PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ognjen "Oskar Savić" Amidžić



The Great Duck
20-09-2009, 14:27
Kako mi na živce ide ovaj kreten...Loše kopira Cohena sa Amidži Showom i alter ego mu je retardirani Oskar Savić,i još bi bilo ok da tek pokušava ispast smiješan,a ispada glupim,za nas koji smo daleko od Pink TV-a,ali pjesme su mu još retardiranije...A uz to i plagijat,kao npr. i megahitovi Zmija i žaba koja je kopija neke rumunjske cajke i neke ruske pop pjesme,i onaj retardirani Medo Brundo,koji je kopija jedne češke pjesme iz 1978.
IMHO daleko najiritantnija pojava u bivšoj Jugoslaviji.

Xero
20-09-2009, 14:30
Zašto dvije teme ?

str1k3r
20-09-2009, 14:34
Ta pjesma i taj frajer ismijavaju cajke i sve što one predstavljaju, ja se doslovno smijem na "Zmija i žaba", iskreno to im ne zvuči na neku tešku cajku, koji moji iz razreda redovito puštaju pod odmorom. Ionako boli njega što su to plagijati.

Kid A
20-09-2009, 14:39
Retard......dobra tema

cham3leon
20-09-2009, 14:54
To je onaj kreten sa Medom brundom i tim sranjima koje nude za download na mob i to puštaj u na reklamama na Novoj TV? GLupo. Zapravo bolesno. Tko bi pri zdravoj pameti skinuo ono govno na mobitel, i najbitnije, šta bi on s time? Neki ljudi slušaju Thompsona na MP3 plejeru i mobitelu, neki Led Zeppelin, neki 50centa, ja The Police, a ti koji to skinu će slušat nanovo i nanovo taj isprdak??

To moraju biti oni isti koji su na izborima glasali za Keruma.

croat1gamer
20-09-2009, 14:58
Da, samo sto su ti isti ljudi dovoljno retardirani da skuze da to zapravo nije cajka.

cham3leon
20-09-2009, 15:05
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel. Šta ćeš onda s time? Kužim da je poželjno hvaliti se poznanicima sa štosnom muzikom/filmićima koje skineš s neta pa staviš na mob, ali u čemu je fora kod ovoga? Pa svima je već puna glava te moronske pjesme kad je reklamiraju svakih 15 minuta!

Ja bih platio tu cifru samo da više ne plasiraju te pjesme za download.

The Great Duck
20-09-2009, 15:07
Zašto dvije teme ?
Zato jer se dosta često kad stisnem neki link ovdje stranica treba refreshati pa mi se opet pojavio post.
@Str1k3r:Oskar pokušava biti smiješan,al meni je samo retajan.E da,ide mi pomalo na živce ta logika s cajkama koje neki neće slušati ako su "ozbiljne",ali ako je to kao "zajebancija",onda se na sve strane pušta.Osim toga,vidio sam puno boljih zajebancija na turbofolk,kao npr.Edinu Pržiii ili bend Pero Defformero...Oskar je jednostavno preloš,čak mi je gori od "pravih" cajki.

Death By Sexy
20-09-2009, 15:10
Ovo nije vrijedno pljuvanja :/

loo
20-09-2009, 15:18
To nimalo, ali baš NIMALO ne zvuči ni kao neka cajka ni kao turbofolk. Kak to onda može bit sprdnja na nešto od toga? To je obična zajebancija.
Uglavnom, i meni su glupe njegove pjesme, ali nije sad da me živciraju...

croat1gamer
20-09-2009, 15:18
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel.
Pogledaj komentare na Keruma iz NU2 pa mi se javi kada nades neki smisao u njima.

cham3leon
20-09-2009, 15:42
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel.
Pogledaj komentare na Keruma iz NU2 pa mi se javi kada nades neki smisao u njima.

Kakve sad veze imaju komentari na Keruma sa ovime, osim što je i jedno i drugo bezvezno i glupo?

Niko Bellic
20-09-2009, 18:04
Bringin lajv tuju end jors via jubito Oskar & Slavica Ćukteraš - Zmija, Žaba (pjbUcu_0wBQ&feature=related)Slejdiz end đentlmen... :|

Maloki
20-09-2009, 20:24
Da, samo sto su ti isti ljudi dovoljno retardirani da skuze da to zapravo nije cajka.
Ako nije cajka, što je?

croat1gamer
20-09-2009, 20:33
Cuspajz, sta drugo?

Maloki
20-09-2009, 20:44
Logično.

