PDA

Pogledaj cijelu verziju : resident evil 5



Fireblade
29-09-2009, 12:38
iam problem
idem sa ekipom da halamo navedenu igru i nece da mi najde njihov host tj nadje ga al kad kliknem na njega pise da je game season canceled
znaci prvo hamachi je sve ok
i dali su mi neki TeknoGods koi moram injectat
moze li neko dat neki fast odgovor pls

C
30-09-2009, 10:20
Jeli oriđiđi?

C
01-10-2009, 07:52
Evo i ja sam zapeo, i mislim da je neki bug.
Prvi put kada sam prelazio chapter 5, tamo na mjestu gdje su horizontalni liftovi, prvi put mi se izlegao jedan pauk, ubiju nju, izlegu mi se dva pauka, resetiram igru, izlegu mi se tri pauka, no OK, bio je checkpoint, na koji me vrati i računa da sam ih ubio, iako se njih ne može ubiti. I to prijeđem. Imam običaj svaki dio igre detaljno istražiti i sve pobiti. Igram na normal, i OK, samo na tom dijelu mene i nju su ubili 26 puta (pogubio ja živce, samo nju ubijaju pauci; u jednom potezu te ubiju).
Sada, dođem ja na chapter 6, i na dijelu gdje mi se pojave dvojica čiča s mašinkama, trebam ih ubiti, da bi dobio dvije kartice, kako bi mogao ići dalje. Jednostavno je to, da nisu umješana dva pauka, koja većinom nju ubiju.
Ima strojka tu u blizini, jednog ja ubijem, drugog ona magnumom sredi, dođe pauk i cap, opet, i opet i već 50 puta opet, i nemam više živaca to prelaziti. Šta da radim?

Od stvari, imam kod sebe H&K P8 na max. nadograđen, dva snajpera, S75 na max nadograđen (najjači snajper u igri - najjači damage) i H&K PSG-1 koji nije puno nadograđivan, za brzinsko pucanje, četiri puta slabiji, ali brz, ona ima SIG 5,56 (M4 je to), na sredini nadograđen, i magnum sa 12 metaka kojemu sam samo damage par puta pojačao. Granate sam sve prodao, imao sam ih oko 20 sve ukupno, a metaka imam za pištolj 350 (jedan metak skida 3,00 damage), za snajper skoro 100, i ona za M4 ima 450 metaka. U pričuvi je M92F pištolj kojeg nitko ne koristi, ali ga nadograđujem trenutno. I da, ona još ima elek. palicu, armor za metke, a ja armor za melee. Znači, svojim snajperom kojemu je sigurno 10 metaka jačine RPG raketobacača bez problema ubijam glavne, ali pauke ne mogu, a pored toga moja ova ni ne pokušava ih ubiti. Napisao sam šta imam na likovima u inventory-u, i šta da radim? U pričuvi imam nagazne mine, razno streljivo, par biljaka, i sl., što mi ne treba, jer na tom mjestu imam par nagaznih mina, dvije zelene biljke, dvije crvene, i jednu onu heal bočicu za full HP, te još par municija koje mi ništa ne znače.

Kako sada da ih opremim, i prođem to? Mogu ja badže ubiti, ali pauci ubiju nju, bila ona na cover ili attack.

Vedro
02-10-2009, 20:37
Ej C,ovu drugu polovicu teksta bi najrađe u sig stavio. :D
Inače ja sam na onom drugom ili trećem levelu gdje ideš preko mosta pa onaj kamion ide prema tebi,tak da neznam,kad dojdem do tih pauka budem vidio,a Firebladeov problem neznam jer ne igram preko neta.

Xero
02-10-2009, 20:44
Pauci ? Misliš na one velike žohare jelda ? Njih samo moraš gađat u ona svjetleća "jaja" naj lakše ih je pištoljem tako sredit. I da igarš igru u kojoj ubijaš zombije , a nemaš shotgun :?

C
04-10-2009, 18:41
Da, da, skužio sam kako ih srediti minom i pištoljem, nikakav problem, došao sam do kraja, u vulkanu sam, prepun metaka, ali kao da je besmrtan...