PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zamrzavanje kompa :(



la50
23-09-2009, 19:55
Sve je počelo kad sam igrao poker na facebooku i tada se komp zamrznuo po prvi puta i nije reagirao na ništa,tako sam bio prisiljen da ga restartam no to nije puno pomoglo pošto je već na desktopu sve bilo zablokirano.Ugasio sam ga i nakon pola sata upalio,radio je svega nekoliko minuta i opet se zablokirao,i tako sam par puta isključivao i uključivao komp kroz dan bez ikakvog pomaka.Virusa na kompu nema.Ako tko zna kako bi to mogao riješit bio bih zahvalan.

cham3leon
23-09-2009, 20:28
Meni se to događalo sa starim PIII PC-om. Neki kažu da se to zna dogoditi kao greška na memoriji, ali meni je to bilo čisto softverske prirode, međutim tada mi je PC bio prepun virusa :D , a ti si siguran da ih nemaš...

Naravno, reinstall OS-a je riješio stvar.

la50
23-09-2009, 20:32
Siguran sam da nema virusa,evo kad sam maloprije upalio komp zablokirao opet.No kako se čuda događaju ja okrenuo komp na pod otvorio jednu stranu i sad već šljaka nekih 20 min.A ovaj komp je već veteran,trebao bi novo čudo kupit.

El Klinjo
23-09-2009, 23:20
Pregrijavanje?

Čux
24-09-2009, 17:54
Najbolje provjeri da se ne pregrijava, prati temperature u idleu i pod opterećenjem, recimo sa everestom.