PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tcom puca veza



flander
28-09-2009, 14:48
Zanima me informativno

dal ima ko problema sa netom u ovih proteklih par dana ?

naime puca mi veza abnormalno, za popizdit, zvao sam i seru mi da mi je do modema, a oni mi dali novi modem,dakle njihova teorija pada u vodu

sad pričam amlo sa ljudima okolo i kažu da također imaju problema, dakle nije do mog modema
fakat zapopizdit nemoš normalno pogledat vijesti/youtube a da ti veza ne pukne po 100 puta dnevno

Constantine
28-09-2009, 14:51
koji router imas?

croat1gamer
28-09-2009, 15:06
Zovi, reci im da ti prociste vezu.

flander
28-09-2009, 16:31
imam Thompsonov speedtouch

Aral
28-09-2009, 16:48
Neznam, ja imam siemensom gigaset, istina tek negdje mjesec dana ali radi ko beba bez ikakvog pucanja. Hm, kad malo bolje razmislim jos mi nijednom nije pukla. Inace sam iz zg-a, zapadni dio grada.

Raz
28-09-2009, 17:51
Nemam nikakvih problema. Imam Kasda router i dosad mi nije ni jednom veza pukla mislim (dobro, možda jednom)

flander
28-09-2009, 18:30
ma popizdit ću, fakat nervira

imal sam taj gigaset Simensov i delalo ko beba, onda sam digal brzinu na 800 i počelo pucat, zval sam ih par puta i dali mi novi taj ruter koji sad imam, kao da onaj simensov nije mogal tu brzinu podnjet, i nakon toga sve je doduše dobro radilo

sad opet najedamput pukne,ima dana kad neznam, 5 dana za redom superiška sve, a sad zadnjih par dana nemoš bit na netu da se na glavu postaviš

zval sam i rekla mi ženska da možda ruter pokvaren, a neću produljivat ugovor da mi daju novi, ne želim ugovor produljivat radi faking rutera, i onda već vidim scenarij, produljil bum ugovor,dali bu mi novi modem,delal bu dva dana i onda opet isti kurac, produljil sma ugovor a veza i dalje puca

Aral
28-09-2009, 18:38
Hm, da. Inace, jedan capture koji sam napravio, status od mog routera, tog siemensonov gigaseta. Napominjem veza mi je 4mbita. Dal je onda ovo njegovo ogranicenje? Nadam se da nije...

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/modem.jpg

Constantine
28-09-2009, 19:01
imam Thompsonov speedtouch
ja imam Gigaset SX 763,radi ko podmazan :)
lijepo ih nazovi,reci da puca veza i trazi da ti promjene router.

flander
28-09-2009, 19:29
da da, pa to mi je i nudila, ali samo uz produljenje ugovora ako ne mislim platit za novi ruter 700+ kuna

i kaj onda ako nije do rutera ?

kuiš zval sam frendove raspital sam se okolo po gradu vele da se žale ljudi, dakle nisam samo ja slućaj, a sigurno netko od njih ima dobre rutere

croat1gamer
28-09-2009, 19:40
Rad na serverima da se poboljsa protok podataka da se to ubuduce ne desava?

Barem su meni tako jednom rekli, i gle zacudo, veza nije pucala. :)

flander
28-09-2009, 19:49
na kakvim serverima ?

Cookie monsta
28-09-2009, 20:34
I meni nešt puca neznam koji im je u zadnje vrijeme su stoka, al sva sreča što imam flat!!!

olio
28-09-2009, 21:38
često je problem pucanja veze ADSL splitter
provjeri tako da ga zamjeniš (posudi od nekoga i zamjeni)

Scourge92
17-04-2010, 05:49
meni je prije nekih 3 mjeseca isto stalno pucala veza, biti online više od 20 min u komadu bilo je čudo. Onda sam zvao t-com jedno 50 puta i stalno su tupili da je do routera i slično, al na kraju je neki lik rekao da će provjerit nešta kod njih da nije možda kod njih kvar i bla bla bla i nakon toga mi ni jednom nije pukla veza.
Znači možda je ipak do njih probaj zvat službu za korisnike i mučit ih, kod mene je upalilo.

edit: uh, malo kasnim :S, neznam zašto, al forum mi je ovo ubacio u aktivne teme

Outmind
17-04-2010, 09:52
meni je pucalo pred jedno 2-3 tjedna, ali sada mi je veza stabilna. No u zadnjih jedno tjedan dana mi se router sam od sebe resetirao, odnosno morao sam manualno username i pas postavljati...

Cookie monsta
18-04-2010, 16:13
ja sam počeo rješavat probleme tako da sam ih nazvo dali su mi thompson speed touch i nešt su dirali po žicama i od onda ( kucnem u drvo da neureknem :rotfl: ) ništ kad rikne ruter konfiguriram i spojim se i radi opet čak nekad malo i brže

Razzarach
18-04-2010, 16:45
Ja imam problema sa pucanjem veze.
Pogotovo u zadnjih 2 mjeseca, prije nisam imao problema.
Kad mi pukne veza, nazovem ih da mi resetaju konekciju i Upalim-Ugasim ruter.

Systematic Reverse
18-04-2010, 18:15
Meni veza pukne jednom godisnje, isto imam tcom.

Ali u zadnja 2-3 mjeseca mi se pojavio problem sa uploadom, nemogu nista uploadat na rapid, mega, deposit, i takve servise, a preko msna recimo mogu slati fajl.

Mogu hostat gejm dote da ljudi bez problema igraju, cak i frend koji studira u Americi igra normalno (citaj treba 500kbps uploada host imat za to cca)


Stvarno neznam koji kurac ._.