PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto vjerujem da reptili vladaju ?



Stranica : [1] 2

thezoh
28-09-2009, 12:39
Zbog logičnosti koju ću obrazložiti .

Promatranjem evolucije čovjeka možemo zaključiti da je čovjeku trebalo manje od 2 000 000 godina da iz inteligencije poput orangutanove (čak i manja , ali iz estetskih razloga uzimam priloženo kao usporedbu) razvije sve što imamo danas . činjenica koju možemo zaključiti je da se u svega nekoliko milijuna godina inteligencija može razviti iz obične životinje u racionalno , razumno i inteligentno biče .
Dinosauri su dominirali kopnima preko 160 000 000 godina .

Ako je jednom od dinosaura trebalo da razvije inteligenciju čak 159 milijuna godina za razliku od čovjekova samo 2 milijuna zamislite koliko bi postigao sa inteligencijom čovjeka u milijun godina a kamoli 158 milijuna.

Duke of Earl
28-09-2009, 12:42
Oh ne.

Neven <R>
28-09-2009, 12:46
Aha i zato moraju biti reptili.

Niko Bellic
28-09-2009, 12:51
Navedi neke poznate reptile. Kladim se da je Tom Kruz jedan od njih!

Duke of Earl
28-09-2009, 12:52
http://www.afncountry.com/files/artists/Kris%20Kristofferson.jpg

Za njega sam siguran.

flander
28-09-2009, 12:53
Kerum

Neven <R>
28-09-2009, 13:02
Zbog logičnosti koju ću obrazložiti .


Je'l tebi jasno da je u tvom postu riječ o nelogičnosti tj. logičkoj pogrešci?

http://www.logicalfallacies.info/presum ... onsequent/ (http://www.logicalfallacies.info/presumption/affirming-the-consequent/)

la50
28-09-2009, 13:55
Hebeš reptile mi rullamo,tj ne mi već oni ljudi koji zaluđuju ljudske mase,lol.

Niko Bellic
28-09-2009, 14:04
Nebo je prekriveno reptilima...
Bespomoćno lamataju teškim krilima...
Gađamo ih projektilima balistički...
Dobiće po pički!

:rambo:

Herr Schnitzel
28-09-2009, 14:10
Preloše.

mortician
28-09-2009, 14:22
TO TIGRE! RECI TI NJIMA NAMA!

http://www.imagesforme.com/out.php/i707920_buddyJesus.jpg

Electromaster
28-09-2009, 15:22
Mein Gott, ist der troll zurück!

Norther
28-09-2009, 15:27
jebi se zoh.
jebi se :(

neox99buleseye
28-09-2009, 15:40
jedina stvar kaj su oni postali sve manji i manji a mi sve veci i veci...

Da_killah
28-09-2009, 16:04
pa postali su nevidljivi, mislim ono

i ko je gledao star trek nekidan, može biti uvjeren u ovu teoriju, naime, u voyageru je bila epizoda u kojoj se pojavljuju reptili koji su potekli sa zemlje i otišli s nje prije kataklizme koja je pobila ostale dinosaure

cham3leon
28-09-2009, 16:11
Zbog logičnosti koju ću obrazložiti .

Promatranjem evolucije čovjeka možemo zaključiti da je čovjeku trebalo manje od 2 000 000 godina da iz inteligencije poput orangutanove (čak i manja , ali iz estetskih razloga uzimam priloženo kao usporedbu) razvije sve što imamo danas . činjenica koju možemo zaključiti je da se u svega nekoliko milijuna godina inteligencija može razviti iz obične životinje u racionalno , razumno i inteligentno biče .
Dinosauri su dominirali kopnima preko 160 000 000 godina .

Ako je jednom od dinosaura trebalo da razvije inteligenciju čak 159 milijuna godina za razliku od čovjekova samo 2 milijuna zamislite koliko bi postigao sa inteligencijom čovjeka u milijun godina a kamoli 158 milijuna.

Bokte, kako možeš bit takav trol? :rotfl:

U identičnoj diskusiji pred par mjeseci Sgt. Bull te potpuno oprao svojim formalno stečenim znanjem iz arheologije naspram tvojih amaterskih gledišta koja su potkrijepljena Ickeovim baljezgarijama.

U svakom slučaju na ovu temu može lock. Pingu, ovamo!

Death By Sexy
28-09-2009, 16:14
thezoh danas sam vidio reptila u kavezu... what up?

thezoh
28-09-2009, 16:18
st. bull je rekao da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa , toliko o njemu, a kroz sve ove postove nitko nije pridonio nikakav argument protiv obične logike osim jadnog pokušaja nevena koji je dao link i time potvrdio ništa

Electromaster
28-09-2009, 16:29
Ali kužiš ono tehzohiću moj mili, nakon xyz tema u kojima sereš iste kvakice, više se nikome ne da argumentirano odgovarati na tvoja sranjca. I ono, oke, recimo da u evoluciji postoji dio koji je poptuno nerazjašnjen [iako je i to bullshit], po kojoj jebenoj logici u tu situaciju ulaze reptili? Ono, evo, ja kažem da je za to odgovoran Sotona. Jer Sotona je urban i kul. Samo se usudi reći da sam u krivu nevjerniče zaluđeni!!1
Enivej...
http://cache.gawker.com/assets/images/2009/05/custom_1242930531440_Troll_hard.jpg

Death By Sexy
28-09-2009, 16:30
ajde megadosadno mi je...

di je tvoj argument da reptili VLADAJU? samo si iznio par stavki i godina, nisu ni činjenice.. nema argumenta.. napiši koje su ti hipoteze koje dokazuju da reptili vladaju.

i da...

thezoh danas sam vidio reptila u kavezu... what up?
:*

Electromaster
28-09-2009, 16:41
thezoh danas sam vidio reptila u kavezu... what up?
Ali Seksane, to su elitne trupe reptila koje se infiltriraju u naš svijet i prate svaki naš pokret bez da mi išta slutimo!!1 A tehzoha je prosvijetlio propali nogometaš divlje mašte i upitnog psihičkog zdravlja, i on nam sada pokušava prijenijeti tu, nama običnim smrtnicima neshvatljivu vijest, pokušava nas spasiti tiranije reptila, ali mi, zaluđene duše koje vjeruju samo afirmiranim znanstvenicima odbacujemo njegova upozorenja kao izljeve pomućenog uma!!1
Jadni mi, kako li smo samo ograničeni!


... Da, dosadno mi je. :(

Death By Sexy
28-09-2009, 16:47
... Da, dosadno mi je. :(

Da i meni.. :'(

thezoh ajd pleši još malo za nas...

cham3leon
28-09-2009, 17:01
Čuj, seksane i meni je jako dosadno, i jedva sam čekao Icke lizard bullshit thread.

@Zoh, sve šta izleti iz tvoje tipkovnice je glupost. Ako si toliko zagrižen za to, odi studiraj arheologiju, makni se od kompjutera, napravi doktorski rad za par godina gdje ćeš prezentirati dokaze o svojoj teoriji koje si prikupio u znanstveno atraktivnim dijelovima afrike, male Azije i ostalim egzotičnim lokacijama na svijetu koje eventualno te dokaze mogu skrivati, i onda ćemo uzeti u obzir tu tvoju teorijicu.

U ovom slučaju, ti si samo jedan internet faggot koji se smatra mnogo pametnijim nego što jest i plasiraš neke nepotvrđene gluposti kako bi se suprotstavio struci koja je radila stoljećima da bi dokazala ovo što danas smatra za istinu! Ti sam, neobrazovan i dapače nezreo momak (da ne kažem seljačina) proturiječiš toj časnoj struci - hmm, kome ću vjerovati?

Neven <R>
28-09-2009, 18:27
st. bull je rekao da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa , toliko o njemu, a kroz sve ove postove nitko nije pridonio nikakav argument protivSobične logikeSosim jadnog pokušaja nevena koji je dao link i time potvrdio ništa
Stavio sam ti link koji potvrđuje da je tvoja "logika" u prvom postu NELOGIČNA. Shvati da ono u prvom postu nije obična logika već NELOGIČNO RAZMIŠLJANJE koje te dovodi do LAŽNIH, KRIVIH, NEUTEMELJENIH zaključaka. NIJE LOGIČNO shvati to, već je GLUPO i NELOGIČNO. Dakle sam temelj tvog razmišlanja se bazira na KRIVOJ PRETPOSTAVCI koja NIJE ISTINITA i NEMA SMISLA. Je'l shvaćaš sad ili ti treba nacrtati?

Idem ja malo "logički" razmišljati kao ti.

Ribe su na zemlji još duže od dinosaura, dakle ako je ljudima trebalo milijun godina da razviju svijest, onda tko zna koliko su ribe razvile svijest u milijardi godina što znači da su inteligentnije od reptila te kontroliraju njima, a ne samo ljudima.

Ili još jednostavnije.

Hamburger je fin, hamburger je hrana, dakle sva hrana je fina. I kako da se itko sa tobom raspravlja kada ti razmišljaš na taj apsolutan nelogičan način i nazivaš ga logičnim? Ljudi ti se mogu samo smijati.

croat1gamer
28-09-2009, 18:37
E, jel mozete napraviti neku foru da ispadne da je zoh radio ban avoidance, perm benate ga, on se vrati, riportate ga abjuz sluzbi i onda on ostane bez interneta?

TeraBajt
28-09-2009, 18:39
ja bih se potrudio odgovoriti nešto pametno i svrsishodno, ali posto imam zabavnijih stvari za raditi, tipa cekat curu da dodje na msn, stavljam ovu sliku prebolesnog maltezera.

http://metro-portal.hr/img/repository/2008/04/web_image/maltezer.jpg

rawr.

Krnja
28-09-2009, 18:42
Svaka ti čast tehzoh. Stvarno moraš bit pametan da napraviš ovo više puta.

Sonic_Moronic
28-09-2009, 18:45
ja bih se potrudio odgovoriti nešto pametno i svrsishodno, ali posto imam zabavnijih stvari za raditi, tipa cekat curu da dodje na msn, stavljam ovu sliku prebolesnog maltezera.

rawr.

:oops: :oops: :oops:



Nevene volimo te.

Mirko L
28-09-2009, 20:29
Ma Nevene i Cham3leone.

On to namjerno se sprda s vama.
Čak i ja vidim da se zajebava.

Nije čak ni on toliko glup.Jednostavno trolla, i ništa drugo.

megalodon
28-09-2009, 20:29
Genijalno :pray:

GeraltofSmeg
28-09-2009, 20:33
Ma Nevene i Cham3leone.

On to namjerno se sprda s vama.
Čak i ja vidim da se zajebava.

Nije čak ni on toliko glup.Jednostavno trolla, i ništa drugo.
Pronicljivo, zaista mirko...napredujes, imas li msn da se dopisujemo?
Zasto su biljke neiteligentne :(

TeraBajt
28-09-2009, 20:39
ja mislim da nas mirko trolla uocavajuci druge trollove tako ocito.

ne znam.

zoh nas gušterira hiho.

cham3leon
28-09-2009, 20:39
Pa i mislim da trolla, jer takvi debili valjda ne postoje. Ali svejedno je zabavno ^^

Sgt. Bull
28-09-2009, 20:44
Pa i mislim da trolla, jer takvi debili valjda ne postoje. Ali svejedno je zabavno ^^
http://asmaraanddira.files.wordpress.com/2009/09/davidicke.jpg

Realniji su od guštera koji vladaju svijetom. Anfočunatli ti isti gušteri, ovaj majmuni su gostovali na HRT-ovoj emisiji (druga, treća dimenzija, nešto tako, nešto kulno samo gušteroljubcima).

Mirko L
28-09-2009, 20:51
Onda biljke vladaju :P

GeraltofSmeg
28-09-2009, 20:53
Dr. Who vlada svijetom.

TeraBajt
28-09-2009, 20:54
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg
http://i.current.com/images/asset/890/370/96/nnrfrs.jpg

cham3leon
28-09-2009, 20:56
U, u, stavi sad sliku Ickea!

Sgt. Bull
28-09-2009, 20:58
All reptiles of the world. UNITE!!11...

(+1)

GeraltofSmeg
28-09-2009, 20:59
http://www.naturephoto-cz.com/photos/krasensky/viviparous-lizard-CRW_1909.jpg

cham3leon
28-09-2009, 21:01
o/

thezoh
28-09-2009, 22:33
iznio sam činjenicu kako je moguče da se takva inteligencija može razviti u tako kratkom vremenu . to što ste vi toliko kreteni i nemožete shvatiti logični smisleni zaključak ili ste još jadniji kao neven pa dajete link koji govori o nelogičnosti informacije koju sam nemože shvatiti ili na retardiran način pokušavate iznjeti argument da smo sve ovo prošli opet proizlazi činjenica da takvi argumenti nikad nisu bili doneseni i da ste svi vi samo hrpa trolova koja nema mogučnost shvačanja kao ljudsko biče i kao takvi samo trošite resurse poput hrane i vode . Vaše neshvačanje argumenta nema veze sa nelogičnosti koju niste mogli ni obrazložiti ako je to slučaj, što nije, samo jednostavo ste preglupi da bi to shvatili i preponosni da , ček ne ,samo ste preglupi da bi shvatili ...jebiga događa se

najgluplji do sad iznjeti argument navodi predator , ovo je tako glupo i retardirano da je žalosno a ne smiješno , obratite pozornost
"
... I ono, oke, recimo da u evoluciji postoji dio koji je poptuno nerazjašnjen [iako je i to bullshit], po kojoj jebenoj logici u tu situaciju ulaze reptili? Ono, evo, ja kažem da je za to odgovoran Sotona. Jer Sotona je urban i kul. Samo se usudi reći da sam u krivu nevjerniče zaluđeni!!1
Enivej...
http://cache.gawker.com/assets/images/2009/05/custom_1242930531440_Troll_hard.jpg

:|

Napisah samo stroge darwinističke činjenice zahvaljujuči kojima i jesam napisao argument ali ovaj kreten dovodi morbidnost na jednu novu razinu

kikl0p
28-09-2009, 22:51
Po kojojo znaci logici nema smisla da se dinosauri koji su bili donekle inteligenti nisu mogli razvit u civilizaciju prije jednog sisavca ciji je najnapredniji predstavnik bio recimo mis.Znaci reptili su se davno prije sisavaca razvili u civilizaciju dugovno se izdigli iznad ove dimenzije i sad se igraju i hrane potomcima miseva...

