PDA

Pogledaj cijelu verziju : Event - GTA IV PC - Subota, 26.09.09.



ivan.n
23-09-2009, 14:16
Event - GTA IV PC - Subota, 26.09.09.

Event:SGTA IV PC Multiplayer ONLINE
Datum i vrijeme:SSubota, 26.09.09. u 20:00 h
Mapa: Razno
Program:SDeathmatch, GTA Race, Race, Team Mafiya Work, Team Deathmatch, Cops 'n' Crooks, Free Mode...
VAŽNA NAPOMENA:SObavezno prije prijave pročitajte pravila!

Ukoliko se želite prijaviti i sudjelovati u ovom Eventu, u poruci napišite svoje ime na PC PLAY forumu i svoje korisničko ime na GFWL:

Prijavljeni:S(32 igrača maksimum)
*Ime - *GFWL
01. ivan.n - IvanGTAIV
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
...

Nakon što se prijavite, pronađite me na GFWL (Games for Windows LIVE) (Nick mi je: IvanGTAIV) i dodajte me kao prijatelja kako bi dobili pozivnicu za event s obzirom da će cijelokupni server biti upotpunosti privatan stoga će se moći pridružiti samo igrači koji uđu putem pozivnice (Invite-a).

Pozivnice će se slati 15-20 minuta prije početka eventa stoga ukoliko budete u mogućnosti, dođite nešto ranije.

PRAVILA:

[Deathmatch / Team Deathmatch]
- Kampiranje:SUkoliko pokupite sniper, pucajte s njim nekoliko minuta i pokušajte pohvatati protivnike, no ukoliko budete na istom mjestu sa sniperom tijekom cijele igre, smatrati ćemo Vas kukavicom i dosadnjakovićem. Ukoliko slučajno zaboravite na pravilo o kampiranju biti ćete upozoreni, ali ako se ista stvar nastavi, dobivate istog trena kick. Ne trebate uništavati zabavu svojim kukavičkim stavom.

- Helikopteri:SUkoliko Deathmatch / Team Deathmatch započnemo igrati na aerodromu, ukoliko Vam se pruži prilika i ukoliko vi to želite, pokupite koliko god helikoptera želite, no ukoliko na nekoj drugoj mapi potrošite većinu vremena za potragom helikoptera, onda ste stvarno noob i to neće biti dopušteno. Ili pričekajte igru na aerodromu ili igrajte muški :) .

- Ubijanje kolega u teamu:SSvaki Team Deathmatch imati će opciju Friendly Fire isključenu (Friendly Fire: Mogućnost ubijanja svojeg tima) tako da to neće biti omogućeno. No, ipak, u raznim slučajevima, igrači svoj tim ubijaju tako da ih raznesu raketama ili ih gaze automobilima. Ukoliko bude slične situacije, bez razmišljanja, igrač će biti izbačen.
Također, uništavanje timskog automobila također je kažnjavano.

[GTA Race / Race]
- Napuštanje igre i kampiranje:SUkoliko ste loši u utrkama, ne spašava vas opcija da izađete iz automobila, stojite na jednom mjestu i ubijate ostale natjecatelje. Ukoliko ste željni ubiti ostale natjecatelje, onda barem ostanite u svojem vozilu i ne prestajte se utrkivati makar bili zadnji.

- Blokiranje ceste:SNoob-ovi najčešće tijekom utrke znaju zablokirati cestu tako da nijedan od igrača ne može proći te tada, naravno, nastaje zbrka.
Prvi slučaj blokiranja ceste, slijedi izravan kick.


Ostala važna pravila:
- Ni pod kojim slučajem ne ubijajte igrača ukoliko isti u tom trenutku piše na chatu. Radite što god hoćete ali ga ne smijete početi ubijati sve dok ne završi s tipkanjem.
- Ne uvažavaju se pritužbe poput "nije ferrrrr", "on je varalica"... Istima samo bez potrebno ometate ostale igrače. Ukoliko je netko bolji od Vas, naučite bolje igrati :) .


Napomena:SZajedno ćemo se dogovarati koju ćemo igru sljedeću igrati i poslušati ću svaki prijedlog. Molim Vas da bude bez svađe jer ćemo sve igre odigrati u cijelom eventu, a koja će biti prva a koja zadnja, mislim da i nije toliko bitno.


I da, SNIMITE ukoliko možete!

Preporučujem program "FRAPS" preko kojeg kvalitetno možete snimiti cijeli gameplay. Svakako, tu su i ostali programi koji su jednako dobri i svakako ih iskoristite.
Ja ću se potruditi da snimim cijeli event tako da će se ostali igrači moći detaljnije upoznati s našim zajedničkim okupljanjem.

RIDER32
23-09-2009, 16:44
RIDER32 - rider32green :)

neox99buleseye
24-09-2009, 17:46
da mogu npoikrenuti gta 4 ja bi drage duse pristupio tome

Mirogamemasta
26-09-2009, 09:03
MiroAK47

RIDER32
02-10-2009, 18:28
Odavno... :D

Sad ce za koju minutu stici 24' monitor :D

neox99buleseye
06-10-2009, 15:30
Gade! :P
ma da samo to.....

salim se naravno
ljubomoran sam kaj moj komp nece pokrenuti gta 4

Mirogamemasta
06-10-2009, 23:43
Ivane jesi li dobio moju poruku?

ivan.n
07-10-2009, 12:37
Nisam. O čemu se radi?

Mirogamemasta
07-10-2009, 14:09
Pokusavamn te dodati na frend listu, ali ne ide cini se. Probati cu sad sa riderom.

neox99buleseye
07-10-2009, 14:46
jel bio event ?

ivan.n
07-10-2009, 14:56
Nije jer nisam dobio nijedan friend request. Oslobodio sam friend listu još nekoliko dana prije početka s obzirom da mi je lista cijelo vrijeme na maximumu. Svi me hoće u prijateljima... Aww... :oops: :D :D

Mirogamemasta
07-10-2009, 15:08
Evo poslao sam opet obojci. Ako ne uspije dajte onda posaljite vi frend request meni.

RIDER32
07-10-2009, 19:37
Nevjerojatno. Taj GFWL koda su pravili mentalno ograniceni ljudi :-x
Nikog od vas dvojice nemogu naci.

neox99buleseye
07-10-2009, 19:42
idem si i ja napraviti acc, pa javim

edit:Neox99Bleseye

Mirogamemasta
14-11-2009, 12:40
Decki sta kazete na MSN? Cini mi se da se ovak necemo bas naci, pa da se prek msn-a dogovorimo.

RIDER32
14-11-2009, 14:43
XF?

ivan.n
14-11-2009, 16:11
Imam i MSN i XFire... Bilo bi pametno organizirati jedan event za nas forumaše.

Mirogamemasta
14-11-2009, 16:23
Moze.Koje nickove imate na xfire-u? Iste?

ivan.n
14-11-2009, 17:42
Da... IvanGTAIV - ivangtaiv