PDA

Pogledaj cijelu verziju : T-com promijena max adsl paketa??



walent69
30-09-2009, 10:52
Od kad su promijenili korisničke stranice jednostavnu ne mogu prebaciti paket, radio sam to puno puta ali sad kad stisnem na promijenu prebaci me na neku skroz drugu stranicu.
Ili je problem kod njih ili ja nekaj ne kužim ??

Aral
30-09-2009, 11:32
Pa uveli su mojT, skupa zajedno sa t-mobileom. Od sada imas samo jedno korisnicko ime i administriras tmobile racun (ako si na pretplati) te t-com racun, gdje mozes gledat ispis spajanja, promijeniti paket, pogledati racun za t-com telefon (ako si na njemu) te za maxtv (ako ga imas). Sve usluge su objedinili pod jedan naziv.

Mene je to zezalo prvih par dana ali tada su nadogradjivali sistem i ama bas nije nis radilo, al u zadnjih tjedan dana konacno sve radi ko vurica. Ako nemas mojt profil moras se registrirat. Ili ako imas postojeci netid, mislim da mozes s njime. Meni je funkcionirao onaj profil koji sam imao na tmobile stranicama za privatne pretplatnike.

walent69
30-09-2009, 11:41
Kužim, ali na koji dio stranice treba iči da se promijeni paket?? Ja to nigdje ne vidim.

Aral
30-09-2009, 12:30
Neznam, ja nemogu mijenjat jer sam po ugovorom, barem nemogu prva tri mj. Mislim da je to na mojt stranicama, pod online uslugama ili tako nes.

flander
30-09-2009, 14:32
teško nazvat i pitat

Cookie monsta
30-09-2009, 14:35
teško nazvat i pitat