PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ultramarines - the Movie



Stranica : [1] 2

Arbiter of Change
27-09-2009, 18:04
Da, nisam pobulaznio jer stvarno postoji službena stranica na kojoj je sada samo kratka flash najava i sljedeća vijest. Možda najvažnije od svega što je bitno istaknuti je da je film licenciran od strane GW-pa i da će film fičrati vjerojatno najpoznatiji SM Chapter: Ultramarince. Fanovi, dakle mi, će valjda doći na svoje i proširiti glas.


INTRODUCING ULTRAMARINES – A WARHAMMER 40,000 MOVIE!

The moment fans have been waiting for is finally here... for the first time, the Warhammer 40,000 universe will be realised in a feature-length movie on DVD.

Ultramarines is a 70-minute sci-fi thriller that will use CGI and state-of-the-art animation production techniques. Games Workshop is delighted to be working with UK-based production company Codex Pictures, who have the momentous task of bringing the Warhammer 40,000 universe to the screen.

SLUŽBENA STRANICA (http://www.ultramarinesthemovie.com/)

croat1gamer
27-09-2009, 18:30
Cek cek.

:) :) :) :)

The Boz
27-09-2009, 18:30
I jizzed in my pants.

str1k3r
27-09-2009, 18:32
E nebi vjerovao, ali ja plačem. Doslovno. =)
Moj najdraži Chapter u filmskom obliku, sa GW licencom. Dakle onda ne očekujem debakl poput onog sa onim njemačkim filmom, čijeg imena se nemogu trenutno sjetiti.
70 minuta trajanje, mislim, mislim da će biti Chains of Command. Najvjerojatnije.

GAMES WORKSHOP LJUBI VAS ĆALE
Ja sad idem popit jednu ljutu da se smirim.

Xero
27-09-2009, 18:40
Nerd :P
Al stvarno super jedino ne znam kako to da su odabrali baš Ultramarince (nemam ništa protiv njih) , ali Blood Ravens su u skoro svim Warhammer 40k igrama pa bi mogli samo prekopirat radnju iz igre , a ovako će stvarno morat nešta radit.

str1k3r
27-09-2009, 18:44
Blood Ravensi su popularni u igrama, da. Ali Ultramarines zasjenjuju njihovu popularnost u bilo kojem segmentu.
Meh, ja obožavam Ultramarinse =)
Ako vas iole zanima nešto o njima preporučam The Ultramarines Omnibus od Grahama McNeilla kojeg možete kupiti u Algoritmu. za cca. 100kn to su dakle 3 knjige i jedna kratka priča Chains Of Command.
Courage And Honor!

Xero
27-09-2009, 18:47
Sutra trailer: Blood Ravens- the movie by Uwe Bowl :P

str1k3r
27-09-2009, 18:48
Njegovo ime nećeš spominjati u ovom svetom topicu. Sad za kaznu ideš postiti i moliti.

Xero
27-09-2009, 18:51
Okej :cry:
Al dosta spamanja ja sam se registriro za newsletter i sad čekam trailer.

str1k3r
27-09-2009, 18:53
Dam se kladiti da će biti IV. Company Ultramarines, oni imaju podlogu i sve, ako ne oni onda će definitivno biti neka velika bitka iz njihove povjesti. Poput Battle of Macragge.

Srle
27-09-2009, 19:04
Iako su mi BR draži Ultramarines su definitivno the way to go za film. Iako bi Dark Angelsi ili Black Templari puno bolje izgledali. A naravno pitanje je kada? imal tu chaosa? i orkova? Hoćel film bit brutalan kao što je sam 40k juniverz?

str1k3r
27-09-2009, 19:08
Ako film iole želi uspjeti mora, apsolutno mora, biti brutalan. Mora vjerno prenjeti srž Wh40k universa. Dal' će biti Chaosa ili ne to je zasad teško reći još nema niti osnovnih informacija. Samo znamo da film izlazi :)

Xero
27-09-2009, 19:12
Brutalan će sigurno bit jedino ne znam kako će power armor napravit na filmu.

str1k3r
27-09-2009, 19:15
A kako bi ga mogli i napraviti? Barem nemaju mali milijun artworkova od najvećih majstora GW-a :roll:

Srle
27-09-2009, 19:15
Brutalan će sigurno bit jedino ne znam kako će power armor napravit na filmu.

SCGI and state-of-the-art animation production techniques
It is official: hype level is 1 000 000

Ukoliko bude isto kao introi za DoW i DoW II, te WH40K Space Marine, nemamo šta brinuti. Mada voliobi vidjeti BR ili možda Gabriela Angelosa, pa makar na sekundu.

Aral
27-09-2009, 19:44
Nemoj srat :o :shock: Predobro :pray:

Grim
27-09-2009, 19:51
Website... grim darkness... Ultramarines... film.... :shock:

Akd... f.... awf.... :pray:
http://temple.fpsbanana.com/ico/sprays/not_awesome_smiley.png

Arbiter of Change
27-09-2009, 20:27
Al stvarno super jedino ne znam kako to da su odabrali baš Ultramarince (nemam ništa protiv njih) , ali Blood Ravens su u skoro svim Warhammer 40k igrama pa bi mogli samo prekopirat radnju iz igre , a ovako će stvarno morat nešta radit.
Jer su Ravensi custom Chapter za koje je Relic dobio odobrenje od GW-a da ga može napraviti za potrebe DoW igara, a Ultramarinci su više-manje "poster child" za SM ako ne i za čitav W40k setting. Ukratko, oni su redovno prva stvar koja TT igračima pada na pamet kad im kažeš W40k ili IoM... ukratko, najpoznatiji i najprepoznatljiviji Chapter.

Iskreno, ja ne znam kako će ispasti jer se ne zna kome je film namjenjen: općoj javnosti koja nema pojma o settingu ili fanovima. E sad, ako bude posvećeno potonjima onda bi mogli vidjeti sve živo i neživo, a ako je neupućenima namijenjen onda ćemo vjerojatno vidjeti nekakvu klasičniju priču (1v1, dobro protiv zla, itd).

str1k3r
27-09-2009, 20:33
Iskreno ja bih bio najsretniji kada bi uprizorili Chains of Command.

ssalG
27-09-2009, 22:37
Jer su Ravensi custom Chapter za koje je Relic dobio odobrenje od GW-a da ga može napraviti za potrebe DoW igara, a Ultramarinci su više-manje "poster child" za SM ako ne i za čitav W40k setting. Ukratko, oni su redovno prva stvar koja TT igračima pada na pamet kad im kažeš W40k ili IoM... ukratko, najpoznatiji i najprepoznatljiviji Chapter.

Ali bi zato Blood Ravense (ili bilo koji drugi manje poznati Chapter) bilo daleko lakše prilagoditi filmu ako se za tim ukaže potreba.
A i ona plava boja Ultramarinesa mi je uvijek bila ružna.

str1k3r
27-09-2009, 22:46
Pa po tome su mogli uzeti i White Consuls ili Black Wings Chapter. Ne. Meni se čini dobar potez što su uzeli Ultramarinse, bez obzira što mi je to najdraži Chapter. Jer, kao što je Arby rekao, Ultramarinesi, u neku ruku, predstavljaju Warhammer 40k. Publici koja će se jednim dijelom sastojati od običnih smrtnika ( :) ) treba predstaviti Warhammer u najboljem mogućem svjetlu. Idemo po primjeru, neka im se svidi film, možda im netko preporuči knjigu, pa im se i to svidi itd... You get the point. Što se mene tiče "možda", ali samo možda, bi bolje prošli sa Blood Angelsima, za hardcore publiku.
No, vjerujem, da bi za hardcore publiku bilo jednako dobro predstaviti i Chaos. :)

Arbiter of Change
27-09-2009, 22:57
Ali bi zato Blood Ravense (ili bilo koji drugi manje poznati Chapter) bilo daleko lakše prilagoditi filmu ako se za tim ukaže potreba.
A i ona plava boja Ultramarinesa mi je uvijek bila ružna.
Mogli bi, ali postoje 2 razloga zašto ne:
1. Izgleda da Relic ima neke svoje vlastite planove za Ravense (navodni pad pod utjecaj Chaosa u DoW2 ekspanziji),
2. GW, tj. Warhammerova generalna publika nije gamerska već TT (Tabletop) tako da je kompaniji u interesu ciljati na njimaSprepoznatljiv simbol.

str1k3r
27-09-2009, 22:59
(navodni pad pod utjecaj Chaosa u DoW2 ekspanziji),


Ti to ozblijno...?

