PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zdrav život



D.E.M.O.
03-10-2009, 16:39
Što mislite o tome i kakvo je mišljenje o ljudima koji se žestoko furaju na zdrav život i sl.?

Kid A
03-10-2009, 16:41
Ja recimo ne pusim.

mortician
03-10-2009, 16:48
Kreteni. Alkohol i cigarete i marihuana vgg hehehehehehe

No ugl, nemam ništa protiv samo nek mi to ne nabijaju na nos. Jer onda me živciraju. Jako :)

gothic45
03-10-2009, 16:49
A sad, nezdravo se hranim većinu vremena, al npr. ne pušim niti se drogiram, eventualno pivo ili bevandu popijem al jako rijetko.

Rekreiram se dovoljno, i sl. stvari.

TeraBajt
03-10-2009, 16:51
profesorica iz hrvatskog mi je rekla da sam hedonist :(

Electromaster
03-10-2009, 17:09
Ide mi na kurac ta ekipa, toliko se furaju na to da žive zdravije i duže- da na kraju uopće ni ne okuse život. Ono, najbanalniji primjer, svaki dan fanatično brojiti i vagati svaku kaloriju, protein, vitamin i bjelančevinu i svakom obroku, jebovasled, kako vam se da? :(

la50
03-10-2009, 17:17
Ja se furam zdrav život,ne jedem po McDonald'sima i sličnim.Ne pušim,ne pijem,ne drogiram se,treniram.Nemam ništa protiv onih ljudi koji to rade osim naravno onih drogeraša(njih nemogu podnijet).E da oveća mana mi je visenje na kompu(pa ono da mogu bi visio po cijele božije dane na njemu,iako ga se mogu odreći na sate dnevno nevolim izazit van tako da rađe ostajem unutar kuće nego vani pošto sam kroz ove godine razvio strah prema vanjskom svijetu).Jbg znači ipak da mi neide održavanje tog zdravog života :P.
Freek xD
Predator to što si ti opisao kao zdrav život nije zdrav život nego opsjednutost pravilnom prehranom....

gothic45
03-10-2009, 17:17
@pr3dator

Da znaš koliko kila imam pao bi na guzicu :rotfl:


pa ja se osobno nisam puno nečeg odreknuo, samo kečapa i coca-cole u zadnje vrijeme koju ionako ne smijem piti zbog zdravstvenih problema

Chappi
03-10-2009, 17:20
Nije vrijedno svega za par godina zivota vise.

Nodakim
03-10-2009, 17:22
profesorica iz hrvatskog mi je rekla da sam hedonist :(



Meni je rekla profesorica iz Hrvatskog da je i ona u tim godinama bila skrenula s puta kojeg nam je bog napravio..

Naravno,sada iz zlobe ne znam Hrvatski.

MTF*
03-10-2009, 18:11
vi koji serete po tom zdravom zivotu i brojanju proteina, ugljikohidrata i masnoca, etc...
meni je taj vas zivot debilan, to vase tijelo nasto lici i hrana koju jedete...
ja iskreno volim ovako kako zivim i jedem i ne smatram da nisam iskusio zivot ako se ne opijam i jedem smeca, te ne pusim i sta ja znam kaj ne...
izlazim redovno i normalno mogu bit opusten i zabavit se bez tih pizdarija, a onda mi teretana, suplementi i hrana daju jos poseban gust u zivotu...
svaka "budala" ima svoje veselje, tako da ne serite po nekome tko je malo ulozio truda u sebe...

GeraltofSmeg
03-10-2009, 18:15
Kreteni. Alkohol i cigarete i marihuana vgg hehehehehehe

No ugl, nemam ništa protiv samo nek mi to ne nabijaju na nos. Jer onda me živciraju. Jako :)

McPingvin_v2.0
03-10-2009, 18:17
vi koji serete po tom zdravom zivotu i brojanju proteina, ugljikohidrata i masnoca, etc...
meni je taj vas zivot debilan, to vase tijelo nasto lici i hrana koju jedete...
ja iskreno volim ovako kako zivim i jedem i ne smatram da nisam iskusio zivot ako se ne opijam i jedem smeca, te ne pusim i sta ja znam kaj ne...
izlazim redovno i normalno mogu bit opusten i zabavit se bez tih pizdarija, a onda mi teretana, suplementi i hrana daju jos poseban gust u zivotu...
svaka "budala" ima svoje veselje, tako da ne serite po nekome tko je malo ulozio truda u sebe...
Debilne su krajnosti :)

