PDA

Pogledaj cijelu verziju : BLOKADA WINDOVSA-TOTALNA!!!



crazyDJ3
03-10-2009, 09:56
POZDRAV!OVO JE MOJE PRVO JAVLJANJE VAMA I BIO BIH VAM I VIŠE NEGO ZAHVALAN KAD BI MI NETKO HTIO POMOĆI....IZGLEDA DA SAM NEŠTO NADOGRADIO I WINDOVSI SU MI ZABLOKIRALI NA NAČIN DA SE SVAKI PUTA POJAVLJUJE PLAVA ZAŠTITA(ŠTO ZNAM DA NIJE NIKAKAV PROBLEM) NO PROBLEM JE U TOME ŠTO NA NIKAKAV NAČIN NE MOGU UČI JER NITI JEDAN NAČIN SAFE MODA NE POMAŽE...PITANJE...POSTOJE LI NAČIN DA ZBRIŠEM WINDOVSE,A DA NE ZBRIŠEM HARD ILI DA NEKAKO UPDEJTAM DRAJVERE BEZ ULAZA U WINDOVSE ILI DA NAPRAVIM BILO ŠTO,A DA NE FORMATIRAM SVE JER SVE ŠTO MI VRIJEDI(POSAO,LJUBAV...) JE NA HARDU..ZAHVALAN SAM UNAPRIJED SVIMA NA POKUŠAJIMA DA MI POMOGNU..HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HVALA UNAPRIJED... :scared:

Aral
03-10-2009, 10:27
Pozdrav, kao prvo nemoj se derat, gasi caps lock ;)

E sad, oko tvog problema; nemam pojma kaj je plava zastita al moze biti blue screen of death, famozni BSOD, ili pak onaj drugi plavi screen, pitanje je sta si nadogradjivao, ako je memorija probaj je izvadit van pa tako probat.

Sto se tice formata, nadam se da imas barem dvije particije, jedna na kojoj su ti windowsi a druga za dokumente. Ako je tako onda formatiras samo c: i rijesio si stvar. Naravno, to ti nije sigurna garancija da ce radit jer postoji velika sansa da se opet ponovi, s obzirom da ocito nesto ne valjda sa hardverom.

Vidim da si napisao "izgleda da sam nesto nadogradio", sto opet dovodi do toga da nisi nista hardverski dirao nego instalirao nesto softverski...tesko je rec, malo poblize objasni.

crazyDJ3
03-10-2009, 10:37
To je bilo trenutno stanje...Ovako...Nije nadogradnja več update windovsa i nemogu si dopustiti brisanje c diska...Hvala na javljanju...

croat1gamer
03-10-2009, 10:53
Jel ti javlja nesto kao Windows Genuine Advantage?

crazyDJ3
03-10-2009, 10:56
Kao prvo ja mozga nemam,a kao drugo možeš mi ga prodati=?...To plavo šta izbacije jest zapravo obješnjenje da restartam komp pa ako mi se opet to pojavi da uđem preko safe moda i ispravim update ili slično no ja nemogu niti preko safe moda da uđem...Hvala na javljanju..obojici

IGoR_2803
03-10-2009, 10:58
prvo detaljnije objasni što misliš pod 'plava zaštita'...

a odgovor na tvoje pitanje - da, moguće je "popraviti" windowse bez da brišeš dokumente sa harda... imaš dvije opcije, a za obje ti treba instalacijski cd od windowsa... bootaš komp sa njega i onda mozes ili probati napraviti repair windowsa, setup će te sam voditi kroz proces, zapravo je vrlo slično da stavljaš friški OS, samo što on zamjenjuje sve sistemske datoteke sa novima...

ako to ne uspije, onda ti preostaje ili da nanovo instaliraš windowse na istu particiju tj. disk... znači jednostavno frišku instalaciju bez formatiranja... a mozda bi ti najbolja solucija bila da odneseš hard nekome frendu i spojiš ga na njegovom kompu, napraviš back up svega važnoga i onda clean install sa formatom...



