PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dingoo A320



Dux
18-09-2009, 12:23
http://en.wikipedia.org/wiki/Dingoo
http://www.techradar.com/reviews/gaming ... 388/review (http://www.techradar.com/reviews/gaming/handheld-consoles/dingoo-digital-a320-624388/review)
lxzrTGvINXw

evo nedavno sam naručio jednog crnog dinga sa dealextrema pa javim dojmove i mali review kad stigne. :)

Assasin`s
04-10-2009, 20:48
Je li ti došo Dingoo čini se super stvarčica i dosta dobru grafiku ima.

Dux
05-10-2009, 16:02
http://www.nineoverten.com/wp-content/uploads/2009/09/dingoo.jpg

još čekam, al mislim da će ovaj tjedan :)

Uglavnom kad sam već tu da napišem o čemu se radi na brzinu...
Dingoo A320 je handheld konzola kineskog proizvođača, koji također i razvija igre. Neke od njihovih igri dolaze na Dingu.
Posebnost Dinga je to što emulira igre za niz konzola poput: Gameboya Advance,Nintenda,Super Nintenda, NeoGea, Capcom play systema 1 i 2 itd.
Također prije nekoliko mjeseci za Dinga je napravljen linux port nazvan Dingux koji omogućuje pokretanje svih aplikacija na Dingu ukoliko su ispunjeni uvjeti da je hardware od Dinga dovoljno snažan da pokrene aplikaciju i da je aplikacija prilagođena Dingovim kontrolama. Tako se na Dinguxu mogu naći igre poput Dukenukema 3d, Heretica,Hexena,Dooma i ostalih poznatih igri, a sve što treba da ih pokrenete jest njihov WAD file. Navedene igre rade savršeno, ima na youtubu videa pa pogledajte.

Što se tiče nekih zanimljivih tehničkih karakteristika Dinga...
-Ekran od 2,8 inča (rezolucija 320x240)
-Procesor od 400mHz
-Baterija u prosjeku traje od 7-8 pa čak i do 10 sati, ovisno o tome što se radi
-Punjenje preko usb-a ili normalne utičnice
-TV video izlaz (kabel je uključen u paket) ->igrajte sve igre ili gledajte sve filmove na telki
-Dolazi u dvije boje (Crna ili Bijela)
-Emulatori imaju ugrađene niz mogućnosti (Save Stateovi,Umetanje novčića,Aspect ratio,Frameskip itd)
-Podrška za AUDIO (MP3,FLAC,AAC,WAV)
-FM radio
-VIDEO (MPEG4,AVI,DIVX,MOV,WMV,SWF...itd)
-čitač E-knjiga sa ugrađenim text to speech opcijom
-snimač glasa
-pregledavanje slika(PNG,JPEG,BMP,GIF...)
-4 gb ugrađene memorije + utor za miniSD do 8 gb (ali priča se da radi i do 16 gb miniSD)


Uglavnom, zašto se isplati? pa upravo zbog Dinguxa za kojeg svaki dan se razvije sve više aplikacija i dodatnih emulatora (pa tako se već sad mogu igrati i MAME igre, GB i GBC, a ima i poboljšani SNES emulator)

ako imate kakvih pitanja pitajte :F

Cijena u Dealextremu (83 $)

Ghost_Rider
05-10-2009, 18:46
Da nisam bacio pare za PSP kupio bi ovo cudo,stvarno je predobro.Ali sam ope srecan i sto imam PSP,on moze sve emulirati kao ova konzola.

Markecgrad
05-10-2009, 19:45
Moram si nabavit ovo :pray:

Assasin`s
08-10-2009, 15:16
Dobra je konzola ali psp je ipak bolji i skuplji je

Mato
12-11-2010, 14:49
jel su te sve igrice u njemu il se moraju skidat jel ima gba igrice u njemu.jel ima gta advance :twisted:

blood4me
12-11-2010, 14:55
Omg epic... bas mi je kul to ;D
Mogo bi kupit preko ebaya hmhm...
Koliko kosta to inace?

Mato
12-11-2010, 15:55
imas na njuskalu za 500kn novi :ekipa:

Mato
12-11-2010, 15:57
ja bi si ga isto kupio samo me zanima jel ima na njemu gta advance.

Nee Joe
12-11-2010, 22:07
gizmondo u slabijem, ali MNOGO uspješnijem ruhu.... Izgleda lijepo....

Markecgrad
12-11-2010, 22:14
ja bi si ga isto kupio samo me zanima jel ima na njemu gta advance.

Naravno da nema, konzola dolazi prazna a na tebi je da si skineš i prebaciš igre na nju.

No dosta sad, zabranjeno je pričati o piratiji na forumu a već vidim gdje tvoji postovi vode :)

Nee Joe
12-11-2010, 22:15
ja bi si ga isto kupio samo me zanima jel ima na njemu gta advance.

Naravno da nema, konzola dolazi prazna a na tebi je da si skineš i prebaciš igre na nju.

No dosta sad, zabranjeno je pričati o piratiji na forumu a već vidim gdje tvoji postovi vode :)

Bilo bi kulj igrat Super Meat Boy na tom čudu :D

Markecgrad
12-11-2010, 22:18
Ane, kupio bih to samo da mogu igrati Super Meat Boya vani :)

Nee Joe
12-11-2010, 22:24
Ane, kupio bih to samo da mogu igrati Super Meat Boya vani :)

+1..... Nobody likes Dr. Fetus *MIDDLEFINGER!* :D