Sgt. Bull
28-09-2009, 22:53
http://i739.photobucket.com/albums/xx35/buckaholic11/258Troll_spray.jpg

kikl0p
28-09-2009, 22:56
Vi ste svi u fazi poricanja...al to nece promjenit istinu.

thezoh
28-09-2009, 22:57
http://i739.photobucket.com/albums/xx35/buckaholic11/258Troll_spray.jpg

stim su te kažnjavali kad si bio mali ?

Wishmaster
28-09-2009, 22:59
Dinosauri su bili glupe životinje. Mozak mnogih nije bil veći od oraha.

kikl0p
28-09-2009, 23:02
To oni zele da ti mislis.

bezimeni
28-09-2009, 23:05
Dinosauri su bili glupe životinje. Mozak mnogih nije bil veći od oraha.


A kako objašnjavaš da su mnogi od njih vrlo dobro komunicirali...mnogo bolje od mnogih današnjih životinjskih vrsta ?

ssalG
28-09-2009, 23:08
iznio sam činjenicu kako je moguče da se takva inteligencija može razviti u tako kratkom vremenu . to što ste vi toliko kreteni i nemožete shvatiti logični smisleni zaključak ili ste još jadniji kao neven pa dajete link koji govori o nelogičnosti informacije koju sam nemože shvatiti ili na retardiran način pokušavate iznjeti argument da smo sve ovo prošli opet proizlazi činjenica da takvi argumenti nikad nisu bili doneseni i da ste svi vi samo hrpa trolova koja nema mogučnost shvačanja kao ljudsko biče i kao takvi samo trošite resurse poput hrane i vode . Vaše neshvačanje argumenta nema veze sa nelogičnosti koju niste mogli ni obrazložiti ako je to slučaj, što nije, samo jednostavo ste preglupi da bi to shvatili i preponosni da , ček ne ,samo ste preglupi da bi shvatili ...jebiga događa se

Kao što ti je Neven ono što ti nazivaš logikom NIJESlogika.
Činjenice koje si ti naveo u prvom postu same po sebi nemogu nikako dokazivati da Zemljom vladaju reptili, kada bi se te činjenice stavile u kontekst dokazaSkoji dokazaju vladavinu reptila i njihovo manipuliranje ljudskom evolucijom onda bi se te činjenice mogle smatrati indicijama da reptili vladaju Zemljom i da su manipulirali ljudskom evolucijom.
No ti nisi iznio nikakve dokaze ni da reptili vladaju Zemljom ni da su manipulirali ljudskom evolucijom, zapravo kada smo kod toga nisi iznio nikakve dokaze da ti reptili uopće postoje.

Neven <R>
28-09-2009, 23:10
iznio sam činjenicu kako je moguče da se takva inteligencija može razviti u tako kratkom vremenu . to što ste vi toliko kreteni i nemožete shvatiti logični smisleni zaključak ili ste još jadniji kao neven pa dajete link koji govori o nelogičnosti informacije koju sam nemože shvatiti ili na retardiran način pokušavate iznjeti argument da smo sve ovo prošli opet proizlazi činjenica da takvi argumenti nikad nisu bili doneseni i da ste svi vi samo hrpa trolova koja nema mogučnost shvačanja kao ljudsko biče i kao takvi samo trošite resurse poput hrane i vode . Vaše neshvačanje argumenta nema veze sa nelogičnosti koju niste mogli ni obrazložiti ako je to slučaj, što nije, samo jednostavo ste preglupi da bi to shvatili i preponosni da , ček ne ,samo ste preglupi da bi shvatili ...jebiga događa se

Ne nego si ti glup, koristiš dječje razmišljanje kako bi si dokazao stvari koje nemaju veze sa stvarnim svijetom, ne možeš razmišljati racionalno i logično već donosiš zaključke proprijeko. Ti si taj koji nevjerojatno glup i zatvorenog uma, uopće nisi niti razmislio o onome što sam napisao. Tvoj jedini "argument" (kojih zapravo nemaš) je NELOGIČNO i KRIVO razmišljanje, ali ti to ne možeš prihvatiti već tupiš po svojem.

Tvoj zaključak je ako su se ljudi razvili brzo znači da su se i dinosauri razvili brzo. Zar ti ne vidiš grešku u tvom razmišljanju? Ti ne poznaješ ni osnove logičkog razmišljanja i spoznaje stvarnosti a praviš kako si popio svu pamet svijeta, nevjerojatno.

Sad ću ja biti kao ti:

Meso je hrana.
Ljudi jedu meso.
Vegetarijanci su ljudi.
Dakle vegetarijanci jedu meso.

Thezoh ajde dokaži da sam u krivu, ja sam samo primjenio tvoje "logičko" razmišljanje i došao do zaključka da vegetarijanci jedu meso baš kao što si ti došao do zaključka da gušteri vladaju zemljom. Hajd dokaži da sam u krivu, molim te.

Je'l shvaćaš gdje grješiš ili ćeš opet ovo što sam napisao odbaciti bez da imalo promisliš u tome i držat će se onoga što tvrdiš gore nego vjerski fanatik neke sulude dogme.

I pogledaj ovaj filmić pa ćeš vidjeti da ste ti i kiklop osobe nevjerojatno zatvorenog uma: T69TOuqa ... playnext=1 (T69TOuqaqXI&feature=PlayList&p=0809B6CA472A1C08&index=0&playnext=1)

bezimeni
28-09-2009, 23:20
A ne kužim kaj ste tak napali čovjeka. Evolucije je samo teorija i potpuna istina se ne zna .Neko me jednako suludo vjerovanje u neku opće priznatu religiju...nekome je to jednako tako bajka ili nelogično .Nekome je jednako tako nelogično vjerovati u vanzemaljce ili u teoriju nastanka svemira .

Naravno da ne vjerujem da svijetom vladaju nevidljivi gušteri ali isto tako ne vjerujem u nešto što vjeruje velika većina ljudi oko mene pa ih ne napadam zbog toga niti ih nastojim povesti na "pravi" put. Svatko ima pravo vjerovati ili ne vjerovati u što želi .Nije time ništa manje ili više vrijedan , pametan ili glup. Općenito , mislim da čovjek kurac zna .

Neven <R>
28-09-2009, 23:25
Daj bezimeni, nemoj me nasmijavati i pročitaj njegove postove. On pokušava sebe prikazati kao čovjeka koji sve zna i koji je otkrio istinu o svemu, a mi smo kao glupi i slično. A kada mu pokušamo ukazati na greške u razmišljanju, nema šanse da će to preispitati i uopće razmisliti da bi moglo biti riječ o nečemu drugome. Možda je evolucija kriva, tko zna, ali zašto bi odmah zakoljučivali da je riječ o reptilima i to uzimali kao činjenicu bez ikakvog razmtranja ijednog drugog objašnjenja. U tome je problem kod njegovog razmišljanja, jednostavno je toliko uvjeren u nešto da ne može prihvatiti kritiku niti preispitati svoje razmišljanje - osoba užasno zatvorenog uma.

On svoje razmišljanje predstavlja kao činjenicu, pokušava nas prisiliti da vjerujemo u što on vjeruje, ako ne vjerujemo onda smo glupi i ne shvaćamo. A ti go još braniš, ma ROFL.

bezimeni
28-09-2009, 23:29
Aj ti objasni istinskom vjerniku da je Isus bio običan čovjek i da nakon razapinjanja nije uskrsnuo .Takav vjernik će ti reći da si glup ko kurac i da nemaš pojma.Neće ni pokušati uvažiti tvoje "argumente" .Zašto i bi ...možda je stvarno uskrsno i ti pričaš gluposti.

Neven <R>
28-09-2009, 23:35
I taj vjernik će biti užasna osoba zatvorenog uma. Jer ja sam spreman uzeti u obzir da je isus postojao i uskrsnuo ali ću iznjesti svoje mišljenje zašto mislim da nije, a ako on nije stanju uzeti ono što sam napisao u obzir, zašto je uopće pokrenuo raspravu? Takav čovjek dakle sa svojim tvrdnjama ne može očekivati bilo kakvu raspravu ako je uvjeren u nešto i ne želi uopće razmisliti o nečemu drugome i onda nema potrebe da uopće pokrene raspravu. Ali pošto je thezoh pokrenuo raspravu čovjek bi očekivao da želi raspravitiSo tome, umjesto toga on se ponaša kao neki diktator i nije uopće u stanju racionalno raspravljati već samo zna vrijeđati i odbacivati ono što drugi napišu.

On u nijednom trenutku nije htio odgovoriti na moje tvrdnje već ih je samo odbacio kao glupe i nepotrebne, a tako onda nema simsla raspravljati.

croat1gamer
28-09-2009, 23:37
Mnogo pozdrava od Boza. (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1089129#p1089129)

bezimeni
28-09-2009, 23:40
Štima...ali vidim da čovjek iznosi i brani ono u što vjeruje dok ga vi vrijeđate zbog njegovog vjerovanja jer vjerujete u nešto drugo. Ako nije prihvatio vaše argumente onda je možda problem u nedovoljnoj uvjerljivosti tih argumenata.Normalno da će vas sve nazvati kretenima kad ga palite na lomači poput vještice .Uostalom nikoga on ne tjera da se javlja u ovoj temi , živimo u zemlji gdje internet nije obaveza.

zli_pr3dator
28-09-2009, 23:41
Daj bezimeni, nemoj me nasmijavati i pročitaj njegove postove. On pokušava sebe prikazati kao čovjeka koji sve zna i koji je otkrio istinu o svemu, a mi smo kao glupi i slično. A kada mu pokušamo ukazati na greške u razmišljanju, nema šanse da će to preispitati i uopće razmisliti da bi moglo biti riječ o nečemu drugome. Možda je evolucija kriva, tko zna, ali zašto bi odmah zakoljučivali da je riječ o reptilima i to uzimali kao činjenicu bez ikakvog razmtranja ijednog drugog objašnjenja. U tome je problem kod njegovog razmišljanja, jednostavno je toliko uvjeren u nešto da ne može prihvatiti kritiku niti preispitati svoje razmišljanje - osoba užasno zatvorenog uma.

ja sam zatvorenog uma dok se mene vrijeđa i onda bena bez da odgovorim na tvoje kretenske izjave, koliko jadno i nisko možeš pasti . iznio sam logični argument i onda ti govoriš da ja imam zatvoren um dok uopče nisi ni bio u stanju obrazložiti svoju patetičnu logiku kako treba . JA sam samo iznio mogučnost . GLEDAJ !

tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI

Maloki
28-09-2009, 23:41
Već smo došli do zaključka da su ljudi došli na Zemlju pred 150 tisuća godina uz pomoć ogromne flote svemirskih brodova koju su usmjerili prema suncu, a sami se nastanili na Zemlji kako bi imali friški početak. Ne shvaćam čemu sve ove preprike.

Sisavci imaju četverodjelno srce, reptili trodjelno. Više je bolje.

Neven <R>
28-09-2009, 23:44
@bezimeni: Pa sve bi bilo ok da ovo nije već 50-ta tema u kojoj ponavlja isto, ne znam jesi li svjedočio prijašnjim topicima u kojima je recimo sgt. bull koji studira stvari vezane uz evoluciju pokušavao iznjeti svoju stranu rasprave, a thezoh je samo odbacivao i vrijeđao ga. I istina je da ga drugi sprdaju, ali šta će jadni ljudi kad na nekakve stvarne pokušaje rasprave i normalne odgovore odgovara vrijeđanjem? Jednostavno više nema smisla.

Neven <R>
28-09-2009, 23:48
tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako? Na kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila? Dakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.

zli_pr3dator
28-09-2009, 23:49
Kao što ti je Neven ono što ti nazivaš logikom NIJESlogika.
Činjenice koje si ti naveo u prvom postu same po sebi nemogu nikako dokazivati da Zemljom vladaju reptili, kada bi se te činjenice stavile u kontekst dokazaSkoji dokazaju vladavinu reptila i njihovo manipuliranje ljudskom evolucijom onda bi se te činjenice mogla smatrati indicijama da reptili vladaju Zemljom i da su manipulirali ljudskom evolucijom.
No ti nisi iznio nikakve dokaze ni da reptili vladaju Zemljom ni da su manipulirali ljudskom evolucijom, zapravo kada smo kod toga nisi iznio nikakve dokaze da ti reptili uopće postoje.

opet još jedan maloumni . "sight".

obrazlagao sam osnovno mišljenje mogučnosti koja je vrlo logična i postoji a dokaze nisam naveo baš zbog slijepog odbijanja koja su se događala prije kada je preko pola foruma bilo uz jako retardiranu izjavu da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa što je nešto vrlo retadirano . to je onda bila činjenica koja je pobijana samo vrijeđanjem zbog njihove tvrdoglave maloumnosti . ako nisu u obzir shvatiti da samo postoji mogučnost što bi tek bilo kod izlaganja nekih od činjenica



Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Dakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.

bar pokušavaš ajde. To što mi živimo u drukčijim uvjetima nije nužno i činjenica da se zbog toga brže razvijamo, isto tako može biti i obrnuto .

bezimeni
28-09-2009, 23:50
Nisam svjedočio do sad tj. jesam ali samo letimično .Nije mi se dalo raspravljati .

