PDA

Pogledaj cijelu verziju : stekanje mouse-a



Viper33
21-09-2009, 17:32
kao sto i naslov kaze u zadnje vrijeme mis mi je poceo da steka..tj da strelica zapinje..promjenio sam baterije i stavio usb connector( posto je wireless9 na prednju stranu ali jos uvijek radi radi i onda onako ko kada igra steka na vrlo malo frejmova tako ti jedno dvije sec i opet normalno i tako svako malo plizz help :o

C
21-09-2009, 18:10
Može biti do podoge, do signala, ili ti jednostavno mišonja rikava. U detalje nećemo ići, jer tada je moguće dakablo im neki kratki spoj, ili da matična malo zeza, itd. Provjeri sve.

Čux
23-09-2009, 11:24
Najbolje pikni neki drugi za probu, ak taj norrmalno vrti, onaj je ovaj prdnuo izgleda.

Wishmaster
23-09-2009, 12:13
Probaj drivere neke druge/novije ako postoje...
Moj miš je znal sam od sebe početi trzati/titrati i mislil sam da je prdnul ali sam skužil da se neki kontakti unutra malo sjebu pa sam ga malo protresel :D i sad opet radi ko vurica. (Pod određenim kutom kad ga držim u zraku počne strelica skakati po ekranu... :D )
Ispod provjeri dali nema nekakve prljavštine i obavezno provjeri dali podloga po kojoj ga voziš nije izlizana jer onda djeluje ko zrcalo pa miš zna štekati.