PDA

Pogledaj cijelu verziju : ciscenje



Viper33
20-09-2009, 16:37
ovako..iem dva PC koja sam odlucio prodat....te vec naso kupca samo moram potpuno ga ocistit tj maknut svake dokaze da sam ga ja koristio...ali bez da brisem windowse..znaci postoji li neki program nesto pomocu kojeg on izbrise sve fajlove svuu muziku sav history sve save gameove sve sve ali da windowsi ostanu gore

Aral
20-09-2009, 16:56
Pa ono, cache od interneta cistis u samom browseru, ovo ostalo brises manulano. Iako, 100% ces bit ziher ak formatiras i onda instaliras nanovo. Ako si imao dvije particije, onda jednu formatiras ovak i onak a ovu drugu di su ti bili win jos malo dodatno pocistis.

Viper33
20-09-2009, 17:22
ovako..iem dva PC koja sam odlucio prodat....te vec naso kupca samo moram potpuno ga ocistit tj maknut svake dokaze da sam ga ja koristio...ali bez da brisem windowse..znaci postoji li neki program nesto pomocu kojeg on izbrise sve fajlove svuu muziku sav history sve save gameove sve sve ali da windowsi ostanu gore

ma da ali problem je u tome sto su ti winsi gore original..a ja vise neam onaj serial a niti cd koji je doso s njima jer su to pc-evi od prijje 5 godina

Cookie monsta
20-09-2009, 17:54
Bolje ti je instalirat nove winse

Viper33
20-09-2009, 18:18
Bolje ti je instalirat nove winse

khm lijepo sam reko po drugi put da nemogu instalirat nove winse jer nemam cd za njih 1 drugo nemam ni serial koji je bio na pc jer je otpala naljepnica a taj pc je od prije 5 godina tako da a ako krenem kupovat nove winse doce mi vise nego za sta sam prodo oba dva :D

croat1gamer
20-09-2009, 18:27
Potrazi na guglu jer ima nacina kako da otrkijes CD-Key.