@zli_pr3dator aj obrazloži što imaš bez vrijeđanja i argumentirano .Nema smisla da uvjeravaš ostale u vlastita uvjerenja i pokušaj ostati otvoren za zdravu , argumentiranu raspravu .

kikl0p
28-09-2009, 23:54
[quote="zli_pr3dator":36l32l6b]
tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako?SNa kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila?SDakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.[/quote:36l32l6b]
jos jedan u nizu dokaza da je evolucija bullshit

zli_pr3dator
28-09-2009, 23:57
ribe nikad nisu bile dominatne za razliku od dinosaura

Neven <R>
28-09-2009, 23:57
Ja ću priznati da ne znam previše o teoriji evolucije. Vaš je problem što o njoj isto tako znate vrlo malo pa ste negdje na internetu ili u nekoj knjizi pročitali stvari koje je kritiziraju i odmah ih prihvatili bez da ste pokušali saznati više o znanstvenim stavovima o teoriji evolucije i kladim se da niste uopće preispitivali stvari napisane u tim knjigama i siteovima.

Norther
28-09-2009, 23:59
[quote="zli_pr3dator":332lwosb]
tvoje obrazloženje moje krive logike bi bilo točno kada bi ja rekao nešto čak i slično takvoj logici . greška u tvojoj prethodnoj logici je očita zbog toga što vegeterijanci i mesožderi to jest , njihovo hranidbeno opredjeljenje nije ovisno međusobno mada spadaju pod istu vrstu zvanu ljudi i vegeterijanci time nisu mesožderi . sad sam ti dao fckin PRIMJER KAKO SE POBIJA ARGUMENT uči nesposobni čovječe . UČI
Pa meni je isto tako logično da dinosauri nisu ljudi i da su imali drukčiji put razvoja od ljudi i da se njihov mozak drukčije razvijao jer su živjeli u drugačijim uvjetima, u drugačijem vremenu i jer su biološki drugačije izgrađeni. Znači ako su se ljudi razvili u 2 milijuna godina, ne znači da su se dinosauri razvili više u 160 milijuna godina. Zašto bi to moralo biti tako?SNa kraju krajeva ribe su na zemlji još duže od reptila pa jesu li i ribe razvile inteligenciju još veću od reptila?SDakle tvoj argument nema nikakvu vrijednost niti je uopće riječ o argumentu.
jos jedan u nizu dokaza da je evolucija bullshit[/quote:332lwosb]

aj sad opet procitaj nenadov post kiklope.

Maloki
28-09-2009, 23:59
Nikada nećete shvatiti istinu jer ste previše zatvorenog uma. SVI VI!

The Boz
29-09-2009, 00:02
Shvati da nisi dobrodošao, pobogu!

Maloki
29-09-2009, 00:04
Jesam!

The Boz
29-09-2009, 00:18
Ma ne ti, zoh.

King tiger
29-09-2009, 00:20
samo da nesto kazem nakon sto sam vidio kiklopov odgovor nenadu.

Jebem ti zivot.

kikl0p
29-09-2009, 00:40
umoran sam jbg

ssalG
29-09-2009, 00:43
opet još jedan maloumni . "sight".

obrazlagao sam osnovno mišljenje mogučnosti koja je vrlo logična i postoji a dokaze nisam naveo baš zbog slijepog odbijanja koja su se događala prije kada je preko pola foruma bilo uz jako retardiranu izjavu da je homosapiens nastao iz homoneandertalisa što je nešto vrlo retadirano . to je onda bila činjenica koja je pobijana samo vrijeđanjem zbog njihove tvrdoglave maloumnosti . ako nisu u obzir shvatiti da samo postoji mogučnost što bi tek bilo kod izlaganja nekih od činjenica

Ispravak ti si u naslovu temu i svome početnome postu postavio teoriju da Zemljom vladaju reptili slijedeći ovu logiku:
1.Ljudi su za 2 milijuna godina došli od majmuna do kompjutera
2.Reptili su dominirali kopnom 160 milijuna godina
3.Reptili su dakle razvili civilizaciju prije ljudi
4.Iznimno napredna civilizacija reptila vlada Zemljom, stoga i ljudima
1. i 2. su činjenice koje svi smatraju točnima, no 3. je teorija za koju ti ovdje nisi iznio nikakve dokaze stoga ne možeš očekivati da će je itko prihvatiti, a budući da je 4. teorija koja se temelji na 3. ni nju nitko neće prihvatiti.
Čak i ako 3. jest točno, nemora značiti da je 4. također točno.
A i sam si nekoliko put na ovom forumu iznio teoriju da je vanjska sila djelovala na ljudsku evoluciju stoga se tvoja sadašnja teorija može pobiti koristeći tvoj argument i tvrditi da se reptili nisu razvili tako brzo kao ljudi zato jer vanjska sila nije utjecala na njihovu evoluciju.


Shvati da nisi dobrodošao, pobogu!

Kvariš zabavu :yuck:

cham3leon
29-09-2009, 08:04
A ne kužim kaj ste tak napali čovjeka. Evolucije je samo teorija i potpuna istina se ne zna .Neko me jednako suludo vjerovanje u neku opće priznatu religiju...nekome je to jednako tako bajka ili nelogično .Nekome je jednako tako nelogično vjerovati u vanzemaljce ili u teoriju nastanka svemira .

Naravno da ne vjerujem da svijetom vladaju nevidljivi gušteri ali isto tako ne vjerujem u nešto što vjeruje velika većina ljudi oko mene pa ih ne napadam zbog toga niti ih nastojim povesti na "pravi" put. Svatko ima pravo vjerovati ili ne vjerovati u što želi .Nije time ništa manje ili više vrijedan , pametan ili glup. Općenito , mislim da čovjek prozor zna .

Čovjek može teoretizirati što god hoće, ali kada se on sa glupostima koje smatra veoma pametnim ide suprotstavljati kompleksnoj nauci koja je još puna tajni, dok jedva ima (ako uopće ima) osnovnu školu i na kraju krajeva ne zna niti pravopis.
Nadalje, ove iste argumente je iznio već davno u drugom topicu i bili su brutalno pobijeni od strane kolega Nevena i Sgt. Bulla. Sad izlazi s potpuno istim argumentima i "činjenicama".


Aj ti objasni istinskom vjerniku da je Isus bio običan čovjek i da nakon razapinjanja nije uskrsnuo .Takav vjernik će ti reći da si glup ko prozor i da nemaš pojma.Neće ni pokušati uvažiti tvoje "argumente" .Zašto i bi ...možda je stvarno uskrsno i ti pričaš gluposti.

Ja neću nikome reći da je glup ko prozor radi toga. Vjerovanje u uskrsnuće, i općenito vjerovanje u bilo što je stvar subjektivne prirode. Postoje, pak, dokazi iz tekstova antičkih povjesničara o postojanju Isusa koji je okupljao nekakve sljedbenike i na kraju su ga razapeli na križu. Ovo je bila činjenica, a sad oko toga se mogu graditi razne subjektivne misli - možete vjerovati da je bio razapet jer je bio sin Božji, gušter, reinkarnacija Dalaj Lame, itd., i to me uopće ne zanima. Svatko ima pravo vjerovati što god želi, koliko god ludo bilo. Međutim, naš najdraži trol miješa svoja vjerovanja sa ČINJENICAMA, i u tome je problem.

Sonic_Moronic
29-09-2009, 08:08
Bakterije su starije i od riba i od reptila.

BAKTERIJE VLADAJU


Do tog sam zaključka došao sa svojom osnovnoškolskom logikom, samo mi probajte proturječiti ograničeni retaji.

Herr Schnitzel
29-09-2009, 09:19
Vidi, stvarno. Bakterije su ovdje već par milijardi godina, pa mora da su se dovoljno razvile da stvore civilizaciju. Ne, čekaj! ONE su umjetno stvorile dinosaure, poticale njihov razvoj i natjerale ih da oni na taj način stvore nas. Čisto zato jer mogu. Napisaću knjigu.

Maloki
29-09-2009, 09:42
Ma ne ti, zoh.
Znam, ali htio sam to napisati :(

Krnja
29-09-2009, 10:16
Vidi, stvarno. Bakterije su ovdje već par milijardi godina, pa mora da su se dovoljno razvile da stvore civilizaciju. Ne, čekaj! ONE su umjetno stvorile dinosaure, poticale njihov razvoj i natjerale ih da oni na taj način stvore nas. Čisto zato jer mogu. Napisaću knjigu.

Nemoj hansi! Ne odgovaraj mu pametnim odgovorima! Naljutit češ ga i poslat će reptile da nas sve pobiju!

cham3leon
29-09-2009, 10:39
Brijem da su bakterije stvorile i viruse. Tako im se čovječanstvo nešto zamjerilo pa su odlučile poslati virus ptičje i svinjske gripe.

Raz
29-09-2009, 10:43
Bakterije su nastale prije ~300 milijuna godina... do sad su vjerojatno kolonizirale čitave galaksije te će doći 2012. i pokorit zemlju koja će im bit na putu :rambo:

Electromaster
29-09-2009, 10:46
najgluplji do sad iznjeti argument navodi predator , ovo je tako glupo i retardirano da je žalosno a ne smiješno , obratite pozornost

... I ono, oke, recimo da u evoluciji postoji dio koji je poptuno nerazjašnjen [iako je i to bullshit], po kojoj jebenoj logici u tu situaciju ulaze reptili? Ono, evo, ja kažem da je za to odgovoran Sotona. Jer Sotona je urban i kul. Samo se usudi reći da sam u krivu nevjerniče zaluđeni!!1

:|

Napisah samo stroge darwinističke činjeniceSzahvaljujuči kojima i jesam napisao argument ali ovaj kreten dovodi morbidnost na jednu novu razinu
Svakako. S obzirom da me boli glava, a i lijeno sam đubre, neću niš pisati, nego ću se pozvati na odlično objašnjenje koje je iznio ssalG:

Ispravak ti si u naslovu temu i svome početnome postu postavio teoriju da Zemljom vladaju reptili slijedeći ovu logiku:
1.Ljudi su za 2 milijuna godina došli od majmuna do kompjutera
2.Reptili su dominirali kopnom 160 milijuna godina
3.Reptili su dakle razvili civilizaciju prije ljudi
4.Iznimno napredna civilizacija reptila vlada Zemljom, stoga i ljudima
1. i 2. su činjenice koje svi smatraju točnima, no 3. je teorija za koju ti ovdje nisi iznio nikakve dokaze stoga ne možeš očekivati da će je itko prihvatiti, a budući da je 4. teorija koja se temelji na 3. ni nju nitko neće prihvatiti.
Što se ostatka mog posta tiče, hehe, ti shvaćaš da nitko nije toliko jebeno retardiran da tebe više shvaća ozbiljno? Sagledaj moj post ponovno u tom svjetlu.

TeraBajt
29-09-2009, 11:28
smješniji mi je kiklop od ovog retarda:))))))))))))))))))))

Niko Bellic
29-09-2009, 12:25
Treba osnovati sektu Bakterijaija i počet ubirat milodare. To bi bija veći biznis od ove Pedobear katoličke crkve, a i novo je, pa bi ljudima bilo zanimljivo i intrigantno. We can do it!

The Boz
29-09-2009, 12:46
Al shvatite da je od svega toga u susjedstvu najstarije Sunce. Stoga je ono imalo najviše vremena evoluirati od običnog fuzijskog reaktora do svemogućeg boga.

Niko Bellic
29-09-2009, 13:10
Bez SUNCA nema života. Da ga taj dan nije bilo ne bi ni zli ljudi vidjeli kako razapet Hesusa, a bome ne bi ni on vidio učenike, niti bi umeo da obrađuje drvo. Brijem da je SUNCE ultimativni "Bog", a MJESEC "Vrag", jer pojavom SUNCA gubi mu se svaki trag. Čak je i Vlado Kalember davnih dana pjevao "evonoćievoludilamjesecizlaziizlazimija" i po tom dao naslutiti da štuje "Vraga" tj. MJESEC. Jososeksi...

Sgt. Bull
29-09-2009, 14:54
Ne bih da pokrećem neku raspravu ili nešto, ali vidjeh da neki porede religiju i nauku. Religija se bazira na principu vjerovanja a nauka na experimentu, ili u ovom slučaju (govorim o arheologiji i pobijanju ovakvih "nonsensa") na principu arheoloških iskopina/materijalinm dokazima/. Slično kao u matematici postoji teroema, hipoteza i nebuloza. Hipoteza ili pretpostavka se mora dokazati da bi postala teorema koja nudi aspekt daljnjeg logičkog razvitka. Daklem, opet ponavljam ono što sam ponovio pred par mjeseci, ovo je nebuloza/glupost za koju NE POSTOJE dokazi, i logično je da ne mogu postojati kada je sve proizašlo izmišljanjem. Onog trenutka kada se pronađu nekakvi dokazi, a da među spadaju materijalni dokazi može se dalje razvijati ovakva ideja (ako je to ikako moguće). Do tada (čitaj : Zauvijek) ovo ostaje ništa drugo do baljezgarija bivšeg "vratara" kojem fali para pa na budalama zarađuje iste. Ne bih da citiram druga Ajnštajna, manje više svi znate što je on rekao. Indžoj.

Sonic_Moronic
29-09-2009, 18:38
http://www.aenvirocure.com/DB_DATA/contams/organic/images/bacteria_ab.jpg




Na prvi pogled, ovo izgleda kao nama poznata bakterija. Ali, radi se o smiješnoj zabludi čovječanstva da je bakterija nakon milijuna i milijuna godina ostala jednostavan organizam.

Posebno kalibriran mikroskop otkriva zaštrašujuću činjenicu:









http://i36.tinypic.com/c8745.jpg



Najebali smo.

TeraBajt
29-09-2009, 18:49
pokušaj ponovo.

Nodakim
29-09-2009, 19:31
Bez SUNCA nema života. Da ga taj dan nije bilo ne bi ni zli ljudi vidjeli kako razapet Hesusa, a bome ne bi ni on vidio učenike, niti bi umeo da obrađuje drvo. Brijem da je SUNCE ultimativni "Bog", a MJESEC "Vrag", jer pojavom SUNCA gubi mu se svaki trag. Čak je i Vlado Kalember davnih dana pjevao "evonoćievoludilamjesecizlaziizlazimija" i po tom dao naslutiti da štuje "Vraga" tj. MJESEC. Jososeksi...



