PDA

Pogledaj cijelu verziju : Boćanje



cham3leon
25-09-2009, 09:17
Ne znam da li se u ostalim krajevima zemlje ovako zove, enivej, boćanje, balotanje, znate na što se misli.

Voli li tko zaigrati u slobodno vrijeme, na kakvom terenu, volite li igrati po detaljnim pravilima, znači, zacrtavanje svake boće i to, ili samo casual?

Kostolomac
25-09-2009, 09:35
Na Grobniku sam to znao igrat sa prijateljima dok sam bio manji. Igrali smo po pravilima, na jogovima od kluba. Jogovi su bili loše napravljeni sa dosta neravnina, posuti pijeskom od mrvljene cigle preko asfalta. Toliko smo bili dobri da su nas htjeli regrutirat u klub :rotfl:
Najbolje mi je bilo, ako smo se znali svađat oko nekog pravila, samo odemo u boćariju i nađemo nekog iz kluba da nam pojasni pravilo :D

Sir_Zizzy
25-09-2009, 09:59
bocanje i ostali sportovi su za geekove koji nemogu cak ni igrati world of warcraft

Death By Sexy
25-09-2009, 10:30
Inače wow je za one geekove koji se ne mogu ni boćat.. Da pogodim ti sigurno wow igraš?

A boćanje mi je bezveze, igrao par put al sakam, pa vjerojatno zato. :D

Sir_Zizzy
25-09-2009, 10:37
Inače wow je za one geekove koji se ne mogu ni boćat.. Da pogodim ti sigurno wow igraš?

A boćanje mi je bezveze, igrao par put al sakam, pa vjerojatno zato. :D
ne, to je za geekove koji ne cekaju mortal online :D

cham3leon
25-09-2009, 10:56
bocanje i ostali sportovi su za geekove koji nemogu cak ni igrati world of warcraft

Da, inače je stoljećima poznato na našim prostorima da boćaju samo geekovi i usput pijuckaju sok od naranče.

Osobno nisam dugo boćao. Sva nešto mlađa ekipa u Gorskom kotaru nije zainteresirana za boćanje, čast izuzecima. Jedino u našem selu svake godine imamo neki mali turnir, i onda tamo dokažem da nisam vježbao boćanje cijele godine :/

Lord Ragnarok
25-09-2009, 11:28
imam bocaliste pokraj skole.
nikad igro.
premsijesno jekada dodu 2 puna busa penzica da odrze neko ''prvenstvo'' u tome xD

cham3leon
25-09-2009, 12:01
Svakako probajte ako niste. Relaksirajuće, ako ništa drugo, i dobar način za okupljanje s ekipom, pogotovo ako vam poker dosadi :P

pimp
25-09-2009, 13:05
cijelo ljeto , svake godine xDD s ekipicom , uvik se uzme ili gajba ili se nabaci roštilj i onda jedna ekipa boća , druga belu dere i tako...casual pravila , ali uvijek se uspijemo posvađati^^ jednostavno obožavam