Kretenizam je reći: "Ne, ne mogu pojesti ovaj snickers, već sam danas unio previše ugljikohidrata!", kao što je jednako glupo ići po treći obrok dana u McDonalds :)

Raz
03-10-2009, 18:19
Ne pušim, ne pijem, ne drogiram se, ne dragam... pravi uzoran dječak *shy*
U vezi jela i kilaže, na to se uopće ne obazirem. Jedem šta mi paše i koliko mi paše, a k tome se kile ne lijepe na mene previše \o/

MTF*
03-10-2009, 18:22
[quote="MTF*":2lk3dx2v]vi koji serete po tom zdravom zivotu i brojanju proteina, ugljikohidrata i masnoca, etc...
meni je taj vas zivot debilan, to vase tijelo nasto lici i hrana koju jedete...
ja iskreno volim ovako kako zivim i jedem i ne smatram da nisam iskusio zivot ako se ne opijam i jedem smeca, te ne pusim i sta ja znam kaj ne...
izlazim redovno i normalno mogu bit opusten i zabavit se bez tih pizdarija, a onda mi teretana, suplementi i hrana daju jos poseban gust u zivotu...
svaka "budala" ima svoje veselje, tako da ne serite po nekome tko je malo ulozio truda u sebe...
Debilne su krajnosti :)

Kretenizam je reći: "Ne, ne mogu pojesti ovaj snickers, već sam danas unio previše ugljikohidrata!", kao što je jednako glupo ići po treći obrok dana u McDonalds :)[/quote:2lk3dx2v]

ovisi sto ti je cilj... 1 snickers naravno nis nece napravit, no na svakodnevnoj bazi radje ne bi...

Da_killah
03-10-2009, 18:28
cilj je biti normalan, i to je to. ne pušim i ne drogiram se, uvijek volim popit, nogomet igram redovno, nemam apsolutno nikakvih problema s masnoćom i kilažom i smije m se onima koji pate na teretane...

D.E.M.O.
03-10-2009, 18:33
Ne bavim se nikakvim sportom, jedem koliko hoću, pušim i imam prekrasnu liniju.

Neven <R>
03-10-2009, 18:45
Ne smeta, osim kada ljudi misle da su bolji od ostalih jer se drže nekih dijeta i idu u teretanu.

McPingvin_v2.0
03-10-2009, 19:03
[quote="McPingvin_v2.0":m89w2buf][quote="MTF*":m89w2buf]vi koji serete po tom zdravom zivotu i brojanju proteina, ugljikohidrata i masnoca, etc...
meni je taj vas zivot debilan, to vase tijelo nasto lici i hrana koju jedete...
ja iskreno volim ovako kako zivim i jedem i ne smatram da nisam iskusio zivot ako se ne opijam i jedem smeca, te ne pusim i sta ja znam kaj ne...
izlazim redovno i normalno mogu bit opusten i zabavit se bez tih pizdarija, a onda mi teretana, suplementi i hrana daju jos poseban gust u zivotu...
svaka "budala" ima svoje veselje, tako da ne serite po nekome tko je malo ulozio truda u sebe...
Debilne su krajnosti :)

Kretenizam je reći: "Ne, ne mogu pojesti ovaj snickers, već sam danas unio previše ugljikohidrata!", kao što je jednako glupo ići po treći obrok dana u McDonalds :)[/quote:m89w2buf]

ovisi sto ti je cilj... 1 snickers naravno nis nece napravit, no na svakodnevnoj bazi radje ne bi...[/quote:m89w2buf]
Gle, naravno ako si sportaš/ (wannabee) profesionalni bodi bilder naravno da ćeš paziti na sve što jedeš, ali ako si normalna osoba koja samo hoće jesti koliko - koliko zdravo normalno da ne. Najgore su mi glupače koje ne jedu ništa preko tjedna da bi mogle u petak/ subotu navečer mogle otići u McDonlads :)










I vegani :A

Neven <R>
03-10-2009, 19:06
MgZkhBidzvI

Electromaster
03-10-2009, 19:10
Pingu mnogo pametno zbori u ovoj temi, sign na sve.

Eda, inb4 njegovog komentara da on svugdje pametno zbori. :)

MTF*
03-10-2009, 19:12
pingu slazem se s tobom, za "normalnog" covjeka, no ja sam izrazio kako prehrana ovisi o cilju, stoga je glupo reci da je netko debil tko pazi na hranu...
a to za cure necu komentirat, te njihove dijete, na to popizdim...