Eh, da. Nešto što sam primjetio; većini ljudi, kada spomenem Warhammer, me gledaju kao tele u šarena vrata, čim kažem nešto da to ima veze sa Dawn of War odmah svi: "Ahaaaa!"

The Boz
27-09-2009, 23:43
Zato jer se krećeš u skupini ljudi gamera. PC gamera, preciznije. Ja znam ljude kojima je prva asocijacija na 40k Dan Abnett, a znam i one koji misle da je 40k mission pack za Warhammer Fantasy.

ssalG
27-09-2009, 23:47
Mogli bi, ali postoje 2 razloga zašto ne:
1. Izgleda da Relic ima neke svoje vlastite planove za Ravense (navodni pad pod utjecaj Chaosa u DoW2 ekspanziji),
2. GW, tj. Warhammerova generalna publika nije gamerska već TT (Tabletop) tako da je kompaniji u interesu ciljati na njimaSprepoznatljiv simbol.

1. Zato sam i rekao da bi mogao biti i bilo koji drugi manje poznati Chapter
2. Pitanje je žele li s ovim filmom približiti Warhammer 40k široj publici ili žele jednostavno napraviti Warhammer 40k film za fanove.
TT publiku će samo ono 40k privući te im je ona manje-više zagarantirana, dok će se za privući ostale ljude morati malo potruditi.

Aral
28-09-2009, 18:34
Pozadina na mom mobu...Ultramarines ftw :D

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/IMG_3476.jpg

Arbiter of Change
28-09-2009, 20:24
1. Zato sam i rekao da bi mogao biti i bilo koji drugi manje poznati Chapter
2. Pitanje je žele li s ovim filmom približiti Warhammer 40k široj publici ili žele jednostavno napraviti Warhammer 40k film za fanove.
TT publiku će samo ono 40k privući te im je ona manje-više zagarantirana, dok će se za privući ostale ljude morati malo potruditi.
Da, sve se svodi na 2. tvrdnju, ali stvar je u tome da ma koji pristup i publiku odabrali oni nemaju vremena objašnjavati ljudima povijest chaptera, tako da će iskoristiti poznate Ultramarince kao generic chapter koji će biti dobri junaci i to je to. Možda ubace još koji drugi chapter čisto da pokažu kako ovi nisu jedini. U biti, sve će vjerojatno biti pojednostavljeno, za dobro onih koji ne znaju beknuti o kaotičnom W40k settingu.

str1k3r
28-09-2009, 20:30
@Aral, ja sam jedno vrijeme ovo imao za Wallpaper :
http://www.imagesforme.com/out.php/t708547_20090219.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/708547_20090219.jpg)
Total Ownage :)

Evo što su rekli na sve to Erik Morgensen ( GW ) i Codex Pictures

Commenting on the news, Erik Mogensen, Licensing and Acquired Rights Manager for Games Workshop, said, “Over the years, we have been approached again and again by all sorts of producers and film companies wanting to take our intellectual property to the screen. We have always believed that, in the right hands, the stories, themes and characters from the Warhammer 40,000 universe would lend themselves perfectly to the movie genre. We’re working closely with the talented team at Codex Pictures, who have an excellent understanding of the Warhammer 40,000 intellectual property and an inspired vision for the movie. We can’t wait to see our universe come to life on-screen.”

“We’re hugely honoured to be making Ultramarines,” said a spokesman for Codex Pictures. “It’s taken a lot of research and development to get to this stage – and it’s such an exciting challenge to be able to bring the depth and power of the Warhammer 40,000 universe to a brand new medium.”

Baš si pašu. Ono. CodexSPictures :)

Grim
28-09-2009, 20:59
(navodni pad pod utjecaj Chaosa u DoW2 ekspanziji),

Wait... w00t... no... how... no...

Jopax
29-09-2009, 19:21
Oh yay, znalo se duže vrijeme za ovo ali sad je potvrđeno, tako da oh yay, strikerov entuzijazam me podsjeća na mene kada je najvljen DoW2 XD
@Arbi moguće je da će otkriti dio priče tako da ako ljudi žele saznati više moraju ili tražiti po netu ili čitati knjige a A vodi do B što vodi do C itd. itd.
Samo moraju balansirati između tajnovitih referenci na neke likove ili totalno zbunjujućih dijaloga koje samo upućeni mogu razumjeti.
Još jedna stvar koja bi mogla biti zanimljiva je govor jer prilično sam siguran da dosta ljudi ne govori Imperijalni gotički(mislim da je taj, ali ima ih više, i svi su različiti XD)

Grim
29-09-2009, 20:10
Ja se nadam da će biti rađen više za fanove, jer ako ne bude biti će previše pojednostavljen, i nedovoljno epic.
Mora biti teško puno teško razumljivih, kulnih, dugačkih dijaloga i scena s masovnom koljažom.
Želim da prikažu Fortress of Hera, jer to će biti, najblaže opisano, awesome. :D

str1k3r
29-09-2009, 20:21
Imperial Gothic, koliko ja znam, se razlikuje tj. dijeli na High Gothic i Low Gothic ( barem mislim da se ovaj drugi tako zove xD)
Otprilike je oboje nasilno silovanje latinskog :)

@ Jopax, ja sam uvijek entuzijast kad je Wh40k u pitanju :)
@ Grim, moraju, apsolutno moraju prikazati i Temple of Correction ako će već prikazati i Fortress of Hera.

Jedna velika nepoznanica, barem meni, je timeline. Nisu ga naveli.

Grim
29-09-2009, 20:25
Ako ispadne kako zamišljam, ovo će biti jedan od najboljih filmova ikad. Jedino što mi se nesviđa je to što će trajat samo 70 minuta. :(

str1k3r
29-09-2009, 20:33
Ja si ovime kratim vrijeme, jedan Warhammer film, iz 80-ih ako se ne varam. Zanimljivo, barem meni. Preporučam da pogledate

Inquisitor vol. I (gFrdBubVT78&feature=related)
Inquisitor vol. II (bg32YWCmbBw&feature=related)
Inquisitor vol. III (vlPGQfK4rYo&feature=related)
Inquisitor vol. IV (d0XNf0G5ugs&feature=related)

Grim
29-09-2009, 20:42
Hmm, izgleda zanimljivo, iako su efekti u banani i SM-ci izgledaju kao igrači Američkog footballa, pogledati ću.
Čudno da nisam već prije čuo za ovaj film, moram ga nabaviti u boljoj kvaliteti, jer ovo na YouTube-u se skoro ništa ne vidi.

Arbiter of Change
02-10-2009, 12:57
De ćutite, znate da će biti engleski jezik, pa nisu ludi da idu izmišljati poseban jezik za film... nisu ST i SW valjda. :)
Inače da, Chain of Command bi se možda mogao ekranizirati, ali sumnjam da su veće šanse kako će u pitanju biti originalna ili manje poznata radnja.

str1k3r
03-10-2009, 12:09
Chains of Command bi bio jednostavno savršen. Uklopio bi se u timeframe od 70 min. Nightbringer ili bilo koji drugi bi bio poput Titanica dugačak, što im ne paše. =)
Plus; ima sve što bi prosječan gledatelj tražio.
Blood - Check
Gore - Check
Horrors of Chaos - Check
Mass murder of Heretic Imperial Gurdsman - Check
Awesomeness - Check

Do I need to go on... ? :)

Plus, na to sve, nemoraju se brinuti tko su good guys i bad guys. Očito je. Čak je i u ovom današnjem svijetu relativno tko je good guy a tko je bad guy, u Warhammer 40k svijetu je to još relativnijeS:)

Delirium
31-10-2009, 19:07
tek sam sad shvatio

Ultramarines su plavi



ultramarine je nijansa plave česta u temperama

lol

The Boz
18-11-2009, 17:43
Writer - Dan Abnett
Sexy baby yeah!

Grim
18-11-2009, 17:56
Predobro, Dan Abnett, već zamišljam kako će epic biti. :D

Arbiter of Change
18-11-2009, 18:07
Ajde fala Isusu, bar netko tko poznaje izvorni materijal radi na filmu. :)

str1k3r
18-11-2009, 18:19
McNeill-ovi su inače Ultramarinesi, ali Abnett je isto bog samo takav ^^
aBsWc1i4Cr4&feature=player_embedded

Delirium
18-11-2009, 18:50
nemoj bumpat ak bas nije usko vezano uz datume...ista stvar ko i s D3 temom uvijek se razocaram

S3thus
28-12-2009, 04:22
Fantasticne novosti, jedna stvar me posebno raduje - obecavaju da ce ostati vjerni WH svijetu, tj. bez dodatnog sranja samo da bi film bio bolje prihvacen kod masa bez mozga i time vise zaradio. Iskreno govoreci, WH40k lore je toliko dobar da je tesko napraviti los film prema njemu, nadam se da nece biti neugodnih iznenadjenja. Sve u svemu :pray:

str1k3r
07-01-2010, 22:22
Otkriven je prvi artwork vezan uz film:
http://ultramarinesthemovie.com/sites/all/themes/ultramarines/images/codex_chapel_entrance.jpg

Intervju producenta Boba Thompsona se također nalazi na njihovim stranicama, kao i na Youtube-u:
YSoAft4eCes

Dan Abnett govori o njegovom kreativnom procesu stvaranja - kako je to radio u knjigama i stripovima, te kako to radi sada na filmu. Ovo kao i njegov ukupan dojam o radu cijele ekipe nalazi se OVDJE (http://ultramarinesthemovieblog.com/blog/2009-12-22/dan-abnett-designers)

Ako ste bili pretplaćeni na njihove vijesti koje ste dobivali E-maliom, onda vam je, kao i meni, administrator napravio account na njihovom blogu. Sve što trebate jest otvoriti E-mail i slijediti link koji se nalazi tamo i logirati se (normalno; i promijeniti svoju lozinku). Iako u intervjuu Bob Thompson govori o tome kako je teško smjestiti događaje i suparničku frakciju sa kojom ćete se sukobiti nije baš bio previše određen pa je teško zaključiti protiv koga će se Ultramarines boriti. Pogledajte i ostavite dojmove.

Razzarach
07-01-2010, 22:31
Nerd :P
Al stvarno super jedino ne znam kako to da su odabrali baš Ultramarince (nemam ništa protiv njih) , ali Blood Ravens su u skoro svim Warhammer 40k igrama pa bi mogli samo prekopirat radnju iz igre , a ovako će stvarno morat nešta radit.
spejs marins... ownaju
http://i127.photobucket.com/albums/p154/Shadowtraveler/motivator1839113.jpg

str1k3r
23-01-2010, 03:06
Great... entuzijazam vam je izgleda opao, donesem nove vijesti a nema komentara. Čak ni negativnog. :(
Ajde barem nešto napišite da znam da i dalje mislite na film. Da ne ispadnem ja jedina osoba koja čeka taj film ovdje :)

The Boz
23-01-2010, 07:42
Nemam pojma kako je s ostalima, ali ja sam oprezan sa svojim entuzijazmom. Još je rano :p

Delirium
23-01-2010, 11:28
^i agreed with the aforementioned

str1k3r
23-01-2010, 12:56
Pa, neće vas ubiti jedan komentar koji odražava vaše mišljenje :)

Sethus
24-01-2010, 05:10
Sta da kazem brate... samo se nadam da ne naprave neko sranje poput Avatara sa ljubavnom prichom u pozadini.

str1k3r
27-01-2010, 16:01
Ultramarines the Movie koristi naprednu Image Metrics tehnologiju facijalne animacije:

http://ultramarinesthemovie.com/news/20 ... ion-update (http://ultramarinesthemovie.com/news/2010-01-26/ultramarines-production-update)

Srle
27-01-2010, 22:03
Osim ogromnog hypea, nemam nikakvo mišljenje o filmu dok ne vidom nešto konkretno, teaser, screenshot ili tako nešto.
.. koncept artove mogu i u armybookovima gledati, komentare pisaca i ne moram slušati...dok se nešto konkretno ne vidi nemamo o puno čemu raspravljati/komentirati osim o awesomnes potencijalu...

Kid A
28-01-2010, 00:50
Hoce li biti pravi film ili full CGI?

str1k3r
28-01-2010, 01:18
Full CGI.

Feanor
28-01-2010, 01:20
Ali sa nasnimljenim i digitaliziranm glavama od pravih glumaca , ali valjda bude ok....

str1k3r
28-01-2010, 01:21
Ovo im je prvi takav film, bilo bi šteta da propadne. Doduše, još čekamo konkretne stvari, ovo su zasad samo nagađanja :).

Feanor
28-01-2010, 01:23
Ovo im je prvi takav film, bilo bi šteta da propadne. Doduše, još čekamo konkretne stvari, ovo su zasad samo nagađanja :).

Koliko sam ja shvatio tehnologija je jako slična kao i u Avataru (ilitiga gollumu iz LOTR-a), tako da imaju već iskustva s tim, mislim ne oni, ali ta tehnologija je provjerena pa ''valjda'' nema straha...

Grim
28-01-2010, 10:58
Ovo im je prvi takav film, bilo bi šteta da propadne. Doduše, još čekamo konkretne stvari, ovo su zasad samo nagađanja :).
Ovo je WH40K, nemože da propadne. :D
Možda se običnom puku i neće svidjeti, ali fanovi će ga prihvatit, to je sigurno.

Inače, nadam se da će voice actori biti dovoljno kulni, dovoljno epic.

whiskey
28-01-2010, 13:00
Ali zašto baš ultramarines??? Zašto ne space wolves??? Ili blood ravens??? Dosadni su mi ultra marinci ka chapter..

GeraltofSmeg
28-01-2010, 16:56
Ali zašto baš ultramarines??? Zašto ne space wolves??? Ili blood ravens??? Dosadni su mi ultra marinci ka chapter..
Zato jer su plavi i imaju omegu na jebenom armoru.

whiskey
28-01-2010, 17:30
Svemirski vukovi su dlakavi i imaju ocnjake. Da ne govorim da bi sa ocnjacima privukli i horde mladih curica radi vampirsko-vukodlackog trenda koji vlada medijima. Vukovi bi dakle zaradili više na box officeu 8)

GeraltofSmeg
28-01-2010, 19:53
Eldarice bi zardile jos vise.

str1k3r
28-01-2010, 21:30
Ultramarines su izabrani jer ih više generalne publike prepoznaje; za razliku od Blood Ravensa (koji uopće nisu niti plod GW-a, već su plod Relica i THQ-a) i Space Wolvesa (koji su toliko daleko od Codex Chaptera, pa da bi došao od jednog do drugog pojma u razumnom roku moraš koristiti Warp). Ultramarines je utjelovljenje pojma Codex Chapter, i stoga je jednostavno shvatiti njihovu strukturu (jer zapravo nalikuju vojnoj jedinici), a rađeni su da sliče Rimskim legijama (+1 za jednostavnost). Možda nemaju "kul" poremećaje kao Space Wolves ili Blood Angels, oni su jednostavno vojnici (vojnici u Power Armouru, s voljom čvrstom kao granit i parom čeličnih muda veličine Jupitera), ali iz jednostavnog razloga što su najpristupačniji generalnoj publici su prevagnuli. No offence, ali iz ovog:


Ali zašto baš ultramarines??? Zašto ne space wolves??? Ili blood ravens??? Dosadni su mi ultra marinci ka chapter..S

zaključujem da nisi pročitao niti jednu McNeillovu knjigu o Ultramarinesima; jerbo boguju. :P

Also, sa svjetlije strane: Sum moar artwoerk (http://ultramarinesthemovie.com/about?utm_source=Ultramarines%3A+The+Movie&utm_campaign=eb15407fab-Newsletter_Issue_003_1_28_2010&utm_medium=email)S
unt
Teh Krew (http://ultramarinesthemovie.com/crew)

Ok, call me crazy, ali ja sam točno tako zamišljao unutrašnost Thunderhawka; točno u najsitniji detalj.

Arbiter of Change
28-01-2010, 21:40
Fak, opet ovo? Vjerovao ili ne, igre su više-manje neznatan dio W40k-ovog tržišta, dok je glavnina tabletop gaming gdje su Ultramarinci facori. :)
Space Wolves neće biti jer su previše kulni za film. Oni su onaj "Get going, we got this." tip koji izgine na najkulniji način.

whiskey
28-01-2010, 22:47
Citam trenutno drugi omnibus o Ragnaru pa sam malo emotivan šta se tice vukova :)

str1k3r
11-02-2010, 20:01
Još artworka je pristiglo. http://ultramarinesthemovie.com/gallery

Bolt Gun prerula, skupa sa natpisom : Machine Spirit, accept my gift, swallow the light, and spit out death.S
http://www.imagesforme.com/upload/5ea427f7.jpg

And sumthin' that tickled mah heart:
5KDxOw0bxa0

Prikazuje wireframe i marinca koji se zadere "And we shall know no fear". Malo funky zvuči marinac, ali je prezentacija dobro izvedena i fluidna.


How 'bout that?

System
11-02-2010, 20:25
Iskreno zvuci mi kao crnac ragbista iz NFL-a. No nvm about that, pre kewl je.

Jopax
11-02-2010, 22:23
Treba da ima malo grublji i dublji glas, nije džabe dva ipo metra visok, ali da izgleda najs to jeste :D

str1k3r
23-02-2010, 21:49
Novi Concept art je pristigao, pasite okice:

http://www.imagesforme.com/upload/f1e99a50.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/07f0c72d.jpg

Delirium
06-03-2010, 21:11
GIVE US MOAR!


/plays badass metal

str1k3r
06-03-2010, 21:17
'Ere you go. :)
http://www.imagesforme.com/upload/46553abf.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/b8a019f8.jpghttp://www.imagesforme.com/upload/c6bf6dfc.jpg

Delirium
06-03-2010, 21:19
cek sam da nađem jučerašnji jutarnji i svijeću i napravit ću si jedan od ovih sealova :D

hrčak2
06-03-2010, 22:01
Sad bi rado stavil sliku Homera kak mu curi slina al mi se neda.

str1k3r
09-03-2010, 20:00
Ok. Skoro sam infarkt doživio.

zuH9kNc-MNs&feature=player_embedded

Arbiter of Change
09-03-2010, 20:09
Ok. Skoro sam infarkt doživio.
/cut
Issati, koja imena. Sve sam ih prepoznao. :)
Izgleda da će Ultramarinci postati Englezi.

Grim
09-03-2010, 20:17
Ok. Skoro sam infarkt doživio.

zuH9kNc- ... r_embedded (zuH9kNc-MNs&feature=player_embedded)
Predobri VA, većinu sam već vidio/čuo.

Vrlo sam zadovoljan. Terence Stamp, lik je bog. :D

I da, Donald Sumpter = Thaler (Witcher)... ili se meni pričinjava?
A i ono, čak i izgledom baca na njega.

:)

The Boz
09-03-2010, 20:30
Bilo bu zakon. Sa ovim castom, nemre ne bit zakon.

whiskey
09-03-2010, 21:20
Držim razinu skepticnosti i dalje nerd rage-am šta film nece biti o space wolf-ovima. Procita sam drugi omnibus (765 stranica epicnosti) i pre pre pre j eben je!! Ragnar bi bija ka stvoren za film..

str1k3r
01-04-2010, 20:41
Ohhhhh... nice. :)
http://ultramarinesthemovie.com/gallery/characters

Aral
01-04-2010, 21:03
Sad sam tek skužio ovaj filmić sa VA ekipom, poznam ih većinu i bit će totalno opako. Jedva čekam da dođe, tko zna kad će to bit...

Srle
02-04-2010, 08:21
Malo mi se ne sviđaju izgledilikova...gornji dio tijela je malo prevelik (predebeo?) a shoulder padovi su tanki da ne kažem plitki...al svakako i dalje je zakon...

SabaothII
02-04-2010, 14:06
brijem da neće stavljat sve jedinice a pogotovo servitore al kako god da je ovo je prvi madrfakin W40k muvi i naravno stavili su ultramarinse jer kad se priča o njima priča se i o samim zaćetcima spejs marinsa... :ekipa:

str1k3r
10-04-2010, 00:21
Anycase, prvi 3D modeli i artwork charactera su vani. Do have a look. http://ultramarinesthemovie.com/about


Also, malo o doživljajima sa snimanja.
FUuB2xLL5Dc&feature=player_embedded

Karl Kopinski je jedan od artista, sexeh. :)

http://ultramarinesthemovieblog.com/blo ... and-honour (http://ultramarinesthemovieblog.com/blog/2010-04-01/courage-and-honour)

Enjoy!

Srle
10-04-2010, 10:04
Hoću nešto konkretno...teaser ili datum, ili možda...chaos...neću više da gledam matore likove kako drobe da je ultramarines the movie sjajan, hoću da se sami u to uvjerimo

str1k3r
21-04-2010, 20:00
Izgleda da će Ultramarinci postati Englezi.

Space Marinci su Englezi otkad je BL počeo izdavati audiobookove :)

Izašle su prve verzije oružja sa teksturama: http://ultramarinesthemovie.com/about

Arbiter of Change
09-05-2010, 14:49
Samo mi se ne sviđa što će film biti direct-to-DVD.

Srle
24-05-2010, 20:45
Sa site-a


Latest Announcement
ULTRAMARINES TEASER COMING SOON

We are just days away from being able to show you the first ULTRAMARINES movie teaser!

To make sure that you are amongst the first to see it, sign up for movie news on the website and check in on Saturday 29 May 2010. You will need to register and be logged in to view it.


još 5 dana....

sickpetey
24-05-2010, 21:10
Naravno da ce biti englezi..englezi su ih napravili i draze cujem pravi engleski nego americki :roll:

Nego skoro sam razbio komp dok mi se internet zamrzavo na tom traileru..jedva cekam :D

Aral
24-05-2010, 21:25
Čim dođe trailer odma tu stavit!

sickpetey
24-05-2010, 21:40
Ili ce padati glave XD

str1k3r
26-05-2010, 02:07
y44zEoyWD0w&feature=related

The Boz
26-05-2010, 02:12
ISUSE!
MOJ!
BOŽE!
KAKO ZAKON!

Ono kad doleti Assault Marine usred fajta i zadere se "KILL THEM ALL!" i zareži chainswordom je vjerojatno najepskiji trenutak ikada igdje.

Also, koje je ono oružje na 1:17? Izgleda mi kao neki combi-bolter or something....

croat1gamer
26-05-2010, 02:20
/cut
/sechs


[right:2me3g7m0][03:17]S<+kroati> ULTRAMARIENS
[03:17]S<+kroati> THEY ARE NO STRANGERS TO LOVE
[03:18]S<+kroati> THEY KNOW THE RULES AND SO DO I
[03:18]S<+kroati> NEVER GONNA GIVE YOU UP
[03:18]S<+kroati> NEVER GONNA BOLT YOU DOWN
[03:20]S<+kroati> NEVER GONNA DESERT YOU[/right:2me3g7m0]

Delirium
26-05-2010, 06:48
:D
heh, lol epix

Aral
26-05-2010, 06:54
:(

Zašto sam fapao i onda stisnuo play i i i...

xabaras
26-05-2010, 09:26
ISUSE!
MOJ!
BOŽE!
KAKO ZAKON!

Ono kad doleti Assault Marine usred fajta i zadere se "KILL THEM ALL!" i zareži chainswordom je vjerojatno najepskiji trenutak ikada igdje.

Also, koje je ono oružje na 1:17? Izgleda mi kao neki combi-bolter or something....
Gade jedan podmukli hehe :D

croat1gamer
26-05-2010, 09:35
Sad mogu maknuti [siez=1]


/cut
/sechs


[right:36icqdo0][03:17]S<+kroati> ULTRAMARIENS
[03:17]S<+kroati> THEY ARE NO STRANGERS TO LOVE
[03:18]S<+kroati> THEY KNOW THE RULES AND SO DO I
[03:18]S<+kroati> NEVER GONNA GIVE YOU UP
[03:18]S<+kroati> NEVER GONNA BOLT YOU DOWN
[03:20]S<+kroati> NEVER GONNA DESERT YOU[/right:36icqdo0]

xabaras
26-05-2010, 09:43
A na to si mislio onda, znaci

Arbiter of Change
26-05-2010, 09:48
/cut

...
...
...

http://www.imagesforme.com/upload/48e4f537.jpg



Pozovite smetlare, trebati će sastrugati strikera sa zidova i poda kad završim s njim.

whiskey
26-05-2010, 10:02
Aaaaaaaaaa zakon!! :friends:

Jopax
26-05-2010, 10:19
:rotfl:
Ne mogu vjerovati da sam pao na foru :rotfl: :pray:

str1k3r
26-05-2010, 10:35
/cut

...
...
...
/pictar


Pozovite smetlare, trebati će sastrugati strikera sa zidova i poda kad završim s njim.

Polako, nemoj učiniti nešto što ćeš požaliti. :D

Arbiter of Change
26-05-2010, 10:41
Uvijek se mogu izvući na ludilo. :)

xabaras
26-05-2010, 10:43
Arby, pucas od lososti :plac:

Arbiter of Change
26-05-2010, 11:21
Oh ne, Kitaš me uvrijedio. :(

sickpetey
26-05-2010, 13:47
GAAAAAAAH

Nemres mi to raditi..to protiv svakih morala
GAAAAAAAH

http://img38.imagefra.me/img/img38/6/5/26/sickpete/f_114ndbnt37cm_fc3b63b.jpg (http://imagefra.me/)

str1k3r
26-05-2010, 16:19
I made quite a few enemies today. :)

str1k3r
28-05-2010, 11:51
Kaj, sutra teaser, a? :P

Srle
28-05-2010, 11:55
Samop da ne bude polagani slow mo zoom na ultramarines logo s nekim monologom u pozadini...nek nam makar pokažu kome će dotični bolter-rape(tm) raditi kroz film...nadam se orkovi ili chaos....

Aral
28-05-2010, 13:11
A ne, čim izađe javite ;)

str1k3r
28-05-2010, 13:12
Budem, ne brini. :eyebrows:

Aral
28-05-2010, 13:25
Možda nebudeš, možda ti komp otiđe u vječna nebesa :)

str1k3r
29-05-2010, 15:52
It's up!

http://ultramarinesthemovie.com/teaser

P.S.

Morate biti registrirani da biste mogli pogledati teaser.

Aral
29-05-2010, 16:05
Fora, samo jedva čekam prvi pravi trailer, s obzirom da film dolazi ove godine.

"They are more than mortal, they are steel and they are doom"S:pray:

str1k3r
29-05-2010, 16:07
Jako sam zadovoljan vizualnim izgledom. Ali, ono, Ultramarines kao najmoćniji Chapter? Oh, well... :)

Aral
29-05-2010, 16:09
A gle avatar xD

Grim
29-05-2010, 16:50
Vizualni izgled je stvarno predobar. :pray:

Arbiter of Change
29-05-2010, 16:56
It's up!

http://ultramarinesthemovie.com/teaser
Strikeru, dobro je. Iskupio si se.
You get to live after all. :eyebrows:

Inače, prekratko za reći bilo što konkretno. That dude's old.

Aral
29-05-2010, 17:11
Da, baš izgleda staro, tko zna kolko ima godina...jedno 700-800 xD

Srle
29-05-2010, 20:29
Tek sad pogledao (bio sam "zauzet")...i na žalost tipičan teaser, kao što navedoh u par postova iznad...malo monolog, mali zoom i to je to...al izgleda sjajno, mada moralo je biti više toga....

The Boz
29-05-2010, 20:32
Ja hepi.

str1k3r
29-05-2010, 20:49
Arby,
http://adagiago.files.wordpress.com/2007/06/hugz.jpg

Jopax
29-05-2010, 21:40
Ane ane ane :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

ringo
17-06-2010, 11:44
HAHAHAHA,napokon,vec sam poceo mislit da je propali projekt,inace iz prvih prizora mi se cini onako bas u space marine stihu i bit ce orkova
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
PRAISE THE EMPEROR

Srle
14-07-2010, 08:40
Neće biti samo ultramarinci u filmu... thats right pripremite se za fisting jer imperial fists će se takođe pojavljivati u filmu


We can now reveal that a second Space Marines chapter, the Imperial Fists, appear in the ULTRAMARINES movie, alongside their battle brothers, the Ultramarines

Iako su žuti SM dobar izbor čisto radi kontrastaa, radije bih Crne templare, Tamne anđele ili naravno naj bad ass chapter od svih Krvave gavrane...

Jopax
14-07-2010, 20:21
Jok, Fistovi su mi jedan od omiljenih chaptera, totalno badass :D

System
14-07-2010, 20:38
Jok, Fistovi su mi jedan od omiljenih chaptera, totalno badass :D


Toatalno badass.

http://img189.imageshack.us/img189/3134/1277291114099.jpg

Jopax
14-07-2010, 22:23
Hellz yeah bitch

Srle
15-07-2010, 07:34
Nemam je ništa protiv IF-a, naprotiv, samo mi izgledaju kao default marinci, samo što su žuti, BT i DA, i donekle BA su vizuelno impresivniji, a BR zato što su BR....

Mada koliko vidim IF će u filmu imati chaplaina...oni vazda izgledaju bad-ass.

Nekako sam ubjeđen da će se sa chaosom boriti... Eldari su previše "rainbow", necron i tau su dosadni, a tyranidi zahtjevaju previše posla... ostaju orkovi i chaos...a chaos rula...
Ima naravno i imperijalna garda, al njh bibilo glupo kao glavne negativce stavljati.

Iako ne vjerujem da će ih biti, volio bi vidjeti terminatore u filmu...i dreda... i Blood ravnese (šta ću kad su mi uber-awesome, da sam zainteresovan za tabletop WH40K bacio bih se na BR)

str1k3r
19-08-2010, 01:54
Dobro, đubre sam - nema trailera. :P

Za utjehu nudim intervju sa storyboard artistima, da se malko naslutiti kakve će biti scene borbe.

http://ultramarinesthemovieblog.com/blo ... dium=email (http://ultramarinesthemovieblog.com/blog/2010-08-18/ultramarines-movie-art-war?utm_source=Ultramarines%3A+The+Movie&utm_campaign=2900f113eb-email_9&utm_medium=email)

Srle
19-08-2010, 07:21
jel to chaos marinac na 0:41...
ono što me raduje je izjava "nemože biti pre nasilno za ultramarince" :twisted:
a možda za koji dan (21-og) dobijemo nešto novo, pošto je games day tad

Grim
19-08-2010, 09:45
Dobro, đubre sam - nema trailera. :P

Za utjehu nudim intervju sa storyboard artistima, da se malko naslutiti kakve će biti scene borbe.

http://ultramarinesthemovieblog.com/blo ... dium=email (http://ultramarinesthemovieblog.com/blog/2010-08-18/ultramarines-movie-art-war?utm_source=Ultramarines%3A+The+Movie&utm_campaign=2900f113eb-email_9&utm_medium=email)
:(

str1k3r
19-08-2010, 13:27
jel to chaos marinac na 0:41...
ono što me raduje je izjava "nemože biti pre nasilno za ultramarince" :twisted:


Aha, vidi se da prate lore. Ultramarinesi su više staloženi od npr. Blood Angelsa, i to će se odraziti u filmu. Like. :)


jel to chaos marinac na 0:41...

Sumnjam, fali mu ponešto CSM karakteristika (rogovi, željezom obrubljena kaciga, zvijezda, itd. ...)



Dobro, đubre sam - nema trailera. :P

Za utjehu nudim intervju sa storyboard artistima, da se malko naslutiti kakve će biti scene borbe.

http://ultramarinesthemovieblog.com/blo ... dium=email (http://ultramarinesthemovieblog.com/blog/2010-08-18/ultramarines-movie-art-war?utm_source=Ultramarines%3A+The+Movie&utm_campaign=2900f113eb-email_9&utm_medium=email)
:(


As I've said: đubre sam. :)

Besides, najavit ću trailer kad bude jer stalno pratim novosti.

Srle
19-08-2010, 13:39
Pa meni se baš činio neki concept sa rogovima, al opet, možd asam vidio ono što želiim da vidim a ne ono što jeste...

sickpetey
19-08-2010, 14:02
Nemoj se zajebavati str1k3r skoro si prvi put umro sad si se drugi put izvuko al za treci neznam :D

str1k3r
19-08-2010, 14:04
I'm favoured by the Emperor, obviously. :)

sickpetey
19-08-2010, 14:12
Or Inqusition has far better things to do :eyebrows:

Srle
23-08-2010, 06:26
TRAILER!!! (plFJZ8laDEc&feature=player_embedded)
kvalitet snimka jako loš li meni ovo sjajno izgleda

Aral
23-08-2010, 07:00
Omg, pa kad će već jednom taj film :( Jedva čekam da vidim paljbu iz boltera...spray'n'pray.

sickpetey
23-08-2010, 14:05
Pa kaj nisi vidio paljbu odma na pocetku tog trailera? Nego super sad jos da vidim trailer a da nije sa necijeg mobitela i super XD

Aral
23-08-2010, 17:21
Ma mislio sam u pravom traileru sa normalnom kvalitetom, po mogućnosti official trailer. O gotovom filmu da ne pričam :)

sickpetey
23-08-2010, 18:41
Ah pravi trailer mi SVI ocekujemo al mislim da ce za mjesec dva doc a mozda i prije tko zna

str1k3r
23-08-2010, 20:11
Fear not, sickpetey, for I deliver: http://ultramarinesthemovie.com/news/20 ... r-released (http://ultramarinesthemovie.com/news/2010-08-23/first-trailer-released)

sickpetey
23-08-2010, 20:15
E BOLJE TI JE DA NIJE...
.
.
.
.
.
. :o
You may live..for now..human

str1k3r
23-08-2010, 20:16
Čemu odjednom takvo nepovjerenje? :P

sickpetey
23-08-2010, 20:17
Oh I dont know *shutdowns the bright lance canon*

Aral
23-08-2010, 20:18
Mojne srat :pray:

sickpetey
23-08-2010, 20:19
Ne sere..po prvi put..ne sere..nadam se da ce pustiti jos neki trailer barem prije nego sto sam film izadje

System
23-08-2010, 21:05
Zasto je CGI tako los? Ili sam to samo ja?

Aral
23-08-2010, 21:09
Meni je CGI ok, s obzirom da ga ne radi kuća sa budžetom od 200M $, izgleda super.

str1k3r
24-08-2010, 00:14
Mene ne muči CGI koliko ukočene animacije. Kao da su rađeni od kamena - znam, oni su Space Marinci ovo-ono, no ako bolje pogledate (specifično na scene: kada SM-a pogodi metak, način na koji pucaju boltere; tijelo se ne trza, samo ruke i doskok kad se odraze sa litice) vidjet ćete da su animacije vrlo ukočene i nekako mi se ne čine da imaju potpunu slobodu pokreta.

But hey, možda sam to samo ja.

Srle
24-08-2010, 08:13
Dobili smo info da se radi film,dobili teaser, dobili trailer, dajte više datum...
na vrhu spiska filmova koje moram gledati su the expendables i ovo

Jopax
24-08-2010, 15:45
Meni je prva asocijacija na trailer bila da se netko igra plastičnim marincima, nekako predječije sve izgleda, glava onog dedek marinca je isto neko naborano lizalo, sve nekako kao da cilja na ekipu koja gleda Fifi i cvijetno društvo a ne na fanove, ne znam mislim da će biti loše, priča će znam biti natopljena klišejima i CHEEEEESOM ali bi gledao ovo radi efekata i eksplozija i čega sve ne, ovako nekako nemam razloga za to, jbt. bolje su izgledali marinci u Liberationu, a ondje su bili live action i to staro preko 10 godina

Arbiter of Change
24-08-2010, 18:13
priča će znam biti natopljena klišejima i CHEEEEESOM ali bi gledao ovo radi efekata i eksplozija i čega sve ne,
Ti živiš u nekom alternativnom svemiru gdje W40k ne živi na badasseriju, cheesu i klišejima? :)

Jopax
24-08-2010, 19:06
Ne, ali znam da se film nebi isplatilo gledati samo radi toga, za potpuni učinak potrebne su eksplozije, krv, udovi i heroična žrtva jednog od glavnih likova :D

Srle
31-08-2010, 16:52
nepotvrđen info s warseer foruma, ali ipak...

release date christmas 2010
Zvuči mi najlogičnije...

Nešto opet gledam trailer...Narator drobi SM ovo SM ono, a najbolji od svih su Ultramarines, i onda 15 sekundi pokolja ultramarinesa...

Srle
28-09-2010, 08:13
Update!!! (http://www.ultramarinesthemovie.com/)
svi likovi i neki screenovi...ili kako tamo zovu stills...chaplain bez kacige uber-rula koliko je star...mada malo su pretjerali s gerijatrijom...

Aral
28-09-2010, 08:25
Da, i ima premršavu glavu :)

Srle
08-10-2010, 14:23
sljedećeg mjeseca dolazi (https://shop.ultramarinesthemovie.com/special-edition-dvd.html)

str1k3r
08-10-2010, 16:56
TRAILER OM NOM NOM (http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=29159&utm_source=Ultramarines%3A+The+Movie&utm_campaign=a2f1c0c4e2-Mailer11&utm_medium=email)

Forengner
08-10-2010, 17:04
Odlicno izgleda :pray: .
BURN HERETIC!S+ epska muzika + marinci = insta win.Ja sam zadovoljan.

sickpetey
08-10-2010, 17:26
Necu nista govoriti dok ne dodje finally

Srle
08-10-2010, 18:11
-excuse me, i need more awesomnes
-here take a look of this movie

Ousomnes epskih proporcija...

Delirium
08-10-2010, 18:12
ovo jest awesome...al ne tolko kolko bi mogloo bit

Srle
08-10-2010, 18:16
dobro, nisu DoW cinematicsi, ali i ovako je sjajno...

Forengner
08-10-2010, 18:18
Ovo je ipak samo trailer,izgleda super,ko zna sta ce ceo film doneti.

sickpetey
08-10-2010, 18:19
dobro, nisu DoW cinematicsi, ali i ovako je sjajno...

Da je DOW2 cinematic onda bi to bilo jos bolje al budemo vidjeli kad dodje,necu govoriti nista dok to ne pogledam :D

Aral
08-10-2010, 19:20
Burn the heretic :pray:

Gle dečki, ovo je prvi W40k full length movie ikad, jednostavno moramo bit sretni što ćemo to prilike imat gledat. Nije sve u akciji i nabrijavanju, treba se uživjet u taj film i živjet ga kao da ste tamo. Ovo nadilazi stvarnost, jedva čekam da ga pogledam.

sickpetey
08-10-2010, 19:32
Sam neka vise dodje..the wait is killing me

Srle
08-10-2010, 19:36
Nadao sam se da će biti SM protiv chaosa, ali sam očekivao orkove...ali ipak moje su nade potvrđene...chaos, plus očigledno i neki demon, jer pri kraju onaj veli "get up and finish this beast"...
...iskreno, da sutra film dolaz,i opet je to predugo...

Aral
08-10-2010, 19:38
Inače, jel je objavljeno kad bi mogao doć film? Ak je i bilo, zaboravio sam :(

sickpetey
08-10-2010, 19:39
Samo fight protiv chaosa mi nije dovoljan,bilo bi super da ima malo orkova il necega al ako je sve dobro uradjeno brzo cu ja zaboraviti da su samo dvije rase u filmu.

Ne znam ne sjecam se da je netko reko kad ce doci

str1k3r
08-10-2010, 19:41
I dalje izgleda ukočeno. No, gledati ću. :D

Dolazi 29.11.2010. Sad moram od nekuda smisliti 35€ za Collectors Edition.

Also, kada pokušam kupiti piše ovo:


The Ultramarines Shop is Currently Offline

We are currently experiencing a high demand for the Ultramarines DVD, so unfortunately we cannot serve you at this time. Please try again soon!

sickpetey
08-10-2010, 19:44
A šta će ti bas collector edition XD i kaj nije ograniceno trenutno samo na ameriku?

str1k3r
08-10-2010, 19:44
Koliko ja znam - nije. :)

sickpetey
08-10-2010, 19:45
Koliko ja znam - nije. :)

Ah okay,trebam si ja smisliti karticu XD da je imam vec bi narucio

Aral
09-10-2010, 07:36
Evo malo sa NYCC ^^

Bad Ass (http://stars.ign.com/dor/articles/1126916/nycc-cosplay-blowout/images/nycc-cosplay-blowout-20101008072012399.html?page=mediaFull)
World of Hurt (http://stars.ign.com/dor/articles/1126916/nycc-cosplay-blowout/images/nycc-cosplay-blowout-20101008071943072.html?page=mediaFull)

Grim
09-10-2010, 08:41
Hoću jednog takvog za dnevni boravak. :D

sickpetey
09-10-2010, 11:17
Ja bi radje ono khornovog kojeg sam posto prije :D...bas me zanima ko ce kupiti to..znam da netko oce XD

Worthaur
09-11-2010, 17:08
Nvm, zajeb

Srle
23-11-2010, 14:17
http://ultramarinesthemovie.com/
Dva nova videa!
Meni se dopada...a kome se bitchuje - slobodno :D

Aral
26-11-2010, 09:40
Kul, baš htio stavi sad sa youtubea.

6vF_VLZotWc&feature=related

Da se mene pita...megaepicawesome :pray: Ježim se od glave do pete već 5min.

sickpetey
26-11-2010, 11:20
Prvi film sa warhammer tematikom..bolje im je da ne zajebu =/,al mislim (nadam se) da ce film zadovoljiti

whiskey
26-11-2010, 12:09
Ma bit ce loš. Bolje izgleda pocetna animacija u dow i dow 2..

str1k3r
26-11-2010, 12:09
Kasnite sa trailerima. Debelo kasnite. :)

Aral
26-11-2010, 12:13
Naravno, nije sve u grafici. Hoću slušat prekrasne "Buuuurn heretic" rečenice.

@str1k3r: Ak kasnimo kaj nisi ti prije stavio?

Kid A
26-11-2010, 12:13
Koja je poenta tih oklopa sa prenaglasenim ramenima?
Also, ne svidja mi se trailer djeluje previse nedoradjeno i djetinjasto

str1k3r
26-11-2010, 12:18
Mislio sam da pratite stanje na stranici, Aral.

xara, takav je oklop. :)

sickpetey
26-11-2010, 12:32
Koja je poenta tih oklopa sa prenaglasenim ramenima?
Also, ne svidja mi se trailer djeluje previse nedoradjeno i djetinjasto

Provjeri jacinu metaka koji se koriste i razna oruzja..nakon sta to vidis zelis imati sto vise oklopa moguce..bilo gdje

The Boz
26-11-2010, 12:35
Rule of Cool.

sickpetey
26-11-2010, 12:37
Rule of Cool.

That too

Aral
26-11-2010, 15:04
A ne. Jedva čekam da bolteri počnu sipat kišu metaka, jebenica.

sickpetey
01-12-2010, 23:01
Samo imam veoma..ultra jaki osjecaj da ce film biti loše primljen od ostatka publike...pod to mislim ljudi koji nikad nisu ni culi za warhammer

Aral
02-12-2010, 08:11
Fak dem, to i nije napravljeno za njih. Ovo je za fanove i polu fanove. :)

:(

sickpetey
02-12-2010, 11:24
Fak dem, to i nije napravljeno za njih. Ovo je za fanove i polu fanove. :)

:(

Indeed it is ^^

Srle
18-12-2010, 21:26
SUCKERS!!!!
Upravo počeo gledati...nisam ni skontao da mi je jutros na adresu došlo...Bilo je pre dva sata "E došao ti neki paket jutros", ja pogledao i kad se usrao od sreće nisam...

sickpetey
18-12-2010, 21:30
Ubit cu te od zavisti :(

Forengner
18-12-2010, 21:34
Narucujem special edition.

hrčak
18-12-2010, 21:38
Čekam da dobijem neku lovu pa da si kupim, za sve oni koji gledaju: NABIJEM VAS

Srle
18-12-2010, 21:39
PRvih 8 minuta uopšte niuje razočaralo...eto moram vam poneki update baciti...Kao npr scena kad Servitor daje purity seal, pa kvrckanje boltera, pča kad jedan gravira "Kill the heretic" na jedan bolt-round...ajd neću vam više sitnice odavati...Ono što mene fascinira da mi je jako brzo došlo, s obzirod da je nastao problem s dostavom filma...na warseer forumu svi pizde što još nisu svoje dobili...
@Hrčak: znam da mi to od srca poručuješ :D

Forengner
18-12-2010, 21:40
Srce mi pati..
U ritmu..
Tika taka.
Mozak mi se topi.
Zavidim ti mnogo..
:'(

sickpetey
18-12-2010, 21:43
Foregner ti si zaduzen za oruzje,ja i hrcak cemo probati naci Srletovo mjesto prebivanja.

hrčak
18-12-2010, 21:44
Daj ja bi bio za oružje, samo nazovem svoju ludu rodbinu.

sickpetey
18-12-2010, 21:48
Ako nazovemo tvoju ludu rodbinu onda cemo samo trebati grad u koje Srle zivi jer cemo sa tim oruzjem razrokati sve.

Forengner
18-12-2010, 21:49
Imam ga na vidiku!Paljba!
http://englishrussia.com/images/mi_24/1.jpg

Srle
18-12-2010, 21:49
Odgovorio bih ja na sve te vaše provokacije, ali kako da vam kažem...previše sam zauzet gledanjem ULTRAMARINES THE MOVIE-A :evil:

sickpetey
18-12-2010, 21:50
A mogo bi Srle biti dusica i napraviti nesto o cemu ne smijemo na forumu :P?

hrčak
18-12-2010, 21:52
Use the force!

Srle
18-12-2010, 22:12
Moram još malo da vim idem na živce, ali evo neću više do kraja filma...pinky promise
Negdje oko 26 minute počinje prvi fight....i nema te scene u Dawn of War-u (kojeg obožavam, al ne računajući intro DOW I, to je za sad ipak neprikosnoveno) koje se može porediti s horskim pjevanjem boltera u filmu...
a nakon borbe,ide scena na koju sam se naježio...geen seed extraction...

Srle
18-12-2010, 23:03
Pogledao...šta drugo reći osim sjajan film od početka do kraja...neću ništa govoriti, da slučajno ne spoilam neke stvari...10/10 od mene...Možda poneka zamjerka, kao npr, scena gdje dva ultramarinca trče tako ljepšo Da bi Eizo Auditore pozavidio, shvatam ja da je armor i čovjek u potpunom jedinstvu, al malo pretjerano...
U spoiler stavim nešto što se od trailera zna, al opet ako neko ne želi čitati ne mora, s tim da neću skoro niša otkriti

Imperial Fists, komplet 5 kompanija uništena...od strane malog broja Chaosa i demona...isti Imperial fistsi koji su po nalogu Emperora čuvali Zemlju ovde olako padaju, malo čudno, ali ne smeta

Svi su likovi sjajni ali je Apotekar genijalan...Neko veli "Emperor protects", a on ladno odgovara "And having a loaded bolter dosent hurt either" :D

sickpetey
19-12-2010, 01:36
Evo pogledo :D
Meni film rula al ipak sam malo tuzan sto je kratak.Ono svi koji vole warhammer ce voljeti film (cisto iz razloga jer je prvi warhammer film koji je dosao) ali ce kriticari se ponasati prema filmu kao vuk na janje =/.
Ako bude jos neki film u buducnosti (nadam se) vjerujem da ce ga probati napraviti jos bolje al ultramarines mi ima ono 7/10 jer jebiga prekratak mi je :D.
I da apotekar je awesome ^^

Srle
19-12-2010, 09:10
7/10?
Nemaš ti pojma :D
Možda sad nakon što sam prespavao film uviđam da nije baš 10/10, ali 8.5-9 sigurno jeste...
A film nije i za kritičare...

hrčak
19-12-2010, 10:59
Pogledao sam film, 9/10 čisto zbog kratkoće. Film je JEBEN, više mi ni jedan film neće biti dobar ako nije o Warhammeru 40k. :D

Srle
19-12-2010, 11:24
Film ima i jednu veliku manu....sad ne mogu dočekati ljeto i Warhammer Space Marine...

whiskey
19-12-2010, 11:54
Film me pozitivno iznenadija, ocekiva sam da ce bit loš. Dajem mu 7/10 zbog kratkoce i nedostatka dreadnoughta koji bi bija epic da su ga ubacili. Bilo bi jebeno kad bi izlazilo više takvih filmova :) Serija bi bila dobra..

Aral
19-12-2010, 12:52
Kaj je došao već?

whiskey
19-12-2010, 13:27
Mi se samo šalimo :D

Aral
19-12-2010, 14:38
Aha :D

Evo gledam film, konačno :pray:

whiskey
19-12-2010, 16:07
Mogu rec da nakon drugog gledanja film je još bolji :)

sickpetey
19-12-2010, 16:16
Ma film je super samo zahtjevan vise nastavaka jer ovaj nije bio dovoljno dug da me zasiti :D

Sonic_Moronic
19-12-2010, 17:13
Jel' ovo vrijedi gledat sa vrlo površnim razumijevanjem Warhammer svijeta, ili baš moram bit gikčina? :)

sickpetey
19-12-2010, 17:18
Površno je dovoljno.

Srle
19-12-2010, 17:22
I više nego dovoljno...znam jer sam i sam takav...

Aral
19-12-2010, 17:31
Evo pogledao. Hohohoho, koje iznenađanje. Prvo, muzika owna, al ono fakat. Kak je film počeo, nisam ni imao pojma u kaj će se sve pretvorit. Burn the heretic na shell casingu :pray: Pravi gušt je bio gledat film, warhammer je fakat jedna od najboljih umotvorina koje je čovjek ikad smislio. Sad kad sam pogledao film, postao sam još veći fan W40k svijeta. Jedina greda je čekanje Space Marine igre iduće godine, tko će dočekat to :( U međuvremenu sam nabavio na desetke knjiga s neta koje ću fino lagaini čitat.

[center:1gamyr4m]http://fc09.deviantart.net/fs45/f/2009/084/6/0/warhammer_ultramarine_take_2_by_faroldjo.jpg
FOR THE EMPEROR[/center:1gamyr4m]

sickpetey
19-12-2010, 17:40
Pa dolazi ti Retribution to mozes igrati,a i ocekivanje Dark Mileniuma?
Hm ja sam tek procitao The Thousand Sons od wh40k tematike uglavnom sam vise citao
fantasy warhammer i isto owna.A od wh40 mislim da cu prvo procitati omnibuse koje sam kupio
o Cainu,Gauntu i Shiri Calpurnii.

Aral
19-12-2010, 17:43
Ma znam, igrat ću i to, al Space Marine je nekako više close up and personal. Ali, imaš pravo, sve po redu, prvo Retribution, to će biti brutalno.

Feanor
20-12-2010, 02:15
Prije ovog filma više manje nisam imao nikakvog doticaja s Warhammerom. I što kažem? Film je hebeno dobar, zanimljiv. Možda malo premalo akcije i previše čudnih ''ajmo ovo napravit više cool nego štto stvarno je'' scena, ali shvaćam da je sve to u svrhu kulnosti, ali stvarno ga pretjeruju s onom zastavom i vraćanjem iz mrtvih po 20 puta.

Ali cool, cool ima zanimljivih citata, sve u svemu ja sam zadovoljan. Možda sam očekivao malo bolju animaciju lica (pobogu LA Noir ima bolju) i osjećaj težine marinca, ovako mi izgledaju kao da su laki ko pero, a bolteri kao da pucaju male metčiće, a ne metke debljine nadlaktice...

Sve u svemu, ok je za prvi film, ocekuju se nastavci ili neka serija...

7,5/10

sickpetey
20-12-2010, 02:30
A ono oni bi trebali biti genetski modificirani i sposobni dizati ogromne tezine i biti ultra jaki al ipak su malo pretjerali sa time kako su se lagano penjali ili drzali one boltere al nema veze.Film je oke ako bude nastavaka ili serija ocekujem bolju animaciju i realnost.Sto se tice voice actinga...well ako bude takav i u nastavcima nitko sretniji nego ja.
Mislim da je zastava onak sveta i te sheme pa nije pretjerivanje,i kolko sam shvatio

Samo se captain "vratio" iz mrtvih i apotekar nije bio mrtav samo je bio dosta raskasapljen zato mu je trebalo toliko dugo da se dovuce.

Feanor
20-12-2010, 11:09
A ono oni bi trebali biti genetski modificirani i sposobni dizati ogromne tezine i biti ultra jaki al ipak su malo pretjerali sa time kako su se lagano penjali ili drzali one boltere al nema veze.Film je oke ako bude nastavaka ili serija ocekujem bolju animaciju i realnost.Sto se tice voice actinga...well ako bude takav i u nastavcima nitko sretniji nego ja.
Mislim da je zastava onak sveta i te sheme pa nije pretjerivanje,i kolko sam shvatio

Samo se captain "vratio" iz mrtvih i apotekar nije bio mrtav samo je bio dosta raskasapljen zato mu je trebalo toliko dugo da se dovuce.

I onaj drugi tip iz iron fista (Jer kao kaze onaj tip, zasto zastava jos gori ako su oboje Chaosa mrtvi) i onaj sa sniperom jednom il dvaput u zadnjoj bitci :D

A što se tiče laganog skakanja i dizanja tezina sve mi je to jasno, ali nekako mi nije bio pravi zvuk kad bi doskočili ili jednstavno zvuk koračanja, samo da su zvuk promjenili i dobilo bi sve to na težini (doslovno) ovako armor i bolteri zvuče kao da su od plastike.

Eh i da, koja je uopce svrha armora, kad je u 95% slučajeva u filmu bilo one shot one kill, mislio sam da su barem malo otporniji? :D

hrčak
20-12-2010, 11:38
Ti armori bi u usporedbi sa današnjim naoružanjem preživjeli i pogodak tenka, samo što je kod njih metak puške bolji nego naš metak tenka. :D

Aral
20-12-2010, 12:53
Oooouuuukej...reality check. Cjepidlačite :)

Srle
20-12-2010, 13:06
Oooouuuukej...reality check. Cjepidlačite :)
word

Ne znam za vas ali meni se već gleda nastavak....Po mogućnosti neki prequel apotekara i comandera...

Feanor
20-12-2010, 13:11
Oooouuuukej...reality check. Cjepidlačite :)

MAh kao što rekoh, film mi je odličan, sve 5. Ali ovo su više manje konstruktivni savjeti kako je mogao biti još bolji, nista ozbiljno,eto cisto ono malo malo sto mu je trebalo da dodje do solidne 8,5 ili 9 :D

Znači:

- Da je malo duži
- Da je animacija malo mesnatija
- Da je zvuk armora malo čvršći
- Da se malo osjeti težina marinca tj. armora/boltera itd.

Vidiš, osim prvog ''problema'' svi ovi drugi su tehničke prirode i jako lako ispravljivi :D

Kid A
20-12-2010, 13:13
-da je gledljiv

sorry, morao sam :)

sickpetey
20-12-2010, 14:49
-da je gledljiv

sorry, morao sam :)

A tko si ti?

hrčak
20-12-2010, 21:51
Ja bi htio da svatko iz tema o Wahammer 40k dobije poseban rank, Space Marine.

sickpetey
20-12-2010, 21:56
Ja bi htio da svatko iz tema o Wahammer 40k dobije poseban rank, Space Marine.

Ne zele svi biti Marinci :P.Dont worry ne treba imati custom rank da znamo ko je u hammeru :D.Sve ja pamtim :eyebrows:

Aral
20-12-2010, 21:56
Ajmo tražit admine. Ja bi Grey Knight :)

sickpetey
20-12-2010, 21:57
Warlock for me..dje je Boz XD?

Aral
20-12-2010, 22:02
Nek nam to bude božićni poklon :)

Srle
20-12-2010, 22:53
Oću i ja da budem Spejs Marinac...ili Krvavi gavran... :D

Mislim mora bit space marine...jer ako su oni posterchild WH40K, to isto moraju bit i ovde...

The Fury
30-12-2010, 13:16
petey može biti whorelord :wink:

Ja bih isto takav rank vezan uz w40k.

Budem i ja uskoro pogledao film pa javim dojmove. Imat ću na umu vaše komentare koje ste napisali, kada ću gledati film.

sickpetey
30-12-2010, 15:21
Whore lord :eyebrows: vrlo zanimljiva ideja

Kid A
31-12-2010, 19:00
Pogledao kod frenda pre par sati.
Bar film nije najgore niskobudzetno smece koje san imao prilike vidjeti.
gg

sickpetey
31-12-2010, 19:07
Tvoja ocjena nam je vrlo vazna i drago nam je sto si svratio da
komentiras.
Nadam se da ces nam uvedriti dan sa svojim visokim misljenjima i
u buducnosti.

Babitz
31-12-2010, 19:15
Karabaše, ako nemaš niš lijepo za reći o nekom filmu, molim te da se suzdržiš od postanja. Ovdje su dozvoljene samo duge, zečevi zvani Zoran i tulipani.

Hvala,
Administracija PcPlay foruma

Kid A
31-12-2010, 19:17
Izvinjavam se predstavnicima Administracije PcPlay foruma, na trenutak mi se omaklo pa sam imao svoje misljenje.
Obecavam da se slicni ekscesi vise nece ponoviti.

sickpetey
01-01-2011, 17:02
Sam ti izrazavaj svoje misljenje,nisam ti rekao da ne smijes.
Stovise podrzavam da se izrazavas sto vise ionako te nema na
ovim podforumima pa nam falis XD

Babitz
01-01-2011, 17:44
Zašto pišeš u stihovima?