Lol,ne.
Sunce nije nikakav ključan faktor života te je život bez sunca itekako moguć.

McPingvin_v2.0
29-09-2009, 19:33
Naravno, Sunce je samo za ukras tu.

Xero
29-09-2009, 19:34
Sunce je varka koju su izmislili Templari da bi pokazali svoju moć.

cham3leon
29-09-2009, 19:36
Lol,ne.
Sunce nije nikakav ključan faktor života te je život bez sunca itekako moguć.

Lol 2 dat.

Pojašnjenje?

Nodakim
29-09-2009, 19:37
Postoje živa bića kojima nije potrebo sunce za život.
Naravno uz neku logičnost potreban im je drugi izvor energije.

MAFNi
29-09-2009, 19:39
Bez Sunca nea zraka. A koja živa bića mogu bez zraka?

Xero
29-09-2009, 19:40
Templari.
X8u7px_GzWQ

cham3leon
29-09-2009, 19:41
@Nođo

Naravno, poput onih stvorenja iz vulkana u dubinama oceana, ali oni su pak teško zavisni o toplini koju dobivaju iz lave, a lava je mnogo nestabilniji i nepostojaniji izvor energije, a da ne spominjem da daje mnogo manje energije od Sunca. Da je život na Zemlji nastao na taj način, evolucija bi na Zemlji bila mnogo puta sporija, i teško je da bi se ikada postigla ova razina živih bića kao sadašnjih Zemljana.

Electromaster
29-09-2009, 19:47
Ajd Xero, evo jedna pjesmica za tebe:
Cathedral - Night Of The Seagulls (X_tRigrfPOw)

We are the blind dead
No eyes inside our head
Our senses lead us to your nightmare
Centuries of death we wear
Pharaoh's cross in dust we bare
Immortal horses slowly ride us to you
Through the black mist
They ride
Knights templar - arise
The shores enearthly dead
Mournful mothers chilled with dread
Leave their offspring to knights templar
They rise from the sea
At midnight the prize you see
Tied to the post - a virgin screaming
Through the black mist
They ride
Knights templar - arise - oh!!!
Into our castle led
Seagulls howling overhead
The ritual you face
You shall no after
Your blood we drink for eternity
Flesh unto the crabs we leave
And feed your heart unto
Aquarian master
Through the black mist
They ride
Knights templar - arise

Lord Ragnarok
29-09-2009, 19:49
teh_zoh nemoj njih shavtiti ovakve kakvi jesu. oni jos nisu progledali.
mene si uspio pridobiti na svoju stranu te sada u potpunosti imam povjerenje u tebe.

e i jel imas msn da se malo dopisujemo?

GeraltofSmeg
29-09-2009, 19:51
Zombie Ritual
Revengeful corpse out to kill
Smell the stench, your guts will spill
Vomit for a mind, maggots for a cock
With his axe the corpse will chop

Stare into his eyes
Now in his spell
Kiss the rotting flesh
Now you're in hell

Drink from the goblet, the goblet of gore
Taste the zombie's drug, now you want more
Drifting from the living, joining with the dead
Zombie dwelling maggots, now infest your head

Zombie ritual
Zombie ritual

Ceremony now complete
Chosen one is now deceased
Fucking, raping zombie whores
Killing, feasting no remorse

Stare into his eyes
Now in his spell
Kiss the rotting flesh
Now you're in hell

Drink from the goblet, the goblet of gore
Taste the zombie's drug, now you want more
Drifting from the living, joining with the dead
Zombie dwelling maggots, now infest your head

Zombie ritual
Zombie ritual

Zombie ritual
Zombie ritual

Electromaster
29-09-2009, 19:52
Kujo, ja sam svoju pjesmicu stavio s razlogom. :(

Xero
29-09-2009, 19:53
Dobra pjesma (ova predatorova) , ali nema te pjesme u svemiru koja je dostojna moći Templara.

Nodakim
29-09-2009, 20:08
@Nođo

Naravno, poput onih stvorenja iz vulkana u dubinama oceana, ali oni su pak teško zavisni o toplini koju dobivaju iz lave, a lava je mnogo nestabilniji i nepostojaniji izvor energije, a da ne spominjem da daje mnogo manje energije od Sunca. Da je život na Zemlji nastao na taj način, evolucija bi na Zemlji bila mnogo puta sporija, i teško je da bi se ikada postigla ova razina živih bića kao sadašnjih Zemljana.


Pa zapravo u konačnici je potrebna zvijezdaSza život,ali čisto zbog formiranja skupina planeta i koje kakvih gluposti o kojima nemam pojma jer sam idiot.
I da ono rekli ste da je Sunce potrebno za život,a ne zvijezda.

GeraltofSmeg
29-09-2009, 20:10
Terror Squad
Walking between the path of hate
And struggle for power
Our army will make the difference

There will be no mercy
We will burn and destroy

Thrash commando
Always agressive
We'll hate religion
We'll hate their actions

We are the thrash commando
Forever wild
Thrash commando
Against you all

Raz
29-09-2009, 20:18
Citirajući ove riječi, rider je nesluteći da je to zapravo super-awesome-tajni chant prizvao vojsku guštera koja ovog trenutka počinje pokoravat zemlju. Gotovo je :(

D.E.M.O.
29-09-2009, 20:25
bok, ljudi. Odbenan sam.
ontopic; reptili su stvarni, već sam susreo jednog i objasnio mi je cijeli sistem koji ću vam sada objasniti.
Kaže da je smisao našega života raHNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGHHHHHHHHH

Mirko L
29-09-2009, 20:30
iznio sam činjenicu kako je moguče da se takva inteligencija može razviti u tako kratkom vremenu . to što ste vi toliko kreteni i nemožete shvatiti logični smisleni zaključak ili ste još jadniji kao neven pa dajete link koji govori o nelogičnosti informacije koju sam nemože shvatiti ili na retardiran način pokušavate iznjeti argument da smo sve ovo prošli opet proizlazi činjenica da takvi argumenti nikad nisu bili doneseni i da ste svi vi samo hrpa trolova koja nema mogučnost shvačanja kao ljudsko biče i kao takvi samo trošite resurse poput hrane i vode . Vaše neshvačanje argumenta nema veze sa nelogičnosti koju niste mogli ni obrazložiti ako je to slučaj, što nije, samo jednostavo ste preglupi da bi to shvatili i preponosni da , ček ne ,samo ste preglupi da bi shvatili ...jebiga događa se

Ne nego si ti glup, koristiš dječje razmišljanje kako bi si dokazao stvari koje nemaju veze sa stvarnim svijetom, ne možeš razmišljati racionalno i logično već donosiš zaključke proprijeko. Ti si taj koji nevjerojatno glup i zatvorenog uma, uopće nisi niti razmislio o onome što sam napisao. Tvoj jedini "argument" (kojih zapravo nemaš) je NELOGIČNO i KRIVO razmišljanje, ali ti to ne možeš prihvatiti već tupiš po svojem.

Tvoj zaključak je ako su se ljudi razvili brzo znači da su se i dinosauri razvili brzo. Zar ti ne vidiš grešku u tvom razmišljanju? Ti ne poznaješ ni osnove logičkog razmišljanja i spoznaje stvarnosti a praviš kako si popio svu pamet svijeta, nevjerojatno.

Sad ću ja biti kao ti:

Meso je hrana.
Ljudi jedu meso.
Vegetarijanci su ljudi.
Dakle vegetarijanci jedu meso.

Thezoh ajde dokaži da sam u krivu, ja sam samo primjenio tvoje "logičko" razmišljanje i došao do zaključka da vegetarijanci jedu meso baš kao što si ti došao do zaključka da gušteri vladaju zemljom. Hajd dokaži da sam u krivu, molim te.

Je'l shvaćaš gdje grješiš ili ćeš opet ovo što sam napisao odbaciti bez da imalo promisliš u tome i držat će se onoga što tvrdiš gore nego vjerski fanatik neke sulude dogme.

I pogledaj ovaj filmić pa ćeš vidjeti da ste ti i kiklop osobe nevjerojatno zatvorenog uma: T69TOuqa ... playnext=1 (T69TOuqaqXI&feature=PlayList&p=0809B6CA472A1C08&index=0&playnext=1)

Lol, ti si još ozbiljan.Ni ne shvaćaš da se čovjek zajebava, bolje rečeno, trolla.
Nije mi se dalo čitat dalje...

Electromaster
29-09-2009, 20:33
Pusti mirko Nevena, Neven je win. :oops:

@D.E.M.O.
Čudno, mislio sam da će tvoj povratak pratiti salva random content tema u GMK. :)

D.E.M.O.
29-09-2009, 20:33
Pusti mirko Nevena, Neven je win. :oops:

@D.E.M.O.
Čudno, mislio sam da će tvoj povratak pratiti salva random content tema u GMK. :)
Ja u životu nisam otvorio besmislenu temu.

D.E.M.O.
29-09-2009, 20:35
Samo sam neshvaćen.

D.E.M.O.
29-09-2009, 20:36
sry na double.

D.E.M.O.
29-09-2009, 20:38
sry na tripl.

ssalG
29-09-2009, 20:39
Bez Sunca nea zraka. A koja živa bića mogu bez zraka?

Možda ona koja umiru u njegovoj prisutnosti?

Neven <R>
29-09-2009, 20:50
Lol, ti si još ozbiljan.Ni ne shvaćaš da se čovjek zajebava, bolje rečeno, trolla.
Nije mi se dalo čitat dalje...
Ne zajebava se, u tome je stvar.

Mirko L
29-09-2009, 21:19
A zašto to misliŠ
Zajebava se.
To svi vide.

PO čemu misliš da nije?

cham3leon
29-09-2009, 21:36
Ali on ne zna da se mi zapravo zajebavamo, i na taj način smo njega sjebali dok misli da je on sjebo nas.

Kekekeke.

Neven <R>
29-09-2009, 21:38
A zašto to misliŠ
Zajebava se.
To svi vide.

PO čemu misliš da nije?
Zato što i on i kiklop ponavljaju isto otkad su se pojavili na forumu, da je netko trol ne bi 50 puta ponavljao isto.

cham3leon
29-09-2009, 21:39
Al ja baš mislim da se zajebava, jer ne bi valjda tip toliko puta mljeo iste gluposti za nešto drugo osim da nas izluđuje.

Lord Ragnarok
29-09-2009, 21:40
ironicno, no moras se upitait, jesu li trolovi evoluirali te time postali uporniji no ikada?

Mirko L
29-09-2009, 21:40
Kako ne?

U trollanju nema pravila.
ONi samo podjebaju cijelo vrijeme sa jednom te istom stvari.
Nitko osim tebe ne misli da je ozbiljan.

Xero
29-09-2009, 21:58
Ispravak samo je ova pjesma vrijedna moći Templara: Yu_moia-oVI
Rick je ustvari Templar i ovim spotom šalje podsvjesne poruke ljudima.

Neven <R>
29-09-2009, 22:07
Nitko osim tebe ne misli da je ozbiljan.
Dosta ljudi misli da su ozbiljni samo im se neda raspravljat pa ih sprdaju. Osim toga ti stvarno misliš da ljudi koji razmišljaju kao oni ne postoje? Očito nisi upoznat sa poprilično velikom popularnošću Davida Ickea.

Kostolomac
29-09-2009, 22:38
Nažalost, takvih ljudi ima poprilično. I moj jedan frend je brijao te spike, ne znam jel ga dosad to pustilo. Ali strašno je kad ti netko o tome počne pričat sav ozbiljan, ne znam kako bih reagirao, dal da se smijem ili da plačem :?

kikl0p
29-09-2009, 22:45
sheeps :(

Electromaster
29-09-2009, 22:52
Loše. :(
Inače, ja tehzoha nesvaćam ni najmanje ozbiljno, s obzirom jedino što on radi na ovom forumu jest trollanje i natezanje, bez obzira na temu. S druge strane, kikl0pa shvaćam prilično ozbiljno, samo što se njemu više dosadilo raspravljati sa nama ''jadnim zaluđenim ovcama'', pa zato sada samo piše budalaštine. Jej.

Eda:
Sheeple
http://imgs.xkcd.com/comics/sheeple.png
Hey, what are the odds -- five Ayn Rand fans on the same train! Must be going to a convention.
xkcd ftw.

The Boz
29-09-2009, 23:01
Svaki put kad postaš xkcd comic bez title texta, bog ubije patuljastog zeku.

Bartuc
29-09-2009, 23:05
Svaki put kad postaš xkcd comic bez title texta, bog ubije patuljastog zeku.

Ne malog zeku :cry:

kikl0p
29-09-2009, 23:07
@PR3DAT0R staro...
btw ozbiljan sam isto kolko je mjesec supalj...
Za sve skeptike u vezi reptila,uzmite dmt i nakon dvosatnog analnog rejpanja bit cete uvjereni...

McPingvin_v2.0
29-09-2009, 23:13
sheeps :(
Jesmo i uživamo u tom statusu. Ti, s druge strane, si još veća ovčetina, samo si drugo stado koje je cijelo uvjereno da nisu ovce. I reptili su vam pastiri.

kikl0p
29-09-2009, 23:17
mozda..ali samo dok se ne prosvjetlim

Niko Bellic
29-09-2009, 23:19
:fof:

Electromaster
29-09-2009, 23:27
Svaki put kad postaš xkcd comic bez title texta, bog ubije patuljastog zeku.
Fix'd, Admine moj. :)
Inače uvijek to napišem, ali ovaj put sam bio usred gledanja snimljene epizode Chucka. :(

Neven <R>
29-09-2009, 23:42
Za sve skeptike u vezi reptila,uzmite dmt i nakon dvosatnog analnog rejpanja bit cete uvjereni...
:pray:

Terrence McKenna čovjek koji je isprobao razne psihodelike i koji je itekako eskperimentirao s DMT-om je izjavio ovo:

"Conspiracy theory is a kind of epistemological cartoon about reality. I mean, isn't it so simple to believe that things are run by the Grays and that all we have to do is trade sufficient fetal tissue to them and we can solve our technological problems."

Poslušaj što je rekao i razmisli malo o tome:

http://www.disclose.tv/action/viewvideo ... n_Control/ (http://www.disclose.tv/action/viewvideo/13207/Terence_McKenna_on_Who__s_In_Control/)

kikl0p
29-09-2009, 23:52
a upoznat sam s njegovim radom al on je cjelo vrjeme mjenjo stavove tak da pola toga ne shvacam ozbiljno
a ovo s dmt sam spomenuo jer u knjizi od Ricka Strassmana koji je radio eksperimente na desetcima ljudi sa dmt i vecina ih je opisivala mothershipove i instectlike entitete a nekada su spomenuti i lizzardi

cham3leon
30-09-2009, 07:53
@PR3DAT0R staro...
btw ozbiljan sam isto kolko je mjesec supalj...
Za sve skeptike u vezi reptila,uzmite dmt i nakon dvosatnog analnog rejpanja bit cete uvjereni...

Sad smo već došli i do šupljine mjeseca...

Mirko L
30-09-2009, 08:05
@Nevene- Znam za Ickea...i znam da ima ljudi koji stvarno tako misle.

Ali to nije TheZoh...On samo trolla lol...a ja osobno ne shvaćam ozbiljno ni kiklopa.
A i da jesu ozbiljni, ionako ti ne vrijedi raspravljati sa njima :D

Ništa nećeš ni postići.Imam iskustva u tome.

Neven <R>
30-09-2009, 10:12
a ovo s dmt sam spomenuo jer u knjizi od Ricka Strassmana koji je radio eksperimente na desetcima ljudi sa dmt i vecina ih je opisivala mothershipove i instectlike entitete a nekada su spomenuti i lizzardi
Pročitao sam i ja tu knjigu i u nijednom trenutku nitko od tih ljudi, niti sam Strassman nije spomenuo teoriju da ljudi reptili vladaju zemljom već je baš obrnuta teza tj. da ljudi npr. pod visokim stresom i slično imaju halucinacije od DMT-a, a te halucinacije su objašnjavali kao npr. otmicu izvanzemaljaca dok su u prošlosti ljudi na tome bazirali svoje spiritualna i religiozna iskustva. Uz to većina ljudi nije vidjela lizarde, tako da njihova iskustva pod DMT-om ne možeš uzimati kao dokaz postojanja reptilske zavjere, pogotovo zato što je potrebno još puno istraživanja u vezi DMT-a da bi se došlo do nekakvih zaključaka.

TeraBajt
30-09-2009, 11:05
ti si mirko naporniji sa svojim moralfagingom od svih ostalih ljudi ovdje.

McPingvin_v2.0
30-09-2009, 11:21
Ej, nemoj ga samo uzrujat sad!

Neven <R>
30-09-2009, 15:13
ti si mirko naporniji sa svojim moralfagingom od svih ostalih ljudi ovdje.
Trola nas. :(

D.E.M.O.
30-09-2009, 16:58
Sve što Icke kaže je istina.

Razzarach
30-09-2009, 19:56
nije ovo pučka kuhinja za trolove
ili je?

D.E.M.O.
01-10-2009, 18:13
Prije bih rekao restoran.

TeraBajt
01-10-2009, 21:38
http://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpg
http://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpg
http://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/0ca41edd.jpg

fun times.

Kid A
08-10-2010, 04:37
Koja tema, e :)

Magnus
22-10-2010, 00:02
Troll party :D

Znate li za stranicu Flatearth society, to je raj za trolove svih vrsta... Ljudi koji se svađaju jeli zemlja ravna ploča... Dobro za ubit malo dosade, ali na duge staze frustrira uzasno XD

osvetnik_sch3l3
22-10-2010, 00:57
gospodo, jel itk ood vas slusao transkipt nekog bbc novinara i africkog shamana koji objasnjava kako su za smrt ledi di krivi gmazovi zbog cinjenice da je ona znala za zavjeru svemirskih glazova i da se borila protiv njih ?

Niko Bellic
22-10-2010, 05:26
No. I wanna link to that.

osvetnik_sch3l3
22-10-2010, 08:00
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread61561/pg1

evo link na temu...
ima neki audi transkript koji trenutno nemam vremena traziti,
o nekom africkom neso neso, koji je s njom pricao o vladavini vanzemaljskih reptila...

postam u toku dana

Niko Bellic
22-10-2010, 08:43
Samo sam se šalio. Nemam namjeru klikati na tvoje linkove, a kad te prijavim glavnom gušteru Radovanu napravit će od tebe supu s noklicama.

McPingvin_v2.0
22-10-2010, 10:42
Princess Diana and the Reptiles, page 1

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Kid A
22-10-2010, 10:45
Hehe, mole se k'o u dzamiji

osvetnik_sch3l3
22-10-2010, 12:35
Samo sam se šalio. Nemam namjeru klikati na tvoje linkove, a kad te prijavim glavnom gušteru Radovanu napravit će od tebe supu s noklicama.


sve brate samo nemoj gusteru :hangin:

Interceptor
22-10-2010, 23:52
gospodo, jel itk ood vas slusao transkipt nekog bbc novinara i africkog shamana koji objasnjava kako su za smrt ledi di krivi gmazovi zbog cinjenice da je ona znala za zavjeru svemirskih glazova i da se borila protiv njih ?

To nije BBC novinar, to je David,dearest of all our friends:
Mcd7aAcl0nM&feature=related

Taj intervju šiša čak i ovo po odbojnosti:
pfLTA9kvUxQ&feature=related

osvetnik_sch3l3
15-11-2010, 21:56
cTqeff-JzXg&feature=related

DelPiero
16-11-2010, 11:16
Da nisu možda reptili u suštini demoni.Ako postoje to je mogućnost.

C
16-11-2010, 15:02
Zbog logičnosti koju ću obrazložiti .

Promatranjem evolucije čovjeka možemo zaključiti da je čovjeku trebalo manje od 2 000 000 godina da iz inteligencije poput orangutanove (čak i manja , ali iz estetskih razloga uzimam priloženo kao usporedbu) razvije sve što imamo danas . činjenica koju možemo zaključiti je da se u svega nekoliko milijuna godina inteligencija može razviti iz obične životinje u racionalno , razumno i inteligentno biče .
Dinosauri su dominirali kopnima preko 160 000 000 godina .

Ako je jednom od dinosaura trebalo da razvije inteligenciju čak 159 milijuna godina za razliku od čovjekova samo 2 milijuna zamislite koliko bi postigao sa inteligencijom čovjeka u milijun godina a kamoli 158 milijuna.
Kao prvo, dokazano je da su dinosauri živjeli u doba ljudi. Mesoždere smo lovili i jeli, a biljojede smo uzgajali kao stoku. Žene su radile u prirodi za to vrijeme. Zatim su izbile legende s zmajevima, a po svemu sudeći to su bili razvijeni mješanci dinosaura s velikom inteligencijom.
Kao drugo, svi kada dostignu svoj max., desi se samouništenje. Recimo ako je T-Rex doživio svoj max., sve pobio, sve pojeo, na kraju je umro od gladi i neimaštine. Tako i ljudi, kada se razvijemo do kraja, kada svaki metar na Zemlji bude naseljen, tražiti ćemo druge planete za život, ako to ne uspijemo uništiti ćemo sami sebe, dovoljna je informacija da je na Zemlji sve manje i manje mjesta, tj. ljudi je s godinama sve više i više, na kraju ćemo opteretiti Zemlju da će doći do samouništenja objašnjavajući to s domino efektom leptirovih krila za kojeg sam siguran da će doći.
Kao treće, razvitak inteligencije, snage ili dominacije nad drugima nema veze s dostignućem za max., jer je tu puno više čimbenika. Ako se sve ravnomjerno razvija, nećemo doći do maksimuma, međutim ako se samo jedno razvije na max., gotovi smo. Recimo da razvijemo snagu na max., bez inteligencije ćemo se međusobno pobiti jer smo glupi. Tako i ako razvijemo inteligenciju na max. što radimo, bez snage i gibljivosti ju nećemo moći popratiti. U budućnosti ako budemo lijeni i robotizirani, te budemo posjedovali samo inteligenciju (bez snage, volje, gibljivosti, pokretnosti, itd.), to je naš prvi korak ka samouništelju. Uz to, samouništenje ne znači da ćemo izumrijeti svi.
Kao četvrto, godine razvijanja nemaju veze s ničime. Vrijeme je beskonačno, ali mi nismo beskonačni. I svakako, ne znamo koliko su dinosauri bili inteligentni, svi ih podcjenjuju jer su imali dva mozga veličine oraha, a bili su veliki, ali uzmimo u obzir vrapca i vola. Vrabcu je mozak kao zrno graška i dokazali smo da je najinteligentnija životinja, koja čak zna brojati do 7, dok je kod vola mozak puno veći, i činjenica je da je vol kao ovca, možeš mu prići s sjekirom i zaklati ga, on neće ništa skužiti. Tako da za dinosaurov mozak ništa ne znamo, tj. počinjemo ga shvaćati tek kada smo otkrili mikročipove i shvatili da se u jednoj moždanoj stanici može pohraniti gotovo beskonačno informacija.
Kao peto, dokazano da dinosaure nije uništio komet. Komet je lupio, prije njih, ili nakon njih, ali ne za vrijeme njih, čak i ako je lupio za vrijeme njih, nije ih uništio.
Kao šesto, svaka vrsta se rađa s svojom dominantnošću. Recimo mi smo se rodili kao inteligentni, ali najslabija karika nam je snaga. Recimo mačka skoči s 10m visine i ništa joj ne bude, dok mi s 50cm visine možemo slomiti kuk. Također bez oružja protiv bilo koje životinje nemamo nikakve šanse, čak i mala bubica ima oklop koji u njihovom svijetu nitko ne može probiti, ali zato je njima slabija karika inteligencija. Kako god, dok se to ne uskladi, uništavati ćemo se.

Death By Sexy
16-11-2010, 15:28
Haha, ne vjerujem kako se lako ljudi koriste riječjuSdokazano..

C
16-11-2010, 15:35
To onda reci istraživačima i znanstvenicima koji se posebno time bave, a ne meni. Našli su puno dokaza za to, dovoljno da potvrde.

The Boz
16-11-2010, 15:39
Tu se neke stvari gube u prijevodu. "Evidence" se prevodi u "dokaz". "Proof" se prevodi u "dokaz". Nisu sinonimi.

C
16-11-2010, 15:43
Ima, jer nitko ne može pobiti što su otkrili, a oni mogu dokazati.

The Boz
16-11-2010, 15:45
Baci link koji dokazuje, u bilo kojem smislu, suživot dinosaura i čovjeka.

Death By Sexy
16-11-2010, 15:46
To onda reci istraživačima i znanstvenicima koji se posebno time bave, a ne meni. Našli su puno dokaza za to, dovoljno da potvrde.

Da, tebi jer ti nisi napisao tko je što rekao, već si pisao da je dokazano. Našli su puno dokazaS- to nije argument.

Referiraj onda, a ne ovako... Daj linkove ili reci iz kojih djela si ovo pročitao. Neke stvari koje si napisao su naprosto smiješne, zvuče kao neke kvaziznanstvene pretpostavke...

croat1gamer
16-11-2010, 15:46
SNeke stvari koje si napisao su naprosto smiješne, zvuče kao neke kvaziznanstvene pretpostavke...
Mozda jer jesu? :)

Death By Sexy
16-11-2010, 15:48
SNeke stvari koje si napisao su naprosto smiješne, zvuče kao neke kvaziznanstvene pretpostavke...
Mozda jer jesu? :)

Pa da, vjerojatno jesu, ali one ne mogu biti dokazane uglavnom, a on tvrdi da je dokazano... ;/

Wishmaster
16-11-2010, 15:53
dokazano je da su dinosauri živjeli u doba ljudi
Kokoši, krokodili...
Prevelika je rupa između ljudi i 'pravih' dinosaura.

edit: raptor stejk! mmmmmmmm...

C
16-11-2010, 18:36
Baci link koji dokazuje, u bilo kojem smislu, suživot dinosaura i čovjeka.
Crteži (koji su stari koliko i dinosauri) nađeni u špiljama pričaju priče o tome.

Mesoždere smo lovili i jeli, a biljojede smo uzgajali kao stoku. Žene su radile u prirodi za to vrijeme.
...itd.

@Wishmaster - Da, prevelika rupa, zato i kažem da od dinosaura ništa ne znamo, imamo samo njihove kosti, i eventualno prema zubima možemo zaključiti što su jeli, koji su pigment imali, i sl. sve ostalo je naše viđenje dodanih mišića i svega ostalog za što ja osobno nisam siguran da je potpuno točno, pogotovo njihovo glasanje kao u future 3D filmovima.

@Death By Sexy - Davno ti je bilo na HRT-u dokumentarac o tome, kako su otkrivali te pizdarije i dokazivali suživot između dinosaurusa i ljudi. Sada ne znam ja točno kako se zvao dokumentarac, ali bi se sigurno dalo nešto progooglati. Ako ti tvrdiš da je krivo, tuži HRT i Hađiselimovića što krivo informiraju javnost sa netočnim dokumentarcima.

TeraBajt
16-11-2010, 18:52
o cemu ti jebeno pricas

ako su dinosauri izumrli prije 65 milijuna godina a prvi se homo erectus javlja oko 1,6 milijuna g. kako su mogli imat suzivot? jebote ko da citam net.hr il tako neki portal sa kvaziznanstvenim cinjenicama. Il ako oces, prvi hominidi prije 7 miljona, s time da su oni bili jebeni majmuni. a crteži u spiljama nastaju u vrijeme homo sapiens fosilisa (kromanjonci), koji su se pojavili prije 100 tisuća g. To su činjenice potkrijepljene dokazima, a ne nesto sta sam procito sa random news sajta koji radi pompu od nicega.