Kao prvo ja mozga nemam,a kao drugo možeš mi ga prodati=?...To plavo šta izbacije jest zapravo obješnjenje da restartam komp pa ako mi se opet to pojavi da uđem preko safe moda i ispravim update ili slično no ja nemogu niti preko safe moda da uđem...Hvala na javljanju..obojici

inače, malo bolje pogledaj, odgovaraš na čovjekov potpis, to nije namijenjeno tebi... :roll:

crazyDJ3
03-10-2009, 11:02
To za reinstaliranje sam si i mislio no ovo drugo još nisam probao...Svaka čast na odgovoru jer vidim da ipak ima ljudi koji žele pomoči drugima...Hvala vam svima...Još samo jedno pitanje....Da li moraju windovsi biti isti ili mogu sa drugima popraviti stvar...Hvala unaprijed...velika...

crazyDJ3
03-10-2009, 11:05
Sorry!Pošto sam po prvi puta na ovim stranicama mislio sam da je to malo zaj... jer nikad neznaš sa kime imaš posla..Hvala na javljanju..

croat1gamer
03-10-2009, 11:08
Ah, pojavljuje ti se BSOD. (ja sam mislio da se pojavi tek nakon sto udes u windowse, zato sam pitao za WGA, jer on je isto plav vise-manje)
Mozes li nam reci koja kombinacija pise kad ase to pojavi pri donjoj sredini, a ide otprilike ovako: 0x000000XY
Umjesto XY ce biti kombinacija slovo-broj ili broj-broj.


Ovo ispod ___________ je moj osobni sig, i to nije nikome namijenjeno, da se ne uvrijedis, nego je samo nesto zabavno na sto sam naletio na forumu.

crazyDJ3
03-10-2009, 11:14
Stop: 0x0000007E (0xc0000005, 0x86E693B2, 0xF7A6E270, 0xF7A6E270, 0xF7A6DF6C)......to je to...Baš sam se dobro nasmijao..Hvala vam svima na javljanju..

Aral
03-10-2009, 11:21
Ako se ne varam ovo ti se pojavljuje, odnosno nesto slicno ovome...

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/bsod1.jpg


Steta sto nemas dvije particije, tak bi mogao formatirat bilo kad. Mozda uspijes popravit kak je Igor rekao.

croat1gamer
03-10-2009, 11:22
Kad si vec stavio, uglavnom, meni/nama bi moglo pomoci ako nam kazes sto pise pod Technical information:
***STOP: 0x000000XY

Jel mozes reci sto pise nakon STOP?

crazyDJ3
03-10-2009, 11:27
Gore piše sve u detalje..Hvala na javljanju..

crazyDJ3
04-10-2009, 16:39
Riješeno...reinstaliranje windovsa uvijek sve rješava...hvala svima..

C
04-10-2009, 21:56
POZDRAV!OVO JE MOJE PRVO JAVLJANJE VAMA I BIO BIH VAM I VIŠE NEGO ZAHVALAN KAD BI MI NETKO HTIO POMOĆI....IZGLEDA DA SAM NEŠTO NADOGRADIO I WINDOVSI SU MI ZABLOKIRALI NA NAČIN DA SE SVAKI PUTA POJAVLJUJE PLAVA ZAŠTITA(ŠTO ZNAM DA NIJE NIKAKAV PROBLEM) NO PROBLEM JE U TOME ŠTO NA NIKAKAV NAČIN NE MOGU UČI JER NITI JEDAN NAČIN SAFE MODA NE POMAŽE...PITANJE...POSTOJE LI NAČIN DA ZBRIŠEM WINDOVSE,A DA NE ZBRIŠEM HARD ILI DA NEKAKO UPDEJTAM DRAJVERE BEZ ULAZA U WINDOVSE ILI DA NAPRAVIM BILO ŠTO,A DA NE FORMATIRAM SVE JER SVE ŠTO MI VRIJEDI(POSAO,LJUBAV...) JE NA HARDU..ZAHVALAN SAM UNAPRIJED SVIMA NA POKUŠAJIMA DA MI POMOGNU..HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HVALA UNAPRIJED... :scared:
Ne razumijem...
Blokada Windowsa ili Caps Locka?