PDA

Pogledaj cijelu verziju : Need For Speed za PSP Konzolu



Ghost_Rider
28-09-2009, 21:15
Nisam znao gdje tacno da postavim temu pa sam stavio u Pomagaj Brate,nadam se da je necete obrisati ili zakljucati.

Pa da pocnem.

Zelio bih znati od svih ljubitelja PSP-a da mi odgovore koji je najbolji NFS za PSP.Stavio sam u anketu nekoliko NFS-a koje ja znam da postoje za PSP ili ako jos koji bolji postoji napisite to ovdje.Ljudi ovo mi je stvarno vazno jer zelim da kupim NFS za PSP konzolu,zelim da u NFS-a ima da se napuca auto,da ima drift,da ima utrka kao u Underground-a za pc,da ima dobrih mjuza,da mogu auto napucati do krajnjih granica,da ima sto vise auta za kupnju,da mogu prodavati svoje vozilo,da ima da se svaki dijelic od auta rikta kako ja zelim i posljednje ali najvaznije da je dobar NFS naslov.Od ovih ponudzenih u anketi sigurno ima jedan koji mi moze zadovoljiti moje potrebe a mozda jos i vise :) .

Moderatori stvarno oprostite ako sam fulao podforum,premjestite temu gdje god zelite ali je samo nemoj te brisati jer su mi potrebni odgovori.

BTW: Da napomenem,ne zelim dzaba bacati pare na NFS koji je sranje i koji nejma nikakve veze sa ovim sto sma sve nabrojao,zato decki pazite sta pisete :D .

BTW 2: Koji NFS bude ima vise glasova taj kupujem 8) .

C
01-10-2009, 09:37
Ha?

Cookie monsta
01-10-2009, 12:04
:rotfl: :rotfl: