 kuna :pray: :pray: :pray: :pray:


S obzirom na broj hitova po cijeni od 59kn pa recimo do nekih 130kn....kada bi kupovao fakat sve ono kaj bi svaki pravi gamer i kolekcionar trebao imati... vrlo brzo bi došo do bankrota :)

Niko Bellic
05-10-2009, 22:41
S obzirom na broj hitova po cijeni od 59kn pa recimo do nekih 130kn....kada bi kupovao fakat sve ono kaj bi svaki pravi gamer i kolekcionar trebao imati... vrlo brzo bi došo do bankrota :)

Baš mi je ta misao danas proletjela kroz glavu... :cry:

Sgt. Bull
05-10-2009, 23:09
Još kada bi i Algoritam i CroVortex imali dostavu do država regiona to bi bilo prelijepo...

Tyrion
06-10-2009, 13:39
Mass Effect im je 120 kn. Napokon normalna i prihvatljiva cijena, definitivno kupujem.

Niko Bellic
06-10-2009, 13:53
I onda se tu ljudi žale da su igre skupe. Treba samo kupovati igre koje su po dvije godine stare, jer takve igre ne zahtijevaju bijesne kompove, pa se može proći ultra jeftino. Aktualne hitove nek kupuje "zlatna mladež" i svi oni koji se tako osjećaju, jer dok za cijenu jedne "hit igre" kupiš tri provjereno dobre igre od prije dvije godine i sve igraš na max postavkama bez štekanja i iščekivanja novih drajvera ja "hit igre" ne planiram kupovati. Nije mi bitno da sve igram baš sad i odmah. Ima vremena...

Arbiter of Change
06-10-2009, 14:09
I onda se tu ljudi žale da su igre skupe. Treba samo kupovati igre koje su po dvije godine stare, jer takve igre ne zahtijevaju bijesne kompove, pa se može proći ultra jeftino. Aktualne hitove nek kupuje "zlatna mladež" i svi oni koji se tako osjećaju, jer dok za cijenu jedne "hit igre" kupiš tri provjereno dobre igre od prije dvije godine i sve igraš na max postavkama bez štekanja i iščekivanja novih drajvera ja "hit igre" ne planiram kupovati. Nije mi bitno da sve igram baš sad i odmah. Ima vremena...
Problem je u tome što u nas generalno nema "2nd hand" i trade-in shoppova kad su igre u pitanju, konzole ili PC krajnje je nebitno, jer bi u tom slučaju mogao odmah tjedan-dva nakon izlaska, nekada i ranije, nabaviti igru po dosta nižoj cijeni jer je... pa, korištena već. Jako dobra praksa u civiliziranom zapadu i istoku gdje čak i dobijaš novčani kredit (koji možeš kasnije iskoristiti za kupnju igara, obično ~5$) kod svake igre za koju napraviš turn-in.

Grim
06-10-2009, 16:50
Second hand shopovi imaju u Trstu, a s obzirom da mi je Trst udaljen 1 h nije mi problem ići tamo i uzet koju igru noviju igru za 5, 10 €.
Takvo što bi trebalo biti u svim većim gradovima u Hrvatskoj, Zagrebu, Splitu i Rijeci. :D

Niko Bellic
06-10-2009, 17:02
To se lokalnoj mafiji ne bi baš previše svidjelo...

Rang€r
07-10-2009, 20:52
i opet su ti hitovi duplo skuplji nego vani ko i ostatak njihove ponude, pa nema tog nečeg u algoritmu da nije skuplje neg u inozemstvu...

Ne znam baš. Uzet ću za primjer Orange Box koji sam kupio u Algoritmu za svega 119kn pred nešto manje od godinu dana, a na Steamu je 22,99€ što je (ugrubo) oko 165-170kn.

dobro ima iznimaka, taj orange box naravno imam, al iz crovortexa kupio još prošlog ljeta za 120 kn, a tad je u algoritmu još uvjek bio 200kn ak se ne varam

SkunK
07-10-2009, 22:59
Ma Ebay rula po tom pitanju kad nađete sellera koji podržava free shipping u Europu, točnije Republiku Hrvatsku.

neox99buleseye
08-10-2009, 11:37
Ma Ebay rula po tom pitanju kad nađete sellera koji podržava free shipping u Europu, točnije Republiku Hrvatsku.

istina....
ali ako ste klinac bez kreditne kojima roditelji u racunalu vide samo ogromne potrosene pare,ko vecina danasnjih gamera......
algoritam ruleszszszszszsz