PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomozite s konfiguracijama igara---I obavezno pomognite



Ivan_the great15
29-09-2009, 09:31
Mislim nabaviti neke igre pa mi recite hoce li raditi na ovoj konfiguraciji: Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz, 2.99 GHz, 504 MB of RAM- Windows XP service pack 2, version 2002.
A igre su: Silent hill 1-6- napisite koji bi mi radili.
Left for Dead, Harry Potter and the order of pheonix,Medal of honor pacific assault-airbone, Street fighter 1-4....
To je to za sad molim vas brz odgovor.Hvala
:pray: :wink: :ekipa: :friends:

C
04-10-2009, 22:08
Silent Hill 5 i 6 ti neće raditi ni na Ultra Very Too Mega Low postavkama, za 1, 2, 3 i 4 ne znam, ali vjerojatno će ti raditi.
Left for Dead, MOH i Street Fighter će ti raditi.

Ali u svakom slučaju ne zahtjevaj puno od grafike, čak i ako imaš uber jaku grafičku. Nisi rekao koja ti je grafička, reci, pa ću ti moći potvrditi svoj prvi dio posta, jer ako je slaba grafička za ove igre onda nećeš moći samo tako sve te igre igrati.

Shaka
04-10-2009, 22:14
Mislim nabaviti neke igre pa mi recite hoce li raditi na ovoj konfiguraciji: Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz, 2.99 GHz, 504 MB of RAM- Windows XP service pack 2, version 2002.
A igre su: Silent hill 1-6- napisite koji bi mi radili.
Left for Dead, Harry Potter and the order of pheonix,Medal of honor pacific assault-airbone, Street fighter 1-4....
To je to za sad molim vas brz odgovor.Hvala
:pray: :wink: :ekipa: :friends:


ima integriranu pretpostvaljam,stoga msilim da ces se morati zadovoljiti sa 1-3 silent hillom,ostale zaboravi