The Boz
16-11-2010, 18:57
Ne vjerujem... Tera je rekao nešto pametno...

TeraBajt
16-11-2010, 18:57
ma to ti imas tripove od previse starkrafta

DelPiero
16-11-2010, 18:58
eto sad pomirujete teoriju evolucije sa reptilima...
:pray:

C
16-11-2010, 19:08
Kažem, tužite HRT, njegove djelatnike, oni će vjerojatno tužiti izdavača dokumentarca...i što je najbolje zaraditi će te gomilu para.

Mislim, ako vi vjerujete da je komet ubio život na Zemlji, pa ste vi nastali od Adama i Eve, to je vaš problem, ja u to ne vjerujem, kao ni da smo mi nastali nakon što je komet uništio život na zemlji. Ne samo da komet nije mogao ubiti sve dinosaure, nego smo mi onda vjerojatno nastali iz prašine i vode? Daj se saberi.

Lord Ragnarok
16-11-2010, 19:19
l2evolve.
il si fkt glup il sam trollas forum [a to ovdje nije tesko]

Death By Sexy
16-11-2010, 19:56
NE vjerujem kako ljudi olako prihvaćaju ono što vide na tvu ili pročitaju u nekom časopisu. Kako možeš svoje vjerovanje o ljudskoj povijesti i razvoju života na zemlji bazirati na jednom dokumentarcu?! Ja ti mogu navesti nevjerojatnu masu znanosti čije su teorije potvrđene i koje su prošle mnogo strogih provjera te se održale do danas.

Kakva tužba?! Pa tako bi trebali tužiti praktički sve TV kuće igdje, koliko stvari pokazuju koje nisu ni blizu istini.

Dajte ljudi, malo kritički razmišljajte i sumnjajte i nemojte toliko olako prihvaćati ono što čujete.

cham3leon
16-11-2010, 19:58
Pa šta se nemate oko čega drugog svađat nego oko toga jesu li dinosauri i ljudi živjeli zajedno :(

Death By Sexy
16-11-2010, 20:01
:bravo:

Neven <R>
16-11-2010, 20:11
U pravu je C, ljudi i dinosauri su živjeli u isto vrijeme i komet nije kriv za nestanak dinosaura. Dapače ljudi su krivi za izumiranje dinosaura.

To je izgledalo ovako:

http://www.robotvsbadger.com/wp-content/uploads/2010/08/dino20riders.jpg

edit: bolja verzija slike

Kostolomac
16-11-2010, 20:13
7NzzzcOWPH0

Lord Ragnarok
16-11-2010, 20:20
U pravu je C, ljudi i dinosauri su živjeli u isto vrijeme i komet nije kriv za nestanak dinosaura. Dapače ljudi su krivi za izumiranje dinosaura.

To je izgledalo ovako:

http://www.robotvsbadger.com/wp-content/uploads/2010/08/dino20riders.jpg

edit: bolja verzija slike


true true (http://blog.spreadshirt.net/us/files/2010/04/annoying-orange.jpeg)

Xero
16-11-2010, 20:45
Tako je Black Ops trebo izgledat :(

Wishmaster
16-11-2010, 21:32
Mislim, ako vi vjerujete da je komet ubio život na Zemlji, pa ste vi nastali od Adama i Eve, to je vaš problem, ja u to ne vjerujem, kao ni da smo mi nastali nakon što je komet uništio život na zemlji. Ne samo da komet nije mogao ubiti sve dinosaure, nego smo mi onda vjerojatno nastali iz prašine i vode? Daj se saberi.
Ako padne na Zemlju onda je meteor a ne komet. I da, velike su šanse da je upravo taj meteor izbrisal većinu gmazova jer je njima potrebno sunce da bi zadržali tjelesnu toplinu a pošto je zbog meteora nastala 'noć' na Zemlji (digla se ogromna količina prašine i zaklonila sunce (isto rade i vulkani)) više nije bilo uvjeta za preživljavanje. Zato su nakon dinosaura nastupili sisavci koji još uvijek vladaju.
Adam i Eva... možda 1% cijelog foruma vjeruje u to tak da...
Naravno pošto su nestali dinusauri a nastupili sisavci, ljudi su imali poprilično milijuna godina da se razviju u ono kaj su danas.
Vremenska barijera između ljudi i dinosaura je prevelika i malo mi je čudno kaj se uopće vodi ova rasprava.

edit: kako sam dobar, uvijek sam na vrhu strane :D

C
17-11-2010, 07:56
Da, ali fora je u tome što meteor nije mogao uništiti sve dinosaure, kako veliš. OK, uništiti će one koji lete i koji su na zraku, jer će sve tlačiti i pretvarati u pepeo, dok su recimo gmazovi u vodi preživjeli (zmije, aligatori, etc.), i onda oni u biti prodaju djeci priču da su preživjeli jer su biti u vodi, tj. voda nije stlačiva, što nije točno, jer je voda stlačiva, doduše malo, ali ako se stlači vodu, stlačiti će se i tebe koji si u njoj, a ni 1% stlačivanja nitko ne može izdržati a da mu kosti ne popucaju. Zato ne volim kada te u osnovnoj uče da voda nije stlačiva, pa dođeš u srednju gdje te uče da je stlačiva. OK, čak i da su preživjeli, recimo aligatori, metero je sve uništio, i oni nisu imali hrane da bi preživjeli, a ni sunca kako veliš.
Zato kažem, da je komet to sve unišio nije točno (pao je prije postojanja, ili nakon postojanja dinosaura, ali se onda postavlja pitanje odakle smo se mi stvorili, tu uskaču ovi koji to istraživaju, sa tvrdim činjenicama da smo živjeli za vrijeme dinosaura, ali sve jedno nitko ne zna kako smo ni mi nastali, a kamoli kako i odakle su nastali dinosauri), a godine meteora se ne mogu totalno pogoditi jer je tamo sve led, a i nema ničega (gdje je meteor?).

Lord Ragnarok
17-11-2010, 10:00
ti si glup

Death By Sexy
17-11-2010, 10:09
Da, ali fora je u tome što meteor nije mogao uništiti sve dinosaure, kako veliš. OK, uništiti će one koji lete i koji su na zraku, jer će sve tlačiti i pretvarati u pepeo, dok su recimo gmazovi u vodi preživjeli (zmije, aligatori, etc.), i onda oni u biti prodaju djeci priču da su preživjeli jer su biti u vodi, tj. voda nije stlačiva, što nije točno, jer je voda stlačiva, doduše malo, ali ako se stlači vodu, stlačiti će se i tebe koji si u njoj, a ni 1% stlačivanja nitko ne može izdržati a da mu kosti ne popucaju. Zato ne volim kada te u osnovnoj uče da voda nije stlačiva, pa dođeš u srednju gdje te uče da je stlačiva. OK, čak i da su preživjeli, recimo aligatori, metero je sve uništio, i oni nisu imali hrane da bi preživjeli, a ni sunca kako veliš.
Zato kažem, da je komet to sve unišio nije točno (pao je prije postojanja, ili nakon postojanja dinosaura, ali se onda postavlja pitanje odakle smo se mi stvorili, tu uskaču ovi koji to istraživaju, sa tvrdim činjenicama da smo živjeli za vrijeme dinosaura, ali sve jedno nitko ne zna kako smo ni mi nastali, a kamoli kako i odakle su nastali dinosauri), a godine meteora se ne mogu totalno pogoditi jer je tamo sve led, a i nema ničega (gdje je meteor?).

Znači ti si čistim umovanjem došao do ovih znanstvenih zaključaka i ti si u pravu? S druge strane, znanstvenici su svoje hipoteze provjerili i dokazali raznim eksperimentima i prikupljanjem empirijeske građe, ali oni su jednostavno u krivu jer je tebi zdravorazumsko neko drugo stajalište? Svaka čast zdravom razumu, ali njime se ne može sve objasniti jer nije sve intuitivno jasno.. Treba malo i apstrahirati.

Kreacionizam je pseudoznanost koja kad se nešto dokaže što je suprotno onome što oni tvrde, izmišljaju ad hoc objašnjenja zašto je tome tako, a ne onako kako su oni rekli. Dakle, ne stoji i nije ništa dokazano.

TeraBajt
17-11-2010, 11:46
Da, ali fora je u tome što meteor nije mogao uništiti sve dinosaure, kako veliš. OK, uništiti će one koji lete i koji su na zraku, jer će sve tlačiti i pretvarati u pepeo, dok su recimo gmazovi u vodi preživjeli (zmije, aligatori, etc.), i onda oni u biti prodaju djeci priču da su preživjeli jer su biti u vodi, tj. voda nije stlačiva, što nije točno, jer je voda stlačiva, doduše malo, ali ako se stlači vodu, stlačiti će se i tebe koji si u njoj, a ni 1% stlačivanja nitko ne može izdržati a da mu kosti ne popucaju. Zato ne volim kada te u osnovnoj uče da voda nije stlačiva, pa dođeš u srednju gdje te uče da je stlačiva. OK, čak i da su preživjeli, recimo aligatori, metero je sve uništio, i oni nisu imali hrane da bi preživjeli, a ni sunca kako veliš.
Zato kažem, da je komet to sve unišio nije točno (pao je prije postojanja, ili nakon postojanja dinosaura, ali se onda postavlja pitanje odakle smo se mi stvorili, tu uskaču ovi koji to istraživaju, sa tvrdim činjenicama da smo živjeli za vrijeme dinosaura, ali sve jedno nitko ne zna kako smo ni mi nastali, a kamoli kako i odakle su nastali dinosauri), a godine meteora se ne mogu totalno pogoditi jer je tamo sve led, a i nema ničega (gdje je meteor?).
:pray:

daj mi linkaj te tvrde cinjenice da se prosvijetlim. molim te. ja cu tebi onda jebeno uslikat udzbenik iz povijesti i referirat to sa 10000 clanaka na internetu. pa da vidimo. Idu mi na kurac ti prosvijetljeni ljudi sa "lazu nas, skole krivo uce hurr durr" idejama pa vjeruju svakom jebenom clanku koji izlazi iz okvira "mainstream" znanosti vec su TOTALNO NEOTKRIVENI JER VLADA NE ZELI DA ZNAMO!!!!!11111111
I nije komet nego je meteorit, i nije samo on bio uzrok nestanka dinosaura.
http://en.wikipedia.org/wiki/Cretaceous ... tion_event (http://en.wikipedia.org/wiki/Cretaceous%E2%80%93Tertiary_extinction_event)

Niko Bellic
17-11-2010, 12:10
Nakon što sam sve ovo pročitao poprilično sam ogladnio, pa da vas upitam zna li netko od vas kakav dobar recept za zobene pahuljice? Koliko da metnem mlijeka, a koliko zobi i naravno, koliko dugo da ostavim smjesu da se krčka? Želim biti snažan poput dinosaura, a zob mi se čini kao savršen izvor jakosti...

C
17-11-2010, 13:56
To nisam ja govorio i istraživao, a kamoli potvrđivao, nego stručnjaci koji se time bave, zato ako mislite da ste u pravu i pametni tužite njih, a ne mene. Full jednostavno.
Uz to TeraBajt, ako ti misliš da voda nikako nije stlačiva, uzmi knjige i uči. U osnovnoj šk. u knjigama će ti pisati da voda nije stlačiva, dok u srednjoj će ti pisati da je stlačiva, zato ne prosipaj neke fore s knjigama koje se svake godine mjenjaju, nego ih uzmi i uči.

Wishmaster
17-11-2010, 13:59
pao je prije postojanja, ili nakon postojanja dinosaura, ali se onda postavlja pitanje odakle smo se mi stvorili, tu uskaču ovi koji to istraživaju, sa tvrdim činjenicama da smo živjeli za vrijeme dinosaura, ali sve jedno nitko ne zna kako smo ni mi nastali, a kamoli kako i odakle su nastali dinosauri
Jednostavno neznam kaj da velim...
Evolucija! Evo.

Prije 250 milijuna godina na Zemlji se desio skoro pa totalni wipeout tj. 95% svog života je nestalo. Kak objašnjavaš onda dinosaure nakon toga? Deus ex mašina se spustila i riješila stvar, a?
Ono kaj je preostalo je milijunima godina evoluiralo.
Isto kak i sad sva živa bića evoluiraju. Ako ljudska vrsta poživi koji milijun godina sigurno ne bude izgledala tak kak danas.


Da, ali fora je u tome što meteor nije mogao uništiti sve dinosaure, kako veliš. OK, uništiti će one koji lete i koji su na zraku, jer će sve tlačiti i pretvarati u pepeo, dok su recimo gmazovi u vodi preživjeli (zmije, aligatori, etc.), i onda oni u biti prodaju djeci priču da su preživjeli jer su biti u vodi, tj. voda nije stlačiva, što nije točno, jer je voda stlačiva, doduše malo, ali ako se stlači vodu, stlačiti će se i tebe koji si u njoj, a ni 1% stlačivanja nitko ne može izdržati a da mu kosti ne popucaju. Zato ne volim kada te u osnovnoj uče da voda nije stlačiva, pa dođeš u srednju gdje te uče da je stlačiva. OK, čak i da su preživjeli, recimo aligatori, metero je sve uništio, i oni nisu imali hrane da bi preživjeli, a ni sunca kako veliš.
Čovječe kakav tlak?
1% stlačivanja niko ne izdrži? A kaj je onda s životinjama na dubinama par km u morima?
Ja tu ne vidim nikakvu vezu s izumiranjem...

Nije bilo sunčeve svjetlosti i to je pobilo većinu/sve dinosaure.
Ako malo prošetaš po livadi/polju možeš svako malo vidjeti guštere na suncu. Nisu oni na suncu da dobe brončanu put...

I da, vjerojatno nije pobilo sve dinosaure ali kad u lancu izumre jedna, dvije ili više karika onda cijeli lanac pada.
Krokodili i aligatori su vjerojatno bili bolje prilagodljivi i nisu tolko ovisili o jednoj vrsti hrane (imali su pregršt hrane u vodi).

