PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mikrofon radi probleme na Steamu



emerald
29-09-2009, 20:15
Zdravo ljudi!
Imam jedan čudan problem, to jest problem s mikrofonom. Naime, kada koristim mikrofon u bilo kojoj igri na Steamu, nakon djelića sekunde šutnje, počinje umjesto zvukova koji 'ulaze' u mikrofon 'puštati' smetnje, kao nekakvo šuštanje, što ja znam. To sam primijetio kada sam ga išao namještati u opcijama (bilo koje) igre. Ali, kada sam na jednom serveru (ovdje se sada konkretno radi o Team fortressu 2) počeo puštati glazbu preko mikrofona, nakon par trenutaka me je jedan drugi igrač zamolio da prekinem, "jer mi mikrofon 'sux'".
A da situacija bude još čudnija, to mi se događa s dva različita mikrofona, jedan je jedan onakav kakav se može kupiti za tridesetak kuna, a drugi je dio headseta koji sam ipak kupio za 100 i nešto.
Također sam sada primjetio nešto čudno i kod Snimača zvuka u Windowsima. Naime, ja počnem u njima normalno snimati zvuk, dok se ono u sredini pomiče kako bi trebalo (visina zvuka, što več, jel?). Ali, kada prekinem snimati, izbaci mi ovu poruku:
"Nema dovoljno raspoložive memorije za dovršetak ovog zadatka. Zatvorite jedan ili više programa kako bi povečali raspoloživu memoriju, a zatim pokušajte ponovno."
A memorije imam 3,25 GB!!! RAdne to jest. Potom, kada pustim to što sam snimio, on normalno pušta što sam snimio, a kada dođe do kraja, on piči dalje (mjerač vremena) kao da sam snimao više nego što doista jesam.
Ovih nekoliko godina što pratim računalne časopise koji imaju rubriku za softver/hardver probleme, s ovakvim se još nisam susreo, pa bih molio pomoč. Pretty please?
Sutra ću postaviti izvješče koje 'stvara' SiSoft Sandra jer zbog nekog razloga mislim da će biti potrebno, a sada nemam baš vremena.