PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zamjena memorije.



Invisible Man
29-09-2009, 12:17
Ova moja dosadašnja memorija http://www.links.hr/index.php?naziv=RAM ... 51.210.005 (http://www.links.hr/index.php?naziv=RAM+PC-8500%2C+4+GB%2C+CORSAIR+TWIN2X4096-8500C5D%2C+DDR2+1066+MHz%2C+KIT+2x2+GB&option=artikl&id_kategorija=05120715&id_artikl=051.210.005)Sje totalno u k****. Ustanovio sam po raznim forumima da se ona i matična kolju što rezultira raznim BSOD-ovima. Probao san svašta da bi to "popravija" ali bezuspješno. Sad san nabavija neku transcend memoriju da mi je zamini dok novu ne nabavin. Sad pošto ta memorija radi samo baca random BSOD-ove par puta na dan, da li bi ja moga nju zaminiti tamo di san je kupija pošto ima još garanciju. I recite mi memoriju u njezinom cijenovnom i "brzinskom" rangu koju bi moga uzeti. Hvala...

josip_kraš
29-09-2009, 14:20
Zašto bi kupio novu memoriju?
Mislim da je očito ako ti baca plave ekrane i s drugom memorijom da ti je ploča ili nešto drugo u kurtzu.

Invisible Man
29-09-2009, 14:46
Zašto bi kupio novu memoriju?
Mislim da je očito ako ti baca plave ekrane i s drugom memorijom da ti je ploča ili nešto drugo u kurtzu.

USTANOVLJENO je da nije samo do ploče nego do memorije i ploče koje ne rade kako triba. I neću naravno plaćati za novu memoriju nego ću je zaminiti pošto ima garanciju.

josip_kraš
29-09-2009, 17:14
koliko znam ako ti je crkla ta corsair memorija možeš jedino dobiti istu takvu.

croat1gamer
29-09-2009, 17:30
Probaj promijeniti socket u kojem se nalaze, daklem, neka ne budu u isto obojanim ram socketima, barem je meni znalo zajebavati na prosloj maticnoj.

Invisible Man
01-10-2009, 09:15
Probaj promijeniti socket u kojem se nalaze, daklem, neka ne budu u isto obojanim ram socketima, barem je meni znalo zajebavati na prosloj maticnoj.

Toliko nisan u flešu da to nisan proba. :) Još jednom napominjem iz prethodna dva posta da to nije kriva matična nego oboje, iako matična radi super ali samo ne podnosi tu retastu memoriju! Uglavnom, zaminija san tu memoriju za neku drugu od 4 GB i sad mi sve savršeno radi bez ijednog BSOD-a već tri dana tako da je zaključak - MEMORIJA!!! Sad bih želio da mi neko kaže da ne otvaran novu temu u moru tema, za koliko bih je mogao prodati s obzirom da joj je njamanja cijena na nabava.net 780 kn. Ima garanciju 5 godina tako da joj je ostalo još 4 godine i 3 miseca garancije. I naravno koja je memorija u njezinom rangu koju bi moga uzeti.

Invisible Man
03-10-2009, 11:09
Tema more pod lock jer san dobija zamjensku memoriju.