PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wing Chun game



Slavica
29-09-2009, 09:53
Ova Wing Chun igra nije nikakav veliki hit, nego je tu da vam pokaže osnovu predviđanja protivničkog napada u ovoj savršenoj disciplini. Beskrajnim ponavljanjem te vježbe, prvo virtualno, a onda uživo s frendicom ili frendom moći ćete predvidjeti svaki korak bilo koje osobe koja vam prilazi s bilo kojom namjerom. http://www.knoxwingchun.com/norm/downloads/wcGame.htm

Duke of Earl
01-10-2009, 08:39
Beskrajnim ponavljanjem te vježbe, prvo virtualno, a onda uživo s frendicom ili frendom moći ćete predvidjeti svaki korak bilo koje osobe koja vam prilazi s bilo kojom namjerom.
Jesi ti normalan :(

Odigrao sam i "igru", kako očajno loše :(

SkunK
01-10-2009, 19:32
Beskrajnim ponavljanjem te vježbe, prvo virtualno, a onda uživo s frendicom ili frendom moći ćete predvidjeti svaki korak bilo koje osobe koja vam prilazi s bilo kojom namjerom.
Jesi ti normalan :(

Odigrao sam i "igru", kako očajno loše :(

Zar se o ukusima raspravlja?

100 ljudi - 100 ćudi :)

Slavica
02-10-2009, 11:01
Trebala sam reći da to nije obična igra već podsjetnik za osnovnu vježbu Wing Chuna. Nije svrha pobijediti kompjuter ili nabiti bodove. Ako dobro savladaš ovu vježbu možeš zaustaviti kamion (figurativno).

Duke of Earl
02-10-2009, 13:41
Jesi ti bolesna :( Znam jako dobro što je Wing Chun, ali ovo je igra kakve danas rade djeca od 12 godina. Potrebni su samo refleksi, a takvih igra ima na tisuće, i to mnogo kvalitetnijih.

Slavica
02-10-2009, 14:36
Ja sam jako bolesna, hodam bosa po snijegu, staklu, vrućem ugljenu, držim dah 3 minute, rušim ljude pedeset kila teže od sebe. Tko bi normalan to radio.
Ispričavam se što sam ti uopće ponudila da budeš dijelom mojeg bolesnog svijeta, ostani zdrav s ozbiljnim igrama koje su programirane kako spada.
Učenik pita učitelja: ima li tko jači od vjetra? Učitelj odgovara: ima ali vjetar puše i njemu.

Markecgrad
02-10-2009, 14:40
:pray:

Raz
02-10-2009, 14:54
Isprobao... fora za tako igrat par minuta prije no što dojadi, ali ima i puno boljih igara tog tipa. Btw, igre ti sigurno neće puno pomoći da budeš fizički izdržljiviji, kako ni ova tako ni bilo koja druga. :rotfl:

Slavica
02-10-2009, 15:08
Ni jedna igra ne može zamijeniti energiju sunca koje ti kupa lice.

Duke of Earl
02-10-2009, 15:10
Ja sam jako bolesna, hodam bosa po snijegu, staklu, vrućem ugljenu, držim dah 3 minute, rušim ljude pedeset kila teže od sebe. Tko bi normalan to radio.
Ispričavam se što sam ti uopće ponudila da budeš dijelom mojeg bolesnog svijeta, ostani zdrav s ozbiljnim igrama koje su programirane kako spada.
Učenik pita učitelja: ima li tko jači od vjetra? Učitelj odgovara: ima ali vjetar puše i njemu.
Kako si samo mudra i duhovno razvijena, svaka ti čast.

Nisam pričao o samoj disciplini, nego o igri, koja je užasno loše napravljena i ne služi ničemu.

blood4me
05-10-2009, 15:46
Ni jedna igra ne može zamijeniti energiju sunca koje ti kupa lice.
:rotfl:
Duhovito mi je to sto ti pises xD