McPingvin_v2.0
03-10-2009, 19:23
Pingu mnogo pametno zbori u ovoj temi, sign na sve.

Eda, inb4 njegovog komentara da on svugdje pametno zbori. :)
Ne, ne zborim svugdje pametno, ali mogu i to ako mi se da ili mi je stvarno, stvarno dosadno :)

pingu slazem se s tobom, za "normalnog" covjeka, no ja sam izrazio kako prehrana ovisi o cilju, stoga je glupo reci da je netko debil tko pazi na hranu...
a to za cure necu komentirat, te njihove dijete, na to popizdim...
Debil je ako se od toga napravi opsesija, i to potpuno nepotrebno :)
Ono, jasno mi je ako profesionalni sportaš ode van i ne popije alkohol jer čuva jetru (za kemikalije kojima će si nabijati mišiće ^^), ali kad to kaže neki random lik i zapali cigaretu... Kužiš na što ciljam :)

Kostolomac
03-10-2009, 19:28
U vezi jela i kilaže, na to se uopće ne obazirem. Jedem šta mi paše i koliko mi paše, a k tome se kile ne lijepe na mene previše \o/
I kod mene tako. Isto ne pušim, ali pijem vrlo često (ali nikad se ne uništim, to mi je besmisleno). Ono što je većini sok, meni je gemišt/piva/bevanda. :)
Slatko jedem dosta, slano jedem rijetko.
Što se tiče vježbanja, par put tjedno radim sklekove, čučnjeve, trbušnjake, i ponekad odem na trčanje.

Ne smetaju mi ljudi koji se furaju na zdrav život, taman i extremno, sve dok mi to ne nabijaju na nos.

flander
03-10-2009, 19:50
btw što je to "normalno" ??

OT

jedem kaj mi paše, ne pijem,ne pušim, bavim se sportom rekreativno

jedino koga nemrem shvatit su vegetarijanci...to treba pobit čevapima

MTF*
03-10-2009, 19:57
ja pod "normalno", tj prosjecno smatram osobu koja se ne zamara svojim fizickim izgledom, te nema motivacije u poboljsanju istog...

###DK###
03-10-2009, 21:23
Mislim da treba brinuti o sebi, ali ne do nekih ekstremnih granica.
Više-manje radim kao i Kostolomac. Vježbam skoro svaku večer, dosta jedem slatko i tako to. :D

D.E.M.O.
03-10-2009, 21:31
btw što je to "normalno" ??

OT

jedem kaj mi paše, ne pijem,ne pušim, bavim se sportom rekreativno

jedino koga nemrem shvatit su vegetarijanci...to treba pobit čevapima

ja sam vegeterijanac, štaš sad?

oš se tuč?

A?
A?

mravojed20
04-10-2009, 14:26
Hm, trčim 5 puta tjedno, 3 puta teretana, to mi služi i za rješavanje stresa i za zdravlje i teško bi mogao bez toga.

Što se prehrane tiče, ne jedem fest fud, osim pizze jer je obožavam, to jednom tjedno napravim obavezno. A pošto sam alergičan na JAJA, onda automatski ne mogu jest pun k toga, što znači da samo za blagdane stara radi kolače bez jaja pa onda uživam, palačinke isto tako.

Ne pušim i ne dam nikome da mi ponudi da pijem drogu.
Pijem alkohol ali ne žestice, ne pijem vino kad sam vani a doma uz ručak starci šize odmah, pa mi ostaje samo tamno pivo.
Eventualno ako mi se pruži prilika volim popit viski. :P

Isto tako, volim vidjet kad cura pojede bez problema komad pizze u manje od 3 minute i traži još, odmah bi je zagrlio.

Ivan_87
04-10-2009, 15:14
jedem sve i svašta a ne debljam se , pušim do 2 kutije na dan i osjećam se super , popijem bar pol litre pive dnevno i ljepo mi godi , ne treniram ništa ( nemam vremena ni volje ) , obavezno svaki dan prošećem prirodom naravno jer pas ima potrebu :P

mislim da su zdraviji ljudi koji svaki dan rade ( u normalnim uvjetima ) od onih koji ništa ne rade i mislim da cigarete alkohol i hrana duplo gore utječe na neradnike nego na radnike