PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi kod novog pc-a...



sharpshooter_16
29-09-2009, 20:02
Bok ljudi,
imam veliki problem sa kompom.
Jučer navecer sam htio zaigrati cod4, i kad prođe load screen pritisnem ESC da prekine film i komp mi napravi restart.
Pokušao sam opet pa ništa i tako 6 puta.
Neznam u čeme je problem.
Drugi problem je kad sam danas došao iz škole, htio upalit komp i samo nakratko sve zasvjetli( niti 1/4 sekunde) i ugasi se.
Mislio sam da ima negdje kratki spoj pa se aktivira zaštita na napajanju, ali nema.
Nisam ništa krivo stojio, to mi je rekao tip koji se bavi sa kompovima i tim stvarima.
Ako znate kako te porbleme riješit, pomagajte!

Overclocker
01-12-2009, 16:16
moguce je da ti se hdd blesira

IGoR_2803
01-12-2009, 16:36
moguce je da ti se hdd blesira

moguće da su nam marsovci došli u posjetu pa su ispalili damping field koji onemogućava rad njegovog PC-a... malo je vjerojatno, ali je moguće... :pray:

kad kažeš da ti sve zasvijetli na tren i ugasi se, da li pod time misliš da se ventovi i sve aktivira i onda sve umre? ako je tako onda vjerojatno napajanje... koja konfa je u pitanju i koje napajanje?

IGoR_2803
01-12-2009, 16:37
moguce je da ti se hdd blesira

moguće da su nam marsovci došli u posjetu pa su ispalili damping field koji onemogućava rad njegovog PC-a... malo je vjerojatno, ali je moguće... :pray:

kad kažeš da ti sve zasvijetli na tren i ugasi se, da li pod time misliš da se ventovi i sve aktivira i onda sve umre? ako je tako onda vjerojatno napajanje makar ne mora biti... probaj pokrenuti komp samo sa osnovnim stvarima, znači jedna pločica memorije i grafa... ako ne želi probaj i bez grafičke tek tolko da vidiš da li će se opet ugasiti za tren... koja konfa je u pitanju i koje napajanje?

edit: sorry na double postu, nek mod pobriše ovaj prvi post...

sharpshooter_16
18-03-2010, 18:51
sve je rijeseno bilo je do napajanja...sry ljudi sto nisam prije odg al nisam bio ode mjesecima xD