PDA

Pogledaj cijelu verziju : Marc Eckos gettin up



S4MUR41
28-06-2006, 10:54
zanima me dal postoji mogucnost da skinem onu glazbu iz iPoda ne svoj komp...

Frky
28-06-2006, 14:07
zanima me dal postoji mogucnost da skinem onu glazbu iz iPoda ne svoj komp...

Ja isto halam tu igru!Ne znam odi pogledaj u program files gdje ti je instaliran ta igra i potraži u tim fileovima!Ili odi klikni search na hard disku i upiši naziv pjesme!

Ali će ti najvjerovatnije trebati neki music extractor !

KingTomy
28-06-2006, 17:51
Spoji iPod s kompom, te onda probaj sa ovim programom:
http://www.freedownloadmanager.org/downloads/Rosoft_Audio_Extractor_20210_p/
extractati muziku na komp. Onda slobodno staviš na CD ili USB i nosiš gdje hoćeš. :)
Samo nisam siguran dali ovaj gore program radi točno to što ti hoćeš, zato probaj ovaj link:
http://www.ilounge.com/index.php/articles/comments/copying-music-from-ipod-to-computer/

S4MUR41
28-06-2006, 19:26
nisi bash svatio... ... ... netrebam ja sa svog iPoda skinut... nego jedan iPod u igri... glazbu iz igre trebam skinut....

tak da... mi ovaj iLounge nist ne koristi... jer mi on skida sa mog iPoda na komp... a to mi ne treba... i btw ovaj prvi link ima virus...

KingTomy
28-06-2006, 19:30
LoL sorry nije namjerno...
U ovom slučaju, idi u direktorij gdje si instalirao igru, trebalo bi negdje pisati "Music" ili "Audio", uđi u to, potraži m3, waw ili ostale muzičke formate i skini muziku :)

Ali još uvijek ne kužim kakve ovo sve veze ima s iPodom...

Ch3V4p
28-06-2006, 20:00
LoL sorry nije namjerno...
U ovom slučaju, idi u direktorij gdje si instalirao igru, trebalo bi negdje pisati "Music" ili "Audio", uđi u to, potraži m3, waw ili ostale muzičke formate i skini muziku :)

Ali još uvijek ne kužim kakve ovo sve veze ima s iPodom...

U igrici skupljaš ipodove i jedan ipod otključa ti jednu pjesmu!U izborniku imaš opciju ipod i onda u igri možeš slušat mjuzu! :roll:

S4MUR41
28-06-2006, 21:50
LoL sorry nije namjerno...
U ovom slučaju, idi u direktorij gdje si instalirao igru, trebalo bi negdje pisati "Music" ili "Audio", uđi u to, potraži m3, waw ili ostale muzičke formate i skini muziku :)

Ali još uvijek ne kužim kakve ovo sve veze ima s iPodom...

u music folderu su samo "MUS" fileovi...

EDIT: ev probo sam otvorit sa winampom i svira mi glazbu... sam ke sad moram trazit kaj je glazba iz okoline a kaj je glazba sa onog iPoda