Mirko L
20-09-2009, 20:59
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel. Šta ćeš onda s time? Kužim da je poželjno hvaliti se poznanicima sa štosnom muzikom/filmićima koje skineš s neta pa staviš na mob, ali u čemu je fora kod ovoga? Pa svima je već puna glava te moronske pjesme kad je reklamiraju svakih 15 minuta!

Ja bih platio tu cifru samo da više ne plasiraju te pjesme za download.

Lol.Idi razmišljaj o tome što si rekao :D

z0mby
20-09-2009, 21:32
Oskar je car. On se sprda, a većina vas to ne shvaća. Također, sve pjesme koje je snimio su prerade čeških/poljskih (Jozin z Bazin = Medo Brundo). Ne fakat, ako vam ide na živce promijenite kanal. Problem solved. Rantanje po forumu neće dovesti do ukidanja Amidži showa i reklami za download pjesmi na NovojTV.

Sgt. Bull
21-09-2009, 01:44
Oskar je car. On se sprda, a većina vas to ne shvaća.
Da, mi smo glupi, ti nisi. Vodi ga kući, možda će ušutit. Ide mi na živce samom pojavom, pokušava biti smiješan i koješta a u stvari nije ništa više do idiota koji zgrče pare na istima. Ptuj.

cham3leon
21-09-2009, 08:11
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel. Šta ćeš onda s time? Kužim da je poželjno hvaliti se poznanicima sa štosnom muzikom/filmićima koje skineš s neta pa staviš na mob, ali u čemu je fora kod ovoga? Pa svima je već puna glava te moronske pjesme kad je reklamiraju svakih 15 minuta!

Ja bih platio tu cifru samo da više ne plasiraju te pjesme za download.

Lol.Idi razmišljaj o tome što si rekao :D

Mislim, mislim, i ništa ne smislim. Your point is...?

Raz
21-09-2009, 08:16
Vjerojatno želi reć da ima smisla... ali za drugu stranu koja zgrće pare jer će se uvijek nać netko dovoljno pametan tko će je kupit.

Inače, ne gledam TV tako da se uopće ne obazirem na to. ^^

z0mby
21-09-2009, 08:45
Oskar je car. On se sprda, a većina vas to ne shvaća.
Da, mi smo glupi, ti nisi.
Tru dat.

Mirko L
21-09-2009, 15:41
Ma može bit šta oće, ali je glupo, i nema apsolutno nikakvog smisla PLATITI da si to skineš na mobitel. Šta ćeš onda s time? Kužim da je poželjno hvaliti se poznanicima sa štosnom muzikom/filmićima koje skineš s neta pa staviš na mob, ali u čemu je fora kod ovoga? Pa svima je već puna glava te moronske pjesme kad je reklamiraju svakih 15 minuta!

Ja bih platio tu cifru samo da više ne plasiraju te pjesme za download.

Lol.Idi razmišljaj o tome što si rekao :D

Mislim, mislim, i ništa ne smislim. Your point is...?

PLATITI...tko to plaća lol? :D

cham3leon
21-09-2009, 16:37
Pa nitko pri zdravoj pameti, bar bih tako zaključio, naravno. Međutim kad nude download na reklami na TV-u sigurno to negdje uključuje novčane transakcije, pa im se valjda isplati, odnosno netko to zaista kupuje.

Stvarno ne možeš zamisliti tko bi plaćao za to, ali ja isto tako nisam mogao zamisliti da netko može glasat za Keruma, pa eto...

strmopizd66
21-09-2009, 16:51
zmija žaba pršti od lošosti.

McPingvin_v2.0
21-09-2009, 21:06
Mirko, da nemaš slabo srce banao bi te.

The Great Duck
22-09-2009, 09:58
Oskar je car. On se sprda, a većina vas to ne shvaća. Također, sve pjesme koje je snimio su prerade čeških/poljskih (Jozin z Bazin = Medo Brundo). Ne fakat, ako vam ide na živce promijenite kanal. Problem solved. Rantanje po forumu neće dovesti do ukidanja Amidži showa i reklami za download pjesmi na NovojTV.
Ne,nije car.Ono što lik radi je puko kreveljenje.Ok,to zapravo i jest smiješno.Djeci od 5 godina.
Ovako samo ispada dosadan,naporan i pravi budalu od sebe.

Kid A
22-09-2009, 11:43
Aj da se i ja jedanput s tobom slozim.

z0mby
25-09-2009, 10:03
Smijem se upravo tome što pravi budalu od sebe, iako je već podosta velika.
inb4 Ti si takvo dijete.