Niko Bellic
17-11-2010, 14:15
Ako malo prošetaš po livadi/polju možeš svako malo vidjeti guštere na suncu. Nisu oni na suncu da dobe brončanu put...
Ala koji si ti kralj! :pray:

Death By Sexy
17-11-2010, 14:25
To nisam ja govorio i istraživao, a kamoli potvrđivao, nego stručnjaci koji se time bave, zato ako mislite da ste u pravu i pametni tužite njih, a ne mene. Full jednostavno.
Uz to TeraBajt, ako ti misliš da voda nikako nije stlačiva, uzmi knjige i uči. U osnovnoj šk. u knjigama će ti pisati da voda nije stlačiva, dok u srednjoj će ti pisati da je stlačiva, zato ne prosipaj neke fore s knjigama koje se svake godine mjenjaju, nego ih uzmi i uči.

PA TO NISU STRUČNJACI, KAMOLI ZNANSTVENICI!!! Ja se tako mogu prozvat stručnjakom za nešto što sam izmislio i ne mogu dokazati, ali ipak tako tvrdim jer hej ko vas jebe...
Nitko nikoga ne tuži (i ono o čem ti pričaš, kakva tužba??), nego te pitamo kak možeš u to vjerovati i još k tome govoriti da je dokazano i da su to činjenice, kada one to jednostavno nisu?

Electromaster
17-11-2010, 14:54
Kako vam se ljudi da.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 14:59
hmm mozda c i je upravu. bas sam danas na perdavanju iz arheologije citao nesto o tim meteoritima i dinosaurima

cham3leon
17-11-2010, 15:00
Meh, bilo bi bolje da je Zoh ovdje, taj tip je nažalost idiot pa se gušt smijat njegovim činjenicama i to. Ova rasprava mi je u usporedbi s tim nekako lejm.

C
17-11-2010, 15:12
To nisam ja govorio i istraživao, a kamoli potvrđivao, nego stručnjaci koji se time bave, zato ako mislite da ste u pravu i pametni tužite njih, a ne mene. Full jednostavno.
Uz to TeraBajt, ako ti misliš da voda nikako nije stlačiva, uzmi knjige i uči. U osnovnoj šk. u knjigama će ti pisati da voda nije stlačiva, dok u srednjoj će ti pisati da je stlačiva, zato ne prosipaj neke fore s knjigama koje se svake godine mjenjaju, nego ih uzmi i uči.

PA TO NISU STRUČNJACI, KAMOLI ZNANSTVENICI!!!SJa se tako mogu prozvat stručnjakom za nešto što sam izmislio i ne mogu dokazati, ali ipak tako tvrdim jer hej ko vas draga...
Nitko nikoga ne tuži (i ono o čem ti pričaš, kakva tužba??), nego te pitamo kak možeš u to vjerovati i još k tome govoriti da je dokazano i da su to činjenice, kada one to jednostavno nisu?
Da, to su sigurno otkrivali paparaci i djeca na izletu, dobar si, kakvi arheolozi, stručnjaci, znanstvenici i ostale pizde materine. :pray:

Niko Bellic
17-11-2010, 16:07
Pitanje se nameće samo po sebi... Da li su dinosauri koristili kondome?

Lord Ragnarok
17-11-2010, 16:14
da nisu bilo bi ih previse, pa bi i onih 5% (jer je komet ubio 95% zivota) moglo nastaviti zivot. a tako je i bilo, jer je dokazano da su u pecinama kromanjonaca/neandertalaca pronađne kosti stegosaura i t-rexa, te kandje velociraptora koje su koristili kao nozeve za nedjeljni rucak.

Wishmaster
17-11-2010, 16:18
Kako vam se ljudi da.
Jel ti to insinuiraš da napustimo internet raspravu?
I don't think so...

blood4me
17-11-2010, 16:20
Po zapisima iz pećinama je dokazano da nisu objedovali preko vikenda jer im je vjera to zabranjivala...

C
17-11-2010, 16:24
da nisu bilo bi ih previse
Ne, tada se sve održavalo, cijeli hranidbeni lanac je bio stabilan. Recimo ovo što mi danas radimo, ništa nije stabilno i zato su neke od životinja izumrle. Recimo množimo životinje koje ćemo jesti, koliko dnevno prasaca i kokoši pokoljemo, to nije stabilno. Prije u divljini kao i danas, mesojedi love i jedu, te umiru ako se ozlijede, većinom im se zubi pokvare pa ne mogu jesti, ili ako slome nogu i sl., u glavnom su održavali sovj broj samo oni najjači, dok biljojedi jedu travkice i razmnožavaju se, one bolesne mesojedi pojedu, tako da su i oni održavali svoj broj. Danas je druga priča s krivolovcima i sl. nama idiotskim ljudima. Sve smo pobili i tek onda skužili da nije dobro da sve pobijemo, i mi smo kao inteligentni...mi ljudi smo gluplji od životinja. Prije je sve bilo priroda, danas je sve čovječanstvo.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 16:45
hmm da istina. imas pravo :thumbs2: :bravo:
al opet kako mesojedi ne preplave svijet?
biljozdere ubijaju mesojedi. os ktome pate od raznih bolesti/lome im se noge/stari zubi/godine
mesojedi samo pate od bolesti/strganih nogu/zubiju/godina. njih nitko ne jede

C
17-11-2010, 17:06
Pa da, ali ih je manje. Recimo skup od 5 tigrova ima na raspolaganju skup krda od 100 životinja.
Recimo tih 5 tigrova, to su mama, tata i tri djeteta. Mama i tata će s vremenom odapeti, jedno mladunče će im recimo lav pojesti, i ona dva mladunca će kasnije postati roditelji.
I recimo krdo od 100 životinja, svako svakoga penetrira :D pa se onda od njih 100 na jednom stvori dodatnih 50.
Kod dinosaura isto tako, manji mesožderi su lovili biljojede, a veliki mesožderi su lovili male mesoždere i biljojede. Biljojeda je bilo puno u skupinama, manjih mesoždera isto, oni su se množili šakom i kapom, dok su veliki i najjači u tom svjetu recimo bili T-Rex koji su bili samci. Znači na jednoj strani imaš velike mesoždere kojih je u skupini njih 5, manjih mesoždera kojih je u skupini 50 i biljojeda kojih je u skupini 100. I međusobno se ne mogu svi pojesti da jedno od njih istrijebe.
Čisti primjer je današnja divljina. Imaš recimo lavove, tigrove i zebre.
5 lavova čumi, ubija tigrove i zebre, 5 tigrova bježi od lavova i čume loveći zebre, a zebre samo biljke jedu, i takoveć godinama, i kada pogledaš, lavova je na okupu 5, tigrova isto 5, a zebri i dalje 50 u krdu.
To je prirodni balans. Recimo zašto bi T-Rex sve pobio kada ne može sve pojesti? Tako je svugdje u divljini, ti ne možeš poubijati i pojesti onoliko koliko se oni mogu penetrirati. :D
Druga je riječ danas što smo mi ljudi životinjama sva staništa uništili, i što su mnoge vrste izumrle, tu smo već narušili prirodnu ravnotežu i sada nam jedino preostaje da očuvamo one životinjice kojih je na cijelom svjetu svega par, ali one izumrle životinje nitko ne može vratiti.
Ukratko, sjebali smo naš planet i sada tražimo drugi planet za naseliti ga i uništiti opet, naravno.

The Boz
17-11-2010, 17:14
Lavovi love tigrove?
A gdje to lavovi love tigrove, točno?

C
17-11-2010, 17:21
Svugdje gdje su blizu. Afrika only. Lavovi jedu svoju mladunčad zbog parenja. Ako tigrica ostavi svoju mladunčad negdje dok ulovi hranu, lav uživa ubijajući male tigriće, lav također čuva svoj teritoriji i ubija tigrove, ali je po defaultu ljenčina.
Informiraj se malo. :)

Edit: Evo ti jedan c/p:
"Jeste li znali...?
Hladnokrvni neprijatelj
Lavovi su jedni od najvećih neprijatelja leoparda i geparda. Ako lav ili lavica susretnu njihovu mladunčad, ubijaju ih bez milosti."
A ako se dobro sjećam, tigar owna geparda koji je ala hijena."

The Boz
17-11-2010, 17:25
A gdje su to lavovi i tigrovi blizu?

C
17-11-2010, 17:28
Ne tigrovi, pogriješio sam.
Nije sada naglasak na tigrovima i lavovima, njih sam dao za primjer, kako u prirodi mesožder ne može postati najdominantniji tako da sve pobije. Mogao sam koristiti riječi poput veći mesožder, manji mesožder, itd., ali da napravim neku sliku.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 17:33
istina je bot, c je u pravu. lavovi i tigrovi su ti metafora za ljude i svinje

C
17-11-2010, 17:35
Danas u prirodi ne možeš vidjeti kokoš, prase, kravu ili ovcu. Oni su postali naše stvari koje uzgajamo kao bundeve.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 17:38
prase (nase, svinjsko) nikad nisi mogao vidjeti u prirodi.
ovce mozes, samo trebas znati di traziti i sto traziti.
krave isto, cak i ljubicaste na pasnjacima u alpama.

Forengner
17-11-2010, 17:38
Uglavnom imas dosta njihovih divljih rodjaka. :wink:

C
17-11-2010, 17:47
Neće ni to dugo trajati. :)

Evo najbolja usporedba su kitovi i male ribice. Kit zine i usisa na tisuće ribica, a opet ribica ima preko bilijun.

Death By Sexy
17-11-2010, 17:58
To nisam ja govorio i istraživao, a kamoli potvrđivao, nego stručnjaci koji se time bave, zato ako mislite da ste u pravu i pametni tužite njih, a ne mene. Full jednostavno.
Uz to TeraBajt, ako ti misliš da voda nikako nije stlačiva, uzmi knjige i uči. U osnovnoj šk. u knjigama će ti pisati da voda nije stlačiva, dok u srednjoj će ti pisati da je stlačiva, zato ne prosipaj neke fore s knjigama koje se svake godine mjenjaju, nego ih uzmi i uči.

PA TO NISU STRUČNJACI, KAMOLI ZNANSTVENICI!!!SJa se tako mogu prozvat stručnjakom za nešto što sam izmislio i ne mogu dokazati, ali ipak tako tvrdim jer hej ko vas draga...
Nitko nikoga ne tuži (i ono o čem ti pričaš, kakva tužba??), nego te pitamo kak možeš u to vjerovati i još k tome govoriti da je dokazano i da su to činjenice, kada one to jednostavno nisu?
Da, to su sigurno otkrivali paparaci i djeca na izletu, dobar si, kakvi arheolozi, stručnjaci, znanstvenici i ostale pizde materine. :pray:

Pa ti nisi normalan. Ja ti kažem što je dokazano, a ti tvrdiš da je drugačije i ne pozoveš se ni na jednog autora, niti link nedaš, već jednostavno tvrdiš da je to tako... WTF?!
Ti znaš što je kracionizam? :(



"Creationism is not scientific; it is a purely religious view held by some religious sects and persons and strongly opposed by other religious sects and persons," said a highlighted statement from one religious group. "Evolution is the only presently known strictly scientific and nonreligious explanation for the existence and diversity of living organisms. It is therefore the only view that should be expounded in public school courses on science, which are distinct from those on religion."

C
17-11-2010, 18:02
Ne mogu zapamtiti svakog autora dokumentarca i svakog fakin arheologa, nisam robot. :thumbs1:
Rekao sam da sam to gledao na HRT-u. Vjerojatno ga je odabrao Hađiselimović. Pa ti traži.

Forengner
17-11-2010, 18:04
Kakve to veze ima? :) Kitovi imaju vrlo malo prirodnih neprijatelja,vrlo malo onih koji ima zaista mogu nesto,mejdutim,tu je covek,ali ako bi izuzeli nas,ultimativne grabljivce,ne verujem da bi kitovi imali problema sa bilo kojim zivotinjama,dzinovske sipe,orke?Nahh.Priroda ima svoj nacin,kitova mozda ima mnogo manje no ribica,ali jedan kit prozivi kao ko zna koliko sitnih ribica.Kitovi su veoma dugovecni,i to nadoknadjuje njihov mali broj,imaju sasvim dovoljno vremena za reprodukciju.Kitovi mogu ziveti do 200 godina,neke ribice jedva pozive nedelju dana pre no sto ih neki grabljivi delfin ili neka ptica zgrabi.
I btw,kitovi usani najcesce uzivaju u planktonima,iako su ribe ocigledniji izbor.

Death By Sexy
17-11-2010, 18:08
Ne mogu zapamtiti svakog autora dokumentarca i svakog fakin arheologa, nisam robot. :thumbs1:
Rekao sam da sam to gledao na HRT-u. Vjerojatno ga je odabrao Hađiselimović. Pa ti traži.


Pa čekaj, ako je to dokazano kako to da nema nekog autoriteta na koji se možeš pozvati??? Nigdje to nije dokazano, već je to religijaSmorala izmisliti kako bi spasila svoju svetu knjigu.

Baziraš svoje vjerovanje na jednom dokumentarcu? Nemoj gledati niti jedan dokumentarac s mađioničarima, astrolozima, duhovima i sl., molim te.


Evo ti još:

Creationism is a religious metaphysical belief which claims that a supernatural being created the universe. Creation Science is a pseudoscientific notion which claims that (a) the stories in Genesis are accurate accounts of the origin of the universe and life on Earth, and (b) Genesis is incompatible with the Big Bang theory and the theory of evolution. “Creation Science” is an oxymoron since science is concerned only with naturalistic explanations of empirical phenomena and does not concern itself with supernatural explanations of metaphysical phenomena.

Niko Bellic
17-11-2010, 18:09
A komančerosi? Dok Lord Ragnarok juri niz brdo na svom bajku i otvori usta da ufati malo vazduha hrpa njih uleti unutra. Po tom je on podvrsta kita aka motorizirani kit, a komančerosi ribice...

