PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gamepad i miš problem



emperror
28-06-2006, 10:02
Koristim gamepad i mis od logitecha, i sad gdje je problem:

Oboje se spaja preko usb-a, kad ih ukljucim rade normalno jedno pola sata, onda se pocinje desavat sljedece:

igram CS i od jednom mi mis pocne neradit, ko da sam ga izvuko iz kompa, dojavi se onaj zvuk (da ste izvadili iz usb-a, ali nisam, fizicki on je jos uvjek unutra), i tako mi miš bude odsutan jedno 3-4 sec. i onda se vrati u normalno stanje, i to se dogadja jedno svakih 7-8 min. Ista stvar sa gamepadom dok igram PES.

ja mislim da je to do maticne, negdje valjda gubi kontakt

ako nesto nije jasno, recite

unaprijed hvala

olio
28-06-2006, 11:24
ako imaš u blizini HG spot ili neki dućan i kupi ovo http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=15358

emperror
28-06-2006, 12:20
vec jesam, ali mis onda uopce ne radi

zajeb

imam mis: Trust GM-4200 Gamer Mouse Optical, ne od logitecha kako sam naveo u post-u iznad.


DAJ POMAGAJ BRATE!!

GrannyKiller
28-06-2006, 15:06
lol, kupi novi miš...

Johnny68
28-06-2006, 16:10
Možda je zato što igraš CS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

olio
28-06-2006, 17:42
je li ti je isti problem i kad ne igraš CS

emperror
28-06-2006, 20:36
nije do igre, nije ni do misa, radi na ostalim kompjuterima, samo kod mojeg nece

edit: i da to nemora bit samo u igri, to se desava i kad recimo igram solitare, surfam netom, ili jednostavno mičem miš u windowsima

KingTomy
28-06-2006, 20:48
Možda ti je oštećen USB utor. Preporučam ti ovako: nabavi neki jeftini miš (na kuglicu) ali da se spaja preko PS2. Probaj igrati, i onda javi je li problem riješen.
Provjeri temperaturu i napajanje kompjutera u BIOSU, možda ti ove ljetne vrućine stvarno ometaju matičnu. Stavi u BIOSU da ti se komp ugasi na 60-65 celzijusa. Ako se ugasi, pod hitno nabavi neki ventilator/otvori kućište i odmakni od zida za što manje temperature.

Ne znam što bi drugo moglo biti;)

emperror
28-06-2006, 21:24
Imam 4 usb utora, na svakom je isto
Vec koristim mis koji se spaja preko ps2 (da, na kuglicu)- zato sto ovaj prek usb-a ne radi kako spada
temperatura u kompu mi nikad ne prelazi preko 50 °C

i to nije samo sad kad je ljeto, to je tako jos od prole godine

jel zna netko u cemu je stvar

inace, cudno je da kad stavim mp3 sve radi super, dok infrared adapter uopce ne prepoznaje.

no je*be mmi se za infrared, ja zelim imat taj mis!!

Ch3V4p
28-06-2006, 21:35
Imam 4 usb utora, na svakom je isto
Vec koristim mis koji se spaja preko ps2 (da, na kuglicu)- zato sto ovaj prek usb-a ne radi kako spada
temperatura u kompu mi nikad ne prelazi preko 50 °C

i to nije samo sad kad je ljeto, to je tako jos od prole godine

jel zna netko u cemu je stvar

inace, cudno je da kad stavim mp3 sve radi super, dok infrared adapter uopce ne prepoznaje.

no je*be mmi se za infrared, ja zelim imat taj mis!!

Jel si kupio pc kod ve-mila?

emperror
28-06-2006, 21:40
ne, nisam ga uopce kpio u hrvatskoj, a i garancija je istekla prije 2g. tak da nista od toga

dajte pomozite ljudi, ajde vi igrajte CoD2 na kuglicnom misu :(

KingTomy
29-06-2006, 08:32
Hahha...Imam riješenje!
Kupi optički miš koji se spaja na PS2!
Dođe 100 kn Logitechov onaj obični, dosta je kvalitetan.
I riješen problemos.

emperror
29-06-2006, 11:36
daj ne brbljaj bezveze, kupio sam mis od 300kn i sad da idem kupovat drugi, da nebi.

dajte ljudi ako nemate ozbiljnih rjesenja, nemojte spamat bezze

Jerry
29-06-2006, 11:39
emperror zašto kupuješ tako skupe miševe?šta će ti?ja sam kupio od MSI-a miš za dvajst kuna i evo ga radi već godinu dana!
A što se tiče tvoga problema isti sam problem imao i ja,meni je otišao kabel jer kad imaš onu ladicu ispod stola (za tastaturu kad sam to povlačio svaki put bi malo kabal oštetio) i isti mi se zvuk čuo,i onda sam kupio ovaj MSI miš i normalno radi :roll: :wink:

olio
29-06-2006, 11:39
Pa prodaj toga.....JA kupio Logitech ta 100 kn i radi već dvije i pol godine ...sve u najboljem redu.

emperror
29-06-2006, 11:42
ZATO STO ZNAM DA NIJE STVAR U MISU, STVAR JE U KOMPU, I NEMOJTE BEZVEZE GOVORIT DA JE DO MISA, ZATO STO NIJE, ISPROBAN JE NA DRUGIM KOMPOVIMA I TAMO RADI!!!!!!

Jerry
29-06-2006, 11:43
Ja sam rekao da je meni taj problem bio!I objasnio sam šta sam ja napravio!I daj smiri se!!

emperror
29-06-2006, 12:13
@ jerry

meni se nemoze kabel ostetit, zato sto nemam takvu ladicu, meni je komp, mis, i tastatura na jednom stolu, tako da nema govora o osteccenom kablu.
A i da ima, recmi molim te kako bi radio na drugim kompovima

ljudi zadnji put ponavljam

nije stvar u misu, on je ok, on radi, stvar je u kompjuteru, samo ja neznam gdje u kompjuteru, zato sam i pitao ovdje

Jerry
29-06-2006, 12:23
pa vjerovatno gdje ti je ulaz
P.S. evo ti neki driveri što sam sada uploadao probaj to instalirati možda ti je do windowsa link:
http://rapidshare.de/files/24453978/mouse.exe.html

emperror
30-06-2006, 11:50
nope, nije uspjelo
dalje...

HalF-DeaD
05-07-2006, 11:09
Znam da ti je sjebano rješenje, ali probaj instalirat Windows od nule. Onda skini sve nadogradnje osim KB914784(koja sjebe D-Tools i Alcohol).
Meni je bilo sjebano kada sam kupio Logitechov volan da mi je kada dvaput kliknem na nešto umjesto da otvori to, otvorio properties tog filea. I riješio sam to reinstallom Windowsa.