C
17-11-2010, 18:12
Ne, nikakva religija i sl. pizdarije s svemircima. Trebao bi već znati da se znanstvenici ne slažu s religijama, a oni su otkrili recimo crteže u špiljama.

Edit: OMG, o kakvim ti sada religijama pričaš, mi pričamo o onome što su istraživači otkrili.

Death By Sexy
17-11-2010, 18:13
Ne, nikakva religija i sl. pizdarije s svemircima. Trebao bi već znati da se znanstvenici ne slažu s religijama, a oni su otkrili recimo crteže u špiljama.

:pray:
I rest my case.

Niko Bellic
17-11-2010, 18:22
Ajmo konkretne linkove, a ne ovak tapkati u mraku. Daj koji link C, vidiš da DbS sumnja u tu teoriju koju zagovaraš...

C
17-11-2010, 18:27
Zbog njega neću tražiti linkove, neka ih on potraži, prvo na HRT-u. Ili neka pita Hađiselimovića, možda i ubode koju free epizodu o tome.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 18:30
isuse DbS kak ne shvacas?!!?!?!? arheolozi su u spiljama kromanjonaca otkrili slike koje dokazuju suzivot ljudi i dinosaora. to smo danas radili iz arheologije na TVZ-u. potpuno istinito, nije bilo nikakvog forotošopa posto sam ja prije bio fotošop-pro pa bi prepoznao

C
17-11-2010, 18:36
Ne, sada trebaš naći linkove, odvesti ga na to mjesto, i uvjeriti ga s puno dokaza. :rotfl:
Nekima na forumu, tj. velikoj većini ne možeš dokazati nešto. Ako hoće vjerovati, neka vjeruje, ako hoće tražiti, neka googla, ako neće vjerovati, ja ga nemam šta uvjeravati i gubiti vrijeme na googlanje...ima toliko opcija, da me živo zaboli gdje je on bio devedeset i prve.

Niko Bellic
17-11-2010, 18:50
A di si ti bija '91 kad je grmilo? Jesi se usra ili si se ka dušmanin borija?

C
17-11-2010, 18:51
Ajde ne kupi moje fore. :)

Lord Ragnarok
17-11-2010, 18:56
da bellicu odi radije skalpati rime koje se ne klimaju, ovdje se vodi ozbbiljna rasprava. to sta DbS ne vjeruje HRTovim dokumentarcima te mojim predavanjima iz Arheologije ("Uvod u prapovijesnu arheologiju", Brank Šimić) je njegov problem, isto kao sto vjerojatno vjeruje u boga i ostale gluposti poput duha svetog, grijehe itd

Niko Bellic
17-11-2010, 19:08
Mate, Mate, ja tu nevidim raspravu. Vidim da je C lijen dati dokaze i da ga više nitko ne pobija, also, ne da mi se rimovati.

Lord Ragnarok
17-11-2010, 19:15
Sam ti ja dao referentnog profesora i nastavni predmet?
njegovu skriptu imas za kupiti u skriptarnici na TVz-u

also related, da mogu sad bi te opalio sakom, al eto, iza ekrana si mi pa necu, da ti nebi slucajno monitor popucao

Kostolomac
17-11-2010, 19:59
OMG, o kakvim ti sada religijama pričaš, mi pričamo o onome što su istraživači otkrili.
Vjerojatno spominje religiju jer se na netu vrlo lako naleti na ovakve (http://www.answersingenesis.org/articles/1999/11/05/dinosaurs-and-the-bible)Snebuloze.
Ilitiga, kreacionisti podržavaju tu tvoju teoriju, ali doslovno shvaćajući Knjigu Postanka.
Btw. Biblija je knjiga puna metafora, stoga se IMHO ne bi trebalo sve doslovno tumačiti.

Xero
17-11-2010, 20:57
This topic is Ekrem approved
http://resize2mail.com/resized/56/tmpphp3RpBrY.jpg

TimeLord
17-11-2010, 21:01
AAAAAAAAAAAAA :twisted:

Death By Sexy
17-11-2010, 22:02
Zbog njega neću tražiti linkove, neka ih on potraži, prvo na HRT-u. Ili neka pita Hađiselimovića, možda i ubode koju free epizodu o tome.

Ne znaš osnove argumentirane rasprave. Ti navedeš svoj argument koji bi trebao podkrijepiti nekim dokazima (ili tekst ili se pozoveš na neki autoritet, dakle nešto konkretno, a ne gledao sam to jednom na tvu). Tada ja napišem protuargument, pa ti pobiješ (samo što ti ne pobiješ moj protuargument nego veliš tuži HRT, vuptifakindu čovječe). Ne tražiš zbog mene, nego da nam pokažeš da si u pravu.

Budući da se tvoje znanje nekog predmeta zasniva na "tamo nekom dokumentarcu" to je nužno istinito i gotovo. :bravo:

KRITIČKO MIŠLJENJE FTW!!!

C
18-11-2010, 05:13
Stvarno si glup. Evo, HRT dokumentarac je netočan i u knjizi iz koje je Lord učio, to je sve netočno, krive informacije, i ako opet u to ne vjeruješ, ja sam rekao, neću se zamarati s tobom klincom, jednostavno ih tuži i reci im da nisu u pravu jer nemaju dokaza.
Govoriš meni da sam jadan jer se moje znanje zasniva na jednom dokumentarcu, ali pogledaj drugu stranu, ti čak nemaš ni to znanje.
U ostalom, ja nisam na sudu, pa da moram dokazivati da sam u pravu.

Death By Sexy
18-11-2010, 08:52
Ja imam znanje koje je dokazano i temeljito ispitano, dakle znanstvena teorija koja još do danas nije opovrgnuta.

Očito si frustriran momak kad ti je razina argumenta da sam glup i klinac i da tužim nekoga (ad hominem ftw!). Tužno je to zapravo vidjeti koliko ljudi ne sumnja i ne propituje ono što čuje, već to prihvaća olako bez da se zapita jel to tako i bez da potraži neke dodatne izvore znanja i još na kraju ide to svoje vjerovanje nametati kao ono stvarno i dokazano. Tužno i loše. Preloše.

Da imaš sposobnost kritičke misli i bar neke primisli o tome što je argumentirana rasprava - uvidio bi da je na tebi teret dokazivanja jer postoje teorije koje tvoje mišljenje pobijaju te tako ti moraš iznijeti dokaze koji pokazuju suprotno i koji tebe podržavaju. Ajde da si bar rekao to je moje mišljenje i čak sam i vidio neki dokumentarac itd... Al ne ti uporno pišeš istih 20 postova i zalažeš se za svoje tvrdnje, ali ti je problem pronaći bilo što što bi potkrijepilo tvoje stajališe.


Iz tvojih postova mislim da imaš cca. 16 god max. :thumbs2:

Sad opet napiši da sam glup i da si ti gledao dokumentarac i da tužim HRT.

C
18-11-2010, 08:53
Imaš dokaze i odgovore na pitanja.
Ispadaš glup i samo se sramotiš...

Death By Sexy
18-11-2010, 08:55
Hvala što si pokazao istinitim ono što sam napisao.

C
18-11-2010, 08:56
Upravo obrnuto. :pray:
LOL, zbilja si spaljen. :pray:

Slušaj me klinac, jedno je ono što su istraživači otkrili i iznijeli dokaze, a drugo je što ti nemaš znanja. Ako ti nije dovoljan dokaz neki dokumentarac i profesor na fakultetu koji to isto uči studente, ne znam šta će ti biti dovoljno.
Evo, ne trebaš se sada hvatati za dokumentarac, uhvati se za te istraživače i profesore na fakultetima koji KRIVO uče svoje studente, i koji ih LAŽU, jer NEMA DOKAZA, niti je itko išta OTKRIO.

Death By Sexy
18-11-2010, 08:59
:(

Baš si jednostavan. Ajde, dam ti još jednu šansu... Quotaj bar jedan post koji sadrži dokaze za tvoje stajalište i potvrđuje ga istinitim, dakle, ne tvoje mišljenje.

C
18-11-2010, 09:03
Ja sam ti dao dokumentarac, Lord ti je dao neku knjigu koju koriste na faxu i skriptu, šta još hoćeš? Da nađem te istraživače, arheologe i znanstvenike, ili da te odvedem na to mjesto?
Daj glupljeg čovjeka od tebe nisam vidio. Pitaš za dokaze, mi ti ih damo, i ti opet pitaš za dokaze.

Death By Sexy
18-11-2010, 09:10
:pray:
:rotfl:

Ti ne znaš što su dokazi! Dokaz nije tvoje mišljenje, nije neki tamo dokumentarac i neka tamo knjiga; TO SU KONKRETNA LITERATURA I AUTORI, KONKRETNE MADAFAKIN ZNANOSTI, A NE NEKI PSEUDOARGUMENTI. Niste mi nikakve dokaze dali, rekli ste da znate za njih, veliak razlika.

Neću više. Simpletona imam dovoljno i na faksu, ali bar znaju raspravljati.



Evo da ne moraš pisati ja ću:

Glup si.

C
18-11-2010, 09:15
LOL, pa ni autor knjige neće ništa pisati što nije otkriveno, dokazano i sl.
Stvarno sramotiš se. To nije moje mišljenje, niti Lordovo mišljenje, niti mišljenje profesora na faultetu, niti mišljenje autora neke knjige, niti mišljenje istraživača, znanstvenika, itd., to su dokazi koji su otkriveni. Izgleda da ti ne znaš šta su dokazi.
Ali dobro je on rekao, ti si zaglupljen vjerom, zato se znanstvenici i vjernici nikada nisu slagali, jer ti vjerniče vjeruješ Bibliji, Kuranu ili nečemu trećem za koje nemaš neke dokaze, dok znanstvenici otkrivaju druge stvari i dokažu ih.
Evo, možeš se javiti Lordovom profesoru i reći mu da predaje neistine studentima, jer nema ničeg goreg, nego učiti studente krivim stvarima.
Tebi profesori, literature, znanstvenici i istraživači ne mogu dokazati. A koliko sam shvatio, tebi samo link na netu može nešto dokazati.
Nemoj se više sramotiti...

TeraBajt
18-11-2010, 09:45
LOL, pa ni autor knjige neće ništa pisati što nije otkriveno, dokazano i sl.
Stvarno sramotiš se. To nije moje mišljenje, niti Lordovo mišljenje, niti mišljenje profesora na faultetu, niti mišljenje autora neke knjige, niti mišljenje istraživača, znanstvenika, itd., to su dokazi koji su otkriveni. Izgleda da ti ne znaš šta su dokazi.
Ali dobro je on rekao, ti si zaglupljen vjerom, zato se znanstvenici i vjernici nikada nisu slagali, jer ti vjerniče vjeruješ Bibliji, Kuranu ili nečemu trećem za koje nemaš neke dokaze, dok znanstvenici otkrivaju druge stvari i dokažu ih.
Evo, možeš se javiti Lordovom profesoru i reći mu da predaje neistine studentima, jer nema ničeg goreg, nego učiti studente krivim stvarima.
Tebi profesori, literature, znanstvenici i istraživači ne mogu dokazati. A koliko sam shvatio, tebi samo link na netu može nešto dokazati.
Nemoj se više sramotiti...
ONDA LINKAJ, NAĐI NA INTERNETU, NOVINSKI ČLANAK, WIKI ČLANAK BILOŠTA. ako je sveopće priznata teorija onda MORA negdje biti NEŠTO.

i da



:pray: :pray: :pray:

bar ragnarok ima arheologiju na JEBENOM TVZU

rofl :pray:

Niko Bellic
18-11-2010, 10:26
Ajde kad ste tako mudri, šta je bilo prije? Jaje? ...ili kokoš da ga zgrije? :)

The Boz
18-11-2010, 10:29
Y'all ar' bein' troll'd now, y'hear!

cham3leon
18-11-2010, 10:48
Y'all ar' bein' troll'd now, y'hear!

Well shit in my mouth and call me Susan, I'been thinken the same 'ere!

Wishmaster
18-11-2010, 10:50
Y'all ar' bein' troll'd now, y'hear!
No, no, sad je prekasno da se na to izvuče...

Lord Ragnarok
18-11-2010, 10:52
:pray: :pray: :pray:

bar ragnarok ima arheologiju na JEBENOM TVZU

rofl :pray:

tvrdis da nemam? tvz ti ima 5 smjerova, gradevinu, inform, računal, eleteh (ili eleeng) te arheologiju.
evo ti link
http://arheo.tvz.hr
mislim daj se malo informiraj prije nego nekog proglasis trollom. nismo svi ko ti....

Kostolomac
18-11-2010, 11:37
Ispravi link, ovaj ti ne radi!

Lord Ragnarok
18-11-2010, 11:38
hmm kak ne radi? meni savrseno radi.
ne radi vam mozda jer niste registrirani na ofišl forum. a da bi se tam reg trebate biti TVZovic. to je probem sigurno

Kostolomac
18-11-2010, 11:40
Ahaaaaa. Aj mi na pp posudi user i pass pa da malo prošvrljam. Razmišljam se prebacit na taj smjer, dopizdila mi elektrotehnika tu u Rijeci :(

Paran0a
18-11-2010, 11:50
hmm kak ne radi? meni savrseno radi.
ne radi vam mozda jer niste registrirani na ofišl forum. a da bi se tam reg trebate biti TVZovic. to je probem sigurno
Ili niste sluzbeni sluzbenik kao ja.

McPingvin_v2.0
18-11-2010, 13:56
Ček, jesam ja dobro skužio?

C: Ljudi i dinosauri su živjeli u isto vrijeme.[sup:3infew26]1[/sup:3infew26]
Normalni ljudi: Ne, nisu.
C: Jesu. Biljojeda ima više nego mesojeda, a lavovi jedu tigrove.
Normalni ljudi: ??
C: Neću ja tražiti linkove, tužite HRT!



1. http://www.creationists.org/dinosaurs-h ... d-art.html (http://www.creationists.org/dinosaurs-humans-coexisted-artifacts-and-art.html)